gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

+29
YNL
ZIZIKOS
Witch girl
Γκάρφιλντ
victorgatos
Svartia
zaxaroulamou
XIONIS
Maro
riaki
flokatoula
Pepita
nosyparker
patousis
Marcos
SuperCatz
Anatoli
aporw
christiana
ladycat
sardela
Luna
Φωτεινή
marmanga
Desdemona
life
Milly
mimika
Chouzouris
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Pepita Τρι Ιουν 29, 2010 7:06 pm

flokatoula έγραψε:Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 986261 Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 986261 Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 986261 Α ναι.

Για τον κο Πάνο!
a ok Laughing

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Ιουν 29, 2010 7:08 pm

flokatoula έγραψε:Δεν έχεις να χάσεις τίποτα με μια επίσκεψη, η δική σου γνώμη είναι και η πραγματική.

Προσωπικά όταν με ρωτούν λέω με περηφάνεια οτι πάω σε έναν από τους καλύτερους γιατρούς για γάτες στην Ελλάδα (για τις υπόλοιπες χώρες δεν έχω άποψη). Και δε ντρέπομαι καθόλου να το πω. Τη ζεστασιά και τη σιγουριά που νιώθω όταν εξετάζει τους συντρόφους μου δε θα τη βρω αλλού. Και ευλογώ την τύχη μου που από την πρώτη στιγμή και τα δύο τα πήγα εκεί.

Το τηλέφωνο είναι πάντα διαθέσιμο όπως και το ιατρείο, μια φορά μόνο δεν έπιανε και με πήραν μετά από λίγο πίσω.

Υπάρχουν και άλλοι πολλοί καλοί επιστήμονες και επαγγελματίες στο χώρο αυτό. Μπορεί κάποιος να είναι και κοντά σου.

Προσπαθώ να φανταστώ τί κακό βρήκε κάποιος να πει για αυτόν τον γιατρό που νομίζεις οτι το χαμόγελο του το έχουν κολλήσει με σιλικόνη στα μάγουλα και που έχει τόση εμπειρία και γνώση που ξέρει τη λύση πριν καλά καλά του πεις το πρόβλημα. Και οι τιμές μια χαρά είναι.

Κρίνοντας από τη δική μου εμπειρία, αν κάποιος θέλει να βρει να πει, θα βρει.
Είναι όμως κρίμα να μειώνεται ένας λαμπρός και καταξιωμένος επιστήμονας, για τους προσωπικούς λόγους του καθενός.
Στο κάτω κάτω της γραφής, ο γιατρός είναι επιλογή, και σε όποιον δεν αρέσει, απλά δεν τον επιλέγει ή πάει αλλού.
Τόσο απλά.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από riaki Τετ Οκτ 13, 2010 7:51 pm

μιας που λετε για κτηνιατρους εδω και για να μην ανοιξω νεο θεματακι ηθελα να ρωτησω αν ξερετε κανεναν κτηνιατρο που μετα την στειρωση να κραταει και για καμια μερα μεσα το γατακι!!!!!!για αδεσποτακι μιλαω!!!!!!αν γνωριζει καποιος κατι οικονομικο!!!!!
riaki
riaki
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : γατιθεα
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα τα φουντωτα και τα μπλε
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M-help

http://sites.google.com/site/loveforcanaries/loveforcanaries

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Οκτ 13, 2010 8:04 pm

Aν κάποιος θέλει να προτείνει κάποιον γιατρό στη riaki, παρακαλώ αυτό να γίνει με προσωπικό μήνυμα, όχι με αναφορά του γιατρού στο θέμα.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Maro Τετ Οκτ 13, 2010 9:11 pm

Στην Καλλιθέα δεν ξέρω, αν σε βολεύει Νίκαια ή Ζωγράφου πες μου να σου στείλω μήνυμα
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από riaki Τετ Οκτ 13, 2010 10:28 pm

ισως ειναι λιγο μακρια αν δεν σου κανει κοπο στειλε μου ομως ενα μνμ για καλο και για κακο! Smile
riaki
riaki
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : γατιθεα
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα τα φουντωτα και τα μπλε
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M-help

http://sites.google.com/site/loveforcanaries/loveforcanaries

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Maro Τετ Οκτ 13, 2010 11:38 pm

οκ! σου έστειλα
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από XIONIS Δευ Οκτ 25, 2010 3:06 pm

Ψαχνω αμεσα καλο κτηνιατρο στην περιοχη της Νικαιας για τον σκυλο φιλου μου!!! Παρακαλω στειλτε ΠΜ! Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 270712
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από ladycat Δευ Οκτ 25, 2010 3:15 pm

ασπασια εχεις πμ
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από XIONIS Δευ Οκτ 25, 2010 3:50 pm

Ευχαριστω Φροσι!!! Του το εστειλα!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από ladycat Δευ Οκτ 25, 2010 3:57 pm

τελεια
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από zaxaroulamou Τρι Σεπ 27, 2011 11:38 pm

Γατοφιλοι μου καλοι μπορει να μου προτεινει καποιος κτηνιατρο καλο που να αγαπαει τα αδεσποτακια να του παω τη Ζαχαρουλα μου και οποιο αλλο γατακι αδεσποτακι βρισκω γΙΑ φροντίδα?να ειναι και καλος στισ στειρωσεις.περιοχη παγκρατι μενω αλλα παω και πιο μακρια αν ειναι καποιος καλος.αν θελετε στειλτε μου πμ για να μην εκθεσουμε κανεναν?ο ******** ειναι καλος?και για στειρωσεις?ευχαριστω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuperCatz στις Πεμ Σεπ 29, 2011 5:48 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Βάσει των όρων χρήσης, απαγορεύεται η ονομαστική αναφορά κτηνιάτρων.)
zaxaroulamou
zaxaroulamou
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 2 ζαχαρουλα και πατουσιτσα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΑΑΑ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον καραμουζα και ολα τα αδεσποτα!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/07/2011
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Σεπ 29, 2011 5:51 pm

Όποιος θέλει ν' απαντήσει στην zaxaroulamou σχετικά με το ερώτημά της για κτηνίατρους, παρακαλώ να το κάνει με πμ.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Svartia Κυρ Οκτ 23, 2011 12:57 pm

Θα ήθελα κι εγώ αν μπορείτε να μου συστήσετε έναν καλό γιατρο στην περιοχη της Νίκαιας ή και του Πειραιά ακόμα.
Ετοιμαζομαι να τους κανω στειρωσεις γενικα θελω καποιον αξιο εμπιστοσυνης..(με πμ φυσικά)

Δύο έχω δοκιμάσει έως τωρα..Ο ένας ηταν ότι νάναι και δεν ξαναπάτησα και το αλλο φαινεται καλό αλλα δεν ξερω..Πηρα το γατονι μου που διανυκτερευσε εκει επειδη επαθε καταγμα για να του βαλουν ναρθηκα..και ηταν βρεγμενο απο κατω..μου ειπαν οτι κατουρηθηκε απο το φοβο του..ενταξει με ενα πανακι δεν μπορουσαν να το κανουν λιγο?ξερω γω..
Svartia
Svartia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Peiraias
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/10/2011
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από victorgatos Σαβ Ιαν 19, 2013 8:48 pm


Γεια παιδια. Η γατα μου ειναι ακομα πολυ μικρη και δεν την εχω εμβολιασει ακομα. Ποσα εμβολια πρεπει να γινουν και σε τι τιμες κειμενονται?Εχω ρωτησει 1-2 κτηνιατρους αλλα θελω και την γνωμη σας... pelargos Smile cheers
victorgatos
victorgatos
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Ισπανια
Αριθμός γατουνίων : Το μικρο ζουζουνακι μου τον Βικτωρα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Μμμ... Καλοκαιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες τις αδεσποτες{ ομως προτιμω τις ασπρομαυρες!!!}
Motto : ο κοσμος ειναι επικινδυνος οχι εξαιτιας αυτων που κανουν το κακο, αλλα εξαιτιας αυτων που βλεπουν και δεν κανουν τιποτα. Albert Einstein
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/01/2013
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Γκάρφιλντ Τρι Δεκ 10, 2013 6:01 pm

Ο κος Παναγιωτόπουλος ("Αίλουρος") είναι ο πιο εξαίρετος ιατρός που έχω γνωρίσει. Δυστυχώς, από προφανές ιατρικό λάθος άλλης κτηνιάτρου, "έφυγε" και το πρώτο μας αγγελούδι... (σε νιώθω!)
Πριν λίγο καιρό ήμαστε γειτόνοι, αλλά και τώρα που μας χωρίζουν αρκετά χιλιόμετρα, δεν εμπιστεύομαι κανέναν άλλο κτηνίατρο για τις δύο μου κοριτσάρες! Κυρίως επειδή φοβούνται και δεν μπορούμε κάθε μήνα (που πρέπει να μπει η αμπούλα τους) να πηγαίνουμε, με επιφύλαξη πάμε σε μία γειτονική κτηνίατρο, που όμως φαίνεται και εκεί καθαρά η απειρία της...
Για εμβόλιο ή κάτι σοβαρότερο, μόνο στον "Αίλουρο"! Δεν κάνω "διαφήμιση", αλλά όταν ένας άνθρωπος με αξίες, αξιοπρεπής, έμπειρος και με ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ στα ζώα, σε "σκλαβώνει" με τον τρόπο του και την μεθοδικότητά του, τότε είσαι υποχρεωμένος να τον υμνήσεις και να τον τιμήσεις με το παραπάνω.

Όσοι ξαναπάτε στο ιατρείο του, να δείτε οπωσδήποτε τα άλμπουμ που υπάρχουν στο σαλονάκι υποδοχής και εκεί θα δείτε το μεγαλείο τού ανθρώπου αυτού και της εξαιρετικής συζύγου του, κυρίας Μίλλυ!  mallias 

Γκάρφιλντ
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Γκάρφιλντ Τρι Δεκ 10, 2013 6:04 pm

Και ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο ΓΑΤΟΣΠΙΤΟ και τους γατοκατοίκους του (!), που από τα λεγόμενά τους γνώρισα κι εγώ -άπειρος εντελώς πριν κάποια χρόνια...- τον αγαπητό Αίλουρο.

Γκάρφιλντ
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Witch girl Πεμ Δεκ 26, 2013 9:00 am

Εγώ δεν εχω πάει ''Αιλουρο'' αλλά ευτυχώς για το τέκνον μου (:ρ) έχουμε βρει έναν πολύ καλό στο Περιστέρι
Witch girl
Witch girl
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 24
Τόπος : Weird World
Αριθμός γατουνίων : 1 και catαγαπημένο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : To γατοχειμωνοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμίλιο γατοφιλόσοφο
Motto : Η λέξη studying βγαίνει από τις λέξεις students και dying
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2013
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tour10

http://kantoliana.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από ZIZIKOS Πεμ Ιαν 16, 2014 11:41 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ
ΕΙΜΑΙ Ο ΖΙΖΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΛΙΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ.
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ENAΣ ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΕΧΕΙ ΚΡΥΨΟΡΧΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΙΡΩΣΗ Η ΟΧΙ?
ΕΜΕΙΣ ΥΙΟΘΕΤΗΣΑΜΕ ΕΝΑΝ ΓΑΤΟΥΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΥΙΟΘΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΟΤΙ
ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ) ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.
ΗΤΑΝ ΥΓΙΗΣ ΖΩΗΡΟΣ, ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ.
ΦΥΣΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΣΤΕΙΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΚΡΥΨΟΡΧΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙ.
ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΡΩΣΑΜΕ (ΚΙ ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ)
ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ (ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΕ ΠΟΛΥ, ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ) ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.
ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ AIDS, ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΜΩΔΗ ΠΕΡΙΤΟΝΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΣΕ ΟΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ.
ΒΓΗΚΕ ΟΜΩΣ ΘΕΤΙΚΟΣ ΣΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ. (Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΜΕ
ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΗ.
ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ, ΝΑ ΓΛΥΦΕΙ ΤΑ ΠΕΤΡΑΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ
ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΦΑΝΗΚΕ ΧΑΜΗΛΟ ΑΝΟΣΟΠΟΙΗΤΙΚΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΑΛΛΑΓΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ.
Ο ΓΑΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ. Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ. ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΕΣΗ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ
ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΟΡΟ ΚΑΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΕΝΔΟΦΛΕΒΙΑ (ΤΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΦΛΕΒΟΚΑΘΕΤΗΡΑ)
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ. ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΕΟΠΛΑΣΙΑ Η ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΜΕΝΕ
ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑΤΟΣ (ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΒΛΑΒΗ ΚΛΠ)
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΤΟΝ ΑΙΛΟΥΡΟ (ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΠΩΡΗΜΕΝΟΣ) ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΟΝΟ
ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ (ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΜΕΤΑ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ).
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΙΣΩΣ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ ??)
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΛΙΨΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΝΙΓΟΥΝ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ
ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ FORUM MΠΟΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ (ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΡΓΑ) ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Υ.Γ. ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΟΙΚΕΙΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από YNL Πεμ Ιαν 16, 2014 1:51 pm

Θερμά συλλυπητήρια για τον χαμό του ζουζουνιού σας.
Προσωπικά πιστεύω πως σε τέτοιες περιπτώσεις πάντα πρέπει να ζητούμε και δεύτερη γνώμη γιατρών. Πάντα σε κάτι βοηθάει.

Με ξένισε αυτό που σας είπε να περιμένετε μέχρι τα Φώτα να τον πάτε στον Αίλουρο. Ένα γατάκι που η κατάσταση του χειροτερεύει δεν μπορεί να συνιστά ένας γιατρός να περιμένετε 10 μέρες.

Απ ότι κατάλαβα εσείς κάνατε τα αδύνατα δυνατά να βοηθήσετε το γατάκι να ζήσει και μπράβο σας. Αλλά στο μέλλον όταν με το καλό αποκτήσετε άλλο γατάκι ( κι εφόσον υπάρχουν οι οικονομικές δυνατότητες) πάντα να ζητάτε και άλλη γνώμη από διαφορετικό κτηνίατρο

Για τις υπόλοιπες απορίες που έχετε ελπίζω εμπειρότεροι από μένα να σας απαντήσουν
Καλό ταξίδι στο μικρούλη σας. Τώρα κάπου στα σύννεφα θα παίζει με άλλα γατάκια που όλοι μας λίγο πολύ χάσαμε σίγουρος πως τουλάχιστον γνώρισε την αγάπη από σας.
 rainbow rainbow rainbow
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από rouli726 Δευ Ιαν 20, 2014 3:06 pm

καλησπερα σας. υπεροχο αρθρο και πολυ κατατοπιστικο. ως νεα γατομαμα , ψαχνω ενα καλο κτηνιατρο στην περιοχη μου για το γατομωρακι μου.
μηπως ξερετε να μου συστησετε καποιον σε βυρωνα ή κοντα?
σημασια φυσικα εχει να ειναι καλος κ να αγαπαει τα ζωα αλλα κ το οικονομικος παιζει κι αυτο το ρολο του καθως εχω ακουσει καποια τρελα ποσα.
ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και συγγνωμη αν σας ταλαιπωρω
rouli726
rouli726
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : δε σκεφτονται ολοι οπως εγω.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2014
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιαν 22, 2014 11:27 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΥΝL ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΥΡΩΝΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΙΛΟΥΡΟΥ?
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ.
ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΤΟΜΩΡΑΚΙ.

ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από rouli726 Τετ Ιαν 22, 2014 12:05 pm

zizikos, εχω ακουσει κι εγω πολλα και καλα για τον αιλουρο αλλα φοβαμαι να βρω γιατρο τοσο μακρια. εχουμε μεν αυτοκινητο για τις επισκεψεις ρουτινας, αλλα αν συμβει κατι εκτακτο? ακομη και 5 λεπτα καθυστερησης μπορει να αποβει μοιραιο και δε θελω να το ρισκαρω.
ευχαριστω για την απαντηση παντως Smile

y.g. καλε διπλα ειναι η φωτο με το γατουνι μου, το εχω αβαταρ blinking
rouli726
rouli726
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : δε σκεφτονται ολοι οπως εγω.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2014
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιαν 22, 2014 4:06 pm

TI ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΑΤΟΥΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΚΙ ΑΛΛΛΕΣ

ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ (ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΩ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ
ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΕΙΧΑ

ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Serenata Παρ Δεκ 02, 2016 8:25 pm

Καλησπέρα! Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να μου συστήσει κάποιο καλό γιατρό στο Χαλάνδρι ( Κάτω Χαλάνδρι) ή σε πολύ κοντινή περιοχή ας μου στείλει ένα pm.... Δυστυχώς δεν έχω καταλήξει ως τώρα σε κάποιον εδώ κοντά που να με καλύπτει. Κάθε pm και κάθε άποψη ευπρόσδεκτα!
Serenata
Serenata
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλάνδρι
Αριθμός γατουνίων : Αμελί, Καραμέλα, Σερενάτα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/05/2010
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από user5a1569d541a9e Τετ Νοε 22, 2017 2:17 pm

Καλησπέρα,
μένω λόφο Σκουζέ και θα ήθελα παρακαλώ αν κάποιος ξέρει να μου συστήσει κάποιο καλό γιατρό εδώ κοντά (Περιστέρι,Άγιο Αντώνη). Θα επισκεφτώ τον .... γιατί όπως διάβασα εδώ υπάρχουν πολλές θετικές γνώμες, αλλά θα ήθελα να ξέρω ότι υπάρχει κάποιος και πιο κοντά μου καθώς δεν οδηγώ.

Σας ευχαριστώ πολύ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Smokys στις Πεμ Νοε 23, 2017 1:35 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Αναφορα σε επαγγελματία !)
user5a1569d541a9e
user5a1569d541a9e
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τόπος : Λόφος Σκουζέ
Αριθμός γατουνίων : 1 αγγελούδι,1 ταρζανάκι,1 αδεσποτάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/11/2017
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Empty Απ: Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο

Δημοσίευση από Smokys Πεμ Νοε 23, 2017 1:39 pm

Παρακαλώ απαντήσεις μόνο με προσωπικά μηνύματα !


Θα σας παρακαλουσαμε, να ΜΗΝ κάνετε δημόσιες αναφορές σε επαγγελματίες !

Σας ευχαριστούμε για τη κατανόηση.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Ζητούνται βιογραφικά για τον κτηνίατρο της ζωής της γάτας μο - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης