gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

<3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

+15
melitta
Chouzouris
vaso
moukelis
NiaR
XIONIS
nosyparker
doremi
LAROGATA
nelly 's mother
Anatoli
Λιαννα
SuperCatz
Πούπσυ
kounelaki
19 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Λιαννα Κυρ Ιαν 23, 2011 5:24 pm

Δε με πλησιαζει,ουτε με κονσερβα,ειναι συνεχεια κατω απο το κρεββατι και εκανε χαρουλες στη γιαγια μου που ηρθε επισκεψη,ενω εμενα με αγνοουσε επιδεικτικα!!! mallia
Λιαννα
Λιαννα
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : 8)Η Μελενια ,ο Σωκρατης,η Gilda ,η Σισσυ,η Μινετ,το Κολοκυθακι ,η Σκαρλετ και ο Λεοναρντο!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας+
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον πανεμορφο Snow ,το Μικυ και το Λουκουμα ....Α και τη Μαγια!!!!!!!!!!!!
Motto : υπαρχουν και χειροτερα,αλλα υπαρχουν και καλυτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2009
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Ιαν 23, 2011 5:28 pm

Λιαννα έγραψε:Δε με πλησιαζει,ουτε με κονσερβα,ειναι συνεχεια κατω απο το κρεββατι και εκανε χαρουλες στη γιαγια μου που ηρθε επισκεψη,ενω εμενα με αγνοουσε επιδεικτικα!!! <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 388464

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 δυνατή προσωπικότητα το μικρό!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Ιαν 23, 2011 5:30 pm

Σκατογατα παιδι μου, τι περιμενεις?!!!!! happy2 happy2 happy2

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 393-61
Το αβαταρ τα λεει ολα
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Ιαν 23, 2011 7:27 pm

Anatoli έγραψε:Σκατογατα παιδι μου, τι περιμενεις?!!!!! <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 393-61
Το αβαταρ τα λεει ολα

+100000000000000000000000000 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Ιαν 24, 2011 11:22 am

SuperCatz έγραψε:
Anatoli έγραψε:Σκατογατα παιδι μου, τι περιμενεις?!!!!! <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 393-61
Το αβαταρ τα λεει ολα

+100000000000000000000000000 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261 <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 986261
οντως τετα μου,το αβαταρ σου τα λεει ολα! συμπυκνωνει την φιλοσοφια της γατας! happy2 happy2 happy2 veryfunny veryfunny veryfunny
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 Empty Απ: <3 Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε

Δημοσίευση από Λιαννα Δευ Ιαν 24, 2011 3:07 pm

Δυο θεματα σημερα:1)Σκεφτηκα πως οσο ειναι μικρο,οκ να το λεω Κολοκυθακι,αλλα για μετα δε μου αρεσει... Embarassed Απο διαφορα ονοματα που βρηκα,το΄΄ Λουσι ΄΄μου αρεσε περισσοτερο και μετα το ΄΄Μπελλα΄΄.Αν εχετε καποια προταση,ευχαριστως δεχομαστε!!2) Απο εμενα,το θεμα μπορει να κλειδωθει.Θα γραφω πια στο ΄΄Η συμμορια των 6΄΄.Μενει να δωσει οκ και η Ελενα.
Λιαννα
Λιαννα
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : 8)Η Μελενια ,ο Σωκρατης,η Gilda ,η Σισσυ,η Μινετ,το Κολοκυθακι ,η Σκαρλετ και ο Λεοναρντο!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας+
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον πανεμορφο Snow ,το Μικυ και το Λουκουμα ....Α και τη Μαγια!!!!!!!!!!!!
Motto : υπαρχουν και χειροτερα,αλλα υπαρχουν και καλυτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2009
Mood : <3  Χαρίζεται το Κολοκυθάκι!!!!!!!!! <3 - Υιοθετήθηκε - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης