gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παρακαλω βοηθεοα

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παρακαλω βοηθεοα Empty Παρακαλω βοηθεοα

Δημοσίευση από YannisVas Κυρ Απρ 24, 2016 11:46 am

Εχω ενα γατακι 3 μηνων εδω και περιπου ενα μηνα . Προχθες αρχισε να μην πολυ τρωει την τροφη του , ανησυχησα μα σκεφτηκα πως ισως τη βαρεθηκε . Χθες αρχισε να τρωει παλι αλλα οχι σαν τρελλαμενο οπως εκανε. Σημερα το πρωι ομως , μου κανε εμετο και διαρροια και τα χω παιξει , γιατι ειναι το πρωτο μου γατακι. Του εδωσα κονσερβα καο την εφαγε με ορεξη . Παιζει και εχει ενεργεια . Τι να κανω

YannisVas
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρακαλω βοηθεοα Empty Απ: Παρακαλω βοηθεοα

Δημοσίευση από belezza Κυρ Απρ 24, 2016 12:21 pm

καλημερα.πρωτα απ΄ολα να εισαι ηρεμος,γιατι στα μικρα γατακια αυτα μπορει να συμβουν.αφου παιζει δεν πρεπει να ειναι κατι που για σημερα τουλαχιστοννα ειναι επειγον.αυριο θα παρεις τηλ. τον κτηνιατρο σου.μπορει να εχει καποια ευαισθησια στο στομαχι και να θελει τροφουλα ειδικη για ευαισθητα στομαχακια.υπαρχει αλλα δεν ξερω αν ειναι για μικρουλιδες.μπορεις να ρωτησεις σημερα στο πετ σοπ που πας,ειναι ανοιχτα.τουλαχιστον τα μεγαλα.αν δεις κατι περιεργο στη διαρκεια της μερας υπαρχει συλλογος εθελοντων κτηνιατρων(εγω με τη βοηθεια τους εσωσα το γατο μου που σχεδον πεθαινε και δεν εβρισκα γιατρο15 αυγουστο).αν θυμαμαι λεγονται εδκε η καπως ετσι.χτυπα στοgoogle εθελοντες κτηνιατροι.πλατιασα αλλα στα γραφω για να μην αγχωνεσαι.αν χρειαστει γραψε παλι.καλη αναρρωση
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Παρακαλω βοηθεοα Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παρακαλω βοηθεοα Empty Απ: Παρακαλω βοηθεοα

Δημοσίευση από YannisVas Κυρ Απρ 24, 2016 12:22 pm

Ευχαριστω παρα πολυ !

YannisVas
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης