gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από bikhrose Τετ Δεκ 19, 2012 9:14 am

Καλημέρα σε όλες τις γατομαμάδες!!!!
Το μωρό μου από εχθές δεν είχε όρεξη να παίξει και να τρέξει.... Sad και σήμερα το πρωί που σηκώθηκα για την δουλειά να τους βάλω φαγητό δεν μπορούσε να σταθεί καλά στα ποδαράκια της!!!! ¨Εχει μεγάλη αδυναμία στο σώμα της και δεν ξέρω που οφείλεται!!!!! Μέχρι να την πάω σε κτηνίατρο όταν σχολάσω γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει σας παρακαλώ.....................!!!Έχω τρελαθεί!!!Είναι 4ων μηνών και οι δύο και δεν τους έχω κάνει το πρώτο τους εμβόλιο γιατί είχαν περάσει μυκυτίαση και έπρεπε να γίνουν καλά πρώτα μου είχε πει η γιατρός. Να πω την αλήθεια δεν την εμπιστευομαι και πολύ....την βλέπω να το αντιμετωπίζει πολύ χαλαρά μετά απο το πρωινό τηλεφώνημα. Η απάντηση της στην υγεία του ζώου μου ήταν αν είναι φαγωμένη και να της δώσω ζάχαρη να φάει!!!!!!!!!!!!!!!!!! handjob στέκει????????

bikhrose
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 κουραδίτσες!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοχειμώνα!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/09/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από Osi Τετ Δεκ 19, 2012 9:30 am

Καλημερα! και αλλες δυο κοπελες εδω μεσα αντιμετωπισαν το ιδιο προβλημα. το θεμα της μιας ειναι αυτο:
http://www.gatospito.com/t9495p25-topic

το βασικο ειναι να παρεις και μια δευτερη και τριτη γνωμη αν χρειαστει. απο την στιγμη που δεν σε καλυπτει η κτηνιατρος σου και αρχιζεις να εχεις αμφιβολιες. Στην τελικη πηγαινε την σε μια μεγαλυτερη κλινικη.
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από bikhrose Τετ Δεκ 19, 2012 9:46 am

Osi έγραψε:Καλημερα! και αλλες δυο κοπελες εδω μεσα αντιμετωπισαν το ιδιο προβλημα. το θεμα της μιας ειναι αυτο:
http://www.gatospito.com/t9495p25-topic

το βασικο ειναι να παρεις και μια δευτερη και τριτη γνωμη αν χρειαστει. απο την στιγμη που δεν σε καλυπτει η κτηνιατρος σου και αρχιζεις να εχεις αμφιβολιες. Στην τελικη πηγαινε την σε μια μεγαλυτερη κλινικη.

Να'σαι καλά κορίτσι μου!!!Έχει ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με την διαφορά πως το μωρό μου έχει κάνει ένα σγρομπαλάκι κάτω απο την μια της μασχαλίτσα και την πονάει πολύ!! Αχ ειλικινά δεν ξέρω τι να πω με τους κτηνιάτρους δεν μπορείς να βρείς έναν άνθρωπο να εμπιστευτείς και εμείς ελπίζουμε χωρίς αποτελέσματα....Δεν θέλω πειράματα στα μωρά μου και ούτε έχω λεφτά για πέταμα, να τα δώσω εκεί που αξίζει όχι σε κομπογιαννήτη!!!Θα δούμε σήμερα. Υπάρχει κάποιος στην γειτονιά να δούμε τι θα μου πεί................

bikhrose
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 κουραδίτσες!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοχειμώνα!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/09/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από koneko Τετ Δεκ 19, 2012 12:19 pm

Ισως το γατακι να εχει πυρετο γι' αυτο και δεν τρωει και εχει ασταθεια. Πηγαινε το στον κτηνιατρο γιατι ειναι μικρο και κινδυνευει περισσοτερο απο οτι μια ενηλικη γατουλα. Ευχομαι να μην ειναι κατι το ανησυχητικο και να αναρρωσει γρηγορα το μικρο!

Εγω στην κτηνιατρο που πηρες τηλεφωνο και σου απαντησε ετσι, δεν θα το πηγαινα. Επειδη αναφερεις και το οικονομικο, θα σου προτεινα να παρεις μερικους κτηνιατρους τηλεφωνο στην περιοχη σου. Ρωτα τους ποσο χρεωνουν και πες τους για την κατασταση του μικρου και αναλογα με τον τροπο που θα σου απαντησουν, επιλεγεις που θα το πας. Περαστικα και παλι!
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από bikhrose Τετ Δεκ 19, 2012 1:09 pm

koneko έγραψε:Ισως το γατακι να εχει πυρετο γι' αυτο και δεν τρωει και εχει ασταθεια. Πηγαινε το στον κτηνιατρο γιατι ειναι μικρο και κινδυνευει περισσοτερο απο οτι μια ενηλικη γατουλα. Ευχομαι να μην ειναι κατι το ανησυχητικο και να αναρρωσει γρηγορα το μικρο!

Εγω στην κτηνιατρο που πηρες τηλεφωνο και σου απαντησε ετσι, δεν θα το πηγαινα. Επειδη αναφερεις και το οικονομικο, θα σου προτεινα να παρεις μερικους κτηνιατρους τηλεφωνο στην περιοχη σου. Ρωτα τους ποσο χρεωνουν και πες τους για την κατασταση του μικρου και αναλογα με τον τροπο που θα σου απαντησουν, επιλεγεις που θα το πας. Περαστικα και παλι!
Την πήγε ο καλός μου σε ιατρικό κέντρο και δεν έχει πυρετο. της έκανε ενα τριπλό παυσίπονο είπε και να δούμε πως θα είναι αυριο......Η πρώτη του ερώτηση ήταν εαν την έχουμε χτυπήσει........ΕΛΕΟΣ!!!!!!!πηρε και 40 ευρω! θα κοιταξω το απογευμα που θα παω σπιτι τι μπορω να κανω.......

bikhrose
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 κουραδίτσες!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοχειμώνα!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/09/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από bikhrose Πεμ Δεκ 20, 2012 9:51 am

Ευτυχώς η αγάπη μου μετά τον εμβολιασμό είναι πολύ καλύτερα!!!! Είμαι πολύ ευχαριστημένη που πέρασε....τώρα όσο για το τι ήτανε δεν έχω ιδέα ούτε και είπε ο γιατρός.Ήθελα να ήξερα φοβούνται μην τους πάρουμε την δουλειά.......????Τι να πώ.......Έχουν χρέος να ενημερώνουν και απλά αδιαφορούν .....μόνο τα φράγκα τους νοιάζουν και τίποτε άλλο...Δεν μπορείς να κάνεις εμβολιασμό και να μην γνωρίζεις για ποιά αιτία το κάνεις ...έτσι δεν είναι? τι είναι προπό τα μωρά μας?Τσαντήστηκα πολύ εχθές αλλά κρατάω το ότι έγινε καλά το λουλούδι μου....!!!!! Veryhappy

bikhrose
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 κουραδίτσες!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοχειμώνα!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/09/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από Osi Πεμ Δεκ 20, 2012 12:14 pm

Μπραβο!!!!!!! τελεια νεα!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy
να ειναι παντα γερη απο δω και περα!!!!! mati mati mati
Osi
Osi
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 4 ζωη να 'χουν...!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ηλιο και παλι ήλιο!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Goldene, Συλβεστρος και Ματίλντα!!!!
Motto : Soft kitty, warm kitty, little ball of fur... Happy kitty, sleepy kitty, pur pur pur....
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! Empty Απ: sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!

Δημοσίευση από tia Πεμ Δεκ 20, 2012 12:56 pm

πολύ όμορφα τα νέα σας!μπράβο!
όμως για πρόληψη εαν θέλεις πήγαινε την και σε κάποιον άλλο κτηνίατρο να την δει την γατούλα...
και πες του και τα συμπτώματα που είχε..
για να είσαι σίγουρη!!!
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : sos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!! M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης