gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

+3
nosyparker
ΜαύροςΓάτος
dida88
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Πεμ Απρ 11, 2013 7:32 pm

Καλησπέρα!
Μια μικρή ιστορία και για εμένα... Είμαι ενας κάτασπρος γατούλης,που αν και γεννήθηκα στο δρόμο είχα την τύχη να με ταϊζουν, να με φροντίζουν κάποιοι ανθρώποι και να μου παρέχουν έστω μια ζεστασιά στην αυλή τους. Παρ'όλα αυτά η ζωή στο δρόμο έχει και τις πολλές ατυχίες της.. Μία λοιπόν βρήκε κι εμένα.. Σαν ερωτευμένος,εκεί που κυνηγούσα, με χτύπησε μηχανή. Με χάσανε για 5 μέρες αυτοί που με φρόντιζαν, γιατί δεν έιχα το κουράγιο να περπατήσω, αφου τα πόδια μου είχαν χτυπηθεί. Είχα όμως τη θέληση και βρήκα το κουράγιο να περπατήσω ως την αυλή τους .. Με φρόντισαν αμέσως μόλις με έιδαν, με πήγαν στον κτηνίατρο, με πήραν σπίτι και μου έδωσαν όλη την κατάλληλη, για εβδομαδες, φροντίδα που χρειαζόμουν.
Τελικά έγινα καλά, και τώρα μπορώ να περπατώ πάλι όπως πριν, να πουρπουρίζω και να τρίβομαι στα πόδια τους, και να χουχουλιάζω στη ζέστη που προσφέρει ένα ζεστό σπιτικό...Και άρχισε πολυ να μου αρέσει η ιδέα να μένω σε σπίτι!
Για αυτό λοιπόν, ψάχνω κι εγώ να βρω μια οικογένεια να μου χαρίσει αγάπη και ζεστασιά καθώς η τώρα οικογένεια που με φροντίζει δεν μπορεί να με κρατήσει αφού έχει ήδη έναν γατούλη κι εναν σκυλάκο. Είμαι αρσενικός, 1,5 χρονών περίπου, στειρωμένος, αποπαρασιτωμένος και θέλω να δώσω και να πάρω αγάπη! Ενδιαφέρεται κανείς???
Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! 555910_4909276327406_902484134_n
Επικοινωνήστε στο: 6986509404-Φαίη.
Επειδή δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό βάζω το link όπου είναι ο γατούλης στο facebook:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4909272407308.2164880.1163025140&type=3


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vaso στις Πεμ Απρ 11, 2013 11:51 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Προσθήκη φωτογραφίας)
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από ΜαύροςΓάτος Πεμ Απρ 11, 2013 8:27 pm

Κοινοποιήσαμε! Καλή τύχη στον όμορφο Ασπρούλη! luck kissss
ΜαύροςΓάτος
ΜαύροςΓάτος
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : δύο πανθηράκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όσες ζουν στους αφιλόξενους δρόμους
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2012
Mood : Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Πεμ Απρ 11, 2013 8:30 pm

Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!! fancat
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Απρ 11, 2013 10:08 pm

dida88 έγραψε:
Επειδή δεν μπορώ να ανεβάσω φωτό βάζω το link όπου είναι ο γατούλης στο facebook:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4909272407308.2164880.1163025140&type=3

Επειδή δεν έχουν όλοι facebook, βάζω μια φωτό από το λινκ που μας έδωσες.

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! 555910_4909276327406_902484134_n
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Απρ 11, 2013 11:09 pm

προώθησα στο φβ.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Πεμ Απρ 11, 2013 11:37 pm


Επειδή δεν έχουν όλοι facebook, βάζω μια φωτό από το λινκ που μας έδωσες.

Οκ!Πάντως δεν ξέρω γιατί αλλά δεν με άφηνε να ανεβάσω φωτό..Κάποιο error μου έβγαζε!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dida88 στις Πεμ Απρ 11, 2013 11:44 pm, 1 φορά
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Πεμ Απρ 11, 2013 11:43 pm

Για όσους δεν έχουν facebook, ας απολαύσουν τον κούκλο.... Smile

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! 485237_4909275967397_1514322257_n

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! 166780_4909275327381_1180807212_n

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! 427337_4909275567387_1355039454_n
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Πεμ Απρ 18, 2013 1:33 pm

Ακόμη δεν έχει βρεθεί κανένα σπιτάκι για αυτό το αξιολάτρευτο πλάσμα.... Sad
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από kat-cats Παρ Απρ 19, 2013 1:02 pm

Τέτοιο όμορφο αγόρι δεν έχει συγκινήσει κανέναν....;;; δεν μπορεί δεν τον έχουν δει ακόμα!!! luck
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Παρ Απρ 19, 2013 4:09 pm

Έλα μωρέ... Sad Μου θυμίζει τον Ψιψινέλ μου, τον μπαμπά του Γιόντα, έχουν την ίδια γλυκιά έκφραση κι ήταν εξίσου κεφάλας. heart Καλή τύχη! Μόλις λίγο πάρει τα πάνω του περισσότερο, θα γίνει ανάρπαστος πιστεύω! luck
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από aggeloydaki Παρ Απρ 19, 2013 6:30 pm

το κοινοποίησα και εγώ,,,είναι κουκλί!!!!!!
aggeloydaki
aggeloydaki
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : Σβούρα,Συννεφούλα,Moca (και τα αδεσποτακια του κήπου)
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/07/2012
Mood : Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!! Empty Απ: Κάτασπρος πανέμορφος γατούλης αναζητά την οικογένεια που θα τον αγαπήσει!!

Δημοσίευση από dida88 Δευ Απρ 22, 2013 12:40 pm

Ακόμη τίποτα..Και το χειρότερο είναι οτι είναι στον δρόμο πάλι...Κ φοβάμαι τραγικά, καθώς μπορεί να είναι στειρωμένος, αλλά δεν παύει να είναι αρσενικός!!! Με αποτέλεσμα να κυνηγάει και να διώχνει όλα τα αρσενικά από τη γειτονιά(μιας που κάποτε ήταν η δικιά του περιοχή), άρα να τσακώνεται κλπ κλπ!!! Ο φόβος μου είναι πολύς, αλλα δεν υπήρχε άλλη λύση! Η φιλοξενεία του τελείωσε!!!!
dida88
dida88
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης