gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

+32
cloud
Gloriana
Tiger Lilly
ralou
andrilisa
ladycat
Pepita
marfot75
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Nickpes
ismini
vaso
Fotoula
XIONIS
NiaR
Lionesse
Silmaril
blackbaby
thundercats
marestros
marmanga
Φωτεινή
markello
manto
Kikiriki
Marcos
Anatoli
gatoras
Πούπσυ
Maro
Chouzouris
Milly
36 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 20, 2009 12:42 pm

Μπράβο βρε Αντριλίσα!!!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
Σου τρίβεται το μαναράκι;;;; Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 697817
Ε, βέβαια, θα χρειαστεί κάποιο χρόνο για να προσαρμοστεί στο καινούριο σπίτι.
Ηρεμία θέλει τις πρώτες μέρες.
Αλλά εσένα σε εμπιστεύτηκε αμέσως όπως φαίνεται κι αυτό είναι ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ πολύ καλό!!!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
Δεν είναι ΚΟΥΚΛΟΣ;;;;; Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 270712
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 12:42 pm

ΆΡχισε κιόλας τις εξευρενήσεις;;;;;;!!!!! Shocked Shocked
ΕΓώ περίμενα ότι θα χωθεί κάτω από έπιπλο για κάνα τριήμερο.
Αυτά είναι ΓΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΑ νέα!!! Καλή συνέχεια, λοιπόν, και καλά χάδια.
gatoula gatoula
Ουφ, τώρα μπορώ να πάω στο σουπερμάρκετ.... Περίμενα ενημέρωση και δεν το κουνούσα από εδώ. Smile
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Νοε 20, 2009 12:42 pm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Νοε 20, 2009 12:44 pm

Καλη σας συν-γατοικιση.Ειναι πανεμορφος γατος!!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από andrilisa Παρ Νοε 20, 2009 12:45 pm

Είναι υπέροχως και τώρα πια είμαι 1000% σίγουρη πως ήταν η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει ποτέ στη ζωή μου και ασφαλώς και ή πιο σοβαρή
andrilisa
andrilisa
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Θάσος
Αριθμός γατουνίων : 1 στην καρδιά μου για πάντα και ο κούκλος ο Μέλιος
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω όλες είναι γλύκες
Motto : ο έρωτας είναι μια ματιά στον ούρανο με τ'άστρα. Μην βλέπεις όμως και πολύ ψηλά μην σου 'ρθει καμιά γλάστρα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 12:47 pm

Κάποια ερωτεύτηκε.... whistle mati kissss
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από andrilisa Παρ Νοε 20, 2009 12:48 pm

Το πανέμορφος των αδικεί. Είναι θεικός. Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 45749
andrilisa
andrilisa
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Θάσος
Αριθμός γατουνίων : 1 στην καρδιά μου για πάντα και ο κούκλος ο Μέλιος
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω όλες είναι γλύκες
Motto : ο έρωτας είναι μια ματιά στον ούρανο με τ'άστρα. Μην βλέπεις όμως και πολύ ψηλά μην σου 'ρθει καμιά γλάστρα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από markello Παρ Νοε 20, 2009 12:48 pm

marmanga έγραψε:Κάποια ερωτεύτηκε.... whistle mati kissss
ω, ναι..... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Νοε 20, 2009 12:50 pm

φαινεται και τοοοοοοοοσο απαλος! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 505265
Εκανες μεγαλο καλο που τον πηρες! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 719932
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 20, 2009 12:50 pm

andrilisa έγραψε:Είναι υπέροχως και τώρα πια είμαι 1000% σίγουρη πως ήταν η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει ποτέ στη ζωή μου και ασφαλώς και ή πιο σοβαρή
Και μόνο το ότι διάλεξες έναν γάτο που θα βοηθούσες και μιά κοπέλα που ούτε ήξερες να ξεπεράσει αυτή την τόσο δύσκολη στιγμή στη ζωή της δείχνει τι παιδί είσαι.... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από manto Παρ Νοε 20, 2009 1:07 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
filaki filaki filaki filaki filaki





Sad Sad Sad Sad Sad Sad
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Maro Παρ Νοε 20, 2009 1:22 pm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784



Καλή συγκατοίκηση!!!!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Tiger Lilly Παρ Νοε 20, 2009 1:38 pm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866

Καλώς τον δέχθηκες και καλογουργούρητος (όπως μου είχε πει κι εμένα κάποιος εδώ)!!!!!!

Θέλουμε φωτό! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 197555 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 197555 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 197555
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από andrilisa Παρ Νοε 20, 2009 2:03 pm

Για φωτογραφίες ακόμα λίγο θα περιμένετε γιατί είπαμε εξερευνάει το σπίτι τρίβεται στα πόδια αλλά για αγκαλιά μήτε να ακούσει. Σαν να μου λέει: Κοίτα φιλενάδα ξεκουβαλίθηκα από το σπίτι μου διέσχισα όλη την Ελλάδα με αεροπλάνα και βαπόρια και μου θέλεις και αγκαλιές. Για μπάστα! όλα στην ώρα τους. Οπότε σας ζητώ λίγη υπομονή και με την πρώτη ευκαιρία στέλνω και φωτό. Πάντως αν μέχρι τώρα ο άντρας μου κοιμόταν στον καναπέ εθελοντικά τώρα εξ ανάγκης θα το κάνει μου φαίνεται. Στο ρόλο του άντρα του σπιτιού αυτός από σήμερα έρχεται δεύτερος και κατα ιδρωμένος. Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 891188
andrilisa
andrilisa
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Θάσος
Αριθμός γατουνίων : 1 στην καρδιά μου για πάντα και ο κούκλος ο Μέλιος
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω όλες είναι γλύκες
Motto : ο έρωτας είναι μια ματιά στον ούρανο με τ'άστρα. Μην βλέπεις όμως και πολύ ψηλά μην σου 'ρθει καμιά γλάστρα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 2:08 pm

happy2 happy2
Πρόσεξε μόνο μην γίνει καμιά στραβή και κοιμάται ο άντρας σου ΜΕ τον γάτο και μείνεις αμανάτι.
Ξέρω διάφορους γατοχαζομπαμπάδες που λυώνουν για τους γάτους που αρχικά απλώς 'ανέχονταν'.
Laughing
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 20, 2009 2:09 pm

Όχι βρε Αντριλίσα μου!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784
Ψυχή έχει κι αυτός Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 43833 (ο άνδρας σου δηλαδή Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 517937 ) κι ας μην είναι μακρύτριχος... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 43833
(εκτός κι αν είναι... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261 )
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 2:15 pm

Και μακρύτριχος να είναι, δεν νομίζω να είναι ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ!!!! arrogant
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Παρ Νοε 20, 2009 2:19 pm

Κόρη και Μέλιο πολλά πολλά φιλιά Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 702886 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 702886 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 702886 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 702886 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 702886
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου,ο άγγελος μου
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορίνι τον Ντακίρι τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 20, 2009 2:53 pm

marmanga έγραψε:Και μακρύτριχος να είναι, δεν νομίζω να είναι ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ!!!! arrogant
Γιατί δεν μπορεί να είναι και κοκκινοτρίχης;;;; Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 270712
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 3:02 pm

Α, οκ....
Τώρα που όλα πήγαν καλά, νιώθουμε μια άνεση να sex κι αυτό το θεματάκι απ' ό,τι βλέπω. whistle whistle whistle whistle
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Smokys Παρ Νοε 20, 2009 3:55 pm

ΣΚΑΤΑ, ειμαι σε εταιρεία και με εχουν πάρει τα ζουμιά, και με κοιτανε και δεν ξέρουν το γιατί..... ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ....

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784

ΜΑΚΑΡΙ NA ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, για όλους και όλα.... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171

φτου φτου Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 3:57 pm

Σοφή η ρήσις: Αν δεν ταιριάζαν, δεν θα συμπεθεριάζαν Cool
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Νοε 20, 2009 4:01 pm

marmanga έγραψε:Σοφή η ρήσις: Αν δεν ταιριάζαν, δεν θα συμπεθεριάζαν Cool

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Gatadministrator Παρ Νοε 20, 2009 4:03 pm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 662310

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 4:17 pm

Άϊ ρεστ μάι κέις! tafos tafos tafos
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Νοε 20, 2009 5:57 pm

Καλη ζωη να εχετε μαζι.... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από tsili Παρ Νοε 20, 2009 6:44 pm

καλή συμβίωση. Ο Μέλιος είναι εκπληκτικός γάτος απ, ότι φάινεται που έχει εισπράξει πολύ αγάπη μέχρι τώρα και φαίνεται έτοιμος να εμπιστευτεί τους καινούριος του συγκάτοικους
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από M81 Παρ Νοε 20, 2009 7:29 pm

Ξεκινώντας σήμερα "μονορούφι" από τη σελίδα 4...
Δείτε και θα καταλάβετε τις ψυχολογικές μου μεταπτώσεις από το πως αλλάζουν τα emoticons:

markello έγραψε:H φωτογραφία στο μπαλκόνι... σου σκίζει την καρδιά.. Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784
Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784

Marcos έγραψε:
andrilisa έγραψε:Είναι υπέροχως και τώρα πια είμαι 1000% σίγουρη πως ήταν η καλύτερη απόφαση που έχω πάρει ποτέ στη ζωή μου και ασφαλώς και ή πιο σοβαρή
Και μόνο το ότι διάλεξες έναν γάτο που θα βοηθούσες και μιά κοπέλα που ούτε ήξερες να ξεπεράσει αυτή την τόσο δύσκολη στιγμή στη ζωή της δείχνει τι παιδί είσαι.... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 193169
Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 270712

dgriman έγραψε:ΣΚΑΤΑ, ειμαι σε εταιρεία και με εχουν πάρει τα ζουμιά, και με κοιτανε και δεν ξέρουν το γιατί..... ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΕΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ΣΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ....

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784

ΜΑΚΑΡΙ NA ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, για όλους και όλα.... Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 854171

φτου φτου Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 322479
Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 72784 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261

marmanga έγραψε:Σοφή η ρήσις: Αν δεν ταιριάζαν, δεν θα συμπεθεριάζαν Cool
marmanga έγραψε:Άϊ ρεστ μάι κέις! tafos tafos tafos
Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 986261


---
Andrilisa έχεις μεγάλη καρδιά!
Ευχόμαι όλα να πάνε καλά για όλους:
Για την Έλενα και την οικογένειά της, για σένα και την οικογένειά σου και φυσικά για τον Μέλιο!

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 838337 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 38115 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 838337 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 38115 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 838337
M81
M81
Catarazzi
Catarazzi

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : Την Σουλτανίτσα, τον Γαργαρούλη και την Essie!
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/03/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από marmanga Παρ Νοε 20, 2009 7:37 pm

Ωραία η σύνοψη, συνωνόματη! oksmily3 oksmily3
Βασικά όμως, η τελική εντύπωση αυτού του θέματος, νομίζω ότι είναι:

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy kissss kissss kissss kissss mati mati
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από markello Παρ Νοε 20, 2009 7:38 pm

marmanga έγραψε:Ωραία η σύνοψη, συνωνόματη! oksmily3 oksmily3
Βασικά όμως, η τελική εντύπωση αυτού του θέματος, νομίζω ότι είναι:

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy kissss kissss kissss kissss mati mati

+3456 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Gatadministrator Παρ Νοε 20, 2009 8:12 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 662310

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 Empty Απ: Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία...

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 20, 2009 9:50 pm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 442890
Το κλειδώνω με πανηγυρισμούς γιατί η κλαψιάρα δεν πρόκειται να σταματήσει!!!!! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 339558
ΕΛΕΝΑ, ο κούκλος είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΗΔΗ! Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 270712

Δες εδώ:http://www.gatospito.com/forum-f26/topic-t4137.htm

Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 501866
Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616 Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 952616
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Μέλιος - Επείγουσα ανάγκη για υιοθεσία... - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης