gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

+12
Kikiriki
NiaR
flokatoula
alex..niaou
vaso
Chouzouris
Milly
BokSurat
SuperCatz
Πούπσυ
Anatoli
MouSouDa
16 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από NiaR Δευ Δεκ 27, 2010 12:12 pm

χαχαχαχαχα παραπονα η καυμενη η Μοιρα!!!! happy2

εδω ο Παρης οταν ηρθε θυλαζε το Εκτορι
eros
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από moukelis Δευ Δεκ 27, 2010 12:17 pm

Μπα,την ενοχλησα που την κοιτουσα,πηγε πιο περα και συνεχισε να τους θηλαζει!Το γελοιο ειναι οτι ο ΥοΥο απο τοτε ηταν μεγαλυτερος της σε μεγεθος.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από NiaR Δευ Δεκ 27, 2010 12:19 pm

moukelis έγραψε:Μπα,την ενοχλησα που την κοιτουσα,πηγε πιο περα και συνεχισε να τους θηλαζει!Το γελοιο ειναι οτι ο ΥοΥο απο τοτε ηταν μεγαλυτερος της σε μεγεθος.

πλακα κανειςςςς
εσυ την ενοχλησες??????????
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Δεκ 27, 2010 1:00 pm

moukelis έγραψε:Δεν εχει σημασια ουτε η ηλικια,ουτε αν εχουν σταματησει το θηλασμο.Ο ΥοΥο δεν ειχε ξαναδει τη Μόιρα,και ειχε απογαλακτιστει εννοειται,και δες τι εγινε τη δευτερη μερα που ηταν σπιτι:

moukelis έγραψε:Μπα,την ενοχλησα που την κοιτουσα,πηγε πιο περα και συνεχισε να τους θηλαζει!Το γελοιο ειναι οτι ο ΥοΥο απο τοτε ηταν μεγαλυτερος της σε μεγεθος.


Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 71431 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 71431 Απίστευτο!!! Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 71431 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 71431
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Δεκ 27, 2010 1:02 pm

happy2 happy2 happy2
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από moukelis Δευ Δεκ 27, 2010 1:04 pm

Nαι,εγω την ενοχλησα,πηγε κατω απο την κουκετα και συνεχισε να τους θηλαζει ακαθεκτη.Ο ΥοΥο υιοθετηθηκε ως σιαμεζος μολις μετακομισε,η Μόιρα τον περασε για μωρο της και ο Τρουφας για αδερφο του!

moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Δεκ 27, 2010 1:21 pm

Δεν έχω λόγια!!! Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 387145 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 45749 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 387145 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 45749 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 387145



Όλα τα λεφτά είναι στο 1ο βίντεο, γύρω στο 55'' που τραβάς από πιο μακριά για να φανεί η διαφορά μεγέθους! Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 742497 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Δεκ 27, 2010 1:29 pm

τι τελειο!! το θελω κι εγω αυτο το σιαμακι!! salia
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από moukelis Δευ Δεκ 27, 2010 1:36 pm

Αυτο το σιαμεζακι το κρατησαμε αρκετα περισσοτερο γιατι το παιδι που ηταν να το παρει το ακυρωσε.Βεβαια απεκτησε μια εξαιρετικη οικογενεια,και τον βλεπουμε και στις εκθεσεις και τον χαιρομαστε.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από vaso Δευ Δεκ 27, 2010 1:48 pm

Πούπσυ έγραψε:τι τελειο!! το θελω κι εγω αυτο το σιαμακι!! salia

Μα δεν είναι γλυκύτατα αυτά τα πλάσματα; lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia heart

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από MouSouDa Τρι Δεκ 28, 2010 10:30 am

alex..niaou έγραψε:
MouSouDa έγραψε:

Μην ανησυχείς Αλεξ μου όλα είναι υπό έλεγχο oksmily3

Τα μικρούλια σου είναι κουκλάαααακια και πολύ τρυφερούλια grouphug grouphug ειδικά η Sushi είναι πολύ χαδιάρα gatoula

Τα μαλώνω λιγουλάκι όταν πάνε να την θηλάσουν και δείχνουν να ακούν γιατί δεν ξαναπροσπαθούν τουλάχιστον για τις υπόλοιπες 2-3 ώρες

Όλα καλά θα πάνε dont worry

Φιλιά να περνάς καλά Laughing


Οντως η Σουσι ειναι πιο χαδιαρα απο την μπαριλιτσα..η Μπαριλλα ειναι κλιγο ντιβα,δεν νομιζεις?παντως η μπαριλλα παραδιδεται στα χαδια οταν κοιμαται! Laughing

οσο χρειαζεται να τα μαλωνεις,δεν με πειραζει...κ γω στο σπιτι τα μαλωνω καμια φορα κ ακουνε,δεν 8ελουνε πολλα πολλα... Smile

Χθές αναγκάστηκα να τα χωρίσω από τις 6 το απόγευμα γιατί η Δρενιούλα ήταν χάλια .... Ήταν σαν να είχε κατάθλιψη ... ή υπερκόπωση ... ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο Sad

Την κουβαλούσα αγκαλιά και όπου την έβαζα έμενε χωρίς να κουνάει ούτε τα μουστάκια της που λέει ο λόγος ... Το βράδυ την πήρα στο κρεβάτι και δεν κουνήθηκε ρούπι ... Το πρωί καθόταν σαν αποχαυνωμένη και με κοιτούσε ... Ούτε νιάρ ούτε νιάου .. ΤΙΠΟΤΑ

Φάρμακα τέλος από σήμερα (συμπληρώσαμε και το 2ο επταήμερο)
Ίσως να είναι από τα φάρμακα ... ίσως να είναι από τους γάτους που μας πολυορκούν αυτές τις μέρες συνέχεια και όταν τους βλέπει η Δρενιούλα πάει τρέχοντας και βαράει με δύναμη στο τζάμι ουρλιάζοντας ... (λέτε να έχει πάθει καμιά διάσειση ??? Suspect

Σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μας.
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Δεκ 28, 2010 10:50 am

Δεν ξέρω τί να σου πω Μαράκι μου..
Ο γιατρός θα την δει και θα πει..
Περαστικά της εύχομαι, ό,τι κι αν είναι! Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 322479 Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Δεκ 28, 2010 11:08 am

MouSouDa έγραψε:
alex..niaou έγραψε:
MouSouDa έγραψε:

Μην ανησυχείς Αλεξ μου όλα είναι υπό έλεγχο oksmily3

Τα μικρούλια σου είναι κουκλάαααακια και πολύ τρυφερούλια grouphug grouphug ειδικά η Sushi είναι πολύ χαδιάρα gatoula

Τα μαλώνω λιγουλάκι όταν πάνε να την θηλάσουν και δείχνουν να ακούν γιατί δεν ξαναπροσπαθούν τουλάχιστον για τις υπόλοιπες 2-3 ώρες

Όλα καλά θα πάνε dont worry

Φιλιά να περνάς καλά Laughing


Οντως η Σουσι ειναι πιο χαδιαρα απο την μπαριλιτσα..η Μπαριλλα ειναι κλιγο ντιβα,δεν νομιζεις?παντως η μπαριλλα παραδιδεται στα χαδια οταν κοιμαται! Laughing

οσο χρειαζεται να τα μαλωνεις,δεν με πειραζει...κ γω στο σπιτι τα μαλωνω καμια φορα κ ακουνε,δεν 8ελουνε πολλα πολλα... Smile

Χθές αναγκάστηκα να τα χωρίσω από τις 6 το απόγευμα γιατί η Δρενιούλα ήταν χάλια .... Ήταν σαν να είχε κατάθλιψη ... ή υπερκόπωση ... ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο Sad

Την κουβαλούσα αγκαλιά και όπου την έβαζα έμενε χωρίς να κουνάει ούτε τα μουστάκια της που λέει ο λόγος ... Το βράδυ την πήρα στο κρεβάτι και δεν κουνήθηκε ρούπι ... Το πρωί καθόταν σαν αποχαυνωμένη και με κοιτούσε ... Ούτε νιάρ ούτε νιάου .. ΤΙΠΟΤΑ

Φάρμακα τέλος από σήμερα (συμπληρώσαμε και το 2ο επταήμερο)
Ίσως να είναι από τα φάρμακα ... ίσως να είναι από τους γάτους που μας πολυορκούν αυτές τις μέρες συνέχεια και όταν τους βλέπει η Δρενιούλα πάει τρέχοντας και βαράει με δύναμη στο τζάμι ουρλιάζοντας ... (λέτε να έχει πάθει καμιά διάσειση ??? Suspect

Σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μας.
αχ βρε μαρια..... No ολα καλα να πανε......δωσε πολλα πολλα φιλακια στη γλυκια δρενιουλα....ελπιζω τα μικρακια να μην σου ειναι μεγαλο βαρος γιατι αισ8ανομαι πολυ ασχημα..... Embarassed
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από MouSouDa Τρι Δεκ 28, 2010 12:21 pm

αχ βρε μαρια..... ολα καλα να πανε......δωσε πολλα πολλα φιλακια στη γλυκια δρενιουλα....ελπιζω τα μικρακια να μην σου ειναι μεγαλο βαρος γιατι αισ8ανομαι πολυ ασχημα..... .
___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Καλέ μην στεναχωριέσαι, δεν είναι τα μικρά η αιτία. Τα χώρισα πιο πολύ για ασφάλεια όλων τους.

Τα μικρούλια είναι με τα παιχνιδάκια τους και με το φαγάκι τους και την άμμο τους. Την Δρενιούλα απομόνωσα για να δώ τί συμβαίνει.

Μην άνησυχείς όλα καλά θα πάνε gatoula
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από moukelis Τρι Δεκ 28, 2010 1:51 pm

Περαστικα της...Αληθεια ο γιατρος της εκανε σιγουρα ολικη αφαιρεση;Μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπες για τους αρσενικους.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από MouSouDa Τρι Δεκ 28, 2010 2:40 pm

moukelis έγραψε:Περαστικα της...Αληθεια ο γιατρος της εκανε σιγουρα ολικη αφαιρεση;Μου εκανε εντυπωση αυτο που ειπες για τους αρσενικους.

Ναι ολική αφαίρεση της έκανε. Αυτό που σκέφτομαι εγώ είναι μήπως οι αρσενικοί "μυρίστηκαν" τα πιτσιρίκια και η καημένη η Δρενιούλα αισθάνεται ότι πρέπει να τα προστατέψει. Να φανταστείς πού την χάνεις πού την βρίσκεις είναι μπροστά στο παράθυρο (κι ας έχω κατεβάσει εντελώς το παντζούρι για να αποφύγουμε άλλα συμβάντα)
Εγώ εντωμεταξύ αφήνω και φαγητάκι στην πίσω αυλή για ένα αδεσποτάκι που έχω μόνιμο επισκέπτη (θηλυκό) και ίσως να είναι λάθος μου αυτό γιατί έρχονται και οι γάταροι ... οι οποίοι σημειωτέον ΔΕΝ είναι αδέσποτα, ανοίκουν σε κάποιους γείτονες. Μήπως να τους βρώ και να τους πώ να τους μαντρώσουν ??? Suspect Θα το επιχειρήσω ...

MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 Empty Απ: Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? ..

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Ιαν 05, 2011 8:53 pm

Κάθησα και διάβασα όλο το τοπικ απ την αρχή σήμερα ..
Να δώ μήπως μου ξέφυγε κάτι ...

Ξέρω ξέρω Βιτωρια .. προχωράμε μπροστά .. mallias
Αλλά για να προχωρήσω μπροστά θα πρέπει πρώτα να δώσω κάποιες, έστω υποτυπώδεις, απαντήσεις στον εαυτό μου ...

Όσο διάβαζα και σημείωνα .. τόσο με παίρναν τα ζουμιά ...

Νάσου και τα μωράκια δίπλα μου ... και μετά επάνω στο γραφείο να προσπαθούν να μου αποσπάσουν την προσοχη ...

Και πατήσαν στο πληκτρολόγιο και σβήσαν όλα ... Το μόνο που έμεινε ήταν το wallpaper του υπολογιστή μου .. που ήταν η Δρενιούλα μου

Ας με συγχωρέσουν και όλοι οι υπόλοιποι για όποια συγκίνηση προκαλέσω .. αλλά δεν αντέχω να μην μοιραστώ μαζί σας αυτό ...

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 05012011015

κι αυτό ...

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 05012011016

και την sushi κοιτάει την μανούλα της στην οθόνη και ν απλώνει το ποδαράκι της ...

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 05012011017

και με αυτό ....

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 05012011018

... θα ήθελα να κλειδώσει και αυτό το topic


Νομίζω ότι είναι το καλύτερο αντίο στην μανούλα τους, στην ψυχούλα μου, στην κουκλίτσα μας heart

Στο καλό Δρενιούλα rainbow

Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 IMGP2367
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Γρομπαλάκι μετά από 2 εβδομάδες στο σημείο του εμβολίου ..?? .. - Σελίδα 9 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης