gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

+22
mpouki
tzoutzou
tsili
TITIKA CAT
Πούπσυ
Τζούλι το Κατσούλι
ΚουκουΒάγια
XIONIS
melitta
alexandrakicat
doremi
MouSouDa
SuperCatz
legolasss11
LAROGATA
Chouzouris
natalouko
nelly 's mother
alex..niaou
Anatoli
NiaR
psika
26 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Δευ Φεβ 21, 2011 10:58 pm

psika έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Α, τέλεια, πολύ χαίρομαι που πήγε σε αυτή την κοπέλα, γιατί κι εγώ, που θα ήθελα απίστευτα να μπορούσα να την πάρω, τρελαίνομαι για μαύρες ψιψίνες, αλλά μόλις είδα τη Χουρχουρίτσα έπαθα!!! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 387145 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 501866 Ομοιοπαθούσα η κοπελιά... Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 742497 Όλα καλά λοιπόν, καλή τύχη στο μικράκι και περιμένουμε (τέλεια) νέα!!!! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 193169

Εννοείται πως αμέσως θα ενημερώσω το φαν κλαμπ της χουρχουρίτσας Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 986261

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 742497 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 501866 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 702886 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 702886 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 702886 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 702886 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 702886
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Φεβ 22, 2011 12:04 am

Υπέροχα νέα.. elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 22, 2011 12:23 am

LAROGATA έγραψε:Υπέροχα νέα.. elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun

party! fancat fancat fancat fancat fancat fancat fancat fancat rollers rollers rollers rollers rollers rollers rollers party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από melitta Τρι Φεβ 22, 2011 12:35 am

Τέλεια νέα.. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από mpouki Τρι Φεβ 22, 2011 12:47 am

μπράβο στη χουρχουρίτσα που έκαψε καρδιές!!!!!!!!!!!!!πάντα τέτοια!!!!!!!!!!!! oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun
mpouki
mpouki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τρι Φεβ 22, 2011 12:53 am

Βέβαια ακόμη νομίζω πως την ακούω στο σπίτι xazo xazo xazo xazo xazo xazo xazo xazo
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από ladycat Τρι Φεβ 22, 2011 1:19 am

τελεια νεα οποτε η αγγελια κλειδωνετε Veryhappy Veryhappy Laughing Laughing
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Φεβ 23, 2011 12:28 am

Δυστυχώς η γατούλα θα επιστραφεί στην Ακριβή, οπότε ο τίτλος ξαναλλάζει, το θέμα ξεκλειδώνεται και η Χουρχουρίτσα σας περιμένει! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 12:36 am

SuperCatz έγραψε:Δυστυχώς η γατούλα θα επιστραφεί στην Ακριβή, οπότε ο τίτλος ξαναλλάζει, το θέμα ξεκλειδώνεται και η Χουρχουρίτσα σας περιμένει! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 270712

ναι την γατούλα την πήρε η κοπέλα χθες το βράδυ και με πήρε σήμερα να μου την γυρίσει γιατί το βράδυ έκλαιγε και δεν κοιμήθηκε καθόλου. Δεν της έδωσε καθόλου χρόνο να προσαρμοστεί και μάλιστα την είχα προειδοποιήσει ότι θα κλαίει στην αρχή και μου είπε οτι θα κλαίω και εγώ μαζί δεν πειράζει. Τώρα τι άλλξε ξαφνικά δεν μπορώ να καταλάβω. Έχω στενοχωρηθεί γιατί πλέον τέτοιες συμπεριφορές είναι πάρα πολύ συνηθισμένες.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από mpouki Τετ Φεβ 23, 2011 12:41 am

κρίμα,πολύ λυπάμαι.. δεν είχε την απαιτούμενη υπομονή η κοπέλα.. και να σου πω,είχα ενα τέτοιο φόβο .. εύχομαι να βρεί αυτό που της αξίζει luck
mpouki
mpouki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 12:50 am

mpouki έγραψε:κρίμα,πολύ λυπάμαι.. δεν είχε την απαιτούμενη υπομονή η κοπέλα.. και να σου πω,είχα ενα τέτοιο φόβο .. εύχομαι να βρεί αυτό που της αξίζει luck

Νομίζω ότι δεν είχε καθόλου υπομονή γιατί όποιο γατάκι και να πάρεις το πρώτο βράδυ νιαουρίζει και φωνάζει λογικό είναι. Και εγώ είχα το άγχος να προσαρμοστεί κλπ αλλά να μου το επιστρέψει αμέσως δεν το περίμενα. Άμα το είχε παλέψει 2 μέρες να πω οκ δεν γίνεται αλλά την πήγε σπίτι 9 η ώρα το βράδυ χθες και έβγαλε σήμερα το συμπέρασμα ότι δεν θα προσαρμοστεί. Της λέω δεν την ακούω να νιαουρίζει μου λέει όχι σταμάτησε αλλά κρύβεται. της λέω λογικό είναι δώστης άλλη μια μέρα και θα δεις θα είναι οκ και μου λέει οχι να στην επιστρέψω;Της λέω ναι αφού δεν την θες μου λέει οχι την θελω αλλά την λυπάμαι. ε τι να πω τώρα η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά! happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Φεβ 23, 2011 1:11 am

Βρε Ακριβή, δεν της δίνεις να διαβάσει αυτό : http://www.gatospito.com/Do-ia-oecoeUoaoa-iea-ionioae-aUoa-h59.htm μήπως και βοηθήσει λίγο την κατάσταση?
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 1:21 am

Βίκυ μου καταρχήν σε ευχαριστώ για όλα! kissss δεν νομίζω ότι υπάρχει διάθεση γιατί το γατάκι δεν νιαούριζε όλη την ώρα σταμάτησε και μετά απλά κρυβόταν κάτω από το κρεββάτι της και μάλιστα κάποια στιγμή βγήκε και η κοπέλα κατάφερε και το χάιδεψε, δεν είναι δηλαδή ότι της αγρίεψε της έβγαλε νύχια . Το γατάκι ήθελε άλλη μια μέρα να προσαρμοστεί και εκείνη αρνήθηκε να το κρατήσει. όλα αυτά ότι στην αρχή θα νιαουρίζει, θα κρύβεται της τα είχα εξηγήσει και συμφωνούσε και μου είπε μάλιστα γελώντας ότι άμα κλαίει αυτό θα κλαίω και εγώ μαζί του. Εγώ κατάλαβα ότι βρήκε άλλο που της άρεσε περισσότερο και δεν το θέλει πια. Η επιχειρηματολογία της ήταν για μένα το απόλυτο μηδενικό.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Φεβ 23, 2011 1:54 am

Να 'σαι καλά! Δεν έκανα κάτι! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 193169

Κρίμα ρε γμτ.. Πάντως, προσωπικά, το πιστεύω το "κάθε εμπόδιο για καλό"! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 322479 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 24219

Θα δεις, θα βρεθεί καλύτερο σπιτάκι για το μικρό πουρπούρι! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 322479 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Φεβ 23, 2011 3:40 am

psika έγραψε:
SuperCatz έγραψε:Δυστυχώς η γατούλα θα επιστραφεί στην Ακριβή, οπότε ο τίτλος ξαναλλάζει, το θέμα ξεκλειδώνεται και η Χουρχουρίτσα σας περιμένει! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 270712

ναι την γατούλα την πήρε η κοπέλα χθες το βράδυ και με πήρε σήμερα να μου την γυρίσει γιατί το βράδυ έκλαιγε και δεν κοιμήθηκε καθόλου. Δεν της έδωσε καθόλου χρόνο να προσαρμοστεί και μάλιστα την είχα προειδοποιήσει ότι θα κλαίει στην αρχή και μου είπε οτι θα κλαίω και εγώ μαζί δεν πειράζει. Τώρα τι άλλξε ξαφνικά δεν μπορώ να καταλάβω. Έχω στενοχωρηθεί γιατί πλέον τέτοιες συμπεριφορές είναι πάρα πολύ συνηθισμένες.

ΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ!!!!!!! voodoo voodoo voodoo πρωτο βραδυ κυρα μου κ δεν θα κλαιει το γατι??μα καθολου υπομονη πια ο κοσμος??????ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βλαμμενη,ε βλαμμενη!!!!!!!!! suicide suicide suicide suicide
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Τετ Φεβ 23, 2011 8:40 am

οκ παλι καλα που στην επεστρεψε.... μαλλον δεν ηταν ετοιμη και απλα εκανε μια απερισκεπτη κινηση παρα τις οποιες συμβουλες σου
Κριμα για το γατι μονο που ταλαιπωρηθηκε λιγο
ολοι αγαπαμε τα ζωα αλλα καποιοι δεν μπορουμε να συμβιωσουμε με αυτα
Ευχομαι να εχει καλυτερη τυχη απο δω και περα
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 10:48 am

NiaR έγραψε: οκ παλι καλα που στην επεστρεψε.... μαλλον δεν ηταν ετοιμη και απλα εκανε μια απερισκεπτη κινηση παρα τις οποιες συμβουλες σου
Κριμα για το γατι μονο που ταλαιπωρηθηκε λιγο
ολοι αγαπαμε τα ζωα αλλα καποιοι δεν μπορουμε να συμβιωσουμε με αυτα
Ευχομαι να εχει καλυτερη τυχη απο δω και περα

Σήμερα θα μου το επιστρέψει στριφογυρίζω όλο το βράδυ από άγχος να έρθει σώο το γατάκι. Εγώ το αντιλαμβάνομαι ότι το μετάνιωσε δεν είναι η πρώτη φορά που χαρίζω γατάκι και γίνεται αυτό αλλά δεν πρόλαβε να το πάρει σπίτι και μάλιστα μιλήσαμε 9.30 ώρα και ήδη ακουγόταν κάπως. Αφού με το που κλείσαμε το τηλέφωνο είπα στην μητέρα μου μου φαίνεται κάπως ξενερωμένη και μου λέει η μητέρα μου εγώ την άκουσα μια χαρά. Της λέω θα ήταν η ιδέα μου αλλά τελικά χθες που με πήρε κατάλαβα ότι δεν ήταν. Τέλος πάντων δεν πειράζει ας έρθει το γατάκι καλά και βλέπουμε. oksmily3
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 10:50 am

SuperCatz έγραψε:Να 'σαι καλά! Δεν έκανα κάτι! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 193169

Κρίμα ρε γμτ.. Πάντως, προσωπικά, το πιστεύω το "κάθε εμπόδιο για καλό"! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 322479 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 24219

Θα δεις, θα βρεθεί καλύτερο σπιτάκι για το μικρό πουρπούρι! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 322479 Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 838337

Kαι εγώ αυτό είπα κάποιος άλλος είναι γραφτό να το πάρει για αυτό και έγινε αυτό.να δούμε Laughing
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από NiaR Τετ Φεβ 23, 2011 10:52 am

ποιος ξερει γιατι το μετανιωσε....
τες πα αυτο που πε η Βικη καθε εμποδιο για καλο!
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 10:58 am

alex..niaou έγραψε:
psika έγραψε:
SuperCatz έγραψε:Δυστυχώς η γατούλα θα επιστραφεί στην Ακριβή, οπότε ο τίτλος ξαναλλάζει, το θέμα ξεκλειδώνεται και η Χουρχουρίτσα σας περιμένει! Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 270712

ναι την γατούλα την πήρε η κοπέλα χθες το βράδυ και με πήρε σήμερα να μου την γυρίσει γιατί το βράδυ έκλαιγε και δεν κοιμήθηκε καθόλου. Δεν της έδωσε καθόλου χρόνο να προσαρμοστεί και μάλιστα την είχα προειδοποιήσει ότι θα κλαίει στην αρχή και μου είπε οτι θα κλαίω και εγώ μαζί δεν πειράζει. Τώρα τι άλλξε ξαφνικά δεν μπορώ να καταλάβω. Έχω στενοχωρηθεί γιατί πλέον τέτοιες συμπεριφορές είναι πάρα πολύ συνηθισμένες.

ΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ!!!!!!! voodoo voodoo voodoo πρωτο βραδυ κυρα μου κ δεν θα κλαιει το γατι??μα καθολου υπομονη πια ο κοσμος??????ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! βλαμμενη,ε βλαμμενη!!!!!!!!! suicide suicide suicide suicide

Δεν είναι μόνο αυτό εγώ την ρώτησα θέλεις χρόνο να το σκεφτείς κλπ μου λέει όχι την θέλω θα την πάρω σήμερα. Εμένα μου την είχανε ζητήσει και άλλοι αλλά επειδή με είχε πάρει αυτή πρώτη και την ήθελε πολύ το σεβάστηκα. Και παρόλο που πήρα χθες κάποιους από αυτούς που την είχανε ζητήσει αμέσως μου είπαν ότι ήδη έχουν βρει άλλα γατάκια. Και για εμένα δεν είναι κόπος το γατάκι αλλά και αυτό δένεται μαζί μας και μετά όλο και πιο δύσκολα θα προσαρμοστεί κάπου.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Φεβ 23, 2011 11:16 am

Καλά, είναι δυνατόν να επιστραφεί τέτοιο γατί;;;;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked
angry2 angry2 angry2 Μα τα περισσότερα γατάκια κλαίνε τις πρώτες μέρες όταν αλλάζουν ξαφνικά περιβάλλον! tongueout Πόσο μάλλον που η Χουρχουρίτσα είναι και ενήλικη γατούλα... tongueout tongueout tongueout Είναι αδύνατον να προσαρμοστεί τόσο γρήγορα!!! Μα τη Χουρχουρίτσα; Τη γάτα-όνειρο; Να την επιστρέψουνε;;; Ε, δεν το χωράει ο νους μου! Wink Wink Wink Τι να πω, ίσως να φοβήθηκε η κοπέλα πως η ψιψίνα θα ήταν δυστυχισμένη έτσι που έκλαιγε... tongueout Ίσως καλύτερα την επόμενη φορά να πάει σε ένα σπιτάκι με κάποιον που έχει κάποια μεγαλύτερη εμπειρία με γατάκια. Smile Καλή τύχη λοιπόν στη γουργουριστή θεά την επόμενη φορά! luck luck luck
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Τετ Φεβ 23, 2011 11:37 am

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Καλά, είναι δυνατόν να επιστραφεί τέτοιο γατί;;;;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked
angry2 angry2 angry2 Μα τα περισσότερα γατάκια κλαίνε τις πρώτες μέρες όταν αλλάζουν ξαφνικά περιβάλλον! tongueout Πόσο μάλλον που η Χουρχουρίτσα είναι και ενήλικη γατούλα... tongueout tongueout tongueout Είναι αδύνατον να προσαρμοστεί τόσο γρήγορα!!! Μα τη Χουρχουρίτσα; Τη γάτα-όνειρο; Να την επιστρέψουνε;;; Ε, δεν το χωράει ο νους μου! Wink Wink Wink Τι να πω, ίσως να φοβήθηκε η κοπέλα πως η ψιψίνα θα ήταν δυστυχισμένη έτσι που έκλαιγε... tongueout Ίσως καλύτερα την επόμενη φορά να πάει σε ένα σπιτάκι με κάποιον που έχει κάποια μεγαλύτερη εμπειρία με γατάκια. Smile Καλή τύχη λοιπόν στη γουργουριστή θεά την επόμενη φορά! luck luck luck

Αυτά όλα που μου είπε ήταν δικαιολογίες γιατί εγώ όσες φορές της μίλησα δεν ακουγόταν τίποτα απολύτως και την ίδια μέρα που μίλησα στην κοπέλα το γατάκι δεν νιοούριζε απλά είχε κρυφτεί κάτω από το κρεββάτι της και αυτή έψαχνε δικαιολογίες. Παίζει να μην το ήθελε ο φίλος της που είχε έρθει μαζί γιατί αυτός δεν μιλούσε καθόλου και κοιτούσε περίεργα τα γατιά μου που ήταν μέσα στο σπίτι. Δεν γελούσε ούτε λαλούσε και μετά τον σχολίαζε και ο αδερφός μου ότι ήταν κάπως περίεργος. Απλά η κοπέλα την ήθελε πολύ, ήταν ενθουσιασμένη και μάλιστα επειδή δεν είχε εμπειρία και της είχα πει ότι είναι ενήλικο γατάκι κλπ μου είπε δεν θα έχω πρόβλημα γιατί η κολλητή μου έχει γάτες και είναι τρελαμένη μαζί τους και μου είπε ότι θα με βοηθάει αυτή και όταν θα φεύγω από το σπίτι θα το κρατάει αυτή. Δηλαδή το έψαξα δεν της το έδωσα έτσι. Τέλος πάντων δεν έχει νόημα να σκεφτόμαστε τι έφταιξε κλπ το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν έφταιγε το γατάκι. Και πριν λίγο που μίλησα μαζί της δεν ακουγόταν τίποτα. Ενώ τα δικά μου γατάκια όποιος με παίρνει ακούγονται happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 και μάλιστα μου το λένε happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από TITIKA CAT Τετ Φεβ 23, 2011 12:58 pm

Καλή τύχη ομορφή μου Χουρχουρίτσα!!!! Εύχομαι να βρεις ένα τρυφερό σπιτάκι σύντομα!!!
TITIKA CAT
TITIKA CAT
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι 28-32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Φεβ 23, 2011 1:30 pm

Αγαπάμε Χουρχουρίτσα! Το φαν κλαμπ της απαιτεί και πάλι τον ιδανικό γατογονιό! Madd Madd Madd Ουφ, συγχίστηκα! Η ζωή είναι άδικη! (όχι, δεν το κατάλαβα τώρα αυτό... Smile ) mallia Αν είχα εγώ αυτό το γατί, θα έκανα κάθε μέρα πάρτυ! happy2 Πού θα πάει, θα το βρει το αστέρι της η μικρή και θα είναι πολύ λαμπερό! blinking Κάνε της τώρα μερικά χαδάκια παραπάνω για τη μικρή ταλαιπωρία που τράβηξε και... καλή τύχη again!! luck flower
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από doremi Τετ Φεβ 23, 2011 1:45 pm

Μη στενοχωριέσαι και η Χουρχουρίτσα θα βρει καλύτερο σπιτάκι ,όπως της αξίζει Smile
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Φεβ 23, 2011 1:52 pm

doremi έγραψε:Μη στενοχωριέσαι και η Χουρχουρίτσα θα βρει καλύτερο σπιτάκι ,όπως της αξίζει Smile

oksmily3 oksmily3 oksmily3 Από το στόμα σου και στου γατο-θεού τ' αυτί! happy2 happy2 oksmily3 oksmily3
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Φεβ 23, 2011 1:54 pm

Mερικοι νομιζουν οτι παιρνουν λουτρινα No luck luck luck luck
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 3:28 pm

Πιστεύω να τρελαθείτε με αυτές τις φώτο. Η Χουρχουρίτσα έχει εγκατασταθεί στο δωματιό μου, ρίχνει κάτι ύπνους με δυνατό ροχαλητό, μιλάμε τρελένεται να έχει παρεούλα στον ύπνο και μιμείται τα γατιά μου γενικά γιατί όταν κάτσει κάποιο δικό μου κάπου πηγαίνει από κοντά. Μάλλον αποζητάει την αποδοχή. Εχει πολύ πλάκα!Δείτε και μόνοι σας!

[img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Niaou1 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Niaou2 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Niaou3 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Niaou4 [/img][img]Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Niaou5 [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 3:45 pm

Δεν υπάρχουν λόγια. Μόνο με ιμότικονς μπορώ να εκφραστώ πλέον....
love love love love love love love salia salia salia salia salia salia eros eros eros eros eros eros eros eros eros heart heart heart heart heart heart heart heart lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia Και λίγα λέω... Laughing
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Φεβ 26, 2011 3:48 pm

Ωχ... νομίζω ότι θα σας "κατσικωθεί".... Laughing

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από doremi Σαβ Φεβ 26, 2011 3:52 pm

Chouzouris έγραψε:Ωχ... νομίζω ότι θα σας "κατσικωθεί".... Laughing
fapa

δεν τα λέμε αυτά , τα αφήνουμε να εννοηθούν blinking whistle
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 3:53 pm

Καβάτζωσ' την, καβάτζωστ' την, καβάτζωστ' την.... ntountouka ntountouka ntountouka strike strike
Έλα, πάμε όλοι μαζί τώρα ρυθμικά... party1 party2 "Καβάτζωσ' την, καβάτζωστ' ...."

(Μίλησα εγώ; Δε μίλησα... whistle saint )
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Φεβ 26, 2011 3:53 pm

Chouzouris έγραψε:Ωχ... νομίζω ότι θα σας "κατσικωθεί".... Laughing

εγω ειμαι σιγουρη οτι θα την κρατησουν...μου θυμιζει την περιπτωση του γουρλη σου βικ...τοσο ομορφα γατια αν μενουν στα αζητητα,ειναι καρμικο......μαλιστα την χουρχουριτσα την εδωσαν αλλα μετα ξαναγυρισε..καρμα σε λεω,καρμα!!!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από psika Σαβ Φεβ 26, 2011 4:03 pm

Πραγματικά αν είχα μια δουλειά ή τουλάχιστον ήξερα ότι εδώ θα βρω κάτι σίγουρα και δεν θα χρειαστεί να φύγω εξωτερικό σίγα μην έδινα τέτοιο γατί αγαπησιάρικο, ούτε τα δικά μου είναι έτσι. Αλλά αν δεν βρω κάτι σύντομα και χρειαστεί να φύγω τότε έχω και άλλα αδέσποτα στην αυλή τα οποία θα πρέπει να φροντίσω και όχι να εγκαταλήψω έτσι δεν είναι. Γατάκια τα οποία είναι μεγάλης ηλικίας. Και συν τοις άλλοις μένω με τους δικούς μου και ο πατέρας μου και ο αδερφός μου δεν θέλουν άλλο γατάκι και επιπλέον και η ψιψιρή ζηλεύει τόσο πολύ γιατί η χουρχουρίτσα κοιμάται στο δωμάτιο μου, ενλω το δωμάτιο μου είναι ιδιοκτησίας ψιψιρής και τώρα κοιμάται αλλού και στενοχωριέται.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 Empty Απ: Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Σαβ Φεβ 26, 2011 4:21 pm

Ααααχ, δύσκολη απόφαση. Πάντως, ξανασκέψου το αν δε βρεθεί κάτι καλό για τη μικρή. Κρίμα είναι τέτοιο γατάκι να το δώσεις κάπου που δε θα το αγαπούν όπως εσύ... blinking
(Και τώρα ο δικηγόρος του διαβόλου: " Ένα τόσο δα γατούνι ακόμα τι πειράζει, μωρέ; Αφού έχεις ήδη γατάκια, δεν εμφανίζεται ένα από το πουθενά... Λίγο φαγάκι, λίγη αγκαλίτσα, αφού τα πρώτα μεγάλα έξοδα -στείρωση, πρώτα εμβόλια- έχουν φύγει, σιγά σιγά θα τα καταφέρεις να ανταποκριθείς και στις υπόλοιπες ανάγκες της. Να, είναι και λευκή και αν τη βάζεις μπροστά στον τοίχο ούτε που φαίνεται..." Razz happy2 )
Ό,τι κι αν αποφασίσεις πάντως, luck και στις δυο σας! kissss
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Xαρίζεται η ολόλευκη Χουρχουρίτσα! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης