gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι

+5
YNL
Дanae
Kikiriki
mpoulaalekoula
marie aristocat
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι

Δημοσίευση από koneko Πεμ Νοε 01, 2012 10:16 pm

μηπως αγχωνεσαι οτι δεν θα τα καταφερεις να της δωσεις το χαπι και το καταλαβαινει; Ειδικα αν την κυνηγας για να την πιασεις και να την ακινητοποιησεις δεν προκειται ποτε να κατσει ηρεμη για το χαπι Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 741121
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι

Δημοσίευση από YNL Πεμ Νοε 01, 2012 11:14 pm

Πάντως τα περισσότερα βίνδεο που έχουν περιγραφή για το χάπι είναι καλόβολα γατάκια. Ο προηγούμενος γάτος μου δεν δεχόταν με τίποτα και αναγκαζόμουν να τον γραπώνω από το σβέρκο να το σηκώνω μέχρι τα πίσω πόδια του να είναι σχεδό όρθια και του περνούσα το χάπι από τα πλάγια που δεν κλείνει καλά η μασέλα Ενστικτωδώς ανοιγε το στόμα του. Μερικές φορές το έφτυνε και άντε από την αρχή.
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι

Δημοσίευση από koneko Παρ Νοε 02, 2012 1:10 am

YNL έγραψε:Πάντως τα περισσότερα βίνδεο που έχουν περιγραφή για το χάπι είναι καλόβολα γατάκια. Ο προηγούμενος γάτος μου δεν δεχόταν με τίποτα και αναγκαζόμουν να τον γραπώνω από το σβέρκο να το σηκώνω μέχρι τα πίσω πόδια του να είναι σχεδό όρθια και του περνούσα το χάπι από τα πλάγια που δεν κλείνει καλά η μασέλα Ενστικτωδώς ανοιγε το στόμα του. Μερικές φορές το έφτυνε και άντε από την αρχή.

οι περιγραφες σας μου φαινονται απιστευτες Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 270712 Δεν μου εχει τυχει να εχω τοσο αγρια γατα και νομιζω οτι το να δινεις χαπι ειναι το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 56971 Ουτε καν να τον ακινητοποιησω τον δικο μου δεν χρειαζεται. Περιμενω να κατσει καπου και μολις κατσει του ανοιγω το στομα και του ριχνω μεσα το χαπι και ολα καλα. Μου εδωσαν στο κτηνιατρειο pill pockets αλλα δεν με βολεψαν καθολου γιατι δεν τα τρωει Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 56971

Ασχετο, αλλα ο δικος μου δεν ακινητοποιειται καθολου οταν τον πιανω απο το σβερκο. Ειναι σαν να μη τον πιανεις καθολου.
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 Empty Απ: Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι

Δημοσίευση από marie aristocat Δευ Νοε 05, 2012 12:49 am

Αυτα τα γατονια στα βιντεο ή ειναι μαστουρωμενα ή ειναι ναρκωμενα Razz :Ρ :Ρ χεχεεχχεχεχχεεχχεχε
Κονεκο εισαι απο τα τυχερα ατομα λοιπον..... Smile Smile Smile Smile
Η μπελλα ειναι τζιτζι εφυγε το πρηξιμο και απο εκει που επιανες εναν ογκο σαν καρυδι τωρα πιανεις ενα μικρο κουκουτσακι απο κερασι....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και επισης τα ουλα της απο λιγο κοκκινα ειναι ροζουλι και το στοματακι της δεν μυριζει αλλο Smile Smile Smile Smile αυτααααααα......
marie aristocat
marie aristocat
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και καμια 4-5 στην αυλη αδεσποτα που τα φροντιζω...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χιονι και καλοκαιρι.....με τιποτα βροχη....μπλιαχ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ OTHELLO KAI THN LUNA THΣ TIA!!!!!!!!!!!!!
Motto : ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΖΩΑ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!Τα ζωα ειναι πολυ καλυτερα απο τους ανθρωπους....με λιγο φαι και χαδι σε εχουν θεο τους ενω οι ανθρωποι σε πληγωνουν και σε πατανε ουτε ευχαριστω δεν ακους....ενω τα ζωακια σε αγαπανε και αν ειχαν στομα θα σου ελεγαν εκατομμυρια ευχαριστω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/02/2011
Mood : Ογκος κατω αριστερα απο το σαγονι....Της κλεινει λιγο το ματι - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης