gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

+22
mpouki
tzoutzou
tsili
TITIKA CAT
Πούπσυ
Τζούλι το Κατσούλι
ΚουκουΒάγια
XIONIS
melitta
alexandrakicat
doremi
MouSouDa
SuperCatz
legolasss11
LAROGATA
Chouzouris
natalouko
nelly 's mother
alex..niaou
Anatoli
NiaR
psika
26 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 4:31 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Ααααχ, δύσκολη απόφαση. Πάντως, ξανασκέψου το αν δε βρεθεί κάτι καλό για τη μικρή. Κρίμα είναι τέτοιο γατάκι να το δώσεις κάπου που δε θα το αγαπούν όπως εσύ... blinking
(Και τώρα ο δικηγόρος του διαβόλου: " Ένα τόσο δα γατούνι ακόμα τι πειράζει, μωρέ; Αφού έχεις ήδη γατάκια, δεν εμφανίζεται ένα από το πουθενά... Λίγο φαγάκι, λίγη αγκαλίτσα, αφού τα πρώτα μεγάλα έξοδα -στείρωση, πρώτα εμβόλια- έχουν φύγει, σιγά σιγά θα τα καταφέρεις να ανταποκριθείς και στις υπόλοιπες ανάγκες της. Να, είναι και λευκή και αν τη βάζεις μπροστά στον τοίχο ούτε που φαίνεται..." Razz happy2 )
Ό,τι κι αν αποφασίσεις πάντως, luck και στις δυο σας! kissss

Δεν μένω μόνη μου για να αποφασίζω και μόνη μου Sad Και όπως είπα αν φύγω εξωτερικό δεν μπορώ να πάρω μαζί μου ένα λόχο γατιών το έχω σκεφτεί πολύ . Ήδη έξω είναι 5 γατιά τα οποία θα πρέπει εγώ να κοιτάξω τι θα γίνουν, πως θα εξασφαλίσω το φαί τους, η ψιψιρή όπου πηγαίνω εγώ πηγαίνει και εκείνη και επειδή εγώ και η μητέρα μου φροντίζουμε τα γατάκια, άμα φεύγει από το σπίτι 2 γατιά χωρίς αυτοκίνητο δεν μπορεί να κουβαλάει στο χωριό. Αν χαρίζει κάποιος ένα γατάκι σημαίνει ότι δεν μπορεί να το κρατήσει, αν είχα δουλειά και δικό μου σπίτι αλλάζουν τα πράγματα. Α ξέχασα και την Πεταλουδίτσα που την φιλοξενεί μια κοπέλα και θα καταφέρουμε να την δώσουμε και αυτή;Είναι το γατάκι που μου γύρισε ένα παιδί επειδή ήταν άγρια Sad
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 4:35 pm

Sad Δυστυχώς είναι δύσκολα τα πράγματα με τις υιοθεσίες, ακόμα και για τέτοια υπέροχα πλάσματα. Σε καταλαβαίνω, κι εγώ αν έμενα μόνη μου και αν είχα λίγο πιο σταθερή δουλειά, θα είχα οπωσδήποτε ένα δυο ακόμα ψιψίνια... tongueout Καλή τύχη και πάλι, μακάρι το Χουρχουρίνι να βρει ένα σπίτι να το λατρεύουν και να το φροντίζουν άψογα, όποιο κι αν είναι αυτό! gatoula
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 4:44 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε: Sad Δυστυχώς είναι δύσκολα τα πράγματα με τις υιοθεσίες, ακόμα και για τέτοια υπέροχα πλάσματα. Σε καταλαβαίνω, κι εγώ αν έμενα μόνη μου και αν είχα λίγο πιο σταθερή δουλειά, θα είχα οπωσδήποτε ένα δυο ακόμα ψιψίνια... tongueout Καλή τύχη και πάλι, μακάρι το Χουρχουρίνι να βρει ένα σπίτι να το λατρεύουν και να το φροντίζουν άψογα, όποιο κι αν είναι αυτό! gatoula

Ma αυτό σκέφτομαι ότι η χουρχουρίτσα θα βρει ένα σπίτι έχει καλό χαρακτήρα κλπ τα άλλα που είναι και μεγάλης ηλικίας δεν πρόκειται. Άλλωστε είχα βάλει αγγελίες όταν ήταν 1 χρονού και δεν είχα καταφέρει τίποτα. Τώρα είναι μεγαλύτερα από ψιψιρή και έξω κινδυνεύουν από φόλες αν κράταγα άλλο ένα μέσα στο σπίτι θα έβαζα την Παρδαλίτσα μου που είναι 5 χρονών και βάλε και είναι δεμένη μαζί μου και όλη την ώρα την κυνηγάει μια γριά και τσακωνόμαστε διαρκώς. Οι άλλες ευτυχώς είναι από την μπροστινή μεριά του σπιτιού, οπότε είναι πιο χαλαρές.
[img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 341sf [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 4:52 pm

psika έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε: Sad Δυστυχώς είναι δύσκολα τα πράγματα με τις υιοθεσίες, ακόμα και για τέτοια υπέροχα πλάσματα. Σε καταλαβαίνω, κι εγώ αν έμενα μόνη μου και αν είχα λίγο πιο σταθερή δουλειά, θα είχα οπωσδήποτε ένα δυο ακόμα ψιψίνια... tongueout Καλή τύχη και πάλι, μακάρι το Χουρχουρίνι να βρει ένα σπίτι να το λατρεύουν και να το φροντίζουν άψογα, όποιο κι αν είναι αυτό! gatoula

Ma αυτό σκέφτομαι ότι η χουρχουρίτσα θα βρει ένα σπίτι έχει καλό χαρακτήρα κλπ τα άλλα που είναι και μεγάλης ηλικίας δεν πρόκειται. Άλλωστε είχα βάλει αγγελίες όταν ήταν 1 χρονού και δεν είχα καταφέρει τίποτα. Τώρα είναι μεγαλύτερα από ψιψιρή και έξω κινδυνεύουν από φόλες αν κράταγα άλλο ένα μέσα στο σπίτι θα έβαζα την Παρδαλίτσα μου που είναι 5 χρονών και βάλε και είναι δεμένη μαζί μου και όλη την ώρα την κυνηγάει μια γριά και τσακωνόμαστε διαρκώς. Οι άλλες ευτυχώς είναι από την μπροστινή μεριά του σπιτιού, οπότε είναι πιο χαλαρές.
[img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 341sf [/img]

Πο πο, ομορφιές!!! mati mati Πολύ πλάκα έχουν τα ονόματα που δίνεις στα ψιψίνια σου, τους πάνε γάντι! Πολύ κρίμα να μην μπορούν να υιοθετηθούν τέτοια πλάσματα, ρε γμτ. Ώρες ώρες απορώ γιατί δε λατρεύει όλος ο κόσμος τις γάτες... tongueout tongueout tongueout Εύχομαι να είναι πάντα καλά όλα τα γατούλια που φροντίζεις! kissss flower
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 4:59 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
psika έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε: Sad Δυστυχώς είναι δύσκολα τα πράγματα με τις υιοθεσίες, ακόμα και για τέτοια υπέροχα πλάσματα. Σε καταλαβαίνω, κι εγώ αν έμενα μόνη μου και αν είχα λίγο πιο σταθερή δουλειά, θα είχα οπωσδήποτε ένα δυο ακόμα ψιψίνια... tongueout Καλή τύχη και πάλι, μακάρι το Χουρχουρίνι να βρει ένα σπίτι να το λατρεύουν και να το φροντίζουν άψογα, όποιο κι αν είναι αυτό! gatoula

Ma αυτό σκέφτομαι ότι η χουρχουρίτσα θα βρει ένα σπίτι έχει καλό χαρακτήρα κλπ τα άλλα που είναι και μεγάλης ηλικίας δεν πρόκειται. Άλλωστε είχα βάλει αγγελίες όταν ήταν 1 χρονού και δεν είχα καταφέρει τίποτα. Τώρα είναι μεγαλύτερα από ψιψιρή και έξω κινδυνεύουν από φόλες αν κράταγα άλλο ένα μέσα στο σπίτι θα έβαζα την Παρδαλίτσα μου που είναι 5 χρονών και βάλε και είναι δεμένη μαζί μου και όλη την ώρα την κυνηγάει μια γριά και τσακωνόμαστε διαρκώς. Οι άλλες ευτυχώς είναι από την μπροστινή μεριά του σπιτιού, οπότε είναι πιο χαλαρές.
[img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 341sf [/img]

Πο πο, ομορφιές!!! mati mati Πολύ πλάκα έχουν τα ονόματα που δίνεις στα ψιψίνια σου, τους πάνε γάντι! Πολύ κρίμα να μην μπορούν να υιοθετηθούν τέτοια πλάσματα, ρε γμτ. Ώρες ώρες απορώ γιατί δε λατρεύει όλος ο κόσμος τις γάτες... tongueout tongueout tongueout Εύχομαι να είναι πάντα καλά όλα τα γατούλια που φροντίζεις! kissss flower

Παλιά τα φρόντιζε και μια άλλη κυρία τους έριχνε φαγάκι κλπ αλλά έχει σοβαρά οικονομικά προβλήματα της κόψανε σύνταξη με κρίση και άλλα τέλος πάντων και ρίχνει αποφάγια και που και που ξηρή τροφή, τα γατάκια θέλουν καθημερινά τροφή οπότε αυτά όταν άρχισα να τα ταίζω ήταν ήδη μεγάλα και έμειναν και τότε ήταν πολύ διαφορετική η κατάσταση όπως και για όλους.
Α και που είπες για ονόματα στην μπροστινή αυλή είναι η γριά γαρίδα, η Ραβανή και ο Αβέρωφ αλλά το τελευταίο το έχει διαλέξει η κυρία που σας έλεγα και έχει μείνει έτσι. Laughing
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 5:04 pm

α ξέχασα και τον μαύρο γάτο που μας επισκέπτεται καθημερινά για φαί αυτός δεν έχει όνομα αλλά όποτε τον ακούμε λέμε ήρθε και ο επισκέπτης και ζητάει φαί. Κάθε γειτονιά μαζεύει και από έναν μαύρο γάτο νομίζω!
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 5:17 pm

Πολλά γατάκια, ζωή να 'χουνε! Smile Καλά, τα ονόματα γράφουν ιστορία! Γαρίδα και Αβέρωφ... απλά δεν υπάρχουν!!! veryfunny veryfunny veryfunny Μόνο εμείς δεν έχουμε μαύρο γάτο... Όλο άσπρα και συνδιασμοί με άσπρο κυκλοφορούν εδώ πέρα. Και σέέέλω μαυρούλη!!! happy2 happy2 Τι να πω, εύχομαι πάντα να έχεις τη δυνατότητα να τα φροντίζεις όλα, μακάρι να βρεθεί ένας καλός γονιός για όλα τα ψιψίνια που χαρίζεις και κάποια μέρα σύντομα να μπορείς να έχεις όσα γατάκια θέλεις εντός σπιτιού! mallias blinking
Κατά τα άλλα, το φαν κλαμπ της Χουρχουρίτσας θα περιμένει κι άλλες φωτό και εξαίσια νέα! Laughing
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Φεβ 26, 2011 5:39 pm

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou2

Tί πλάσμα... Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 387145

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Serenata Δευ Φεβ 28, 2011 8:12 pm

psika έγραψε:

[img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou1 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou2 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou3 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou4 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Niaou5 [/img]

μα είναι δυνατόν να επέστρεψαν αυτό το πλασματάκι? Shocked Shocked Shocked
luck luck luck
Serenata
Serenata
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλάνδρι
Αριθμός γατουνίων : Αμελί, Καραμέλα, Σερενάτα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/05/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Πεμ Μαρ 17, 2011 6:49 pm

Επειδή κάποιοι που με έπαιρναν για Χουρχουρίτσα έκφραζαν την ανησυχία τους μήπως ήταν άρρωστη λόγω του ότι είναι ενήλικη αν και ο κτηνίατρος μου είπε ότι θα φαινόταν κάτι τέτοιο και για σιγουριά εγώ της έκανα εξέταση για aids και λευχαιμία και βγήκαν αρνητικές. Οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται που έχει και άλλο γατάκι δεν υπάρχει φόβος από Χουρχουρίτσα να κολλήσει κάτι, είναι υγιής.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από doremi Πεμ Μαρ 17, 2011 7:31 pm

Αχ ματάκια μου , τόσο όμορφο και καλό γατάκι, υπομονή κοπέλλα μου και μη το βάζεις κάτω luck
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Μαρ 17, 2011 7:47 pm

Τοσο ομορφο κοριτσι και να μην εχει βρει σπιτι ακομα??? Αμαρτια απο το Θεο ειναι γμτ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Μαρ 17, 2011 7:49 pm

Ελα ντε! ολολευκο γατακι στα αζητητα, γιατι ρε γμτ?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Μαρ 17, 2011 7:49 pm

Επειδή το θεματάκι είναι λίγο παλιο και μεγάλο και πολύ φοβάμαι πως δεν θα μπουν στον κόπο να το διαβάσουν όλο, πήρα το θάρρος κι ανέβασα μια φωτογραφία στο ΦΒ, μαζί με τηλέφωνο επικοινωνίας. Όποιος θέλει μπορεί να πάρει το λινκ:

https://www.facebook.com/profile.php?id=724637694#!/photo.php?fbid=10150119136237695&set=a.98216262694.93400.724637694&theater
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Πεμ Μαρ 17, 2011 8:17 pm

Anatoli έγραψε:Ελα ντε! ολολευκο γατακι στα αζητητα, γιατι ρε γμτ?

το ιδιο αναρωτιεμαι ... ειναι τοοοοσο καλη !
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Πεμ Μαρ 17, 2011 8:50 pm

Ευχαριστώ παιδιά πολύ!ήδη έχουν ενδιαφερθεί κάποιοι και προσπαθώ να αποφασίσω σε ποιον θα την δώσω. Είναι δύσκολο πάντως να χαρίζεις ενήλικη γατούλα γιατί το πρόβλημα που είχαν όλοι είναι αν είναι άρρωστη, όλοι με ρωτάγανε γιατί την χαρίζω (σου λέει κάποιο πρόβλημα έχει), μετά την θέλανε όλοι χαδιάρα 100% από την αρχή που θα την πάρουν. Σε όποιον έλεγα ότι στην αρχή θα θέλει λίγο χρόνο κόλλαγε και εξαφανιζόταν. Είναι αυτό που μου είπαν και κάποιοι ότι επειδή είναι άσπρη τράβηξε πολλούς που την ήθελαν μόνο για το κορμί της! happy2 happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Joey Πεμ Μαρ 17, 2011 9:21 pm

psika έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά πολύ!ήδη έχουν ενδιαφερθεί κάποιοι και προσπαθώ να αποφασίσω σε ποιον θα την δώσω. Είναι δύσκολο πάντως να χαρίζεις ενήλικη γατούλα γιατί το πρόβλημα που είχαν όλοι είναι αν είναι άρρωστη, όλοι με ρωτάγανε γιατί την χαρίζω (σου λέει κάποιο πρόβλημα έχει), μετά την θέλανε όλοι χαδιάρα 100% από την αρχή που θα την πάρουν. Σε όποιον έλεγα ότι στην αρχή θα θέλει λίγο χρόνο κόλλαγε και εξαφανιζόταν. Είναι αυτό που μου είπαν και κάποιοι ότι επειδή είναι άσπρη τράβηξε πολλούς που την ήθελαν μόνο για το κορμί της! happy2 happy2 happy2 happy2

Μα ποσο εκνευρίζομαι με αυτά δεν λέγεται!!! Από την μία βεβαια να μου πεις καλύτερα που εξαφανίζονται στην αρχή παρά να την ταλαιπωρουμε με περα δωθε επιστροφες κλπ. αλλά παρολα αυτά εκνευρίζομαι.
Πανέμορφη είναι η ψυχούλα Smile Κοινοποιώ και εγώ και ας έχεις προσφορές ήδη. Καλύτερα περισσότερες Smile
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Πεμ Μαρ 17, 2011 9:25 pm

Joey έγραψε:
psika έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά πολύ!ήδη έχουν ενδιαφερθεί κάποιοι και προσπαθώ να αποφασίσω σε ποιον θα την δώσω. Είναι δύσκολο πάντως να χαρίζεις ενήλικη γατούλα γιατί το πρόβλημα που είχαν όλοι είναι αν είναι άρρωστη, όλοι με ρωτάγανε γιατί την χαρίζω (σου λέει κάποιο πρόβλημα έχει), μετά την θέλανε όλοι χαδιάρα 100% από την αρχή που θα την πάρουν. Σε όποιον έλεγα ότι στην αρχή θα θέλει λίγο χρόνο κόλλαγε και εξαφανιζόταν. Είναι αυτό που μου είπαν και κάποιοι ότι επειδή είναι άσπρη τράβηξε πολλούς που την ήθελαν μόνο για το κορμί της! happy2 happy2 happy2 happy2

Μα ποσο εκνευρίζομαι με αυτά δεν λέγεται!!! Από την μία βεβαια να μου πεις καλύτερα που εξαφανίζονται στην αρχή παρά να την ταλαιπωρουμε με περα δωθε επιστροφες κλπ. αλλά παρολα αυτά εκνευρίζομαι.
Πανέμορφη είναι η ψυχούλα Smile Κοινοποιώ και εγώ και ας έχεις προσφορές ήδη. Καλύτερα περισσότερες Smile

σε ευχαριστώ πολύ. Σήμερα με πήρε μια κυρία που ήθελε γατούλα για την κόρη της που είναι μικρής ηλικίας σχετικά και μένει σε περιοχή κοντά σε εμένα. Με παίρνει και μου λεέι θες να δοκιμάσουμε πως θα πάει με γατούλα. Της λέω όχι δεν μπορώ να το ταλαιπωρώ το ζωντανό πέρα δώθε, μετά θα είναι όλο και πιο δύσκολο να υιοθετηθεί. Δηλαδή με παίρνουν όχι για να την υιοθετήσουν σίγουρα αλλά να κάνουν μια δοκιμή να δουν πως θα πάει.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Μαρ 17, 2011 9:27 pm

Και τι είναι το γατάκι? Ρούχο?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Joey Πεμ Μαρ 17, 2011 9:32 pm

psika έγραψε:

σε ευχαριστώ πολύ. Σήμερα με πήρε μια κυρία που ήθελε γατούλα για την κόρη της που είναι μικρής ηλικίας σχετικά και μένει σε περιοχή κοντά σε εμένα. Με παίρνει και μου λεέι θες να δοκιμάσουμε πως θα πάει με γατούλα. Της λέω όχι δεν μπορώ να το ταλαιπωρώ το ζωντανό πέρα δώθε, μετά θα είναι όλο και πιο δύσκολο να υιοθετηθεί. Δηλαδή με παίρνουν όχι για να την υιοθετήσουν σίγουρα αλλά να κάνουν μια δοκιμή να δουν πως θα πάει.

Εμένα με είχε πάρει ένας φίλος μου παιδικός και μου λεει θελω να υιοθετησω γατουλα μπλα μπλα μπλα και αδεσποτουλα για μεσα στο σπιτι οχι έξω μπλα μπλα μπλα γιατι ξέρω οτι ασχολείσαι μπλα μπλα μπλα
Λεω τι καλα ολες αυτες οι συζητησεις που κανω με φιλους και γνωστους εχουν καρπους, αρχιζω και αλλάζω λίγο τους ανθρώπους.Καταλαβαινουν.
Και μου πεταει στο τελος, έχω έναν όρο μόνο "Να μη βγαζει τρίχες" μονο αυτό.
Το τι ακουσε... Ακου να μη βγαζει τρίχες. Όσο είναι δυνατόν εσύ να μη λες μαλακίες του λέω , άλλο τόσο είναι να μη βγαζει τρίχες το γατί. Αλλά ευτυχώς υπάρχουν και καλές περιπτωσεις και εύχομαι ολόψυχα η γλυκιά σου να βρει το καλύτερο σπιτάκι. Smile
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Πεμ Μαρ 17, 2011 9:41 pm

Joey έγραψε:
psika έγραψε:

σε ευχαριστώ πολύ. Σήμερα με πήρε μια κυρία που ήθελε γατούλα για την κόρη της που είναι μικρής ηλικίας σχετικά και μένει σε περιοχή κοντά σε εμένα. Με παίρνει και μου λεέι θες να δοκιμάσουμε πως θα πάει με γατούλα. Της λέω όχι δεν μπορώ να το ταλαιπωρώ το ζωντανό πέρα δώθε, μετά θα είναι όλο και πιο δύσκολο να υιοθετηθεί. Δηλαδή με παίρνουν όχι για να την υιοθετήσουν σίγουρα αλλά να κάνουν μια δοκιμή να δουν πως θα πάει.

Εμένα με είχε πάρει ένας φίλος μου παιδικός και μου λεει θελω να υιοθετησω γατουλα μπλα μπλα μπλα και αδεσποτουλα για μεσα στο σπιτι οχι έξω μπλα μπλα μπλα γιατι ξέρω οτι ασχολείσαι μπλα μπλα μπλα
Λεω τι καλα ολες αυτες οι συζητησεις που κανω με φιλους και γνωστους εχουν καρπους, αρχιζω και αλλάζω λίγο τους ανθρώπους.Καταλαβαινουν.
Και μου πεταει στο τελος, έχω έναν όρο μόνο "Να μη βγαζει τρίχες" μονο αυτό.
Το τι ακουσε... Ακου να μη βγαζει τρίχες. Όσο είναι δυνατόν εσύ να μη λες μαλακίες του λέω , άλλο τόσο είναι να μη βγαζει τρίχες το γατί. Αλλά ευτυχώς υπάρχουν και καλές περιπτωσεις και εύχομαι ολόψυχα η γλυκιά σου να βρει το καλύτερο σπιτάκι. Smile

Αυτό με τις τρίχες είναι πολύ συνηθισμένο πριν κανένα 2μηνο μου επέστρεψαν γατάκι για τις τρίχες, μα είναι δυνατόν ένα τριχωτό πλάσμα να μην βγάζει τρίχες. Εδώ εμείς μαδάμε δεν θα μαδάνε τα γατιά μας happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Τώρα έχω βρει μια πολύ καλή κοπέλα απλά αφού πάνε όλα καλά θα σας το ανακοινώσω, μην το γκαντεμιάσω happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Λογικά θα έρθει αύριο να την πάρει. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Μαρ 17, 2011 9:49 pm

psika έγραψε:
Αυτό με τις τρίχες είναι πολύ συνηθισμένο πριν κανένα 2μηνο μου επέστρεψαν γατάκι για τις τρίχες, μα είναι δυνατόν ένα τριχωτό πλάσμα να μην βγάζει τρίχες. Εδώ εμείς μαδάμε δεν θα μαδάνε τα γατιά μας happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Τώρα έχω βρει μια πολύ καλή κοπέλα απλά αφού πάνε όλα καλά θα σας το ανακοινώσω, μην το γκαντεμιάσω happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Λογικά θα έρθει αύριο να την πάρει. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Καλά, είναι κάτι "τιτίζες" που μόλις δουν γατότριχα, κάνουν πως σιχαίνονται! Μη σου πω ότι έχω πάει σπίτι τους κι έχω δει τις βρωμότριχες του άντρα τους στη μπανιέρα, στο πάτωμα του μπάνιου, στα μαξιλάρια... κυριολεκτικά ΠΑΝΤΟΥ και μου'ρθε να ξεράσω!!! Οι γατότριχες τους πείραξαν!
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Πεμ Μαρ 17, 2011 9:59 pm

psika έγραψε:
Joey έγραψε:
psika έγραψε:

σε ευχαριστώ πολύ. Σήμερα με πήρε μια κυρία που ήθελε γατούλα για την κόρη της που είναι μικρής ηλικίας σχετικά και μένει σε περιοχή κοντά σε εμένα. Με παίρνει και μου λεέι θες να δοκιμάσουμε πως θα πάει με γατούλα. Της λέω όχι δεν μπορώ να το ταλαιπωρώ το ζωντανό πέρα δώθε, μετά θα είναι όλο και πιο δύσκολο να υιοθετηθεί. Δηλαδή με παίρνουν όχι για να την υιοθετήσουν σίγουρα αλλά να κάνουν μια δοκιμή να δουν πως θα πάει.

Εμένα με είχε πάρει ένας φίλος μου παιδικός και μου λεει θελω να υιοθετησω γατουλα μπλα μπλα μπλα και αδεσποτουλα για μεσα στο σπιτι οχι έξω μπλα μπλα μπλα γιατι ξέρω οτι ασχολείσαι μπλα μπλα μπλα
Λεω τι καλα ολες αυτες οι συζητησεις που κανω με φιλους και γνωστους εχουν καρπους, αρχιζω και αλλάζω λίγο τους ανθρώπους.Καταλαβαινουν.
Και μου πεταει στο τελος, έχω έναν όρο μόνο "Να μη βγαζει τρίχες" μονο αυτό.
Το τι ακουσε... Ακου να μη βγαζει τρίχες. Όσο είναι δυνατόν εσύ να μη λες μαλακίες του λέω , άλλο τόσο είναι να μη βγαζει τρίχες το γατί. Αλλά ευτυχώς υπάρχουν και καλές περιπτωσεις και εύχομαι ολόψυχα η γλυκιά σου να βρει το καλύτερο σπιτάκι. Smile

Αυτό με τις τρίχες είναι πολύ συνηθισμένο πριν κανένα 2μηνο μου επέστρεψαν γατάκι για τις τρίχες, μα είναι δυνατόν ένα τριχωτό πλάσμα να μην βγάζει τρίχες. Εδώ εμείς μαδάμε δεν θα μαδάνε τα γατιά μας happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Τώρα έχω βρει μια πολύ καλή κοπέλα απλά αφού πάνε όλα καλά θα σας το ανακοινώσω, μην το γκαντεμιάσω happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 Λογικά θα έρθει αύριο να την πάρει. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Ωωωωω! Καλά νέα μαγειρεύονται... Εντάξει, δε θα το πούμε πουθενά... secret secret secret secret secret Μόνο θα ευχόμαστε το καλύτερο για τη γάτα-όνειρο, κατά κόσμον Χουρχουρίτσα... prosefxi prosefxi prosefxi
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από TITIKA CAT Πεμ Μαρ 17, 2011 11:06 pm

mati mati
TITIKA CAT
TITIKA CAT
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι 28-32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Παρ Απρ 08, 2011 5:38 pm

η χουρχουρίτσα υιοθετήθηκε την πήρε ένα ζευγάρι που έχει και άλλο γατάκι και μάλιστα ούτε έκλαιγε ούτε τίποτα. Οπότε μπορεί να κλειδωθεί η αγγελία
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Παρ Απρ 08, 2011 5:41 pm

τελεια!!!
καλη ζωουλα να εχει
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Απρ 08, 2011 6:36 pm

Μπράβο! Πολύ χάρηκα!!!!!!!!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 6 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης