gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Φεβ 10, 2012 12:22 pm

ralou έγραψε:Αρχηγε, δυτυχως μαθευτηκαν τα νέα για το Μυστικο Κλαμπ μας...
Μπααα?! Και απο που προηλθε η διαρροη δηλαδη?
Δυστυχως Αρχηγε πρεπει να ομολογησω με συντριβη ότι μάλλον προήλθε απο την μανα μου... Υπέκλεψε την αρχικη μας συνομιλία και...
Φρεγια! Ενα σου λεω! Θα το πληρωσεις εσυ αυτο. Θα υποβληθεις σε τιμωρία και αλιμονο σου αν δεν δεχτεις να την υποστεις.
Θα σε ΔΙΑΓΡΑΨΩ!!!

Οτι πεις εσυ Αρχηγε Ηλέκτρα... Εσφαλα και μετανοω... τι πρέπει να κανω?
Σκασε Φρεγια! Θα αποφασισω και θα σου πω όταν θέλω εγω, να εισαι και σε αγωνία.
Και δεν μου λες? Αφου έχεις τόσο διαβολικη μάνα γιατι δεν το ανέφερες να λάβουμε τα μέτρα μας για την εξόντωση της?

Μααα...
Δεν έχει «μααα...» Μιλα!
Εεε! Την αγαπαω λιγο ξέρεις Αρχηγε μου...
Καλα! Θα σε φτιάξω εγω εσένα που δειχνεις περισσοτερη Πιστη σε ενα άνθρωπο παρα στον Σκοπο μας!
Τελειωσε! Το αποφάσισα! Εισαι ΚΟΤΑ!
Η τιμωρία σου θα ειναι να πας στην Πλατεια Συνταγματος και να σταθεις για μια ωρα να διαφημιζεις την βλακεια σου με τα απαραιτητα πειστηρια.

Μα Αρχηγε μου... θα έχει πορειες σημερα... θα γινω ρεζιλι των σκυλιων!
Δεν ακουω τιποτα! Στην Πλατεια Συνταγματος! Σαν Κοτα που εισαι! Και μην το συζητας άλλο γιατι τιποτα δεν θα με σταματησει να σε βάλω να κακαριζεις κιολας!!
Μα βρε Αρχηγε μου...
Τιιι! Όχι μονο αντιμιλάς αλλά με λες και «βρε Αρχηγε»? Λοιπον θα κακαριζεις κιολας!
Αρχηγε εεε... συγνωμη κιόλας αλλά μηπως να ασχολιομαστε πρωτα με τον Σαγκυ και τους άλλους υποψηφιους... Εχουμε δουλεια να κάνουμε!
Ααα! Δεν θα τα πάμε καλα εμεις Πιπη, Υπέρτατε Πρίγκιπα του Τάγματος των Πιστών Συζύγων και χρισμένε Μεγαλε Μαλαγανα!
Λοιπον! Μαζι της κι εσυ να κακαριζεις σαν κοκορας
Τωρα ειπα! ΥΠΟΤΑΓΗ στην Αρχηγο, αν θελετε να απολαμβάνετε τα καλα του Κλαμπ, να δεχεστε και τις τιμωρίες του.
Αντιρρήσεις δεν θέλω!
Και το απογευμα να ειστε όλοι εδω να συζητησουμε για τα θέματα που μας απασχολουν
ΑΚΟΥΣΑΤΕ???!!!


Παναγια μου... pale pale pale pale pale pale
Πιανω με τα δυο μου χέρια το σαγόνι μου που εχει αρχισει να κροταλιζει απο την τρομάρα πισω απο την πόρτα που κρυφακουω.
Αν με καταλάβει, ειναι σε θέση να μου κάνει την ζωη πολυ δυσκολη, απλα κουνωντας το μικρο της δαχτυλάκι...
Με τρομάζει σας λέω.
photo τιμωριας (ελπιζω να την βλέπετε...)
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Pip-fr10
(Αχ! Τα φουκαριαρικα τα γατια μου...)

Πίπη και Φρέγια, αν χρειαστείτε οδηγίες χρήσεως για το ζήτημα "κότα" πείτε μου, διότι, κατά πολλούς, ανήκω πανηγυρικά σε αυτήν την κατηγορία geek geek geek geek
Shaggy
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 12:36 pm

Κοοοο-κο-κο-κο-κοοοο
Κοοτ-κοτ? κο-κοτ-κοοοοτ
κο-κοκο-κοκοκο
Κοοοο-κο-κο-κο-κοοοο
Κοοοο-κοκοκοκοοοοο κοτ κο-κο-κο-κοοοο
Κοοτ κοτ κοτ κο-κο-κο-κοοοο

Σημειωση Ραλους:
φιλες και φιλοι, επειδη το πιο πιθανο ειναι να μην μιλάτε την Κοτικη σας βαζω μεταφραση
Φρεγια: Πιπη μου ρεζιλι γιναμε! Κοιτα! ακομα και ο Σαγκυ...
Πιπης: Βρε γαρυφαλο μου, παλι με τον Σαγκυ ασχολεισαι? Αφου θα τα περάσει κι αυτος αυτα στην δοκιμασια του, καλυτερα να βλέπει και να μαθαίνει.
Φρεγια: Λες να τον βάλει να κακαριζει κι αυτον??
Πιπης: Μπααα! Εχει διαβολεμένη φαντασια αυτη κοκωνα μου. Σιγουρα θα βρει κάτι δημιουργικα εξευτελιστικο να τον δοκιμάσει...
Φρεγια: Ρε συ Πιπη... τι με λές "κο-κονα" βαλτος εισαι και συ? Δεν μου λες, τελειωνει το δυωρο ή ακομα
Πιπης: Υπομονη λιονταρινα μου! Υπομονη!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Φεβ 10, 2012 1:15 pm

happy2 happy2 happy2 happy2

κο-κο-κο
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 1:50 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε: happy2 happy2 happy2 happy2

κο-κο-κο
Πριγκιπα μου, εσυ κακαριζεις αγορι μου σοβαρο κι αγαπημένο?
Αααχ πουλάκι μου... μην περιμένεις να περασεις την ίδια δοκιμασια αν θέλεις να γινεις μέλος... Το τι έχει στο μυαλο της αυτη η Ηλέκτρα... τι να σου πω... Περιμενε με υπομονη και κάνε κουράγιο.
Αλλά βρε μωρό μου... τι θέλεις να κερδισεις εσυ απο μια τετοια οργάνωση?
Εχεις άλυτα θέματα με τους συγκατοικους σου ή την Μαμα Κατερινα που δεν μπορεις να λυσεις μοναχός σου?
Με κάνεις και ανησυχω... No No No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Φεβ 10, 2012 1:59 pm

κο-κο-νιαου
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 2:02 pm

Πωπω! Πριγκιπα μου σε βλέπω πολυυυυ αποφασισμένο...
Ενταξει αγοράκι μου. Κατι σχεδιαζει και για σένα η Ηλέκτρα
Εσω ετοιμος!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Φεβ 10, 2012 2:37 pm

Εχω θέμαααααααααα λέμε με την μάνα μου
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 10, 2012 2:39 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:κο-κο-νιαου

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alexandrakicat Παρ Φεβ 10, 2012 2:42 pm

πεθαινωωωωω! happy2 happy2

Παντως νομιζω πως και ο Μαικ θελει ναμπει στο κλαμπ,απο οτι ακουσα οταν μιλαγε στο κινητο του και τα μαγνητοφωνησα ακουστε ακουστε...

Ναι σου λεω!Το ειδα,ναι στο γατοσπιτο!Οχι ειπαν οτι δεν δεχονται ανηλικους,ναι θα περιμενω 2 μηνες ακομη...ναι μεχρι να κλεισω ενος χρονου...Ναι η Ηλεκτρα κρυβεται πισω απο την Μερκελ!Εισαι σιγουρη?Μην τον ρωτησεις ακομα!Αμα ειναι να παμε μαζι!Ναι μην το πεις πουθενα!Αντε bye bye σε κλεινω...Ναι σε αγαπω!Πααααρα πολυ!...........

Και μετα εξαφανιστηκα για να μην με παρει χαμπαρι!Νομιζω οτι μιλαγε με την Ιριδα,νομιζω οτι πρεπεινα το επεξεργαστουμε!
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Φεβ 10, 2012 2:43 pm

ralou έγραψε:Κοοοο-κο-κο-κο-κοοοο
Κοοτ-κοτ? κο-κοτ-κοοοοτ
κο-κοκο-κοκοκο
Κοοοο-κο-κο-κο-κοοοο
Κοοοο-κοκοκοκοοοοο κοτ κο-κο-κο-κοοοο
Κοοτ κοτ κοτ κο-κο-κο-κοοοο

Σημειωση Ραλους:
φιλες και φιλοι, επειδη το πιο πιθανο ειναι να μην μιλάτε την Κοτικη σας βαζω μεταφραση
Φρεγια: Πιπη μου ρεζιλι γιναμε! Κοιτα! ακομα και ο Σαγκυ...
Πιπης: Βρε γαρυφαλο μου, παλι με τον Σαγκυ ασχολεισαι? Αφου θα τα περάσει κι αυτος αυτα στην δοκιμασια του, καλυτερα να βλέπει και να μαθαίνει.
Φρεγια: Λες να τον βάλει να κακαριζει κι αυτον??
Πιπης: Μπααα! Εχει διαβολεμένη φαντασια αυτη κοκωνα μου. Σιγουρα θα βρει κάτι δημιουργικα εξευτελιστικο να τον δοκιμάσει...
Φρεγια: Ρε συ Πιπη... τι με λές "κο-κονα" βαλτος εισαι και συ? Δεν μου λες, τελειωνει το δυωρο ή ακομα
Πιπης: Υπομονη λιονταρινα μου! Υπομονη!

H μόνη δοκιμασία που δεν μπορώ να περάσω, είναι αυτή της κοινωνικοποίησης και της επικοινωνίας με τη γκιόσα!
Ωχ, μου έφυγαν κάτι πούπουλα στο κρεβάτι!
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Φεβ 10, 2012 2:53 pm

Ραλούκα wow wow wow wow wow wow
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4


...νομίζω πως το Χιονίνι θέλει να μπει στο κλαμπ αλλά ντρέπεται να το πει Suspect
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από loulou Παρ Φεβ 10, 2012 5:12 pm

ralou έγραψε:
alex..niaou έγραψε:το γκοστ ντιβιζιον κατα την ταπεινη μου αποψη πρεπει να ειναι μικρο κ ευελικτο...χρειαζονται λιγοι υπερταλαντουχοι ιπποτες υπο τις διαταγες της μπαριλλας η οποια φυσικα θα ειναι 24 ωρες το 24ωρο στο ποδι για την Ποντι(κο)φικα ηλεκτρα κ υπο τις δικες της διαταγες!οσο λιγοτερη οργανωση,τοσο καλυτερα,δεν πρεπει να αφηνουν ιχνη... blinking
Iπποτη Μπαριλα
Η Αρχηγος κοιμαται ακομα αλλα με εξουσιοδοτησε να μιλω αντ'αυτης μέχρι να ξυπνησει
Περιμένουμε τις προτάσεις σου για γατους/γατες προθυμους να μοιραστουν τους σκοπους μας διατηρωντας λοου προφαιλ και εργαζομενοι νυκτωρ.
Σου υπενθυμιζω ότι στα βασικα προσοντα εκτος της ευφυιας συμπεριλαμβάνεται και η μεγαλη ομορφια για να μπορουν να παρεισφρεουν σε μέρη που οι συνηθισμένες γατες αδυνατουν.
Κιπ απ δε γκουντ γουορκ
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια




loulou έγραψε:Αγαπητές μου κυρίες γαταμυθούδες,

Αρχίζετε και γίνεστε εξαιρετκά επικίνδυνες. Ποιός θα μας αποζημιώσει για την απόλυση από τη δουλειά μας εξαιτίας της ανάγνωσης επί ωρών των όσων εσείς αφηγείστε? tiletheatis

Και ταλαιπωρείται και η Κουφοντίνα μου που χωρίς εμένα δεν πάει για ύπνο! nio

Αφήστε που μπορεί να πάθουμε και καμμιά κήλη απ' τα πολλά γέλια και να το πληρώσουμε με την υγεία μας!!! veryfunny Και μας κόβουν και το ΙΚΑ σιγά σιγά!

Όμως σας παρακαλώ, μέσα στο γκρίζο των ημερών, συνεχίστε με περισσότερη ίντριγκα και σασπένς. Χαβ ε γκουντ ναιτ ολ. oksmily3
Αγαπητη μαμα Κουφοντίνας
Προσοχη! Προσοχη στην δουλεια σου!
Η δουλεια ειναι πολυ σημαντικη, η διασκέδαση πολυτελεια
Και ΔΕΝ θέλουμε νέα μέλη στο "Κλαμπ αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομένων και νυν Νεοπτωχων" έτσι δεν ειναι?
Αλλωστε σε λιγο δεν θα ειναι καθόλου γκλάμορους να ειναι κανεις σε αυτο το Κλαμπ εφ' όσον θα βρισκεται όλη η χωρα σ αυτο... tongueout
Νεαρη Κουφοντινα,
βλέπω με χαρα ότι και συ την κάνεις ότι θέλεις την μανα σου.
Για κάνε καμια αίτηση στο "Κλαμπ Ανεξαρτητων Γλωσσοκοπάνων" Το νέο αίμα ειναι καλοδεχουμενο!
Αλλά μην ξεχασεις να δωσεις και δειγμα γραφης για να τεκμηριωσεις την ιδιοτητα της "Γλωσσοκοπάνας"
Μην ξεχνας! Δεν μπορουνε να μιλάνε πάντα οι άλλοι για μας. Πρεπει να παρουμε την κατσταση στα χέρια μας!
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια

Ευτυχως κοιμάται η Αρχηγός και εχω και εγω την ευκαιρία να προβληθω λιγάκι!!! oksmily3


Αγαπητή Ralou (παρεπιπτόντως έχεις το όνομα της γάτας του μπαμπά μου! μακρινή συγγένεια άραγε?). Ευχαριστώ για το πραγματικό ενδιαφέρον για την διατήρηση της εργασίας μου! Προσπαθώ κι εγώ να την φροντίζω όσο καλύτερα μπορώ, ωστόσο, Κύριος οίδε μέχρι πότε θα έχω την τύχη να εργάζομαι δεδομένων των τεκταινόμενων στο πολιτικό μας στερέωμα.
Ερώτησις: έχετε ιδρύσει και "Κλαμπ αναξιοπαθούντων πρώην Εργαζομένων και νυν Νεόπτωχων" γιατί θα με τρελάνεται κυριολεκτικά. Όλα τα έχετε προβλέψει πια??? Shocked

PS. Το πρώτο μάθημα για το σωστό quoting είπατε ότι είναι δωρεάν? Αν κι εδώ που τα λέμε με κάτι σαν κι εμένα θα βγάζατε πολύ χρήμα. veryfunny

Αγαπητή Φρέγια (Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια): χαίρομαι ιδιαίτερα που η Κουφοντίνα μου τυγχάνει συμπάθειας μέσα στο κλαμπ σας αλλά το χρυσό μου δεν νομίζω ότι θα της επιτρέψω να προχωρήσει σε αίτηση διότι αφενός δεδομένης της φυσικής ιδιαιτερότητάς της (σας θυμίζω ότι δεν ακούει Θεού βροντή) θα μπορούσε κάλλιστα να πέσει θύμα εκμετάλλευσης της λευκής της γούνας από μέλη παλιότερα και -πως να το θέσω- πιο τσαπερδοκολ...σφυρίχτρικα Embarassed και αφετέρου έχει ήδη πολύ φορτωμένο πρόγραμμα ώστε δεν θα μπορεί να ανταποκριθεί επαρκώς στις απαιτήσεις αυτού του κλαμπ. Επίσης, ως μητέρα της δεν είμαι καθόλου βέβαιη αν θα μπορούσε να συναναστραφεί γάτους οι οποίοι δεν έχουν προηγουμένως καταθέσει τα διαπιστευτήριά τους (πλήρες εκκαθαριστικό σημείωμα, pedigree, σπουδές, όνομα κτηνιάτρου, μάρκα κροκετών και άμμου εννοείται-δεν τα κάνουμε όπου κι όπου) ώστε να τύχουν της κατάλληλης αξιολόγησης. Εξάλλου το Κουφοντίνι μου δεν νομίζω ότι θα έμπαινε ποτέ στη διαδικασία να εκμεταλλευτεί την μητέρα της, εκτός βέβαια απ' τις καθημερινές μου υποχρεώσεις απέναντί της δηλ. καθάρισμα αμμολεκάνης, πιάτων, χτένισμα γούνας κλπ., διότι θα έλεγα ότι έχει αποδείξει εμπράκτως πόσο πολύ με αγαπά! Veryhappy Και φυσικά, όσο κι αν επιμείνει εκείνη δεν πρόκειται να ενδώσω γιατί όπως θα καταλάβατε αγαπητή, ΕΓΩ έχω τον τελευταίο λόγο σ'αυτό το σπίτι!

Κουφοντίνα: ναρνάου, ναρνάουουουουουουουου Madd
Εγώ: τώρα μωρό μου, τσακίζομαι... pale






="marea"]Και η ασχετη ερωτηση... Το ταμειο ανεργιας απο ποτε μειωθηκε??? Απο 460 πηγε 350???? Χριστε μου!!!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 71431


Κιπ απ δε γκουντ γουορκ δοου!!!
Η γουονα μπι ιπποτης
Μονα
Δυστυχως έτσι ειναι Μαρια... Το άκουσα χτες αργα, νομιζω ειναι σιγουρο τωρα.
Εμεις οι ανεργοι αισθανομαστε υπερηφανοι που θα αποδειξουμε τον Πατριωτισμό μας αποδεχομενοι αυτη την θυσία.
(δηλαδη... οι άλλοι άνεργοι , διοτι το δικο μου επίδομα έχει τελειωσει εδω και μερικους μηνες.
Αρα θεωρω τον εαυτο μου αδικημένο.
Πως θα αποδειξω τωρα ΕΓΩ τον πατριωτισμο μου ε?)

Μονα, γιου λιτλ μαους!
Γιου καν΄τ μπι Ιπποτης γιετ.
Αλλά μολις οργανωσουμε το παραρτημα για εφηβους και νέους θα σε έχουμε υπ όψιν μας.
Υπευθυνος επικοινωνίας για το θέμα αυτο ειναι ο Γκισμο, Ο Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων.
Εσυ κατουρας τους καναπέδες?
Οχι??!!
Αρχισε πουλάκι μου να τους κατουρας γιατι με τον Γκισμο υπευθυνο αυτου του τμηματος, φοβάμαι ότι αυτο θα αποτελει προϋπόθεση και μονο για ν παρει την αίτηση σου και να της ριξει μια ματια!
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια

[/quote]
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από LAROGATA Παρ Φεβ 10, 2012 7:11 pm

Μαγια:Ρε μάνα ήξερες για το καινούργιο κλάμπ και μου το κράταγες κρυφό?εγώ φταίω που το πρωί ήμουν στις καλες μου και σου χουρχουρισα και σου εγλειψα και την μουρη,δαγκες επρεπε να σου δωσω ,που δεν μου λες τα καλύτερα.Αμα πια!!
Εγώ:Βρε κοριτσαρα μου,βρε πανθηρίνα μου,εγω για το καλο σου το έκανα βρε ματια μου τι δουλεια εχεις εσύ ανήλικο κορίτσι ,σε ενα κλάμπ με αρχηγό μια Ταλιμπαν-Ηλεκτρα και υποταχτικους μια πονηρο-Φρεγια,ενα καταφερτζή -Πίπη και εναν κατρουλή -Γκισμο?Τι μπορουν να σου προσφερουν ολοι αυτοι?με τετοιες αρχες εγω σε μεγαλώνω?
Μάγια:Φτου σου ρε μανα,τι κουβεντες είναι αυτες για τα φιλαρακια μου,δωσε μου αμεσως το τηλ.της μεγαλης Ηλεκτρας ,γιατι θα σφαχτουμε εδω μεσα!!
Εγώ:Καλα βρε κοριτσακι μου κατσε να κοψω μια φορτωτικη και θα μιλησουμε......
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Φεβ 10, 2012 7:53 pm

Υπεύθυνη Δήλωση Ν.1599/1986 έγραψε:
O/Η όνομα: ...Lucky...
Επώνυμο: ...KeramidoCat...
με ημερομηνία γέννησης: ...21.08.2005...
και τόπο γέννησης: ...Ν. Ψυχικό Αττικής...

Με ατομική μου ευθύνη και γνωρίζοντας τις κυρώσεις, που προβλέπονται από τις διατάξεις της παρ. 6 του άρθρου 22 του Ν. 1599/1986, δηλώνω ότι:
1. Θέλω την εξόντωση των απανταχού ανθρώπων,
2. Διεκδικώ το δικαίωμα μου σε τροφές που μου αρέσουν,
3. Διεκδικώ το δικαίωμα να κάθομαι σε μαλακά μαξιλάρια, καθώς και την καλύτερη θέση πάνω στο κρεββάτι,
4. Διεκδικώ το δικαίωμα να κατουράω όπου θέλω,
5. Διεκδικώ το δικαίωμα να αρνιέμαι τα χάδια και τα ζουλήγματα,
6. Διεκδικώ το δικαίωμα να κάνω ζημιές,
7. Διεκδικώ το δικαίωμα να έχω λόγο στον νέο συγκάτοικο που θα έρθει και
8. Διεκδικώ το δικαίωμα να μαδάω.

Καθώς επίσης παλεύω για το αναφαίρετο δικαίωμα να διαμαρτύρομαι και να φωνάζω με όποιον τρόπο ΕΓΩ θέλω!

και μετά την επίσημη αίτηση μου, με τον παραπάνω εσώκλειστο με βουλοκέρι φάκελο, περιμένω την απάντηση του ΚΛΑΜΠ για την είσοδό μου ή όχι σε αυτό.

υγ: Στο φάκελο εσωκλείω ένα παράβολο ονομαστικής αξίας 22 ευρώ + 20% ΟΓΑ = συνολική αξία 26,40 ευρώ

Μετά τιμής Lucky
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 8:14 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Παναγια μου....
Ποση πολλη δουλεια για την γραμματεια του Κλαμπ. Τοσες ερωτησεις να απαντηθουν, τόσες αιτησεις να διεκπεραιωθουν...
Που να το φανταζόμουν ότι η μάνα μου θα άνοιγε το κουτι της Πανδωρας με τις αποκαλυψεις της. Και που να το φανταζόταν και η ΑΡΧΗΓΟΣ!!!!

Αρχηγε! Εχει πεσει πολλη δουλεια! Πρεπει να ανασκουμπωθουμε και να ξενυχτησουμε... κοιτα, κοιτα... Δεν θα τα καταφέρουμε...
run
Φρεγια, σκάσε! Τι σας εχω εσας εδω ε? Τσακιστειτε και ξεκινηστε!
Μα... δεν θα προλάβουμε... Τωρα ειναι η ωρα που ξυπνάω και πάω για φαί για να προλάβω να ξανακοιμηθω μέχρι να κοιμηθω ξανα για βραδυ...
Κοψε το λαιμο σου Φρεγια! Εσυ έχεις την ευθυνη των Δημοσιων σχεσεων, εσυ να το κάνεις! Και μην με απασχολεις περισσοτερο. Η Αγγελα με χρειάζεται!

Ουφ... τι να κάνω... Χμ... ίσως... ναι! ναι! το βρηκα! Θα χρισω μόνη μου την μάνα μου Γραμματεα του Κλαμπ και θα της τα φορτωσω ολα στο σβερκο. Να μάθει να μην κάνει του κεφαλιου της. Αντε μην την στείλω κι αυτην στην Πλατεια συνταγματος να κακαριζει κι αυτη με φτερα και πουπουλα.
Μαναααααα!
Για ελα εδω και καθαρισε! Τα ήθελες και τα έπαθες μου φαίνεται!

Καλα κοριτσι μου... Εχεις και τα δίκια σου... Δεν μου λες, να βάλω και τον μπαμπα Νικολα να με βοηθησει λιγάκι, δεν νομιζω ότι τα προλαβαίνω όλα μονη μου. No
Τον Μπαμπά μου να τον αφησεις ήσυχο ακους!?
Αν τον απασχολησεις που θα εχω εγω να αραξω και να κοιμηθω αφου φαω, πριν πάω για τον βραδινο μου υπνο ε?

Καλα παιδι μου... Μην μου συγχιζεσαι... Θα το κάνω. Δωσε μου δυο λεπτακια να ενημερωθω, να διαβάσω τις αιτησεις και τα ερωτηματα και ξεκινάω
Δυο λεπτάκια? Χαχα! Εχεις ενα κι αυτο με το ζόρι!
Τρεχουμε τωρα! Τρεχουμε!
Madd
run run run run run


ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Παρ Φεβ 10, 2012 8:19 pm

Ωραία Veryhappy grinning4 worship oksmily3 προς όλους τους συμμετέχοντες!
Καλά να πάθει ο κακομαθημένος μου, devil3 έτσι νόμιζε ότι είναι απλό να είσαι σε κλαμπ εεεε; devil3
Πίιιιιιιιπηηηηηηηη η μανούλα σε περιμένειειειειιειειι ntountouka Sad



tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Παρ Φεβ 10, 2012 8:33 pm

ralou έγραψε: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Παναγια μου....
Ποση πολλη δουλεια για την γραμματεια του Κλαμπ. Τοσες ερωτησεις να απαντηθουν, τόσες αιτησεις να διεκπεραιωθουν...
Που να το φανταζόμουν ότι η μάνα μου θα άνοιγε το κουτι της Πανδωρας με τις αποκαλυψεις της. Και που να το φανταζόταν και η ΑΡΧΗΓΟΣ!!!!

Αρχηγε! Εχει πεσει πολλη δουλεια! Πρεπει να ανασκουμπωθουμε και να ξενυχτησουμε... κοιτα, κοιτα... Δεν θα τα καταφέρουμε...
run
Φρεγια, σκάσε! Τι σας εχω εσας εδω ε? Τσακιστειτε και ξεκινηστε!
Μα... δεν θα προλάβουμε... Τωρα ειναι η ωρα που ξυπνάω και πάω για φαί για να προλάβω να ξανακοιμηθω μέχρι να κοιμηθω ξανα για βραδυ...
Κοψε το λαιμο σου Φρεγια! Εσυ έχεις την ευθυνη των Δημοσιων σχεσεων, εσυ να το κάνεις! Και μην με απασχολεις περισσοτερο. Η Αγγελα με χρειάζεται!

Ουφ... τι να κάνω... Χμ... ίσως... ναι! ναι! το βρηκα! Θα χρισω μόνη μου την μάνα μου Γραμματεα του Κλαμπ και θα της τα φορτωσω ολα στο σβερκο. Να μάθει να μην κάνει του κεφαλιου της. Αντε μην την στείλω κι αυτην στην Πλατεια συνταγματος να κακαριζει κι αυτη με φτερα και πουπουλα.
Μαναααααα!
Για ελα εδω και καθαρισε! Τα ήθελες και τα έπαθες μου φαίνεται!

Καλα κοριτσι μου... Εχεις και τα δίκια σου... Δεν μου λες, να βάλω και τον μπαμπα Νικολα να με βοηθησει λιγάκι, δεν νομιζω ότι τα προλαβαίνω όλα μονη μου. No
Τον Μπαμπά μου να τον αφησεις ήσυχο ακους!?
Αν τον απασχολησεις που θα εχω εγω να αραξω και να κοιμηθω αφου φαω, πριν πάω για τον βραδινο μου υπνο ε?

Καλα παιδι μου... Μην μου συγχιζεσαι... Θα το κάνω. Δωσε μου δυο λεπτακια να ενημερωθω, να διαβάσω τις αιτησεις και τα ερωτηματα και ξεκινάω
Δυο λεπτάκια? Χαχα! Εχεις ενα κι αυτο με το ζόρι!
Τρεχουμε τωρα! Τρεχουμε!
Madd
run run run run run



Ιπποτης Μπαριλλα εδω!
ηθελα να βεβαιωθω οτι ειδατε πιο πανω την προταση μου για τα πρωτα μελη του Γκοστ Ντιβιζιον,,με τοση κοσμοσυρροη το κλαμπ,μπορει καπου να παραπεσε το ποστ μου το οποιο ειναι TOP SECRET και TOP IMPORTANCE!
οβερ!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Φεβ 10, 2012 8:35 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 9:42 pm

Ξεκινάω την δουλεια με όρεξη και ζέση. Που να το φανταζόμουν ότι θα συνέβαιναν όλα αυτα τοτε που έβαζα την απομαγνητοφωνηση των συζητησεων του Κλαμπ. Το πράγμα πήρε ενεξέλεγκτες διαστάσεις.
Η Φρεγια μου πεταει ενα μάτσο με αιτησεις, παρατηρησεις και σχόλια και κάθομαι σιγα σιγα να τα ελεγξω και να τα συμμαζεψω κάπως.
Χμ... ειναι γεγονός ότι η καλυτερη αιτηση ειναι αυτη του Λακυ. Δεν μπορουσα να το φανταστω ότι αυτος ο γάτος με την –τελευταια- διάθεση για πλάνητα βιο, θα ειχε τόσο σωστη οργάνωση τη σκέψη και τα γραπτα του... Τον βλέπω κιολας Ιπποτη του... μπααα ας μην προτρεξω. Ιπποτης θα γίνει σιγουρα αλλά τι τιτλο θα επινοήσει η Αρχηγος Ηλεκτρα... κανεις δεν ξερει ακομα.

Η Μαγια πάλι, μια σταλια πορδουλα ακομα κι όμως βγαζει μια καραγλωσσαρα στη μανα της... α παπαπα! Ειχε δίκιο που την προτεινε η Μπαριλα για το Γκοστ Ντιβίζιον! Η εστω για το μπουτ καμπ. Μωρε, αυτη η Μπαριλα φαίνεται εξαιρετικα καπάτσα γατα στο να ανακαλυπτει ταλέντα. Αλλά ευτυχως η διδυμη της δεν φαίνεται να της μοιαζει. Ε! Εχω και μια μικρη αγωνία γιατι θέλω να παντρεψω την Σουσι με τον Τσιλι μου... οσο ναναι...

Για να διαβάσω και το σχόλιο της μαμας Κουφοντίνας...
χμ...! χμ-χμ...!! μάλιστα...!!! Μωρε καλα ειπε η Φρεγια ότι άνοιξαμε το κουτι της Πανδωρας... ή μηπως ήταν οι Ασκοι του Αιόλου... δεν θυμάμαι... Τι ήταν να ξεκινησει αυτη η ιστορία?! Τωρα όλες οι γατομάνες θα δείξουν σιγα σιγα το ταλέντο τους στο να προωθησουν και να προβάλουν τα παιδια τους. Καλυτερα μωρε. Ειχε πολλη μοναξια τόσο καιρο σττην καταγορία «Γαταμυθου», καιρος να μπει φρεσκο αίμα. Ε! ως ποτε θα γραφω ιστορίες μόνο εγω. Τοπο στα νιάτα!
Τωρα που το σκέφτομαι ίσως το επόμενο προτζεκτ να ειναι ενα ειδος Junior Cat Master Chef… δεν ʽναι κακη ιδεα... δεν ʽναι κακη ιδέα. Και όλο και καποια απο τις νεες γαταμυθουδες που θα εμφανιστουν θα μπορουσε να βοηθησει ή και να το πάρει όλο πανω της!
Τελος πάντων, επιστροφη στη δουλεια. Λοιπον η Κουφοντίνα δεν θα μπορουσε να εγγραφει στο Κλαμπ. Ειναι γατα με ειδικές αναγκες – ουπς! Λαθος! Τέτοια γατα χάρμα οφθαλμων, ντροπη να την αποκαλεις έτσι- Νομιζω ομως ότι η Κουφοντινα θα ηταν μια εξαιρετικη προσωπικη βοηθός της Ηλέκτρας. Α μα πια! Της χρειάζεται ενα κωφο άτομο διπλα της για να την βοηθάει χωρίς να ακουει και να επιρρεάζεται απο τις υστερικες της τσιρίδες. Οσο για τις αντιρρησεις της μάνας της... ε... καλα! Και ποτε μια γατα πτοηθηκε ποτε απο αυτα. Μπορει να ειναι μια –κατα τα φαινομενα- ήσυχη και καλοαναθρεμένη γατα αλλά κοιτα πως την έχει εκπαιδευσει τη μανα της! Ενα «ναρνάου, ναρνάουουουουουουουου» ειναι αρκετο να την κάνει να τρεχει!!!

Και το Χιονατακι θέλει να μπει στο Κλαμπ ε? Γιατι μωρε? Νομιζα ότι... αλλά μπα... την έχει βαλει κι αυτη την μάνα της σε σειρα. Μονο τις τελευταίες φωτο της να δει κανεις και καταλαβαίνει ότι την θεωρει κάτι παραπάνω απο ΘΕΑ. Η Βαγια την Χιονατη εννοω, όχι το αντίθετο βεβαια... Οποτε μάλλον την θεση της Μεγαλης Διδασκαλισσας τη; Μπατονετας θα θελει να χτυπήσει. Για να δουμε...

Νατοι και οι νησιωτες... το έμαθαν και έσκασαν μυτη. Ο Μαικ θέλει να μπει κι αυτος στο Κλαμπ... Ρε συ Μαικ... εισαι μικρος ακομα... Ισως στο Μπουτ Καμπ... δεν ξερω βρε μωρο μου... Τελος πάντων, αφου τα έμαθε απο την Ιριδα που τα έμαθε απ τον Τσιλι τον αδερφό της... δεν μπορουμε να του χαλάσουμε το χατηρι. Μπορουμε?
Ομως ρε συ Μαικ! Θα βάλω εγω βέτο να μην μπεις να το ξέρεις! Ακομα περιμένω απο την μάνα σου καμια καλη ολοσωμη φωτο δικη σου και του Τζιντζερ για ... ξέρεις εσυ γιατι blinking Θα νομιζει ότι την έχω ξεχάσει και δεν ειναι σωστο

Να και ενα σχολιο του Σαγκυ με προσφορα για βοηθεια στην κοτο-δοκιμασια Πιπη κι Φρεγιας.
Αχ! Δεν προλάβανε να το δουνε πουλάκι μου... Οσο ναναι θα τους φαίνονταν χρησιμες οι συμβουλές σου. Αλλά και συ βρε αγόρι μου... ειναι τροπος τωρα αυτος να αποκαλυπτεις τα τρωτα σου σημεια. Στο διπλανο δωμάτιο αυτη τη στιγμη το Κλαμπ –δηλαδη η Ηλέκτρα- επεξεργάζεται την αιτηση σου, μιας και ηταν η πρωτη. Ειναι ωρα τωρα να λες «H μόνη δοκιμασία που δεν μπορώ να περάσω, είναι αυτή της κοινωνικοποίησης και της επικοινωνίας με τη γκιόσα! Ωχ, μου έφυγαν κάτι πούπουλα στο κρεβάτι!»
Εδωσες τωρα όπλα στην Αρχηγο Ηλέκτρα να μπορει να οργανωσει μια δοκιμασια εισόδου γα σένα που θα σε δυσκολέψει πολυ. Προσοχη παιδι μου! Προσοχη!
No Εχει και κάποιες υποβοσκουσες σαδιστικές τασεις η λεγάμενη... No

Παντως μου κάνει εντυπωση που όλες αυτες οι γατες επιθυμουν να μπουν και να βοηθηθουν απο το Κλαμπ. Πιστευα ότι μονο οι αναξιοπαθουσες θα το επιθυμουσαν για να λυσουν τα προβλήματα.
Παναγια μου! Τι φοβερη ντατα μπειζ απο μυαλα και ιδεες θα συγκεντρωθει εδω...

Νομιζω ότι η μια νέα παγκοσμια δυναμη γεννιέται ακριβως μπροστα στα μάτια μου!


.................................
Φιλες και φίλοι, θα ηθελα να με ανεχτείτε, την νεοπροσληφθησα γραμματεα του Κλαμπ.
Η δουλεια που έχει συσσωρευτει ειναι τόση πολλη που δεν προλαβαίνω πια να περάσω τα κειμενα απο τον διορθωτη κειμένου –οι πιο παλιοι γνωριζεται δα το διαζυγιο μου με την ορθογραφία και δεν με παρεξηγείτε –ελπιζω.
Αλλά εσεις οι πιο καινουργιοι να με συμπαθάτε, αυτο ειναι ενα –και οχι το μοναδικο!- κουσουρι μου.
Επισης ελπιζω να μην ξέχασα κανένα!

Α! Ναι! Και μην νομίζεις καλη μου Μαμα Κουφοντίνας ότι η εργασία αυτη θα με βγάλει απο το «"Κλαμπ αναξιοπαθούντων πρώην Εργαζομένων και νυν Νεόπτωχων"»
Μπααα! Αμισθι κάνω την δουλεια και πρεπει να τους χρωσταω ευγνωμοσυνη κιόλας γιατι με έχουν να δουλευω και να αισθάνομαι λέει ότι καλυπτω την αναγκη μου για δημιουργια και παραγωγικοτητα, πραγμα που ως άνεργη, δεν καλυπτοταν με τιποτα. tongueout

υ.γ.1
Αλεξ, δεν φανταζομαι να πιστευει η Μπαρίλα ότι ξεχάστηκε η αντερκαβερ δουλεια της για το Κλαμπ. Η Ηλέκτρα την θεωρει μια απο τις σημαντικοτερες προσθηκες στα χιουμαν ρισορσες του!

Καθυστερησα λιγάκι γιατι το μισο μου μυαλο ήταν στην δουλεια και το υπολοιπο στο να κρυφακουω διπλα στην βραδινη τους συγκέντωση που διέταξε η Ηλέκτρα το απόγευμα.
Αφηστε με δυο λεπτακια να πάρω ανασα και θα σας μεταφέρω και αυτα τα καθεκαστα.
υ.γ.2
Συμπεθερα Μαρια... ζουμε το ίδιο δραμα...
Η κατασταση εχει ξεφυγει πια απο τα χέρια μας...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 10:59 pm

ΒΡΑΔΙΝΗ ΣΥΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ Παρασκευη 10 Φεβρουαρίου 2012
Παντως τωρα που το σκέφτομαι ... ίσως καλυτερα που εγινε γνωστο το Κλαμπ. Θα δειχνουμε ενα καθ ολοκληρία νομοτυπο προσωπο προς τα έξω και θα τα έχουμε καλα με όλους. Το αν θα εχνουμε μια δικη μας κρυφη ατζέντα κανένας δεν χρειάζεται να το ξέρει.
Αρκει μην ξεχαστω και το αναφέρω στα κουτορνιθια που έχω στις προσταγές μου. Πρεπει να ειμαι πολυ προσεχτικη...!


Ο Πιπης και η Φρεγια έχουν επιστρεψει απο την δοκιμασία τους στην Πλατεια Συνταγματος έχοντας δρεψει ουκ ολιγα ειρωνικα σχόλια. Ειδικα απο εκεινα τα απαίσια αδέσποτα σκυλια που τρυγυρνάνε σαν ρεμπετασκέριδες εκει γυρω... ειδανε και πάθανε να γλυτωσουν απο την καζουρα τους!
Για να ξεχαστουν αρχιζουν αυτοι την κουβέντα με την αρχηγο, που ναι μεν τους κάλεσε σε meeting αλλά της επεσε λιγακι βαρυ το μεσημεριανο στιφαδο της Ναταλίας, έχει και σκέψεις στο μυαλο της και κάπως ειναι βαρυθυμη.
Αρχηγε, μηπως πρεπει να εξετάσουμε τις νεες αιτησεις για μέλη? Ηδη ο Σαγκυ και ο Πρηγκιπας Αρθουρος εκαναν αιτηση και η θεια Ραλου επεξεργάζεται και τις καινουριες. Ειναι πολλες σου λέω... διεκοψε τις σκέψεις της ο Τσιλι με μερικα χαρτια στα χέρια.
Και μην ξεχάσουμε και την Γκοστ Ντιβιζιον! Η Μπαριλα έκανε εξαιρετικη δουλεια και έχει φερει ενα σωρο υποψηφιες που μπορει να μας φανουν χρήσιμες, πλησιαζει και ο Γκισμο με ενα τεραστιο κατεβατο.

Αααα! Να σας πω! Δεν μπορω να ασχολουμαι συνέχεια με το Κλαμπ σας! Εχω και πιο σοβαρες δουλειες. Ξερετε πόσο χρονο μου πήρε να πεισω την Αγγελα να πει ότι δεν θέλει η Ελλάδα να βγει απο το Ευρω?
Ακουστε! Να τα αναλάβετε όλα μόνοι σας. Να τακτοποιησετε, καθαρογραψετε, πρωτοκολλησετε, αρχειοθετησετε όλες τις αιτησεις.
Εγω θα σκεφτω σε τι δοκιμασίες εισόδου θα υποβληθουν όλοι οι υποψηφιοι κι σεις θα επιβλέψετε όλη την διαδικασία. Και όχι χατηρια ε?! Την εποπτεια εγω θα την εχω, εσεις θα κάνετε μονο την χαμαλοδουλεια.

Μπρρρπ! Γμ/νο στιφάδο!
pregnant tired fart

Τελικα Αρχηγε στο Νομικο Τμημα θα βάλουμε την Μπαριλα?
Δεν έχω αποφασισει ακομα. Οπως σας ειπα η Μπαριλα ειναι πολυ χρήσιμη στην στρατολογηση όμορφων και νέων γατοκοριτσιων και μαλιστα θα πάρει προαγωγη συντομα. Αφηστε... Εχω κάτι άλλο στο μυαλο μου... Προς το παρον, όλοι μπορουν να περάσουν δοκιμασίες και μετα θα εξαρτηθει αν θα εγγραφουν επισημως στο Κλαμπ.
Για να δω την λιστα!

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ
Σαγκυ
Πριγκιπας Αρθουρος
Χμ... ποιος ειναι αυτος ο «Πριγκιπας Αρθουρος» που έχει και τιτλο δηλαδη ε?
Εεε... οχι αρχηγε, δεν ειναι ενας, ειναι δυο, ο Πριγκιπας και ο Αρθουρος
Ο Πιπης σκουνταει την Φρεγια απο διπλα και της λεει χαμηλοφωνα.
Βρε κορίτσι μου... εισαι βεβαιη? Μην τυχον κάνουμε κανένα λαθος! Νομιζω ότι ειναι ενας. Πριγκιπα Αρθουρο τον λένε που μένει μαζι με τον Μαρκο τον Γκογια, τον Μερλιν και κάποιους άλλους. Ειναι πολυμελής οικογενεια και έχουν και δυο μικρες τσαπερδόνες την Ανθια και την Αγγελιδα. Δεν θυμάσαι?
Αχ! ναι βρε Πιπη μου... ο.κ. το βουλώνω... ελπιζω να μην εκανα καμια γκάφα...
Καλα! Αμα τα βρειτε εσεις οι δυο μου εξηγειτε και μενα!
Για να δω και την άλλη λιστα

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΜΕΛΗ GHOST DIVISION KAI ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ BOOT CAMP
Ίρις=η μικρη αδελφη του Τσιλι, σαφως κ νομικα δεν μπορει να της ανατεθει ακομη αποστολη αλλα οπως επισημανες καπου κ συ Φρεγια εχει πολλα potentials..προτεινω να μπει στο boot camp για εξοντωτικη εκπαιδευση!
Πούπα=απο τα πιο καλα χαρτια μας... φαινετας genius,ειναι κουκλα κ τον εχει στρωσει μια χαρα τον ανθρωπο της αλλα κ την αδερφη της!
Κεντρα=η νεαρα εχει την τιμη να συγκατοικει κ να μαθαινει απο την ιδια της Ποντι(κο)φικα Ηλεκτρα...ασυζητητι στο boot camp κ αυτη!
Σουρλουλου=ως μια γνησια τριχρωμη,εχει αποδειξει πσο καλα μπορει να βασανιζει τον ανθρωπο της αλλα κ ποση εξυπναδα διαθετει! ειναι πιιστευω ετοιμη κ για αποστολη..
Μαγια(της νοζυ)=εχει μεγαλωσει με τη ζηνα,ολο κ κατι θα εχει μαθει..ας προσελθει για συνεντευξη κ αποφασιζετε εσεις! τα εξωτερικα προσοντα τα εχει στο επακρο παντως!
Πατουσα=φυσικοτατα! μαζι με τη σουρλη,ειναι απο τις ετοιμες πιστευω για αποστολη! θανασιμα ομορφη,εχει ολους τους ανθρωπους στο τσεπακι της!
Ναόμι=απο τις ζορικες της παρεας,ομορφη κ σκληρη!
αυτα προς το παρον!
Εριεττα= δεν θα ηταν καθολου κακη ιδεα για συνδεσμος με εξωτερικο! ξερει ολλανδικα,ελληνικα κ τωρα μαθαινει ιταλικα! εχει πολλες γνωριμιες,θα ειναι χρησιμη!

Χμ... ναι... καλη δουλεια... και αυτο με αυτη την Εριεττα για συνδεσμος στο εξωτερικο... δε ʽναι κακη ιδεα... δε ʽναι κακη ιδεα...
Λοιπον! Αφηστε με να σκεφτω δοκιμασίες για τον Σαγκυ και τον Πριγκιπα Αρθουρο...
Χμμ... Αν... ναι ναι... και... ισως... όχι δεν ειναι πολυ δυσκολο αυτο... ειδικα τωρα που έχω και αυτες τις νεες πληροφορίες
Ωραια!
Εχουμε και λέμε
Ο Σαγκυ για δοκιμασια εισόδου του στο Κλαμπ πρεπει να κάνει το εξής:
Για μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ μέρα, πρέπει να κανει γλυκες στη μάνα του και να την πεισει να ντυθει για το καρναβάλι «Γκιοσα» οτι κιαν σημαίνει αυτο.

Τα υπολοιπα γατια μένουν με ανοιχτο το στόμα.
Αρχηγε μου με όλο τον σεβασμο, καλα να της κάνει γλυκες, πες ότι τα καταφέρνει... αλλά να ντυθει «γκιοσα» η μανα του... πως θα την πεισει να το κάνει αυτο. Και τελικα –και συγνωμη που ρωταω- αλλά τι σημαίνει τελικα «γκιοσα»? tολμάει να ψελίσει με ταπεινη φωνη ο Γκιζμο.
Α Το ξερω εγω! Το γκουγκλιασα και το βρηκα διότι ειμαι πολυ φιλομαθης και ήθελα να ξέρω. «Γκιοσα» σημαινει κατσίκα μαυρη με καφετιές ριγες ή κιτρινη κοιλια, πεταγεται ο Τσιλι και την ίδια στιγμη το μετανιωνει που μιλησε χωρις να τον έχει ρωτησει κανεις.
Η Αρχηγος Ηλέκτρα ρίχνει ενα κεραυνοβολο βλέμμα και στον Γκισμο και στον Τσίλι που τους κοβει τα ηπατα!
Τοσο το καλυτερο! Να μάθει τις συνεπειες των πραξεων του. Στο κάτω κάτω δεν ειπε κανεις ότι οι δοκιμασιες θα ειναι ευκολες. Τι ειμαστε εδω μέσα? Κανενα Κλαμπ Φιλοτελιστων??!!
Μαλιστα Αρχηγε! Στις διαταγές σας... Και για τον Πριγκιπα Αρθουρο τι δοκιμασια θα ζητησετε?
Να περιμένεις και συ Μέγα Διδάσκαλε του Τάγματος των Κατουρητων και σεις οι άλλοι. Αααα! Και τωρα που το θυμηθηκα... Θελει λέει να μπει το μουστακι του αναμεσα στα συμβολα του Κλαμπ ε? και διάλεξε και μόνος του τον τίτλο που θα του δωσω ε?
Πως το ειπε? «"Άξιος Μάγιστρος Χεζμεντέν"» χαχα! Ετσι για να γελάσω μπορει να του τον δωσω αυτο τον τιτλο...Αλλά όχι και «Αξιος Μαγιστρος» Απλα «Ιπποτης Χεσμεντεν» προς το παρον και βλέπουμε στο μέλλον.



Μεχρι να σας τα μεταφέρω όλα αυτα πέρασε ήδη καμια ωρα.
Ακουω απο διπλα τον Τσιλι να συνομιλει χαμηλοφωνα με τον Πιπη
Ρε συ Πιπη! Πολυ αποφασισμένο τον βλέπω αυτον τον τυπο τον Σαγκυ!
Δεν προλάβαμε να του μεταφερουμε την δοκιμασια και κοιτααααα:

Δεν βλέπω λέμε ρε συ Τσιλι! Για ριξε καμια περιγραφη να θαυμάσω κι εγω!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Shagy-10
Ε λοιπον, αν θέλεις το πιστευεις. Ο τυπος μπορει να ειναι χέστης –προς το παρον, ειμαι σιγουρος!- αλλά ειναι αποφασισμένος!
Εχει ήδη καταφλερει να ντυσει την μάνα του με κοστουμι «Γκιοσας», κατσικας δηλαδη με κιτρινη κοιλια οπως έλεγα. Και εχει ανέβει στην αγκαλια της και της κάθεται σαν κυριος

Τι λες ρε συ Τσιλι... Ααα! ΘΕΟΣ! Στο τέλος αυτος θα γινει μεγάλος. Πολυ μεγάλος, να μου το θυμηθεις!
Ο Γιζμο γυρνάει τα μουτρα του εκνευρισμένος
Μωρε ας γινει όσο μεγάλος θελει, αρκει να θυμαται πάντα ότι ως Ιπποτης Χεσμεντεν θα ειναι πάντα κάτω απο μένα στην ιεραρχία. Ειμαι Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων μην ξεχνιωμαστε
Και σιγα το κατορθωμα δηλαδη! Να αραζει πάνω στη μανα του ωραια ωραια.
Εγω θα την ειχα κατουρησει κιολας!!!



tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout tongueout


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Παρ Φεβ 10, 2012 11:14 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Παρ Φεβ 10, 2012 11:06 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 751775
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Παρ Φεβ 10, 2012 11:19 pm

cheers cheers cheers tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Φεβ 10, 2012 11:46 pm

ralou έχεις δώσε ρέστα...!!!! Smile cheers grinning4
αλλά μήπως κάποιον ξέχασες; Razz
ή αργεί να φτάσει η αίτηση λόγω απεργίας των ΕΛΤΑ ; tafos
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 11:53 pm

Ελ, εννοεις την αιτηση του Λακυ???
Τστστστς! Wink Πως ειναι δυνατον να την ξέχασα.
Δες στο προηγουμενο σχολιο μου, (όχι το τελευταιο) που ως γραμματεας διεκπεραιωνω την γραμματειακη δουλεια του Κλαμπ.
Οχι μονο λάβαμε την αίτηση αλλά με εντυπωσίασε προσωπικα η αρτιότητα της.
Πρωτο πρωτο τον εβαλα στη λιστα όπως βλέπεις και αυριο πιστευω ότι το Κλαμπ θα αρχισει να μοιραζει δοκιμασιες.
Οποτε εχε το νου σου!
Κανεις δεν ξέρει τι θα του ζητησει η Αρχηγος Ηλέκτρα! No

Εντιτ:
Τα λεφτα του παραβολου.... δεν τα καταθεσα στο Κλαμπ... Σορυ, αλλά επρεπε να παρω συμπληρωματικη τροφη για την Φρεγια που αυτο τον μηνα το παρακανε στο φαι και ... τα κρατησα σαν μια υποτυπωδη προκαταβολη μισθου... Embarassed


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Παρ Φεβ 10, 2012 11:58 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Φεβ 10, 2012 11:56 pm

ναι έχεις δίκιο... τότε τι μου κλαίγεται ότι τον αγνοούν; ΑΑΑ κάτσε να του τα πω τα ευχάριστα...

Σπόιλερ:
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Φεβ 10, 2012 11:59 pm

Ρουλίτσα, η Χιονάτη είναι ανήσυχη.
Πότε θα οριστικοποιηθεί (αν οριστικοποιηθεί) το "Μεγάλη Διδασκάλισσας της Μπατονέτας" και τι ακριβώς θα επιβάλει ως τίτλος στον τιτλούχο? όχι τίποτε άλλο...μη μου πάθει και τίποτα. Την βλέπω μελαγχολική εκτός από ανήσυχη... tongueout Επίσης ρωτάει αν θα της στείλετε και κάρτα, ξέρεις...σαν κι αυτές των κλειστών κλαμπ ντε!! Laughing Laughing Laughing
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 12:00 am

Ετσι ειναι κοριτσάκι! Μας έχουν τρελάνει με όλα αυτα.
Ετσι δεν την πάτησα κι εγω με το τουτου μας πριν λιγες μέρες...? pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 12:08 am

ΚουκουΒάγια έγραψε:Ρουλίτσα, η Χιονάτη είναι ανήσυχη.
Πότε θα οριστικοποιηθεί (αν οριστικοποιηθεί) το "Μεγάλη Διδασκάλισσας της Μπατονέτας" και τι ακριβώς θα επιβάλει ως τίτλος στον τιτλούχο? όχι τίποτε άλλο...μη μου πάθει και τίποτα. Την βλέπω μελαγχολική εκτός από ανήσυχη... tongueout Επίσης ρωτάει αν θα της στείλετε και κάρτα, ξέρεις...σαν κι αυτές των κλειστών κλαμπ ντε!! Laughing Laughing Laughing
Αχαχαχαχα!
Εισαστε και βιαστικες εσεις έτσι??? happy2 happy2
Βρε Βαγια κοριτσι μου, δεν ξέρεις ότι λειτουργουμε όλοι σε "Χρονο Ηλεκτρας"
Και σιγα μην μας πει ποτε σκοπευει να κάνει τι, η Κιουρία!
Τον τιτλο τον σκέφτηκα εγω και τον πρόσθεσα σε υπομνημα κάτω απο την λιστα που δακτυλογραφησα.
Δεν έχω ιδέα αν θα γίνει αποδεκτος.
Εχω όμως την υποψία ότι η Αρχηγος έχει ήδη στο μυαλο της την δοκιμασία της Χιονάτης και θα την ανακοινωσει οσονουπω!
Πάντως αυτο που σίγουρα θα της εξασφαλισει ο όποιος τίτλος ειναι το δικαιωμα να λαμβάνει βοήθεια όταν θέλει να σε ταλαιπωρησει όπως και το αμφισβητουμενης αξίας προνομιο να φοράει την επισημη ποδίτσα με τα συμβολα, που θα περιλαμβάνει η στολη τους και που ετοιμάζεται τωρα απο γνωστο σχεδιαστη μόδας!
Laughing


Πάντως βρε φιλενάδα εσυ -όχι ότι σε ρωτησε βεβαια- δεν έχεις αντίρρηση να μπλέξει το Τουλιπένιο σου κορίτσι με τετοιους σκοτεινους κύκλους???
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Σαβ Φεβ 11, 2012 12:18 am

ralou έγραψε:
ΚουκουΒάγια έγραψε:Ρουλίτσα, η Χιονάτη είναι ανήσυχη.
Πότε θα οριστικοποιηθεί (αν οριστικοποιηθεί) το "Μεγάλη Διδασκάλισσας της Μπατονέτας" και τι ακριβώς θα επιβάλει ως τίτλος στον τιτλούχο? όχι τίποτε άλλο...μη μου πάθει και τίποτα. Την βλέπω μελαγχολική εκτός από ανήσυχη... tongueout Επίσης ρωτάει αν θα της στείλετε και κάρτα, ξέρεις...σαν κι αυτές των κλειστών κλαμπ ντε!! Laughing Laughing Laughing
Αχαχαχαχα!
Εισαστε και βιαστικες εσεις έτσι??? happy2 happy2
Βρε Βαγια κοριτσι μου, δεν ξέρεις ότι λειτουργουμε όλοι σε "Χρονο Ηλεκτρας"
Και σιγα μην μας πει ποτε σκοπευει να κάνει τι, η Κιουρία!
Τον τιτλο τον σκέφτηκα εγω και τον πρόσθεσα σε υπομνημα κάτω απο την λιστα που δακτυλογραφησα.
Δεν έχω ιδέα αν θα γίνει αποδεκτος.
Εχω όμως την υποψία ότι η Αρχηγος έχει ήδη στο μυαλο της την δοκιμασία της Χιονάτης και θα την ανακοινωσει οσονουπω!
Πάντως αυτο που σίγουρα θα της εξασφαλισει ο όποιος τίτλος ειναι το δικαιωμα να λαμβάνει βοήθεια όταν θέλει να σε ταλαιπωρησει όπως και το αμφισβητουμενης αξίας προνομιο να φοράει την επισημη ποδίτσα με τα συμβολα, που θα περιλαμβάνει η στολη τους και που ετοιμάζεται τωρα απο γνωστο σχεδιαστη μόδας!
Laughing


Πάντως βρε φιλενάδα εσυ -όχι ότι σε ρωτησε βεβαια- δεν έχεις αντίρρηση να μπλέξει το Τουλιπένιο σου κορίτσι με τετοιους σκοτεινους κύκλους???

Φυσικά και δεν με ρώτησε!!! Αυτό θα έλειπε να με ρωτήσει!!!
Εχω έναν φόβο Ρουλίτσα αλλά δεν μπορώ να κάνω Τ Ι Π Ο Τ Α. Και δεν θέλω να της παω κόντρα της κοπέλας μου, μωρε. Θέλω να "ψηθεί" στα μονοπάτια της ζωής και να μην μου χρεώνει αργότερα πως της έκοψα τα φτερά. Ας το κάνει λοιπόν Ρουλίτσα μου.
Ε?
....όχι?
pale pale pale pale pale
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Φεβ 11, 2012 12:24 am

Σπόιλερ:

Lucky: επίσης θα ήθελα να θέσω το ερώτημα... αν όταν με το "καλό" η χώρα περιέλθει σε πλήρη αποσύνθεση τα παράβολα΄μου θα ισχύουν; ή θα πρέπει να πάρω άλλα με το τότε νόμισμα;
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από loulou Σαβ Φεβ 11, 2012 1:10 am

BokSurat έγραψε:
Σπόιλερ:

Lucky: επίσης θα ήθελα να θέσω το ερώτημα... αν όταν με το "καλό" η χώρα περιέλθει σε πλήρη αποσύνθεση τα παράβολα΄μου θα ισχύουν; ή θα πρέπει να πάρω άλλα με το τότε νόμισμα;

Σωστό!!!
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Φεβ 11, 2012 1:17 am

ralou έγραψε:
Ο Γιζμο γυρνάει τα μουτρα του εκνευρισμένος
Μωρε ας γινει όσο μεγάλος θελει, αρκει να θυμαται πάντα ότι ως Ιπποτης Χεσμεντεν θα ειναι πάντα κάτω απο μένα στην ιεραρχία. Ειμαι Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων μην ξεχνιωμαστε
Και σιγα το κατορθωμα δηλαδη! Να αραζει πάνω στη μανα του ωραια ωραια.
Εγω θα την ειχα κατουρησει κιολας!!!



Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 43833

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 28874 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 986261



Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από loulou Σαβ Φεβ 11, 2012 1:25 am

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:κο-κο-νιαου
pale veryfunny veryfunny veryfunny
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 9:36 am

Λακυ αγορι μου, κατ' αρχας δεν χρειαζόταν το παραβολο.
Το Κλαμπ έχει ανεξαντλητους κρουνους χρηματοδοτησης απο ε... χμ... σκοτεινους κυκλους.
(ενας εκ των οποιων κα το γνωστο "Κλαμπ των αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομενων και νυν Νεοπτωχων" )
Το παραβολο σου ωστοσο (σε σκληρο ευρω) χρησιμοποιηθηκε σωστα και συνετα σε έξτρα τροφη για την Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια, SpokesPerson, υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων κτλ κτλ Φρεγια που τωρα τελευταία το έριξε σε φαγητικη κρεπάλη.
Σε ευχαριστουμε τα μάλλα για την προσφορα.
Δεν ξέρω αν στο μελλον θα υπάρξει οικονομικη συνεισφορά στο Κλαμπ απο τα μέλη. Παντως επειδη και συ και η αγαπητη Κουφοντινα αναρωτιέστε, αν τελικα αυτο συμβει, θα γινονται καταθέσεις σε Γιεν ή Δολαρια σε Ελβετικη Τραπεζα, της οποιας τον λογαριασμο θα ανακοινωσει εν καιρω η συνδεμος με το Εξωτερικο Εριεττα.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 9:39 am

ΚουκουΒάγια έγραψε:
ralou έγραψε:
ΚουκουΒάγια έγραψε:Ρουλίτσα, η Χιονάτη είναι ανήσυχη.
Πότε θα οριστικοποιηθεί (αν οριστικοποιηθεί) το "Μεγάλη Διδασκάλισσας της Μπατονέτας" και τι ακριβώς θα επιβάλει ως τίτλος στον τιτλούχο? όχι τίποτε άλλο...μη μου πάθει και τίποτα. Την βλέπω μελαγχολική εκτός από ανήσυχη... tongueout Επίσης ρωτάει αν θα της στείλετε και κάρτα, ξέρεις...σαν κι αυτές των κλειστών κλαμπ ντε!! Laughing Laughing Laughing
Αχαχαχαχα!
Εισαστε και βιαστικες εσεις έτσι??? happy2 happy2
Βρε Βαγια κοριτσι μου, δεν ξέρεις ότι λειτουργουμε όλοι σε "Χρονο Ηλεκτρας"
Και σιγα μην μας πει ποτε σκοπευει να κάνει τι, η Κιουρία!
Τον τιτλο τον σκέφτηκα εγω και τον πρόσθεσα σε υπομνημα κάτω απο την λιστα που δακτυλογραφησα.
Δεν έχω ιδέα αν θα γίνει αποδεκτος.
Εχω όμως την υποψία ότι η Αρχηγος έχει ήδη στο μυαλο της την δοκιμασία της Χιονάτης και θα την ανακοινωσει οσονουπω!
Πάντως αυτο που σίγουρα θα της εξασφαλισει ο όποιος τίτλος ειναι το δικαιωμα να λαμβάνει βοήθεια όταν θέλει να σε ταλαιπωρησει όπως και το αμφισβητουμενης αξίας προνομιο να φοράει την επισημη ποδίτσα με τα συμβολα, που θα περιλαμβάνει η στολη τους και που ετοιμάζεται τωρα απο γνωστο σχεδιαστη μόδας!
Laughing


Πάντως βρε φιλενάδα εσυ -όχι ότι σε ρωτησε βεβαια- δεν έχεις αντίρρηση να μπλέξει το Τουλιπένιο σου κορίτσι με τετοιους σκοτεινους κύκλους???

Φυσικά και δεν με ρώτησε!!! Αυτό θα έλειπε να με ρωτήσει!!!
Εχω έναν φόβο Ρουλίτσα αλλά δεν μπορώ να κάνω Τ Ι Π Ο Τ Α. Και δεν θέλω να της παω κόντρα της κοπέλας μου, μωρε. Θέλω να "ψηθεί" στα μονοπάτια της ζωής και να μην μου χρεώνει αργότερα πως της έκοψα τα φτερά. Ας το κάνει λοιπόν Ρουλίτσα μου.
Ε?
....όχι?

pale pale pale pale pale
Αααχ! Εισαστε και σεις της Μοντεσσοριανης αγωγης στο κοριτσι σας ε?
Σωστο, αλλα πάλι ... ετσι την έχουμε πατησει κι εμεις...
...οχι?
pale pale pale pale pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης