gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

+14
SophiaSonia21
Pepita
Anatoli
Chouzouris
nosyparker
Marcos
Tiger Lilly
catniki
patousis
gatoras
markello
chris
SuperCatz
selest
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Δευ Ιουν 21, 2010 3:24 pm

Μόλις γύρισα με το γατάκι κ δυστυχώς έχω μεγάλο πρόβλημα. Ο Στήβ δεν το συμπάθησε καθόλου, του κάνει ένα θόρυβο χχχχχχχχχχχχχχχχχχχ που δεν είχα ξανακούσει κ του όρμησε κ το νύχιασε. Αυτό προσπαθεί να του μυρίσει τον πωπό κ του κάνει καμία φορά χχχχχχ κ ο Στήβ συνεχίζει κ του βγάζει νύχια. Τα'χω χωρίσει προς το παρόν, τον μικρό το έβαλα στο μπαλκόνι αλλά προσπαθεί απεγνωσμένα να μπεί μέσα. Η μαμά μου δε, με το που είδε το γατάκι να αντεπιτίθεται με θορύβους στον Στηβ το 'χει αντιπαθήσει, φοβάται μην του κάνει κακό κ όλο φωνάζει. Απαπα, ζαλάδα μ'έπιασε. Θα φτιάξω αγγελία πιο μετά γιατί δυστυχώς δεν μπορώ να το κρατήσω όσο ήθελα κ ο Θεός βοηθός. Απ'ό, τι κατάλαβα πάντως, γενικότερα δε νομίζω να πάρω δεύτερο γατάκι για υιοθεσία έτσι όπως κάνει το δικό μου. Κ είναι τόσο μα τόσο καλό το άλλο. Sad Sad Sad Sad
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Ιουν 21, 2010 3:33 pm

Σε αυτες τις περιπτωσεις θελει υπομονη. κρατησε τους λιγο χωριστα και δωστε τους χρονο.Ετσι αποτομα να γνωριστουν και να αγαπηθουν δε γινεται με τιποτα.

Διαβασε και αυτο.Εμενα με βοηθησε πολυ!
http://www.ailouros.gr/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%AE%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/%CE%91%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AD%CF%82%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B2%CE%AC%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CE%BD/%CE%93%CE%BD%CF%89%CF%81%CE%B9%CE%BC%CE%AF%CE%B5%CF%82/tabid/220/Default.aspx


Οι πρωτες μερες θα ειναι δυσκολες αλλα στο τελος η προσπαθεια σου θα δικαιωθθει.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από gatoras Δευ Ιουν 21, 2010 3:34 pm

Έτσι αντιμετωπίζουν τα παλιά γατιά του σπιτιού ένα καινούριο. Η γνωριμία πρέπει να γίνει σιγά σιγά. Μην ανησυχείς.
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Ιουν 21, 2010 3:45 pm

gatoras έγραψε:Έτσι αντιμετωπίζουν τα παλιά γατιά του σπιτιού ένα καινούριο. Η γνωριμία πρέπει να γίνει σιγά σιγά. Μην ανησυχείς.


Το παραξενο θα ηταν να μην ακουσεις κχχχχχχχχχ! Και κχχχ θα ακουσεις και φαπες θα πεσουν στην αρχη να εισαι σιγουρη.
Ο παλιος αισθανεται οτι παραβιαζεται ο χωρος του.
Ειναι σαν να σου φερνουν εσενα μια ωραια πρωια εναν αγνωστο και σου πουνε ¨ακου να σου πω, απο εδω και περα σου αρεσει δεν σου αρεσει θα ζειτε μαζι.Θα μοιραζεστε το φαγητο, το νερο και το κρεβατι." Δεν θα επαναστατουσες?Δεν θα νευριαζες? Δεν θα ηθελες ξνα πλακωσεις στο ξυλο και τον νεο επισκεπτη και αυτον που σου τον επεβαλλε?Σιγουρα ναι. Ετσι λοιπον και αυτα, στην αρχη επαναστατουν, αλλα στο τελος βρισκουν το παρεακι τους και παιρνανε τελεια μαζι. Εχουν και ο ενας τον αλλο και δεν βαριουντε οταν εμεις λειπουμε.
Δωσε τους λιγο χρονο και ολα θα πανε καλα. ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 270712
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Δευ Ιουν 21, 2010 4:16 pm

Πολύ ενδιαφέρον άρθρο με έξυπνες συμβουλές, σ'ευχαριστώ πολύ Ανατολή! Απ'ότι κατάλαβα είναι Ιατρείο/νοσοκομείο για γατάκια αποκλειστικά? Η διεύθυνση που είδα στο Φάληρο ισχύει? Διότι τον γιατρό μου είναι η τρίτη φορά που τον ψάχνω κ δεν τον βρίσκω, είναι εξαιρετικός αλλά έχει αποκλειστικά ωράρια μαγαζιών. Ήθελα να πάω τον μικρό για εμβόλιο κ αποπαρασίτωση κ είχε φύγει από τη 1 κ μου'παν να πάω το απόγευμα. angry2

Με τα γατουλίνια τώρα το πάω σιγά-σιγά κ ελπίζω να φτιάξουν κάπως οι σχέσεις τους! Είναι ΠΑΡΑ πολύ γλυκό κ τρυφερό γατούνι το καινούριο θα ήθελα πολύ να το κρατήσω αν όλα πάνε καλά. Να ηρεμήσει κ η μαμά μου, η οποία θεωρεί ότι ο Στηβ είναι γιός της κ αν πάνε να της το πειράξουν την ακούει όλη η πολυκατοικία! happy2 happy2 Σας ευχαριστώ πολύ, με ηρεμήσατε γιατί γενικά τον πανικό τον έχω μέσα μου Smile
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Ιουν 21, 2010 6:11 pm

Καλα!Μη μιλας για πανικο, γιατι δεν εχεις δει την αφεντια μου οταν φεραμε τον μικρο σπιτι.Μετα απο καποιες μερες που τον ειχαμε σε ξεχωριστο δωματιο αποφασισαμε να τους γνωρισουμε.Για μερες ακουγαμε απο τον μεγαλο μονο κχχχχ και οι σφαλιαρες επεφταν βροχη. Ο μικρος ο δικος μας ηταν και τσαουσης και ειχε τρελανει τον μεγαλο στο κυνηγητο.Γι' αυτο μην πανικοβαλλεσαι.Μην παιρνεις θεση στους τσακωμους και θα τα βρουν μεταξυ τους. Αμα τυχον δεις να γινεται ο χαμος βαλε μια κοφτη και δυνατη φωνη να σταματησουν.

Οσο για τον Αιλουρο, ειναι και δικος μας γιατρος. Δυστυχως οχι απο την αρχη αλλα καλλιο αργα παρα ποτε. Αν δεν εισαι ευχαριστημενη με τον δικο σου για τον οποιοδηποτε λογο αλλαξε τον. Ειναι πολυ σημαντικο να ειναι διαθεσιμος ο γιατρος εστω και για μια συμβουλη απο το τηλεφωνο που θα μας δωσει οδηγιες για το τι μπορουμε να κανουμε. Μια τυπικη επισκεψη γνωριμιας στο εν λογω γιατρο εστω για ζυγισμα θα σε κανει να καταλαβεις τι εννοω. Και αυτος οπως ολοι εχουν ωραριο, καποιες ωρες πρωινες και καποιες το απογευμα.Δεν ειναι κλινικη/νοσοκομειο και δεν διανυκετρευουν ζωα στο ιατρειο του αλλα ειναι εξαιρετος γιατρος.

αυτα!Και καλη τυχη με τον μικρο σου νεο συνγατοικο ο οποιος μου θυμιζει απιστευτα τον δικο μου τον μεγαλο. ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Ιουν 21, 2010 6:50 pm

Χαχαχα άκου κι εμένα που μόλις ένα μήνα πριν έφερα ένα μικρό γατί στο σπίτι που ήδη είχαμε 2 ενήλικες γάτες! Το μικρό το είχα μια ολόκληρη βδομάδα χωριστά σε άλλο δωμάτιο και μετά όταν την έβγαζα έξω, ήταν πάντα κάτω από αυστηρή επιτήρηση. Σήμερα, ένα μήνα μετά, τα γατιά παραβρίσκονται στον ίδιο χώρο χωρίς προβλήματα, εκτός ίσως από το ότι η θηλυκιά ακόμα κάνει μερικά κχχχχ αλλά ανταποδίδει κι η μικρή, πάντως δεν έχουμε άλλα σημάδια επιθετικότητας. Υπομονή θέλει μέχρι να συνηθίσει το ένα το άλλο.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από niou Δευ Ιουν 21, 2010 7:24 pm

Υπομονη και παλι υπομονη!!!
Ολα θα γινουν, απλα δεν γινεται να τους πεις τωρα ειστε φιλοι, παιξτε με τη μια και αουτε φυσικα να το δωσεις παλι πισω λογω αυτου!

Δωσε χρονο στα παιδια και μην ανησυχεις κανενας δε θα παθει τιποτα, ακομη γνωριζονται...
Ολα καλα θα ειναι... Τrust me girl!!!
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Δευ Ιουν 21, 2010 8:30 pm

Σας ευχαριστώ κορίτσια! Καλά, τον γατούλι δε θα τον γύριζα πίσω, έτσι κ αλλιώς αρχικά είχα πεί ότι θα το φιλοξενήσω μέχρι να του βρώ κάτι καλό.... αλλά τώρα με γαργαλάει να το υιοθετήσω. Είναι απίστευτα τρυφερό γατάκι.


Τον πήγα στο γιατρό, του έκανε το πρώτο του εμβολιάκι, εσωτερική αποπαρασίτωση (εξωτερική του'χε κάνει η Σελέστ) του πήρα κ ξεχωριστή σκαφούλα κ πιατάκι, πήραμε κ το βιβλιάριο μας κ είμαστε έτοιμοι. Τώρα είναι στο δωμάτιο κ πλακώνονται πάλι αλλά δεν κάνουν χχχχχχχχ τουλάχιστον, μόνο φάπες πέφτουν. Σε λιγάκι θα τα χωρίσω....


Όσο για τον Αίλουρο, σίγουρα θα πάω στο επόμενο εμβολιάκι του Στηβ που πρέπει να γίνει μέσα στις επόμενες μέρες ώστε να αποκτήσω μία πρώτη επαφή!
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Ιουν 21, 2010 9:30 pm

Σοφία, όσο πιο μικρά είναι, τόσο πιο εύκολα θα τα βρούνε μεταξύ τους, μην ανησυχείς καθόλου.
Το ξέρω ότι στην αρχή αποκαρδιώνεσαι - το έχω περάσει - αλλά θα δεις ότι μετά από λίγο καιρό θα τα πάνε μια χαρούλα μεταξύ τους.

Για τον Αίλουρο, που είναι και ο δικός μας γιατρός - θα πρέπει να πάρεις τηλ ώστε να κλείσεις ρ/β για να πας.
Είναι ανοιχτά Τρ-Τετ-Πεμ-Παρ, 10:00 - 13:00 και 17:00 - 20:00 και το Σάββατο 10:00 - 13:00.
Όπως είπε η Τέτα (Ανατολή), εκτός από το ότι είναι εξαίρετος γιατρός είναι και πολύ καλός άνθρωπος. Συμπεριφέρεται με τόση αγάπη και τρυφερότητα στα πλασματάκια μας, που το βλέπεις και δεν το πιστεύεις.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 12:14 am

Σ'ευχαριστώ πολύ Βίκυ μου, πρέπει να είναι όντως εξαιρετικός γιατρός για να τον εμπιστεύεστε όλες σας για τα γατουνάκια σας! heart heart


Τα πράγματα πάνε ήδη καλύτερα! Όλο το απόγευμα έπαιζαν (ή τεσπα σκοτώνονταν φιλικά) κ τώρα έχουν πέσει κ τα δύο ξερά, το ένα με τον πωπό γυρισμένο στον άλλον. Μέσα σε όλη αυτήν την ιστορία έχω ρίξει απίστευτο γέλιο γιατί κάνουν σαν πεισματάρικα παιδάκια. Ο Στηβ πηγαίνει επίτηδες κ κάνει τσίσα στην άμμο του μικρού, πίνει από το νερό του κ τρώει από το φαι του ενώ πριν έχει φάει ήδη από το δικό του πιατάκι. Μετά, την ώρα που κοιμήθηκε ο μικρός, πάει ο Στηβ σιγά-σιγά, τον μυρίζει, τον σκουντάει για να τον ξυπνήσει κ αφού του κάνει κχχχχχχχ, του γυρνάει την πλάτη κ φεύγει. Για να ξέρουμε ποιός είναι ο άντρας του σπιτού, χιχιχι! Επίσης πριν λίγο τσακώθηκαν για μια μπλούζα μου γιατί ο μικρός τόλμησε να πάει να ξαπλώσει πάνω της κ ο Στηβ πήγε έξαλλος να την διεκτδικήσει. fire Τώρα είμαι λίγο πτώμα αλλά είναι τέλειο που τα μικρά κατάφεραν έστω να κοιμηθούν για λίγο στο ίδιο δωμάτιο - αν κ τον Στηβ θα τον πάρω να κοιμηθούμε μαζί όπως πάντα.


Απ'ότι φαίνεται, η μεγαλύτερη δυσκολία που θ'αντιμετωπίσω με το καινούριο γατί, δεν είναι ο Στηβ αλλά η μαμά μου που φοβάται μην της βλάψουν το παληκάρι (σημειωτέον, το δόλιο το γατί, δεν κάνει τίποτα σχεδόν, κάθεται κ τις τρώει).


Φώτος:


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210744


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210750


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210753


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210754
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Ιουν 22, 2010 9:36 am

SophiaSonia21 έγραψε: Ο Στηβ πηγαίνει επίτηδες κ κάνει τσίσα στην άμμο του μικρού, πίνει από το νερό του κ τρώει από το φαι του ενώ πριν έχει φάει ήδη από το δικό του πιατάκι.

Τα ίδια έχουμε με τον Ράμσυ. Τρώει το φαΐ της μικρής, αλλά κι η σκατούλα δεν πάει πίσω, πάει και τρώει κι απ' κροκέτα των άλλων. Επίσης πήρα καινούρια τουαλέτα για να έχουμε 2 τώρα που μεγάλωσε η οικογένεια και πάνε και τα τρία ΜΟΝΟ στην καινούρια, με αποτέλεσμα να βρωμίζει πολύ και η άλλη να μένει καθαρή. Τι να κάνω, δεν ξέρω...
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 1:54 pm

Χαχα, τα ίδια κ εδώ. Η μία σκάφη είναι καθαρή κ η μικρή για το μωρό θέλει συνέχεια καθάρισμα. Σήμερα πάντως έφαγαν κ από το ίδιο πιατάκι oksmily3
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 4:59 pm

Δυστυχώς πρέπει να προχωρήσω στην διαδικασία αναζήτησης σπιτιού για τον μικρό Τζίμυ. Μετά από έναν τεράστιο καυγά με τη μητέρα μου όπου αποφάσισε πως δε θέλει κανένα άλλο γατί δίπλα στον Στηβ - ο οποιός σύμφωνα με τα λεγόμενα της θα πάθει ψυχολογικά τραύματα -αποφασίστηκε (αποφάσισε δηλαδή) να βάλω αγγελίες όπου μπορώ κ να βρω όσο το δυνατόν πιο σύντομα ένα σπιτάκι για τον μικρό. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Κ αυτό είναι ένα από μεγαλύτερα μειονεκτήματα του να μην μένεις σε δικό σου σπίτι αλλά να σε θρέφουνε. Αλλά που θα πάει, κοντεύει η απελευθερώση. (Αγνοήστε με, μ'έχει πιάσει η κακία τώρα γιατί το ήθελα πάρα πολύ αυτό το γατουλίνι.)


Ακολουθεί η αγγελία που θα στείλω κ στο fcb. Προωθήστε όπου σας είναι εύκολο:


Ο υπερτρυφερός Τζίμυ ψάχνει ένα σπιτάκι για να του δώσει όλη τη φροντίδα που αναζητά κ χρειάζεται. Βρέθηκε πριν μερικές μέρες στον δρόμο, προσπαθώντας να διασχίσει την Βουλιαγμένης, τρεμάμενο κ φοβισμένο αλλά για καλή του τύχη μία κοπέλα το έσωσε τελευταία στιγμή. Εκεί, όμως, αντιμετώπισε μία εχθρική γατούλα που το δάγκωνε όλη μέρα κ τώρα φιλοξενείται από μένα όπου αντιμετωπίζει κ πάλι τα ίδια οπότε χρειάζεται άμεση υιοθεσία. Ο Τζιμάκος, είναι δύο μηνών περίπου, εμβολιασμένο κ αποπαρασιτωμένο εσωτερικά κ εξωτερικά. Έχει το βιβλιάριό του αλλά κ την προίκα του - σκαφούλα, βούρτσα, πιατάκι κ παιχνιδάκια - κ το μόνο που ζητάει τώρα είναι μία ζεστή αγκαλιά για να ησυχάσει. Δίνεται αποκλειστικά σε φιλόζωους με την προϋπόθεση ότι θα του γίνει στείρωση στην κατάλληλη ηλικία. Τηλεφωνο: 6948957791 - Σοφία


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210754
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Ιουν 22, 2010 6:36 pm

Κριμα ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 504504
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 6:53 pm

Krima de les tipota. K einai toso tryferooooo, olh mera sthn agkalia mou erhetai gia na sothei apo ton Steve Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Ιουν 22, 2010 8:03 pm

SophiaSonia21 έγραψε:Δυστυχώς πρέπει να προχωρήσω στην διαδικασία αναζήτησης σπιτιού για τον μικρό Τζίμυ. Μετά από έναν τεράστιο καυγά με τη μητέρα μου όπου αποφάσισε πως δε θέλει κανένα άλλο γατί δίπλα στον Στηβ - ο οποιός σύμφωνα με τα λεγόμενα της θα πάθει ψυχολογικά τραύματα -αποφασίστηκε (αποφάσισε δηλαδή) να βάλω αγγελίες όπου μπορώ κ να βρω όσο το δυνατόν πιο σύντομα ένα σπιτάκι για τον μικρό.

Θεωρώ την αντίδραση της μαμάς σου υπερβολική. Δηλαδή τα γατιά όλων μας έχουν ψυχολογικά επειδή πήραμε δεύτερη, τρίτη ή και τέταρτη γάτα; Μήπως να τη βάλεις να διαβάσει Γατόσπιτο μπας κι αλλάξει γνώμη;
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 8:36 pm

Καλά, εννοείται ότι είναι υπερβολική, δεν το συζητώ. Αλλά την έχει πιάσει το πείσμα της κ εγώ δεν έχω επιχειρήματα να την αντικρούσω. Χθες το βράδυ άρχισε να φωνάζει "ΑΙΜΑΤΑ, ΑΙΜΑΤΑ, Ο ΣΤΗΒ ΠΕΘΑΙΝΕΙ, ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟΓΑΤΟ" κ βγαίνω τρέχοντας από το μπάνιο με τις σαπουνάδες κ βλέπω τον Στηβ να κάθεται στο πάτωμα κ δίπλα του είχε έναν παλιό λεκιέ από ντομάτες. Δεν ξέρω αν είναι για γέλια ή για κλάματα η ιστορία. Η μαμά μου είναι πολύ καλή γενικά αλλά επίσης είναι εξαιρετική στην πρακτική του ψυχολογικού πολέμου κ της πλύσης εγκεφάλου.



Το δε γατάκι επειδή το πήρα από τα δόντια του Στηβ κ το έβαλα σε πιο ασφαλές μέρος που να μην μπορεί να το πιάσει , έχει πάρει το χέρι μου ανάμεσα στα δύο πατουσάκια του το τελευταίο μισάωρο κ μου γλύφει τις πληγές από κάτι μικρές γρατσουνίτσες που έχω. Κ ο Στηβ ζήλεψε κ ήρθε κ μου τρίβεται στο άλλο χέρι. Μα τω θεω, έβαλα τα κλάματα. Τόσο ταλαιπωρημένο γατάκι, πάει από σπίτι σε σπίτι κ να μην μπορώ να το φροντίσω κ να το αγαπήσω όπως θέλω. Γιατί ξέρω ότι μπορώ να το κάνω χαρούμενο. Συν του ότι δεν μπορείς να είσαι ποτέ σίγουρος για το σπίτι στο οποίο καταλήγει ένα γατουνάκι.
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τρι Ιουν 22, 2010 8:41 pm

SophiaSonia21 έγραψε: Χθες το βράδυ άρχισε να φωνάζει "ΑΙΜΑΤΑ, ΑΙΜΑΤΑ, Ο ΣΤΗΒ ΠΕΘΑΙΝΕΙ, ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟΓΑΤΟ" κ βγαίνω τρέχοντας από το μπάνιο με τις σαπουνάδες κ βλέπω τον Στηβ να κάθεται στο πάτωμα κ δίπλα του είχε έναν παλιό λεκιέ από ντομάτες.

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 95320 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 95320 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 95320 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 95320 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 95320

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να εξακολουθείς να τα έχεις απομονωμένα για την ώρα. Θα συνηθίσουν σιγά σιγά το ένα τη μυρωδιά του άλλου και μπορεί η μαμά σου ν' αλλάξει γνώμη αν δει πως δεν κινδυνεύει ο Στηβ. Δώστε του μια ευκαιρία ακόμα.

Σπόιλερ:
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τρι Ιουν 22, 2010 9:04 pm

Χαχαχαχαχα, εγώ του δίνω κ 25 (225 : P) .... ψυχούλα είναι μωρέεεεεεε heart heart heart heart heart heart
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από selest Τετ Ιουν 23, 2010 3:02 pm

Τι λές βρε Σοφάκι...πωπω έχασα πολλά γιατι είχα άπειρη δουλειά!!!
Εγώ δεν έχω βγάλει τις αγκελίες που είχα αναρτήσει!
Αν είναι θα δω αν μπορώ να το πάρω πίσω....γιατί η μάνα μου μου πετάει κάτι κουλα τυπου....μου λείπει ο μικρός...τι να κάνει τώρα ο robin(το original όνομα του!)....πηγαινε να δεις τι κάνουν οι γατες ( ακόμα δεν το εχει χωνέψει ότι έχει φύγει ο μικρός και έχει μείνει μόνο η μάγκυ!) αλλά οι πιθανότητες δεν είναι και πολύ μεγάλες!!! Θα συνεχήσω το ψάξιμο για οικογένεια!!!
selest
selest
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Τόπος : ilioupoli athens greece
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : mia ypoalergikh!!!!!!!!
Motto : There are two ways to forget life's problems...music and cats!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/08/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από markello Τετ Ιουν 23, 2010 3:09 pm

Για καντε βρε, κορίτσια μια προσπάθεια με τις μαμαδες σας!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 838337
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 23, 2010 4:12 pm

Ρε γμτ τι γίνεται..
Σοφία, νομίζω ότι σιγά σιγά η κατάσταση αρχίζει να στρώνει..
Είναι πολύ κρίμα να το δώσετε πάνω που άρχισε να σας μαθαίνει και να σας αγαπάει μωρέ το ψυχουλάκι..
Επίσης, τα γατάκια παίζουν μεταξύ τους (και μπορεί να υπάρξουν και κκχχχ), αλλά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Αφήστε λίγο χρόνο ακόμα στα γατσούνια να τα βρούνε μεταξύ τους..
Αξίζει τον κόπο..
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 4:52 pm

Όντως έχει αρχίσει κ στρώνει η κατάσταση. Κατ'αρχάς δεν κάνουν πια χχχχχχχ, απλά κοπανιούνται κ παίζουν. Χθες ο δικός μου άφησε τον μικρό να πιεί γαλατάκι από τη γαβάθα του. Μετά μετέφερα το πιατάκι στο δωμάτιο μου κ επειδή το μικρούλι ήθελε να πιεί κ άλλο κ δεν έφτανε, το 'ριξε κάτω με τα πατουνάκια του κ άρχισε να γλύφει κ μετά πήγε κ ο Στηβ κ μου καθάρισαν το πάτωμα μια χαρά oksmily3 Επειδή, βέβαια μου έκαναν το δωμάτιο χάλια, άρχισα να σφουγγαρίζω κ αυτά είχαν κάτσει δίπλα-δίπλα κ είχαν αποβλακωθεί κ κοιτούσαν πέρα-δώθε την σφουγγαρίστρα!happy2 Το βράδυ κοιμηθήκαμε κ μαζί, ο Στηβ πάνω στο κρεβάτι κ το μικρό κάτω από το κρεβάτι. Κ επειδή σήμερα έβρεξε, κάθησαν κ παρακολουθούσαν την βροχούλα! heart heart heart heart


Ράνια μου μην ανησυχείς, δεν έγινε κ τίποτα. Η μαμά μου συνεχίζει κ είναι πολύ αρνητική..... αν αλλάξετε γνώμη εσείς, πες μου αλλά για υιοθεσία πια, όχι φιλοξενία. Κρίμα είναι να το΄χουμε το γατί πέρα-δώθε. :-) Εγώ προς το παρόν δεν είχα κανένα τηλεφώνημα αλλά συνεχίζουμε κ ψάχουμε....



Α, BTW, δυστυχώς η διάρροια συνεχίζεται on k off, έχει ερεθιστεί κ ο πωπούλης του μωρέ.... Μετά το χάπι που του δώσες, δεν πήγαινε καθόλου τουαλέτα κ με το γάλα ήλπιζα να συνέλθει αλλά αυτό πήγε πάλι στο άλλο άκρο. Σήμερα είναι οκ μέχρι στιγμής.... Ελπίζω να μην κολλήσει κ ο Στηβ γιατί πάνε πλέον κ επισήμως στην ίδια σκάφη τα ζαβά! Laughing
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από markello Τετ Ιουν 23, 2010 5:05 pm

Σοφία μου, το γαλα μπορει να προκαλει τη διάρροια...
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από niou Τετ Ιουν 23, 2010 5:46 pm

Κριμα παντως βρε...

Δεν μπορειτε να τα ξανασυζητησετε με τη μαμα?
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 23, 2010 7:29 pm

markello έγραψε:Σοφία μου, το γαλα μπορει να προκαλει τη διάρροια...

Aν δεν είναι ειδικό για γάτες, όντως αυτό πρέπει να είναι..

niou έγραψε:Κριμα παντως βρε...

Δεν μπορειτε να τα ξανασυζητησετε με τη μαμα?

Ναι ρε γμτ.. πάνω που άρχισαν να τα βρίσκουν μεταξύ τους... ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 72784
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 8:27 pm

Ο μικρούλης είχε από πριν διάρροια, 3-4 μέρες.Μόλις τον έφερα εδώ κόπηκε μαχαίρι γιατί του'χε δώσει πριν ένα χάπι η κοπέλα κ μετά δεν πήγαινε καθόλου στην τουαλέτα του μία μέρα+ γι'αυτό του 'δωσα λίγο γαλατάκι, μήπως συνέλθει. Πήγε κανονικά κ μετά πάλι διάρροια, από το γάλα όπως λέτε κ εσείς No Σήμερα πάλι τίποτα αλλά γάλα δεν ξαναδίνω.



Η μαμά μου έχει αρχίσει να χαλαρώνει λίγο αλλά κ πάλι είναι αρνητική. Τουλάχιστον έχει αρχίσει να το συμπαθεί κάααααπως κ ν'αναγνωρίζει how incredibly cute είναιιιιιιιι.


Έβγαλα μερικές φώτος από τους γατοκαυγάδες τους κ ένα βινδεάκι με τον μικρό για να δείτε Laughing


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220780


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220777


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220776


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220772


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210764


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210759


K to videaki:

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Th_jimmy
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουν 23, 2010 8:32 pm

Tι κουκλια που ειναι και τα δυο!!! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 45749 απιστευτες φωτογραφιες!

Το υφος του στηβ σε αυτην, δεν υπσρχει ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 986261

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220780
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τετ Ιουν 23, 2010 8:40 pm

Να πεις στη μαμά σου ότι ο Στηβ χρειάζεται παρέα. Δεν βλέπει τι ωραία που παίζουνε μαζί; ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 339558
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 8:42 pm

Χαχαχαχα, σα να του λέει "ήρθε η ώρα σου μικρό μυρμηγκάκι, μουάχαχα!!" happy2



Της το λέω, της το λέω. Την σιγοψήνω σαν κοτοπουλάκι Smile
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από niou Τετ Ιουν 23, 2010 9:53 pm

τελειες φωτο πραγματι!!!

ναι να την ψησεις τη μαμα!!!! blinking

niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 23, 2010 10:25 pm

SophiaSonia21 έγραψε:Ο μικρούλης είχε από πριν διάρροια, 3-4 μέρες.Μόλις τον έφερα εδώ κόπηκε μαχαίρι γιατί του'χε δώσει πριν ένα χάπι η κοπέλα κ μετά δεν πήγαινε καθόλου στην τουαλέτα του μία μέρα+ γι'αυτό του 'δωσα λίγο γαλατάκι, μήπως συνέλθει. Πήγε κανονικά κ μετά πάλι διάρροια, από το γάλα όπως λέτε κ εσείς No Σήμερα πάλι τίποτα αλλά γάλα δεν ξαναδίνω.



Η μαμά μου έχει αρχίσει να χαλαρώνει λίγο αλλά κ πάλι είναι αρνητική. Τουλάχιστον έχει αρχίσει να το συμπαθεί κάααααπως κ ν'αναγνωρίζει how incredibly cute είναιιιιιιιι.


Έβγαλα μερικές φώτος από τους γατοκαυγάδες τους κ ένα βινδεάκι με τον μικρό για να δείτε Laughing


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220780


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220777


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220776


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6220772


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210764


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6210759


K to videaki:

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Th_jimmy

Tα μικρά είναι υπέροχα!
Το "Jimmy" είναι από τον Hendrix? ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 270712


Θα πέσει σαν ώριμο φρούτο η μαμά όταν θα δει ότι τα 2 τους θα περνάνε τέλεια (που απ' όσο αντιλαμβάνομαι ήδη καλοπερνάνε) και ότι ο Στηβ θα έχει παρεούλα!
Όταν πια θα δεις ότι έχουν δέσει τα γατσούνια, κι αν ακόμα επιμένει να δοθεί το μικρό (που δεν υπάρχει περίπτωση, αλλά λέμε τώρα), θα της πεις ότι αν φύγει το μικρό ο Στηβ θα αποκτήσει σοβαρότατα και αξεπέραστα ψυχολογικά προβλήματα και θα σας κατουρήσει / ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 923319 όλο το σπίτι! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 71431 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 986261
Ε, μετά από την ενημέρωση / προειδοποίηση, δε νομίζω να το ξαναναφέρει! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 986261 ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 742497

(Πέρα από την πλάκα, όντως καλό είναι να μην χωρίζονται τα γατάκια όταν έχουν μάθει το ένα το άλλο και μεγαλώνουν μαζί..)



Το μικρό είναι σκέτο λουκουμάκι! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 697817 (Ανατολή ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 702886 )
Πρόσεξε μόνο μην μάθει το χέρι σου για παιχνίδι - δεν θα το ξεχάσει ποτέ, και να μην μάθει να δαγκώνει - επίσης δεν θα το ξεχάσει ποτέ (και η μαμά θα έχει έναν λόγο παραπάνω να γκρινιάζει...)
ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 270712



Όσο για τα ιατρικά - γαστρεντερολόγικά σας, πάρε το μωρό και πήγαινέ το μια βόλτα από τον Αίλουρο.. Περαστικούλια του! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 23, 2010 11:12 pm

Tα μικρά είναι υπέροχα!
Το "Jimmy" είναι από τον Hendrix?


Σ'ευχαριστώ πολύυυ! Smile Ναί! Σκέφτηκα ότι αφού έχουμε τον Τάυλερ δεν μπορεί να λείπει ο Χέντριξ για πιο soul-blues καταστάσεις! Χιχιχιχιχι!


Χαχαχαχαχαχα, Βίκυ έχεις ψυχολογήσει απίστευτα καλά τη μαμά μου! Μου πέταξε σήμερα "να βρούμε σπίτι για τον μικρό γρήγορα γιατί θ'αγαπηθούν κ μετά δε θα τα χωρίσω γιατί θ' αποκτήσει άλλα ψυχολογικά τραύματα ο Στηβ". happy2 happy2 Αυτός ο δόλιος, ο Στηβ είτε μείνει το γατί, είτε φύγει, τον ψυχιάτρο δεν τον γλιτώνει!! crazy Πάντως επειδή εγώ είμαι εκείνη που φροντίζει τα γατούνια, βλέπω ότι τα πάνε συνέχεια όλο κ καλύτερα μεταξύ τους κ αυτή τη στιγμή κοιμούνται στο κρεβάτι μου δίπλα-δίπλα (σημειωτέον έδειξα ΤΥΧΑΙΑsaint τις φώτος στη μαμά κ το βρήκε πολύ τρυφερό)---------->


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230783


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230784


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230785



Σ'ευχαριστώ πολύ, σήμερα είναι οκ αλλά αν δω αύριο να έχει πάλι προβληματάκι με την κοιλίτσα του θα το πάω! heart Όσο για τις δαγκωματιές, άσε, την είχα πατήσει με τον Στηβ κ δεν άφηνε το χέρι μου με την καμία. Επειδή σε κάποια φάση δεν αντεχόταν άλλο όταν ερχόταν για να με φάει, του 'κανα ένα "shhhhhhh" κ του κουνούσα το χέρι αρνητικά. Οπότε σιγά-σιγά το'κοψε. Ειδικά τώρα με τον μικρό έχει άλλο πράγμα να φάει grouphug
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τετ Ιουν 23, 2010 11:15 pm

SophiaSonia21 έγραψε:


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230783


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230784


ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 P6230785





Α καλά, είστε σε πάααρα πολύ καλό δρόμο! ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 742497
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ (ΔΕΝ)ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΠΟ ΥΙΟΘΕΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης