gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Empty ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

Δημοσίευση από μικρη Κυρ Ιουλ 21, 2019 5:51 pm

Ψάχνω επειγόντως σπίτι για δύο νεογέννητα πανέμορφα γατάκια που βρήκαμε χθες (δεν γνωρίζουμε ακόμη φύλο).
Τα βρήκαμε πεταμένα σε ένα χαρτόκουτο. Προς το παρόν τα ταϊζω με μπιμπερό αλλά αδυνατώ να τα κρατήσω λόγω δικών μου ζώων (γάτας και σκύλου). Αν υπάρχει και γατομάνα, αδέσποτη ή δεσποζόμενη, που μπορεί να τα υιοθετήσει, είναι ευπρόσδεκτη!!
Είμαι στο κέντρο της Αθήνας, αλλά τα μεταφέρω εύκολα!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ , ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ.
Τα γατάκια δείχνουν υγιέστατα πίνουν το γάλα τους κανονικά.  Όποια-ος ενδιαφέρεται παρακαλώ ας καλέσει στο 697.22.84.392. ΕΠΕΙΓΕΙ!!!ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Ay110
ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Ay210
ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Ay310

μικρη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

Δημοσίευση από psipsa Τετ Ιουλ 24, 2019 12:25 am

δυστυχως οι περισσοτεροι απο εμας στο γατοσπιτο ειμαστε υπερπληρεις για φιλοξενια εχω ακουσει ομως πως κτηνιατρικη κλινικη στη μεσογειων εχει δυνατοτητα να φροντισει μωρα γατακια εαν ψαξετε στο ιντερνετ θα βρειτε τηλεφωνα επικοινωνιας, animal medical center Λεωφ. Μεσογείων 267 αυτα ειναι τα στοιχεια επικοινωνιας που εχω. Καλη τυχη στα γατακια..
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

Δημοσίευση από μικρη Τετ Ιουλ 24, 2019 12:43 am

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Θα το γνωρίζω μελλοντικά, δυστυχώς δεν τα κατάφεραν και τα δύο γατάκια, πρέπει να είχαν περάσει ώρες χωρίς την μαμά τους και παρά την φροντίδα, υπέκυψαν δύο ημέρες μετά.

Είναι πολύ χρήσιμη ενημέρωση όμως για μελλοντική φορά και θα κρατήσω τα στοιχεία.

Να είστε καλά

psipsa έγραψε:δυστυχως οι περισσοτεροι απο εμας στο γατοσπιτο ειμαστε υπερπληρεις για φιλοξενια εχω ακουσει ομως πως κτηνιατρικη κλινικη στη μεσογειων εχει δυνατοτητα να φροντισει μωρα γατακια εαν ψαξετε στο ιντερνετ θα βρειτε τηλεφωνα επικοινωνιας, animal medical center Λεωφ. Μεσογείων 267 αυτα ειναι τα στοιχεια επικοινωνιας που εχω. Καλη τυχη στα γατακια..

μικρη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ

Δημοσίευση από psipsa Τετ Ιουλ 24, 2019 11:23 am

κριμα.. κανατε ομως ο,τι μπορεσατε, δυστυχως τα μωρα γατακια ειναι πολυ ευαλωτα χωρις τη μαμα τους..
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΨΑΧΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΣΠΙΤΙ - ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΓΙΑ 2 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης