gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

+24
Kikiriki
Anatoli
nosyparker
Μαιρη
LAROGATA
Lounomi
Debbie4ever
alexandrakicat
marie aristocat
Smokys
polina4smile
koneko
loulou
Πούπσυ
f.m123
Joey
Fotoula
otz
Δ²
doremi
niou
Ηρακλένια
SuperCatz
Gogo Valentinou
28 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 13, 2012 2:41 am

Αχ βρε το καημενούλι.. Συμφωνώ κι εγώ, ότι επειδή ζορίστηκες κι εσύ τα λες αυτά, θα ηρεμήσεις και μετά θα σκεφτείς καθαρά.Πάντως πρόσεξε με το μπαλκόνι, βάλτε την περίφραξη οπωσδήποτε.. Περαστικά..
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Μαιρη Παρ Ιουλ 13, 2012 2:57 am

Πω πω βρε παιδάκι μου δεύτερη φορά σε 3 μέρες καταλαβαίνω το σοκ που έπαθες.. όμως είμαι σίγουρη οτι σε λίγες μέρες θα λες πάλι οτι δεν αλλάζεις τα ζουζούνια σου με τίποτα!!! .Το καημένο ευτηχώς αυτή την φορά δεν χτύπησε.Καλή ανάρρωση να έχει το γλυκό μου και να πάνε όλα καλά, καλή ξεκούραση και σε εσένα!
Μαιρη
Μαιρη
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Παρ Ιουλ 13, 2012 9:46 pm

Ναι δυστυχως χανει ακομα αιμα με τα ουρα...Η γιατρος μου ειπε να του δωσουμε λιγο χρονο μεχρι τη δευτερα και μετα να κανουμε υπερηχο...
Παιδια μην με μαλωνετε με το θεμα της περιφραξης....Το πρωτο μου γατι που εχω εναμισυ χρονο φοβαται τα υψη...Αυτο το σκατουλι που επεσε το χω εναμισυ μηνα...Τωρα ξετσουμισε και κανει τετοια...Απο Δευτερα δεν προλαβα να βαλω πλεγμα...Το χρωματοπολειο μας κλεινει 2,5 καθε μεσημερι και θα παω αυριο...Δεν ειναι ανοικτα απογευμα και δεν περιμενα μεσα σε 3 μερες τα ιδια να συμβουν...Ειπα παιρνω αδεια και το σαββατο θα παιρνα πρωι...Το πρωι δουλευω και γυριζω στις 3 η ωρα....Η μαμα εχει σοβαρο προβλημα υγειας και δεν μπορει ν ασχοληθει μαζι τους....Ενας ανθρωπος ειμαι , μονη για 2 γερους και 2 γατια....Αμα δεν ξερετε μην προτρεχετε να μαλωνετε τον κοσμο...Μια εβδομαδα τρεχω καθε μεσημερι η απογευμα για το μικρο μεσα στον καυσωνα μεσημερι με 40 βαθμους....Αν αρρωσταινα εγω με τετοια ζεστη δεν θα πηγαινα γιατρο μονο αν ημουν ετοιμοθανατη..Εγω ξερω τι εχω τραβηξει και αν εχω προλαβει να φαω η ν ασχοληθω με το σπιτι μου γενικως......αυτα...
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 13, 2012 9:50 pm

Gogo Valentinou έγραψε:Ναι δυστυχως χανει ακομα αιμα με τα ουρα...Η γιατρος μου ειπε να του δωσουμε λιγο χρονο μεχρι τη δευτερα και μετα να κανουμε υπερηχο...
Παιδια μην με μαλωνετε με το θεμα της περιφραξης....Το πρωτο μου γατι που εχω εναμισυ χρονο φοβαται τα υψη...Αυτο το σκατουλι που επεσε το χω εναμισυ μηνα...Τωρα ξετσουμισε και κανει τετοια...Απο Δευτερα δεν προλαβα να βαλω πλεγμα...Το χρωματοπολειο μας κλεινει 2,5 καθε μεσημερι και θα παω αυριο...Δεν ειναι ανοικτα απογευμα και δεν περιμενα μεσα σε 3 μερες τα ιδια να συμβουν...Ειπα παιρνω αδεια και το σαββατο θα παιρνα πρωι...Το πρωι δουλευω και γυριζω στις 3 η ωρα....Η μαμα εχει σοβαρο προβλημα υγειας και δεν μπορει ν ασχοληθει μαζι τους....Ενας ανθρωπος ειμαι , μονη για 2 γερους και 2 γατια....Αμα δεν ξερετε μην προτρεχετε να μαλωνετε τον κοσμο...Μια εβδομαδα τρεχω καθε μεσημερι η απογευμα για το μικρο μεσα στον καυσωνα μεσημερι με 40 βαθμους....Αν αρρωσταινα εγω με τετοια ζεστη δεν θα πηγαινα γιατρο μονο αν ημουν ετοιμοθανατη..Εγω ξερω τι εχω τραβηξει και αν εχω προλαβει να φαω η ν ασχοληθω με το σπιτι μου γενικως......αυτα...
Καταλαβαίνουμε Γωγώ μου, και δεν είναι δικό σου το φταίξιμο για αυτό που έγινε... Μην αμύνεσαι, δε σε μαλώνουμε.. Απλά σου θυμίζουμε την περίφραξη να την κάνεις όσο πιο γρήγορα γίνεται για να μην έχετε κι άλλα προβλήματα.. Ελπίζω να σας πάνε όλα καλά και να στρώσει το μικράκι.. Εσύ προσπάθησε να ηρεμήσεις και να ξέρεις ότι είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε, όχι για να στην πούμε.. grouphug grouphug grouphug
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Ιουλ 13, 2012 9:51 pm

Γωγω, ελπιζω η αιματουρια μεχρι την δευτερα να εχει σταματησει. μεχρι τοτε περιορισε τον οσομπορεις και οσο ειναι εφικτο μεσα στο σπιτι. Κι εμενα ο δικος μου, ο μεγαλος εχει πεσει δυο φορες απο τον δευτερο οροφο. ευτυχως επεσε σε γκαζον και δεν επαθε τιποτα. Υπομονη, κι ολα να πανε καλα απο δω και περα. mati
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Παρ Ιουλ 13, 2012 10:21 pm

Παιδια εχω παθει ψυχολογικο...τον ψαχνω κι αμα δεν τον βλεπω καρδιοχτυπω μεχρι να τον βρω....τριτη φορα δεν θ αντεξω...αυριο πρωι θα παω ν αγορασω πλεγμα...
Οχι δεν θυμωσα...παραπονεθηκα...μια τρελη μ ενα γατι που αναστατωσε τη γειτονια μες τη ζεστη ημουν....χωρια με μια γατοφορο σ ολη την περιοχη να τρεχει μες τη ζεστη...Ανθρωπος δεν κυκλοφορουσε αυτες τις μερες το μεσημερι...
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουλ 13, 2012 10:23 pm

Εύχομαι περαστικά !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Ιουλ 13, 2012 10:40 pm

Gogo Valentinou έγραψε:Παιδια εχω παθει ψυχολογικο...τον ψαχνω κι αμα δεν τον βλεπω καρδιοχτυπω μεχρι να τον βρω....τριτη φορα δεν θ αντεξω...αυριο πρωι θα παω ν αγορασω πλεγμα...
Οχι δεν θυμωσα...παραπονεθηκα...μια τρελη μ ενα γατι που αναστατωσε τη γειτονια μες τη ζεστη ημουν....χωρια με μια γατοφορο σ ολη την περιοχη να τρεχει μες τη ζεστη...Ανθρωπος δεν κυκλοφορουσε αυτες τις μερες το μεσημερι...
ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539 Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι έτσι.. Δεν φταις εσύ για ό,τι έγινε. Ο μικρός θα πάει καλά, και θα ηρεμήσετε όλοι σας!ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 322479 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 13, 2012 10:42 pm

SuperCatz έγραψε:
Gogo Valentinou έγραψε:Παιδια εχω παθει ψυχολογικο...τον ψαχνω κι αμα δεν τον βλεπω καρδιοχτυπω μεχρι να τον βρω....τριτη φορα δεν θ αντεξω...αυριο πρωι θα παω ν αγορασω πλεγμα...
Οχι δεν θυμωσα...παραπονεθηκα...μια τρελη μ ενα γατι που αναστατωσε τη γειτονια μες τη ζεστη ημουν....χωρια με μια γατοφορο σ ολη την περιοχη να τρεχει μες τη ζεστη...Ανθρωπος δεν κυκλοφορουσε αυτες τις μερες το μεσημερι...
ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539 Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι έτσι.. Δεν φταις εσύ για ό,τι έγινε. Ο μικρός θα πάει καλά, και θα ηρεμήσετε όλοι σας!ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 322479 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 193169
+100 grouphug grouphug grouphug
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Δ² Παρ Ιουλ 13, 2012 11:40 pm

Γωγώ να ρωτήσω κάτι και να μου απαντήσεις όποτε έχεις την ψυχραιμία να το προσέξεις;
Η αιματουρία του είναι αρχική (πρώτα βγαίνει αίμα και μετά ούρο), τελική (πρώτα ούρο και μετά αίμα) ή ολική (καθ'όλη τη διάρκεια ούρησης βγαίνει αίμα); Δεν έχεις δει καμία αλλαγή μέχρι στιγμής;

Πάντως πιστεύω θα ηρεμήσεις κι εσύ τώρα που είσαι σε άδεια, θα τον παρακολουθήσεις το μικρό, θα τον περιφράξεις, θα θεραπευτεί και γρήγορα και θα πάρουν όλα το δρόμο τους. Μην στενοχωριέσαι και για την άδικη κριτική συν τα άλλα, γιατί πολλές φορές ο κόσμος δεν ξέρει τις συνθήκες και μας κρίνει λίγο αβίαστα, δεν πειράζει όμως, σε όλους έχει συμβεί...Smile
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:26 am

Ενα πραγμα ειναι...ενιαιο...νομιζω πιο ανοικτο πλεον...αλλα εχει αιμα...Ισως αποψε ηταν και πιο σκουρο???Μην κανω και λαθος.??..Τις πρωτες μερες ηταν σαν να αιμορραγουσε απο φλεβα....τωρα πιο αραιο...
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από doremi Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:28 am

Υποθέτω ότι σιγά σιγά επουλώνεται. Ελπίζω τη Δευτέρα να είναι εντελώς καλά.ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 322479 αλλά ένας έλεγχος δεν βλάπτει.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:36 am

Αφού είναι πιο αραιό, πάτε καλά. Η συχνότητα ούρησης έχει αλλάξει σε σχέση με πριν το ατύχημα;
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:41 am

Δεν ξερω ποσες φορες ουρει...λειπω τη μιση μερα...Εγω 2 φορες τον ειδα..μεσημερι..βραδυ...τωρα που θα μαι σπιτι θα τον παρακολουθω περισσοτερο...οσο μπορω βεβαια...Μην ανησυχειτε..θα τον παω για υπερηχο αν συνεχισει...τον αγαπαω πολυ... Smile
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:44 am

είπες ότι εχει αραιώσει το αίμα όμως. αυτό ειναι καλό.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:47 am

Το ξέρουμε βρε ότι τον αγαπάς! Δε χωράει καμιά αμφιβολία. Αν δε βλέπεις κι εσύ πολλούς σβώλους στην αμμολεκάνη του σε σχέση με πριν, λογικά δεν έχει αλλάξει κάτι. Μπορεί να κλείσει η πληγή μόνη της τώρα με αντιβίωση και να μη σας ξαναενοχλήσει. Η σκυλίτσα μου είχε κάτι παρόμοιο μετά τη στείρωσή της (όχι από ατύχημα, αλλά από ιατρικό λάθος). Πέρασε ευτυχώς με την αντιβίωση. Μας είχαν πει να περιορίσουμε τις απότομες κινήσεις της, δεν ξέρω κατά πόσο γίνεται αυτό σε μια γάτα...Suspect
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Smokys Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:59 am

Δεν μπορώ να καταλαβω για πιο λόγο πρέπει να πάρει αντιβιώση το γατάκι, εχει κάποιο νόσημα ? ? ?

Γωγώ η γιατρός σας ειπε να πάρει αντιβίωση το γατάκι σου ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:01 am

ναι, ο γιατρός της την έδωσε. προφανώς για να μην κάνει κάποια λοίμοξη εσωτερική. κι εγώ όταν έπαθα την αποκόλληση και είχα αίμα, μου έδωσε αντιβίωση για μια βδομάδα. και στην αμνιοπαρακέντηση πήρα αντιβίωση. για πιθανές λοιμώξεις.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Smokys Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:04 am

Πούπσυ έγραψε:ναι, ο γιατρός της την έδωσε. προφανώς για να μην κάνει κάποια λοίμοξη εσωτερική. κι εγώ όταν έπαθα την αποκόλληση και είχα αίμα, μου έδωσε αντιβίωση για μια βδομάδα. και στην αμνιοπαρακέντηση πήρα αντιβίωση. για πιθανές λοιμώξεις.

Αν το είπε η γιατρός Οκ !

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:06 am

Gogo Valentinou έγραψε:Παιδια δυστυχως η αιματουρια δεν ειναι απ τον Βαλεντινο.....
Αιματουρει δηλ αιμορραγια εχει ο μικρος....Πλημμυρα στο αιμα και πιδακες στους τοιχους οταν κανει πιπι του...Μετα γινεται μες το αιμα και τον τρεχω μπανιο για πλυσιμο....Αιμααααααααα ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 71431 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 71431 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 388464
Η γιατρος ειπε οτι εχει κανει αιματωμα στην ουροδοχο κυστη και γι αυτο κανει αιμα...καποιο αγγειο εχει σπασει....Δεν χρειαζεται χειρουργειο...Ψηλαφισε την κυστη...διαγραφοταν κανονικη...την πιεσε και πεταξε ουρα μες το αιμα...Του κανε μια αντιβιωση που ειναι για 15 μερες και θα γινει καλα...Εγω ομως ειμαι σ αναμμενα καρβουνα...Φοβαμαι μην τον χασω..... ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 236755 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 71431 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 72784 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 72784
Αααα να γραψω και το ασχετο με το θεμα....Πρεπει να ναι ημιαιμο conrnish rex...εχει ψηλα ποδια και μεγαλα αυτια....βαζω βιντεακι να δειτε αυθεντικα cornish rex....Ο αυτουλαρας μου ειναι αρρωστοςςςςςςςςς ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 72784 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 72784 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 72784 https://www.youtube.com/watch?v=lliSotsyvaE&feature=related
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:14 am

Περαστικά σου μικρούλι! Να γίνεις γρήγορα καλά! Και σταμάτα τα ακροβατικά σου γιατί στεναχωρείς τη μαμά σου που σε αγαπά πολύ! filaki
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:17 am

Ναι ο γιατρος εκανε την ενεση....
Ντεπυ σιγουρα το γατι ειναι το δικο σου???Μηπως μου κλεψες το παιδι??? happy2
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Σαβ Ιουλ 14, 2012 1:36 am

Gogo Valentinou έγραψε:Ναι ο γιατρος εκανε την ενεση....
Ντεπυ σιγουρα το γατι ειναι το δικο σου???Μηπως μου κλεψες το παιδι??? happy2

Είναι στα χέρια μου από την Κυριακή 22 Απριλίου 2012 και ώρα 7:30 μ.μ.! Ήταν μέσα σε μια πορτοκαλί πετσετούλα, μαζί με ένα κουτί γάλα σκόνη, μπιμπερό και μισή σακούλα άμμο! Στο παλιό νεκροταφείο της Νίκαιας! Δίπλα από τα ταξί! Ρώτα τους ταξιτζήδες αν θυμούνται μια κοκκινομάλλα που πήγε να κλάψει όταν είδε το ποντικάκι της επειδή περίμενε ότι θα ήταν μεγαλύτερο!

Τελικά έχω πρόβλημα! Δεν φτάνει που χώρισα τις φώτο του ανά μήνα και μέρα τώρα όταν με ρωτάνε πότε τον πήρα λέω ακριβώς μέρα, ημερομηνία και ώρα!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από doremi Σαβ Ιουλ 14, 2012 10:27 am

Debbie4ever έγραψε:
Gogo Valentinou έγραψε:Ναι ο γιατρος εκανε την ενεση....
Ντεπυ σιγουρα το γατι ειναι το δικο σου???Μηπως μου κλεψες το παιδι??? ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261

Είναι στα χέρια μου από την Κυριακή 22 Απριλίου 2012 και ώρα 7:30 μ.μ.! Ήταν μέσα σε μια πορτοκαλί πετσετούλα, μαζί με ένα κουτί γάλα σκόνη, μπιμπερό και μισή σακούλα άμμο! Στο παλιό νεκροταφείο της Νίκαιας! Δίπλα από τα ταξί! Ρώτα τους ταξιτζήδες αν θυμούνται μια κοκκινομάλλα που πήγε να κλάψει όταν είδε το ποντικάκι της επειδή περίμενε ότι θα ήταν μεγαλύτερο!

Τελικά έχω πρόβλημα! Δεν φτάνει που χώρισα τις φώτο του ανά μήνα και μέρα τώρα όταν με ρωτάνε πότε τον πήρα λέω ακριβώς μέρα, ημερομηνία και ώρα!
ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Σαβ Ιουλ 14, 2012 10:40 am

doremi έγραψε:
Debbie4ever έγραψε:

Τελικά έχω πρόβλημα! Δεν φτάνει που χώρισα τις φώτο του ανά μήνα και μέρα τώρα όταν με ρωτάνε πότε τον πήρα λέω ακριβώς μέρα, ημερομηνία και ώρα!
ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 126539

Συγκινήθηκα! Sad
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Σαβ Ιουλ 14, 2012 12:19 pm

Γωγώ σας έβλεπα στον ύπνο μου!

Ήταν, λέει, ένα δέντρο δίπλα στο μπαλκόνι σου και πάω του είχε ανέβει ένα ασπρόμαυρο γατάκι και πήδηξε μέσα στο μπαλκόνι σου και κόντεψες να πάθεις εγκεφαλικό που θα αποκτούσες και τρίτο γατάκι!
Είχε κι ένα περίεργο όνομα αλλά δεν το θυμάμαι! Λενίνιο; Κάπως έτσι!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 14, 2012 3:18 pm

Παψεεεεεεεεεεε βρεεεεεεεεεεε.. Shocked .ναι εχω δεντρο στο μπαλκονι μπροσταααα.. Shocked Αν αποκτησω τριτο γατακι θα μεινω ορφανη απο γονεις happy2 happy2 ..
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Σαβ Ιουλ 14, 2012 3:27 pm

Εγώ όφειλα να σε προειδοποιήσω! Ήταν πολύ ζωντανό όνειρο! Πρόσεχε μην ξεκινήσει το δέντρο εκτός από φύλλα στο μπαλκόνι να σου ρίχνει και γατιά! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 14, 2012 3:28 pm

Πώς είναι σημερα ο γατούλης;
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Ιουλ 14, 2012 7:11 pm

Ο γατουλης εχει ακομα λιγο αιματακι αλλα οχι πολυ...Παει οντως καλυτερα...Απο διαθεση μην ρωτατε....Κανει τα παντα...μαμ κακα και νανι , παιζει και εξερευνει...Βεβαια σημερααααααααααα τον βρηκα μεσα στη λεκανη του μπανιου ετοιμο να πιει νερο. Shocked ..Ισα που τον προλαβα....Παιδια αυτο το γατι δεν παιζεται...Μ εχει κοψοχολιασει.... Sad Sad Sad
Αγορασα και πλεγμα για τα μπαλκονια...αυριο πρωι πρωι τα βαφω και μετα βαζω το πλεγμα oksmily3
Οχι αλλο γατιιιιιιιιιιιι. geek ..δεν θα τ αντεξω και θα μ εγκαταλειψουν κι οι γονεις angry2
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Ιουλ 14, 2012 9:13 pm

Μπράβο σας Γωγώ! Αντε, να πάρεις κι εσύ μια ανάσα. Χάρηκα πάρα πολύ που βελτιώνεται η κατάσταση του μικρού. Εύχομαι στο εξής να σου κάνει μόνο ασήμαντα χουνέρια (όπως αυτό της τουαλέτας happy2 ) heart
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από doremi Σαβ Ιουλ 14, 2012 9:30 pm

dimitroula έγραψε:Μπράβο σας Γωγώ! Αντε, να πάρεις κι εσύ μια ανάσα. Χάρηκα πάρα πολύ που βελτιώνεται η κατάσταση του μικρού. Εύχομαι στο εξής να σου κάνει μόνο ασήμαντα χουνέρια (όπως αυτό της τουαλέτας ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 986261 ) ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 45749

+1 (κι ο Ορφέας, η καλύτερη του.ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 56971 κρατάμε πάντα το καπάκι κατεβασμένο!)
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Κυρ Ιουλ 15, 2012 12:05 pm

Gogo Valentinou έγραψε:Ο γατουλης εχει ακομα λιγο αιματακι αλλα οχι πολυ...Παει οντως καλυτερα...Απο διαθεση μην ρωτατε....Κανει τα παντα...μαμ κακα και νανι , παιζει και εξερευνει...Βεβαια σημερααααααααααα τον βρηκα μεσα στη λεκανη του μπανιου ετοιμο να πιει νερο. Shocked ..Ισα που τον προλαβα....Παιδια αυτο το γατι δεν παιζεται...Μ εχει κοψοχολιασει.... Sad Sad Sad
Αγορασα και πλεγμα για τα μπαλκονια...αυριο πρωι πρωι τα βαφω και μετα βαζω το πλεγμα oksmily3
Οχι αλλο γατιιιιιιιιιιιι. geek ..δεν θα τ αντεξω και θα μ εγκαταλειψουν κι οι γονεις angry2

Τελικά αυτό το μικρό δεν λέει να κάτσει ήσυχο! Μία το μπαλκόνι, μια η τουαλέτα! Κοίτα μην ξεχάσετε καμιά μέρα την πόρτα του φούρνου ανοιχτή και τον βρείτε μέσα να κοιμάται! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Αυτό με την τουαλέτα μου το κάνει κι εμένα! Δεν έχει πάει να πιει ακόμα αλλά σηκώνεται και κοιτάει τι έχει μέσα! Πιο μικρό τον τρόμαζε το καζανάκι και δεν πλησίαζε, αλλά όχι πια!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Δ² Κυρ Ιουλ 15, 2012 2:41 pm

Debbie4ever έγραψε:Αυτό με την τουαλέτα μου το κάνει κι εμένα! Δεν έχει πάει να πιει ακόμα αλλά σηκώνεται και κοιτάει τι έχει μέσα! Πιο μικρό τον τρόμαζε το καζανάκι και δεν πλησίαζε, αλλά όχι πια!
Κι εμένα μου το κάνει αν κάποιος ξεχάσει καπάκι ανοικτό!! Εγώ το έχω ξαναπεί, πρέπει να τα εκπαιδεύσουμε να χρησιμοποιούν ανθρώπινη τουαλέτα. Αφού από μόνα τους το ζητάνε!! happy2
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ

Δημοσίευση από Debbie4ever Κυρ Ιουλ 15, 2012 3:25 pm

dimitroula έγραψε:
Debbie4ever έγραψε:Αυτό με την τουαλέτα μου το κάνει κι εμένα! Δεν έχει πάει να πιει ακόμα αλλά σηκώνεται και κοιτάει τι έχει μέσα! Πιο μικρό τον τρόμαζε το καζανάκι και δεν πλησίαζε, αλλά όχι πια!
Κι εμένα μου το κάνει αν κάποιος ξεχάσει καπάκι ανοικτό!! Εγώ το έχω ξαναπεί, πρέπει να τα εκπαιδεύσουμε να χρησιμοποιούν ανθρώπινη τουαλέτα. Αφού από μόνα τους το ζητάνε!! happy2



happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΤΩΣΗ ΑΠ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΡΟΦΟ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης