gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

+7
LAROGATA
Osi
Πούπσυ
calliope g.
kat-cats
YNL
ritoula
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Μάης 02, 2013 10:59 am

θα του βρούμε το καλύτερο σπιτάκι! και μόλις ξενοιάξει απο όλα θα αρχίσει και να παίζει. είναι τυχερό που το βρήκες και η καλή του τύχη θα συνεχιστεί, θα δεις!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από calliope g. Πεμ Μάης 02, 2013 1:43 pm

Καλημέρα ritoula, όλα θα πάνε καλά μωρέ με τη μικρούλα. Περιμένουμε τα νέα σας και όπως είπαμε, εδώ είμαστε να κάνουμε ο,τι μπορούμε ο καθένας μας.

(Εμένα ο σκυλάκος μου έπαθε θερμοπληξία χθες το απόγευμα που τον πήρα μαζί μου στο αυτοκίνητο. Είναι καρδιοπαθής και δεν σκέφτηκα πως μια μικρή βόλτα θα του έκανε τόσο κακό. Περάσαμε πολύ άσχημο βράδυ, ευτυχώς σήμερα είναι καλύτερα.
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Osi Πεμ Μάης 02, 2013 3:08 pm

Τελεια νεα!! ετοιμασε και μια αγγελια ωστε να την προωθησουμε και στο Facebook και σε διαφορες φιλοζωικες ανα την Ελλαδα. Ισως καποιος ανθρωπος βρεθει να την υιοθετησει!
Περιμενουμε νεωτερα απο την γιατρο οταν την πας!
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από ritoula Πεμ Μάης 02, 2013 9:15 pm

Μόλις με πήρε η γιατρός! Η Ελπίδα είναι καλά και έχει ξυπνήσει! Έπεσα σε πολύ καλούς ανθρώπους...Την αποπαρασίτωσαν εξωτερικά, της έκαναν θεραπεία για την ψωρίαση στα αυτάκια της και από όσο μου είπε ο γιατρός το ποδαράκι της σύντομα θα συνέλθει από μόνο του γιατί δεν είναι κάτι σοβαρό! Θα την κρατήσουν μέχρι το Σάββατο και μετά θα την κρατήσω άλλη μία μερα για να βεβαιωθώ ότι είναι εντάξει. Μετά με μεγάλη δυσκολία θα την αφήσω στην πυλωτή...Μακάρι όμως να βρει σύντομα σπιτάκι! Βοηθήστε με παιδιά με την αγγελία!!! Τι να κάνω?? Τις άλλες φορές είχα βρει αμέσως ανθρώπους να ενδιαφέρονται και δεν έκανα πολλές ενέργειες... Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας! Ευχαριστώ πολύ κι εκείνους που παρά το γεγονός ότι δεν είχαν δουλειά μου προσέφεραν τη βοήθειά τους όσον αφορά το οικονομικό. Δε θα έπαιρνα σε καμία περίπτωση...και μόνο που μου το είπατε όμως βρηκα το κουράγιο να το δω πιο ψύχραιμα..Να στε καλά!
ritoula
ritoula
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/09/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Μάης 02, 2013 9:19 pm

θα ανοίξεις ένα καινούργιο θεμα στο "αναζητούνται γατογονείς/σκυλογονείς" και θα γράψεις ένα μικρό κειμενο με τα χαρακτηριστικά της και ό,τι άλλο θες καθώς και με μια φωτογραφία της. επίσης αν έχεις φέισμπουκ μπορείς να κοινοποιήσεις εκεί την αγγελία και σε διάφορα φιλοζωικά προφίλ.
Χαίρομαι πολύ για τη γατούλα!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Μάης 02, 2013 11:32 pm

Πολύ χαίρομαι για τη γατούλα! Να είσαι καλά για όσα κάνεις για αυτή!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Osi Παρ Μάης 03, 2013 1:22 am

Μπραβο μωρε το κοριτσι!! ειδες που ολα γινονται??? τωρα μενει να της βρουμε σπιτακι!!!
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από LAROGATA Παρ Μάης 03, 2013 11:26 am

Πολυ καλα τα νεα σας,καλη αναρρωση στη γατουλα και μακαρι να βρεθει ενα καλο σπιτι και να μη χρειαστει να ξαναβγει στο δρομο luck .Μπραβο σου για οσα εκανες για τη μικρουλα grinning4
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από calliope g. Τρι Μάης 07, 2013 2:07 pm

ritoula έγραψε:Μόλις με πήρε η γιατρός! Η Ελπίδα είναι καλά και έχει ξυπνήσει! Έπεσα σε πολύ καλούς ανθρώπους...Την αποπαρασίτωσαν εξωτερικά, της έκαναν θεραπεία για την ψωρίαση στα αυτάκια της και από όσο μου είπε ο γιατρός το ποδαράκι της σύντομα θα συνέλθει από μόνο του γιατί δεν είναι κάτι σοβαρό! Θα την κρατήσουν μέχρι το Σάββατο και μετά θα την κρατήσω άλλη μία μερα για να βεβαιωθώ ότι είναι εντάξει. Μετά με μεγάλη δυσκολία θα την αφήσω στην πυλωτή...Μακάρι όμως να βρει σύντομα σπιτάκι! Βοηθήστε με παιδιά με την αγγελία!!! Τι να κάνω?? Τις άλλες φορές είχα βρει αμέσως ανθρώπους να ενδιαφέρονται και δεν έκανα πολλές ενέργειες... Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας! Ευχαριστώ πολύ κι εκείνους που παρά το γεγονός ότι δεν είχαν δουλειά μου προσέφεραν τη βοήθειά τους όσον αφορά το οικονομικό. Δε θα έπαιρνα σε καμία περίπτωση...και μόνο που μου το είπατε όμως βρηκα το κουράγιο να το δω πιο ψύχραιμα..Να στε καλά!

Χρόνια πολλά Ritoula, σε σένα και την Eλπίδα. 'Ελειψα κάποιες ημέρες λόγω του Πάσχα και δεν είχα νέα σας. Πώς είναι η μικρούλα; Ανοίξατε κάποιο θέμα με αγγελία για να βρεθεί σπιτάκι γι αυτήν; Συνήλθε καθόλου;
Να είσαι καλά και μακάρι το σύμπαν, να σου γυρίσει πίσω στο πολλαπλάσιο ο,τι έκανες για τη μικρούλα!
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από ritoula Τετ Μάης 08, 2013 9:37 am

calliope g. έγραψε:
Χρόνια πολλά Ritoula, σε σένα και την Eλπίδα. 'Ελειψα κάποιες ημέρες λόγω του Πάσχα και δεν είχα νέα σας. Πώς είναι η μικρούλα; Ανοίξατε κάποιο θέμα με αγγελία για να βρεθεί σπιτάκι γι αυτήν; Συνήλθε καθόλου;
Να είσαι καλά και μακάρι το σύμπαν, να σου γυρίσει πίσω στο πολλαπλάσιο ο,τι έκανες για τη μικρούλα!
'
Καλημέρα calliope και χρόνια πολλά και σε σένα! Η μικρή Ελπίδα είναι καλά! Προς το παρόν αναρρώνει και ανακτά δυνάμεις στο μπαλκόνι μου γιατί δε μου πήγαινε η καρδιά να την αφήσω κάτω έτσι. Θέλω να κλείσει η τομούλα και να βγει η γουνίτσα της και θέλω επίσης να δέσει και εντελώς το ποδαράκι της... Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...πραγματικά θα μου το ανταποδώσει το σύμπαν αν μου βρει σπιτάκι και καλούς ανθρώπους για τη μικρή... Δε μπορώ να την κρατήσω δυστυχώς... και στεναχωριέμαι γιατί αν δε βρεθεί κάποιος θα την αφήσω κάτω...και θα έχει συνηθίσει και στην ησυχία της στο μπαλκόνι και θα της κακοφανεί... Άνοιξα θέμα για γατογονείς, προωθώ όπου μπορώ και έχω να βάλω και σε κάποια sites ακόμα αγγελίες! Ελπίζω να πάνε όλα καλά... Σ ευχαρσιτώ για το ενδιαφέρον! Να είσαι καλά!
ritoula
ritoula
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/09/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από tsili Τετ Μάης 08, 2013 10:34 am

Χρόνια πολλά και μπράβο για όσα έκανες για τη γατούλα κι εσύ και όσοι συνεισέφεραν.
Εύχομαι να βρει το καλύτερο σπίτι γιατί της αξίζει!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από ritoula Κυρ Μάης 12, 2013 1:44 pm

Καλησπέρα σε όλη τη γατοπαρέα! Σας γράφω για να σας πω ότι η Ελπίδα δεν είναι πλέον στο μπαλκόνι μου... Τόσες μέρες έλεγα θα την αφήσω κάτω...μου το είπε και ο γιατρός ότι θα είναι πιο ευτυχισμένη. Αλλά εγώ έλεγα "άλλη μια μέρα" μήπως και βρεθεί κάποιος να την πάρει... Ε λοιπόν χθες το βράδυ μου έδειξε ξεκάθαρα τι θέλει. Σηκώθηκα σήμερα το πρωι και είχε βρει τρόπο να φύγει. Είχε βρεθεί και μία κοπέλα που την ήθελε... Βέβαια με προβλημάτισε..."Θέλω να μην ξύνει τα νύχια της στα έπιπλα, να μην ανεβαίνει στους καναπέδες, θα την έχω περιορισμένη σε ένα δωμάτιο με ένα μπαλκόνι"...Ξέρω τι θέλεις τότε! Ένα λούτρινο αρκουδάκι! Δε μπορεί να θέλεις γατούλα χωρίς να κάνεις κι εσύ κάποιες παραχωρήσεις. Δεν έχεις γάτα αν δεν είναι αυτή η κυρία του σπιτιου. Αν δεν ακούς το γουργουρητό της την ώρα που τρως και αυτή έχει αράξει, αν δε διαβάζεις και εκείνη έρχεται αγκαλίτσα και δε μπορείς να κουνηθείς για να μην την ενοχλήσεις, αν κοιμάσαι και νιώθεις μοναξιά αν δεν έχει έρθει στα πόδια σου...Κάτι άλλο θέλεις...Έφυγε με αξιοπρέπεια η Ελπίδα μου. Και είναι κάτω στην πυλωτή ευτυχώς χωρίς να έχει χτυπήσει. Κυνηγάει πουλάκια και είναι χαρούμενη! Δεν ξέρω πόσο θα ζήσει. Αλλά αυτό θαυμάζω στα ζώα. Κάνουν αυτό που τους αρέσει χωρίς να το μετανοιώνουν, χωρίς να σκέφτονται το μετά... Προς το παρόν τη φώναζα και δε μου έδινε σημασία... Είναι ενθουσιασμένη που μπορεί να ξανατρέξει και να παίξει! Εγώ θα τη φροντίζω και θα ελπίζω να τη βλέπω κάθε μέρα. Και επίσης θα ελπίζω ότι κάποια μέρα θα βρεθεί κάποιος που θα την θέλει χωρίς όρους και προϋποθέσεις. Γιατί έτσι μόνο αγαπάς!
ritoula
ritoula
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/09/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Μάης 12, 2013 2:57 pm

έτσι έκανε και η Λούσυ μου. μου έδειξε με τον τρόπο της ότι ήθελε να είναι κάτω. πήγαινε στην πόρτα και νιαούριζε να την κατεβάσω. της έχω όμως σπιτάκι στο γκαράζ και είναι ελεύθερη να πηγαίνει όποτε θελει. έχει περίθαλψη όποτε χρειαστεί, φαγητό και νερό και πιστεύω ότι είναι ευτυχισμένη. πάντα τρέμω βέβαια μην πάθει κάτι, αλλά τι να κάνω...
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από YNL Κυρ Μάης 12, 2013 11:46 pm

Καλά έκανες και δεν την έδωσες στην κοπέλα. Τα είπες σωστά. Καλύτερα κάτω και με την επίβλεψη σου παρά σε άλλο σπίτι με τέτοιες ανόητες απαιτήσεις. Κι αφού είναι ευτυχισμένη καλύτερα έτσι.
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Δευ Μάης 13, 2013 12:55 am

ΚΑλε..καλε..εσυ ησουν με τη γατουλα??και οταν με ρωτησε η κοπελα για τη γατα μου θυμιζε η ιστορια, αλλα δεν μπορουσα να θυμηθω...εφαγα τον τοπο και βρηκα την αγγελια...εγω ειμαι η ΓΩγω απο τη Σελιδα του Αδεσποτου που σου συστησα την οδοντιατρο...επεμενε για τη δικη σου γατα...της ειπα και για τη σποττυ αλλα προτιμησε τη δικη σου...Μωρε τι ειναι αυτα που σου λεγε??παει καλα ο κοσμος???Θελουν ζωο αλλα να ναι σαν μπιμπελο??δεν της στελνουμε ενα μπιμπελο γατουλα να το βαλει στο ιατρειο της???Τυχερη η γατουλα σου τυχερη κι εγω που δεν την ηθελε...σκεψου να την γυριζε πισω οπως εμενα απο τη φιλοξενια...Πηραν τη Σποττυ για μεχρι το Σεπτεμβρη και την γυρισαν αρον αρον σε 15 μερες...Οι λογοι???..Οι γνωστοι μωρε...που σημαινει δεν θελουμε γατα αλλη...(γιατι ειχε ηδη μια)...αυτα..Αντε καλη της τυχη!!! oksmily3
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

Δημοσίευση από ritoula Δευ Μάης 13, 2013 9:40 am

Ναι δυστυχώς πολλοί άνθρωποι μπορεί να θέλουν κάτι αλλά όχι αρκετά...όταν καταλαβαίνουν τις ευθύνες κάνουν πίσω..και στη συγκεκριμένη κοπέλα τόνισα ότι αν δεν τα βρουν θα εκτιμούσα να μου τη δώσει πίσω...απογοητεύτηκα όμως όταν μου είπε ότι αυτό την ανακούφισε πολύ... Ημουν σίγουρη ότι θα ήταν θέμα ημερών να ξανατρέξω χιλιόμετρα μακρυα για να την πάρω πίσω. Gogo Valentinou βρεθήκαμε κι εδώ! Ευτυχώς τη γλίτωσε και η δική σου η γατούλα... Σ έψαξα στο fb και δε σε βρήκα ούτε εγώ... Θα σου στείλω inbox στο group το link του profile μου για να με βρεις! Σας ευχαριστώ παιδια όλους για τη βοήθεια! Μετράει η γνώμη σας πολύ..Το γεγονός ότι συμφωνείτε μου αρκεί για να αισθάνομαι ότι έκανα το σωστό και να μην νιώθω τύψεις. Να στε καλά!
ritoula
ritoula
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/09/2012
Mood : SOS!! ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης