gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας! Empty Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας!

Δημοσίευση από Garfield♡ Τρι Απρ 16, 2019 7:39 am

Καλησπέρα σε ολη την ομαδα! Εχω δυο γατουλες περσιας 2,5 ετων, θα ηθελα να δωσω για υοθεσια την μια απο τις δυο διοτι χρειαζεται στειρωση και δεν εχω την οικονομικη δυνατοτητα να στειρωσω και τις δυο! Καταφερα να στειρωσω τον αρσενικο μονο! Ειναι εμβολιασμενη, αποπαρασιτομενη και εχει εναν υπεροχο φιλικο χαρακτηρα! Παρακαλω οποις ενδιαφερεται να επικοινωνησει μαζι μου στο email: evapavl91@outlook.com.gr

Garfield♡
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας! Empty Απ: Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας!

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Απρ 16, 2019 11:52 am

Καλημερα για αυτο τον λογο θα δώσεις την γατούλα? δεν μπορει να σε διευκολύνει ενας κτηνιατρος? Αν δώσεις περσικο θα το βάλουν για αναπαραγωγή πολυ πιθανο. Πως τα απέκτησες τα γατάκια?
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας! M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας! Empty Απ: Αναζητουνται Γατογονεις περσικης γατουλας!

Δημοσίευση από Garfield♡ Τρι Απρ 16, 2019 1:16 pm

Η δημοσιευση μπηκε το πρωι και δεν μπορω να την διαγραψω. Θα την κρατησει η θεια μου τελικα η οποια και θα την στειρωσει! Σας ευχαριστω!

Garfield♡
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης