gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

+22
mpouki
tzoutzou
tsili
TITIKA CAT
Πούπσυ
Τζούλι το Κατσούλι
ΚουκουΒάγια
XIONIS
melitta
alexandrakicat
doremi
MouSouDa
SuperCatz
legolasss11
LAROGATA
Chouzouris
natalouko
nelly 's mother
alex..niaou
Anatoli
NiaR
psika
26 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Ιαν 22, 2011 6:05 pm

alexandrakicat έγραψε:
legolasss11 έγραψε:eimai neos edw kai thelw ena mikro gataki arseniko na to iothetisw..exw idi ena siam..borei na voithisei kaneis ?
phgaine sto xarizontai!gates fisika! kai exei polla gatia!se parakalw io8etise ena!

Στείλε καλύτερα προσωπικό μύνημα μήπως και το δει γιατι εδώ παίζει και να μην το δει
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από alexandrakicat Σαβ Ιαν 22, 2011 7:33 pm

ax se eyxaristw!
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Ιαν 25, 2011 4:21 pm

Tελικά την γατούλα δεν την θέλει ο άντρας της και ούτε τα αγόρια παιδιά της. Τι να πω!Θα βρεθεί άλλος όμως υποψήφιος!Δεν μασάμε!
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Ιαν 25, 2011 4:32 pm

psika έγραψε:Tελικά την γατούλα δεν την θέλει ο άντρας της και ούτε τα αγόρια παιδιά της. Τι να πω!Θα βρεθεί άλλος όμως υποψήφιος!Δεν μασάμε!

Δεν πειράζει, κάθε εμπόδιο για καλό! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Ιαν 25, 2011 6:48 pm

SuperCatz έγραψε:
psika έγραψε:Tελικά την γατούλα δεν την θέλει ο άντρας της και ούτε τα αγόρια παιδιά της. Τι να πω!Θα βρεθεί άλλος όμως υποψήφιος!Δεν μασάμε!

Δεν πειράζει, κάθε εμπόδιο για καλό! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 270712

Naι έχεις δίκιο κάποιος άλλος είναι γραφτό να το πάρει απλά ήταν σχεδόν σίγουρό ότι θα την πάρει η κυρία και ήμουν χαρούμενη δεν πειράζει τι να κάνουμε. Πάντως είναι ο δεύτερος γνωστός που υποτίθεται ότι θα την υιοθετούσε και τελικά δεν θέλει. Ε την τρίτη φορά θα είμαστε τυχεροί
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από melitta Τρι Ιαν 25, 2011 11:46 pm

Μέχρι τώρα 3 μου γρ'αψαν για τον Κουραμπιέ ότι τον θέλουν και μετά το μετάνιωσαν.. Αυτά είναι αναπόφευκτα, μην απογοητεύεσαι.. Πάντως η γατούλα είναι κούκλα, σίγουρα θα βρει κάτι. luck
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Ιαν 26, 2011 12:59 am

melitta έγραψε:Μέχρι τώρα 3 μου γρ'αψαν για τον Κουραμπιέ ότι τον θέλουν και μετά το μετάνιωσαν.. Αυτά είναι αναπόφευκτα, μην απογοητεύεσαι.. Πάντως η γατούλα είναι κούκλα, σίγουρα θα βρει κάτι. luck

Όχι δεν απογοητεύομαι απλά αναγκαστικά την έχω απομονωμένη κάπως επειδή η ψιψιρή είναι επιθετική, ζηλεύει πολύ και μετά έχουμε ιστορίες δεν τρώμε δεν πηγαίνουμε τουαλέτα και μετά τα κλασικά αρρωσταίνουμε και τρέχουμε να δούμε τι έχει. Και την χουρχουρίτσα την λυπάμαι που όλο το βράδυ είναι μόνη της στην τζαμαρία του σπιτιού, κάνει και κρύο εκεί γιατί δεν έχει θέρμανση αλλά της βάζουμε 4 φορές την μέρα θερμοφόρα κανονική από αυτές που εχουν οι γριούλες και η κακομοίρα κοιμάται σχεδόν πάνω στην θερμοφόρα έχει πολύ πλάκα happy2 happy2 happy2 happy2 . Θα βρω κάτι δεν παίζει, η αλήθεια είναι ότι με πήραν κάποιοι για γατάκι αλλά κολλάγανε στην ηλικία θέλανε μικρό γατάκι πχ. μια κοπέλα που πήρε έχει ένα γατάκι 3 μηνών και ήθελε άλλο ένα για παρέα αλλά φοβήθηκε που θα έχουν μεγάλη διαφορά και προτιμούσε κάποιο περίπου ίδια ηλικία.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Κυρ Ιαν 30, 2011 12:02 am

Έβγαλα καινούργια φώτο και φαίνεται πόσο όμορφη είναι. Πάντως είναι απίστευτη όλο χουρχουρίζει, μιλάμε για πολύ χαδιάρα γατούλα![img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Xourxouritsamou[/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Κυρ Ιαν 30, 2011 10:40 am

και πολυ ομορφη επισης... !
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Ιαν 30, 2011 11:05 am

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Καλα τωρα την ειδα την αγγελια εγω.... geek Τι πλασμα ειναι αυτο??? Ο Χιονης μου σε θηλυκο!!! Ακομα και οι ματαρες και τα προγουλακια ιδια ειναι!!! Κοριτσαρα μου ομορφη καλοτυχη να εισαι!!!!! luck luck luck luck luck kissss kissss kissss kissss kissss Μακαρι να σε παρει καποιος που θα εκτιμηση την ομορφια και τον καταπληκτικο χαρακτηρα σου! Γιατι ολα τα λευκα ειναι οι αριστοκρατες του γατικου κοσμου! Εντελως αλλα γατια απ ολα τα υπολοιπα!!! eros Μακαρι να μπορουσ να την παρω κι αυτη αλλα με 4 +2 + το σκυλο που θα παρουμε στο καινουργιο σπιτι εχω κλεισει απο τετραποδα... Sad Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Κυρ Ιαν 30, 2011 11:33 am

XIONIS έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Καλα τωρα την ειδα την αγγελια εγω.... geek Τι πλασμα ειναι αυτο??? Ο Χιονης μου σε θηλυκο!!! Ακομα και οι ματαρες και τα προγουλακια ιδια ειναι!!! Κοριτσαρα μου ομορφη καλοτυχη να εισαι!!!!! luck luck luck luck luck kissss kissss kissss kissss kissss Μακαρι να σε παρει καποιος που θα εκτιμηση την ομορφια και τον καταπληκτικο χαρακτηρα σου! Γιατι ολα τα λευκα ειναι οι αριστοκρατες του γατικου κοσμου! Εντελως αλλα γατια απ ολα τα υπολοιπα!!! eros Μακαρι να μπορουσ να την παρω κι αυτη αλλα με 4 +2 + το σκυλο που θα παρουμε στο καινουργιο σπιτι εχω κλεισει απο τετραποδα... Sad Sad Sad Sad

Έχεις δίκιο ότι είναι τελείως άλλα γατιά, το βλέπω και από τον γάτο μου που είναι σχεδόν άσπρος και είναι πολύ καλόψυχος και χαζούλης, ενώ η άλλη που έχω η ασπρόμαυρη είναι όλο παράπονα και ιστορίες happy2 happy2 . Μακάρι να την έπαιρνε ένας από το φόρουμ είναι πραγματικά οι πιο καλοί και ξέρουν και δεν έχεις μετά αυτό το άγχος και το ρίσκο που θα δώσεις το γατάκι κλπ, όπως με τον γκισμάκο που έδωσα στην Βέρα!Να ναι καλά!kissss kissss kissss Να σήμερα θα μου επιστρέψουν την πεταλουδίτσα που χάριζα και να φανταστείς ότι με παρακαλούσε να του την δώσω γιατί εγώ ήμουν διστακτική και να τώρα που μου την επιστρέφει για τις τρίχες, που να το φανταστώ. whip whip
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Ιαν 30, 2011 1:46 pm

Καλή τύχη στην πριγκίπισσα!!! Είναι υπέροχη!!!

mati mati mati
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Κυρ Ιαν 30, 2011 2:06 pm

ΚουκουΒάγια έγραψε:Καλή τύχη στην πριγκίπισσα!!! Είναι υπέροχη!!!

mati mati mati

Ευχαριστούμε πολύ!! kissss kissss kissss kissss kissss
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από nelly 's mother Τρι Φεβ 01, 2011 5:52 am

psika έγραψε:
XIONIS έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Καλα τωρα την ειδα την αγγελια εγω.... geek Τι πλασμα ειναι αυτο??? Ο Χιονης μου σε θηλυκο!!! Ακομα και οι ματαρες και τα προγουλακια ιδια ειναι!!! Κοριτσαρα μου ομορφη καλοτυχη να εισαι!!!!! luck luck luck luck luck kissss kissss kissss kissss kissss Μακαρι να σε παρει καποιος που θα εκτιμηση την ομορφια και τον καταπληκτικο χαρακτηρα σου! Γιατι ολα τα λευκα ειναι οι αριστοκρατες του γατικου κοσμου! Εντελως αλλα γατια απ ολα τα υπολοιπα!!! eros Μακαρι να μπορουσ να την παρω κι αυτη αλλα με 4 +2 + το σκυλο που θα παρουμε στο καινουργιο σπιτι εχω κλεισει απο τετραποδα... Sad Sad Sad Sad

Έχεις δίκιο ότι είναι τελείως άλλα γατιά, το βλέπω και από τον γάτο μου που είναι σχεδόν άσπρος και είναι πολύ καλόψυχος και χαζούλης, ενώ η άλλη που έχω η ασπρόμαυρη είναι όλο παράπονα και ιστορίες happy2 happy2 . Μακάρι να την έπαιρνε ένας από το φόρουμ είναι πραγματικά οι πιο καλοί και ξέρουν και δεν έχεις μετά αυτό το άγχος και το ρίσκο που θα δώσεις το γατάκι κλπ, όπως με τον γκισμάκο που έδωσα στην Βέρα!Να ναι καλά!kissss kissss kissss Να σήμερα θα μου επιστρέψουν την πεταλουδίτσα που χάριζα και να φανταστείς ότι με παρακαλούσε να του την δώσω γιατί εγώ ήμουν διστακτική και να τώρα που μου την επιστρέφει για τις τρίχες, που να το φανταστώ. whip whip

Γεια σου Ακριβή μου. Τώρα κοίταγα αυτό με την πεταλούδα και τα έχω πάρει...Αφήνει τρίχες λέει...πάρε χρυσόψαρο χριστιανέ μου, άμα πια...Πιστεύω κάποια ή κάποιος από δω θα τα πάρει τα κουκλιά, δε γίνεται τόσο όμορφα γατιά να μείνουν στο ράφι. Τι κρίμα βρε παιδί μου να μην μπορούμε να τα πάρουμε όλα...Τα λιμπίζομαι, μα πώς το γύρισε πίσω, καθόλου δεν πρόλαβε να το αγαπήσει;...Καλό κουράγιο και σίγουρα θα βρεθεί κάτι καλύτερο. Για τη λευκούλα τι να πω, σα θεά είναι... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 01, 2011 1:14 pm

nelly 's mother έγραψε:
psika έγραψε:
XIONIS έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Καλα τωρα την ειδα την αγγελια εγω.... geek Τι πλασμα ειναι αυτο??? Ο Χιονης μου σε θηλυκο!!! Ακομα και οι ματαρες και τα προγουλακια ιδια ειναι!!! Κοριτσαρα μου ομορφη καλοτυχη να εισαι!!!!! luck luck luck luck luck kissss kissss kissss kissss kissss Μακαρι να σε παρει καποιος που θα εκτιμηση την ομορφια και τον καταπληκτικο χαρακτηρα σου! Γιατι ολα τα λευκα ειναι οι αριστοκρατες του γατικου κοσμου! Εντελως αλλα γατια απ ολα τα υπολοιπα!!! eros Μακαρι να μπορουσ να την παρω κι αυτη αλλα με 4 +2 + το σκυλο που θα παρουμε στο καινουργιο σπιτι εχω κλεισει απο τετραποδα... Sad Sad Sad Sad

Έχεις δίκιο ότι είναι τελείως άλλα γατιά, το βλέπω και από τον γάτο μου που είναι σχεδόν άσπρος και είναι πολύ καλόψυχος και χαζούλης, ενώ η άλλη που έχω η ασπρόμαυρη είναι όλο παράπονα και ιστορίες happy2 happy2 . Μακάρι να την έπαιρνε ένας από το φόρουμ είναι πραγματικά οι πιο καλοί και ξέρουν και δεν έχεις μετά αυτό το άγχος και το ρίσκο που θα δώσεις το γατάκι κλπ, όπως με τον γκισμάκο που έδωσα στην Βέρα!Να ναι καλά!kissss kissss kissss Να σήμερα θα μου επιστρέψουν την πεταλουδίτσα που χάριζα και να φανταστείς ότι με παρακαλούσε να του την δώσω γιατί εγώ ήμουν διστακτική και να τώρα που μου την επιστρέφει για τις τρίχες, που να το φανταστώ. whip whip

Γεια σου Ακριβή μου. Τώρα κοίταγα αυτό με την πεταλούδα και τα έχω πάρει...Αφήνει τρίχες λέει...πάρε χρυσόψαρο χριστιανέ μου, άμα πια...Πιστεύω κάποια ή κάποιος από δω θα τα πάρει τα κουκλιά, δε γίνεται τόσο όμορφα γατιά να μείνουν στο ράφι. Τι κρίμα βρε παιδί μου να μην μπορούμε να τα πάρουμε όλα...Τα λιμπίζομαι, μα πώς το γύρισε πίσω, καθόλου δεν πρόλαβε να το αγαπήσει;...Καλό κουράγιο και σίγουρα θα βρεθεί κάτι καλύτερο. Για τη λευκούλα τι να πω, σα θεά είναι... Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Βασικά η Πεταλουδίτσα ήταν άγρια λίγο γιατί ήταν πολύ κακοπερασμένη και ήθελε χρόνο αρκετό για να συνηθίσει το παιδί. Εμένα με είχε συνηθίσει αλλά μόλις την πήρε το παιδί του αγρίευε, εννοείται όμως ότι του είχα πει ακριβώς πως έχει η κατάσταση κλπ. Τώρα την φιλοξενει κάποια άλλη κοπέλα, όπου πηγαινοέρχονται άτομα πολλά διαφορετικά ώστε να καταφέρει να κοινωνικοποιηθεί το γατάκι για να μην μείνει στο ράφι. Αν την κρατούσα ξανά εγώ, θα συνήθιζε πάλι εμένα και μόλις την έπαιρνε άλλος θα είχαμε πάλι τα ίδια, οπότε δεν γινόταν. Η θα έπρεπε να την κρατήσω που δεν μπορούσα ή θα έπρεπε να την έπαιρνε κάποιος που θα είχε πολύ διάθεση και υπομονή και η αλήθεια είναι ότι όταν κάποιος πάρει γατάκι το θέλει χουρχουριάρικο, απλά το παιδί την ήθελε πολύ ενώ του είχα πει ότι είναι ακόμη άγρια και για αυτό του την έδωσα. Εκ των υστέρων κατάλαβα ότι έφταιγα και εγώ που την έδωσα έτσι. Ε μετά θα έβρισκε δικαιολογίες να την επιστρέψει. Suspect Suspect
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 01, 2011 6:16 pm

Βρε παιδιά η Χουρχουρίστα είναι απίστευτη. Όσο πάει και ομορφαίνει! Την χτενίζεις και χουρχουρίζει έχει πολύ πλάκα! happy2 happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Τρι Φεβ 01, 2011 10:52 pm

αχχχ τετοιο γατι και να μην το χει καβατζωσει κανεις??? ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 02, 2011 1:42 am

NiaR έγραψε:αχχχ τετοιο γατι και να μην το χει καβατζωσει κανεις??? ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ

Kαι εμένα μου έχει κάνει εντύπωση και είναι και οικονομική (στειρωμένη με βιβλιάριο υγείας) happy2 happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Τετ Φεβ 02, 2011 8:35 am

psika έγραψε:
NiaR έγραψε:αχχχ τετοιο γατι και να μην το χει καβατζωσει κανεις??? ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ

Kαι εμένα μου έχει κάνει εντύπωση και είναι και οικονομική (στειρωμένη με βιβλιάριο υγείας) happy2 happy2 happy2 happy2

οσοι δεν ξερουν προτιμουν τα μωρα....οσοι ειχαν ζωακι και ξερουν θα την εκτιμησουν Smile
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 02, 2011 2:13 pm

NiaR έγραψε:
psika έγραψε:
NiaR έγραψε:αχχχ τετοιο γατι και να μην το χει καβατζωσει κανεις??? ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣ

Kαι εμένα μου έχει κάνει εντύπωση και είναι και οικονομική (στειρωμένη με βιβλιάριο υγείας) happy2 happy2 happy2 happy2

οσοι δεν ξερουν προτιμουν τα μωρα....οσοι ειχαν ζωακι και ξερουν θα την εκτιμησουν Smile

Εγώ θα χαιρόμουν πολύ αν την έπαιρνε κάποιος που έχει ήδη γατάκι γιατί βλέπω και με τα δικά μου ότι ενώ της αγριεύουν γιατί διεκδικούν τον χώρο τους εκείνη τα κοιτάζει αδιάφορα.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Τετ Φεβ 02, 2011 4:31 pm

θελει παρεουλα μαλλον η καλη μου
και εγω ετσι αποφασισα για 2ο.... ο δικος μου στις διακοπες και στο κτηνιατρειο "μιλουσε" και ηθελε παρεα ολα τα αλλα γατακια happy2
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 02, 2011 4:43 pm

NiaR έγραψε: θελει παρεουλα μαλλον η καλη μου
και εγω ετσι αποφασισα για 2ο.... ο δικος μου στις διακοπες και στο κτηνιατρειο "μιλουσε" και ηθελε παρεα ολα τα αλλα γατακια happy2

Στην πραγματικότητα όλα θέλουν παρέα ακόμη και η ψιψιρή μου που αντιδρούσε πολύ όταν φέραμε τον Σκούζυ μας τώρα βλέπεις ότι είναι πιο ήρεμη παρόλο που δεν κοιμούνται μαζί ούτε πολυπαίζουν αλλά της κάνει καλο η παρουσία του για πολλούς λόγους.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 02, 2011 9:58 pm

Καλά μιλάμε είναι και πολύ καθαροκώλα η χουρχουρίτσα και έχει απαιτήσεις. Μόλις λερωθεί η άμμο της νιαουρίζει και κάθεται δίπλα για να καταλάβεις να την αλλάξεις. happy2 happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Πεμ Φεβ 03, 2011 7:44 pm

Μόλις γυρίσαμε από τον κτηνίατρο που της έκανε το 2ο εμβόλιο. Τώρα μας είπε ξανά μετά από έναν χρόνο θα χρειαστεί εμβόλιο οπότε όποιος την πάρει δεν θα έχει πολλά έξοδα παρά μόνο την τροφή της και την άμμο της.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 05, 2011 4:48 pm

Η κουκλίτσα είναι θεά! mati mati mati mati Απορώ πως δεν την έχουν καβατζώσει ακόμα με τέτοια εμφάνιση, τέτοιο χαρακτήρα, τέτοια "προσόντα"...salia Αν δεν είχα θέμα με τη μητέρα μου, που δε θέλει άλλο γατάκι στο σπίτι, και φυσικά τον ψιψίνο μου, που μόλις δει οτιδήποτε ζωντανό με πάνω από 2πόδια μετατρέπεται στον "Λευκό Εκδικητή", δε θα το σκεφτόμουν καθόλου. tongueout Επίσης θα συμφωνήσω με κάποιαν που το ανέφερε ότι οι πιο πολλοί ψάχνουν μικρά γατάκια, αλλά όποιος έχει ζήσει με ενήλικη γατούλα καταλαβαίνει πόσο καταπληκτικές στη συνγκατοίκηση και ακόμα πιο συντροφικές γίνονται όσο μεγαλώνουν. heart heart heart Καλή τύχη στο υπέροχο κοριτσάκι! Κάποιος εκεί έξω θα είναι πολύ πολύ τυχερός! blinking luck luck luck
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 05, 2011 6:19 pm

Σε ευχαριστούμε ακόμη όμως δεν την ζήτησε κανείς. Και θα γίνει ακόμη πιο όμορφη γιατί ακόμη δεν έχει πάρει τα πάνω της 100%. Είναι και μετά την στείρωση και θέλει λίγο καιρό να πάρει τα πάνω της και τρώγοντας και καλό φαί θα γίνει κουκλάρα.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 05, 2011 6:56 pm

Το ότι είναι ήδη κουκλάρα είναι πασιφανές!Και ζουμπουρλού και γλυκιά και γοητευτική και χαδιάρα και με φωτογένεια!! oksmily3 mati mati mati Και πάλι καλή τύχη στη λευκή θεά! Όλα για καλό είναι, ίσως αργεί λίγο να υιοθετηθεί για να την πάρει κάποιος που πραγματικά το αξίζει! luck luck luck
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 05, 2011 7:20 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Το ότι είναι ήδη κουκλάρα είναι πασιφανές!Και ζουμπουρλού και γλυκιά και γοητευτική και χαδιάρα και με φωτογένεια!! oksmily3 mati mati mati Και πάλι καλή τύχη στη λευκή θεά! Όλα για καλό είναι, ίσως αργεί λίγο να υιοθετηθεί για να την πάρει κάποιος που πραγματικά το αξίζει! luck luck luck

Μακάρι!Σε ευχαριστούμε πολύ kissss
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 08, 2011 12:02 pm

Την Χουρχουρίτσα μου την ζήτησε ένα παιδί, δουλεύει όμως πολλές ώρες και προβληματίζομαι να κάθεται τόσο καιρό μόνη της. Εσείς τι λέτε;
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 08, 2011 12:06 pm

Οι περισσοτεροι δουλευουν κι λειπουν πολλες ωρες, δεν ξερω....Λες να εχει προβλημα?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 08, 2011 12:08 pm

Δεν ξέρω μήπως δεν προσαρμοστεί και έχουμε πρόβλημα τι να πω. Αν είχε άλλο ένα γατάκι δεν με πείραζε.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 08, 2011 12:14 pm

Δυσκολη αποφαση. Αν την θελει πολυ εγω θα το δοκιμαζα.Δεν ξερω ρε γμτ.....αλλα ετσι κι αλλιως δυσκολα θα βρεθει καποιος που να ειναι ας πουμε ολη μερα σπιτι.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 08, 2011 12:30 pm

δεν έχω απαίτηση να είναι όλη μέρα αυτό δεν γίνεται αλλά άλλο να την δώσεις σε οικογένεια που πηγαινοέρχεται κόσμος και άλλο σε κάποιον που μένει μόνος του και γυρίζει κάθε μέρα 8 η ώρα. Αν είχε παρέα το γατάκι έστω ένα άλλο γατάκι δεν με ένοιαζε, οι γάτες μόνες τους πλήττουν πάρα πολύ!Εδώ την ψιψιρή μου μέχρι 4 η ώρα την αφήναμε μόνη της και την βρίσκαμε κάπως και έτσι κρατήσαμε τον Σκούζυ που βρήκαμε στον δρόμο. Από την άλλη είναι ενήλικη γάτα και οι περισσότεροι προτιμάνε μικρά γατάκια και επίσης έχουμε δεθεί και πολύ με την χουρχουρίτσα γιατί όλο χαιδεύεται και δεν μπορείς να της αντισταθείς και όσο την κρατάμε δυσκολεύει ο αποχωρισμός. Πραγματικά δύσκολα κάποιος δεν θα την αγαπήσει!
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τρι Φεβ 08, 2011 6:04 pm

Χμμμ, κάτι μου λέει πως η πανέμορφη Χουρχουρίτσα θα γίνει μόνιμος κάτοικος... blinking Psika, για σκέψου το λίγο παραπάνω μήπως μπορέσεις τελικά και την κρατήσεις!!!! Τέτοιο γατί είναι μεγάλη πίκρα να το αποχωριστείς, είμαι σίγουρη. mantili Όσο για τον νεαρό που δουλεύει πολλές ώρες, η αλήθεια είναι ότι αν δε μιλάμε απλώς για 8ωρο-10ωρο το πολύ απουσίας αλλά πχ γυρίζει 8 και κοιμάται 12, δε θα είναι και πολύ ευχάριστο για την ψιψίνα να μένει τόσες ώρες μοναχούλα της. tongueout Ακόμα κι αν υποθέσουμε ότι και τις 4 αυτές ώρες ασχολείται μαζί της (λέμε τώρα), και πάλι μια μοναξιά θα τη νιώθει η μικρή τις υπόλοιπες ώρες. Από την άλλη, ποτέ δεν ξέρεις, ίσως να συνηθίσει ή ο νεαρός να πάρει κι άλλο ψιψίνι στο μέλλον. Πάντως, σκέψου ξανά καλά το ενδεχόμενο του.. καβατζώματος της κουκλίτσας η ίδια! (Λέω εγώ τώρα... Cool saint )
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 08, 2011 9:51 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Χμμμ, κάτι μου λέει πως η πανέμορφη Χουρχουρίτσα θα γίνει μόνιμος κάτοικος... blinking Psika, για σκέψου το λίγο παραπάνω μήπως μπορέσεις τελικά και την κρατήσεις!!!! Τέτοιο γατί είναι μεγάλη πίκρα να το αποχωριστείς, είμαι σίγουρη. mantili Όσο για τον νεαρό που δουλεύει πολλές ώρες, η αλήθεια είναι ότι αν δε μιλάμε απλώς για 8ωρο-10ωρο το πολύ απουσίας αλλά πχ γυρίζει 8 και κοιμάται 12, δε θα είναι και πολύ ευχάριστο για την ψιψίνα να μένει τόσες ώρες μοναχούλα της. tongueout Ακόμα κι αν υποθέσουμε ότι και τις 4 αυτές ώρες ασχολείται μαζί της (λέμε τώρα), και πάλι μια μοναξιά θα τη νιώθει η μικρή τις υπόλοιπες ώρες. Από την άλλη, ποτέ δεν ξέρεις, ίσως να συνηθίσει ή ο νεαρός να πάρει κι άλλο ψιψίνι στο μέλλον. Πάντως, σκέψου ξανά καλά το ενδεχόμενο του.. καβατζώματος της κουκλίτσας η ίδια! (Λέω εγώ τώρα... Cool saint )

Να την κρατήσω δεν γίνεται με τίποτα, δεν μένω μόνη μου σπίτι και ηδη έχω δυο γατιά μέσα στο σπίτι, ένα έξω στην αυλή και άλλα στην μπροστινή και επειδή υπάρχει περίπτωση να φύγουμε και από σπίτι που μένουμε γιατί το νοικιάζουμε αυτά της αυλής μετά θα πρέπει να μπουν μέσα. Θα πρέπει οπωσδήποτε να την χαρίσω απλά δεν μου έχει ξανατύχει να έχουν ενδιαφερθεί τόσοι για ένα γατάκι που χαρίζω και στο τέλος να χαλάει γιατί πχ δεν το ήθελε ο άντρας, σήμερα πήρε μια κυρία μάλλον δεν το θέλει ο γιος. Sad Sad Sad
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης