gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

+16
goodone
marinaki.gataki
SuperCatz
moukelis
Dorinaki
ΑΓΓΕΛΟΣ2
aporw
flokatoula
catia
arianna
Φωτεινή
marea
Anatoli
LAROGATA
FROGK
tsili
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από aporw Πεμ Νοε 03, 2011 12:14 pm

catia έγραψε: Επικοινωνήστε μαζί μας στο 6976678657(απογευματινές ώρες) ή στο moukelis@yahoo.com.
Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 053ee


Πάρε τηλ να μάθεις! Laughing
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από catia Πεμ Νοε 03, 2011 5:57 pm

Λοιπόν, ήρθε η ώρα να το πω: ο Μενέλαος είναι λογοδοσμένος!!!! Δεν ήθελα να πω κάτι πριν να είναι απολύτως σίγουρο γιατί ξέρετε πως είναι αυτά τα πράγματα. Την Κυριακή ταξιδεύει για Αθήνα, θα γνωριστεί με το μπαμπά του και ελπίζουμε όλα να πάνε κατ'ευχήν. Δεν κλειδώνουμε ακόμη, αν αλλάξει κάτι τα ξαναλέμε!!!
catia
catia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από arianna Πεμ Νοε 03, 2011 7:57 pm

σιγα να μην τον αφήσουν να περιμένει...... τοσο ομορφο μωρό!!! Smile
arianna
arianna
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι !!!
Motto : όλα αλλάζουν ξαφνικά....
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2011
Mood : Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_moonwalk-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από catia Δευ Νοε 07, 2011 9:05 pm

Ο μικρούλης μας έγινε κάτοικος Αθηνών!!! Από το Σάββατο βρίσκεται στην αγκαλιά του γλυκύτατου μπαμπά του...
Μακάρι να έχουν μια μακρυά και καλή ζωή μαζί και να του δώσει όση χαρά έδωσε σε μένα τις λίγες μέρες που ήταν μαζί μου...
Να είσαι γερό κι ευτυχισμένο μωρό μου!!!
Θα ήθελα εδώ να ευχαριστήσω τη Δώρα (moukelis) για τις υπέροχες φωτογραφίες, τις συμβουλές και την υποστήριξή της καθότι εγώ παντελώς άσχετη με τις υιοθεσίες και το τόσο φιλόξενο gatospito μεσω του οποίου έγινε το προξενιό.
Παιδιά, δεν έχω λόγια, 5.30 έβαλα την αγγελία, 8.15 με είχανε πάρει τηλ. τα παιδιά που την είδαν εδώ kissss !!!
Κλειδώνουμε Veryhappy Veryhappy Veryhappy
catia
catia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Νοε 07, 2011 9:22 pm

catia έγραψε:Ο μικρούλης μας έγινε κάτοικος Αθηνών!!! Από το Σάββατο βρίσκεται στην αγκαλιά του γλυκύτατου μπαμπά του...
Μακάρι να έχουν μια μακρυά και καλή ζωή μαζί και να του δώσει όση χαρά έδωσε σε μένα τις λίγες μέρες που ήταν μαζί μου...
Να είσαι γερό κι ευτυχισμένο μωρό μου!!!
Θα ήθελα εδώ να ευχαριστήσω τη Δώρα (moukelis) για τις υπέροχες φωτογραφίες, τις συμβουλές και την υποστήριξή της καθότι εγώ παντελώς άσχετη με τις υιοθεσίες και το τόσο φιλόξενο gatospito μεσω του οποίου έγινε το προξενιό.
Παιδιά, δεν έχω λόγια, 5.30 έβαλα την αγγελία, 8.15 με είχανε πάρει τηλ. τα παιδιά που την είδαν εδώ kissss !!!
Κλειδώνουμε Veryhappy Veryhappy Veryhappy
cheers cheers cheers cheers ελπιζω να γνωρισουμε και τον τυχερο γατομπαμπα και να μαθαινουμε νεα του Μενελαου!! flower
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 Empty Απ: Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από vaso Δευ Νοε 07, 2011 9:23 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Μενέλαος, το γατάκι-αντίδοτο στην οικονομική κρίση! Υιοθετήθηκε - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης