gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

+14
SophiaSonia21
Pepita
Anatoli
Chouzouris
nosyparker
Marcos
Tiger Lilly
catniki
patousis
gatoras
markello
chris
SuperCatz
selest
18 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 11:17 pm

Λες, ε? Veryhappy Μακάριιιιιι! Veryhappy
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 23, 2010 11:22 pm

SophiaSonia21 έγραψε:
Tα μικρά είναι υπέροχα!
Το "Jimmy" είναι από τον Hendrix?


Σ'ευχαριστώ πολύυυ! Smile Ναί! Σκέφτηκα ότι αφού έχουμε τον Τάυλερ δεν μπορεί να λείπει ο Χέντριξ για πιο soul-blues καταστάσεις! Χιχιχιχιχι!


Χαχαχαχαχαχα, Βίκυ έχεις ψυχολογήσει απίστευτα καλά τη μαμά μου! Μου πέταξε σήμερα "να βρούμε σπίτι για τον μικρό γρήγορα γιατί θ'αγαπηθούν κ μετά δε θα τα χωρίσω γιατί θ' αποκτήσει άλλα ψυχολογικά τραύματα ο Στηβ". happy2 happy2 Αυτός ο δόλιος, ο Στηβ είτε μείνει το γατί, είτε φύγει, τον ψυχιάτρο δεν τον γλιτώνει!! crazy Πάντως επειδή εγώ είμαι εκείνη που φροντίζει τα γατούνια, βλέπω ότι τα πάνε συνέχεια όλο κ καλύτερα μεταξύ τους κ αυτή τη στιγμή κοιμούνται στο κρεβάτι μου δίπλα-δίπλα (σημειωτέον έδειξα ΤΥΧΑΙΑsaint τις φώτος στη μαμά κ το βρήκε πολύ τρυφερό)---------->


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 P6230783


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 P6230784


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 P6230785



Σ'ευχαριστώ πολύ, σήμερα είναι οκ αλλά αν δω αύριο να έχει πάλι προβληματάκι με την κοιλίτσα του θα το πάω! heart Όσο για τις δαγκωματιές, άσε, την είχα πατήσει με τον Στηβ κ δεν άφηνε το χέρι μου με την καμία. Επειδή σε κάποια φάση δεν αντεχόταν άλλο όταν ερχόταν για να με φάει, του 'κανα ένα "shhhhhhh" κ του κουνούσα το χέρι αρνητικά. Οπότε σιγά-σιγά το'κοψε. Ειδικά τώρα με τον μικρό έχει άλλο πράγμα να φάει grouphug


Α ρε Στηβ! (Και) γατο-ψυχολόγοι έχουμε γίνει για την πάρτη τους! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 270712 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 56971

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε άλλο, κρίνοντας και από τις φωτό που ανέβασες..

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497 Ο μικρός Jimmy Hendrix κατοχυρώθηκε στον Steve Tayler!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 23, 2010 11:23 pm

Και από τη χαρά μου, ξέχασα να σχολιάσω:

Καλέεεε! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 71431 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497 Πόσο μεγάλωσε ο Στηβ!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 11:34 pm

Χαχαχαχαχα!! Είδες το μικράκι μου? Μοσχαράκι έχει γίνει! lipothymia Δεν το πολυκαταλάβαινα μέχρι που είδα τον Τζίμυ που είναι μία σταλίτσα heart
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουν 24, 2010 9:16 am

Ναι μωρέ, δεν το καταλαβαίνεις γιατί τα βλέπεις κάθε μέρα, επομένως δεν είναι εύκολο να δεις τη διαφορά.
Μόνο από παλιότερες φωτογραφίες μπορείς να καταλάβεις πόσο έχουν μεγαλώσει!
Να 'ναι καλά και τα 2 τα ψυχουλάκια! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Πεμ Ιουν 24, 2010 3:04 pm

Thnxxx filaki filaki filaki
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Πεμ Ιουν 24, 2010 5:12 pm

Μικρό γατάκι ΔΕΝ έχει ΠΙΑ ανάγκη υιοθεσίας!!!ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΤΟ ΚΡΑΤΑΜΕ, ΤΟ ΚΡΑΤΑΜΕ!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Έχω χεστεί από την χαρά μου λέμεεεεεεεεεεε!!


Ακούστε στόρυ που παίχτηκε: Σήμερα το πρωί αποφάσισα να βάλω τα γατιά σε ξεχωριστά δωμάτια γιατί μου είχαν κάνει το δωμάτιο κώλο το βράδυ. Οπότε κράτησα τον μικρό στο δωμάτιο κ έβγαλα τον Στηβ σε όλο τον υπόλοιπο χώρο. Ο Στηβ, όμως, έπεσε σε μαύρη κατάθλιψη που από τη μία τον χώρισα από τον μικρό κ από την άλλη δεν είχε καμία πρόσβαση στο μπαλκόνι του δωματίου μου οπότε σε κάποια φάση εξαφανιστήκε για αρκετές ώρες. Δεν το έβρισκα πουθενά. Εγώ φαντάστηκα ότι κάπου θα είχε χωθεί αλλά η μαμά μου τρελλάθηκε κ μ'έβαλε να ψάξω όλο το σπίτι αλλά κ πάλι δεν το έβρισκα. Εκείνη έβαλε τα κλάματα επείδη ήταν σίγουρη ότι έπεσε από το μπαλκόνι - (μα ΠΩΣ να πέσει βρε μαμά μου, όλες οι μπαλκονόπορτες ένα χιλιοστό είναι ανοιχτές ίσα-ίσα για να παίρνουμε αέρα, ο ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ ΕΙΝΑΙ??)- οπότε σκεφτήκαμε να βγάλουμε έξω τον μικρό για να μυρίσει ο ένας τον άλλον κ να εμφανιστεί ο Στηβ. Πάει το μικρό ψάχνει όλο το σαλόνι μυρίζοντας - απίστευτο, σα να κατάλαβε ότι ψάχναμε τον φίλο του κ μας βοηθούσε!!!- κ μετά πάει στην κουζίνα. Με το που αρχίζει να μυρίζει ο μικρός τον χωρό, ΤΣΟΥΠ βγαίνει έξω κ ο Στηβ (ακόμα δεν έχω καταλάβει ΠΟΥ είχε χωθεί, είχα ψάξει πολύ καλα!...) Ορμάει η μαμά μου, τον παίρνει αγκαλιά, παίρνω κ εγώ αγκαλιά τον μικρό κ τα βάλαμε πάλι στο ίδιο δωμάτιο μαζί. Η μαμά μου βάζει περισσότερο τα κλάματα από συγκίνηση κ αρχίζει να χαιδεύει τον μικρό - για πρώτη φορά από τότε που το έφερα σπίτι!! - να λέει πόσο καλόκαρδο είναι που παρόλο που έχει φάει το ξύλο της αρκούδας από τον Στηβ διοργάνωσε ολόκληρη εκστρατεία για να το βρεί, κ να του λέει πόσο έξυπνο είναι. Βρίσκω εγώ εκείνη την ώρα την ευκαιρία κ πετάω ένα "πωπω, τι πανέξυπνο γατί, όταν θα χάνουμε τον Στηβ που πάει κ χώνεται παντού, θα έχουμε τον μικρό να τον βρισκεί κ το αντίστροφο.... αν το κρατούσαμε...." saint Γυρνάει εκείνη κατακόκκινη κ μου λεεί "να σου πω ένα μυστικό? Ούτε εγώ μπορώ τώρα ν'αποχωριστώ τον μικρό!". Κ της κάνω "να το κρατήσουμε?¨ "Άντε", μου λέει, "να το κρατήσουμε"!! Αρχίζω εγώ κ χοροπηδάω, την ρίχνω στο κρεβάτι κ την αγκαλιάζω, τρομάζουν τα γατιά κ χώνωνται κάτω από την συρταριέρα, γέλαμε εμείς σαν τις χαζές κ αρχίζω εγώ κ ξαναπλένω σκάφες κ πιατάκια happy2 Τους άβαλα κ κάτι πεντανόστιμες κονσέρβες που αγόρασα σήμερα από το s/m κ δεν είχαν ξαναφάει κ ούτε να την φτύσουν την ξηρά τροφή! Χαχαχαχαχα, είμαι ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!! Τώρα πλακώνονται κ το δωμάτιο μου ξαναθέλει σκούπισμα αλλά χαλάλι τους, με τόσο κίνηση κάνω κ γυμναστική!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


Σας ευχαριστώ πολύυυυυυ για την βοήθεια κ την συμπαράσταση τόσες μέρες που σας έπρηζα!! Κ εγώ εδώ είμαι για σας Smile Smile love love filaki filaki Τρέχω να βγάλω τις αγγελίες από παντού run
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από markello Πεμ Ιουν 24, 2010 5:29 pm

Μπράβο, βΡΕ, σΟΦΆΚΙΙΙΙ!!!Εκπληκτικά νέα!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουν 24, 2010 5:38 pm

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866









ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Ιουν 24, 2010 5:40 pm

Τώρα άμα σου πω ότι συγκινήθηκα, θα με πιστέψεις; ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Πεμ Ιουν 24, 2010 5:49 pm

Ευχαριστώωωωωωω!!! Veryhappy


Σε πιστεύωωωωωω, όλοι έχουμε συγκινηθεί σήμερα, είναι η μέρα!! flower flower flower Αν ήξεραν οι άνθρωποι πόσο ευτυχισμένους μπορεί να τους κάνει ένα τόσο δα γατάκι ή σκυλάκι ή χαμστεράκι βρε αδερφέ, θα έτρεχαν όλοι να υιοθετήσουν αμέσως κ δε θα'χαμε τόσα φτωχά αδέσποτα. Κ τί θέλουν? Λίγο νεράκι, λίγο φαγάκι κ χαδάκια..... Δε σε εκμεταλλεύονται, δε σου φωνάζουν, δε σε πιέζουν με deadlines... άντε καμιά φορά σε γρατσουνάνε όταν τα βουτάς για μπανάκι αλλα μετα χώνονται στην αγκαλιά σου για να ζεσταθούν! Το βράδυ κάθονται στα πόδια σου όταν έχει κρύο κ το πρωί σε ξυπνάνε γλυκά γλύφοντάς σου τη μύτη. Κ αν τυχόν έχεις νεύρα, έρχονται κ σε τραβολογάνε να παίξετε κ ξεχνάς τα νεύρα στο λεπτό. heart heart heart heart Κ γίνεσαι κ αμέσως expert. Αν εγώ η πεντάσχετη τα κάταφερα, όλοι μπορούν!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SophiaSonia21 στις Πεμ Ιουν 24, 2010 6:27 pm, 1 φορά
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουν 24, 2010 6:14 pm

Η φωτογραφία στην υπογραφή σου είναι υπέροχη! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 45749


Ναι, είναι εκπληκτικά μαγικά πλάσματα οι γάτες... ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 751775 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 697817
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Λιαννα Πεμ Ιουν 24, 2010 6:49 pm

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!! elephantrun θα εχουν παρεουλα το ενα το αλλο!ειναι πολυ σημαντικο!! fight1
Λιαννα
Λιαννα
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : 8)Η Μελενια ,ο Σωκρατης,η Gilda ,η Σισσυ,η Μινετ,το Κολοκυθακι ,η Σκαρλετ και ο Λεοναρντο!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας+
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον πανεμορφο Snow ,το Μικυ και το Λουκουμα ....Α και τη Μαγια!!!!!!!!!!!!
Motto : υπαρχουν και χειροτερα,αλλα υπαρχουν και καλυτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από niou Πεμ Ιουν 24, 2010 8:06 pm

τελεια νεα!

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουν 24, 2010 8:51 pm

Κι εγω συγκινηθηκα ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 72784

Μπραβο σου!!1Μπραβο και στη μαμα-καστρο!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 719932


Καλη συνγατοικηση!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Ιουν 24, 2010 10:31 pm

Καταπληκτικές εξελίξεις!!!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866

Παρεμπιπτόντως στην υπογραφή σου ο ένας λέει: "Σ'αγαπώ", κι ο άλλος: "Ούτε κι εγώ"... ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 986261 αν τυχόν ήθελες να πείς "Κι εγώ", το σωστό είναι "Moi aussi" ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 270712
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Πεμ Ιουν 24, 2010 11:07 pm

Σας ευχαριστώωω! oksmily3





Παρεμπιπτόντως στην υπογραφή σου ο ένας λέει: "Σ'αγαπώ", κι ο άλλος: "Ούτε κι εγώ"... αν τυχόν ήθελες να πείς "Κι εγώ", το σωστό είναι "Moi aussi"



Χιχιχι, το ξέρω αλλά το πήρα από το γνωστό τραγουδάκι για να γίνει kinky happy2



SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Ιουν 24, 2010 11:31 pm

SophiaSonia21 έγραψε:


Παρεμπιπτόντως στην υπογραφή σου ο ένας λέει: "Σ'αγαπώ", κι ο άλλος: "Ούτε κι εγώ"... αν τυχόν ήθελες να πείς "Κι εγώ", το σωστό είναι "Moi aussi"



Χιχιχι, το ξέρω αλλά το πήρα από το γνωστό τραγουδάκι για να γίνει kinky happy2



Α!!!!!!!!!!!!! Τότε αλλάζει! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 986261 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 986261 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 986261 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 986261 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από flokatoula Πεμ Ιουν 24, 2010 11:35 pm

Μπράβο σας!!!

Η ιστορία πήρε τη σωστή της τροπή, ήταν θέμα ημερών!! Θα περάσετε τέλεια όλοι μαζί!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από selest Πεμ Ιουν 24, 2010 11:51 pm

Tι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μπράβο!!!! Θα μου λείψει πολύ ο μικρούλης αλλά ξέρω ότι θα περασει πολύ καλή ζωούλα μαζί σου και με τον Στηβ σου!!!!
Μετά απο τόσα που τράβηξε ο κακομοίρης ήταν ώρα να πάνε τα πράγματα καλά για αυτόν!!!!!!!
Επίσης...δεν του είχα δώσι χάπι...ο γιατρός μου μου είπε να του δώσω 0.5 ml ercefuryl το οποίο είναι αντιδιαροοικο και χορηγείται και σε ανθρώπους... από εκεί κα μετά μαζί με το βραστό κοτοπουλάκι με ρύζι που του έδινα πηγαινε καλύτερα...όντως το ανθρώπινο γάλα τους προκαλεί εντερικά και εικάζω ότι είχε προκληθεί αρχικά γιατί όταν τον βρήκαμε αρχικα έμενε στον κήπο μιας φίλης μου η οποία του εδινε γάλα και δεν τον πολυ προσεχε και γι αυτό άλλωστε τον πήρα σπίτι. Σοφάκι ενημέρωσε με για ό,τι σου πει ο γιατρός και για το πώς πάει...χαίρομαι πάρα πάαρα πολύ που τελικά θα τον υιοθετήσεις και θα έχει και καλή παρεουλα!!!!!!!!!!!
selest
selest
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Τόπος : ilioupoli athens greece
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : mia ypoalergikh!!!!!!!!
Motto : There are two ways to forget life's problems...music and cats!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/08/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Maro Παρ Ιουν 25, 2010 10:30 am

Τι ωραία νέα!!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 501866
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Παρ Ιουν 25, 2010 1:57 pm

Φλοκατούλα μου ήδη έχουν αρχίσει κ περνάνε ζωή κ κότα! happy2 Παίζουν, τρώνε, πλακώνονται, καθαρίζονται μεταξύ τους κ μετά έρχονται κ καθαρίζουν κ μένα! Laughing


Ράνια μου, όντως το γαλατάκι τους προκαλεί προβλήματα στην τουαλέτα τους τελικά.... κ να φανταστείς ότι κατά την παράδοση είναι ό, τι πίο αγαπημένο τους! Το μικρούλι πάει μια χαρά, δεν έχει ξανακάνει έκτοτε διάρροια... φοβάται ακόμα λίγο κ πάει κρύβεται κάτω από το κρεβάτι αλλά χθες για πρώτη φορά σκαρφάλωσε στο κρεβάτι μού, όταν ο ο Στηβ ήταν έξω. Έχουν δέσει πολύυυυυ! Σ'ευχαριστώ για όλα κ εννοείται ότι όποτε θες να το βλέπεις, μου λές!


SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης