gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 07, 2012 10:50 pm

Αγαπητοί φίλοι και φίλες
Με μεγάλη προσοχή και όχι χωρίς να τρέμει το φυλλοκάρδι μου, σας αποκαλύπτω τα στοιχεία που έμαθα σχετικά με το επιλεγόμενο «Παρεάκι Ηλέκτρας-Φρεγιας» Όπως θα καταλάβετε όλο το πρώτο μέρος αποτελεί προϊόν υποκλοπής αφού κρυφάκουγα όσο μιλούσαν οι πέντε πρωτεργάτες.
Στο δεύτερο μέρος θα σας αποκαλύψω το κρυφό καταστατικό του Κλαμπ που έπεσε στα χέρια μου μετά από πολύ κόπο και με κίνδυνο της ζωής μου. Ακόμα και τώρα που σας γράφω τρέμω μήπως κάποιο μέλος της ομάδας με ανακαλύψει και με κάνει στόχο του. Διότι γνωρίζετε πόσο αποτελεσματικές είναι οι ιδέες της Ηλέκτρας και πόσο θανάσιμα ηλίθια είναι η Φρεγια μου που αποτελεί τυφλό της όργανο.
Στην συγκεκριμένη συνάντηση στην ημερήσια διάταξη υπήρχε μόνο ένα θέμα. Η ένταξη του Shaggy στην ομάδα τους. Αυτό έγινε αφορμή να εκδηλώσει επιτέλους η Ηλέκτρα τον δεσποτικό της χαρακτήρα και να πάρει τα πράγματα δυναμικά στα πατούσια της –ναι! Ναι! Αυτά τα πατουσια που κρατάνε τον κόσμο μαζί με τα χέρια της κυρίας Α.Μερκελ...
Να φοβάστε αγαπητοί συνγατοσπιτιωτες και συνγατοσπιτιωτησες!
Τα πράγματα είναι πολύ σκούρα και θα γίνουν χειρότερα...


Συνεδρίαση του Κλαμπ Των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων
Τόπος: κρυφό δωμάτιο σε άγνωστη περιοχή
Χρόνος : Τώρα
Η Φρεγια, ο Πιπης, ο Τσιλι και ο Γκισμο μιλάνε χαμηλοφωνα ενω η Ηλέκτρα παρακολουθει απο την εν ειδει θρόνου θέση της, πάνω στην τηλεόραση.
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Cl_mee10
1. Τσιλι, 2. Πιπης, 3. Φρεγια, 4. Γκιζμο, 5. ΗΛΕΚΤΡΑ

(Απομαγνητοφώνηση υποκλοπής)
Το γνωστό παρεάκι τα λέει συνωμοτικά μεταξύ του με χαμηλές φωνές
Πως τον είπαμε λοιπόν αυτόν τον καινούριο τύπο? Ρωταει με ενδιαφερον ο Τσιλι
Shaggy με δυο g. Δείχνει ξηγημένος τύπος και νομίζω ότι θα κολλήσουμε μια χαρά μαζί! Εξηγεί η Φρεγια
Εισαι σίγουρη σε συ Φρεγια? Μην τυχόν μας βγει κανένας «μη μου απτου» και μας χαλάσει την πιάτσα!
Όχι φίλε Τσιλι. Δεν το πιστεύω! Στο λεω δείχνει εντάξει τύπος και είναι και κούκλος.
Για σιγά μπουγαρίνι μου! Είναι τρόπος αυτός να εκφράζεσαι μπροστά μου αρραβωνιασμένη κοπέλα. Άκου κούκλος! Σ ακούω ε?! ο Πιπης ο αρραβωνιαστικός της Φρεγιας επεμβαίνει κάπως θιγμένος
Οχι! Οχι Πιπη λεβέντη μου... Αντικειμενικά μιλάω και να... θα στον περιγράψω όπως τον βλέπω στη φωτογραφία αφού εσύ δεν μπορείς να δεις με τα ίδια τα ματάκια σου.
Λοιπόν ο Shaggy είναι ένας γάτος γκρίζος με ωραίο τρίχωμα φουντωτό. Έχει και ωραία ουρά. Έχει λίγο αγριωπό ύφος άλλα είναι φυσικό, μόλις τώρα μετακόμισε σε νέο σπίτι και είναι ακόμα πάνω στην προσαρμογή. Αράζει σε μπανιέρες, κρεβάτια και πατώματα με ωραίες μελετημένες στάσεις, ξέρεις αυτές τις στάσεις που κάνουν τους ανθρώπους να μας λιγουρεύονται και...

Αααα ώστε έτσι εεε? Και ωραίος και ευφυής.΄Γι αυτό τον λιγουρεύεσαι κι εσύ!
Οοοοοχι! Οχι καρδία της καρδιάς μου, μεγάλε μου έρωτα! Άπλα ήθελα να σου περιγράψω με ακρίβεια τον νεοφερμένο για να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται.
Αγόρι μου... αλλάζω εγώ την υπέροχη μεταξωτή τρίχρωμη γούνα σου και την τροφαντή ουρά σου με κανενός άλλου? Κοιτάζω εγώ άλλα μάτια από τα δικά σου, που τα βάθη μπορεί να είναι σκοτεινιασμένα αλλά εκεί κατοικεί όλη η ευφυΐα του κόσμου? Υπάρχει κανένας άλλος γάτος να με προσέχει και να με αγαπάει και να με νοιάζεται όσο εσύ αητέ μου?
Οοοοχι αγαπούλα μου! Οοοοοχι!

Ρε παιδιά, δεν αφήνετε τα σορόπια να δούμε τελικά τι θα γίνει με τον καινούριο? Θα τον προσκαλέσουμε στο Κλαμπ ή όχι? Διακόπτει ο Τσιλι που ναι μεν είναι κολλητός της Φρεγιας αλλά μερικές φορές δεν ξεχνάει τον παλιό του έρωτα γι αυτήν και τα παίρνει στο κρανίο
Μα Τσιλι μου, τον προσκάλεσα ήδη, ήμουν σίγουρη ότι θα τον δεχτείτε. Να! Πηγαίνετε στο θέμα του να δείτε δείγμα συμπεριφοράς και ελέγχου της μάνας του. Νομίζω ότι έχουμε να τον μάθουμε και να μάθουμε πολλά από αυτόν.
Καλά... έχετε χάρη που είμαι πολύ απασχολημένη αυτό τον καιρό με την Αγγελα Μερκελ και δεν μπήκα να τακτοποιήσω τα του οίκου μας! Που το έχετε κάνει σκορποχώρι και καλείτε τον καθένα χωρίς να με ρωτήσετε! Για μαζευτείτε λιγάκι λέω εγώ
Μα αγαπητή Ηλέκτρα... μην εξάπτεσαι! Τώρα που κρατάς την τύχη της Ελλάδας στο πατουσι σου... μουρμουρίζει διπλωματικά ο Τσίλι
Τι... Μονό την Ελλάδα???!!!
Ε καλα της Ευρώπης...
Τιιι! Μόνο την Ευρώπη???!!!
Ε... καλά του κόσμου!
Χμ... καλά... το έσωσες!
Λοιπόν, τωρα που κρατάς τον κόσμο στο πατουσι σου είσαι πολύ απασχολημένη και σκεφτήκαμε να μην σε απασχολησουμε με τα μικρά θέματα που απασχολούν το Κλαμπ μας.
Κχχχχχχχ! Δεν φταίει κανένας άλλος, εγώ φταίω που σας άφησα να πάρετε θάρρος. Εγώ είμαι η αρχηγός εδώ μέσα. ΚΑ-ΤΑ-ΛΑ-ΒΑ-ΤΕ ???? Και άλλη φορά δεν θα κάνετε του κεφαλιού σας.
Ο Γκιζμο τολμάει να ψελλίσει προσπαθώντας να κατευνάσει κάπως την Αρχηγό:
Μα Αρχηγέ μας... δεν θέλαμε να σε προσβάλουμε... εμείς τα χαμηλόβαθμα –ακομα - στελέχη, προσπαθούμε να πάρουμε και καμιά πρωτοβουλία και να σε απαλλάξουμε από τα ...
Γκισμο σκασμός! Δεν θα αποφασίζετε μόνοι σας τι θα κάνετε!
Ααα! Πάτε να μου το διαλύσετε μου φαίνεται το μαγαζάκι! Ε λοιπόν, θα κάτσω και θα συντάξω το καταστατικό του Κλαμπ και σύντομα όλοι σας θα δηλώσετε υποταγή... εεε... θα το υπογράψετε με δημοκρατικές διαδικασίες ήθελα να πω.
Αμ πως! Ξέρω εγώ! Ποιος νομίζετε ότι κάνει στην Μερκελ μαθήματα Δημοκρατίας ε?
Προσέξτε γιατί αν δεν συμμορφωθείτε θα μπω Επίτροπος και θα σας κάνω τους 14 μισθούς 12 στο πιτς φιτίλι!

.........
.........
.........
.........

Ο Πιπης έχει λουφάξει κι αυτός αλλά είναι ένας έξυπνος δυναμικός γάτος και πάει να γυρίσει την κουβέντα :
Εεεε... αρχηγέ... ηρέμησε... θα τα δούμε αυτά. Προς το παρόν να πούμε στην Φρεγια να επιβεβαιώσει την πρόσκληση στον Shaggy? Να μπει και νέο αίμα βρε Αρχηγέ να έχουμε να μαθαίνουμε περισσότερα, να έχεις και συ ευρύτερο πεδίο επιρροής. Διότι είσαι μια μεγάλη αρχηγός, κανένας μας δεν το αμφισβητεί.
Ζήτω η αρχηγός Ηλέκτρα!!! Έτσι δεν είναι παιδιά?!
και κάνει νοημα στους άλλους να πατουσοκροτησουν
Χμ... πως σε είπαμε εσένα? Πιπη ε?
Καλά... φωνάξτε τον... αλλά να ξέρεις ότι σε έχω βάλει στο μάτι εσένα μουλωχτέ τύπε και θα σε παρακολουθώ. Κοίτα μην σου μπουν τίποτα ιδέες γιατί ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ!
Άντε, ας το διαλύσουμε τώρα. Έχω ένα μανιφέστο να συντάξω και θέλω την ησυχία μου!


Τα υπόλοιπα τέσσερα γατιά υποχώρησαν με την όπισθεν μπροστά στο μένος της Αρχηγού Ηλέκτρας της επονομαζόμενης και Ταλιμπαν και βγήκαν από το δωμάτιο.
Είναι περίεργοι οι καιροί και ο καθένας θέλει να φυλάει τα νώτα του.
Ρε συ Φρεγια, ψιθύρισε ο Τσιλι. Είμαστε βέβαιοι πως θέλουμε να φέρουμε τον νέο σε ένα τέτοιο περιβάλλον? Μήπως είναι άμαθος ο φουκαράς και φρίξει?
Οχι Τσιλι φιλαράκι μου! Πριν πάει στο σπίτι της θείας Φουνα...εεε.. Φιοναμ... εεε... Φιοναμπελ... τελος πάντων, στο σπίτι της μάνας του, ζούσε ανάμεσα σε 30 γάτες και πιστεύω ότι θα είναι πολύ χρήσιμος στο Κλαμπ μας. Μην ξεχνάς ότι μπορεί να είναι οι άνθρωποι μας ο εξωτερικός εχθρός αλλά... υπάρχει και εσωτερικός εχθρός και όσο να ναι την χρειαζόμαστε κάποια βοήθεια για να εξισορροπήσουμε τα πράγματα...
Καλά... συμφωνώ κι εγώ... αρκεί να μην μας προκύψει κι αυτός κατρουλής! Ααα! Ολα κι όλα... μπορεί να είμαι χαμηλά στην ιεραρχία αλλά τον Τίτλο του Κατρουλη δεν μου τον παίρνει κανένας...
Άντε παιδιά... στο καλό! Θα ξαποστειλω και την Ηλέκτρα και θα την πέσω κι εγώ για ύπνο. Κι ας ελπίσουμε ότι το καταστατικό του Κλαμπ να είναι όπως το θέλουμε εμείς και όχι όπως το φαντάζεται η φιλενάδα της Μερκελ...
Τα λέμε φιλαράκια...!

Καληνυχτα γαρδενια μου! Ονειρα γλυκα!
(Τέλος ηχογράφησης)

Η Ηλέκτρα το έφτιαξε το κείμενο που ονομάζει «Καταστατικο» και το πληκτρολόγησε στον υπολογιστή του σπιτιού μου.
(Διοτι... να... σας το αποκαλυτω κι αυτο... στο σπιτι μου διαδραματιστηκαν όλα αυτα και έτσι μπορεσα να τα μάθω)
Το έστειλε μετά με μειλ στον δικό της λογαριασμό και αφού το αποθήκευσε το έσβησε απο τον σκληρο μας δισκο.
Αλλά επειδή είμαι παλιά προγραμματίστρια ε... όλο και κάτι ξέρω από την εποχή που έπαιζα τους υπολογιστές στα δάχτυλα και τα κατάφερα να βρω το σβησμένο αρχείο, όχι χωρίς να χρειάζεται όμως και κάποια επεξεργασία.
Μέχρι αύριο θα το έχω έτοιμο και θα σας το βάλω εδώ.

Παρακαλλώ πολυ όμως... τσιμουδιά στις γάτες σας. tafos
Δεν ξέρουμε ακόμα αν το «παρεάκι» έχει κατασκόπους ανάμεσα τους. Wink
Γιατί τότε αλίμονο μας και το κυριότερο... αλίμονο μου... pale pale pale pale pale pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Φεβ 07, 2012 11:26 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Φεβ 07, 2012 11:54 pm

ralou έγραψε:

Παρακαλλώ πολυ όμως... τσιμουδιά στις γάτες σας. tafos
Δεν ξέρουμε ακόμα αν το «παρεάκι» έχει κατασκόπους ανάμεσα τους. Wink
Γιατί τότε αλίμονο μας και το κυριότερο... αλίμονο μου... pale pale pale pale pale pale

τσιμουδια φυσικα ραλλου μου.. Scared ομως...πρεπει να σου αναφερω κατι υποπτες κινησεις που εχουν υποπεσει στη προσοχη μου τις τελευταιες μερες... Scared να,μερικες φορες τις τελευταιες βδομαδες οταν μπαινω στο δωματιο που εχω τον υπολογιστη,παρατηρω οτι η μπαριλλα ειναι ξαπλωμενη παντα διπλα του..πολλες φορες βρισκω αναμμενη την οθονη οταν γυρναω σπιτι ενω το ειχα στο sleep κ το βρωμογατο προπσαθει να με πεισει οτι τον ειχα ξεχασει ανοιχτο....υποπτα πραγματα... Scared και φοβαμαι μηπως ειναι βυσμα της οργανωσης....
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τρι Φεβ 07, 2012 11:59 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 thanks thanks thanks grinning4 grinning4 grinning4

Εκείνος: Γιατί παραληρείς?
Εγώ: Γιατί ενθουσιάστηκα!
Εκείνος: Να ανησυχήσω?
Εγώ: Όχι ακόμη.
Εκείνος: Ποιά είναι η Μέρκελ?
Εγώ: Αυτή που σου χρειάζεται για να στρώσεις
Smile

ΥΓ. Αει στην ευχή, συγκινήθηκα με το ενδιαφέρον σας!! Smile
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Φεβ 08, 2012 12:21 am

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261 Ω ρε γλέντια!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 236755 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 986261









Gizmo παιδί μου, είσαι σε κατ' οίκον περιορισμό άπαξ δια παντός, για να αποφευχθούν τα όργια σας!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 339558 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 388464
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Τετ Φεβ 08, 2012 10:00 am

Γι αυτό χθες η Ηλέκτρα ήταν στην τσίτα όλο το βράδυ?? Και ούτε να την χαιδέψω δεν με άφηνε και μου γρύλιζε?? Ήθελε να τσεκάρει το καταστατικό και να την αφήσουμε στην ησυχία της... angry2 angry2 Μα τι παιδί έχω εγώ??? voodoo voodoo
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 10:53 am

Ωστε έτσι Αλεξ...Η Μπαριλα ε? Βρε λες να την βαλουν κι αυτην -ή ακομα χειροτερα, να εχει ήδη μπει στο Κλαμπ σαν κατασκοπος και κρυφος συνεργάτης?-
Ειναι γατα που το προφιλ της θα μπορουσε να τους εξυπηρετει σαν μια Ματα Χαρι, ομορφη και δηλητηριώδης pale
Ευτυχως δεν ήταν η Σουσι γιατι μετα εγω πως θα τα κανονιζα με τον Τσιλι και την Ειρηνη... Απαπα! Εχω ευθυνες όταν δένω τα προξενιά, δεν ειναι να παίζει κανεις μ αυτα τα πράγματα!
Να εχεις τα μάτια σου δεκατεσσερα φιλενάδα...

Βικυ, ο δικος σου κραταει λοου προφαιλ ακομα, ισως απλα να ειναι πολυ καλοπερασακιας για να μπαίνει στην πρωτη γραμμη της δράσης ή ίσως να μην έχει ακομα ξεπονέσει το γοφι του απο τότε που η ιδέα της Ηλεκτρας τον έκανε να γκρεμοτσακιστει προσπαθωντας να πιασει την Χριστουγεννιάτικη γιρλάντα...
Οσο για τον κατ οικον περιορισμο... Αχ... εισαι τόσο γελασμένη βρε φιλενάδα αν νομιζεις ότι θα τον περιορίσεις... Και το πιο αγαθο (ή τιμωρημένο) γατι μας πουλάει και μας αγοράζει στο λεπτο και δεν νομιζω ότι θα τον αποτρέψει απο το να συμμετεχει στις δραστηριοτητες του Κλαμπ No

Μα και συ βρε Ναταλια μου... τωρα θα την μάθεις την Ηλέκτρα?
Κι αν νομιζεις ότι έχεις "παιδι" εισαι γελασμένη!
Τον Ρασπουτιν έχεις με γουνα και ουρα! No
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Rasputin_pt

Αθηνα, λυπάμαι που θα σε απογοητευσω .
Ναι καλα η Μερκελ του χρειάζεται για να στρωσει αλλα... ποιος ελεγχει την Μερκελ και της λέει πως να χειριζεται και να μανιπουλαρει τους υπηκόους της ε?
Η ΗΛΕKTΡΑ την ελεγχει... δεν ξέρεις τι διαόλου κάλτσα ειναι αυτη η ντελικάτη γατουλα της Ναταλίας
Και δυστυχως ο Shaggy συντομα θα ειναι κάτω απο την επιρροή της... No pale
Να φοβάσαι βρε κορίτσι μου!
Να φοβάσαι και να προσέχεις πολυ
Εχει και την προδιάθεση ο άτιμος ο δικος σου... τι να πω tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Τετ Φεβ 08, 2012 11:04 am

ralou έγραψε:Ωστε έτσι Αλεξ...Η Μπαριλα ε? Βρε λες να την βαλουν κι αυτην -ή ακομα χειροτερα, να εχει ήδη μπει στο Κλαμπ σαν κατασκοπος και κρυφος συνεργάτης?-
Ειναι γατα που το προφιλ της θα μπορουσε να τους εξυπηρετει σαν μια Ματα Χαρι, ομορφη και δηλητηριώδης pale
Ευτυχως δεν ήταν η Σουσι γιατι μετα εγω πως θα τα κανονιζα με τον Τσιλι και την Ειρηνη... Απαπα! Εχω ευθυνες όταν δένω τα προξενιά, δεν ειναι να παίζει κανεις μ αυτα τα πράγματα!
Να εχεις τα μάτια σου δεκατεσσερα φιλενάδα...

Βικυ, ο δικος σου κραταει λοου προφαιλ ακομα, ισως απλα να ειναι πολυ καλοπερασακιας για να μπαίνει στην πρωτη γραμμη της δράσης ή ίσως να μην έχει ακομα ξεπονέσει το γοφι του απο τότε που η ιδέα της Ηλεκτρας τον έκανε να γκρεμοτσακιστει προσπαθωντας να πιασει την Χριστουγεννιάτικη γιρλάντα...
Οσο για τον κατ οικον περιορισμο... Αχ... εισαι τόσο γελασμένη βρε φιλενάδα αν νομιζεις ότι θα τον περιορίσεις... Και το πιο αγαθο (ή τιμωρημένο) γατι μας πουλάει και μας αγοράζει στο λεπτο και δεν νομιζω ότι θα τον αποτρέψει απο το να συμμετεχει στις δραστηριοτητες του Κλαμπ No

Μα και συ βρε Ναταλια μου... τωρα θα την μάθεις την Ηλέκτρα?
Κι αν νομιζεις ότι έχεις "παιδι" εισαι γελασμένη!
Τον Ρασπουτιν έχεις με γουνα και ουρα! No

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Rasputin_pt

Αθηνα, λυπάμαι που θα σε απογοητευσω .
Ναι καλα η Μερκελ του χρειάζεται για να στρωσει αλλα... ποιος ελεγχει την Μερκελ και της λέει πως να χειριζεται και να μανιπουλαρει τους υπηκόους της ε?
Η ΗΛΕKTΡΑ την ελεγχει... δεν ξέρεις τι διαόλου κάλτσα ειναι αυτη η ντελικάτη γατουλα της Ναταλίας
Και δυστυχως ο Shaggy συντομα θα ειναι κάτω απο την επιρροή της... No pale
Να φοβάσαι βρε κορίτσι μου!
Να φοβάσαι και να προσέχεις πολυ
Εχει και την προδιάθεση ο άτιμος ο δικος σου... τι να πω tongueout
Να' σαι καλά βρε Ρούλα. happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από tzelacat Τετ Φεβ 08, 2012 1:02 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
tiletheatis
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Φεβ 08, 2012 1:50 pm

cheers cheers cheers cheers tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Τετ Φεβ 08, 2012 4:08 pm

Θεια Ραλλου μας Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932!!!!!!
Εχω την εντυπωσις ομως οτι κ η Μονα ισως να εχει τα παρε δωσε της με το κλαμπ... (σε αρχικο ακομα σταδιο...). Χθες ηταν undercover πρακτορας και εχω και φωτογραφικες αποδειξεις στο θεμα της.... Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 236755
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Φεβ 08, 2012 5:54 pm

natalouko έγραψε:Γι αυτό χθες η Ηλέκτρα ήταν στην τσίτα όλο το βράδυ?? Και ούτε να την χαιδέψω δεν με άφηνε και μου γρύλιζε?? Ήθελε να τσεκάρει το καταστατικό και να την αφήσουμε στην ησυχία της... angry2 angry2 Μα τι παιδί έχω εγώ??? voodoo voodoo

Και η δικη μου η μικρα,η Μαγια δηλαδής,εδω και δυο βδομαδες ,μου γρυλιζει και οταν παω να την χαιδεψω ,τιναζεται σαν να την χτυπησε ηλεκτρικο ρευμα.Λετε και το κοριτσακι μου ,να εχει παρει γραμμη και να ετοιμαζεται να μπει στο κλαμπ.Γιατι οπως και να το κανουμε και ταλιμπαν ειμαστε και μεγαλες γκρινιαρομουρμουρες ειμαστε και αλλες χιλιες -μυριες ιδιοτροπιες εχουμε Suspect pale pale
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Φεβ 08, 2012 5:55 pm

ralou έγραψε:Ωστε έτσι Αλεξ...Η Μπαριλα ε? Βρε λες να την βαλουν κι αυτην -ή ακομα χειροτερα, να εχει ήδη μπει στο Κλαμπ σαν κατασκοπος και κρυφος συνεργάτης?-
Ειναι γατα που το προφιλ της θα μπορουσε να τους εξυπηρετει σαν μια Ματα Χαρι, ομορφη και δηλητηριώδης pale
Ευτυχως δεν ήταν η Σουσι γιατι μετα εγω πως θα τα κανονιζα με τον Τσιλι και την Ειρηνη... Απαπα! Εχω ευθυνες όταν δένω τα προξενιά, δεν ειναι να παίζει κανεις μ αυτα τα πράγματα!
Να εχεις τα μάτια σου δεκατεσσερα φιλενάδα...

happy2 happy2 happy2 happy2 ματα χαρι δεν λες τιποτα ραλλου μου....κ γω αυτο υποπτευομαι!
κ φυσικα δεν ειναι το σουσακι ανακατεμενο,το γλυκο μου ολο το γαμο με τον τσιλι σκεφτεται,κ δωστου κενταει τα προικια της,κ δωστου κανει beaute κ κοιταει περιοδικα με νυφικα...η αλλη ομως....η αλλη...αχ! Scared
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Τετ Φεβ 08, 2012 9:54 pm

Απαπαπαπα! Wink Τσικάγο γίναμε, δεν είναι κορίτσα της παντρειάς αυτά.

Ευτυχώς που η δικιά μου ,τύπος κι υπογραμμός! prosefxi prosefxi prosefxi









Κορίτσα , Ραλλούκα grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 10:26 pm

Marea & Larogata νομιζω ότι τοσο μικρες γατες οσο η Μονα και η Μαγια αποκλειεται να γινουν δεκτες όσο το Νομικο τμημα δεν εχει καθαρισει το θέμα των ευθυνων σε σχέση με τα ανηλικα. Οποτε για τις μικρες σας μην φοβάστε!
...Ακομα... tongueout

Μαρια doremi πολυ φοβάμαι ότι η δικια σου η μουλωχτη η Στελλα θα εξεληχθει μεγαλώνοντας σε όχι και τοσο "τυπο και υπογραμμο"...
Εχει και την επιρροη του μεγάλου αδελφου Πιπη που ως γνωστον ειναι στα Ιδρυτικα Μελη του Κλαμπ... οπότε...tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Τετ Φεβ 08, 2012 10:38 pm

Sad Sad Sad






kissss
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Τετ Φεβ 08, 2012 10:45 pm

Καλα λοιπον... θα περιμενουμε την αποφαση του Νομικου τμηματος... Αν με βρειτε νεκρη μεχρι τοτε θα ξερετε..... Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 56971
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 10:49 pm

ΣΗΜΑ ΤΟΥ «ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΩΝ»
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Cl_sig10
Το σημα αποτελειται απο ασημένιο οβαλ υποβαθρο με επιχρυσες λεπτομέρειες.
Το κάτω μέρος υπάρχουν τα διακριτικα αρχικα Κ.Α.Γ.
Στο κέντρο, δεσποζει ενα κλωνάρι απο catnip που πλαισιωνεται σταρωτα απο γατοπαιχνιδα με φτερα επίσης χρυσα.
Συμβολιζουν το δικαιωμα στην καλοπεραση και τα παιχνιδια
Την συνθεση συμπληρωνουν αριστερα και δεξια δυο αναγλυφα χρυσα ποντικια
Συμβολιζουν την κρυφη νοσταλγία κάθε γατας που σεβεται τον εαυτο της για την εποχη που οι γατες ήταν γεναιοι κυνηγοι τρωκτικων και ελευθεροι να κατακτησουν τον κοσμο χωρίς παρεμβάσεις και δεσμέσεις με ανθρωπους
Τελος η επιφάνεια που μένει ελέυθερη απο τα συμβολα ειναι αναγλυφη και σφυριλατη και απεικονίζει τον περιπλοκο εγκέφαλο μιας γατας όσο απλοϊκη και αποστασιοποιημένη κι αν δειχνει.

ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΙΔΡΥΣΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ
«ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΩΝ»
Το Κλαμπ, ιδρύεται με σκοπό την εξόντωση των απανταχού ανθρώπων.
Μέλημα του είναι να κατατροπώνουμε τους γατογονιους με όποιο τρόπο μπορούμε για να μη μας πάρουν τον αέρα. Να τους σπάσουμε το ηθικό, να τους γρατζουνίσουμε, να τους δαγκώσουμε, να τους κλωτσήσουμε και να τους φτύσουμε!
Συμμαχουμε ενάντια στις καταπιεστικές συμπεριφορές τους, τις υπερβολικές γλύκες τους, τα ζουπήγματα, τις διαθέσεις για κλοπές γατιών χωρίς την θέληση τους, την υποχρεωτική διατροφή με «υγειηνές» τροφές μεγάλης ανοστιας, την υποχρεωτική χρήση αμμολεκάνης για τις ανάγκες μας, την επιβολη μη επιθυμητών γατοσυντροφων, την μεταφορά μας στον «γιατρο» για να εξαναγκασθούμε σε εξευτελισμούς όπως εμβόλια, ψηλαφισματα, έλεγχο των σωματικών μας κοιλοτήτων, αποπαρασιτωσεις και άλλα ακατονόμαστα.
Παλεύουμε για να έχουμε την ησυχία μας, τον έλεγχο του κορμιού και της γούνας μας, το δικαίωμα να επιλέγουμε εμείς σε πιο σπίτι θα μένουμε.
Το δικαίωμα μας σε τροφέςπου μας αρέσουν, όπως «βρωμικα» γαρνιρισμένα με διάφορα καλούδια και σος για να γλιστράνε. Όχι στις σκληρές άνοστες κροκέτες, όχι στις άγευστες κονσέρβες. Το δικαίωμα να πίνουμε νερό από την λεκάνη της τουαλέτας και από τα πιατάκια των γλαστρών και από το ωραίο γυάλινο ποτήρι με νερό, που αφήνουν την νύχτα στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι τους
Το δικαίωμα να καθόμαστε σε μαλακά μαξιλάρια, σε καναπέδες εφοδιασμένους με τα κατάλληλα υφάσματα για να ακονίζουμε τα νύχια μας, σε πολυθρόνες που συνήθως οι άνθρωποι διεκδικούν για τον εαυτό τους, σε χαλιά δίπλα σε τζάκια και σομπες υγραερίου μέχρι να έρθει η γούνα και να κορώσει απ την ζέστη. Το δικαίωμα να αραζουμε στο μοναδικό σημείο που πιάνει ήλιο τον χειμώνα ακόμα κι αν αυτό είναι το αγαπημένο μέρος του γατογονιου μας. Το δικαίωμα να πιάνουμε την καλύτερη θέση πάνω στο κρεβάτι και κάτω από τις κουβέρτες χωρίς να μας κάνουν παρατηρήσεις όταν χρειάζεται να διπλωθούν στα δύο για να ξαπλώσουν κι αυτοί ή να κάνουν ακροβατικά για να σηκωθούν χωρίς να μας ενοχλήσουν.
Το δικαίωμα να κατουραμε όπου θέλουμε, σε χαλιά, καναπέδες, κρεβάτια και όπου μας βολεύει γενικά και όχι σε ψυχρές βρωμερές αμμολεκάνες που δεν μυρίζουν φρεσκοπλυμένες με απορρυπαντικό με άρωμα λεβάντας.
Το δικαίωμα να αρνιόμαστε τα χάδια και τα ζουλήγματα, τα γουτσου-γουτσου και τις αγκαλιές όταν δεν το ζητάμε εμείς από μόνοι μας. Το δικαίωμα να διαλέγουμε εμείς τον αγαπημένο μας άνθρωπο και να μην περιμένουν να τους αγαπάμε συλλήβδην όλους.
Το δικαίωμα να κάνουμε ζημιές και να ρίχνουμε τους σκουπιδοτενεκέδες και να ξεφτίζουμε το καλό πουλόβερ τους και να ξεσκίζουμε τις ωραίες πορτοκαλιές κουρτίνες τους και να ρίχνουμε στο πάτωμα το φαΐ τους που έχουν ετοιμάσει για να πάρουν στο γραφείο την άλλη μέρα και να παίζουμε μπάλα με τα εποχιακά ενδιαφέροντα διακοσμητικά τους και να κρύβουμε το ένα σκουλαρίκι τους σε εκείνο το γοητευτικό απαγορευμένο μέρος κάτω από το ψυγείο
Το δικαίωμα να έχουμε λόγο στο ποιον συγκάτοικο θα μας φέρουν στο σπίτι να μας κατσικωθει στο σβέρκο, χωρίς να νοιάζονται αν τον γουσταρουμε ή όχι.
Το δικαίωμα να μαδάμε το καλοκαίρι και να γεμίζουμε τρίχες όποιο σημείο του σπιτιού θέλουμε χωρίς υστερίες και χρήση του φοβερού τέρατος που λέγεται «ηλεκτρικη σκουπα», εχθρού προαιώνιου και μισητού. Το δικαίωμα να βγάζουμε τις τριχομπαλες μας από οποιαδήποτε σωματική οδό διαθέτουμε, πάνω στο ριχτάρι, το καλό χειροποίητο χαλί, μπροστά ακριβώς από την είσοδο ή στην διαδρομή προς την τουαλέτα του σπιτιού κατά προτίμηση τις μεταμεσονύχτιες ώρες έτσι ώστε να τις ανακαλύπτουν με τις γυμνές πατούσες τους όταν πάνε προς νερού τους μέσα στη νύχτα.
Τέλος παλεύουμε για το αναφαίρετο δικαίωμα μας να τα λέμε όλα αυτά και να διαμαρτυρόμαστε και να φωνάζουμε με όποιον τρόπο θέλουμε, δυναμικά και απαιτητικά και να είμαστε ανεξάρτητες και γλωσσοκοπάνες και αγενείς και καταφερτζουδες και γενικά να μετερχόμαστε κάθε μεθόδου για να πετύχουμε το σκοπό μας.

Σκοπός του Κλαμπ μας είναι να βοηθήσουμε τα μέλη μας να διεκδικήσουν τα δικαιώματα αυτά με κάθε μέσο, θεμιτό και αθέμιτο.
Να βοηθήσουμε και να συνδράμομε κάθε ταλαιπωρημένη γάτα ή γάτο, να βοηθήσομε στην κατατρόπωση και το σπάσιμο του ηθικού κάθε ενός από τους γατογονιους.
Να επιβάλουμε επιτέλους την θέση ότι οι γάτες είναι τα ΑΦΕΝΤΙΚΑ του κάθε σπιτιού, έτσι ώστε όλοι να τρέμουν στην παρουσία μας και να τους κόβονται τα ήπατα.

Μοτο του Κλαμπ μας
«Ο Σκοπός Αγιάζει Τα Μεσα»

Ιδρυτικά μέλη:
Ηλεκτρα: Υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ
Αρχηγός και Πληρεξούσιος, Μεγας Θεματοφύλακας των Ιέρων Σκοπών του Κλαμπ.
Φρεγια: Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια
SpokesPerson, υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Τσιλι: Ανώτατος Πρίγκιπας της Υπέρτατης Ομορφιάς
Υπεύθυνος επικοινωνίας και αποστολής ενημερωτικού υλικού. Ειδικός Ταχυδρόμος και Εκτελεστής Αποστολέας.
Πιπης: Υπέρτατος Πρίγκιπας του Τάγματος των Πιστών Συζύγων
Υπεύθυνος κατευναστής και χρισμένος Μέγας Μαλαγάνας του Κλαμπ
Γκισμο: Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων
Υπεύθυνος προώθησης και γενίκευσης του ευγενούς αθλήματος του «Κατουρηματος εκτός αμμολεκάνης»

Νέα μέλη γίνονται δεκτά στο Κλαμπ κατόπιν της απόλυτου εγκρίσεως της Υπέρτατης Ποντι(κο)φικος Ηλέκτρας μετά από δοκιμασίες που αποφασίζει, επιβάλει και επιβλέπει η ίδια.
Τα ιδρυτικά μέλη συμφωνούν υποχρεωτικά μαζί της.
Τα νέα μέλη που γίνονται δεκτά δηλώνουν υποταγή στη Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα και δευτερευόντως και στα λοιπά Ιδρυτικά μέλη κατ αναλογία.
Τα νέα μέλη εισέρχονται στο «Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπανων» με τον χαμηλό βαθμό του Ιππότη και χαίρουν της προστασίας, διδαχής και βοήθειας όλων των μελών του Κλαμπ. Ένας για όλους και όλοι για έναν. Το Κλαμπ θα προστατεύσει τα μέλη του και θα τα βοηθήσει σε οποιαδήποτε δυσκολία μετερχόμενο κάθε νόμιμου ή παρανόμου μέσου, μέχρι την επίτευξη του σκοπού.
Σε καμία περίπτωση και κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες δεν γίνονται δεκτά άτομα από τις παρακάτω κατηγορίες:
Σκύλοι, καναρίνια, χελώνες η/και χελωνονιντζάκια, κότες, κατσίκες και αμνοί.
Επίσης δεν γίνονται επ' ουδενί δεκτοί δημοσιογράφοι, μέλη του κλήρου, συνδικαλιστές, και κυρίως Έλληνες πολίτικοι Σωτήρες της Ελλάδος οποιασδήποτε χρωματικής απόχρωσης.

Όλα τα μέλη του Κλαμπ ορκίζονται να διαφυλατουν τα Μεγάλα Μυστικά του σκοπού μας και να τα κρατουν μακριά από κάθε προσπάθεια διαρροής και αποκάλυψης τους.
Οι παραβάτες θα τιμωρούνται παραδειγματικά από την ίδια την Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα Ηλέκτρα.

Το καταστατικό δεν δέχεται τροποποιήσεις από κανένα μέλος του Κλαμπ. Μόνο η υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ Ηλέκτρα, μπορεί να προσθέσει, αφαιρέσει και μεταβάλει τις βασικές αρχές του.
Η Υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ μπορεί με Δημοκρατικές Διαδικασίες των οποίων τους κανόνες γνωρίζει μόνο η ίδια, να επιφέρει αλλαγές που ζητούν τα μέλη του Κλαμπ

Παράρτημα Ψιλων Γραμμάτων
Τα μέλη είναι υποχρεωμένα να δείχνουν σεβασμό στην Αρχηγό και Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα
Τα μέλη φορούν υποχρεωτικά και με υπερηφάνεια τις στολές τους αναλόγως με την θέση τους στην ιεραρχία, με τις ποδίτσες τους, τα καπέλα τους που θα φέρουν υπερήφανα το σήμα του Κλαμπ και θα έχουν κρεμασμένα στη ζώνη τους τα σύμβολα του Κλαμπ (χρυσό γατοπαιχνιδο κρεμαστό και χρυσό ποντικάκι με κουδούνι) αναλογως της τάξης τους
Κανένα μέλος δεν επιτρέπεται να μιλάει αν δεν του δώσει τον λόγο ο ανώτερος του –δηλαδη η ΑΡΧΗΓΌΣ
Νέα μέλη γίνονται δεκτά μετά την επιτυχή εκτέλεση αποστολής που θα τους ανατεθεί χωρίς να έχουν αντίρρηση για οποιοδήποτε λόγο.
Τα Ιδρυτικά Μελη, ως ανωτέρα ιεραρχικά δεν χειμάζεται να εκτελέσουν αποστολές διότι έχουν ήδη αποδείξει την αξία τους και την Πίστη τους στην Αρχηγό
Οι ποινές για τα ανυπάκουα μέλη Ιδρυτικά ή μη καθορίζονται από την Αρχηγό και η εκτέλεση τους ανατίθεται σε ένα από τα μέλη.
Ανυπακοή εκτός από τιμωρία σημαίνει και ΔΙΑΓΡΑΦΗ χωρίς καμία εξαίρεση.


Σημείωση της Ηλέκτρας:
Πρέπει υποχρεωτικά όλα τα ιδρυτικα μέλη να υπογράψουν και να δεχτούν το Καταστατικό. Οποιαδήποτε αντίρρηση πρέπει να την παταξω εν τη γενέσει της.
1. Αυτός ο Πιπης είναι έξυπνος και πρέπει να τον προσέχω ιδιαίτερα
2. Μην υποτιμήσω πότε την φονική ηλιθιότητα της Φρεγιας
3. Ο Γκιζμο θα γίνει εύκολα ένας καλόβολος βοηθός αν του υποσχεθώ ότι θα παραμείνει ο Αρχηγός Κατρουλής του Κλαμπ
4. Εκεινος ο όμορφος ο Τσιλι μπορεί να είναι λογοδοσμένος με εκείνη την ασημαντη Σουσι αλλά θα αποτελούσε ωραίο αξεσουάρ της ζωής μου. Να του την πέσω!
5. Να έρθω σε επαφή με τον επώνυμο σχεδιαστή για να σχεδιάσει τις ποδιτσες και τα καπέλα του Κλαμπ.
6. Να προσέχω πολύ τις αιτήσεις για αποδοχή στο Κλαμπ των ανήλικων γατιών. Να ρωτήσω το Νομικό Τμήμα για το πως θα χειριστώ αυτό το θέμα.
(Ουφ! Ξέχασα... Δεν έχω ακόμα Νομικό Τμήμα... Μήπως να προσκαλέσω τον Τελία της (πφφφ!) αντμινας? Η να κρατήσω εκείνη την Μπαριλα που ανήκει σε οικογένεια νομικών προς το παρόν??? Όχι, αυτή είναι πολύ πιο χρήσιμη στον κρυφό ρολο που έχει τώρα)
7. Μην ξεχάσω να φτύνω την Ναταλία όσο πιο συχνά γίνεται. Είναι το σήμα κατατεθέν μου αυτό. Όλοι ξέρουν να γρατζουνάνε και να δαγκώνουν αλλά μόνο ΕΓΩ ξέρω να φτύνω!!!
Είμαι πολλλλλυ μεγάλη τελικά!
Είμαι κολοσσός, ιδιοφυΐα, θεά, σαΐνι, αητος διπλοφτερουγος!
Θα γίνω ο κυρίαρχος του Κόσμου στο τέλος!
Χμμμ Πειναααααω!

Να-τα-λι-αααααααα!
Φαΐ!!!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τετ Φεβ 08, 2012 10:59 pm

"Επίσης δεν γίνονται επ' ουδενί δεκτοί δημοσιογράφοι, μέλη του κλήρου, συνδικαλιστές, και κυρίως Έλληνες πολίτικοι Σωτήρες της Ελλάδος οποιασδήποτε χρωματικής απόχρωσης."

Ουπς... Δεν πληρούμε τις προϋποθέσεις... tafos


Έχει επεξεργασθεί από τον/την funambolo στις Τετ Φεβ 08, 2012 11:07 pm, 1 φορά
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Τετ Φεβ 08, 2012 11:00 pm

Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!! Απλα και μονο: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) 719932
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Τετ Φεβ 08, 2012 11:02 pm

ελεος veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 11:10 pm

funambolo έγραψε:Ουπς... Δεν πληρούμε τις προϋποθέσεις...
Μα τι λες παιδι μου!
Ολοκληρη σειρα γεγονοτων δρομολογησε ο Shaggy και μονο με την ιδεα να τον προσκαλέσει η δικια μου στο Κλαμπ χωρις την έγκριση της Υπερτατης Ποντι(κο)φικος!!!
Τωρα που τα γεγονοτα ειναι συγκεκριμένα και γνωστα πια, το μονο που έχει να κάνει ειναι να υποβάλει ο ίδιος ενα αίτημα να τον δεχτουν.
Ωστοσο... αν θα μπορέσει να εκτελέσει την αποστολη-δοκιμασια απο την οποια περνουν όλα τα νεα μελη και να γινει τελικα δεκτός με την ιδιότητα του Ιπποτη (αυτος ειναι ο κατωτερος βαθμος εισόδου)... αυτο ειναι ενα άλλο θέμα που θα το δειξει το μέλλον tongueout

Παντως απο ότι καταλβαίνω εγω, οποια γατα θέλει να μπει στο Κλαμπ δεν έχει παρα να δοκιμάσει...
...αν έχει τα κότσια...

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τετ Φεβ 08, 2012 11:17 pm

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:Ουπς... Δεν πληρούμε τις προϋποθέσεις...
Μα τι λες παιδι μου!
Ολοκληρη σειρα γεγονοτων δρομολογησε ο Shaggy και μονο με την ιδεα να τον προσκαλέσει η δικια μου στο Κλαμπ χωρις την έγκριση της Υπερτατης Ποντι(κο)φικος!!!
Τωρα που τα γεγονοτα ειναι συγκεκριμένα και γνωστα πια, το μονο που έχει να κάνει ειναι να υποβάλει ο ίδιος ενα αίτημα να τον δεχτουν.
Ωστοσο... αν θα μπορέσει να εκτελέσει την αποστολη-δοκιμασια απο την οποια περνουν όλα τα νεα μελη και να γινει τελικα δεκτός με την ιδιότητα του Ιπποτη (αυτος ειναι ο κατωτερος βαθμος εισόδου)... αυτο ειναι ενα άλλο θέμα που θα το δειξει το μέλλον tongueout

Παντως απο ότι καταλβαίνω εγω, οποια γατα θέλει να μπει στο Κλαμπ δεν έχει παρα να δοκιμάσει...
...αν έχει τα κότσια...


"Επίσης δεν γίνονται επ' ουδενί δεκτοί δημοσιογράφοι, μέλη του κλήρου, συνδικαλιστές, και κυρίως Έλληνες πολίτικοι Σωτήρες της Ελλάδος οποιασδήποτε χρωματικής απόχρωσης."
Aυτές τις προϋποθέσεις δεν τηρούμε tafos
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 11:22 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked
Δηλαδη ο Σαγκυ πάει για Μητροπολιτης??????? No
Η μηπως για Πανελιστας??????? No
Η μηπως εργατοπατερας?????No
Η μηπως (Θου Κυριε Φυλακη τω Στοματι μου) για Σωτηρας της Ελλάδας No
Shocked Shocked Shocked Shocked
Σπόιλερ:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τετ Φεβ 08, 2012 11:26 pm

Δηλαδή η άμμος, οι κροκέτες, τα κουβερτάκια, τα καλαθάκια και τα λοιπά συμπαρομαρτούντα του (εκτός από τα μουστάκια) πληρώνονται από τον πτωχό πλην τίμιο μισθό ενός μέλους της συμπαθούς κάστας που κατηγορείται για αλητεία και ρουφιανιά tafos
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 11:39 pm

funambolo έγραψε:Δηλαδή η άμμος, οι κροκέτες, τα κουβερτάκια, τα καλαθάκια και τα λοιπά συμπαρομαρτούντα του (εκτός από τα μουστάκια) πληρώνονται από τον πτωχό πλην τίμιο μισθό ενός μέλους της συμπαθούς κάστας που κατηγορείται για αλητεία και ρουφιανιά tafos
Ωωω! Δεν το ειπα έτσι.
Τους ενδιαφέρει μηπως τα ίδια τα μέλη ανηκουν σ αυτες τις κατηγορίες βρε Αθηνα μου...
Σπόιλερ:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Φεβ 08, 2012 11:41 pm

ralou έγραψε:4. Εκεινος ο όμορφος ο Τσιλι μπορεί να είναι λογοδοσμένος με εκείνη την ασημαντη Σουσι αλλά θα αποτελούσε ωραίο αξεσουάρ της ζωής μου. Να του την πέσω!
6. Να προσέχω πολύ τις αιτήσεις για αποδοχή στο Κλαμπ των ανήλικων γατιών. Να ρωτήσω το Νομικό Τμήμα για το πως θα χειριστώ αυτό το θέμα.
(Ουφ! Ξέχασα... Δεν έχω ακόμα Νομικό Τμήμα... Μήπως να προσκαλέσω τον Τελία της (πφφφ!) αντμινας? Η να κρατήσω εκείνη την Μπαριλα που ανήκει σε οικογένεια νομικών προς το παρόν??? Όχι, αυτή είναι πολύ πιο χρήσιμη στον κρυφό ρολο που έχει τώρα)

αγαπητη Ποντι(κο)φιξ ηλεκτρα....εδω αντεκοβερ μπαριλα...βρηκα ξεφραγο το πισι,διαβασα το καταστατικο κ υποβαλλω τα βαθυτατα σεβη μου....ολα βαινουν κανως!οβερ!το μονο που θα ζητουσα πιεστικως απο την εξοχοτητα σας ειναι αυτο να το παραλειψετε διοτι σας συμφερει πολυ περισσοτερο η αδερφη μου να μεινει εξω απο αυτην την ιστορια,ειναι μεγααααλο καρφι,κ αν της χαλασετε τον γαμο μπορει να τα πει ολα στους ανθρωπους....ναι,ντρεπομαι που το λεω,αλλα εχω τετοια αδερφη! ειναι αιμα μου ομως κ δεν μπορω να πω τιποτα αλλο... ας μεινει απασχολημενη με τα του γαμου για να μην μπλεχτει στα ποδια μας η μικρη αθωα..οβερ!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 08, 2012 11:49 pm

Αντερκαβερ Μπαριλα,
παρ όλο που δεν φαινεσαι πουθενα στο κατασταικο του Κλαμπ και ουτε στους επισημους καταλογους των μελών και αποδεχόμενη την κρυφη συμβολη σου στους σκοπους του, σε χαιρετω και θα λάβω υπ όψιν σοβαρα το αιτημα σου.
Μηπως εκτός απο να της χαλάσουμε τον γάμο, να οργανωσουμε και σχέδιο εξόντωσης της???
(Να μου μεινει εμένα και εκεινος ο κουκλος ο Τσιλι?!)
Γι αυτο ειμαστε εδω αγαπητο μέλος.
Μην ξεχνας πόσο καλά και αποτελεσματικα χειριστηκαμε το θέμα την ενοχλητικης αδελφης του Τσιλι της Ιριδας!
Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τετ Φεβ 08, 2012 11:53 pm

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:Δηλαδή η άμμος, οι κροκέτες, τα κουβερτάκια, τα καλαθάκια και τα λοιπά συμπαρομαρτούντα του (εκτός από τα μουστάκια) πληρώνονται από τον πτωχό πλην τίμιο μισθό ενός μέλους της συμπαθούς κάστας που κατηγορείται για αλητεία και ρουφιανιά tafos
Ωωω! Δεν το ειπα έτσι.
Τους ενδιαφέρει μηπως τα ίδια τα μέλη ανηκουν σ αυτες τις κατηγορίες βρε Αθηνα μου...
Σπόιλερ:

Θου Κύριε που θα υπάρχει άλλος εργαζόμενος στην οικογένειά μου... Και να μου πεις που υποβάλλονται αιτήσεις και για το δικό σου κλαμπ, διότι οσονούπω τα μέλη του θα ξεπεράσουν το 20% του πληθυσμού... Sad
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Τετ Φεβ 08, 2012 11:58 pm

Εχμμμ... Είναι εμφανές ότι έκανα λάθος στην φιλόδοξη προσπάθεια να απαντήσω με χρώματα, διαχωρισμούς κλπ, οπότε απαντώ σεμνά και ταπεινά.
1. Αφού ο περιορισμός δεν ισχύει για τα τετράποδα μέλη, θα του πω, μολις βγει από τη γωνία πίσω από τη λεκάνη της τουαλέτας (ΜΟΥ) όπου κρύφτηκε επειδή τον χάιδεψαν, να υποβάλλει την αίτησή του!!!!
2. Να μου πεις που υποβάλλονται οι αιτήσεις και για το δικό σου κλαμπ, διότι οσονούπω θα είναι μέλη του περίπου το 20% του πληθυσμού...
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Φεβ 09, 2012 12:05 am

μα εσύ δεν είσαι αυτός καλέ!!!!!!!! εσύ σαφώς και δεν θα γινόσουν δεκτοί επειδλγ ελισαι άνθρωπος βασικά.... αυτός όμως; Laughing


ralou για ακόμη μια φορά respect πραγματικά είσαι απίθανηηηηηηηηηη grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship worship worship worship

edit: ως άσχετη... απάντησα πριν δω ότι έχει και 2η σελίδα... γιαυτό και αυτά που γράφω στην αρχή...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την BokSurat στις Πεμ Φεβ 09, 2012 12:28 am, 1 φορά
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:05 am

1. Οι αιτησεις υποβάλοναται ΕΔΩ, σ αυτο το θέμα! Ιδιοχειρως και με τον προσηκοντα σεβασμο και ταπεινοτητα.

2. Αααα! Ειμαστε πολυ αυστηρο Κλαμπ!
Αν -ο μη γενοιτο - χρειαστεις την αρωγη του, πρέπει να περασεις την εξης απλη δοκιμασια για να γίνεις δεκτη:
Να περασεις ενα ολοκληρο μηνα με τα 460 ευρω -ουπς σορυ λάθος, τα 350 εννοω- του ταμειου ανεργίας πληρωνοντας όλα τα έξοδα διαβίωσης σου συμπεριλαμβανομένων των εξόδων του Σαγκυ σε τροφη πρωτης ποιότητας, αμμο σε αφθονια, κουβερτακια φρεσκοπλυμένα και όλα τα συμπαρομαρτουντα!
tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:06 am

BokSurat έγραψε:μα εσύ δεν είσαι αυτός καλέ!!!!!!!! εσύ σαφώς και δεν θα γινόσουν δεκτοί επειδλγ ελισαι άνθρωπος βασικά.... αυτός όμως; Laughing


ralou για ακόμη μια φορά respect πραγματικά είσαι απίθανηηηηηηηηηη grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship worship worship worship
filaki filaki filaki Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:07 am

ralou έγραψε:Αντερκαβερ Μπαριλα,
παρ όλο που δεν φαινεσαι πουθενα στο κατασταικο του Κλαμπ και ουτε στους επισημους καταλογους των μελών και αποδεχόμενη την κρυφη συμβολη σου στους σκοπους του, σε χαιρετω και θα λάβω υπ όψιν σοβαρα το αιτημα σου.
Μηπως εκτός απο να της χαλάσουμε τον γάμο, να οργανωσουμε και σχέδιο εξόντωσης της???
(Να μου μεινει εμένα και εκεινος ο κουκλος ο Τσιλι?!)
Γι αυτο ειμαστε εδω αγαπητο μέλος.
Μην ξεχνας πόσο καλά και αποτελεσματικα χειριστηκαμε το θέμα την ενοχλητικης αδελφης του Τσιλι της Ιριδας!
Laughing
ε,πρεπει να εχεις κ συ μια μυστικη πρακτορα,μια κατασκοπο που να μην φαινεται ουτε σε χαρτια ουτε πουθενα...ghost Division ας πουμε.. prosoxi θα προτιμουσα να αφησουμε την αδερφη μου ανεπαφη αλλα ουχι ανυπαντρη! ειμαστε βλεπεις κ ορφανα απο μικρα κ δεν μου παει καρδια να την εξοντωσουμε... διοτι ειναι κ το αλλο...αν την εξοντωσουμε,θα μεινω μονη με τον ανθρωπο...το φανταζεσαι???καλυτερα με το χαζο που τουλαχιστον ανηκει στην ανωτερη φυλη της Γατας παρα μονη μου με το φυτο!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:11 am

alex..niaou έγραψε:
ralou έγραψε:Αντερκαβερ Μπαριλα,
παρ όλο που δεν φαινεσαι πουθενα στο κατασταικο του Κλαμπ και ουτε στους επισημους καταλογους των μελών και αποδεχόμενη την κρυφη συμβολη σου στους σκοπους του, σε χαιρετω και θα λάβω υπ όψιν σοβαρα το αιτημα σου.
Μηπως εκτός απο να της χαλάσουμε τον γάμο, να οργανωσουμε και σχέδιο εξόντωσης της???
(Να μου μεινει εμένα και εκεινος ο κουκλος ο Τσιλι?!)
Γι αυτο ειμαστε εδω αγαπητο μέλος.
Μην ξεχνας πόσο καλά και αποτελεσματικα χειριστηκαμε το θέμα την ενοχλητικης αδελφης του Τσιλι της Ιριδας!
Laughing
ε,πρεπει να εχεις κ συ μια μυστικη πρακτορα,μια κατασκοπο που να μην φαινεται ουτε σε χαρτια ουτε πουθενα...ghost Division ας πουμε.. prosoxi θα προτιμουσα να αφησουμε την αδερφη μου ανεπαφη αλλα ουχι ανυπαντρη! ειμαστε βλεπεις κ ορφανα απο μικρα κ δεν μου παει καρδια να την εξοντωσουμε... διοτι ειναι κ το αλλο...αν την εξοντωσουμε,θα μεινω μονη με τον ανθρωπο...το φανταζεσαι???καλυτερα με το χαζο που τουλαχιστον ανηκει στην ανωτερη φυλη της Γατας παρα μονη μου με το φυτο!
Αντερκαβερ Μπαριλα, Ιπποτη του Γκοστ Ντιβιζιον!
Μαλακωνεις! Μαλακωνεις και δεν μ αρεσει καθόλου αυτο! Madd
Καλα... θα το δεχτω γιατι μου εισαι πολυτιμη

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης