gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

+23
houlieta
YNL
marina289
Smokys
tzelacat
Chouzouris
loulou
ladycat
Kikiriki
SuperCatz
otz
ΚουκουΒάγια
tsili
Πούπσυ
natalouko
MouSouDa
funambolo
moukelis
LAROGATA
Anatoli
doremi
alex..niaou
ralou
27 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 3:27 pm

Πίπης και Φρέγια, το ευτυχές ζευγος!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_nif12

Η Στέλλα μοιράζει τις μπομπονιέρες και φυλάει την θέση της ζηλότυπα. Μπορεί να μην ήταν Παράνυμφος, αλλά ήταν Παράγαμπρος... αυτό δεν θα αφήσει κανένα να της το πάρει!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_mpo10

Όλες οι καλεσμένες γάτες συγκεντρώνονται σε ένα γκρουπάκι και περιμένουν τη Φρεγια να πετάξει την γαμήλια ανθοδέσμη. Εκείνη γυρίζει την πλάτη της και ετοιμάζεται, άλλα... μετά ξαναγυρνά πλησιάζει την Μπρινα και της δίνει στα χέρια την ανθοδέσμη της.
- Ορίστε φιλενάδα! Εύχομαι να σου φέρει γούρι και να βρεις τον γάτο της καρδιάς σου σύντομα!
Η Μπρινα την ευχαριστεί χαρούμενη και παίρνει την ανθοδέσμη ντροπαλά.
Άντε βρε κοριτσάκι μου! Και στα δικά σου!
Και στα δικά σας και σε όλες εσάς κορίτσια και αγόρια. Όπως θέλετε κι επιθυμείτε, να σας τα φέρει η τύχη!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_mri10
Νικόλας και η Μαρία βρίσκουν την ευκαιρία να αγκαλιάσουν τους νεόνυμφους και και να τους δώσουν τις θερμές ευχές των γονιών στα παιδιά τους. Εγώ κάνω ότι ασχολούμαι με τους καλεσμένους γιατί αν πάω και τα αγκαλιάσω κι εγώ θα ... θα καταρρεύσω...
Ε καλά! Το παραδέχομαι... είμαι πολύ ευσυγκίνητος τύπος εγώ...
Αλλά ο Πιπης και η Φρεγια με πλησιάζουν και με φυλάνε.
- Μαμά Ραλού, δώσε μας κι εσύ την ευχή σου, μου λέει ο Πιπης.
Μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου τους εύχομαι να είναι γερά κι ευτυχισμένα και χάνομαι μέσα στην αγκαλιά τους.
Είναι ώρες μεγάλης χαράς αυτές. Εύχομαι σε όλους και όλες ανθρώπους και γάτες να ζήσουν τέτοιες χαρές στην ζωή τους.
Να ζήσετε παιδιά μου. Γερά κι ευτυχισμένα και χαρούμενα

Ο Νικόλας ξεμοναχιάσει τον Πιπη.
Είναι της απολύτου έγκρισης του ο γαμπρός μας και ξέρετε τι σημαίνει να εμπιστεύεται σε ξένα χέρια ο Νικόλας την ΓΑΤΑ ΤΟΥ.
Ετσι δεν χάνει ευκαιρία να του πει δυο λογάκια, όπως κάνουν όλοι οι πατεράδες που παντρεύουν μονάκριβες θυγατέρες και και κατα βʼοθος κανένας δεν αξιος να του πάρει την πριγκιποπούλα του.
- Άκουσε Πιπη αγόρι μου! Στην εμπιστεύομαι την Φρεγια μου. Να μου την προσέχεις και να την αγαπάς. Να την φροντίζεις και να μην λείψεις ούτε στιγμή από δίπλα της.
Είμαι βέβαιος ότι είσαι ένα πολύ καλό παλικάρι. Αλλά... σκύβει και του ψιθυρίζει στο αυτί... πρόσεξε φουκαρά μου! Αν δακρύσει έστω και μια στιγμή η κοριτσαρα μου, θα έχεις να κάνεις μαζί μου! Κατάλαβες?
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_pip10
- Πατέρα Νικόλα, την ορτανσία μου θα την έχω κορώνα στο κεφάλι μου. Δεν χρειάζομαι απειλές για να το κάνω. Την αγαπώ και θα είμαι πάντα δίπλα της! Έχεις το λόγο της τιμής μου!
Δεν ξέρω αν ο Νικόλας πείστηκε με τα αντρίκια λόγια του Πιπη. Δεν ξέρετε τι αγώνα έκανα για να τον πείσω να επιτρέψει αυτό το ειδύλλιο! Αν ήταν του χεριού του θα την είχε ντύσει καλόγρια -αλλα σε κατ οίκον περιορισμό- για να μην του την πάρει κανένας άνθρωπος ή γάτος.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_nun10

Ευτυχώς πρυτάνευσε η λογική –και η κρεβατομουρμούρα έκανε το θαύμα της βέβαια- και να τώρα που χαιρόμαστε το κορίτσι μας παντρεμένο με τον γάτο της ζωής του!
Laughing
Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τετ Απρ 04, 2012 3:30 pm

Πουλάκια μου μωρε ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τετ Απρ 04, 2012 3:40 pm

Μωρά μου όμορφα, mati mati σουσουράδα μου ,κοιτσάκι μου Στελλίτσα μου με το στεφανάκι σου! mati
Μα τί γάμος ήταν τούτος βρε παιδιά. Veryhappy Τί σασπένς τί κυνηγητά, τί μεγαλεία και φαγοπότια, τι ελικόπτερα και διαστημική τεχνολογία,τί μανούλια δίποδα σιτεμένα μεν αλλά τι πειράζει-τετράποδα. Αυτό κι αν ήταν υπερπαραγωγή!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Νυφούλα μου , Πίπη μου είστε πολύ τυχερά γατιά βρε! πετύχατε εμάς για γατογονείς πέσατε και σε μια γαταμυθού ντιπ για ντιπ και να σας τώρα να σας καμαρώνουμε διεθνώς. chouzeyes
Ευχαριστούμε για τα δώρα είναι τέλεια! kissss kissss πολύ θα τα φχαριστηθούνε τα παιδάκια μας. blinking

Laughing για σου συμπεθέρα και συμπέθερε Laughing
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tsili Τετ Απρ 04, 2012 4:42 pm

Να ζήσετε χαρούμενοι και ευτυχισμένοι

Φρέγια , το ξέρω ότι είσαι αυτή που ο Τσίλι μου της εκμυστηρεύεται τα πάντα. Να ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ και θέλω καιρό να σχολιάσω τη φωτο που είσαι αγκαλιά με τον Τσίλι μου και τον εμψυχώνεις..Σε ευχαριστώ πολύ για αυτό.

Να περάσεις πολύ καλά με τον Πίπη σου, αν και είμαι σίγουρη γιατί είναι παιδί σπαθί.

Πρόσεχε και λίγο τη μάνα σου και προσπάθησε να μη τη στεναχωρείς και ας είναι υστέρω, τι να κάνει , δε φταίει αυτή.

Πίπη μου, ομορφιά μου, να είσαι πάντα καλά και να προσέχεις τη Φρέγια μας.

Να ξέρεις ότι ο Τσίλι είναι περήφανος που η φιλενάδα του διάλεξε εσένα γιατί σε εκτιμάει πάρα πολύ.

Τι τέλειος γάμος ήταν και αυτός, πραγματικά υπερπαραγωγή.

Τσιριδομαμά.

Άντε περιμένω τα βλαστάρια μου να γυρίσουν , να μου πουνε εντυπώσεις από κοντά



tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Τετ Απρ 04, 2012 4:48 pm

Αχ τι ρομαντζο...Ευχαριστουμε για την ανθοδεσμη,αντε μηπως το παρει αποφαση η κορη να παντρευτει!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 8:41 pm

Θα ηθελα νας σας ευχαριστησω θερμα για την συμμετοχη στον γαμο της γατας μου με τον Πιπη μας.
Τα δωρα σας ειναι ενα κι ένα και οι ευχές σας δεκτες με μεγαλη μας χαρα.
Βεβαιως, καταγράφηκαν στο βιβλιο των νεονυμφων και θα στείλουμε σε όλους μπομπονιέρες, όταν επιστρέψουμε στην Ελλάδα.
Και στις δικές σας χαρές ευχομαι, όποιες κι αν επιθυμειτε να ειναι.
filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki

Πολυαγαπημενη μου συμπεθέρα Μαρία και συμπέθερε Γιωργο
Να μας ζησουν τα γατια μας. Βιον ανθόσπαρτο να έχουν ή μάλλον οπως σωστα τεθηκε απο καλεσμένη "Βιο Κροκετόσπαρτο"!!!! happy2 happy2 happy2
Η περιγραφη του γαμου συνεχίζεται, εχουμε αρκετα να πουμε και να δουμε ακόμα.
Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 8:47 pm

Δυο ώρες αργότερα, το γαμήλιο πάρτι καλα κρατεί, τα φαγητά έχουν καταναλωθεί, η σαμπάνια και τα γαλλικά κρασιά ρέουν ακόμα και ο κόσμος το έχει ρίξει στο χορό και την κουβεντούλα. Η Φρεγια και ο Πιπης βέβαια τον άνοιξαν αυτό τον χορό και δεν μου το βγάζει κανείς από το μυαλό ότι έχουν προβάρει τα βήματα ουκ ολίγες φορές.

Οι φωτογράφοι απαθανατίζουν τις γάτες και τους καλεσμένους και την τούρτα και τα λουλούδια και όλα.
Και μάλιστα, δεν έχουμε μόνο μια γαμήλια τούρτα! Τουλάχιστο τρεις πολυόροφες είναι ακουμπισμένες στο μπουφέ η μια πιο όμορφη από την άλλη, για να φτάσει το γλυκό για όλους τους καλεσμένους. Σημειωστε ότι η μικρότερη με τις φραουλες ειναι ειδικη κατασκευη χωρις καθόλου ζάχαρη και φτιαγμένη με φυτικά λιπαρα, με χαμηλό γλυκαιμικό δεικτη, ειδικη για διαβητικους. Απο αυτη θα φάμε και η Λαρα, ο Μικυ κι εγω για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.
Ο Μικυ βεβαια έχει ξεπεράσει το πρόβλημα –φτου φτου φτου- αλλά καλο ειναι να προσέχει ακόμα. Θα φαει βεβαια και λίγη κανονικη τουρτα, αφου εδωσε το Ο.Κ. η μαμα του, αν και σας βεβαιωνω ότι και η δικη μας ειναι φανταστικη!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_wed10
Το ζευγος κόβει την πιο όμορφη από αυτές την ασπρη –ενα έργο τέχνης!- ααα! Δεν έχουμε παραπονο, ο Κάπταιν τα έδωσε όλα για το γάμο αυτό. Μετά οι νεόνυμφοι ταΐζουν ο ένας τον άλλο τουρτα και πίνουν σαμπάνια (χωρίς αλκοόλ) από ωραία κολονάτα ποτήρια.

Τι καλός άνθρωπος που είναι ο Κάπταιν!. Είπε ότι δεν θα πληρώναμε τίποτα απολύτως και ότι η ναυτιλιακή εταιρεία θα χρησιμοποιήσει το ιβεντ για διαφημιστικούς λόγους οπότε καλύπτει όλα τα έξοδα!!!!!!!!
Ουφ τι ανακούφιση! Τόσα εισιτήρια, καλεσμένοι, φαγητά και ποτά, στολισμοί, φωτογράφοι και όλα αυτά σε πολυτελές ποντοπόρο πλοίο!
Ευτυχώς βρε παιδιά... Απίστευτα θα ήταν τα έξοδα αν χρειαζόταν να τα πληρώσουμε εμείς...Και να πουλούσαμε όλα τα υπάρχοντα μας και εμείς και η Μαρία, τέτοιο γάμο δεν νομίζω ότι θα μπορούσαμε να κάνουμε, είναι τόσο δύσκολοι οι καιροί!

Τα πανυφάκια άφαντα.
Πάλι θα έχουν ξεμοναχιάσει εκείνο τον αξιωματικό που κάποιον μου θυμίζει… μα ποιόν???
-Ααα ρε συ Νικόλα το βρήκα! Αυτός ο αξιωματικός ίδιος ο Λεοναρντι Ντι Καπριο δεν είναι???
Ο Νικόλας με κοιτάζει παραξενεμένος, ούτε που είχε παρατηρήσει το παλικάρι.
- Ξέρω κι εγώ... για να το λες εσύ... απαντάει αδιάφορα.
Αχ! Άντρες ! Ας έμοιαζε ο αξιωματικός της Ορνέλα Μούτι και θα σας έλεγα εγώ
Φωτο παρανυφακια με τιάρες
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_off11

Τι θα τις κάνουμε αυτές τις δυο ερωτευμένες τσαπρδόνες μου λέτε?
Βρε μπας και αποφασισουν να γινουν μαρκόνισες για να μείνουν μαζι του πάνω στο πλοίο???

Τέλος πάντων. Εμεις, πλησιάζουμε τα γκρουπάκια των καλεσμένων με ποτηρια σαμπάνιας και για να πούμε δυο κουβέντες με τον καθένα.

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Απρ 04, 2012 9:00 pm

Να ζήσουν τα παιδάκια μας, να ζησουν ευτυχισμένα ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!! Αχ συγκινήθηκα Sad
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 9:14 pm

Ελιζα, ευχαριστουμε πολυ για τις ευχές αλλά και για την πολυτιμότατη βοηθεια, την δικη σου και των γατιών σου στον γάμο!

filaki tango tango tango tango filaki


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Τετ Απρ 04, 2012 9:15 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Απρ 04, 2012 9:15 pm

ήταν ευχαρίστησή μου και εμένα και της Πούπσυ!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Τετ Απρ 04, 2012 9:50 pm

Που ειναι καλε η φωτο με τα παρανυφακια;
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Απρ 04, 2012 10:03 pm

Να μας ζήσουν οι νεόνυμφοι!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 24219Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 45749Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 24219Ευτυχισμένα συμπεθέρια, να χαίρεστε τα παιδάκια σας!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 10:56 pm

Η καλή μου η Λαρα εχει πλησιάσει τον μπουφέ και έχει βάλει στο πιάτο της λίγη σαλάτα και κοτοπουλάκι χωρίς πέτσα. Η Λάρα είναι μια χαμηλών τόνων κούκλα και έχει και μια στρατιά μικρότερων γατιών στο σπίτι της.
- Και στα δικά σου και στων αδελφών σου Λαρουλα! της εύχομαι
- Ευχαριστώ θεία Ραλου. Να σου ζήσουν οι νεόνυμφοι. Τις μικρές μου σκέφτομαι πιο πολύ που η μια είναι ένας ταλιμπάν κι αυτή και η άλλη μη μου απτου και μη μου τους κύκλους τάραττε! Αχ... δύσκολα θα τις αποκαταστήσουμε αυτές...
- Δίπλα της η Χιονάτη ... τι όμορφο κορίτσι δροσερό σαν τα κρύα τα νερά, δεν τρώει πολύ για να διατηρήσει την θαυμαστή σιλουέτα της. Μια μπατονέτα κοσμεί εν ειδη καρφίτσας το πέτο της και έχει μία ακόμα στο στόμα.
- Να φαφ βηφουν τα παιβια θεια Βαλου! Ωβαια βεκφιωφη και εχει και ωβαιουφ αντβεφ
Μετάφραση για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι με το κουσουράκι την πανώριας της Χιονάτης μας «Να σας ζήσουν τα παιδιά θεία Ραλου! Ωραία δεξίωση και έχει και ωραίους άντρες»
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_lar10

Ο Τζέρι, ο αδελφός της κουμπάρας έχει τακιμιάσει με τον Ορφέα οι δυο ωραίοι πορτοκάλι χαλβαδόγατοι! Δεν είναι καθόλου χαζουληδες σας βεβαιώνω! Αλλά μ αρέσει να τους λέω χαλβαδόγατους για το χρώμα. Είναι τόσο ορεκτικά τα γλυκάκια μου.
Ειδικά τον Τζέρι που τον γνωρίζω από μικρο γατάκι, όταν έκανε την επανάσταση του –γλυτωνοντας με από μια φάρσα που μου ετοίμαζαν και που δεν θα μου έβγαινε σε καλό- απέναντι σε εκείνη την στριτζω την Μινουσκιν, μαζί με τον Μονκ τον γιο της... τον αγαπάω ιδιαίτερα.
- Και στα δικά σας αγόρια! τους λέει ο Νικόλας Περνάτε καλά?
- Βέβαια θείε Νικόλα! Έχει και κάτι ηλεκτρονικά με Σούπερ Μάριο στη μέσα αίθουσα. Τι λες... πάμε οι τρεις μας να ... φάμε και κανένα φρουτάκι?
Ο Νικόλας τους κάνει νόημα δείχνοντας προς την μεριά μου και τους κλείνει το μάτι συμφωνώντας.
-Εντάξει αγόρια... Περιμένετε λιγάκι και θα πάμε να παίξουμε Σούπερ Μάριο ... και να φάμε κανένα φρουτάκι blinking
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_orf11

Η Μπρινα, κρατώντας σφιχτά στο χέρι της την ανθοδέσμη της Φρεγιας, μας εύχεται με την σειρά της.
-Πολύ όμορφος γάμος θείε Νικόλα και θεία Ραλου. Να είναι ευτυχισμένα τα παιδιά σας.
- Ευχαριστούμε Μπρινάκι και στα δικά σου. Περνάς καλά?
- Ναι ωραία, σας ευχαριστώ! Ε… αν ήταν και ο Σαγκυ μαζί μας… θα ήταν καλύτερα.
- Αχ, περίμενες να τον δεις χρυσό μου ε?!
Αλλά δεν πειράζει, αλήθεια σας λέω! Το καταλαβαίνω ότι δεν μπορούσατε να καλέσετε τους πάντες…
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri10

Ο Μίκυ μου, κάνει παρέα με την Λόις και την Πατουσα. Αχ τι χάρη και ομορφιά και οι τρεις τους, τι γουναρικά!. Η Λόις τον παρακινεί να χορέψουν στην πίστα και μα το θεό θα το έκαναν, αν υπήρχε έστω και μία φωτογραφία του Μίκυ που να μην είναι ξαπλωτός για να ετοιμάσω την φωτοσοπια ... εεεε... να τραβήξω φωτογραφία εννοώ. blinking
Και στα δικά σας όμορφοι! Τους λέω και ο Μίκυ μου μου φιλάει το χέρι με χάρη. Είναι ένας αυτός...
-Να μας ζήσει η Φρεγια και ο Πιπης θεία Ραλου! Ωραίος γάμος, ωραία παιδιά! Λέει ο Μίκυ και η Λόις συμπληρώνει
-Ναι ναι! Να σας ζήσουν! Και ευχαριστώ πολύ για την τιάρα που μου χάρισες θεία Ραλου! Είναιι υπέροχη και η αδελφές μου θα σκάσουν από το κακό τους μόλις την δούνε!
- Να σου δώσω να τους πας από μία και σ αυτές κορίτσι μου! Όταν επιστρέψουμε θα στείλω μπομπονιέρες στην μαμά σου και θα στείλω και τιάρες για τα κορίτσια. Εντάξει?
- Ευχαριστούμε θεία Ραλου... αλλά η δικιά μου να είναι η πιο όμορφη, ε?!
-Χαχαχαχα! Εντάξει καρδιά μου!
- Εσυ Πατουσάκι μου περνάς καλα? δεν φανταζομαι η μαμα σου να σε μαλωσει που ηρθες μ αυτον τον ε...χμ... παραξενο τρόπο!
- Α! Μα όχι θεια Ραλου. Αλλωστε την μαμα δεν την φοβάμαι. Να δουμε μόνο τι θα λεει αυτος ο κατρουλης ο αδελφός μου που δεν το τόλμησε! Χαχαχα! Καλυτερα, θα ειχε κατακατουρησει όλο το πλοιο μεχρι τωρα!
Να σου ζησουν τα παιδια! Και στα δικά μας οι λεύτεροι!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_mik10

Ήχος ελικοπτέρου που πλησιάζει διακόπτει τις κουβέντες και όλοι κοιτάνε το θέαμα.
Το ελικόπτερο ωστόσο, δεν προσγειώνεται και κάνει κύκλους γύρω από το πλοίο κατεβαίνοντας αρκετά κοντά έτσι που βλέπουμε τους επιβάτες του να μας χαιρετούν κουνώντας τα χέρια τους.

Συνεχίζεται…
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τετ Απρ 04, 2012 11:01 pm

moukelis έγραψε:Που ειναι καλε η φωτο με τα παρανυφακια;
Ποια παρανυφάκια θεια Δωρα?
Παρανυφάκια ητανε η Στελλα και η Ιριδα!
Εσεις εισαστε ο κουμπάρος και η συνοδός του, δεν σας είδατε?
Θα σας ξαναδειτε βεβαια διότι τα παιδια θα βγάλουν και μια καλη νυφικη φωτογραφία μόνο με τους κουμπάρους τους. Laughing
Μονο κανε λιγη υπομονη γιατι τα ματάκια του φωτογραφου έχουν κάνει πουλάκια blinking
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 A_Retro_Cartoon_Man_Disoriented_and_Dizzy_Royalty_Free_Clipart_Picture_100603-003024-326053
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tired tired tired tired tired
Αυριο η συνέχεια... Παω για νάνι gotosleep gotosleep gotosleep
filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Απρ 04, 2012 11:56 pm

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Αν είχε έρθει ο Gizmo, θα είχε παπαριάσει το πλοίο, και δε λέει εν μέσω Αδριατικής!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 28874 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Πεμ Απρ 05, 2012 12:21 am

Πιο πανω καλε,δε μου εβγαζε πριν τη φωτο με τα παρανυφακια!Τι ωραια η κορη μου με την ανθοδεσμη,αχ αυτο το κοριτσι να μην το παιρνει αποφαση,και θα της πηγαινε τοοοοσο το νυφικο...
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Απρ 05, 2012 12:42 am

ralou έγραψε:Η καλή μου η Λαρα εχει πλησιάσει τον μπουφέ και έχει βάλει στο πιάτο της λίγη σαλάτα και κοτοπουλάκι χωρίς πέτσα. Η Λάρα είναι μια χαμηλών τόνων κούκλα και έχει και μια στρατιά μικρότερων γατιών στο σπίτι της.
- Και στα δικά σου και στων αδελφών σου Λαρουλα! της εύχομαι
- Ευχαριστώ θεία Ραλου. Να σου ζήσουν οι νεόνυμφοι. Τις μικρές μου σκέφτομαι πιο πολύ που η μια είναι ένας ταλιμπάν κι αυτή και η άλλη μη μου απτου και μη μου τους κύκλους τάραττε! Αχ... δύσκολα θα τις αποκαταστήσουμε αυτές...
- Δίπλα της η Χιονάτη ... τι όμορφο κορίτσι δροσερό σαν τα κρύα τα νερά, δεν τρώει πολύ για να διατηρήσει την θαυμαστή σιλουέτα της. Μια μπατονέτα κοσμεί εν ειδη καρφίτσας το πέτο της και έχει μία ακόμα στο στόμα.
- Να φαφ βηφουν τα παιβια θεια Βαλου! Ωβαια βεκφιωφη και εχει και ωβαιουφ αντβεφ
Μετάφραση για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι με το κουσουράκι την πανώριας της Χιονάτης μας «Να σας ζήσουν τα παιδιά θεία Ραλου! Ωραία δεξίωση και έχει και ωραίους άντρες»
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_lar10

Ο Τζέρι, ο αδελφός της κουμπάρας έχει τακιμιάσει με τον Ορφέα οι δυο ωραίοι πορτοκάλι χαλβαδόγατοι! Δεν είναι καθόλου χαζουληδες σας βεβαιώνω! Αλλά μ αρέσει να τους λέω χαλβαδόγατους για το χρώμα. Είναι τόσο ορεκτικά τα γλυκάκια μου.
Ειδικά τον Τζέρι που τον γνωρίζω από μικρο γατάκι, όταν έκανε την επανάσταση του –γλυτωνοντας με από μια φάρσα που μου ετοίμαζαν και που δεν θα μου έβγαινε σε καλό- απέναντι σε εκείνη την στριτζω την Μινουσκιν, μαζί με τον Μονκ τον γιο της... τον αγαπάω ιδιαίτερα.
- Και στα δικά σας αγόρια! τους λέει ο Νικόλας Περνάτε καλά?
- Βέβαια θείε Νικόλα! Έχει και κάτι ηλεκτρονικά με Σούπερ Μάριο στη μέσα αίθουσα. Τι λες... πάμε οι τρεις μας να ... φάμε και κανένα φρουτάκι?
Ο Νικόλας τους κάνει νόημα δείχνοντας προς την μεριά μου και τους κλείνει το μάτι συμφωνώντας.
-Εντάξει αγόρια... Περιμένετε λιγάκι και θα πάμε να παίξουμε Σούπερ Μάριο ... και να φάμε κανένα φρουτάκι blinking
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_orf11

Η Μπρινα, κρατώντας σφιχτά στο χέρι της την ανθοδέσμη της Φρεγιας, μας εύχεται με την σειρά της.
-Πολύ όμορφος γάμος θείε Νικόλα και θεία Ραλου. Να είναι ευτυχισμένα τα παιδιά σας.
- Ευχαριστούμε Μπρινάκι και στα δικά σου. Περνάς καλά?
- Ναι ωραία, σας ευχαριστώ! Ε… αν ήταν και ο Σαγκυ μαζί μας… θα ήταν καλύτερα.
- Αχ, περίμενες να τον δεις χρυσό μου ε?!
Αλλά δεν πειράζει, αλήθεια σας λέω! Το καταλαβαίνω ότι δεν μπορούσατε να καλέσετε τους πάντες…
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri10

Ο Μίκυ μου, κάνει παρέα με την Λόις και την Πατουσα. Αχ τι χάρη και ομορφιά και οι τρεις τους, τι γουναρικά!. Η Λόις τον παρακινεί να χορέψουν στην πίστα και μα το θεό θα το έκαναν, αν υπήρχε έστω και μία φωτογραφία του Μίκυ που να μην είναι ξαπλωτός για να ετοιμάσω την φωτοσοπια ... εεεε... να τραβήξω φωτογραφία εννοώ. blinking
Και στα δικά σας όμορφοι! Τους λέω και ο Μίκυ μου μου φιλάει το χέρι με χάρη. Είναι ένας αυτός...
-Να μας ζήσει η Φρεγια και ο Πιπης θεία Ραλου! Ωραίος γάμος, ωραία παιδιά! Λέει ο Μίκυ και η Λόις συμπληρώνει
-Ναι ναι! Να σας ζήσουν! Και ευχαριστώ πολύ για την τιάρα που μου χάρισες θεία Ραλου! Είναιι υπέροχη και η αδελφές μου θα σκάσουν από το κακό τους μόλις την δούνε!
- Να σου δώσω να τους πας από μία και σ αυτές κορίτσι μου! Όταν επιστρέψουμε θα στείλω μπομπονιέρες στην μαμά σου και θα στείλω και τιάρες για τα κορίτσια. Εντάξει?
- Ευχαριστούμε θεία Ραλου... αλλά η δικιά μου να είναι η πιο όμορφη, ε?!
-Χαχαχαχα! Εντάξει καρδιά μου!
- Εσυ Πατουσάκι μου περνάς καλα? δεν φανταζομαι η μαμα σου να σε μαλωσει που ηρθες μ αυτον τον ε...χμ... παραξενο τρόπο!
- Α! Μα όχι θεια Ραλου. Αλλωστε την μαμα δεν την φοβάμαι. Να δουμε μόνο τι θα λεει αυτος ο κατρουλης ο αδελφός μου που δεν το τόλμησε! Χαχαχα! Καλυτερα, θα ειχε κατακατουρησει όλο το πλοιο μεχρι τωρα!
Να σου ζησουν τα παιδια! Και στα δικά μας οι λεύτεροι!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_mik10

Ήχος ελικοπτέρου που πλησιάζει διακόπτει τις κουβέντες και όλοι κοιτάνε το θέαμα.
Το ελικόπτερο ωστόσο, δεν προσγειώνεται και κάνει κύκλους γύρω από το πλοίο κατεβαίνοντας αρκετά κοντά έτσι που βλέπουμε τους επιβάτες του να μας χαιρετούν κουνώντας τα χέρια τους.

Συνεχίζεται…

Έχει ξεκινήσει να έρθει κολυμπώντας για να δείξει την καλή του φυσική κατάσταση! Αν τον δείτε στο τρίτο κύμα αριστερά πείτε στον Κάπταιν να ρίξει λέμβο κι έρχομαι να τον παραλάβω (τον Κάπταιν). tafos
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Απρ 05, 2012 9:06 am

να σας ζησουν θεια ραλλου,η σουσι στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η δεξιωση ηταν υπεροχη κ οτι ο καπταιν ηταν κουκλος-αλλα αυτο να μην το πω στον τσιλι- κ οτι γενικα ολα αψογα!!!!!! oksmily3
το δωρο μας:
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Cataccessories



θελαμε κατι μινιμαλιστικο αλλα λουξατο ταυτοχρονα,οποτε αυτη η πολυθρονα μας φανηκε ο,τι πρεπει! Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Πεμ Απρ 05, 2012 9:36 am

Ωωωω! τί σικάτο! oksmily3 (το θέμα είναι ότι για να μπούνε πρέπει να βάζουν στόχο και να τον πετυχαίνουν κιόλας, για να δούμε) Cool
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 9:42 am

SuperCatz έγραψε:Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Αν είχε έρθει ο Gizmo, θα είχε παπαριάσει το πλοίο, και δε λέει εν μέσω Αδριατικής!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 28874 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 986261
Mα γι αυτο διακτινίσαμε και μεις την Πατουσα Βικυ μου, παρ όλο που τον Γκιζμο τον αγαπάμε πολυ.
Δεν θέλαμε να κατηγορηθουμε για μολυνση των Μεσογειακων νερων...

moukelis έγραψε:Πιο πανω καλε,δε μου εβγαζε πριν τη φωτο με τα παρανυφακια!Τι ωραια η κορη μου με την ανθοδεσμη,αχ αυτο το κοριτσι να μην το παιρνει αποφαση,και θα της πηγαινε τοοοοσο το νυφικο...
Το "φωτο παρανυφακια με τιάρες" που βλέπεις ειναι δικιά μου σημειωση για να θυμάμαι που θα μπει η κάθε φωτοσοπια. Ξεχασα να το σβησω. Τα παρανυφάκια ειναι βεβαια οι δυο τσαπερδόνες που πηγαν να ξαναβρουν τοω ωραίο πλην σιτεμένο αξιωματικο και πεσανε στα δυχτια του ερωτα για δαυτον και οι δυο μαζι!
funambolo έγραψε:
Έχει ξεκινήσει να έρθει κολυμπώντας για να δείξει την καλή του φυσική κατάσταση! Αν τον δείτε στο τρίτο κύμα αριστερά πείτε στον Κάπταιν να ρίξει λέμβο κι έρχομαι να τον παραλάβω (τον Κάπταιν). tafos
Αχ! αχ! αχ! γατο-μαναδες!
Δεν εχετε καθόλου υπομονη μωρε.
Ποιο τριτο κυμα αριστερα μου λές τωρα? Για δες παρακάτω την περιγραφη του γάμου και τα ξαναλέμε blinking
Kαι δεν έδειξε την καλη φυσικη του κατασταση! Τα guts του έδειξε!!!

alex..niaou έγραψε:να σας ζησουν θεια ραλλου,η σουσι στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η δεξιωση ηταν υπεροχη κ οτι ο καπταιν ηταν κουκλος-αλλα αυτο να μην το πω στον τσιλι- κ οτι γενικα ολα αψογα!!!!!! oksmily3
το δωρο μας:
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Cataccessories
θελαμε κατι μινιμαλιστικο αλλα λουξατο ταυτοχρονα,οποτε αυτη η πολυθρονα μας φανηκε ο,τι πρεπει! Laughing
Αλεξ ευχαριστω πολυ εκ μέρους των παιδιων μας.
Για να πω την αληθεια το ζήλεψα το γατοπολυθρονάκι αυτο μιας και λατρευω το μινιμαλ -στο περιβαλλον μου βεβαια, γιατι τις ιστοριες μου... μινιμαλ δεν μπορει να τις πει κανεις- Embarassed

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Απρ 05, 2012 9:47 am

doremi έγραψε:Ωωωω! τί σικάτο! oksmily3 (το θέμα είναι ότι για να μπούνε πρέπει να βάζουν στόχο και να τον πετυχαίνουν κιόλας, για να δούμε) Cool
η φρεγια θα οδηγει μεσα τον πιπη μιας κ αυτος δε βλεπει,κ θα χουχουλιαζουν παρεουλα,μην το βλεπεις ετσι,εχει βαθος κ πλατος,μια χαρα θα τους χωραει! Laughing

ralou έγραψε:
alex..niaou έγραψε:να σας ζησουν θεια ραλλου,η σουσι στο τηλεφωνο μου ειπε οτι η δεξιωση ηταν υπεροχη κ οτι ο καπταιν ηταν κουκλος-αλλα αυτο να μην το πω στον τσιλι- κ οτι γενικα ολα αψογα!!!!!! oksmily3
το δωρο μας:
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Cataccessories
θελαμε κατι μινιμαλιστικο αλλα λουξατο ταυτοχρονα,οποτε αυτη η πολυθρονα μας φανηκε ο,τι πρεπει! Laughing
Αλεξ ευχαριστω πολυ εκ μέρους των παιδιων μας.
Για να πω την αληθεια το ζήλεψα το γατοπολυθρονάκι αυτο μιας και λατρευω το μινιμαλ -στο περιβαλλον μου βεβαια, γιατι τις ιστοριες μου... μινιμαλ δεν μπορει να τις πει κανεις- Embarassed

Laughing εγω να δεις πως το ζηλεψα,ειναι πανεμορφο...κ πανακριβο! Sad Sad
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 9:52 am

doremi έγραψε:Ωωωω! τί σικάτο! oksmily3 (το θέμα είναι ότι για να μπούνε πρέπει να βάζουν στόχο και να τον πετυχαίνουν κιόλας, για να δούμε) Cool
Καλημέρα συμπεθέρα!
Χμ... δικιο έχεις μωρε... Ο Πιπης μας τυφλος, η Φρεγια μας ατσουμπαλη και μπολικη...
Καλα, για τον Πιπη δεν φοβάμαι θα τον διδάξει η γυναίκα του.
Η οποια ευκαιρία ειναι να χάσει κανένα γραμμαριο για να χωράει στο υπέροχο αυτο επιπλάκι.
Οοοοχι! Δεν την ξαναβρίζω που ειναι παχουλη!
Εσυ το ειπες πολυ σωστα σε καποιο σχόλιο σου στο θέμα της
doremi έγραψε:
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Fregia24
Από κοντά ένα ντουβρουτζά τον παθαίνεις με το που την βλέπεις! lipothymia Είναι μεγαλόσωμη, κάτασπρη, φουντωτή, με υπέροχα τεράστια μάτια, μη κοιτάτε που τα μισοκλείνει σαν την Μονρόε και τηνΓκάρμπο ένα πράγμα για να δώσει μυστήριο το κάνει η κουκλάρα η νύφη μου! mallias mallias
Πολυ μας άρεσε αυτη η περιγραφη και πλέον την λέμε και εμεις "μεγαλόσωμη" Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 11:10 am

Ελεγα λοιπόν... "Ήχος ελικοπτέρου που πλησιάζει διακόπτει τις κουβέντες και όλοι κοιτάνε το θέαμα.
Το ελικόπτερο ωστόσο, δεν προσγειώνεται και κάνει κύκλους γύρω από το πλοίο κατεβαίνοντας αρκετά κοντά έτσι που βλέπουμε τους επιβάτες του να μας χαιρετούν κουνώντας τα χέρια τους."
και συνεχίζω...

Η μήπως έπρεπε να πω «κουνώντας τα πατούσια τους»

Διότι η ίδια η Ηλέκτρα, αρχηγός του «Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων», αποφάσισε να μας τιμήσει με την παρουσία της έστω και από… ψηλα, πηγαίνοντας σε αποστολή που της είχε αναθέσει η Μερκελ. Ξέρετε δα ότι η Μερκελ την έχει για σύμβουλο την Ηλέκτρα?!
Εεεε... χμ... ή μήπως η Ηλέκτρα έχει για σύμβουλο την Μερκελ...?
Θα σας γελάσω...
Αλλά η αρχηγός και μεγάλη Ποντι(κο)φιξ δεν είναι μόνη της!
Ενα τεράστιο είναι η αλήθεια πατούσι προβάλει από το άλλο παράθυρο του ιπτάμενου οχήματος και ναι! Ναι! Είναι ο Σαγκυ αυτός που είναι μαζί της! Φαίνεται ότι δεν άντεξε να είναι μακρυά από την Μπρίνα του τέτοια μέρα και έπεισε την Ηλέκτρα να τον πάρει μαζί της.
- Να ζήσετε ευτυχισμένοι Φρεγια και Πιπη, φωνάζει από ψηλά η Ηλέκτρα. Δεν κατεβαινω, εχω επειγουσα δουλεια που με καλει. Και σεις μην ξεχνάτε! Έχουμε δουλειές και στο Κλαμπ, μην χαθείτε στα σορόπια σας ε?!
- Να ζήσετε! Να ζήσετε φίλοι! Μπρίναααα! Είμαι και εγώ εδώ ου-ου ου-ου!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_ele10
Χαχαχα! Να δω τι θα κάνει όταν καταλάβει ότι η Ηλέκτρα δεν θα κατέβει καθόλου στο πλοίο αλλά θα συνεχίσει την πορεία της για να πάει στις δουλειές της!
...
Φτου! Τι ήθελα και το έλεγα!
Να τι θα κάνει!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_sag10
Σε λίγο προσγειώνεται στο κατάστρωμα με εξαιρετική επιδεξιότητα, ακριβώς δίπλα στην κατάπληκτη Μπρινα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri11

Τι όμορφο ζευγάρι!

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Απρ 05, 2012 11:19 am

δινουν κ παιρνουν τα ελικοπτερα σ'αυτον τον γαμο!!!!! tiletheatis
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Kikiriki Πεμ Απρ 05, 2012 11:19 am

Μεγάλη προσοχή στα κρουαζιερόπλοια ! Και καλή επιστροφή !

ΥΓ( Η Στέλλα είναι κατα 95% ίδια με τη Λιλού)

ΥΓ2 , Καλέ είχα χάσει επεισόδια εδώ πέρα. Διάβασα μόνο την πρώτη σελίδα και βιάστηκα να απαντήσω.
Η Φρέγια παντρεύτηκε! Είμαι συγκινημένη!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Πεμ Απρ 05, 2012 11:43 am

Aχ τι ρομαντικος ο γαμπρουλης μου...
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Απρ 05, 2012 11:44 am

ralou έγραψε:Ελεγα λοιπόν... "Ήχος ελικοπτέρου που πλησιάζει διακόπτει τις κουβέντες και όλοι κοιτάνε το θέαμα.
Το ελικόπτερο ωστόσο, δεν προσγειώνεται και κάνει κύκλους γύρω από το πλοίο κατεβαίνοντας αρκετά κοντά έτσι που βλέπουμε τους επιβάτες του να μας χαιρετούν κουνώντας τα χέρια τους."
και συνεχίζω...

Η μήπως έπρεπε να πω «κουνώντας τα πατούσια τους»

Διότι η ίδια η Ηλέκτρα, αρχηγός του «Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων», αποφάσισε να μας τιμήσει με την παρουσία της έστω και από… ψηλα, πηγαίνοντας σε αποστολή που της είχε αναθέσει η Μερκελ. Ξέρετε δα ότι η Μερκελ την έχει για σύμβουλο την Ηλέκτρα?!
Εεεε... χμ... ή μήπως η Ηλέκτρα έχει για σύμβουλο την Μερκελ...?
Θα σας γελάσω...
Αλλά η αρχηγός και μεγάλη Ποντι(κο)φιξ δεν είναι μόνη της!
Ενα τεράστιο είναι η αλήθεια πατούσι προβάλει από το άλλο παράθυρο του ιπτάμενου οχήματος και ναι! Ναι! Είναι ο Σαγκυ αυτός που είναι μαζί της! Φαίνεται ότι δεν άντεξε να είναι μακρυά από την Μπρίνα του τέτοια μέρα και έπεισε την Ηλέκτρα να τον πάρει μαζί της.
- Να ζήσετε ευτυχισμένοι Φρεγια και Πιπη, φωνάζει από ψηλά η Ηλέκτρα. Δεν κατεβαινω, εχω επειγουσα δουλεια που με καλει. Και σεις μην ξεχνάτε! Έχουμε δουλειές και στο Κλαμπ, μην χαθείτε στα σορόπια σας ε?!
- Να ζήσετε! Να ζήσετε φίλοι! Μπρίναααα! Είμαι και εγώ εδώ ου-ου ου-ου!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_ele10
Χαχαχα! Να δω τι θα κάνει όταν καταλάβει ότι η Ηλέκτρα δεν θα κατέβει καθόλου στο πλοίο αλλά θα συνεχίσει την πορεία της για να πάει στις δουλειές της!
...
Φτου! Τι ήθελα και το έλεγα!
Να τι θα κάνει!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_sag10
Σε λίγο προσγειώνεται στο κατάστρωμα με εξαιρετική επιδεξιότητα, ακριβώς δίπλα στην κατάπληκτη Μπρινα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri11

Τι όμορφο ζευγάρι!

Συνεχίζεται...
Πάλι καλά που εμφανίστηκε να ευχηθεί η Ηλέκτρα.. Την είχα ικανή, έτσι όπως είναι μπλεγμένη με τις δουλειές της, να το παραμελούσε.. Madd Madd Madd Ρεζίλι θα γινόμασταν.. tafos tafos
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 12:10 pm

Χαχαχα!
Για να πω την αληθεια Ναταλια, εξάντλησα την φαντασία μου για να βρω τροπους να φερω κι άλλες γατες στον γαμο του Πιπη με την Φρεγια.
Μην ξεχνάς οτι ξεκινησαμε με τα τρια παιδια της Μαρίας, την δικιά μου και την κουμπάρα Πουπσυ και καταλήξαμε με 18!
Την Ηλέκτρα δεν ηθελα να την μπλέξω με τετοια συνηθισμένα και ζαχαρένια όπως ενας γάμος. Δεν ηθελα να στραπατσάρω το προφιλ που με τόσο κόπο εχει χτισει μέσα στο γατόσπιτο.
Οποτε, δεν θα μπορουσαν να γίνουν αλλιως τα πραγματα!
Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Απρ 05, 2012 12:27 pm

ralou έγραψε:Χαχαχα!
Για να πω την αληθεια Ναταλια, εξάντλησα την φαντασία μου για να βρω τροπους να φερω κι άλλες γατες στον γαμο του Πιπη με την Φρεγια.
Μην ξεχνάς οτι ξεκινησαμε με τα τρια παιδια της Μαρίας, την δικιά μου και την κουμπάρα Πουπσυ και καταλήξαμε με 18!
Την Ηλέκτρα δεν ηθελα να την μπλέξω με τετοια συνηθισμένα και ζαχαρένια όπως ενας γάμος. Δεν ηθελα να στραπατσάρω το προφιλ που με τόσο κόπο εχει χτισει μέσα στο γατόσπιτο.
Οποτε, δεν θα μπορουσαν να γίνουν αλλιως τα πραγματα!
Smile
Και να θες να το στραπατσάρεις Ρούλα μου, με αυτό το βλέμμα και με αυτά που κάνει δεν στραπατσάρεται εύκολα.. Έτσι κι αλλιώς αυτή είναι η Ηλέκτρα-ταλιμπάν.. δεν λέμε ανακρίβειες!!! blinking blinking
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Απρ 05, 2012 12:36 pm

ralou έγραψε:Ελεγα λοιπόν... "Ήχος ελικοπτέρου που πλησιάζει διακόπτει τις κουβέντες και όλοι κοιτάνε το θέαμα.
Το ελικόπτερο ωστόσο, δεν προσγειώνεται και κάνει κύκλους γύρω από το πλοίο κατεβαίνοντας αρκετά κοντά έτσι που βλέπουμε τους επιβάτες του να μας χαιρετούν κουνώντας τα χέρια τους."
και συνεχίζω...

Η μήπως έπρεπε να πω «κουνώντας τα πατούσια τους»

Διότι η ίδια η Ηλέκτρα, αρχηγός του «Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων», αποφάσισε να μας τιμήσει με την παρουσία της έστω και από… ψηλα, πηγαίνοντας σε αποστολή που της είχε αναθέσει η Μερκελ. Ξέρετε δα ότι η Μερκελ την έχει για σύμβουλο την Ηλέκτρα?!
Εεεε... χμ... ή μήπως η Ηλέκτρα έχει για σύμβουλο την Μερκελ...?
Θα σας γελάσω...
Αλλά η αρχηγός και μεγάλη Ποντι(κο)φιξ δεν είναι μόνη της!
Ενα τεράστιο είναι η αλήθεια πατούσι προβάλει από το άλλο παράθυρο του ιπτάμενου οχήματος και ναι! Ναι! Είναι ο Σαγκυ αυτός που είναι μαζί της! Φαίνεται ότι δεν άντεξε να είναι μακρυά από την Μπρίνα του τέτοια μέρα και έπεισε την Ηλέκτρα να τον πάρει μαζί της.
- Να ζήσετε ευτυχισμένοι Φρεγια και Πιπη, φωνάζει από ψηλά η Ηλέκτρα. Δεν κατεβαινω, εχω επειγουσα δουλεια που με καλει. Και σεις μην ξεχνάτε! Έχουμε δουλειές και στο Κλαμπ, μην χαθείτε στα σορόπια σας ε?!
- Να ζήσετε! Να ζήσετε φίλοι! Μπρίναααα! Είμαι και εγώ εδώ ου-ου ου-ου!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_ele10
Χαχαχα! Να δω τι θα κάνει όταν καταλάβει ότι η Ηλέκτρα δεν θα κατέβει καθόλου στο πλοίο αλλά θα συνεχίσει την πορεία της για να πάει στις δουλειές της!
...
Φτου! Τι ήθελα και το έλεγα!
Να τι θα κάνει!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_sag10
Σε λίγο προσγειώνεται στο κατάστρωμα με εξαιρετική επιδεξιότητα, ακριβώς δίπλα στην κατάπληκτη Μπρινα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri11

Τι όμορφο ζευγάρι!

Συνεχίζεται...

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μα δεν είναι υπέροχο ζεύγος? Φανταστείτε τι... πόδι θα έχει να πατήσει η Μπρίνα!!!
tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλλού, υποκλίνομαι για πολλοστή φορά!!! worship worship worship filaki filaki filaki filaki
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 12:54 pm

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Pf_bri11

Χαχαχα! Βεβαια! Αποκλειεται να χασει τον στοχο
happy2 happy2 happy2 happy2
Και στο παιδι σου Αθηνά μου!
Ειδες που μετα το τόλμημα του πηρε δικαιωματικα και τα "φτερα" του?
Ποιός τον πιάνει τωρα.
Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Kikiriki Πεμ Απρ 05, 2012 3:57 pm

Εμείς γιατί δεν είμαστε στους καλεσμένους ;;;;
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 8:10 pm

Δεν ειχαμε καλεσμενους Κικη μου.
Αν διάβασες θα ειδες ότι όλα έγιναν ξαφνικα και απρογραμματιστα.
Ελαχιστες γατες τα κατφεραν να παραβρεθουν και μάλιστα με όχι και τόσο συνηθισμένους τρόπους.
Αλλά υποσχόμαστε ως οικογένεια, ότι οταν τα παιδια γυρίσουν με το καλο θα κάνουμε ενα τρικουβερτο πάρτι για να το γιορτάσουμε και φυσικα θα ειστε και σεις μαζι. Τι στο καλο, τους ομοτράπεζους αδελφους μας θα ξεχάσουμε και την πρωτη μαμα Κικη?!
Αλιμονο! Wink

Αν φυσικα ειμαστε ακομα εδω...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ladycat Πεμ Απρ 05, 2012 9:22 pm

καλε που θα πατε κ που θα διαβαζω εγω το βραδυ στην δεσποινα ιστοριες για τα γατακια για να κοιματε δεν ηρθαμε στο γαμο γιατι εμας μας αρεσουν οι ελευθερες σχεσεις γαμο μονο εαν εχουν προικα οι υποψηφιοι
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 05, 2012 9:30 pm

χαχαχα! Καλα τα λες Φροσι μου,
οι τελετες ειναι υπερτιμημένες, ολη η υπόθεση ειναι οι σχεσεις να παραμένουν για πάντα ζεστες και ωραίες.
Διοτι αν παγωσουν, ουτε ο πάπας της Ρωμης να τις ευλογησει δεν έχουν μέλλον!
Ασε που κι αυτος ειναι πολυάσχολος και δεν προλαβαίνει blinking blinking blinking
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Αν και, ευκαιρία εψαχνα να το πω αυτο, στο σχόλιο εννοουσα ότι μαλλον θα ξαναμπω νοσοκομειο συντομα.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης