gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες Empty Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

Δημοσίευση από scroogy Πεμ Ιαν 05, 2017 4:54 pm

Ζηταω φιλοξενεια για μια αδεσποτη ταρταρουγιτσα, πολυ αδυναμη, οχι αρρωστη (την εχω στειρωσει και την εχει δει κτηνιατρος). Φοβαμαι οτι τις ημερες του χιονιά ειναι πολυ πιθανον να μην τα καταφερει και μου ειναι αδυνατον να τοποθετησω κουτα ή οτιδηποτε στην γειτονια μου γιατι ολοι οι γειτονες ειναι εχθρικοι με τις αδεσποτουλες. Ζηταω οποιονδηποτε κλειστο χωρο, αποθηκη, οτιδηποτε και μονο μεχρι να περασει η κακοκαιρια.
Περιοχη Νεα Σμυρνη. Παρακαλω οποιος τυχον μπορεσει να με βοηθησει να τηλεφωνησει ή να στειλει μηνυμα στο 6988 225299. Ολα τα εξοδα ειναι σαφως καλυμμενα.
scroogy
scroogy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μονιμα+ φιλοξενουμενα guest stars + 6 αδεσποτουλια + 5 στον ουρανο (αντιο Σκρουτζυ μου, Έκτορα, Μάγια, Τζιμπρίλ, Τανούκα....)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : φθινοπωρο για μεσημεριανο ηλιολουστο γατοαραγμα και βραδινο χουχουλιασμα!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2010
Mood : Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες Empty Απ: Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

Δημοσίευση από Gatoplikti Πεμ Ιαν 05, 2017 4:57 pm

Δεν μπορει ο γιατρος σου να την κρατήσει σε κανένα crate στο ιατρειο με τροφη νερο και άμμο? Θα μπορούσες επισης αν έχεις μεγάλο μπανιο να την βάλεις εκει για 2-3 ημέρες σε δυσκολη περιπτωση.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες Empty Απ: Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

Δημοσίευση από scroogy Πεμ Ιαν 05, 2017 5:21 pm

Δυστυχως το σπιτι μου ειναι ενιαιο και παρα πολυ μικρο (30τμ), εχω ηδη 2 γατες και θα της επιτιθενται...Η κτηνιατρος που παω τα αδεσποτα για στειρωση δεν τα φιλοξενει γενικα (τα παω το πρωι και τα παιρνω την ιδια μερα το βραδυ)...Δυστυχως δεν εχω καμια εναλλακτικη γι αυτο εφτασα να ζηταω βοηθεια εδω Sad
scroogy
scroogy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μονιμα+ φιλοξενουμενα guest stars + 6 αδεσποτουλια + 5 στον ουρανο (αντιο Σκρουτζυ μου, Έκτορα, Μάγια, Τζιμπρίλ, Τανούκα....)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : φθινοπωρο για μεσημεριανο ηλιολουστο γατοαραγμα και βραδινο χουχουλιασμα!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2010
Mood : Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες Empty Απ: Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Ιαν 05, 2017 5:45 pm

scroogy έγραψε:Δυστυχως το σπιτι μου ειναι ενιαιο και παρα πολυ μικρο (30τμ), εχω ηδη 2 γατες και θα της επιτιθενται...Η κτηνιατρος που παω τα αδεσποτα για στειρωση δεν τα φιλοξενει γενικα (τα παω το πρωι και τα παιρνω την ιδια μερα το βραδυ)...Δυστυχως δεν εχω καμια εναλλακτικη γι αυτο εφτασα να ζηταω βοηθεια εδω Sad
υπαρχει μια κυρια που φιλοξενει αλλα επι πληρωμη,αν θελεις μπορω να σου στειλω με μηνυμα το τηλεφωνο της.Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα ειμαι ηδη υπερπληρης
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες Empty Απ: Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες

Δημοσίευση από scroogy Πεμ Ιαν 05, 2017 5:50 pm

Ναι, μ ενδιαφερει, στειλε μου μηνυμα αν θες!
scroogy
scroogy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μονιμα+ φιλοξενουμενα guest stars + 6 αδεσποτουλια + 5 στον ουρανο (αντιο Σκρουτζυ μου, Έκτορα, Μάγια, Τζιμπρίλ, Τανούκα....)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : φθινοπωρο για μεσημεριανο ηλιολουστο γατοαραγμα και βραδινο χουχουλιασμα!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2010
Mood : Φιλοξενεια αδεσποτης γατουλας για ελαχιστες ημερες M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης