gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από Ozgqm Πεμ Μάης 23, 2013 1:09 am

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΖΑΜΙΑ ΝΑ ΥΨΩΝΟΝΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΣΤΡΙΒΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ) ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ ΜΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ ΚΑΘΙΣΤΗ ΣΤΗΝ Λ.Ε.Α. ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΖΩΑΚΙ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩΝΤΑΣ ΠΙΣΩ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΗΤΑΝΕ ΑΥΤΟ, ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΣΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΣΤΑ ΠΙΣΩ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΑΜΑΞΙ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΙΑΟΥΡΙΖΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΩ, ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΔΙΚΥΚΛΟ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΗΞΕΡΕ, ΤΟ ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΕΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΝΙΟΤΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚΕΙ ΤΡΙΓΥΡΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΘΑΛΨΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΥΨΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΖΑΜΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΤΡΙΓΥΡΩ

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ JjffC

Ozgqm
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty Απ: SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από zeledaki Πεμ Μάης 23, 2013 1:14 pm

Πρεπει γρηγορα να το πας σε καποιο κτηνιατρο αυτο ειναι το σωστο μπορει να σωζεται, τωρα ειναι ακομα εκει το γατακι μονο του αν μπορεις πες μας
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty Απ: SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από Ozgqm Πεμ Μάης 23, 2013 1:30 pm

Πήγα πριν κάνα 2ωρο περίπου πάλι στο σημείο για να δω τι κάνει η γάτα και να την πάω στην φιλοζωική μετά από ένα τηλέφωνο που μου έδωσε κάποιος, δυστυχώς η γάτα δεν ήτανε εκεί, περπάτησα και τα 500 μέτρα όλο το δρομάκι που είναι πίσω από τα τζάμια μέχρι το τέλος δεν υπήρξε, κοίταγα παρακάτω επίσης δεν υπήρχε δεν ξέρω τι απέγινε αν την έχει πάρει κάποιος ας με ειδοποιήσει τουλάχιστον με ένα προσωπικό μήνυμα ή να γράψει αν θέλει εδώ, χθες δυστυχώς δεν είχα την δυνατότητα να κάνω τίποτα

Δεν ξέρω αν την πήρε κάποιος πολύ δύσκολο να την έχει πάρει κάποιος γιατί δεν φαινότανε και εκεί δεν υπάρχει κανένας, δεν ξέρω τι έγινε θέλω να ελπίζω ότι κάποιος που είδε στα φόρουμ αυτά που έγραψα την πήρε να την βοηθήσει αν και είναι μικρές οι πιθανότητες γιατί άνθρωποι είναι πολύ σπάνιο φαινόμενο γύρω μας

Ozgqm
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty Απ: SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από zeledaki Πεμ Μάης 23, 2013 1:39 pm

Εγω την ειδα τωρα την αγγελια δεν ηξερα οτι ηταν απο χτες κ σκεφτομουν να παω με το αμαξι αλλα τραυματισμενη ποσο θα μπορουσε να περπατησει και εκει που θα μπορουσε να παει μηπως οντως την πηρε καποιος το εβγαλες και στο facebook ανακοινωση..
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty Απ: SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από Ozgqm Πεμ Μάης 23, 2013 2:08 pm

Δεν ξέρω αυτό που πέρασα χθες και δεν μπορούσα να βοηθήσω ήτανε πολύ άσχημο! Πραγματικά το βράδυ δεν ένιωθα καλά και θέλω να ελπίζω ότι κάποιος την πήρε και την φροντίζει τώρα, έψαξα παντού στον ήλιο χθες όταν την είδα την φιγούρα στον δρόμο δεν μου πέρασα από το μυαλό να το παρατήσω έτσι και να πάω να κοιμηθώ σαν να μην συμβαίνει κάτι, έκανα στην άκρη της Λ.Ε.Α. και έτρεξα προς τα πίσω με κίνδυνο να με χτυπήσει κάποιο διερχόμενο αμάξι, αντικρίζοντας αυτό το μικρό πραγματάκι να κάθετε στην Λ.Ε.Α. κοντά στην πρώτη λωρίδα και να κοιτάει χαμένα και τα αμάξια να περνάνε ξυστά με πόνεσε η ψυχή μου εκείνη την στιγμή, πήγαν να με πάρουνε τα δάκρυα αλλά προσπάθησα να μείνω ψύχραιμος, ένα αμάξι να πέρναγε λίγο προς τα μέσα στην Λ.Ε.Α το γατάκι δεν θα υπήρχε. Το έπιασα και το έβαλα πίσω από αυτά τα τζάμια έτσι ώστε να μην μπορεί να βγει πάλι έξω, γιατί όπως είπα περπατούσε στα δύο μπροστινά πόδια , όταν άρχιζε να νιαουρίζει μόνο που δεν άρχισα να κλαίω δεν ήξερα τι να κάνω πραγματικά δεν μπορούσε να με βοηθήσει κανείς εκείνη την στιγμή τα έχασα, σήμερα το πρωί που βρήκα άκρη πήγα να την βρω και δυστυχώς δεν υπήρχε ίχνος της γάτας, κάτι μπάζα πεταμένα, κάτι σακούλες κάτι περιστέρια τα οποία είχανε αφήσει τα κόκαλα τους αλλά γάτα πουθενά. Όπως έγραψα και πριν θέλω να ελπίζω ότι κάποιος βοήθησε αν και δεν περιμένω πολλά από την κοινωνία γενικότερα! Λίγη έχουνε μάθει να συμπεριφέρονται όπως πρέπει, με την κίνηση μου θέλω να δείξω και στους άλλους να μην κάνουνε τα στραβά μάτια σε περιστατικά τέτοια γενικότερα αν πρόκειται για γάτα, σκύλο ή οποιοδήποτε άλλο ζώο χρειάζεται βοήθεια! Το θέμα είναι πως γίνεται να βοηθήσεις σε τέτοια κατάσταση όταν δεν υπάρχει κάποιος μηχανισμός, θα περιμένω μπας και απαντήσει κάποιος και ξέρει αν κάποιος πήρε το γατάκι ας ειδοποιήσει παρακαλώ!

Ozgqm
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ Empty Απ: SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ

Δημοσίευση από zeledaki Πεμ Μάης 23, 2013 2:22 pm

Πραγματικα στεναχωρεθηκα ευχομαι να το βοηθησε καποιος...
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : SOS ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕΙ M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης