gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Τρι Σεπ 11, 2012 11:33 pm

ralou έγραψε:Του ΔΙΠΛΟΥ Ολυμπιονίκη Μαρίνα!
Μην το ξεχναμε! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 742497Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 742497
----------------------

Μαμααααααα!
Δεν με παιζουνεεεεεε!

-Σκασε Φρεγια!!!

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Τετ Σεπ 12, 2012 10:36 am

Πραγματικά Ρούλα τους έχεις ψυχολογήσει τόσο καλά τους δυό τους αν και δεν τους έχεις δει ποτέ από κοντά ούτε τους έχεις ζήσει... Shocked Shocked Είναι τρομακτικό!! Shocked Shocked oksmily3 oksmily3 oksmily3 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship

Δυστυχώς θα συμφωνήσω με την Ηλέκτρα στο οτι ο Λούσιφερ μπορεί να δείχνει ένα καλό και τρυφερό γατί, αλλά είναι πολύ απότομος και κακός κατά βάθος.. Απλά το κρύβει πολύ καλά και εμφανίζει αυτόν τον χαρακτήρα όταν και όπου νομίζει εκείνος!! tafos tafos tafos

Δεν θα ήταν κακή ιδέα να τον βάλει κάποιος στην θέση του και να του κόψει λίγο την φόρα.. και αυτός ο κάποιος δεν μπορεί να είναι η Ηλέκτρα... angry2 angry2 γιατί και μόνο που τον βλέπει της σηκώνεται η τρίχα... happy2 happy2 happy2
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Σεπ 12, 2012 11:23 am

Shocked Shocked Shocked Shocked
Τι λες βρε Ναταλια!
Ωστε δεν ηταν συκοφαντιες αυτα που ελεγε η Ηλεκτρα ε?!
Με εκπλησει αυτο. Πιστευα ότι ο Λουσιφερ ηταν ενας καλος καγαθός γατος που καποια απλα τον ζηλευε...
Τι να πω...
Τι να πω αλλο παρα ρισπεκτ στην Αρχηγό Ηλεκτρα που ειναι τοσο ευφυής και οξυνους και όλα τα κατλαβαίνει.
Ε βεβαια! Δεν ειναι τυχαίο που βασταει στα πατουσια της όλο τον κόσμο!!!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Il-tsi11
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Τετ Σεπ 12, 2012 11:30 am

Eμ πεες τα αυτά ντε!
Εδώ κρατάει ολόκληρο τον κόσμο,
η πόρτα του ψυγείου θα την δυσκόλευε;;

Και μεις που απορούσαμε.... manysmiles

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Σεπ 12, 2012 11:37 am

Μαρινα, το αλλο χέρι ειναι της Αγγελα Μερκελ!
Η Ηλέκτρα προοριζοταν για βοηθός της αλλά πληροφορίες λένε ότι η Μερκελ εχει γινει το σκυλάκι της Ηλέκτρας και κάνει ότ της ζητησει η δικιά μας!!!
mallias mallias mallias mallias Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Τετ Σεπ 12, 2012 11:59 am

Ήταν αναμενόμενη αυτή η τροπή...

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Τετ Σεπ 12, 2012 12:01 pm

Οτι είναι σατανικά έξυπνη, δεν χωρά αμφιβολία περί τούτου!!! Smile Smile Smile

Αλλά ζηλιάρα δεν είναι.. νομίζω θεωρεί οτι αυτό το συναίσθημα δεν της ταιριάζει... roll eyes roll eyes
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Σεπ 12, 2012 6:21 pm

ralou έγραψε:Του ΔΙΠΛΟΥ Ολυμπιονίκη Μαρίνα!
Μην το ξεχναμε! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 742497Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 742497
----------------------

Μαμααααααα!
Δεν με παιζουνεεεεεε!

-Σκασε Φρεγια!!!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261
marina289 έγραψε:Eμ πεες τα αυτά ντε!
Εδώ κρατάει ολόκληρο τον κόσμο,
η πόρτα του ψυγείου θα την δυσκόλευε;;

Και μεις που απορούσαμε.... Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 776793
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261





Κι εγώ πάντως με έχω τσακώσει να κοιτάζω το πάσο της κουζίνας και να σκέφτομαι πόσα σκεύη έβαλε ο Gizmoς το ένα πάνω στ' άλλο για ν' ανέβει να πιάσει τη χριστουγεννιάτικη γιρλάντα!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 300270 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Τετ Σεπ 12, 2012 10:29 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Σεπ 12, 2012 10:37 pm

Εννια ηταν τοτε Βικυ μου! Το ενα με καπακι. Τα μέτρησα!
Αλλά ενα κοκκινο γυαλινο νομιζω το ειχε σπάσει οποε τωρα ν το ξανακάνει θα ειναι οκτω.
Και καμια εικοσρια μαξιλάρια απο κάτω blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Σεπ 12, 2012 10:45 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 501866 Άρα δεν το φαντάστηκα, έγινε στην πραγματικότητα!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 270712 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 977566 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 997391
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Οκτ 22, 2012 3:31 pm

Στο γνωστό σημείο, την πόρτα του σαλονιού μου έχω στήσει αυτί και παρακολουθώ τα τεκταινόμενα μέσα στο Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων.
Εδώ που ως γνωστόν είναι το αρχηγείο τους και που δυστυχώς η γάτα μου απουσιάζει από την έκτακτη συνάντηση μερικών μελών.
Η Φρεγια, ο Σαγκυ και η under cover Ghost Division Μπαριλλα λείπουν αραγμένοι βίαια και με δόλο από την ειδεχθή ΡΟΖ ΣΥΜΜΟΡΙΑ!!!


-Αρχηγέ μας... γιατί το Κλαμπ μας δεν έχει λάβει ακόμα μέτρα για την ανεύρεση της γυναίκας μου της Φρεγιας? Και ορίστε τώρα που βούτηξαν και το δεξι σας χέρι την Μπαριλλα! Έτσι άπραγοι θα μείνουμε???
-Σκάσε Πιπη που θα μου κάνεις και υποδείξεις τώρα! Ορίστε μας! Αγριεύει η Αρχηγός και Μεγάλη Ποντι(κο)φιξ Ηλέκτρα.
-Και ο Σαγκυ επίσης απήχθη Αρχηγέ μας! Συμπληρώνει κάπως δειλά ο Γκιζμο.
-Μπαααα! Και γιατί παρακαλώ μέχρι τώρα δεν ενεργοποιήθηκε κανείς σας να κάνει κάτι ε?! Όλα από τα πατουσια μου πρέπει να περνάνε?
-Μα... αρχηγέ μας... Δεν είναι που μας αφήνετε κιόλας να πάρουμε πρωτοβουλίες και από μόνοι μας... προλαβαίνει να πει ο Γκιζμο πριν η Ηλέκτρα εκραγεί.
-Αααα άβουλα πλάσματα! Μόνοι σας τίποτα δεν είστε ικανοί να κάνετε ε?! Δεν ξέρετε ότι έχω πολύ πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το να τρέχω πίσω από γατρομοκρατικά γκρουπούσκουλο και να κυνηγάω ξεμυαλισμένες γάτες που με δόλωμα έναν εραστή πάνε και χώνουν το κεφάλι τους στο στόμα του λύκου???!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 734572
Ολόκληρη Αγγέλα Μερκελ είχα να κουλαντρισω αυτές τις μέρες, όλο παραξενιές και ιδιοτροπίες η άτιμη και ως βοηθός της έπρεπε να τρέχω να της βρω σουβλάκια με πιτα-γύρο και τζατζίκι μέσα στη νύχτα!
-Α! Έφαγε σουβλάκια η Μερκελ???
-Μάλιστα! Έφαγε και μάλιστα στα κρυφά γιατί λέει δεν ήθελε να φάει αυτά που της σερβίρανε στο επίσημο τραπέζι και να επιβαρύνει τον Ελληνικό προϋπολογισμό λέει. Δεν με ρωτάει όμως εμένα κανείς πόσα πληρώσαμε στο ψητοπωλείο «Το πιτόγυρο»! Άσε που έκανε και τα γλυκά μάτια στο ντιλιβερυ μπου!
-Αρχηγέ, καταλαβαίνω τις δυσκολίες που έχεις με το αφεντικό σου αλλά εδώ έχουμε χάσει τρία μέλη του Κλαμπ μας! Δεν είναι και λίγο αυτό!
-Σκάσε Πιπη που θα με πατρονάρεις κιόλας! Έχω το μέλλον της Ελλάδας στα πατουσια μου εγώ! Δεν μπορώ να ασχολούμαι μ αυτά! Άσε που έχω να αντιμετωπίσω και ένα σωρό βραβευμένους στο ίδιο μου το σπίτι που από τότε που πήγαν στην Έκθεση μου πουλάνε μούρη και θέλουν και να αγνοούν στην ιεραρχία του σπιτιού! Του ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ σπιτιού! Αααααα! Σκάστε όλοι είπαμε! Δεν θέλω να ακούσω τίποτα άλλο. Εσείς να πάτε να βρείτε και τον Σαγκυ και την Φρεγια! Η Μπαριλλα δεν έχει ανάγκη κανένα σας! Θα τα καταφέρει να απελευθερωθεί μόνη της άμα θέλει! Τι στο δια@λ@.. Έχει κότσια αυτή, κοτζάμ αρχηγός της αντιγατρομοκρατιας είναι, σιγά μην περιμένει βοήθεια από κανένα!
Αφήστε με! Αφήστε με όλοι! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 734572 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 734572
Και συ Ραλου, βγες από εκεί πίσω που κρυφακούς και φερε μου ένα malt να χαλαρώσω! Και κροκέτες από τις καλές ε?!!!

Παναγιά μου... Άμα η Ηλέκτρα γίνεται έξαλλη... είναι να την φοβάται κανείς...
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Hlectr10
Καθώς τρέχω στην κουζίνα να βρω παγάκια για το ουίσκι της ακούω τα δυο αγόρια να μουρμουρίζουν σε μια γωνιά
-Πιπη φίλε μου τα έχει πάρει στο κρανίο η Μεγάλη...
-Και όχι μόνο ρε συ Γκιζμο... Η Μεγάλη τα έχει παίξει... έχει χάσει την μπάλα. Το ήξερα εγώ ότι με όλες αυτές τις ευθύνες και τις παράπλευρες δραστηριότητες της θα το παράταγε το Κλαμπ μας στην τύχη του! Αλλά έχουμε άλλες προτεραιότητες τώρα... στο μέλλον θα αναλάβω δράση εγώ. Δεν θα περάσει έτσι αυτό!
-Και για την Φρεγια τι θα κάνουνε???
-Κοίτα Γκιζμο φίλε μου. Με την Φρεγια μιλάμε κάθε μέρα στο κινητό. Ευτυχώς τους έχουν αφήσει ελευθέρους με τα τηλέφωνα –αφου απενεργοποίησαν την λειτουργία Global Positioning System βέβαια. Ξέρω ότι είναι καλά και μάλλον το διασκεδάζει κιόλας.
-Το διασκεδάζει???
-Μάλιστα! Δεν είδες τι είπε στο τηλέφωνο ο Αιμίλιος στην θεία Μαρίνα? Το παίζει η προσωπική του ψυχαναλύτρια λέει! Ποιανού??? Του Μάστερ Μιλιου Φρόυντ! Μαλιστα!
-Μα δεν της λείπει το σπίτι της? Απαπα! Αν εγώ ήμουν μακριά από το σπίτι μου θα είχα τρελαθεί!
-Ελα μωρέ... η Φρεγια είναι διαφορετική γάτα. Εγώ την ξέρω καλά.
Σάμπως δεν έχει γυρίσει όλο τον κόσμο? Τι Λονδίνο, τι Χόλιγουντ, τι Τσινεσιτα...! Και μαζί μου αλλά και μόνη της...
Είναι μια μάγισσα αυτή. Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 505265 Είναι η αγάπη μου, η μανόλια μου, η ορτανσία μου, η...
-Εεεε...Πιπη!
-...η νεραγκούλα μου το γιασε...
-ΡΕ ΠΙΠΗ! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 731743Σύνελθε ρε και άσε τα σορόπια τώρα! Δεν θα την ψάξουμε? Και τα αλλά φιλαράκια θα τα αφήσουμε κι αυτά στην τύχη τους, είναι δεν είναι μέλη του Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπανων??!!!
-Σορυ ρε συ Γκιζμο... παρασύρθηκα... Είμαι πολύ ερωτευμένος μαζί της λέμε και όταν την σκέφτομαι νιώθω ότι ο ουρανός...
-ΡΕΕΕΕΕΕ! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 731743 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 731743Κανε κράτει λέμε! Είπαμε να βρούμε τρόπο να βοηθήσουμε τους φίλους μας!
-Αααα... αυτό... ναι... Κοίτα Γκιζμο φίλε μου. Έχω κάνει εγώ τις ενέργειες μου και έχω πάρει τα μέτρα μου! Άσε! Θα δεις σε λίγο καιρό. Τίποτα δεν είναι όπως νομίζουν όλοι τους. ΕΧΟΥΝΕ ΓΝΩΣΗ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ, αυτό σου λέω μόνο!
-Καλά! Ότι πεις... Εσύ ξέρεις. Να με ενημερώνεις όμως ρε συ να ξέρω τι γίνεται.
-Εντάξει. Όλα είναι υπό έλεγχο και το μόνο που περιμένω είναι ένα τελευταίο ο.κ. από την Χιονάτη. Κλέψανε και τον Φιόγκο βλέπεις αλλά δεν έχει αποφασίσει ακόμα αν τον θέλει πίσω τόσο πολύ που να ζητήσει την βοήθεια του Κλαμπ.
-Καλά. Θα περιμένω εξελίξεις. Και να σου πω ρε συ Πιπη... τι είναι αυτό το πράμα που φόρας στο κεφάλι σου ρε συ, γιατι δεν φορας το επισημο καπελο του Κλαμπ οπως επιβαλει το πρωτοκολλο???!
-Αααα... αυτό... εεεε... δεν μπορώ να σου αποκαλύψω τίποτα ακόμα... δεν είναι ασφαλές για σένα. Όσο λιγότερα ξέρεις τόσο καλύτερα! Πάντως φίλε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση. Έχω κι αυτόν τον μπαμπά Νικόλα που όλο με τρέχει και με έχει τσακίσει στα τηλεφωνήματα και τις εντολές. Ουφ! Πεθεροι! Τι να πεις... λες και έχουμε αυτόν ανάγκη για να μας υπενθυμίζει πόσο αγαπάμε την θυγατέρα του!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Pipgiz10
Έχω ήδη παει το ουίσκι στην Ηλέκτρα και κρυφοκοιτάζω τους δυο γάτους να τα λένε.
Μετά από αυτά που άκουσα σαν να ησύχασα λιγάκι...
Αφού παίρνει την κατάσταση στα πατουσια του ο Πιπης μου όλα θα πάνε καλά!
Γιατί αν περίμενα από τον μπαμπά Νικόλα... πφφφ! Το μόνο που ξέρει να κάνει πια είναι να περιφέρει το βρόμικο βρακί του και να μην επιτρέπει μύγα στο σπαθί του αν καμιά από τις φίλες του πει καμιά κουβέντα!
Τι να πει κανείς...
Άντρες!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Δευ Οκτ 22, 2012 4:51 pm

Βλέπω να παίρνει πόδι η Ηλέκτρα και από αρχηγός και από το club γενικότερα... tafos tafos
Αφού το έβαλε σε δεύτερη μοίρα και ασχολείται με την ακατανόμαστη, καλά θα της κάνουν!! Madd Madd

Μόνο μην δει αυτά που έγραψα... ούτε ψύλλος στον κόρφο μου... pale pale
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Δευ Οκτ 22, 2012 8:52 pm

Τ΄αγόρι μου ,τ' αγόρι μου, τ' αγόρι μου,
γλυκό και τραγανό σαν καραμέλα... chorus Πως του πάει το μπερέεεεεε love love love love love love love love Γκισμούλι μου filaki
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Δευ Οκτ 22, 2012 9:27 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Hlectr10


happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Οκτ 22, 2012 9:59 pm

natalouko έγραψε:Βλέπω να παίρνει πόδι η Ηλέκτρα και από αρχηγός και από το club γενικότερα... tafos tafos
Αφού το έβαλε σε δεύτερη μοίρα και ασχολείται με την ακατανόμαστη, καλά θα της κάνουν!! Madd Madd

Μόνο μην δει αυτά που έγραψα... ούτε ψύλλος στον κόρφο μου... pale pale
Χαχαχαχαχα!
Ρε συ Ναταλια... λες και δεν ξερεις καλα την Ηλεκτρα!!!!!
Ρε συ... ριχνει απο τον θρονο της κανενας την Ηλεκτρα???!!!
Wink Wink Wink
Αλλωστε η ενασχοληση της με την Αγγελα εχει καλο σκοπο και σε λιγο καιρο θα το δουμε με τα ματια μας.
Να δεις που στο τελος θα μετονομάσουν την οδο Πανεπιστημιου σε "οδο Ηλεκτρας της Αγγελοφαγου"!!!
Η Ηλεκτρα θα καθαρισει για ολους εμας τους ταλαιπωρους Ελληνες.
Μαλιστα! tafos


doremi έγραψε:Τ΄αγόρι μου ,τ' αγόρι μου, τ' αγόρι μου,
γλυκό και τραγανό σαν καραμέλα... chorus Πως του πάει το μπερέεεεεε love love love love love love love love Γκισμούλι μου filaki
Συμπεθερα... ειχ λιγο ανησυχησει για την σιωπη του Πιπη αλλα φαινεται ότι ο γαμπρος μου εχει καποια κρυφη ατζέντα και θα μας βγαλει ασπροπροσωπους!!!
Ναι ο καλος μου! love
marina289 έγραψε:Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Hlectr10
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Εεεεε ναι Μαρινα!
Δεν ειναι οποια κι οποια γατα η Ηλεκτρα!
bigboss
Μην κοιτας που ειναι πολυασχολη αυτη την εποχη tafos
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Ιουλ 22, 2013 11:36 am

- Φρεγιαααα! Για γκελμπουρντα!
- Ουφ ρε μανα... σου εχω πει να σταματησεις να βλεπεις τουρκικα! ... τι θελεις πρωινιατικα? Πανω που ειχα φτιαξει καφε στο Πολυθρονησι μου και απολαμβανα την πρωινη δροσια!
- Εισαι τεμπελα και το ξερουμε ολοι και να τα αφησεις αυτα που ξερεις για διακοπες και κουραφεξαλα! Που ολοι εχετε εγκαταλειψει πια το Κλαμπ και μου αραζετε απο δω κι απο εκει!
- Το ποιο??
- Το «Κλαμπ των Ανεξαρτητων Γλωσσοκοπανων» μαρη ξεμυαλισμενη!
Το εγκαταλειψατε τελειως και ρημαξε
- Αααα αυτο το Κλαμπ... Ε ναι ρε μανα... Αφου η Αρχηγος και μεγαλη Ποντι(κο)φιξ Ηλεκτρα το εγκατελειψε για να ασχοληθει με την ανατροφη κατι Ρωσσων εμιγκρεδων...
...και ο Γκιζμο περι αλλα τυρβαζει και η Χιονατη μετα τον κρυφο γαμο της με τον Γιοντα το παιζει εσωστρεφεια και ασχολειται με τους υπηκοους της και ο Λακυ ασχολειται με τα μωρα στο σπιτι του και η Μπαριλα με την Σουσι την κανανε για διακοπες και... και τελος παντων και εγω με τον Πιπη μου εχουμε αλλα να ασχοληθουμε και να μας απασχολησουν τωρα με την κριση...

Το βλεπω οτι αισθανεται εξαντλημενη. Τοσες πολλες φρασεις μαζεμενες ειχε καιρο να πει. Το μυαλο ειναι σαν τα ποδια. Αν δεν τα ασκεις καθημερινα σε αφηνουν...

- Αλλωστε απο τοτε που χασαμε και το φιλαρακι τον Τσιλι... δεν εχει πια γουστο.
... δεν εχει αδικο...Sad 

- Ομως Φρεγια, πρεπει να γινει κατι με τον Σαγκυ! Πρεπει να του απονεμηθει αλλος τιτλος τωρα πια. Το αξιζει νομιζω! Να ξερεις οτι ο «Ιπποτης Χεσμεντεν» εγινε μεγαλος Τζιτζικοκυνηγος!
- Ααα... μπα?! Και τι εγινε δηλαδη? Ολοι μπορουμε να πιασουμε ενα τζιτζικι, ειναι ολωσδιολου χαζοι αυτοι οι τεμπεληδες!
- Ναι αλλα ο Σαγκυ οχι μονο το επιασε αλλα το πηγε και πεσκεσι στη μανα του την Αθηνα και αυτη κοψοχολιαστηκε τοσο που κλειστηκε λεει στην τουαλετα απο την τρομαρα της!
- Α-χα! Ενδιαφερον! Αφου ο Σαγκυ τα καταφερε να τρομοκρατησει την μανα του... να το σκεφτουμε σοβαρα... Αποτελει ακρογωνιαιο λιθο των σκοπων του Κλαμπ η δημιουργια πανικου στους γατογινιους!
- Ωραια! Θελεις ως γραμματεας να ενημερωσω για καμια συγκεντρωση εργασιας?
-Ρε μανα ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ??? Απο ποτε κανουμε εμεις του κεφαλιου μας χωρις την εγκριση της Μεγαλης Ποντι(κο)φικος Αρχηγου Ηλεκτρας? Θελεις να μας κανει ριγε ομαδικα???
- Α μην ανησυχεις! Μαθαινω οτι η Ηλεκτρα εχει μαλακωσει αρκετα απο τοτε που την θυμομαστε και το παιζει μαμα στα μικρα του σπιτιου της. Δεν ειναι πια η Ηλεκτρα που ξεραμε!
- Τι λες...!!! Πωπω! Χαλασε ο κοσμος μωρε... Τελος παντων, κανε οτι νομιζεις. Και πως θελουμε να ειναι ο νεος τιτλος του «Ιπποτη Χεσμεντεν» Σαγκυ?
-«Μεγας Αρχοντας Τζιτζικοκυνηγος»
- Καλα... Αν και ολα αυτα ειναι περσινα ξινα σταφυλια... εχουμε πιο σοβαρα θεματα να ασχοληθουμε πια.
...
Και κοιτα... εκεινο το καπελο της επισημης στολης μου που ειναι??? Καποια στιγμη το ειχα καταχωνιασει καπου γιατι το κατουρησα.
Τελος παντων..., μολις βαλεις κανενα πλυντηριο με σκουρα, βαλτο κι αυτο!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Tzitzi10

Το ξερω οτι ειναι περιεργοι οι καιροι και αυτες οι ιστοριουλες ανηκουν σε μια αλλη πιο αθωα (ή μηπως να πω «αφελη»?) εποχη.
Αλλα μολις εμαθα τα κατορθωματα του Σαγκυς... δεν μπορεσα να αντσταθω στον πειρασμο! blinking
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Tzitzi11
Αλλωστε πρεπει να παραδεχτειτε οτι η αλλαγη του Σαγκυς μετα την απονομη του νεου του τιτλου (θα) ειναι ολοφανερη!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Ιουλ 22, 2013 12:06 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 

μην ξεχνατε και την Μεγαλη Ινφαντα Μπαριλλα η οποια ειναι στο νεο της καταφυγιο εν ηρακλειω κρητης κ συλλεγει πληροφοριες για τις αγτες του ελληνικου νοτου, κανει scouting! sherlock 

Σπόιλερ:
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από f.m123 Δευ Ιουλ 22, 2013 12:24 pm

Οοοοοο τι τιμή!!!!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από tsili Δευ Ιουλ 22, 2013 12:34 pm

Τσίλι μπορεί να μην υπάρχει (Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ), αλλά υπάρχει Νίνιο έτοιμος για όλα!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Δευ Ιουλ 22, 2013 6:08 pm

Τώρα το είδα αυτό το θέμα. Θεία Ραλλούκα, μας είχαν λείψει οι γαταπληκτικές ιστορίες σου!!!grouphug grouphug grouphug Οι χαρακτηρισμοί Ποντι(κο)φικας και Ιππότης Χεσμεντέν ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Δευ Ιουλ 22, 2013 11:23 pm

Αν δεν τον ήξερα καλύτερα, θα αισθανόμουν υπερήφανη που κατατρόπωσε τον φτερωτό εχθρό. geek 
Αλλά επειδή τον ξέρω, θα κορδωθώ που η Ρούλα μπήκε στον κόπο να ασχοληθεί μαζί του kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss 

Σπόιλερ:
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 12 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης