gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται ο Punk!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Punk!! Empty Χαρίζεται ο Punk!!

Δημοσίευση από Georgevagelas Σαβ Ιαν 07, 2012 3:32 pm

Χαίρεται, σε όλα τα μέλη του site..!
Είμαι ένας γατομπαμπάς και λόγο συγκατοίκησης με το έτερον ήμιση, πρέπει να αποχωριστώ τον μικρό μου Punk!Δυστυχώς "έχουμε" θέμα με τις γάτες. Madd
Λοιπόν, να σας πω για τον γάτο μου:
Είναι ημίαιμος και σύμφωνα με τα λεγόμενα του κτηνιάτρου πρόγονός του πρέπει να ήταν ράτσα Σιβηρίας! Ίσως και να μην είναι ημίαιμος αφού βρέθηκε ξαφνικά στο χώρο της δουλειάς μου και μάλλον το έσκασε από σπίτι!! Τα χαρακτηριστικά του είναι ίδια! Ρώτησα στην γειτονιά αν χάθηκε κάποιο γατάκι, το πήγα κατευθείαν στον κτηνίατρο και το υοθέτησα! Προς μεγάλη του έκπληξη δεν βρήκε τίποτα επάνω στον γατούλη! Μέχρι και τα αυτιά του καθαρά ήταν!! Veryhappy
Τώρα είναι 6,5 μηνών, εμβολιασμένος και αποπαρασιτοποιημένος! Πηγαίνει κανονικα στην τουαλέτα του και είναι πάντα πρόθυμος για παιχνίδι. Μερικές φορές απορώ αν υοθέτησα σκύλο ή γάτα αφού κάθε φορά που γυρνάω από την δουλειά με περιμένει στην πόρτα και κάνει σαν τρελός που με βλέπει!..Μεγάλη αγάπη λέμε! Smile
Δεν είναι στειρωμένος αφού ο γιατρός είπε περίπου στον 8ο μήνα.
Δεν θέλω για κανένα λόγο το γατάκι να καταλήξει στους δρόμους γι' αυτό θέλω να είστε 100% σίγουροι ότι θέλετε να το υοθετήσετε.Εάν υπάρχουν πολλές προτάσεις θα αξιολογηθούν πρωτού δωθεί. Καλύτερα εντός Αθηνών αφού διαμένω στην Αθήνα.
Εάν πραγματικά ενδιαφέρεστε καλέστε στο 6946431691 ή στείλτε pm.
Παραθέτω μερικές φοτό!
Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00158ek.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00161mb.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00163k.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00170qu.th

Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00156bo.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00160ug.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00166ih.th Χαρίζεται ο Punk!! Dsc00168fc.th





Georgevagelas
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Punk!! Empty Απ: Χαρίζεται ο Punk!!

Δημοσίευση από goodone Σαβ Ιαν 07, 2012 4:10 pm

Πωπωωωωωω...τι κουκλί!!!
Γιατί να μη μπορω να τα υιοθετήσω όλα;;;;;;;
goodone
goodone
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : Μυτιλήνη
Αριθμός γατουνίων : Δύο πριγκίπισσες πια...!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βαρυχειμωνια σε πολύ ζεστο σπιτάκι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το κουκλί μακρύτριχο russian blue που είδα στο κλουβάκι στην κτηνίατρο και είναι και τυφλό και ψάχνει και μαμά.....(RIP γλυκό μου αγγελάκι)...
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται ο Punk!! Empty Απ: Χαρίζεται ο Punk!!

Δημοσίευση από Georgevagelas Κυρ Ιαν 15, 2012 3:39 pm

Σε ευχαριστώ για τα καλα σου λόγια...
Σας υπενθυμίζω οτι ο γατούλης δεν έχει υοθετηθεί ακομά!
Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου..

Georgevagelas
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης