gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

+17
Silmaril
Gatadministrator
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
marmanga
Kikiriki
Ziggu
gatoras
nmilioni
Anatoli
markello
Marcos
Maro
manto
Pepita
Πούπσυ
NiaR
ralou
21 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Δευ Δεκ 28, 2009 10:16 pm

Maro έγραψε:
markello έγραψε:Ο Μαρκέλλος όταν ψιλοτελειωνε το παρτυ πήρε τα παιδια με τη γουρούνα του για μια βολτα. Αλλά ήπιανε και τους καναν ελεγχο για αλκοοτεστ ευτυχώς τα στρουμφακια τα αφησαν να φυγουν . καταλβες, τώρα?

τα πάντα!!!!!!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Μα δεν υπήρξα σαφής? Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Maro Δευ Δεκ 28, 2009 10:19 pm

markello έγραψε:
Maro έγραψε:
markello έγραψε:Ο Μαρκέλλος όταν ψιλοτελειωνε το παρτυ πήρε τα παιδια με τη γουρούνα του για μια βολτα. Αλλά ήπιανε και τους καναν ελεγχο για αλκοοτεστ ευτυχώς τα στρουμφακια τα αφησαν να φυγουν . καταλβες, τώρα?

τα πάντα!!!!!!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Μα δεν υπήρξα σαφής? Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Να μας απαντήσει η Σοφία! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Δευ Δεκ 28, 2009 11:05 pm

Maro έγραψε:
markello έγραψε:
Maro έγραψε:
markello έγραψε:Ο Μαρκέλλος όταν ψιλοτελειωνε το παρτυ πήρε τα παιδια με τη γουρούνα του για μια βολτα. Αλλά ήπιανε και τους καναν ελεγχο για αλκοοτεστ ευτυχώς τα στρουμφακια τα αφησαν να φυγουν . καταλβες, τώρα?

τα πάντα!!!!!!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Μα δεν υπήρξα σαφής? Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Να μας απαντήσει η Σοφία! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261
Eλάτε βρε κορίτσια!
40 σελίδες κείμενο σε 30 ποστ και περιμένατε να καταλάβει η Σοφία τι συνέβει με δύο προτάσεις;
Σοφία, αν θέλεις, να σου κάνω μια περίληψη μέχρι 1000 λέξεις για να μπορέσεις να αποκτήσεις μια σωστή ιδέα για το τι διαδραματίστηκε στο πάρτι της Φρέγιας την παραμονή Πρωτοχρονιάς.

Να σου στείλω περίπου μιάμιση σελίδα με τα SOS; ...γιατί σε λίγο θα γράψουμε και διαγώνισμα!
Αυτά παθαίνουν όσοι δεν παρακολουθούν την παράδοση και προσπαθούν μετά να περάσουν τσάτρα-πάτρα την τάξη!!! Razz
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Παραβατικη συμπεριφορά και τιμωρια στους νέους...

Δημοσίευση από ralou Δευ Δεκ 28, 2009 11:28 pm

Οχι! Οχι βρε Μάυ μου!!!
Καταλαβαίνω την αγωνία σας σαν γατογονεις και την σύγχυση σας με τον Μαρκελο! nio
Αλλά δεν πιστεύω ότι όλες τις ευθύνες τις έχει αυτός. Αλίμονο!

Τα παιδιά διασκέδασαν μια χαρά όλο το βράδυ, με μη αλκοολούχα ποτά και όλα έδειξαν εξαιρετική συμπεριφορά.
Με την Φρέγια είχαμε κάνει συμφωνία γι αυτό. Οχι αλκοολ!
Ομως, μετά από ενα βραδυ με χορούς τραγούδια, ένταση και με αδρεναλίνη και με όσες από τις άλλες ορμόνες τους έχουν απομείνει, να χτυπάνε τίλτ, μαζί και τα νιατα τους τα μικρόμυαλα στη μία μεριά της ζυγαριάς, πόσο να βαρύνει από την άλλη μεριά η αγωγή που τους δώσαμε στο σπίτι μας;;
Κανένα από τ’ αγόρια δεν θεωρώ ότι φταίει πραγματικά.
Οι νέοι πρέπει να πειραματίζονται και να βιώνουν ενα μέρος ελευθερίας, σαν κομμάτι της ολοκλήρωσης της εκπαίδευσης τους και της ωριμανσης τους.
Μέχρι εδω καλά.
Δυστυχως όταν στην εξίσωση μπαίνουν και δύο μπουκάλια αλκοολ που βουτήχτηκαν λαθραία από το οικιακό μπαρ, δημιουργούν τον αστάθμητο παράγοντα.
Και γι αυτό είναι υπεύθυνη η Φρέγια και μόνο η Φρέγια.

Χμμμ! Ξέρεις τι μου είπε η δικιά μου;
Μου είπε «Ελα ρε μαμα! Πόσο πια νομίζεις ότι ήπιαμε;»
Εκανα τον υπολογισμό. Εχουμε 13 γατιά και δύο μπουκάλια, 1500 μλ αλκοολ διά 10 γιατί τα τρία δεν ήπιαν, 150 μλ το καθένα. Παναγιά μου! αν μιλάμε για γατιά 5-6 κιλών είναι σαν ένας άνθρωπος να είχει πιει, το αντίστοιχο σχεδόν δύο μπουκαλιών καθαρού, πρωτης ποιότητας ουίσκι!!!
Για σκέψου να το είχαμε κάνει αυτό εσύ και εγω! drunk
Πάει περίπατο και η εκπαίδευση που έχεις δεχτεί και οι αρχές που σου έχουν περάσει και οι αναστολές και όλα...
Οχι! Οχι!
Αν η δικιά μου δεν είχε φέρει το ποτό μαζί της, θα είχαν διασκεδάσει ήσυχα, θα λέγανε σαχλά ανέκδοτα και θα τα έπιανε ρομαντική διαθεση κοιτώντας το Φεγγάρι και αναπολωντας τις αγαπημενες τους, όσα ήταν ερωτοχτυπημένα, άντε να παίζανε και καμιά μπουκάλα...
Αυτη η σκρόφα φταίει πρωτα και πριν από όλους. pareaki party2
Κι εγω βέβαια η μεσήλικας κουρασμένη μάνα που δεν είχα το νου μου και υποτίμησα μια γάτα μπουνταλού μεν αλλά με την αδρεναλίνη κ.τ.λ. να έχει ανέβει στο κεφαλι της...mallia
Οπότε τελικά ο Μαρκελος («Όχι, ρε, μάνα, εγώ μια βόλτα πήγα τα παιδιά να ξεσκάσουνε, η άλλη έφερε τα μπουκάλια..») έχει δίκιο.

Οι τιμωρίες βέβαια είναι άλλο θέμα!

Καλά κάνατε και του βάλατε τις φωνές, καλά κανατε και τον μαζέψατε παλι μέσα όταν ζήτησε συγνώμη, αλλά το σουταρισμα του, εσωκλειστο σε σχολή του εξωτερικου, αλλά και οι ΑΑ, νομίζω ότι είναι πολύ εξτριμ τιμωρία.
Σκέψου την ψυχούλα του που θα συνδέσει την διασκέδαση, όσο στραβό δρόμο κι αν πήρε, με απομόνωση, απομάκρυνση και συγχρωτισμό με φουστοφορούντες συμφοιτητές, ολότελα διαφορετικής νοοτροπίας και κουλτουρας. Πολιτισμικό σοκ θα πάθει το παιδί και όχι μόνον.
Αν και η τιμωρία να του πάρεις την γουρούνα μοιάζει ενδιαφέρουσα.
Αλλα... Ειμαι σίγουρη ότι ενας γάτος με τέτοια εντυπωσιακή εμφάνιση και τέτοια ισχυρη προσωπικότητα, θα ξεπεράσει γρήγορα την καζούρα που θα του κάνουν όταν θα κυκλοφορεί με ποδηλατάκι με βοηθητικές, έτσι που σε λίγο θα το λανσάρει σαν νεα μόδα ανάμεσα στους νέους!
rollers
Συμπάθα με φιλενάδα που πήρα το δασκαλίστικο ύφος μου, αλλά από την μια τα αγαπάω τα σκασμένα τόσο πολύ και από την άλλη έκανα την αυτοκριτική μου αυτες τις μέρες που πέρασαν και βλέπω τα πράγματα πιο ήρεμα τωρα

Παντως για να ξέρεις και η Φρέγια έφαγε τιμωρίες, Maddτι νόμιζες ότι θα την γλίτωνε φθηνα;
Πρόσεξε, χτυπάμε εκεί που πονάει:
Περιορισμός φαγητου στην οριζομενη από τον κατασκευαστή ποσότητα και όχι όσο θέλουμε και όποτε θέλουμε.
hungry (αυτό την ετσουξε πολύ και πήρε το παραπονεμένο της ύφος για να με ρίξει, αλλα εγω ΔΕΝ!)
Curfew επιστροφής μέσα στο σπίτι από τις 11 που ήταν, στις 8:30 και τις υπόλοιπες ωρες, παρακολούθηση εκπαιδευτικών προγραμμάτων ηθικοπλαστικού περιεχομένου

(αυτό κι αν την έτσουξε, διότι ο Χανιμπλ, ο αδεσποτος κορτάκιας που την τριγυρίζει, εμφανίζεται αργά και γουσταρει τρελά να του γρυλίζει και να τον απειλεί και μετά να χωνεται στο σπίτι να κρυφτεί)
fapa
Τέρμα οι αγκαλίτσες με τον Νικόλα, από δω και πέρα θα έρχεται μόνο στην αγκαλιά την δική μου και θα κάνουμε μαζί επαναλήψεις όσων έμαθε στην εκπαιδευτικη τηλεόραση.tiletheatis
(η αλήθεια είναι οτι αυτό πιο πολύ τον Νικόλα πείραξε παρά την Φρεγια, ενω αντιθετα εγω θα ειμαι η κερδισμένη)
Και τελευταίο αλλά όχι λιγότερο σημαντικό, η ακύρωση του πάρτι της Πρωτοχρονιάς που περίμενε πως και πως να διασκεδάσει με τις φίλες της...
(Αυτό ήταν βέβαια κακό για μένα που είχα αρχίσει να ετοιμάζω τις προσκλήσεις αλλά τελικά, πως τα έφερε από δω πως τα εφερε από κει, οργανώνει τωρα αποκριάτικο πάρτι, οπότε πρέπει να πετάξω τα αγιοβασιλιάτικα σκουφια από τις φωτοσοπιές και να κοτσάρω αποκριάτικες μάσκες!)

Ας είναι...
Μάυ, το σίγουρο είναι ότι και βέβαια θα συναντηθούν τα παιδιά ξανά! tango
Καμία κακία δεν κρατάμε του Μαρκελου που και κούκλος είναι και αθλητής και λεβεντοπαλίκαρος!
Και σε τέτοιους γάτους τα συγχωρούμε ΟΛΑ!
Ελπίζουμε και εσείς να μας συγχωρήσετε που γίναμε αιτια τα μικρα σας να αποκτήσουν παραβατική συμπεριφορά...

Σε χαιρετω και σε φιλω
Η ντροπιασμένη Ιλιοτισσα μάνα No
ralou

p.s.
Ξέρεις... Μου κάνει εντυπωση που οι υπόλοιπες μανάδες (με εξαιρέσεις βέβαια!) δεν τρόμαξαν καθόλου με τα γεγονότα και αδιαφόρησαν για το γεγονός ότι τα παιδιά τους αποδειχτηκαν μπεκροκοιλιές.
Εστω κι αν αυτό συνέβη στιγμιαία και μόνο...
Αλλα 'ισως παλι, εμείς να ειμαστε οι υπερβολικες...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Δευ Δεκ 28, 2009 11:35 pm

η εκπαιδευτική τηλεόραση είναι εξτριμ, Ρούλα, θ' αποχαζεψει το παιδι και θα μιλάει σα μεταγλωτισμένο.. Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

μμμ, τελικά το ποδήλατο έχεις δικιο ειναι μια χαρά τιμωρία, τέρμα οι συνεδρίες μ ' επεισες!

Είσαι ψυχοπονιάρα, τελικά!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Δεκ 28, 2009 11:51 pm

Aφιερωμενο στη Ρουλα απο Φρεγια-Μικυ και εμενα! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261
https://www.youtube.com/watch?v=WdAYDL8CJy8

Δυστυχως δεν το βαζει κατευθειαν!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Τρι Δεκ 29, 2009 12:32 am

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 oksmily3
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Τρι Δεκ 29, 2009 9:15 am

Girls just want to have fun!
YEAP !!!!!


Tέτα grinning4
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Τρι Δεκ 29, 2009 1:01 pm

Ραλού σε βρισκω υπερβολική,

αφήστε τα νιάτα να κάνουν και καμιά τρέλα Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 551122 έμεις όταν είμασταν νέοι τα ίδια δε κάναμε?

Χαλαρώστε μαμάδες άλλωστε άντρες είναι να κάνουν και το κέφι τους ,

αύριο θα ανοίξουν οικογένεια, Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 993466 θα έχουν δουλειές, Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 280655

πότε θα χαρούν ε?????????
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου,ο άγγελος μου
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορίνι τον Ντακίρι τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Τρι Δεκ 29, 2009 1:21 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ έγραψε:Ραλού σε βρισκω υπερβολική,

αφήστε τα νιάτα να κάνουν και καμιά τρέλα Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 551122 έμεις όταν είμασταν νέοι τα ίδια δε κάναμε?

Χαλαρώστε μαμάδες άλλωστε άντρες είναι να κάνουν και το κέφι τους ,

αύριο θα ανοίξουν οικογένεια, Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 993466 θα έχουν δουλειές, Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 280655

πότε θα χαρούν ε?????????


Δίκιο εχεις....σκατόπαιδα!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 339558
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Τρι Δεκ 29, 2009 1:43 pm

Eγω Κατερίνα είπα να εμβαθυνω στους δρόμους της μοντεσσοριανής αγωγής, ακριβως για αυτό τον λόγο. confused
Νεανική τρέλα πιστεύω και εγω ότι ήτανε, αλλά μην κοιτάς που εσένα τα μεγάλα τα δικά σου φύγανε νωρίς και δεν μπήκαν στον πειρασμό...
Αμα η μάνα δει το μοσχαναθρεμμένο σπλάχνο της την άλλη μέρα, με εμφανή σημαδια hang over, τι να σου κάνει;;;; mallia
Να μην πάθει ενα σοκ; Μια τρέλα; Ενα ελαφρυ εγκεφαλικό; crazy
Γι αυτό τα βρίζουμε τα σκατένια...
Αλλά τι τα θες... Μας ρίχνουν τελικά σε χρόνο dt και τα συγχωρούμε μέχρι την επόμενη ζαβολιά που θα κάνουν.

Γιατί, μην νομίζεις...
Η Φρέγια τις καταστρατήγησε όλες τις τιμωρίες της και με κοιτάει από το τοιχάκι της αυλής με ενα ύφος:
"Αφου σε κάνω ότι θέλω τελικά! Τι θέλεις και σκούζεις;!" Cool

Ακους εκεί "Τι θέλεις και σκούζεις;!"
Εγω σκουζω μωρή βλαμμενη;;;
Εγω σκούζω;;;!
Αααααααααχχχχχχχχ!
Αχάριστα και άπονα παιδιά!


lipothymia

p.s.
Kaι επι τη ευκαιρία...
Τα κατορθωματα του Γκόγια εσύ τα είδες ;!;!;!
Ε; τα είδες;!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από NiaR Τρι Δεκ 29, 2009 2:10 pm

Γυριζω και εγω χθες απο το χωριο....
βλεπω το μπολακι του Παρη γεματο...λεω το παιδι μου ειναι αρρωστο!!!!!! ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ !!!! πανικοβληθηκα...
" Μαμαααα" μου λεει το Εκτορι " δεν εφαγε αυτο, γιατι ειχε τοοοσα καλα να φαει στο σπιτι της Φρεγιας, που εφτυσε τις κροκετες σου...μεχρι και κατνιπ μασουλησε!!! "
"ααααα τωρα εξηγουντε ολα" και τον πηρα στην αγκαλια μου να μου διηγηθει πως περασαν Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712
Θεια Ραλου ευχαριστουμε για το υπεροχο ρεβεγιον!!!!!
δωσε πολλα φιλια στη Φρεγια και πες της οτι τα αγορια περασαν τελεια! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Τρι Δεκ 29, 2009 2:52 pm

Οχι δε τα είδα μου τα είπε το παιδί μου τα ξέρασε ΟΛΑ από μόνος του ( είναι απο τα παιδιά που τα λένε όλα στην μαμά και κείνη τα χαιδολογάει ) Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Όπως λέει και η κόρη μου μαμά... τα αγόρια τα έχεις καλομάθει εμένα είχε μόνο στην μπρίζα.

Και η απάντηση αυτά κόρη μου είναι άντρες .......
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου,ο άγγελος μου
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορίνι τον Ντακίρι τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Τρι Δεκ 29, 2009 3:52 pm

NiaR έγραψε:Γυριζω και εγω χθες απο το χωριο....
βλεπω το μπολακι του Παρη γεματο...λεω το παιδι μου ειναι αρρωστο!!!!!! ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ !!!! πανικοβληθηκα...
" Μαμαααα" μου λεει το Εκτορι " δεν εφαγε αυτο, γιατι ειχε τοοοσα καλα να φαει στο σπιτι της Φρεγιας, που εφτυσε τις κροκετες σου...μεχρι και κατνιπ μασουλησε!!! "
"ααααα τωρα εξηγουντε ολα" και τον πηρα στην αγκαλια μου να μου διηγηθει πως περασαν Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712
Θεια Ραλου ευχαριστουμε για το υπεροχο ρεβεγιον!!!!!
δωσε πολλα φιλια στη Φρεγια και πες της οτι τα αγορια περασαν τελεια! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497
Αχ Νανσυ!
Αν δεν ήταν και το Εκτόρι μου στο πάρτυ...
Μαζί με τον Φοίβο και τον Σίβα έσωσαν την κατάσταση, διαφορετικά 10 γατομανούλες θα πηγαίνανε Χριστουγεννιάτικα, ξηρά τροφή και τσιγάρα στα καμάρια τους στο κρατητήριο!
Ανάμεσα του ςκι εγω...
Ασε! Ασε!
Το ήξερα ότι ήταν καλό παιδί ο Εκτορας, αλλά τόοοσο καλοαναθρεμένος κaι με αρχές...!
Και καλός και προσεχτικός οδηγός.
Τον λάτρεψα σου λέω!
(Ο Παρούλης εκτός του ότι έφαγε ενα ολόκληρο μπουτι της γαλοπούλας, και το πάνω και το κάτω μέρος του, και τα νεύρα και τα κόκκαλα, παρα λίγο να την κάνει την κουτσουκέλα του αλλά τον πρόλαβα.)
Εκτορα είσαι ο σωτήρας μου και ο ήρωας μου! kissss kissss kissss ! ! !
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Τρι Δεκ 29, 2009 3:57 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ έγραψε:Οχι δε τα είδα μου τα είπε το παιδί μου τα ξέρασε ΟΛΑ από μόνος του ( είναι απο τα παιδιά που τα λένε όλα στην μαμά και κείνη τα χαιδολογάει ) Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261

Όπως λέει και η κόρη μου μαμά... τα αγόρια τα έχεις καλομάθει εμένα είχε μόνο στην μπρίζα.

Και η απάντηση αυτά κόρη μου είναι άντρες .......

Αχ εσεις οι αμετανόητες αγορομάνες...

Ξερεις, μου κάνανε τόσο καλή εντυπωση οι δύο μεγαλύτεροι, ειναι τόσο καλά προσεκτικά και αξιοπρεπή αγόρια που είμαι βέβαιη ότι ο μικρός θα τους έχει σαν πρότυπα και θα στρωσει κι αυτός ακολουθώντας το παράδειγμα τους!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Tiger Lilly Τετ Δεκ 30, 2009 7:46 pm

Φιλτάτη Φρέγια,

Θα θέλαμε έστω και καθυστερημένα να σας ευχαριστήσουμε για την εξαίσια φιλοξενία σας! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712

Η κουζίνα σας είναι ο παράδεισος του γάτου! Μου έπεφταν βέβαια λίγο βαριά τα τηγάνια και οι κατσαρόλες, αλλά θέλω να πιστεύω ότι το αποτέλεσμα ήταν γαταπληκτικό! Η κρεμμυδόσουπα ήταν δικής μου εμπνεύσεως, γνήσιο πάντρεμα της κουζίνας της Προβηγκίας με το ταμπεραμέντο της ένδοξης Στερεάς Ελλάδας και ένα touch αιθέριων μυρωδικών Ελληνικών νησιών δικής μου εμπνέυσεως. Ο δε χαλβάς ήταν αυθεντικός Φαρσάλων, συνταγή που είναι το μυστικό του Ματουκαίηκου εδώ και εικοσι οχτώ γενιές, μα τα μουστάκια του προπάππου μου!
Είμαστε διαθέσιμοι για γατοβαφτίσια και δεξιώσεις, εγγυημένα και στο χώρο σας!
Ματού.

Τα πούρα του Νικόλα ήταν όλα τα λεφτά, και πολύ απόλαυσα την κουβεντούλα! Δεν είμαι πολύ φαν του καλαματιανού, οπότε θα με συγχωρήσετε που δεν χόρεψα, ωραία μου οικοδέσποινα. Άλλωστε έπρεπε να κρατάω το πατούσι του Ματού, που κράταγε την κουτάλα, που ανακάτευε τη σούπα. Πάντως ήταν θαυμάσια η ιδέα σας να μαζευτούμε οι άντρες να τα πούμε. Τους εγκάρδιους χαιρετισμούς μου στον Νικόλα!
Μάιλς.
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από tsili Πεμ Δεκ 31, 2009 5:46 pm

Kali xrona kai xronia polla se olous. Kyria Fregia se euxaristo gia ti filoksenia tou Tsili opos kai gia to thespesio parti pou diorganosate, an kai katalaba oti o Tsili mou prepei na stenaxorithike ligo. I tora pou einai monos tou kati ginetai kai den ipoferei to kamari mou?
Den prolaba na diabaso analitika, oute diatheto distixo poli ora sto internet, epistrefo Kiriaki apo Tanzania, (nai ekei eimai, kai trabiksa polles foto megala ksadekfakia tvn moron mas). Episis me kratisan oi ipoloipoi tou group kai den katebika apo to tzip na ta plisiaso kai na tous kano gkoutsou gkoutsou. Filo ola ta gatia, gatomamades kai gatompampades(OXI NIKOLA DEN SOU AFINO TON TSILI THA TON PARO PISO)kai pali poli poli kali xronia, perissotera apo Kiriaki
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Δεκ 31, 2009 6:04 pm

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 ΤΑΝΖΑΝΙΑ;;;;;; Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Δεκ 31, 2009 6:09 pm

Εγω νομιζα οτι εκανε πλακα Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 757248
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Δεκ 31, 2009 6:18 pm

Θα δούμε τις φωτογραφίες και θα σκάσουμε απ' το κακό μας! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Πεμ Δεκ 31, 2009 6:33 pm

Tiger Lilly έγραψε:Φιλτάτη Φρέγια,

Θα θέλαμε έστω και καθυστερημένα να σας ευχαριστήσουμε για την εξαίσια φιλοξενία σας! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712

Η κουζίνα σας είναι ο παράδεισος του γάτου! Μου έπεφταν βέβαια λίγο βαριά τα τηγάνια και οι κατσαρόλες, αλλά θέλω να πιστεύω ότι το αποτέλεσμα ήταν γαταπληκτικό! Η κρεμμυδόσουπα ήταν δικής μου εμπνεύσεως, γνήσιο πάντρεμα της κουζίνας της Προβηγκίας με το ταμπεραμέντο της ένδοξης Στερεάς Ελλάδας και ένα touch αιθέριων μυρωδικών Ελληνικών νησιών δικής μου εμπνέυσεως. Ο δε χαλβάς ήταν αυθεντικός Φαρσάλων, συνταγή που είναι το μυστικό του Ματουκαίηκου εδώ και εικοσι οχτώ γενιές, μα τα μουστάκια του προπάππου μου!
Είμαστε διαθέσιμοι για γατοβαφτίσια και δεξιώσεις, εγγυημένα και στο χώρο σας!
Ματού.

Τα πούρα του Νικόλα ήταν όλα τα λεφτά, και πολύ απόλαυσα την κουβεντούλα! Δεν είμαι πολύ φαν του καλαματιανού, οπότε θα με συγχωρήσετε που δεν χόρεψα, ωραία μου οικοδέσποινα. Άλλωστε έπρεπε να κρατάω το πατούσι του Ματού, που κράταγε την κουτάλα, που ανακάτευε τη σούπα. Πάντως ήταν θαυμάσια η ιδέα σας να μαζευτούμε οι άντρες να τα πούμε. Τους εγκάρδιους χαιρετισμούς μου στον Νικόλα!
Μάιλς.
Αγαπητέ Ματου!
Μα τι όμορφος που είσαι! Ειδα τις φωτο σου και σε βεβαιώνω ότι ο Σεφ Ολιβερ δεν πιάνει μία μπροστά σου. Ημουν σίγουρη ότι η θεσπέσια κρεμυδόσουπα σου ήταν δικής σου έμπνευσης. Η ralou γύρισε το Ιντερνετ να ανακλύψει πουθενά την συνταγη αλλά δεν την βρήκε. Μετά άρχισε να πειραματίζεται μπάς καιτην πετυχει κατα τυχη, αλλά καλύτερα να μην σου πω τι φάγαμε αυτές τις μέρες!
Χαίρομαι που περασες καλά και χαίρομαι επίσης που μοιράστηκες μαζί μας τις μαγειρικες σου δημιουργίες, αν και από την άλλη μέρα αναγκάστηκα πάλι να φορέσω το ριγέ μου φουστάνι, αυτό με τις κάθετες ρίγες, για να με δείχνει λίγο πιο κομψη. (Καταλαβαίνεις βεβαια ότι στο πάρτι, 100 γραμμαρια τα πρόσθεσα στο βάρος μου)
Ας είναι...!
Πάντα τέτοια να έχουμε, γιατι αν δεν διασκεδάσει κανείς τωρα που είναι νέος πότε θα διασκεδάσει;
Φιλιά
Φρέγια
(Και ελπίζω να μην με παρεξηγείς που σου γράφω στον Ενικο. Πραγματικά θα ήθελα να είμαστε φιλαράκια και ε! δεν μας έχουν πάρει και τα χρόνια, ούτε εσένα ούτε εμένα)

Αγαπητέ Μάιλς.
Ηταν χαρά και για μένα η παρέα μας. Ηταν ακόμη μεγαλύτερη η χαρά που κάθησες στην αγκαλιά μου όλο το βράδυ, διότι είμαι εθισμένος άνθρωπος, αφού η Φρέγια συνηθίζει να ξαπλώνει με τις ώρες πάνω μου. Αλλά με το πάρτι είχε ξεμυαλιστεί η άτιμη και εκείνο το βράδυ με έγραψε κανονικά.
Αλλά ήσουν εσύ εκεί να πάρεις την θέση της και πραγματικά είμαι ευτυχής που το έκανες. Αλλωστε ούτε κι εγω είμαι φαν του Καλαματιανου -αλίμονο!- και μια αντρική παρέα με κουβεντούλα και πούρα είναι κάτι που απολαμβάνω πραγματικα. Σ ευχαριστω γι αυτό Φίλε μου!
(έμαθα και τα δικά σου νέα... Ελπίζω η κουβέντα που είχαμε για το θεμα, να σε έπεισε ότι ο ανδρισμος δεν είναι κάτι που πηγάζει από ανατομικές λεπτομέριες!)
Ευχαριστούμε και τους δύο σας που ήρθατε στο πάρτι μας και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε!
Νικόλας


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Πεμ Δεκ 31, 2009 6:47 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Πεμ Δεκ 31, 2009 6:41 pm

tsili έγραψε:Kali xrona kai xronia polla se olous. Kyria Fregia se euxaristo gia ti filoksenia tou Tsili opos kai gia to thespesio parti pou diorganosate, an kai katalaba oti o Tsili mou prepei na stenaxorithike ligo. I tora pou einai monos tou kati ginetai kai den ipoferei to kamari mou?
Den prolaba na diabaso analitika, oute diatheto distixo poli ora sto internet, epistrefo Kiriaki apo Tanzania, (nai ekei eimai, kai trabiksa polles foto megala ksadekfakia tvn moron mas). Episis me kratisan oi ipoloipoi tou group kai den katebika apo to tzip na ta plisiaso kai na tous kano gkoutsou gkoutsou. Filo ola ta gatia, gatomamades kai gatompampades(OXI NIKOLA DEN SOU AFINO TON TSILI THA TON PARO PISO)kai pali poli poli kali xronia, perissotera apo Kiriaki

Μαμά Τσιλι, ευχομαι καλή επιστροφη ΣΤΟΠ
Χρονια πολλά και καλά ΣΤΟΠ
Τσιλι σου μιλησε τηλεφωνο από σπιτι μου, όπου θα κρατήσω μεχρι γυρισεις ΣΤΟΠ
Φρεγια ο.κ. με Τσιλι, λένε καλα φιλαρακια ΣΤΟΠ
Απο ολα ξαδελφακια, κανουν χρουτου-χρουτου μονο γατοπαρδοι ΣΤΟΠ
Αν δεις κανενα ορμα γουτσου-γουτσουκέψεις, ασε άλλους να λενε ΣΤΟΠ
Χρονια πολλα καλη χρονια ΣΤΟΠ
ralou
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Πεμ Δεκ 31, 2009 6:45 pm

Marcos έγραψε:Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 71431 ΤΑΝΖΑΝΙΑ;;;;;; Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 742497

Anatoli έγραψε:Εγω νομιζα οτι εκανε πλακα Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 757248

Aφου καλέ σας το είπα!
Cool
Οχι μόνο πήγε, αλλά ανέλαβα να φιλοξενήσω τον Τσίλι μετά το πάρτι και μέχρι να γυρίσει για να μην είναι μόνος του!!! Razz

Μα καλά!
Κανένας δεν διαβάζει αυτά του γράφω εδω μέσα...! spast
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Δεκ 31, 2009 6:49 pm

Ρε μας μπερδεψατε!εσυ οταν το ειπες το διαβασαμε αλλα ετσι οπως το εγραψε νομιζα οτι το εννοει Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 323663

Και σκεφτομουν κιολας που βρηκε ιντερνετ να μπει γατοσπιτο Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 986261


Καλα μας λεει ΧΑΖΕΣ η Σοφια! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 56971
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Πεμ Δεκ 31, 2009 6:58 pm

Λοιπον Τέτα έχουμε και λέμε:

ΝΑΙ πηγε ταξίδι!
ΟΧΙ δεν φιλοξενησαμε τον Τσίλι!
ΟΧΙ το πάρτι ΔΕΝ ήταν αληθινό!
ΝΑΙ είναι επικυνδινο να πίνεις και να οδηγείς!
ΟΧΙ δεν έχει φταχτεί ειδική υπηρεσία να μαζεύει πιωμένα γατιά πάνω σε γουρούνες στην παραλιακή!
ΝΑΙ υπάρχουν αιλουροειδη που χουρχουρίζουν!
ΟΧΙ δεν είναι καθόλου σοφό να πλησιάσεις για να το διαπιστωσεις!
Smile
gatoula gatoula
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Δεκ 31, 2009 7:08 pm

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 323663
Αντε, περιμενουμε να γυρισει να μας βαλει τουλαχιστον φωτογραφιες! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από tsili Παρ Ιαν 01, 2010 7:57 am

Xaxa, paidia kali xronia ksanampika proi proi simera giati pragmatika mou leipsate. NAI, piga Tanzania, itan oneiro zois.
Nai, me kratisane gia na min plisiaso liontarakia poy paizane kai itan akribos san ta mora mas. Ithela na kano polla goutsou goutsou. Ekei diapistosane oi ipoloipoi oti nai, eimai treli.

Tsili, einai kala apoti mou leei o pateras mou , den ksero an tha ektimisei diigiseis kai fotografiko iliko, apo tora proetoimazomai gia ta parapona poy tha akouso.

KALI KALI XRONIA KAI PALI.

To parti tis Fregias den itan alithino???????
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από tsili Παρ Ιαν 01, 2010 8:00 am

ralou έγραψε:
ΟΧΙ δεν είναι καθόλου σοφό να πλησιάσεις για να το διαπιστωσεις!
Smile
gatoula gatoula


Den einai??????
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Ιαν 01, 2010 11:56 am

tsili έγραψε:Xaxa, paidia kali xronia ksanampika proi proi simera giati pragmatika mou leipsate. NAI, piga Tanzania, itan oneiro zois.
Nai, me kratisane gia na min plisiaso liontarakia poy paizane kai itan akribos san ta mora mas. Ithela na kano polla goutsou goutsou. Ekei diapistosane oi ipoloipoi oti nai, eimai treli.

Tsili, einai kala apoti mou leei o pateras mou , den ksero an tha ektimisei diigiseis kai fotografiko iliko, apo tora proetoimazomai gia ta parapona poy tha akouso.

KALI KALI XRONIA KAI PALI.

To parti tis Fregias den itan alithino???????


Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 703780
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιαν 01, 2010 7:07 pm

tsili έγραψε:

To parti tis Fregias den itan alithino???????

To παρτι της Φρέγιας αλληθινό ήτανε και γι αυτην και για τους 35 μνηστηρες που την κορτάρανε όλο το βράδυ!
Απλά λέω σε 'ολους ότι δεν ήταν αληθινό, γιατι πάω να της αποσπάσω το μυαλό από την ουισκοποσία, να νομίζει ότι το είδε στον ύπνο της.
Κάπως δηλαδή να μυθοποιήσουμε τα γεγονότα και να τα αποσπάσουμε από το συνειδητό της.
Θα της το λέμε σαν παραμύθι διδακτικό όπου:
"Μια φορα και εναν καιρό ήτανε μια γάτα που..."
"...."
"...και αφού η γατούλα μας πέταξε μακριά το κακό catty shark, έζησαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα!"
Καπως έτσι τέλος πάντων.
Αν θα την πείσουμε ότι είναι ενα απλό παραμυθι???
Μωρέ ξέρετε τι εγκέφαλο έχουν τα μοσχαναθρεμένα μας?
Οσο ενα ΦΟΥΝΤΟΥΚΙ!
Σιγά μην δεν το πιστέψει!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιαν 08, 2010 1:11 pm

Σήμερα συνειδητοποίησα ότι με την τρεχάλα των γιορτών και την προβληματική (κλεψιμέϊκη) σύνδεση δεν ευχαρίστησα την Ραλού για το καταπληκτικό πάρτυ που πρόσφερε στα καμάρια μου, καθώς και το γεύμα της επομένης (αρμένικη βίζιτα κάναμε)... Ασυγχώρητη.. doing doing doing

Λοιπόν, κατ'αρχάς να πω ότι και τα δύο πέρασαν υπέροχα. Ο Ομηράκος ενθουσιάστηκε, ήταν όλα πρωτόγνωρα γι'αυτόν.. Τόσους μήνες στο κλουβί ο κακομοίρης που να ξέρει από κοινωνικές εκδηλώσεις.. Είχα μια ανυσηχία όταν διάβασα για τα ψιλο-έκτροπα που έγιναν μην του μπουν τίποτε ιδέες, αλλά όσο και να τον ψάρεψα επίμονα, δεν νομίζω ότι πήρε χαμπάρι τίποτε.. Ούτε οινοποσίες, ούτε χρήση απαγορευμένων ουσιών, ούτε έκφυλλα περιοδικά, τίποτε δεν κατάλαβε (είναι λίγο χαϊβάνι ο ευγενικούλης μου...). Όλο για το φαγητό μου έλεγε τι νόστιμο που ήταν.. Μόνο με την μουσική είχε λίγο θέμα, είναι του κλασσικού ρεπερτορίου και με τα ντάπα-ντούπα σκιάχτηκε λίγο, αλλά τι να κάνουμε...

Η Μελίττα τώρα, έχει να λέει για το πόσο την φρόντισε η Ραλού, όλο αγκαλιά την είχε.. Επίσης για το πόσο όμορφη ήταν η Φρέγια, έτσι θέλει να γίνει όταν μεγαλώσει.. Πάντως κάτι πρέπει να πήρε χαμπάρι για τα έκτροπα, γιατί σιγά-σιγά όλο κάτι περίεργες ερωτήσεις μου βγάζει, π.χ. "τι είναι το catnip, μαμά" κλπ. Μην ανησυχείς Ραλού, τίποτε σοβαρό.. Είναι μικρή ακόμα... Το μόνο που την στεναχώρησε είναι ότι το ίνδαλμά της, ο Γιακουμής, δεν της έδωσε καμμία σημασία όλη την βραδυά... Πενήντα φορές πήγε να του ζητήσει αυτόγραφο, αλλά αυτός, κάτι με το dj, κάτι με τα bachelor, κάτι με τα ιρλανδέζικα, όλο στο fight3 fight3 την είχε... Φοβήθηκα μήπως η ερωτική απογοήτευση της προξενήσει κανένα ψυχολογικό τραύμα (ξέρετε πως είναι αυτά στους εφήβους) και την πιάσει χειρότερη νευρικ'η ανορεξία από ότι έχει ήδη, αλλά νομίζω το αντιμετώπισε με μεγάλη ωριμότητα για την ηλικία της.. Μου είπε κατά λεξής "Που θα πάει, δεν θα μεγαλώσω και να γίνω μια κούκλα.. Τότε θα με κυνηγάει, αλλά εγώ θα τον έχω στο φτύσιμο..". Πάντως πρέπει να την έτσουξε λίγο, γιατί μου ζήτησε να κατεβάσω την αφίσσα του Γιακουμή που έχει πάνω από το κρεβάτι της (μην στεναχωριέσαι Μαντώ, θα την βάλω στο δικό μου..). Το περίεργο είναι ότι μου ζήτησε να την αντικαταστήσω με αφίσσα του κου Κούκι... Γιατί άραγε??? Suspect Suspect Suspect Λες να παίχτηκε τίποτε και να μην το πήραμε χαμπάρι? vrazo vrazo Πολύ εύκολα τον ξεπέρασε τον Γιακουμή, και δεν έιναι και γάτος που τον ξεπερνάς έτσι απλά.. eros eros .

Αυτά έχω να αναφέρω,,, Και πάλι ευχαριστούμε Ραλού και Φρέγια για την πρόσκληση και την catαπληκτική φιλοξενία heart heart
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Πεμ Ιαν 14, 2010 10:41 am

Αχ ! δεν την είχα δει την απάντηση σου Μαρία!
Η Μελίτα ήταν τυπος και υπογραμμός όλη την βραδιά σε βεβαιώνω. Επίσης υπέροχα απαλή και χαδιάρα στην αγκαλιά μου.
Ε! δεν μπορούσα να το αφήσω έτσι το κοριτσάκι μέσα στους μαντραχαλαίους!
Ο Ομηρος ήταν τζέντλμαν ευγενικός αλλά και προσαρμοστικός, έκανε φιλίες εύκολα και όλοι τον θαύμασαν με την όμορφη μαύρη γούνα του. Στο τέλος τακίμιασε και με τον Καρβουνάκη και μάλλον περάσανε καλά οι δυό τους μακριά από τις κρεπάλες των άλλων.
Οσο για τον Κούκι, πρέπει να παραδεχτείς ότι είναι κι αυτός ένας πανέμορφος γάτος όσο και ο Γιακουμής αλλά μην ξεχνάς ότι σ αυτή την ηλικία τα κοριτσάκια το έχουν σαν χομπυ να αλλάζουν τις προτιμήσεις τους εύκολα, μην σε απασχολεί, μέχρι να παγιωθεί κάπου η συμπάθεια της θα τα έχεις αυτά.
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Pepita Παρ Ιαν 15, 2010 12:15 am

ralou έγραψε:Αχ ! δεν την είχα δει την απάντηση σου Μαρία!
Η Μελίτα ήταν τυπος και υπογραμμός όλη την βραδιά σε βεβαιώνω. Επίσης υπέροχα απαλή και χαδιάρα στην αγκαλιά μου.
Ε! δεν μπορούσα να το αφήσω έτσι το κοριτσάκι μέσα στους μαντραχαλαίους!
Ο Ομηρος ήταν τζέντλμαν ευγενικός αλλά και προσαρμοστικός, έκανε φιλίες εύκολα και όλοι τον θαύμασαν με την όμορφη μαύρη γούνα του. Στο τέλος τακίμιασε και με τον Καρβουνάκη και μάλλον περάσανε καλά οι δυό τους μακριά από τις κρεπάλες των άλλων.
Οσο για τον Κούκι, πρέπει να παραδεχτείς ότι είναι κι αυτός ένας πανέμορφος γάτος όσο και ο Γιακουμής αλλά μην ξεχνάς ότι σ αυτή την ηλικία τα κοριτσάκια το έχουν σαν χομπυ να αλλάζουν τις προτιμήσεις τους εύκολα, μην σε απασχολεί, μέχρι να παγιωθεί κάπου η συμπάθεια της θα τα έχεις αυτά.
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από melitta Παρ Ιαν 15, 2010 12:25 am

ralou έγραψε:
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Pepita έγραψε:
ralou έγραψε:Αχ ! δεν την είχα δει την απάντηση σου Μαρία!

Οσο για τον Κούκι, πρέπει να παραδεχτείς ότι είναι κι αυτός ένας πανέμορφος γάτος όσο και ο Γιακουμής αλλά μην ξεχνάς ότι σ αυτή την ηλικία τα κοριτσάκια το έχουν σαν χομπυ να αλλάζουν τις προτιμήσεις τους εύκολα, μην σε απασχολεί, μέχρι να παγιωθεί κάπου η συμπάθεια της θα τα έχεις αυτά.
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866

Η φωτό του κου Κούκι κρέμεται ήδη πάνω από το κρεβάτι.... worship worship
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Pepita Παρ Ιαν 15, 2010 12:26 am

melitta έγραψε:
ralou έγραψε:
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Pepita έγραψε:
ralou έγραψε:Αχ ! δεν την είχα δει την απάντηση σου Μαρία!

Οσο για τον Κούκι, πρέπει να παραδεχτείς ότι είναι κι αυτός ένας πανέμορφος γάτος όσο και ο Γιακουμής αλλά μην ξεχνάς ότι σ αυτή την ηλικία τα κοριτσάκια το έχουν σαν χομπυ να αλλάζουν τις προτιμήσεις τους εύκολα, μην σε απασχολεί, μέχρι να παγιωθεί κάπου η συμπάθεια της θα τα έχεις αυτά.
Σε λίγο καιρο θα πάρει το Μελιτάκι και την πρόσκληση της για το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας μόνο για κορίτσια βέβαια αυτή την φορά.
Μαρία, να ξέρεις, ότι ήταν μεγάλη μου χαρά να φιλοξενίσω τα υπέροχα μικρά σου!
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 501866

Η φωτό του κου Κούκι κρέμεται ήδη πάνω από το κρεβάτι.... worship worship
ευχαριστουμε πολυ πολυ Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 270712 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 702886

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 6 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης