gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Απρ 21, 2012 8:06 pm

happy2 happy2 happy2
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουν 08, 2012 9:56 pm

Τα περισσοτερα απο τα μέλη του Κλαμπ έχουν μαζευτεί στο αρχηγείο και συζητούν τα γεγονότα των τελευταίων ημερών.
Όλοι είναι εδώ, εκτός του Τσιλι που αισθανόταν αδιάθετος και έμεινε στο σπίτι.
Η Ηλέκτρα σηκώνεται και βάζει τάξη, αφού όλοι συζητούν μεταξύ τους και ακούγεται μια οχλοβοή από φωνές και έντονες συζητήσεις

-Για ησυχία όλοι σας!
Ας αρχίσουμε
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_sma10
ΕΚΤΑΚΤΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΩΝ

-Μαζευτήκαμε εδώ για να συζητήσουμε την αντεπίθεση που θα κάνουμε στον ακατονόμαστο! Σας θυμίζω ότι δεν χρειάζομαι βοήθεια αλλά σκέφτηκα να σας δώσω την ευκαιρία να παρακολουθήσετε την δική μου δράση για να μαθαίνετε και να παραδειγματίζεστε!
-Μα... τολμάει να μιλήσει ο Γκιζμο. Το ξέρουμε το θύμα? Ζήτησε την βοήθεια μας η ίδια η η γάτα της? Και τελικά, ξέρουμε αν έχει γάτα?
-Όχι Γκιζμο! Θα επέμβουμε αυτεπάγγελτα!
-Αρχηγέ μας... δικαιούμαστε να το κάνουμε αυτό? Τι μας νομιμοποιεί στην ενέργεια μας αυτή? Ρωτάει ο Πιπης που πάντα είναι η φωνή της λογικής στο Κλαμπ
-Ναιαιαι! Να πάμε να του ορμίσουμε, να τον δειρουμε, να τον κατατροπώσουμε, να του βγάλουμε τα μάτια και να τον εξευτελίσουμε! Λέει ορμητικά ο Σαγκυ, που τώρα τελευταία που έχει πάρει το πάνω χέρι με την γκιόσα του, αισθάνεται μεγάλη αυτοπεποίθηση.
-Εντάξει! Συμφωνώ κι εγώ! Να το κάνουμε να του δείξουμε του κερ@τ@! συμφωνεί και η Φρεγiα που όσο να ναι μετά την αναστολή των εργασιών του σχολείου της λόγω θέρους, βαριέται λιγάκι είναι η αλήθεια.
-Μπουγαρίνι μου! Σιγά! Εμείς πρέπει να κρατήσουμε λοου προφαιλ, μην ξεχνάς ότι οι γατογονεις μας παρακολουθούν με άγρυπνο μάτι, τα μωρα τους θα μας εμπιστευτούν άλλωστε!
-Δηλαδή Πιπη μου να αφήσουμε τον ακατονόμαστο να βαράει και να μπουγελώνει κατά πως του γουστάρει? Δεν το παει η συνείδηση μου μωρέ!
-Οχι ορτανσία μου δεν εννοώ αυτό! Άκουσε με...
-Εγώ λεω να τον δειρουμε όλοι μαζί! πεταγεται η Μπαριλλα με φουρια!
Η Χιονάτη Τ. που παρακολουθεί σοβαρά, έχει ένσταση αλλά για άλλους λόγους! (σας βάζω εδω την μεταφραση γιατι ο όγος της Χιονάτης ειναι χμ... λιγακι δυσκολος στην αναγνωση)
-Απαπα! Εγώ δεν μπορώ να συμμετάσχω! Αφ ενός δεν με παίρνει να λερώσω την λευκή μου γούνα πάνω σ αυτόν τον γλίτσα, αφ εταίρου έχω και τα δικά μου θέματα που με απασχολούν και με καίνε! Ξέρετε, για όλους αυτούς τους λαθρομετανάστες που έχουν κάνει κατάληψη στην αυλη μου λέω! Δεν φτάνει που μου φέρανε μια πιτσιρίκα γκαστρωμένη και ένα θεόχαζο τύπο - που είναι πφφφ! Σκύλος!- σε λίγο θα γεμίσει η άυλη μου με κάτι σαρδνάπαλα ανεξέλεγκτα μικρά και θα μου πάρουν το κεφάλι!!!
-Ρε συ Χιονάτη... Άσε να λύσουμε πρώτα αυτό το θέμα και για το δικό σου πρόβλημα θα κάνουμε ολομέλεια για να λάβουμε συγκεκριμένα μέτρα! Γι αυτό δεν φτιάξαμε άλλωστε το Κλαμπ. Για να βοηθάμε τα μέλη που έχουν πρόβλημα!
-Φρεγια ΣΚΑ-ΣΜΟΣ!!!! Δεν θα κανονίζεις εσύ τις δουλειές του Κλαμπ! Αυτό μας έλειπε. Λοιπόν, στο θέμα μας! Αποφάσισα να πλακώσω τον ακατονόμαστο όχι στο όνομα του Κλαμπ αλλά στο όνομα της Γατοσυνης! Έτσι δεν θα δώσουμε και αφορμή για να μας κατηγορήσουν.
Εγώ η ίδια θα πάω εκεί που κρύβεται...
-Μα ξέρουμε που βρίσκεται ακριβώς...? απορεί η Γκιζμο
-ΕΓΩ ξέρω! Τι νόμιζες Γκιζμο ότι περιμένω να τον συλλάβει η... Αστυνομία??? Θα πάω και θα του πω δυο κουβέντες στ αυτί να μάθει ο κανάγιας!

Λύεται η συνεδρίαση! Πάμε όλοι μαζί για φάπες!

Και να που ξεκινάνε όλα μαζί και σε λίγο πραγματικά τον εντοπίζουν τον τυπάκο και αμέσως η Ηλέκτρα παίρνει θέση.

-Ακροβολιστείτε τριγύρω! Θέλω να έχετε την πιο καλή θέση για να βλέπετε καλά!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas11

Η Ηλέκτρα, πλησιάζει τον ακατονόμαστο. Μην τρομάζετε με την φωτογραφία! Η Ηλέκτρα πήγε μεταμφιεσμένη στο κρησφύγετο του για προφανείς λόγους.
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas10

-Κύριε Τάδε μου... Επιτρέψτε μου να υποβάλω τα σέβη μου!



Ορίστε! Πάρτε τα!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_hel10
Και η Ηλέκτρα του ορμάει με ένα τρομακτικό Karate Kiai
hayyy yeaaaa!!!
Σπόιλερ:
oksmily3 pale oksmily3 pale oksmily3 pale


Επεξήγηση:
Χιονάτη Τ. δηλαδη Χιονάτη η Τουλιπένια ειναι η "Γλυκεια μας η Χιονάτη"
Την γραφω έτσι για να την ξεχωρίζουμε απο την Χιονάτη Κ. την Κερατσινωτισα
Η μίνι Χιονάτη της Φλωρας ειναι η Χιονάτη τζουνιορ
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Παρ Ιουν 08, 2012 10:23 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Άντε να την δω να του παίρνει το κεφάλι και τι στον κόσμο!!
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Ιουν 08, 2012 10:26 pm

Έμπαινε Ηλέκτρααααααααααα strike strike strike strike strike strike


Ραλού μας oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Παρ Ιουν 08, 2012 10:56 pm

Έχω λιώσει!! veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Ραλλού grinning4 grinning4 grinning4 grinning4

1- Αυτοί οι διάλογοι Φρέγιας και Πίπη με λιώνουν και ειδικότερα ο Πίπης, που είναι πάντα άκρως μελιστάλαχτος! Κάθε πρόταση και μελιστάλαχτη προσφώνηση! ¨μπουγαρίνι μου, ορτανσία μου¨.... happy2
Άσε που είναι πάντα η επίκληση στη λογική! ¨-Μπουγαρίνι μου! Σιγά! Εμείς πρέπει να κρατήσουμε λοου προφαιλ, μην ξεχνάς ότι οι γατογονεις μας παρακολουθούν με άγρυπνο μάτι, τα μωρα τους θα μας εμπιστευτούν άλλωστε!¨ happy2
Ή άλλη η τσαπερδόνα πάντα πιο παρορμητική και πιο έφηβη!

2- Πεθαίνω με το ετοιμοπόλεμο ύφος του Σάγκεως στη φωτο! happy2 ... Κανονικά ,βέβαια, βάσει προσωπικότητας, προϊστορίας και συνηθειών , ο Σάγκυ δεν θα έπρεπε να πει ¨Να πάμε να του ορμίσουμε, να τον δειρουμε, να τον κατατροπώσουμε, να του βγάλουμε τα μάτια και να τον εξευτελίσουμε!¨, αλλά να πάμε να τον @@@@@ sex
tafos

3- η Μπαρίλλα με τις κίτρινες ματάρες τον κοιτάζει και πετάει σπίθες! happy2

4- Εν τω μεταξύ ο Γκίσμο πιο σκεφτικός , κάνει τους υπολογισμούς του και μετράει με το βλέμμα τις διαστάσεις του ευερέθιστου παιδιού...¨1, 80φεύγα ο τυπάκος, πόσα λίτρα κατρουλιό πρέπει να παράγω για να τον περιλούσω απ'άκρη σ'άκρη χορταστικά και πλουσιοπάροχα ;;¨ happy2

5- η Ηλέκτρα με το παραπλανητικό κόσμημα στο λαιμό;; happy2
Και μετά τον κοζάρει από πίσω ετοιμοπόλεμη, με τις ματάρες γουρλωμένες σαν να 'χει εξόφθαλμο! happy2

6- η καρατιά στο τέλος τα ρέστα μου!!! worship worship worship

Να'σαι καλά Ρούλα! Απίθανο!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Ιουν 08, 2012 11:01 pm

Καλά, δεν θα κουραστώ να το λέω: τύπωσέ τα βρε Ρούλα, τύπωσέ τααααααα!!! worship worship worship worship worship worship worship worship worship
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Ιουν 08, 2012 11:02 pm

marina289 έγραψε:Έχω λιώσει!! veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Ραλλού grinning4 grinning4 grinning4 grinning4

1- Αυτοί οι διάλογοι Φρέγιας και Πίπη με λιώνουν και ειδικότερα ο Πίπης, που είναι πάντα άκρως μελιστάλαχτος! Κάθε πρόταση και μελιστάλαχτη προσφώνηση! ¨μπουγαρίνι μου, ορτανσία μου¨.... happy2
Άσε που είναι πάντα η επίκληση στη λογική! ¨-Μπουγαρίνι μου! Σιγά! Εμείς πρέπει να κρατήσουμε λοου προφαιλ, μην ξεχνάς ότι οι γατογονεις μας παρακολουθούν με άγρυπνο μάτι, τα μωρα τους θα μας εμπιστευτούν άλλωστε!¨ happy2
Ή άλλη η τσαπερδόνα πάντα πιο παρορμητική και πιο έφηβη!

2- Πεθαίνω με το ετοιμοπόλεμο ύφος του Σάγκεως στη φωτο! happy2 ... Κανονικά ,βέβαια, βάσει προσωπικότητας, προϊστορίας και συνηθειών , ο Σάγκυ δεν θα έπρεπε να πει ¨Να πάμε να του ορμίσουμε, να τον δειρουμε, να τον κατατροπώσουμε, να του βγάλουμε τα μάτια και να τον εξευτελίσουμε!¨, αλλά να πάμε να τον @@@@@ sex
tafos


3- η Μπαρίλλα με τις κίτρινες ματάρες τον κοιτάζει και πετάει σπίθες! happy2

4- Εν τω μεταξύ ο Γκίσμο πιο σκεφτικός , κάνει τους υπολογισμούς του και μετράει με το βλέμμα τις διαστάσεις του ευερέθιστου παιδιού...¨1, 80φεύγα ο τυπάκος, πόσα λίτρα κατρουλιό πρέπει να παράγω για να τον περιλούσω απ'άκρη σ'άκρη χορταστικά και πλουσιοπάροχα ;;¨ happy2

5- η Ηλέκτρα με το παραπλανητικό κόσμημα στο λαιμό;; happy2
Και μετά τον κοζάρει από πίσω ετοιμοπόλεμη, με τις ματάρες γουρλωμένες σαν να 'χει εξόφθαλμο! happy2

6- η καρατιά στο τέλος τα ρέστα μου!!! worship worship worship

Να'σαι καλά Ρούλα! Απίθανο!

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουν 08, 2012 11:34 pm

Ευχαριστουμε πολυ για την ενδελεχη αναλυση Μαρινα μας! filaki filaki filaki

Το Κλαμπ ειναι ενας μη κερδοσκοπικος φορέας -τουλάχιστον οικονομικα, διότι η Ηλέκτρα έχει εξαργυρωσει με πάμπολλους τροπους το γεγονός ότι είναι η Μεγιστη Ποντι(κο)φιξ του!- και θελει να κάνει αισθητη την παρουσία του σε σχεση με την επικαιροτητα.
Παντως η Ηλέκτρα μου είπε ότι ευχαριστως θα ηθελε να ειναι σε κάποιο πάνελ με πολιτικους και να ριξει κι αυτη τις μπουφλες της σε όλους τους παριστάμενους πολιτικους! pale
Ειναι πραγματικα φοβερη αυτη η γατα! No
Οσο αφορα το βλέμμα της, ειναι οπως καταλαβαίνεις παραπλανητικο, οι τυποι έχουν ξεκάθαρες αποψεις για τις γυναίκες και δεν θα την αφηναν να μπει μέσα αν ειχε το γνωστο αγέροχο υφος της!

Δεν μπορουσα να γραψω ότι ο Σαγκυ θα προτεινε να sex τον τυπο.
Διοτι ως εκπαιδευτικος και ως μέλος του Κλμπ πρέπει να συγκρατείται τουλάχιστον όσο αφορα τα σεξουαλικα υπονοουμενα.
Τι στο καλο! Σεξουαλικη διαπαιδαγωγιση θα διδάξει, δεν μπορει να χρησιμοποιει το σεξ ουτε σαν βρισια ουτε σαν απειλη Wink

Ο Γκιζμο, φημολογειται -δεν μας έχει ενημερωσει η μαμα Βικυ αλλά εγω το διάβασα στο ημερολογιο του- ότι τις τελευταιες μέρες ΔΕΝ κατουραει τους καναπέδες και φυλάει την παραγωγη για τον λογο ακριβως που ανέφερες.
Μαθαινω ότι η μαμα Βικυ εινι πολυ χαρουμενη που γλυτωνε τ επιπλα της, αλλά ο Γκιζμο γελάει πισω απο τα μουστακια του και σκέφτεται "ΧΑΧΑ! Πισω έχει η αχλάδα την ουρα και ο Γκιζμο την κάνουλα παραγωγης!" Laughing

Επισης ακουω ότι το κυσφυγετο το ανακαλυψε η Μπαρίλλα κατ εντολη της Ηλέκτρας. Οπως ίσως γνωρίζεις η Μπαρίλα ειναι αρχηγός του Ghost division του Κλαμπ και οι διασυνδεσεις της με τον κοσμο του περιθωριου ειναι απιστευτες. Η ιδια ωστοσο δεν θέλει να φαινεται προς τα έξω διοτι αυτο θα αποκάλυπτε την under cover persona της.

Η συμπεθέρα μου η Μαρία έχει μάθει το παιδι της να μιλάει τόσο τρυφερα! Ο Πιπης μας πάντα προσφωνει την Φρεγια "μπουγαρίνι του" αλλα χρησιμοποιει και άλλα ονοματα όπως "ορτανσία μου" "μανόλια μου" "κρινάκι μου" και άλλα τετοια.
Δικαιολογημένα βεβαια διοτι ως τυφλος γάτος έχει μάθει να εκτιμάει την ευωδιά των λουλουδιων περισσοτερο και του βγαίνει η τρυφερότητα... μυριστικη! oksmily3

Η Φρεγια πάλι... Ακριβως όπω το λές! "πιο παρορμητική και πιο έφηβη".
Αυτη η γατα δεν θα μεγαλώσει ποτε! Ειμαι σιγουρη!
Και αυτη η ιστορία με το σχολειο που θέλει να φτιαξει ήταν μια τεράστια έκπληξη και για μένα! Αν και μην νομιζεις ότι κάνει και σπουδαια πράγματα γι αυτο.
Με έχει χρισει μονιμη γραμματέα της και τρεχω και δεν φτάνω!

Τελος η φωτογραφία της σφοδρης επιθεσης της Ηλέκτρας, ηταν το πιο δυσκολο σ αυτη την περιγραφη.
Με την συνδρομη της Ναταλιας -ευχαριστω Ναταλία- βρέθηκε η καταλληλη (μια και μοναδικη) φωτο της για την επεξεργασία!
Laughing Laughing Laughing Laughing


Επισης, ευχαριστω Αθηνα, Βαγια, Κατερινακι, ότι μπορει κανεις κάνει για να φευγει το μυαλο απο την ζοφερη πραγματικοτητα tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Παρ Ιουν 08, 2012 11:55 pm

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Απολαυστικοί και οι σχολιασμοί και οι επεξηγήσεις! Κερασάκι στην τούρτα στο κείμενο! Smile

Καλά αυτή η καράτε κιντ φωτοσόπια με πέθανε κι εμένα!


Ραλού μου με τέτοια φαντασία δεν νομίζω να σου είναι δύσκολο να ξεφύγεις από την πραγματικότητα! Και κάνοντας το παρασέρνεις κι εμάς! kissss
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Παρ Ιουν 08, 2012 11:56 pm

αχ,γι αυτο εξαφανιστηκε για μερικες ωρες το πουλακι μου???κ βρηκε κ το κρυσφηγετο του??ειμαι οτσο ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ μανα οταν χρησιμοποιει για τετοιο σκοπο τις διασυνδεσεις της κ το division!!!!!! Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Παρ Ιουν 08, 2012 11:57 pm

ralou έγραψε:
Παντως η Ηλέκτρα μου είπε ότι ευχαριστως θα ηθελε να ειναι σε κάποιο πάνελ με πολιτικους και να ριξει κι αυτη τις μπουφλες της σε όλους τους παριστάμενους πολιτικους! pale
Ειναι πραγματικα φοβερη αυτη η γατα! No
Οσο αφορα το βλέμμα της, ειναι οπως καταλαβαίνεις παραπλανητικο, οι τυποι έχουν ξεκάθαρες αποψεις για τις γυναίκες και δεν θα την αφηναν να μπει μέσα αν ειχε το γνωστο αγέροχο υφος της!
Είναι πολυμήχανη! Δεν το συζητώ!
Πάντως αν έπεφταν εκ μέρους της Ηλέκτρας οι μπούφλες απέναντι σε οποιονδήποτε πολιτικό, θα αναθεωρούσα και εγώ άρδην τις απόψεις μου περί βίας, και θα επικροτούσα κιόλας την πράξη!



ralou έγραψε:
Δεν μπορουσα να γραψω ότι ο Σαγκυ θα προτεινε να sex τον τυπο.
Διοτι ως εκπαιδευτικος και ως μέλος του Κλμπ πρέπει να συγκρατείται τουλάχιστον όσο αφορα τα σεξουαλικα υπονοουμενα.
Τι στο καλο! Σεξουαλικη διαπαιδαγωγιση θα διδάξει, δεν μπορει να χρησιμοποιει το σεξ ουτε σαν βρισια ουτε σαν απειλη Wink
Ναι, βέέέβαια, πολύ σημαντική παράμετρος! meleti
Έχουμε και έναν εκπαιδευτικό ρόλο να υποστηρίξουμε! arrogant


ralou έγραψε:

Ο Γκιζμο, φημολογειται -δεν μας έχει ενημερωσει η μαμα Βικυ αλλά εγω το διάβασα στο ημερολογιο του- ότι τις τελευταιες μέρες ΔΕΝ κατουραει τους καναπέδες και φυλάει την παραγωγη για τον λογο ακριβως που ανέφερες.
Μαθαινω ότι η μαμα Βικυ εινι πολυ χαρουμενη που γλυτωνε τ επιπλα της, αλλά ο Γκιζμο γελάει πισω απο τα μουστακια του και σκέφτεται "ΧΑΧΑ! Πισω έχει η αχλάδα την ουρα και ο Γκιζμο την κάνουλα παραγωγης!" Laughing
Τί μου λες...Φυλάει την παραγωγή γ'αυτόν τον σκοπό;;;
Ν'αγιάσει ο/το @@@@@ του! tafos


ralou έγραψε:
Επισης ακουω ότι το κυσφυγετο το ανακαλυψε η Μπαρίλλα κατ εντολη της Ηλέκτρας. Οπως ίσως γνωρίζεις η Μπαρίλα ειναι αρχηγός του Ghost division του Κλαμπ και οι διασυνδεσεις της με τον κοσμο του περιθωριου ειναι απιστευτες. Η ιδια ωστοσο δεν θέλει να φαινεται προς τα έξω διοτι αυτο θα αποκάλυπτε την under cover persona της.
Ήμουν σίγουρη ότι αυτά τα κίτρινα μάτια-ηλεκτροσυγκόλληση κρύβονταν πίσω απ'αυτή την επιτυχία!
Και πολύ καλά κάνει και διαφυλάσσει αυτή την undercover πλευρά της...


ralou έγραψε:
Η συμπεθέρα μου η Μαρία έχει μάθει το παιδι της να μιλάει τόσο τρυφερα! Ο Πιπης μας πάντα προσφωνει την Φρεγια "μπουγαρίνι του" αλλα χρησιμοποιει και άλλα ονοματα όπως "ορτανσία μου" "μανόλια μου" "κρινάκι μου" και άλλα τετοια.
Ναι, ναι, τον παρακολουθώ καιρό τώρα και μου έχει κάνει εντύπωση αυτό το παλικάρι!

ralou έγραψε:
Δικαιολογημένα βεβαια διοτι ως τυφλος γάτος έχει μάθει να εκτιμάει την ευωδιά των λουλουδιων περισσοτερο και του βγαίνει η τρυφερότητα... μυριστικη! oksmily3
happy2 happy2 happy2


grouphug

alex..niaou έγραψε:αχ,γι αυτο εξαφανιστηκε για μερικες ωρες το πουλακι μου???κ βρηκε κ το κρυσφηγετο του??ειμαι οτσο ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ μανα οταν χρησιμοποιει για τετοιο σκοπο τις διασυνδεσεις της κ το division!!!!!! Laughing
Αυτά σκεφτόταν σκαρφαλωμένο στο ράφι το κορίτσι με το βλέμμα το μάχιμο! Suspect

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από houlieta Σαβ Ιουν 09, 2012 12:00 am

Κορίτσια και αγόρια, αν ψάχνετε τσιλι-αδόρο, εγώ είμαι εδώ...

Σιέλ...
bigboss
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Ιουν 09, 2012 12:02 am

ralou έγραψε:
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_hel10

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3


Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas11

Η γατούλα που ορμάει πάνω αριστερά ποιά είναι? Φοβερότατη κι αυτή!!! oksmily3 happy2

Η Μπαρίλλα είναι?
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 12:04 am

Όχι, η Μπαρίλλα του κάνει βουντού με το βλέμμα.
Τον έχει καρφώσει κανονικά! happy2
Ο Σάγκυ είναι! oksmily3

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Ιουν 09, 2012 12:06 am

Α νόμισα ότι ο Σάγκυ είναι δεξιά κάτω δίπλα στον Γκίσμο.. Embarassed

Άρα αυτός δεξιά κάτω είναι ο κύριος που δεν ξέρω..
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Ιουν 09, 2012 12:07 am

μπερδεύτηκα.. Embarassed Embarassed
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 12:13 am

m.kat έγραψε:μπερδεύτηκα.. Embarassed Embarassed
Kάτσε να σε ξεμπερδέψω!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas11

happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από m.kat Σαβ Ιουν 09, 2012 12:16 am

marina289 έγραψε:
m.kat έγραψε:μπερδεύτηκα.. Embarassed Embarassed
Kάτσε να σε ξεμπερδέψω!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas11

happy2 happy2 happy2

happy2 happy2 happy2


thanks thanks thanks thanks

Μπαρίλλα μου συγνώμη! Δεν πρέπει να έχω επισκεφτεί το θεματάκι σου.. Embarassed

Θα το κάνω σύντομα! Smile
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 09, 2012 12:21 am

Αλεξ, η Μπαριλλα ειναι το κρυφό asset του Κλαμπ. Smile
Η Ηλέκτρα την έχει δεξι της χερι!
(αναρωτιέμαι πάντα πως εκανε χωρίο με τον Ζορο... Ειναι πολυ χαμηλων τονων ο τυπος. Αλλά μάλλον γι αυτο τον διάλεξε. Χρειάζεται ενα ψυχραιμο χέρι για να την συγκρατει).

Οπως ίσως παρατηρησατε, λειπουν απο την συγκεκριμένη δραστηριότητα του Κλαμπ μερικα μέλη
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
Οι δυο τελεταίοι ειναι... πως να το πω... Ειναι πολυ πολιτικα ορθοι και δεν δέχονται να παριστανται σε τετοιες εξτριμ δρασεις.


Οι δυο τους ειναι η μοναδικη μου ελπιδα ότι δεν θα ξεφυγουν τα πραγμαρα πολυ, ειδικα στις συνελευσεις της ολομέλειας που συζητουνται θέματα αποστολης βοηθειας προς αναξιοπαθουντα μέλη. tafos


Μαρινα, ο κυριος με τα μαυρα αριστερα στην φωτο ειναι ο γλιτσας που δεν θέλει η Χιονάτη να ακουμπησει πάνω του την ασπρη γουνα της και να λερωθει!
Ειναι τρομακτικος πάντως!
Φημολογειται ωστόσο,ότι μετα το περιστατικο fight3 απάνω του και δηλωσε ότι θα μπει στο Ταγμα της συγχωρεμένης Μητερας Τερέζας.
Αρκει λέει να μην δέχονται γατες στις ταξεις τους Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 12:24 am

ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 09, 2012 12:29 am

marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
Οχι καλε!
Δεν ξέρεις ότι ο Τσιλι και η Σουσυ έχουν παντρευτει με παπα(Γκιζμο-Πατουσα -την Πατουσα την ειχαν αναπληρωματικη για προφανεις λογους-) και κουμπάρους (Πιπης - Φρεγια)
Να!Δες εδω!
http://www.gatospito.com/t8124-topic

Επισης στις πρωτες 4-5 σελιδες του Κλαμπ, ειναι καταχωρημένοι οι τίτλοι του κάθε μέλους αναλογα με τις ικανότητες τους και τα μυστικα σχέδια της Ηλέκτρας που αποφάσισε γι αυτους.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Σαβ Ιουν 09, 2012 10:17 am

Βεβαίως ,οργανωμένα πράματα . όλα έχουν τη θέση , το ρόλο τους και τη χρησιμότητά τους. αμ πως roll eyes
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 10:41 am

ralou έγραψε:
marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
Οχι καλε!
Δεν ξέρεις ότι ο Τσιλι και η Σουσυ έχουν παντρευτει με παπα(Γκιζμο-Πατουσα -την Πατουσα την ειχαν αναπληρωματικη για προφανεις λογους-) και κουμπάρους (Πιπης - Φρεγια)
Να!Δες εδω!
http://www.gatospito.com/t8124-topic

Επισης στις πρωτες 4-5 σελιδες του Κλαμπ, ειναι καταχωρημένοι οι τίτλοι του κάθε μέλους αναλογα με τις ικανότητες τους και τα μυστικα σχέδια της Ηλέκτρας που αποφάσισε γι αυτους.

Toν είχα προλάβει τον περιβόητο γάμο! ήταν όταν είχαμε πρωτοέρθει !

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Ιουν 09, 2012 11:39 am

marina289 έγραψε:Όχι, η Μπαρίλλα του κάνει βουντού με το βλέμμα.
Τον έχει καρφώσει κανονικά! happy2
Ο Σάγκυ είναι! oksmily3
βουντου λεει!!!!!!!! happy2 happy2 happy2 με πεθανες μαρινα! happy2
Σπόιλερ:
m.kat έγραψε:
marina289 έγραψε:
m.kat έγραψε:μπερδεύτηκα.. Embarassed Embarassed
Kάτσε να σε ξεμπερδέψω!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Cl_kas11

happy2 happy2 happy2

happy2 happy2 happy2


thanks thanks thanks thanks

Μπαρίλλα μου συγνώμη! Δεν πρέπει να έχω επισκεφτεί το θεματάκι σου.. Embarassed

Θα το κάνω σύντομα! Smile
να το κανεις παραυτα! ακους εκει πρωτα να με μπερδευεις με το Σαγκυ κ μετα να λες λες κ "κυριο"!!!!!!! Madd Madd Madd αντε μην κινητοποιησω το division εναντιον σου για προσβολη προσωπικοτητας!!!!! bigboss
μπαριλλα


ralou έγραψε:Αλεξ, η Μπαριλλα ειναι το κρυφό asset του Κλαμπ. Smile
Η Ηλέκτρα την έχει δεξι της χερι!
(αναρωτιέμαι πάντα πως εκανε χωρίο με τον Ζορο... Ειναι πολυ χαμηλων τονων ο τυπος. Αλλά μάλλον γι αυτο τον διάλεξε. Χρειάζεται ενα ψυχραιμο χέρι για να την συγκρατει).

(κ γω το αναρωτιεμαι ραλλου μου αλλα καταληγω εκει που κατεληξες κ συ,οτι τα ετερωνυμα ελκονται! blinking )
marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
σωπα ρε που εχουμε ξεφυγει! αν αυτο ειναι "φευγα" τοτε οι στιχομυθιες Σιελ-Αιμιλιου περι κατσαριδων τί ειναι??? Razz Razz Razz
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 09, 2012 11:45 am

alex..niaou έγραψε:
marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
σωπα ρε που εχουμε ξεφυγει! αν αυτο ειναι "φευγα" τοτε οι στιχομυθιες Σιελ-Αιμιλιου περι κατσαριδων τί ειναι??? Razz Razz Razz
Madd Madd Ψυχανάλυση!!!
crazy crazy crazy
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Ιουν 09, 2012 11:47 am

ralou έγραψε:
alex..niaou έγραψε:
marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
σωπα ρε που εχουμε ξεφυγει! αν αυτο ειναι "φευγα" τοτε οι στιχομυθιες Σιελ-Αιμιλιου περι κατσαριδων τί ειναι??? Razz Razz Razz
Madd Madd Ψυχανάλυση!!!
crazy crazy crazy
μα σε παρακαλω θεια ραλλου μου,να λεει οτι εχουμε ξεφυγει επειδη με ειπες συμβια του τσιλι μου κ νομικη συμβουλο του Κλαμπ... angry2 δηλαδη,ειπε ο γαϊδαρος τον πετεινο κεφαλα,αν το παρουμε ετσι κ αν αναλογιστουμε τις συζητησεις αιμιου-σιελ!!!! angry2
Σουσι
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από houlieta Σαβ Ιουν 09, 2012 12:03 pm

ralou έγραψε:
alex..niaou έγραψε:
marina289 έγραψε:
ralou έγραψε:
Εκτός απο τον Τσιλι που οικουρει και του συμπαραστέκεται η συμβία του η Σουσυ (Νομικος Συμβουλος του Κλαμπ), ο Λακυ, και ο Πριγκιπας.
happy2 happy2 happy2 happy2
Αχ , δεν μπορώ άλλο!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς!
σωπα ρε που εχουμε ξεφυγει! αν αυτο ειναι "φευγα" τοτε οι στιχομυθιες Σιελ-Αιμιλιου περι κατσαριδων τί ειναι??? Razz Razz Razz
Madd Madd Ψυχανάλυση!!!
crazy crazy crazy
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Σαβ Ιουν 09, 2012 12:04 pm

Τι γίνηκε τελικώς με τη λίγδα?? Την ξεπαστρέψανε τα παιδιά?? tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Ιουν 09, 2012 12:09 pm

alex..niaou έγραψε:

να το κανεις παραυτα! ακους εκει πρωτα να με μπερδευεις με το Σαγκυ κ μετα να λες λες κ "κυριο"!!!!!!! Madd Madd Madd αντε μην κινητοποιησω το division εναντιον σου για προσβολη προσωπικοτητας!!!!! bigboss
μπαριλλα

Γιατί μαντάμ, σας προσβάλανε που σας μπερδέψανε με μας? Madd Δεν κατάλαβα δηλαδή, τι μας λείπει εμάς? Και ωραίοι είμαστε, και φουντωτοί είμαστε και π α ν έ ξ υ π ν ο ι είμαστε και έχουμε και ντοκτορά στο Αερο- Σούτρα. Ορίστε μας!! angry2 geek geek geek
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Ιουν 09, 2012 12:11 pm

funambolo έγραψε:
alex..niaou έγραψε:

να το κανεις παραυτα! ακους εκει πρωτα να με μπερδευεις με το Σαγκυ κ μετα να λες λες κ "κυριο"!!!!!!! Madd Madd Madd αντε μην κινητοποιησω το division εναντιον σου για προσβολη προσωπικοτητας!!!!! bigboss
μπαριλλα

Γιατί μαντάμ, σας προσβάλανε που σας μπερδέψανε με μας? Madd Δεν κατάλαβα δηλαδή, τι μας λείπει εμάς? Και ωραίοι είμαστε, και φουντωτοί είμαστε και π α ν έ ξ υ π ν ο ι είμαστε και έχουμε και ντοκτορά στο Αερο- Σούτρα. Ορίστε μας!! angry2 geek geek geek

καλε κυρια γκιο...εεεε,αθηνα ηθελα να πω,η προσβολη προσωπικοτητας ειναι οτι με ειπε "κυριο"!οχι οτι με μπερδεψε με τον Σαγκυ που μια χαρα κουκλος ειναι! Laughing απλως με μπερδψε κιολας με ειπε κ κυριο οποτε ολα συμβαλλουν,καταλαβατε???
Μπαριλλα

alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Ιουν 09, 2012 12:18 pm

alex..niaou έγραψε:
funambolo έγραψε:
alex..niaou έγραψε:

να το κανεις παραυτα! ακους εκει πρωτα να με μπερδευεις με το Σαγκυ κ μετα να λες λες κ "κυριο"!!!!!!! Madd Madd Madd αντε μην κινητοποιησω το division εναντιον σου για προσβολη προσωπικοτητας!!!!! bigboss
μπαριλλα

Γιατί μαντάμ, σας προσβάλανε που σας μπερδέψανε με μας? Madd Δεν κατάλαβα δηλαδή, τι μας λείπει εμάς? Και ωραίοι είμαστε, και φουντωτοί είμαστε και π α ν έ ξ υ π ν ο ι είμαστε και έχουμε και ντοκτορά στο Αερο- Σούτρα. Ορίστε μας!! angry2 geek geek geek

καλε κυρια γκιο...εεεε,αθηνα ηθελα να πω,η προσβολη προσωπικοτητας ειναι οτι με ειπε "κυριο"!οχι οτι με μπερδεψε με τον Σαγκυ που μια χαρα κουκλος ειναι! Laughing απλως με μπερδψε κιολας με ειπε κ κυριο οποτε ολα συμβαλλουν,καταλαβατε???
Μπαριλλα


Α, εντάξει τότε. Να του πω ν΄αφήσει κάτω το κασελάκι του. geek geek geek geek
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 12:19 pm

Σας καταλαβαίνω που αμφισβητείτε την ψυχανάλυση, εξάλλου η Ελλάδα δεν είναι εξοικειωμένη με τέτοιες μεθόδους...ωστόσο, όποτε ζητήσετε τις γνωματεύσεις μου και τις συμβουλές μου, εγώ θα είμαι εδώ για σας. Και επειδή συχνά αναπτύσσεται μια έλξη του ψυχαναλυόμενου προς τον ψυχαναλυτή του, όπως βλέπετε έχω πάρει τα μέτρα μου-είμαι κύριος και φοράω και βέρα στο δεξί.
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 217412_1077110211026_8618_n-

Μπορούμε να χαρακτηρίσουμε τις συζητήσεις περί κατσαρίδων , με την προϋπόθεση να γνωρίζουμε ποιοι συμμετέχουν σ'αυτές.
Όταν γίνονται από γάτες εμπίπτουν στα πλαίσια των άκρως ρεαλιστικών συζητήσεων γ'αυτές, και μάλιστα σκιαγραφούν και προσωπικότητες με ενδιαφέροντα και ανησυχίες, που δεν εφησυχάζουν .Άρα καλώς γίνονται.
Όταν όμως υποκινούνται από τις μητέρες τους , έχουν κάθε λόγο να ανησυχούν ότι μπορούν και να τους αφαιρέσουν στα ξαφνικά την άδεια άσκησης επαγγέλματος , και τότε να μην αναρωτιούνται ¨γιατί¨ και ¨τι¨ και ¨πώς¨ happy2 (και τότε θα σας φωνάξουμε για υποστήριξη , και κυρίως την Νομική Σύμβουλο, την κουμπάρα)

Ο Ζορρό και η Μπαρίλλα είναι άλλο ένα ζευγάρι που ασπάζεται τους φυσικούς νόμους ¨τα ετερώνυμα έλκονται¨, όπως άλλωστε και η Σιέλ μου και εγώ, γ'αυτό και γίναμε κουμπάροι τους! Είναι δοκιμασμένα πετυχημένη συνταγή σας διαβεβαιώνω.

Και τώρα με συγχωρείτε, πάω να παίξω με το λέιζερ valitsa
-Μίλιος




Έχει επεξεργασθεί από τον/την marina289 στις Σαβ Ιουν 09, 2012 12:26 pm, 1 φορά

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Ιουν 09, 2012 12:25 pm

Shocked Shocked
Ν α π α ί ξ ε ι ς μ ε τ ο λ έ ι ζ ε ρ?
Αιμίλιε, δεν σε αναγνωρίζω. Τι σου έχουν κάνει? Sad Sad
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουν 09, 2012 12:28 pm

Είμαι ο Μίλιος και είμαι καλά!
Συγχρόνως είμαι ένας άντρας όλο εκπλήξεις!
Θα πω στη μαμά μου να με τραβήξει και βίντεο για να πειστείτε!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Ιουν 09, 2012 4:59 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Ρούλα ρισπέκτ! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 719932

Ο Gizmo μόλις χθες δεν κατούρησε τον καναπέ ή την πολυθρόνα, μετά από μια μακρά περίοδο έντονης και ασταμάτητης δράσης Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 388464 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 28874 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 435590 , οπότε έχεις δίκιο ότι άρχισε να μαζεύει για να ... "προσφέρει"!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261

Όσο για τους υπόλοιπους διαλόγους, τί να πω.. Και πού να πιάσουν οι ζέστες για τα καλά!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 742497 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 300270
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης