gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

+9
Πούπσυ
doremi
alex..niaou
ralou
Anatoli
nosyparker
niou
SuperCatz
MouSouDa
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Νοε 28, 2011 7:01 pm

MouSouDa έγραψε:Αμαν βρε Άλεξ μου ... (καλά που το είδα νωρίς) Δεν θα μπορέσω να σ εξυπηρετήσω αυτά τα Χριστούγεννα με την φιλοξενία των Τατακίων γιατί θα έχω όλο το σόι στο σπίτι μου (μαμά, αδελφή, γαμπρό και ανηψιό) από τις 16 τού μήνα για να κάνουμε και τα 6μηνα του πατερούλη και μετά θα κατεβούμε όλοι μαζί Αθήνα για τις γιορτές. Γυρνάω την Κυριακή 8 Ιαν.

Ευχαριστούμε πολύ για τα περαστικούλια kissss

Άλλωστε ο μικρός θα μετοικίσει σύντομα ....
Shocked lipothymia
καλα μαρια μου,θα σε παρω τηλ να βρουμε μαζι καμια λυση της προκοπης,να μου πεις τί θα κανεις κ συ το ρουντινι αμα εχεις καμια ιδεα γιατι αυτη τη στιγμη δε μου'ρχεται τιποτα!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από MouSouDa Τρι Νοε 29, 2011 11:31 am

Το Ρουντίνι μου χθές βράδυ είχε 40 πυρετό Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 72784

Του δίνω ΚΑΙ αντιβίωση τώρα καθ'υπόδειξη του γιατρού μας. Έχουμε αρπάξει κάποια ίοση πιθανότατα του αναπνευστικού από τον μικρούλη που φταρνιζόταν, αλλά το μικρό "ζουζούνι" δεν νόσησε Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 854643

Δηλαδή όπως καταλάβατε δεν έμεινε και κάτι που να ΜΗΝ έχουμε πάθει αυτόν τον μήνα Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 388464

Το Ρουντίνι θα το πάρω μαζί μου στην Αθήνα Άλεξ μου, θα κατεβούμε με αυτοκίνητο. Γιατί δεν μιλάς με τον Νικ για φιλοξενία ίσως για κάποιες μέρες και κάποιες μέρες να σου τα προσέχει κάποιος φίλος στο σπίτι σου (ξέρεις, η γνωστή ιστορία του να πηγαίνει κάποιος να σου τις ταίζει)
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Νοε 29, 2011 11:40 am

Άντε μωρέ.. Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 126539 Περαστικά στο Ρουντινάκι, να μου το φιλήσεις!Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 322479 Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Νοε 29, 2011 4:15 pm

MouSouDa έγραψε:Το Ρουντίνι μου χθές βράδυ είχε 40 πυρετό Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 72784

Του δίνω ΚΑΙ αντιβίωση τώρα καθ'υπόδειξη του γιατρού μας. Έχουμε αρπάξει κάποια ίοση πιθανότατα του αναπνευστικού από τον μικρούλη που φταρνιζόταν, αλλά το μικρό "ζουζούνι" δεν νόσησε Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 854643

Δηλαδή όπως καταλάβατε δεν έμεινε και κάτι που να ΜΗΝ έχουμε πάθει αυτόν τον μήνα Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 388464

Το Ρουντίνι θα το πάρω μαζί μου στην Αθήνα Άλεξ μου, θα κατεβούμε με αυτοκίνητο. Γιατί δεν μιλάς με τον Νικ για φιλοξενία ίσως για κάποιες μέρες και κάποιες μέρες να σου τα προσέχει κάποιος φίλος στο σπίτι σου (ξέρεις, η γνωστή ιστορία του να πηγαίνει κάποιος να σου τις ταίζει)
αχ ,μωρε,περαστικα στο ρουντινι!!!!!!!!!!!!!! gatoula

ολοι μου σχεον οι φιλοι ειναι απο κρητη μαρακι,οποτε κανεις δεν θα μπορει να ερχεται να τα ταϊζει...προσπαθω να επικοινωνησω με μια κοπελα που ειχε προτεινει η νοζυ,να δω τί τιμη θα μου πει...
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Νοε 29, 2011 5:05 pm

Αλεξ, εαν κατεβεις με αεροπλανο στην Κρητη με τον Ρ. δεν παιζει να αρπαξει ο καθενας σας απο μια γατα και να τις κατεβασετε αεροπορικως?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Νοε 29, 2011 5:19 pm

να αρπαξει ο Ρ.γατα ειναι δυσκολο εως απιθανο καθως ειναι αλλεργικος κ φευγω 6 μερες νωριτερα απο αυτον κ δεν μπορει να την παρει σπιτι του.. tafos
επιπλεον,κ να μπορουσε να την παρει..εχω το θεμα της μαμας μου που οποτε της αναφερω το ζητημα να κατεβασω τις μικρες δινει την απαντηση "εσυ τις πηρες,εσυ να βρεις τι να τις κανεις κ στο κατω κατω αν δεν τα καταφερνεις,χαρισε τες να τελειωνουμε! οχι που θα μου τις φερεις,να ανεβαινουν στην κουζινα!"

αυτο ειναι το θεμα της,η κουζινα...κ μεσα στην ατυχια μου,στο σπιτι μας δεν εχει πορτα η κουζινα να την ρημαδοκλεινουμε να τελειωνει το ζητημα! mallia
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από doremi Τρι Νοε 29, 2011 5:43 pm

alex..niaou έγραψε:να αρπαξει ο Ρ.γατα ειναι δυσκολο εως απιθανο καθως ειναι αλλεργικος κ φευγω 6 μερες νωριτερα απο αυτον κ δεν μπορει να την παρει σπιτι του.. tafos
επιπλεον,κ να μπορουσε να την παρει..εχω το θεμα της μαμας μου που οποτε της αναφερω το ζητημα να κατεβασω τις μικρες δινει την απαντηση "εσυ τις πηρες,εσυ να βρεις τι να τις κανεις κ στο κατω κατω αν δεν τα καταφερνεις,χαρισε τες να τελειωνουμε! οχι που θα μου τις φερεις,να ανεβαινουν στην κουζινα!"

αυτο ειναι το θεμα της,η κουζινα...κ μεσα στην ατυχια μου,στο σπιτι μας δεν εχει πορτα η κουζινα να την ρημαδοκλεινουμε να τελειωνει το ζητημα! mallia

Kι αν τις περιόριζες στο δωμάτιό σου όσο είσαι εκεί; και στο υπόλοιπο σπίτι με επίβλεψη λοχία από εσένα; Laughing
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Νοε 29, 2011 6:33 pm

ειναι κ αυτο μια λυση...αλλα 24 μερες θα τις περασουν ετσι?κλεισμενες σε ενα δωματιο?δεν ξερω...θα το πω στη μανα μου...αλλιως θα τηςπω να δωσει τα λεφτα της φιλοξενιας,δε γινεται αλλιως! tafos
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από vaso Τρι Νοε 29, 2011 6:44 pm

Ίσως να είναι κάτι που θα πρέπει να συνηθίζει η μητέρα σου.....
Όταν με το καλό τελειώσεις, τι θα γίνει;
Ή δεν θα κατέβεις Κρήτη;
Ή δεν θα μένεις εκεί; Αλλά αλλού;

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Νοε 29, 2011 6:47 pm

Eγω θα λεγα να της κανεις σουρπριζ! gift
Αργα ή γρηγορα Αλεξ θα χρειαστει να τις πας Κρητη.
Για τοσο μεγαλα διαστηματα που κατεαινεις Κρητη ή πας διακοπες, δυσκολα βρισκεται φιλοξενια.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Νοε 29, 2011 6:47 pm

οχι,οχι,δεν θα ξαναμεινω με τους γονεις μου εκτος αν προκυψει τοσο χοντρο οικονομικο προβλημα...κατα τ'αλλα,ο σχεδιασμος ειναι πως τελειωνοντας τη σχολη θα μεινω θεσσαλονικη για ασκηση κ δικηγορια,κ ισως για σχολη δικαστων...αυτο ειναι μια 10ετια μινιμουμ,οποτε δεν αγχωνομαι για μονιμη επιστροφη στο σπιτι.. Smile
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Νοε 29, 2011 6:50 pm

Anatoli έγραψε:Eγω θα λεγα να της κανεις σουρπριζ! gift
Αργα ή γρηγορα Αλεξ θα χρειαστει να τις πας Κρητη.
Για τοσο μεγαλα διαστηματα που κατεαινεις Κρητη ή πας διακοπες, δυσκολα βρισκεται φιλοξενια.

μωρε,κ εγω αυτο σκεφτηκα αλλα μην μου μεινει φοβαμαι!ειναι κ σε κρισιμη ηλικια! happy2

παλι καλα,υπαρχει κοπελα που λογω δουλειας δε φευγει ουτε ΣΚ στις διακοπες,πριν 10 λεπτα μιλησα μαζι της,ηταν θετικη κ θα ξαναμιλησουμε απο βδομαδα για τιμη κλπ...επσιης,χαρηκα που μου ειπε οτι δεν το κανει για μπιζνα την φιλοξενια,δλδ δεν περιμενει απο αυτο να βγαλει εισοδημα,το κανει γιατι ξεριε πώς ειναι να εισαι σε αυτην την θεση κ γιατι λατρευει τα γατουνια...οποτε με καλυμμενη τροφη κ αμμο ισως μου πει κανα λογικο ποσο..


κ το αλλο που με προβληματιζει αν τις κατεβασω,ειναι πως εχουμε μονοκατοικια...κ ο πατερας μου κ η μανα μου ολο μπαινοβγαινουν απο την πορτα της κουζινας,απο τις μπαλκονοπορτες κλπ..ευτυχως που εχουμε σιτες σχεδον παντου...αλλα θα πεθανω απο το αγχος...... Scared τεσπα,ας δουμε τί θα πει η κοπελα κ βλεπουμε..
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από TSAPI Τρι Νοε 29, 2011 9:42 pm

υιοθεσια ενδιαφερομαι για το γατακι το γλυκυτατο τιγρακο 2,5 μηνων-θεσσαλονικη
τηλ. επικοινωνιας 6944596481

TSAPI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 106
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Νοε 30, 2011 1:26 pm

Τηλεφώνησα στον κύριο και μου φάνηκε σοβαρός oksmily3
Είπαμε θα τηλεφωνηθούμε το απόγευμα για να έρθει να δεί τον Ντοντάκο.
Ελπίζω στο καλύτερο για τον μικρούλη τιγράκο mati όσο και αν στεναχωριέμαι που θα μου φύγει pale

luck luck luck luck luck luck luck
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από doremi Τετ Νοε 30, 2011 3:10 pm

Ας ελπίσουμε ότι θα είναι πολύ τυχερός ο μικρούλης. luck luck luck luck luck luck
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Νοε 30, 2011 7:44 pm

doremi έγραψε:Ας ελπίσουμε ότι θα είναι πολύ τυχερός ο μικρούλης. luck luck luck luck luck luck

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun cheers cheers cheers cheers cheers

Είναι ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟ το ζουζούνι ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ mallias mallias mallias μόλις πριν ένα τέταρτο έφυγε παρέα με την Κατερίνα και τον Τάσο ένα γλυκύτατο ζευγάρι που αγαπάει πολύ τα ζωάκια και που θα είναι απο εδώ και πέρα η "μαμα" κι ο "μπαμπάς" Laughing και το όνομά του πια είναι ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ o νεώτερος oksmily3 (ο πρεσβύτερος αναχώρησε πρόσφατα για το ουράνιο τόξο και μας κοιτάει απο εκεί και είμαι πολύ σίγουρη ότι θα είναι χαρούμενος γιατί η "μαμά" Κατερίνα έχει στην αγκαλιά της τον σωσία του ... την ιστορία του αφήνω να σας την πει η Κατερίνα όταν θα μπορέσει)

Και τώρα ήρθε η ώρα να κλάψωωωωωωωωωωωωωωωω Sad Sad Sad

Άδειασε το σπίτι ... Sad

Το Ρουντίνι όμως έχει προτεραιότητα ... σήμερα πάλι δεν ήταν και τόσο καλά όταν γύρισα No ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ... ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣΣΣΣ τον βρήκα με το αριστερό μάτι κλεισμένο τώρα και να τρέχει υγρό (ευτυχώς διαυγές και όχι κίτρινο ή ρόζ όπως με το δεξί) ... sobing ΤΕΛΟΣ .. τηλεφωνώ στον Νικ σε 10' και κλείνω ραντεβού για αιματολογικές και ό,τι άλλο μπορεί να γίνει για να τον κάνω καλά Madd Νεώτερα Ρουντινίου στο τόπικ του.

Γιατί το τόπικ είναι του τιγράκου και προσθέτουμε το ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ και χαιρόμαστε για το μικρούλι τυχερούλι ταλιμπανάκι ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ Laughing

Φιλιά κι ευχαριστώ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥΣ kissss kissss kissss kissss kissss kissss

Σπόιλερ:
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από doremi Τετ Νοε 30, 2011 8:31 pm

Πολύ χαίρομαι με τον μικρό Smile Veryhappy τώρα όντως ο Ρούντυ θα συνέλθει .
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Νοε 30, 2011 8:42 pm

doremi έγραψε:Πολύ χαίρομαι με τον μικρό Smile Veryhappy τώρα όντως ο Ρούντυ θα συνέλθει .

Να είσαι καλά Ntoremi μας kissss

Να σου ομολογήσω ότι όταν διάβασα που έγραψες "πολύ τυχερός" σκέφτηκα ότι κάτι καλό θα γίνει σήμερα ... Laughing

διαισθάνθηκα κάτι σαν να λέμε ότι ήσουν η προφητική καλή νεράϊδα μας oksmily3

Να εύχεσαι συχνά Laughing οι ευχές σου πιάνουν kissss hithere
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από doremi Τετ Νοε 30, 2011 8:44 pm

Smile kissss
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από Dorinaki Τετ Νοε 30, 2011 9:11 pm

doremi έλα να ευχηθείς και στο δικό μου τοπικ με την γριζοάσπρη γατούλα προσπαθώ να την δώσω εδώ και καιρό!!
Dorinaki
Dorinaki
Banned

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : ΝΈΑ ΣΜΎΡΝΗ ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΉΚΑ!
Αριθμός γατουνίων : 1 GataroC!! O Ktiniatros ton leei Kthnos!!! xD και το αγγελούδι μου η Φούφι! Σ αγαπάω Φούφι!!!! δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ζέστη με πολύ πολύ ήλιοοοοοο!!!!!! :))))))
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Zoroubino ton Victora kai thn Hlektra!
Motto : Building a future through Education Research & Community Development
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/10/2011
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Νοε 30, 2011 11:02 pm

Μπράβο Μαράκι! Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 742497 Υιοθεσία express! Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 742497 Καλή ζωή να έχει το Ντοντίνι!Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 322479 Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 24219 Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Νοε 30, 2011 11:58 pm

πολύ χαίρομαι για το μικρό, αλλά και για το Ρούντυ που τώρα θα ησυχάσει. περιμένουμε νέα του για το ματάκι!!
ΚΑΙ φυσικά νέα του Βαλεντίνο!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Δεκ 01, 2011 9:15 am

Τι ωραία νέα! Μπράβο στον Βαλεντίνο! oksmily3
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από MouSouDa Πεμ Δεκ 01, 2011 10:40 am

Θα έχει σίγουρα καλή ζωή το Βαλεντίνι Laughing Μιλήσαμε σήμερα πρωί με την Κατερίνα και μου είπε ότι προσαρμόστηκε ΑΜΕΣΩΣ , δεν υπήρχε αμφιβολία άλλωστε γιατί η Κατερίνα είναι πολύ έμπειρη γατομαμά (16 χρόνια με τον πρώτο της γάτο και 8 χρόνια με τον δεύτερο) και φυσικά διαθέτει και όλο τον εξοπλισμό και φυσικά διαθέτει και μια μεγααααααααααααααλη αγκαλιά και πολύ αγάπη για τον μικρούλη gatoula
Στεναχωρέθηκα λίγο όμως που εγώ τελικά δεν κατάφερα να τον προσέξω καλά γιατί όπως μου είπε είχε σκουλικάκια, τα οποία δεν είχα πάρει χαμπάρι ίσως λόγω της άμμου που χρησιμοποιώ (λευκό μπετονίτη).
Σήμερα θα τον πάει και για τα πρώτα του εμβόλια oksmily3
Μου είπε ότι έγραψε κι εδώ αλλά δεν βλέπω τίποτα ... Μάλλον κάτι δεν έκανε σωστά γιατί μου ομολόγησε ότι δεν τα πάει και πολύ καλά με τα site Smile
Δεν πειράζει όμως εγώ θα περιμένω νέα τους, κάποτε θα τα καταφέρει oksmily3

Πούπσυ μου το ματάκι το περιποιούμαι και καλυτερεύει
Nosy μου να είσαι καλά, εδώ ίσχυσε όπως είπε και ο γιατρός μας το "αν έχεις τύχη διάβαινε"

φιλούθια kissss
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Empty Απ: Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Δεκ 03, 2011 11:12 pm

Τέλεια νέα!!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γλυκύτατος Τιγράκος 2,5 μηνών - Θεσσαλονίκη-YΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης