gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Empty Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

Δημοσίευση από Zoe TsbDc Τρι Ιαν 24, 2017 1:21 pm

Γεια σας!Θα μπω κατευθειαν στο ψητο...Εχθες το βραδυ(5:30το πρωι)Ακουσα τον γατο μου να μαλωνει εξω με εναν αδεσποτο της γειτονιας.Ο γατος μου ειναι στειρωμενος εδω και 3εβδομαδες.Ο αδεσποτος γατος εγδαρε λιγο τον γατο μου στο κεφελι.Σημερα οτν γυρισα απο το σχολειο ειδα ρον γατουλη μου να εχεξ υγρα ματια και τσυμπλες!!!Δεν επινε νερο(μπλει να μην δειψουσε)Εφαγε λιγο απο την χουφτα μου.Εχει περιεργο υφος...Λετε να "κολλησε" κατι απο τον αλλο γατο???Να αρρωστησε???Πειτε μου αν ξερετε γιατι ανυσιχω πολυ!!!! sobing
Zoe TsbDc
Zoe TsbDc
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 23
Αριθμός γατουνίων : Εναν γατο, τον Μπομπο
Motto : Yolo
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2017
Mood : Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Empty Απ: Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Ιαν 24, 2017 2:11 pm

Kαλησπέρα!

Οπως σου γράψαμε και στο άλλο θέμα καλο ειναι ο γατούλης να μην βγαινει απο το σπιτι, διοτι ουτως ή αλλως τσακωθει δεν τσακωθει ειναι εκτεθειμένος σε οτι υπάρχει έξω. Το γεγονος οτι στειρώθηκε προσφατα δεν σημαινει οτι έχει ηρεμήσει απο τις ορμες ακομα ή οτι δεν θα τσακώνεται. Το να τρέχουν τα ματάκια και να έχει τσιμπλες ειναι ένα σύνηθες φαινομενο ειδικα σε αδεσποτάκια και μπορει ο γατούλης σου να χρειάζεται θεραπεια. Αυτο θα στο πει ο γιατρος. Ουτως ή αλλως απο την στιγμη που ειναι έξω στο κρυο ειναι λογικο να κολλήσει ή να εμφανισει συμπτώματα ρινοτραχειτιδας. Αν ειναι ζαβλακομενος μπορει να έχει πυρετο.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Empty Απ: Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

Δημοσίευση από Zoe TsbDc Τρι Ιαν 24, 2017 10:55 pm

Ευχαριστω αλλα οι γονεις μου επιτρεπουν να μπαινει μονο την ημερα μεσα γιατι γεμιζει τριχες τους καναπεδες και μς ξυπναει τα χαραματα.Εγω θελω να ειναι να μην βγαινει εξω.Τωρα ειναι καλυτερα!
Zoe TsbDc
Zoe TsbDc
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 23
Αριθμός γατουνίων : Εναν γατο, τον Μπομπο
Motto : Yolo
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2017
Mood : Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Empty Απ: Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

Δημοσίευση από psipsa Τετ Ιαν 25, 2017 12:28 am

Υπομονη.. οταν μεινεις μονη σου με το καλο, θα αποκτησεις τον ολοδικο σου γατουλη. Ως τοτε φροντισε οσο μπορεις το Μπομπο σου και να ευχομαστε να ειναι παντοτε καλα..
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες Empty Απ: Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες

Δημοσίευση από Zoe TsbDc Πεμ Ιαν 26, 2017 9:58 pm

Ευχαριστω!!!😘😍
Zoe TsbDc
Zoe TsbDc
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 23
Αριθμός γατουνίων : Εναν γατο, τον Μπομπο
Motto : Yolo
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2017
Mood : Βοηθεια!!! Ο γατούλης μου έχει υγρά μάτια και τσίμπλες M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης