gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

+16
TITIKA CAT
alex..niaou
Πούπσυ
doremi
nosyparker
LAROGATA
XIONIS
Kikiriki
flokatoula
moukelis
Chouzouris
Τζούλι το Κατσούλι
sardela
Anatoli
natalouko
Joey
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από doremi Τετ Μαρ 16, 2011 10:19 pm

Καταπληκτικά νέα, δε θα μετανοιώσετε oksmily3
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 10:20 pm

nosyparker έγραψε:3 γατιά δεν είναι πολλά! Είναι καλύτερα από 2. Laughing

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Αχ, τι καλά νέα! Α, πολλά καλά νέα μαθαίνω σήμερα, μακάρι να είναι μονίμως έτσι τα νέα μας εδώ μέσα! mati Καλή τύχη με την επικείμενη υιοθεσία και εύχομαι να βρεις την τέλεια παρεούλα για το κοριτσάκι! luck luck luck luck

Υ.Γ. Με τις γάτες δεν ισχύει το less is more. Απεναντίας... whistle

Συμφωνώ, αλλά ο Πάνος μου το έχει βάλει όρο, οχι πανω από δύο. Και επειδή φοβάμαι και οτι δεν θα τα καταφερω οικονομικά δε το πιεζω. Ασε που αν πει ναι, θα πρεπει να πω και εγω ναι σε άλλο φίδι και μου φτάνει ένας βόας και ενα ιγκουάνα. Δε θέλω άλλα
tafos tafos
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 16, 2011 10:45 pm

ΦΙΔΙ? ΒΟΑΣ? ΙΓΚΟΥΑΝΑ????? Shocked Shocked Shocked Εκτροφείο απίθανων κατοικιδιών σκοπεύετε ν' ανοίξετε; happy2 Πάντως η Μοργκάνα είναι τέλεια επιλογή, χαίρομαι πολύ και για σας και για τα 2 γατούνια! cheers luck

Υ.Γ. Ο Βόας δεν είναι επικίνδυνος; pale
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μαρ 16, 2011 10:47 pm

καλέ, θα έχετε και φίδια σπιτι;;;;; Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 71431

πάντως χαίρομαι πολύ που το αποφάσισες!! τέλεια νέα για τη γατούλα!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 10:51 pm

Έχει , δεν εχω, εχει ενα φιδι και ενα ιγκουανα. Εγώ δεν συμφωνω με τα κατοικιδια σε κλουβια οπως τα ερπετα, αλλά τα είχε ήδη πριν συγκατοικήσουμε και του αρέσουν όπως αρέσουν σε μένα οι γάτες.
Ο βόας κατά την γνώμη μου είναι επικίνδυνος. Οχι για μας γιατί δεν έχει δηλητήριο, αλλά για την γάτα. Γι αυτο και τον έχει σε κλουβί με κλειδαριά και ειναι κλεισμένος και αυτός και το ιγκουάνα σε δικό τους δωμάτιο γιατί ΠΟΤΕ δεν ξέρεις τι γίνεται. Αλλά και αυτός είναι πολύ προσεκτικός με τα ζώα του δε λέω Smile
Είμαστε περίεργη οικογένεια, κανονικός ζωολογικός κήπος χαχα
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Μαρ 16, 2011 10:54 pm

Με το καλο να την δεχτεις!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 16, 2011 10:55 pm

Εντάξει, μωρέ, ωραία είναι τα ζωάκια, αρκεί να μη βάζουν σε κίνδυνο το ένα το άλλο και εσάς, βεβαίως, και να αισθάνονται και άνετα στο χώρο που τους διατίθεται. tongueout Όπως και να 'χει, με το καλό να δεχτείς και το καινούριο ψιψίνι σου! flower
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μαρ 16, 2011 10:57 pm

αφου τα έχετε κανονίσει, τοτε μια χαρά!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 742497 βέβαια εγώ και γάτα να μην είχα δεν θα μου ήταν ευχαριστο να κυκλοφορεί ο βόας ελεύθερος, όσο ακίνδυνος και να είναι για μας... Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 270712 αλλά βέβαια περί ορέξεως.... το καλό είναι ότι σέβεται ο ένας τις επιθυμίες του άλλου!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 11:00 pm

Πούπσυ έγραψε:αφου τα έχετε κανονίσει, τοτε μια χαρά!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 742497 βέβαια εγώ και γάτα να μην είχα δεν θα μου ήταν ευχαριστο να κυκλοφορεί ο βόας ελεύθερος, όσο ακίνδυνος και να είναι για μας... Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 270712 αλλά βέβαια περί ορέξεως.... το καλό είναι ότι σέβεται ο ένας τις επιθυμίες του άλλου!

καλε δεν κυκλοφορει ελευθερος!!!!!!!!!!!!!!!!!!! απαπαπαπαπα , δεν ειμαστε τρελοι!!! Σε δικο του κλουβακι ειναι και εχει και κλειδαρια !!!!
Και μενα δεν μου ηταν ευχαριστο να σου πω την αληθεια, αλλά το συνήθισα. Οπως έχω εγώ πάθος με τις γάτες, αυτός έχει με τα ερπετά , υπάρχουν πολλοί τέτοιοι τρελοί χαχαχαχα , οπότε έμαθα και το δέχτηκα. Είναι πολυ προσεχτικος ο Πανούλης μου παντως και ενημερωμενος, δεν μας βαζει σε κίνδυνο μην ανησυχείτε Smile Smile Smile
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μαρ 16, 2011 11:02 pm

ναι, βρε κατάλαβα ότι δεν κυκλοφορεί ελεύθερος. αλλά νόμιζα ότι είναι σε κλουβί λογω γάτας και ότι αν δεν είχατε τη γάτα θα έβγαινε!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από XIONIS Τετ Μαρ 16, 2011 11:03 pm

Joey έγραψε:
Συμφωνώ, αλλά ο Πάνος μου το έχει βάλει όρο, οχι πανω από δύο. Και επειδή φοβάμαι και οτι δεν θα τα καταφερω οικονομικά δε το πιεζω. Ασε που αν πει ναι, θα πρεπει να πω και εγω ναι σε άλλο φίδι και μου φτάνει ένας βόας και ενα ιγκουάνα. Δε θέλω άλλα
tafos tafos
Βοας κι Ιγκουανα?????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ο ανθρωπος μου!!!!! Ηθελα κι εγω φιδι -ηταν απο τα ελαχιστα ζωα που δεν εχω φερει σπιτι- μεχρι και ποντικια και γουρουνι ειχα, αλλα η μητερα μου μου το ειχε αποκλεισει... No
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 16, 2011 11:14 pm

XIONIS έγραψε:
Joey έγραψε:
Συμφωνώ, αλλά ο Πάνος μου το έχει βάλει όρο, οχι πανω από δύο. Και επειδή φοβάμαι και οτι δεν θα τα καταφερω οικονομικά δε το πιεζω. Ασε που αν πει ναι, θα πρεπει να πω και εγω ναι σε άλλο φίδι και μου φτάνει ένας βόας και ενα ιγκουάνα. Δε θέλω άλλα
tafos tafos
Βοας κι Ιγκουανα?????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ο ανθρωπος μου!!!!! Ηθελα κι εγω φιδι -ηταν απο τα ελαχιστα ζωα που δεν εχω φερει σπιτι- μεχρι και ποντικια και γουρουνι ειχα, αλλα η μητερα μου μου το ειχε αποκλεισει... No

Συγγνώμη, δεν την πείραζαν τα ποντίκια και την πείραζαν τα φίδια;; Shocked Εκτός κι αν εννοείς χαμστεράκι, που, οκ, είναι γλυκούλια... Laughing
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 11:16 pm

XIONIS έγραψε:
Βοας κι Ιγκουανα?????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ο ανθρωπος μου!!!!! Ηθελα κι εγω φιδι -ηταν απο τα ελαχιστα ζωα που δεν εχω φερει σπιτι- μεχρι και ποντικια και γουρουνι ειχα, αλλα η μητερα μου μου το ειχε αποκλεισει... No

Έλα άμα θες να πάρεις τα δικά μας happy2

Παντως, κάπως έτσι με κατάφερε και εμένα, δεν τον άφηναν ποτε σπίτι να παρει κάτι τέτοιο, και λέω ας τον αφήσω ελεύθερο να κάνει ότι θέλει.
Οταν το πρωτοπήρε όλοι με ρωτούσαν "μα καλά πως τον άφησες" , λες και ειναι το παιδί μου χαχα
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μαρ 16, 2011 11:18 pm

αλλο να αγαπας τις γατες κι αλλο τα φιδια παντως....... tafos
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 11:22 pm

alex..niaou έγραψε:αλλο να αγαπας τις γατες κι αλλο τα φιδια παντως....... tafos

Τα φίδια όσο και να προσπάθησα δε μπορω να τα αγαπήσω... Κυρίως όμως δεν μπορώ να καταλάβω το πάθος τους με τα ερπετά (υπαρχει και μια αντιστοιχη ομαδα τρελων , σαν και εμας καλή ώρα, που εχουν και φόρουμ και κανουν και συναντήσεις και ειναι παθιασμενοι με τα φιδια κλπ. ) αλλά έμαθα να το σέβομαι. Καθένας με την τρέλα του σε αυτή τη ζωή Smile
Αυτόν όμως τον κατάφερα και τις λατρεύει party2 . Μάλλον η Ναόμι το κατάφερε αυτό.
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 16, 2011 11:23 pm

Χίλια grinning4 στη Ναομίτσα! Ε, δεν είναι δυνατόν να μην το λατρέψεις τέτοιο πλασματάκι... love
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μαρ 16, 2011 11:25 pm

χαχα!!!!! well done στη ναομι τοτε! oksmily3

Σπόιλερ:
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Τετ Μαρ 16, 2011 11:27 pm

alex..niaou έγραψε:χαχα!!!!! well done στη ναομι τοτε! oksmily3

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Μαρ 16, 2011 11:33 pm

είναι γατόνι η Ναόμι!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 719932
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Μαρ 17, 2011 8:26 am

Πολύ χάρηκα που θα πάρετε τη Ναόμι!!! Veryhappy

Όσο για το ποια ζώα μας αρέσουν, δείχνει πολλά για το χαρακτήρα μας. Και άλλο πράγμα είναι να είσαι φιλόζωος γενικά κι άλλο να παθιάζεσαι με κάποιο ζώο συγκεκριμένα. Προσωπικά δεν θα μπορούσα να έχω τίποτα άλλο εκτός από γάτα. Ούτε καν σκύλο!
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από flokatoula Πεμ Μαρ 17, 2011 11:20 am

Γούστα είναι αυτά!! Σημασία έχει οτι ο άνθρωπος αγαπάει προφανώς γενικά τα ζωάκια και το πιο σημαντικό είναι στη σχέση τους υπάρχει σεβασμός, κατανόηση και ελευθερία. Ότι πρέπει για να μεγαλώσουν σωστά πολλές και υγιείς ΓΑΤΕΣ. oksmily3
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μαρ 17, 2011 11:49 am

Χάρηκα πολύ που θα υιοθετησέτε την Μοργκάνα!!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 134150 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 134150 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 134150 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 134150 Με το καλό να την δεχτείτε στο σπίτι σας!!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από TITIKA CAT Πεμ Μαρ 17, 2011 12:13 pm

Και εγώ χάρηκα με αυτά που διαβάζω !!! Να είστε πάντα καλά με όοολα τα ζωάκια σας! (Ακόμα και τό φιδάκι ..χαχαχ)
TITIKA CAT
TITIKA CAT
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι 28-32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Μαρ 17, 2011 1:19 pm

nosyparker έγραψε:Πολύ χάρηκα που θα πάρετε τη Ναόμι!!! Veryhappy

Όσο για το ποια ζώα μας αρέσουν, δείχνει πολλά για το χαρακτήρα μας. Και άλλο πράγμα είναι να είσαι φιλόζωος γενικά κι άλλο να παθιάζεσαι με κάποιο ζώο συγκεκριμένα. Προσωπικά δεν θα μπορούσα να έχω τίποτα άλλο εκτός από γάτα. Ούτε καν σκύλο!


+1000000000 couldn't agree more... tafos
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από aporw Πεμ Μαρ 17, 2011 7:11 pm

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από tzoutzou Πεμ Μαρ 17, 2011 7:33 pm

Αχ αχ αχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν μπορω να σας πω ποση μεγαλη χαρα εχω.....αλλα ακομα συγκρατουμαι!!!!!!!!!!!!!Η Μοργκανα εκει ειναι και περιμενει την Ιωαννα,τον Πανο και τη Ναομι να την παρουν σπιτι τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω ολα να πανε καλα και να φτασει αυτη η υιοθεσια στο τελος της επιτυχως!!!!
Παντως θα το ξαναπω και απο εδω Ιωαννα μου,οτι κι αν αποφασισετε και γνωμη να αλλαξετε,αυτον τον καφε θα τον πιουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tzoutzou
tzoutzou
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Μαρ 17, 2011 7:44 pm

Αντε με το καλο!!!!! Κι αν γινει η συναντηση στον Ανδρεα σφυριξτε μου να πεταχτω κι εγω να σας δω!!!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Πεμ Μαρ 17, 2011 9:14 pm

tzoutzou έγραψε:Αχ αχ αχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν μπορω να σας πω ποση μεγαλη χαρα εχω.....αλλα ακομα συγκρατουμαι!!!!!!!!!!!!!Η Μοργκανα εκει ειναι και περιμενει την Ιωαννα,τον Πανο και τη Ναομι να την παρουν σπιτι τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω ολα να πανε καλα και να φτασει αυτη η υιοθεσια στο τελος της επιτυχως!!!!
Παντως θα το ξαναπω και απο εδω Ιωαννα μου,οτι κι αν αποφασισετε και γνωμη να αλλαξετε,αυτον τον καφε θα τον πιουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν θα αλλάξουμε γνώμη Smile Smile Smile Ακόμα και δύσκολη να είναι η προσαρμογή της Ναόμι με τη Μοργκάνα, είμαι αποφασισμένη να την κάνω να πετύχει την συγκατοίκηση τους. Αλλά σε καταλαβαίνω γιατί συγκρατείσαι, γιατί και εγώ έχω δώσει γατούνια για υιοθεσία και με τόσα πράγματα που στραβώνουν με αυτές πως να μην εισαι επιφυλακτική Smile Είμαστε αποφασισμένοι όμως εμείς Smile

Επικοινώνησα σήμερα και με το παιδί που θα μεταφέρει την Ήρα σπίτι της μαμάς μου την Δευτέρα , οπότε Τρίτη ή Τετάρτη θα μιλήσουμε να φέρουμε εδώ την Μοργκάνα. Λεπτομέρειες θα τα πούμε από κοντά στο καφεδάκι Smile

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι που δεν μπορώ να πάρω όλα τα γατούνια με την περιτονίτιδα Sad Σκέφτομαι τους άλλους δύο υποψήφιους όλη μέρα - όχι γιατί θέλω να αλλάξω γνώμη , αλλά γιατί αισθάνομαι άσχημα γι αυτά γιατί ξέρω ποσο δύσκολες είναι οι υιοθεσίες με περιτονιτιδα. Ειδικά εκείνη η τριποδούλα με την περιτονίτιδα πολύ με στεναχώρεσε.

Πάντως την χαζεύω όλη μέρα την Μοργκάνα και λέω στην Ναομι "Θα έρθει η αδερφούλα σου την άλλη βδομάδα. θα αργήσεις να παίξεις μαζί της βέβαια αλλά σύντομα θα εχεις παρεούλα να παιζεις" σαν την τρελή κάθομαι με την ώρα και της μιλάω χαχαχαχα .
cheers cheers


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Joey στις Πεμ Μαρ 17, 2011 9:25 pm, 1 φορά
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Μαρ 17, 2011 9:23 pm

Αχ... έκανες τόσο καλά που αποφάσισες να πάρεις την Μοργκάνα!!
Χίλια μπράβο!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Μαρ 17, 2011 11:21 pm

πιστεύω πως πήρες τη σωστή απόφαση. Μπράβο!! Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 501866
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από Joey Σαβ Μαρ 19, 2011 4:39 pm

Θα σκάσω αμά δεν το πω ! Μόλις αγοράσαμε και την προίκα της Μοργκάνα ! Της πήρα κρεββατάκι δικό της , τουαλέτα , κουπάκια φαγητού και φαγητάκι ωραίο Smile Στην αρχή θα τα έχει όλα δικά της και όταν θα έρθει η ώρα να γνωρίσει και την Ναομίτσα θα τα μοιράζονται όλα φαντάζομαι.
Μου φαίνεται ότι δεν περνούν οι μέρες Smile
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από LAROGATA Σαβ Μαρ 19, 2011 4:44 pm

Τι όμορφη οικογένεια που θα γίνετε!!!!Με το καλό να την δεχτείτε την μικρούλα σπίτι σας Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 742497 Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 270712
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από moukelis Σαβ Μαρ 19, 2011 5:02 pm

Μπραβο παιδια,ελπιζω ολα να πανε καλα!Καλως να τη δεχτειτε!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από marinaki.gataki Σαβ Μαρ 19, 2011 5:11 pm

Να ρωτησω κατι γιατι ψαχνεις γατα με περιτονιτιδα και τι ειναι ακριβως; Απο οτι ξερω ειναι αρρωστεια αλλα δεν ειμαι σιγουρη
marinaki.gataki
marinaki.gataki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Τόπος : Γατοπαρανυθενια πολιτεια
Αριθμός γατουνίων : αυτη την στιγμη κανενα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι για να κανουμε την γατοβολτα μας
Motto : ασέ το αύριο ξέχνα το χθες κοίτα το σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2011
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 Empty Απ: Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!

Δημοσίευση από NiaR Σαβ Μαρ 19, 2011 6:05 pm

marinaki.gataki έγραψε:Να ρωτησω κατι γιατι ψαχνεις γατα με περιτονιτιδα και τι ειναι ακριβως; Απο οτι ξερω ειναι αρρωστεια αλλα δεν ειμαι σιγουρη

αν το διαβαζες απο την αρχη θα εβλεπες οτι η κοπελα εχει ηδη μια γατα που ειναι φορεας της αρρωστιας, οποτε αν επερνε ενα υγειες γατακι θα ηταν επικινδυνο να κολλησει και εκεινο.
Επειδη ομως η κοπελα ειναι ευσυνειδητη εκανε την σωστη επιλογη να παρει ενα με το ιδιο θεμα υγειας
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Ψάχνω γατούλα με περιτονίτιδα (τύπο 2) ΒΡΕΘΗΚΕ !!!  - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης