gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προς αναζήτηση κτηνίατρου

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προς αναζήτηση κτηνίατρου Empty Προς αναζήτηση κτηνίατρου

Δημοσίευση από Sofia Papamikidi Τρι Φεβ 07, 2017 1:08 pm

Καλησπέρα και από εμενα στην ομορφη γατοομάδα σας!

Στη ζωη μου αυτη τη στιγμή εχω 2 γατούλες. Τον Μαριο-ο ερωτας!-8 μηνων πια, που τον βρήκα τυφλο αδεσποτάκι στα ορια της εξαντλησης σε ενα ταξιδι μου στην Τηνο στον κεντρικο πεζόδρομο  και τη Μουσίτσα 4 μηνων πρωην αδεσποτάκι και αυτη που τη βρήκα να τσιριζει χωμένη σε ενα αμάξι προσπαθωντας να ζεσταθει και τη μαζεψα.

Τα πανε εξαιρετικα μεταξυ τους ολο παιζουν και γλειφονται. Το θέμα ειναι ότι ο Μαριος τελεταια εχει αρχισει να τη βλέπει με ...αλλο ματι και της ορμα με αγριες διαθεσεις. Βρισκομαι λοιπον σε αναζήτηση κτηνιατρου για στείρωση. Ειχαμε εξαιρετικο κτηνιατρο στον Αλιμο που πηγα τον Μαριο οταν τον βρήκα μωρακι και ετοιμοθανατο και για πρωτα εμβολια αλλα πλεον μεγαλωσε και αποκλειεται να κατσει να κανει τοσο ταξιδι με τα μεσα, θα φωναζει απιστευτα. (Μενω Ζωγραφου) Εχετε να μου συστησετε καπου αλλου να τον πάω πιο κοντα? Επισης το οικονομικο ειναι υψιστης σημασίας παιδια...

Ευχαριστω πολυ για οποιαδηποτε βοηθεια!
Για ονομα γιατρού παρακαλω με π.μ.

Υ.Γ. Ελπιζω να μην ποσταρα σε λαθος κατηγορια, δεν ειμαι συνηθισμενη να γραφω σε φορουμ
Sofia Papamikidi
Sofia Papamikidi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς αναζήτηση κτηνίατρου Empty Απ: Προς αναζήτηση κτηνίατρου

Δημοσίευση από LIZA_T Τετ Φεβ 15, 2017 8:58 am

Καλημέρα, σου έχω στείλει pm

LIZA_T
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/09/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης