gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

+23
houlieta
YNL
marina289
Smokys
tzelacat
Chouzouris
loulou
ladycat
Kikiriki
SuperCatz
otz
ΚουκουΒάγια
tsili
Πούπσυ
natalouko
MouSouDa
funambolo
moukelis
LAROGATA
Anatoli
doremi
alex..niaou
ralou
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 1:10 am

funambolo έγραψε:http://www.nuovitalenti.rai.it/dl/NuoviTalenti/Page-d8ce18a1-f74a-40ea-8042-a5ddf2bb67a3.html tafos
(Δεν έχει αγγλικό μενού, καθότι οι Ιταλοί έχουν ένα θεματάκι με τα αγγλικά, αλλά είναι το site της RAI για τα νέα ταλέντα tafos )
funambolo έγραψε: Suspect Suspect Suspect Suspect sherlock sherlock sherlock

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Rsz_berlu_gatti
Τστστστστς!
Κλεινω τον υπολογιστη να μην τα δει αυτα η δικιά μου!
Αχ βρε Αθηνα... ειναι τρελάρα σου λέω... Δεν τοχει σε τιποτα να ξεμυαλιστει...
Ουφ! Ευτυχως κοιμάται τωρα... Ας κοιμηθουμε κι εμεις γιατι αυριο θαναι δυσκολη μέρα!
MouSouDa έγραψε:Να δείτε που τα γατούμπια αριβάρανε στο Παλέρμο ...

Σικελία !! Έχει και Ελληνόφωνα χωριά εκεί μη φοβού !!!

Θα πώ στον Σίλβο να τα προσέχει (τον Μονταλμπάνο) Φιλαράκι μου από παλιά ... αστυνομικός με "μύτη" !!! Ο Αουτζέλιο είναι υπασπηστής του και άξιο παλικάρι (να μην παραλήψω και ΚΟΥΚΛΟΣ) Ο Φαμπιο είναι πανέξυπνος και δραστήριος ... Να μην τα πολυλογώ το team είναι superb !!!

Μην στεναχωριόμαστε ... κι αγωνιούμε .... όλα θα πάνε καλά oksmily3
Μαρια οπως βλέπεις τα παιδια τα βρηκαμε και ταξιδευουμε μαζι για Ιταλια. Ο γαμος θα γινει εν πλω.
Απαπαπα! Γνωριζεις προσωπικα τον Μονταλμπάνο!!!! Για στειλε του κανένα μηνυμα να μας περιμένει. Θελω τοοοσο πολυ να τον γνωρίσω και να τον κερασω ενα εσπρεσακι αμα θέλει...
Αλλά χωρίς τα παλικάρια του ε?!
Εχουμε εδω δυο λυσσαρες πιτσιρικες την Ιριδα και την Στελλα που ορμάνε σαν τρελες σε ότι αρσενικο κουνιέται!
Τις εχει φοβηθει το μάτι μου...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τρι Απρ 03, 2012 10:28 am

Ένα Σ/Κ δεν μπόρεσα να μπω και βλέπω ραγδαίες εξελίξεις.. Shocked Shocked Φαντάζομαι τι αγωνία περάσατε μόλις διαβάσετε τα γράμματα που σας άφησαν.. tafos tafos Αλλά, απ οτι βλέπω τέλος καλό όλα καλά... Smile Smile
Είναι και ο ταλιμπάν εκεί μαζί σας??? Γιατί λείπει αρκετές μέρες με τις ΄΄δουλειές΄΄της όπως λέει και δεν ξέρω που βρίσκεται... Cool Cool
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 11:26 am

Ο Πιπης με την Στέλλα και τον Ορφέα, έχουν ξυπνήσει από νωρίς και ξεκίνησαν ήδη για ένα πρωινό τζόκινγκ στα καταστρώματα του πλοίου, τώρα που οι επιβάτες δεν έχουν αρχίσει να βγαίνουν ακόμα.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_jog10
Περνώντας από την κεντρική σάλα, βλέπουν το προσωπικό του πλοίου να κάνει ετοιμασίες για το γάμο που θα γίνει αργότερα.
Μια ταμπελίτσα είναι ήδη έτοιμη και γράφει
Σήμερα Tριτη 3 Απριλίου
Παντρεύονται Πιπης και Φρεγια
Την τελετή θα κάνει ο Καπετάνιος του Πλοίου.
Οι γονείς των μελλόνυμφων καλούν όλους τους επιβάτες στο γαμήλιο γεύμα
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_tab10
Ο Νικόλας φέρνει από το αυτοκίνητο όλα τα πράγματα που είχα ετοιμάσει και που η Φρεγια είχε την πονηριά να πάρει μαζί της. Μπομπονιέρες, τούλια κτλ, είναι αραδιασμένα πάνω στο κρεββάτι μου και περιμένουν την ώρα την καλή.
Η Φρεγια έχει αράξει στην λιακάδα με την Πουπσυ και συζητάνε τις τελευταίες λεπτομέρειες του γάμου, σβήνοντας από την λίστα μια μια τις δουλειές που πρέπει να γίνουν μέχρι τότε.
- Λοιπόν, μίλησα με το Καζανόβα, όλα ο.κ. και θα έρθει συνοδευόμενος από την Μπρίνα λέει που αγαπάει πολύ την μαμά σου και δεν θα το έχανε με τίποτα, λέει.
- Εντάξει Πουπσάκι, ευχαριστώ πολύ... ποιον άλλον δεν πρέπει να ξεχάσουμε? Α ναι Τον Τσιλι και την Σουσι. Οι νεόνυμφοι θα πρέπει να έρθουν οπωσδήποτε και θα ήθελα να έρθουν και κάμποσες ακόμα γάτες που αγαπάω αλλά... δεν γίνεται βρε φιλενάδα.
- Και πως θα έρθουν έστω κι αυτοί βρε Φρεγια μου! Ξεχνάς ότι είμαστε μεσοπέλαγα, πως θα ανέβουν στο πλοίο?
- Α! Ναι! Ξέχασα να σου πω. Ο Καζανόβα όπως ξέρεις ανήκει στο διεθνές τζετ σετ, μέχρι και περιοδικά έχουν δημοσιεύσει φωτογραφίες του, βέεεεεβαια! Είναι πολύ διάσημος αυτός.
Λοιπόν που λες, μια μεγάλη οργάνωση για γάτες του διαθέτει ένα ελικόπτερο και θα τον φέρει μαζί με την Μπρινα, το ζεύγος Τσιλι-Σουσυ και την Ίριδα κατ ευθείαν στο ελικοδρόμιο του καραβιού!
- Πωπω! Τι λες βρε φιλενάδα! Μεγαλεία ο Καζανόβα ε?! Αλλά αφού είναι έτσι γιατί δεν παίρνουν μαζί και κάποια άλλα γατιά να έρθουν κι αυτά στο γάμο. Ο Τζέρι και η Λούση, να το ξέρεις, μόνο που δεν με έφαγαν που δεν τους πήραμε μαζί, μόλις μάθανε που πηγαίναμε με την μαμά Ελιζα!
- Δεν χωράνε βρε Πουπσυ μου! Δεν χωράνε τόσοι πολλοί στο ελικόπτερο και δεν προλαβαίνει να κάνει παραπάνω από μια διαδρομή... Να σκεφτεις, ούτε την Αρχηγό Ηλέκτρα δεν μπορούσαμε να πάρουμε, αν και αυτη... ξέρεις τώρα... αυτή μπορεί να εμφανιστει ακομα και ουρανοκατεβατη αμα θέλει...
Δεν πειράζει, μετά τον γάμο θα γυρίσουμε σπίτι και θα κάνουμε ένα από εκείνα τα γνωστά πάρτι, ξέρεις εσύ, έχεις έρθει σ όλα που έχω κάνει, και θα το γιορτάσουμε ωραία.
- Ωραία! Ωραία! Φρεγια μου η ώρα η καλή. Χαχα! Και κοίτα να μου πετάξεις την ανθοδέσμη μετά έτσι!
- Γιατί ρε συ Πουπσάκι? Θέλεις να παντρευτείς κι εσύ? Δεν το ήξερα. Για πες! Για πες! Ποιος είναι ο εκλεκτός της καρδιάς σου?
- Μπααα! Δεν υπάρχει κανένας, είμαι γάτα καριέρας εγώ, δεν έχω χρόνο να ασχολιέμαι με έρωτες και... συγνώμη που στο λέω εσένα που είσαι ερωτιάρα δηλαδή...!
- Τότε βρε φιλενάδα, ξέρεις τι λέω? Να πετάξω την ανθοδέσμη στην Μπρινα μωρέ... Που μέχρι τώρα είναι άτυχη στην επιλογή συντρόφου και κανένας δεν της έχει φανεί άξιος της. Εδώ που τα λέμε είναι και γατάρα, ποιος μπορεί να είναι άξιος της?! Αλλά ξέρω ότι θέλει να κάνει οικογένεια και ας της την ρίξουμε για γούρι... τι λες?
- Συμφωνώ Φρεγια μου! Αυτό να κάνεις. Μην ξεχνάς ότι η Μπρινα φλερτάρει και με τον Σαγκυ. Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί αυτο αλλά νομιζω ότι το χρειάζεται το γουρι για να πάνε όλα καλα μεταξυ τους!
Για μένα θα ήταν πλάκα και χαβαλές αλλά στο Μπρινακι σίγουρα θα φέρει γούρι!
- Ααα ναι! Παραλιγο να ξεχάσω το φιλαράκι τον Σαγκυ! Ακόμα καλύτερα! Ειναι καλό παιδί και αν τα καταφέρουν και τα βρουν μαζί...
Οι δυο φιλενάδες συνεχίζουν να συζητάνε και άλλα θέματα και είναι πραγματικά χάρμα οφθαλμών έτσι όπως είναι αραχτές.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_pou10

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Τρι Απρ 03, 2012 11:57 am

ralou έγραψε:Ο Πιπης με την Στέλλα και τον Ορφέα, έχουν ξυπνήσει από νωρίς και ξεκίνησαν ήδη για ένα πρωινό τζόκινγκ στα καταστρώματα του πλοίου, τώρα που οι επιβάτες δεν έχουν αρχίσει να βγαίνουν ακόμα.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_jog10
Περνώντας από την κεντρική σάλα, βλέπουν το προσωπικό του πλοίου να κάνει ετοιμασίες για το γάμο που θα γίνει αργότερα.
Μια ταμπελίτσα είναι ήδη έτοιμη και γράφει
Σήμερα Tριτη 3 Απριλίου
Παντρεύονται Πιπης και Φρεγια
Την τελετή θα κάνει ο Καπετάνιος του Πλοίου.
Οι γονείς των μελλόνυμφων καλούν όλους τους επιβάτες στο γαμήλιο γεύμα
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_tab10
Ο Νικόλας φέρνει από το αυτοκίνητο όλα τα πράγματα που είχα ετοιμάσει και που η Φρεγια είχε την πονηριά να πάρει μαζί της. Μπομπονιέρες, τούλια κτλ, είναι αραδιασμένα πάνω στο κρεββάτι μου και περιμένουν την ώρα την καλή.
Η Φρεγια έχει αράξει στην λιακάδα με την Πουπσυ και συζητάνε τις τελευταίες λεπτομέρειες του γάμου, σβήνοντας από την λίστα μια μια τις δουλειές που πρέπει να γίνουν μέχρι τότε.
- Λοιπόν, μίλησα με το Καζανόβα, όλα ο.κ. και θα έρθει συνοδευόμενος από την Μπρίνα λέει που αγαπάει πολύ την μαμά σου και δεν θα το έχανε με τίποτα, λέει.
- Εντάξει Πουπσάκι, ευχαριστώ πολύ... ποιον άλλον δεν πρέπει να ξεχάσουμε? Α ναι Τον Τσιλι και την Σουσι. Οι νεόνυμφοι θα πρέπει να έρθουν οπωσδήποτε και θα ήθελα να έρθουν και κάμποσες ακόμα γάτες που αγαπάω αλλά... δεν γίνεται βρε φιλενάδα.
- Και πως θα έρθουν έστω κι αυτοί βρε Φρεγια μου! Ξεχνάς ότι είμαστε μεσοπέλαγα, πως θα ανέβουν στο πλοίο?
- Α! Ναι! Ξέχασα να σου πω. Ο Καζανόβα όπως ξέρεις ανήκει στο διεθνές τζετ σετ, μέχρι και περιοδικά έχουν δημοσιεύσει φωτογραφίες του, βέεεεεβαια! Είναι πολύ διάσημος αυτός.
Λοιπόν που λες, μια μεγάλη οργάνωση για γάτες του διαθέτει ένα ελικόπτερο και θα τον φέρει μαζί με την Μπρινα, το ζεύγος Τσιλι-Σουσυ και την Ίριδα κατ ευθείαν στο ελικοδρόμιο του καραβιού!
- Πωπω! Τι λες βρε φιλενάδα! Μεγαλεία ο Καζανόβα ε?! Αλλά αφού είναι έτσι γιατί δεν παίρνουν μαζί και κάποια άλλα γατιά να έρθουν κι αυτά στο γάμο. Ο Τζέρι και η Λούση, να το ξέρεις, μόνο που δεν με έφαγαν που δεν τους πήραμε μαζί, μόλις μάθανε που πηγαίναμε με την μαμά Ελιζα!
- Δεν χωράνε βρε Πουπσυ μου! Δεν χωράνε τόσοι πολλοί στο ελικόπτερο και δεν προλαβαίνει να κάνει παραπάνω από μια διαδρομή... Να σκεφτεις, ούτε την Αρχηγό Ηλέκτρα δεν μπορούσαμε να πάρουμε, αν και αυτη... ξέρεις τώρα... αυτή μπορεί να εμφανιστει ακομα και ουρανοκατεβατη αμα θέλει...
Δεν πειράζει, μετά τον γάμο θα γυρίσουμε σπίτι και θα κάνουμε ένα από εκείνα τα γνωστά πάρτι, ξέρεις εσύ, έχεις έρθει σ όλα που έχω κάνει, και θα το γιορτάσουμε ωραία.
- Ωραία! Ωραία! Φρεγια μου η ώρα η καλή. Χαχα! Και κοίτα να μου πετάξεις την ανθοδέσμη μετά έτσι!
- Γιατί ρε συ Πουπσάκι? Θέλεις να παντρευτείς κι εσύ? Δεν το ήξερα. Για πες! Για πες! Ποιος είναι ο εκλεκτός της καρδιάς σου?
- Μπααα! Δεν υπάρχει κανένας, είμαι γάτα καριέρας εγώ, δεν έχω χρόνο να ασχολιέμαι με έρωτες και... συγνώμη που στο λέω εσένα που είσαι ερωτιάρα δηλαδή...!
- Τότε βρε φιλενάδα, ξέρεις τι λέω? Να πετάξω την ανθοδέσμη στην Μπρινα μωρέ... Που μέχρι τώρα είναι άτυχη στην επιλογή συντρόφου και κανένας δεν της έχει φανεί άξιος της. Εδώ που τα λέμε είναι και γατάρα, ποιος μπορεί να είναι άξιος της?! Αλλά ξέρω ότι θέλει να κάνει οικογένεια και ας της την ρίξουμε για γούρι... τι λες?
- Συμφωνώ Φρεγια μου! Αυτό να κάνεις. Μην ξεχνάς ότι η Μπρινα φλερτάρει και με τον Σαγκυ. Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί αυτο αλλά νομιζω ότι το χρειάζεται το γουρι για να πάνε όλα καλα μεταξυ τους!
Για μένα θα ήταν πλάκα και χαβαλές αλλά στο Μπρινακι σίγουρα θα φέρει γούρι!
- Ααα ναι! Παραλιγο να ξεχάσω το φιλαράκι τον Σαγκυ! Ακόμα καλύτερα! Ειναι καλό παιδί και αν τα καταφέρουν και τα βρουν μαζί...
Οι δυο φιλενάδες συνεχίζουν να συζητάνε και άλλα θέματα και είναι πραγματικά χάρμα οφθαλμών έτσι όπως είναι αραχτές.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_pou10

Συνεχίζεται...

Embarassed Embarassed Embarassed tiletheatis tiletheatis tiletheatis
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τρι Απρ 03, 2012 12:23 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Απρ 03, 2012 1:06 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis oksmily3 tiletheatis tiletheatis tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Απρ 03, 2012 2:23 pm

Ρούλα, χτες δεν είχα δίκτυο για ώρες γιατί έφτιαχνα το ενσύρματο. σήμερα διάβασα την ιστορία και έμεινα έκπληκτη! Shocked περιμένω να δω τι θα γίνει!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 2:48 pm

Πούπσυ έγραψε:Ρούλα, χτες δεν είχα δίκτυο για ώρες γιατί έφτιαχνα το ενσύρματο. σήμερα διάβασα την ιστορία και έμεινα έκπληκτη! Shocked περιμένω να δω τι θα γίνει!
Ελιζα μου... αν δεν ήσουν και υ μαζι μας να βοηθάς και να μας στηρίζεις... δεν ξερω πως θα τα ειχαμε καταφέρει! tired tired
Ευχαριστουμε πολυ μαμα της κουμπάρας Πουπσυ.
Και στης κόρης σου της χαρες!
Σπόιλερ:
filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 2:56 pm

Λίγο πριν το μεσημέρι οι ετοιμασίες είναι στο φόρτε τους.

Το ελικόπτερο έχει προσγειωθεί στο ελικοδρόμιο του πλοίου και ο Καζανόβα με την Μπρινα, εκτυφλωτικοί μέσα στα ωραία γουναρικά τους έχουν ήδη φτάσει. Το ίδιο και οι νεόνυμφοι Σουσι και Τσιλι, τρυφερά αγκαλιασμένοι με την Ίριδα να χοροπηδάει στα πόδια τους. Η μικρή Ίριδα συνοδεύεται από τον Σείριο και με τι καμάρι στέκεται δίπλα στον Ριτσαρντ Γκιρ του γατοκοσμου!!! Τα αγόρια φοράνε ωραίους παναμάδες στο κεφάλι τους, η Σουσυ έβαλε μαντήλι Hermes και η Μπρινα κλασσική καπελίνα. Η μικρή, φόρεσε ένα καπελάκι πολύ νεανικό και χαιρετάει ήδη από μακριά την Στέλλα που πλησιάζει.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_eli10
Η Πουπσυ τους κάνει συντροφιά και ο Ορφεας φροντίζει για την καλοπέραση τους, ενώ...

...η Στέλλα μαζί με το διαόλι την Ίριδα, που ξεχνάει προς στιγμήν τον τουπεδιάρικο εαυτό της δίπλα στον Σείριο, την πέφτουν ξεδιάντροπα στον ωραίο αξιωματικό και τον απασχολούν συνεχώς απο τα καθήκοντα του!
Ααα! Κι αυτος κάτι μου θυμιζει! Μα τι γινεται εδω βρε παιδια?!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_off10

Με την Μαρία και την Ελιζα έχουμε πέσει με τα μούτρα στη δουλειά, μπομπονέρες να τακτοποιηθούν, νυφικά και στολίδια να σιδερωθούν, λουλούδια να φρεσκαριστούν, όλα όσα φροντίζουν τέλος πάντων οι μεγάλοι σε κάθε γάμο.
Ο Νικόλας με ένα τηλέφωνο στο χέρι κάτι κανονίζει και ο Γιώργος τον βοηθάει. Δεν ξέρω τι ακριβώς κάνουν, έτσι κι αλλιώς οι άντρες σπάνια είναι χρήσιμοι στα πρακτικά προβλήματα ενός γάμου...
Οι μελλόνυμφοι μας πάλι, έχουν απομονωθεί ξεχωριστά ο ένας από τον άλλον και ετοιμάζονται για τον γάμο τους.

Στο δωμάτιο της Μαρίας μαζεύονται όλοι οι γάτοι και κάνουν την γνωστή καζούρα στον γαμπρό αλλά -ευτυχώς!- δεν τον... ξυρίζουν!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_pip11
Εμ! Τι να σας κάνω? Αν ο γάμος ήταν σωστά διοργανωμένος θα είχαμε χρόνο και για μπατσελορ πάρτι και για όλα, αλλά τώρα...
Ο Πιπης ειναι λιγάκι μελαγχολικος και σκέφεται το κορίτσι του.
- Ρε συ Πιπη! Το σκέφτηκες καλά ρε συ που πας να δεσμευτείς με την λεγάμενη από τώρα? Γελάει μαζί του ο Καζανόβα
- Δεν το λένε «λεγαμενη» το μπουγαρίνι μου ρε συ Καζανόβα!
- Το σκεφτήκατε καλά ρε παιδιά. Η Φρεγια είναι φιλενάδα μου αλλά και γνωστή τρελάρα... μου την κατάσκασε την θεία μου την Ραλου η αθεόφοβη!
- Δεν είναι «τρελάρα» το γιασεμί μου ρε συ Τσιλι!
- Πιπη αδελφέ... δεν ξέρω... κι εγώ νομίζω ότι είναι πολύ απρόβλεπτη γάτα η νύφη μου... λέει διστακτικά ο Ορφέας.
- Δεν είναι «απρόβλεπτη γατα» η ορτανσία μου ρε συ Ορφέα!
Ο Σείριος γελάει κάτω απο τα μουστακια του πονηρά. Μπααα! Δεν τον βλέπω να παντρευεται ποτε αυτος. Ειναι πολυ ανεξάρτητος για δεσμευσεις...
Τα αγόρια πινουν μπυρόνια και η καζούρα καλά κρατεί!
Ωχ Ελπιζω να μην μου κάνουν το γαμπρό μου ντίρλα και παραπατάει στο κόκκινο χαλί. Είμαστε πάνω σε πλοίο και όσο ναναι κουνάει κάπως.
Χαχαχα! Τωρα το είδα! Ολοι πίνουν μπυρες, αλλά ο Καζανόβα το πουλάκι μου, μόνο σαμπάνια εβαλε στο στόμα του!
Εμ βεβαια! Τετοιος αριστοκρατης που ειναι...
Το ξέρετε ότι όταν ηταν μικρός, το γάλα του το σερβίρανε σε μπουκάλι σαμπάνιας?
Ναι! Αληθεια σας λέω! Ετσι κάνανε για να συνηθίζει!

Η Φρεγια στο δωμάτιο μου, ετοιμάζεται μαζι με τις φίλες της.
Ο Κάπτεν εστειλε απο το ανθοπωλειο του πλοίου αρκετες συνθέσεις για την νυφικη ανθοδέσμη και τα κορίτσια την βοηθουν να διαλέξει την πιο ταιριαστή. Τα λουλουδια του γάμου θα είναι κόκκινα τριαντάφυλλα, αποφαση που πηρε η Φρεγια απο μόνη της γιατι λέει αυτα τα λουλουδια, εκτός απο υπέροχη μυρωδια έχουν και βελούδινη υφή. Θέλει να τα μυρίσει και να τα αισθανθει ο Πιπης της, αφού ειναι τυφλός και δεν μπορει να τα δει.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_fre10
-Ουφ! Κορίτσια, ευτυχώς που δεν μου έφτιαξε κανένα νυφικό η μάνα μου! Με την κραιπάλη που έκανα από χτες στους μπουφέδες του καραβιού αποκλείεται να μου έκανε σήμερα!
Οι άλλες γάτες σκάνε στα γέλια και μόνο η Μπρινα κρατάει το ευγενικό προσεκτικό της ύφος μην τυχόν και πληγώσει κανένα.
-Βρε συ Σουσυ, που είναι η Ίριδα?
-Τι να σου πω Φρεγια μου?! Αυτή η μικρή τσαπερδόνα η κουνιάδα μου, απαπα! Διαόλου κάλτσα είναι Στην αρχή είπε ότι θα έρθει με δικό της ελικόπτερο, διότι λέει, ως πρέσβειρα καλής θέλησης που την έκανε η Μερκελ έχει τα μέσα αυτή... Μέτα όταν έμαθε ότι η Μπαριλλα δεν θα ήταν μαζί μας, τρελάθηκε και είπε ότι αυτή τουλάχιστον θα συνόδευε τον αδελφό της στο γάμο και ευκαιρία τώρα που η Μπαριλλα θα λείπει να γίνει λέει η ίδια Παράνυμφος που τον γάμο της αδελφής της ήταν μόνο Παράγαμβρος...
Τώρα θα είναι σίγουρα με την Στέλλα και όλο και κάτι θα σκαρώνει! Δεν ξέρω, είμαι νέα νύφη ακόμα στην οικογένεια και δεν ανακατεύομαι και πολύ πολύ για να μην έχω μπελάδες...
-Χαχα! Καλά κάνεις! Έχω κι εγώ στο μέλλον να αντιμετωπίσω αυτό το σκατουλάκι την Στέλλα και το σκέφτομαι. Θα δούμε. Πουπσυ κουμπάρα, που είναι τα λουλούδια μου? Λες να τα βάλω στεφάνι στα μαλλιά μου η να τα πιάσω πίσω από το αυτί?
- Η γνώμη μου είναι να τα βάλεις στεφάνι. Αστό πίσω από το αυτί πολύ Αλίκη Βουγιουκλάκη μου κάνει μωρέ. Και Ελένη Μενεγάκη κάπως...
- Το ίδιο λέω κι εγώ Φρεγια, συμπληρώνει η Μπρίνα. Αχ! Κι εγώ έτσι τα θέλω τα μαλλιά μου όταν παντρευτεί. Είναι τόσο ρομαντικό...
Χαχα! Δεν ξερει τι της εχω ετοιμάσει για τα μαλλια της! Είχα στα χέρια μου και την πιστωτική κάρτα μας και το πλοίο εχει κάτι καταπληκτικά καταστήματα. Ε καλα... μπορει να εδωσα ένα σωρό λεφτά, αλλά το κορίσι μου παντρεύω βρε παιδιά... Ολα για πάρτη της!
- Η Εριέττα τι είπε ρε συ Μπρινα? Θα έρθει τελικά?
- Η Εριέττα είναι ήδη Ιταλία όπως ξέρεις Φρεγια μου, έστειλε μήνυμα, θα έρθει λέει με τον Μπιζάρ με δικό της μέσο, με το που θα φτάσουμε Ανκόνα!

Το κινητό της Φρεγιας χτυπάει και ο Πιπης από το διπλανό δωμάτιο ρωτάει για την υγεία της.
-Μανόλια μου, όλα καλά? Χρειάζεσαι τίποτα? Είσαι καλά ορτανσία μου? Πλησιάζει η ώρα Φρεγια μου, σε λίγο θα είμαστε παντρεμένοι!
-Όλα ο.κ. Πιπη λεβέντη μου! Εσύ είσαι καλά, ετοιμάστηκες?
Τα σορόπια τρέχουν από τα τηλέφωνα και από τα στόματα τους και οι σύντροφοι τους σε κάθε δωμάτιο κυλιούνται στα πατώματα από τα γέλια καθώς τα πειράγματα πετάνε στον αέρα απ όλες τις μεριές. Έτσι είναι μωρέ! Έτσι γίνεται σε κάθε γάμο! Είναι χαρμόσυνες τούτες οι στιγμές και όλοι το απολαμβάνουν.

Μετράω κεφάλια αυτών που θα παραβρεθούν στο γάμο.
Έχουμε και λέμε, Μαρία και Γιωργάκης, Ελιζα, εμείς, Ορφεας και Στέλλα, Πουπσυ η κουμπάρα, Καζανόβα ο κουμπάρος, Μπρινα, Σείριος Εριέττα ίσως και Μπιζάρ, Τσιλι και Σουσυ και Ίριδα... ξεχνάω κανένα? Όχι! Αυτοί είμαστε 5 άνθρωποι και 12 γάτες μαζί με το ζευγάρι μας.

Ακούω από μακριά ένα ηλεκτρονικό ήχο, άγνωστο και περίεργο «μπλινλ μπλινκ πιου πιου πιου φσσσζζζζ μπλικι μπλινκι». Δεν έχω ξανακούσει ποτέ κάτι τέτοιο στη ζωή μου.
Πετάγομαι έξω και τι να δω!!!???

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τρι Απρ 03, 2012 3:22 pm

grinning4 worship grinning4 worship Τί μεγαλεία είν' τούτα συμπεθέρα μου! Για καλό το έσκασαν τα σκασμένα μας. tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 03, 2012 4:04 pm

ralou έγραψε: η Σουσυ έβαλε μαντήλι Hermes...
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_eli10
happy2 happy2 happy2 εμ,βεβαια...ή εχουμε ενα στατους ή δεν εχουμε! hermes βεβαιως βεβαιως! oksmily3

πωπωπω,τι μεγαλεια ομως,αυτυος ο γαμος μονο κλεψιμο δεν ειναι,ελικοπτερα,κρουαζιεροπλοια... oksmily3

αναμενουμε τις εξελιξεις! tiletheatis
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Τρι Απρ 03, 2012 4:06 pm

Ραλλουκα εγραψες! happy2
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tsili Τρι Απρ 03, 2012 4:19 pm

Καλά τέτοια χλίδα τα μωρά μου!!!!

Ο Τσίλι με πήρε τ
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tsili Τρι Απρ 03, 2012 4:22 pm

(παρενέβη η Ίριδα)
τηλέφωνο λοιπόν και μου είπε ότι η θεία συνήλθε, ότι τάψαλε ένα χεράκι στη Φρέγια και ότι περνάνε φανταστικα.
Η Ίριδα από την άλλη μου φώναζε από μακριά "ΜΑΜΑ, θέλα τον ...."""
Δεν άκουσα. πάλι μπλεξίματα θα έχω με τη μικρή
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τρι Απρ 03, 2012 4:29 pm

Αχ Ειρήνη μου, δεν πιάνει το κινητό μου από εδώ, chouzeyes θα δω μπας και σε πάρω από το δορυφορικό του καπετάνιου να σου μιλήσω, chouzeyes αν προφτάσω κι αν δεν μας κλείσουν μέσα crazy
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τρι Απρ 03, 2012 5:03 pm

ΩΩΩωωωωω ΘΕΟΙ των γατώωωωωωωωωωωωων !!!!! Βάλτε το χέρι σας!!!!!!!
prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
ΩΩΩωωωωω ΘΕΟΙ των γατώωωωωωωωωωωωων !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQBFyLKClnpbQiMLjHbNhZrpAVZLAwnhqYWfaPCnifVv9K6tFvsuw

Έμαθε η Χιονάτη τα συμβάντα και έχει πέσει σε κατάθλιψη!!! Sad Sad Sad
Και από το πρωι σκούζει με μια μπατονέτα σκαλωμένη ανάμεσα στα δόντια...
-ΩΩωωωωωωωωωωωωωωωω άδικη δωήηηηη!!!!!
Που μου φτερείφ τα πάνταααααα!!!! Που τέτοιοφ γάμοφ φα γίνει κι εγώ βεν φα είμαι εκείιιιιιιι!!!!!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Ολόκληρο κουτάκι με τις πιο ακριβές μπατονέτες πήγα και τις πήρα!! Την μεγάλη συσκευασία, για 12μελή φαμίλια, ίσα με 500 μπατονέτες έχει μέσα. Και της το άφησα στα πόδια της, ανοιχτό, αλλά ούτε που του δίνει σημασία. Εχει λιώσει το πουλάκι μου! Εχει χάσει το χρώμα της από το κλάμα.... No No No
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 03, 2012 5:13 pm

ΚουκουΒάγια έγραψε:ΩΩΩωωωωω ΘΕΟΙ των γατώωωωωωωωωωωωων !!!!! Βάλτε το χέρι σας!!!!!!!
prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
ΩΩΩωωωωω ΘΕΟΙ των γατώωωωωωωωωωωωων !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQBFyLKClnpbQiMLjHbNhZrpAVZLAwnhqYWfaPCnifVv9K6tFvsuw

Έμαθε η Χιονάτη τα συμβάντα και έχει πέσει σε κατάθλιψη!!! Sad Sad Sad
Και από το πρωι σκούζει με μια μπατονέτα σκαλωμένη ανάμεσα στα δόντια...
-ΩΩωωωωωωωωωωωωωωωω άδικη δωήηηηη!!!!!
Που μου φτερείφ τα πάνταααααα!!!! Που τέτοιοφ γάμοφ φα γίνει κι εγώ βεν φα είμαι εκείιιιιιιι!!!!!

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Ολόκληρο κουτάκι με τις πιο ακριβές μπατονέτες πήγα και τις πήρα!! Την μεγάλη συσκευασία, για 12μελή φαμίλια, ίσα με 500 μπατονέτες έχει μέσα. Και της το άφησα στα πόδια της, ανοιχτό, αλλά ούτε που του δίνει σημασία. Εχει λιώσει το πουλάκι μου! Εχει χάσει το χρώμα της από το κλάμα.... No No No
χλωμιασε το καμαρι μας ε??πανιασε??
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 ποιο χρωμα εχασε μαρη...?αφου δεν ειχε χρωμα για να χασει!!!! happy2

τσωπα χιονατινι μου...... gatoula στον γαμο της μπαριλλας θα εισαι εσυ η maid of honour,που θα κρατας την ανθοδεσμη κ την ουρα του νυφικου κ ολα τα σχετικα!!! kissss

alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τρι Απρ 03, 2012 5:19 pm

alex..niaou έγραψε:
χλωμιασε το καμαρι μας ε??πανιασε??
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 ποιο χρωμα εχασε μαρη...?αφου δεν ειχε χρωμα για να χασει!!!! happy2

τσωπα χιονατινι μου...... gatoula στον γαμο της μπαριλλας θα εισαι εσυ η maid of honour,που θα κρατας την ανθοδεσμη κ την ουρα του νυφικου κ ολα τα σχετικα!!! kissss


Χλώμιασε, πάνιασε, τσουτσούριασε, έρεψε... Sad Sad Sad

Καλέ το χρώμα από τα αυτιά και τη μύτη έχασε! Το ροζ! Τώρα είναι όλη άσπρη Sad Sad Sad

Είχαμε θέμα τον τελευταίο καιρό με την Χιονάτη του Κερατσινίου ντε!!! . Μιλάμε για ζήηηηλειααα No

Τώρα ήρθε κι αυτό και την αποτελείωσε Sad Sad Sad Sad


Αχ Άλεξ!
Κόιτα να γίνει σύντομα ο γάμος της Μπαριλούς, μπας και το σώσουμε το κορίτσι από τα χειρότερα pale pale
Παω να τις πω τα νεα μπας και σταματήσει το κλάμα έστω για λίγο... Scared Scared
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 03, 2012 5:51 pm

θα γινει,ετσι που το βλεπω το πργμα με το ζορρο,πριν το καλοκαιρι θα παντρευτουνε! Laughing
πες της τα καλη μου,να ησυχασει η ομορφια μας!!!!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από otz Τρι Απρ 03, 2012 6:04 pm

alex..niaou έγραψε:θα γινει,ετσι που το βλεπω το πργμα με το ζορρο,πριν το καλοκαιρι θα παντρευτουνε! Laughing
πες της τα καλη μου,να ησυχασει η ομορφια μας!!!!

Προτείνω να έρθω να πάρω την Μπαρίλλα για λίγους μήνες, να γνωριστούν καλύτερα τα παιδιά. Και μετά (δεν) στην δίνω πίσω.
Χιονατούλα, έλα κι εσύ σπίτι παιδί μου, έχω κι άλλο γιο, λίγο ανώριμο και κατρουλιάρη, αλλά καλό παιδί.
Πώς πάνε οι προετοιμασίες του γάμου Φρέγιας - Πίπη;
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Απρ 03, 2012 6:06 pm

otz έγραψε:
alex..niaou έγραψε:θα γινει,ετσι που το βλεπω το πργμα με το ζορρο,πριν το καλοκαιρι θα παντρευτουνε! Laughing
πες της τα καλη μου,να ησυχασει η ομορφια μας!!!!

Προτείνω να έρθω να πάρω την Μπαρίλλα για λίγους μήνες, να γνωριστούν καλύτερα τα παιδιά. Και μετά (δεν) στην δίνω πίσω.
Shocked Madd (μελλουσα) συμπεθερα,αισχος!
εξαλλου...εδω στο γατοσπιτο,οι νυφες παιρνουν τους γαμπρους! οποτε..δεν μου πακεταρεις τον ζορρο??? Cool
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από otz Τρι Απρ 03, 2012 6:09 pm

alex..niaou έγραψε:
otz έγραψε:
alex..niaou έγραψε:θα γινει,ετσι που το βλεπω το πργμα με το ζορρο,πριν το καλοκαιρι θα παντρευτουνε! Laughing
πες της τα καλη μου,να ησυχασει η ομορφια μας!!!!

Προτείνω να έρθω να πάρω την Μπαρίλλα για λίγους μήνες, να γνωριστούν καλύτερα τα παιδιά. Και μετά (δεν) στην δίνω πίσω.
Shocked Madd (μελλουσα) συμπεθερα,αισχος!
εξαλλου...εδω στο γατοσπιτο,οι νυφες παιρνουν τους γαμπρους! οποτε..δεν μου πακεταρεις τον ζορρο??? Cool

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 6:17 pm

Aχ κορίτσια μου...
Εχει μονοπωλησει τον υπολογιστη η Νικολας και δεν προλαβαινω να σας απαντησω. Θα το κάνω ομως αργότερα.
Προς το παρον εχω να καταγγείλω το εξης και μόνο!
Η Βαγια ψευδεται μ'ολα αυτα που λέει για την Χιονάτη Madd Madd Madd
Δεν ξερω γιατι το κάνει

Δωστε μου 5 λεπτα και θα σας το αποδειξω περιτρανα.
ΚΑΙ με φωτογραφικα ντοκουμέντα!
Χα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 6:34 pm

Εκεί μπροστά στα μάτια μου σε μια αίθουσα του πλοίου, διακτινίζονται μπροστά μου όχι μια, όχι δυο αλλά έξι γάτες!
Ναι! Ναι! Όπως στο Σταρ Τρεκ, εμφανίζονται μέσα στον κενό χώρο, ενώ σε ένα κοντρόλ πάνελ ο Γιώργος ο συμπέθερος με βοηθό τον Νικόλα πατάει κουμπιά και κάνει ρυθμίσεις.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_bea10
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Πριν προλάβω να λιποθυμήσω από την τρομάρα μου στην αίθουσα έχουν εμφανιστεί η Χιονάτη, ο Τζέρι, ο αδελφός της Πουπσυ, η Πατουσα της Βικυς, η Λαρα, ο Μίκυ μου και... ποια είναι αυτή... α! Ναι, η Λλλλλοιςςς μου είναι η κουκλάρα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_bea11
Την μια στιγμή διαλυμένα ηλεκτρόνια αιωρούνται στο χώρο και την άλλη, γάτες με σάρκα και οστά όλες μαζί πηδάνε κάτω από την μηχανή διακίνησης και κατευθύνονται στα δωμάτια των μελλόνυμφων με οδηγό την Στέλλα που το παίζει οικοδέσποινα!
Κοιτάω έντρομη τον Νικόλα
- Πως? Πως το κάνατε αυτό?!!!!
- Να βρε Ρουλα, ο συμπέθερος Γιώργος από δω ξέρει κάτι πιτσιρικάδες που παίζουν την τεχνολογία στα δάχτυλα και πρότεινε να διακινήσουμε όσες γάτες δεν φοβούνταν να το κάνουν. Από χτες το σχεδιάζουμε αλλά δεν σου είπα τίποτα για να μην φρικάρεις.
- Και ήρθαν μόνο αυτές?
- Ε... ναι! Η Ίριδα τρελάθηκε με την ιδέα ήθελε να παρατήσει το ελικόπτερο του Καζανόβα για να έρθει μ αυτό τον τρόπο. Τελικά πάτησε πόδι η Ειρήνη και ήρθε με το λιγότερο αντισυμβατικό μέσο.
Το Λουκούμι επουδενί δεν το τολμούσε αλλά και ο Μίκυ στα κρυφά ήρθε, σιγά μην τον άφηνε η Τέτα να έρθει με τέτοιο τρόπο.
Την Λαρα την αφησε τελικα να ερθει η μαμα της γιατι η κουκλιτσα ειναι στεναχωρημένη με τα της υγείας της και επρεπε να ξεσκάσει λιγάκι και να χαρει. Αλλά η Μαρια εδωσε αυστηρες οδηγίες μην τυχόν και φαει τουρτα η γλυκα και πάει στραφι η αντιδιαβητικη διαιτα που της κάνει!
Και ο Τζέρι πρώτος και καλύτερος, ειχε λυσσαξει που τον άφησε η Ελιζα πισω στο σπιτι, αλλά η Λουσιτσα δείλιασε η φουκαριάρα, ίσως και να μην ήθελε να ξεσηκωθεί κιόλας που έχει βολευτεί στην αυλή του σπιτιου τους.
Απο τα παιδιά της Βικυς εεε... βέβαια! Μόνο η Πατουσα είχε τα κότσια, οι άλλοι ούτε να το σκεφτούν.
Η Λοις, απλά δεν είπε τίποτα σε καμία από τις συγκατοίκους της, είπε ότι αυτό αφορούσε την ίδια και μόνο.
Τελευταία στιγμή το αποφάσισε και η Χιονάτη που έχει μπαφιάσει λέει με τον Φούσκα και την Σακιρα στην αυλή της και ήθελε να ζήσει μια περιπέτεια! "Ευχαβιφτω κυβιε Νικολα που με καλέφατε! Εβχαριφτωφ θα εβθτω!"
Τι υπεροχη γάτα βρε Ραλου αν και... λιγακι δυσκολο να παρακολουθησεις τι λέει μερικές φορες...
- Σκασε Νικολα! Μην σ ακουσει το κορίτσι και το πληγωσουμε μέρα που ειναι!!!

- Άλλοι δεν θέλησαν να έρθουν?
- Ρε συ Ρουλα! Σε ξέρω εσένα! Αν μπορούσες θα έφερες εδώ μέσα όλο το γατόσπιτο και θα βούλιαζε το πλοίο! Τι να κάνουμε? Και ο διακτινιστής μόνο τόσες θέσεις είχε. Δεύτερη μεταφορά δεν μας έπαιρνε να κάνουμε... είναι πολύ ακριβή η χρήση του... Ευτυχώς είχες φέρει την πιστωτική μας και μπόρεσα να πληρώσω.
Μέτα να κάνουμε ένα πάρτι για όλους για να γιορτάσουν όλοι μαζί.
Άλλωστε είναι και οι καινούριες γάτες του γατόσπιτου που πρέπει να καλέσουμε, μην το ξεχνάς! Μην μας πουν ότι δεν τις καταδεχόμαστε!
Χμ... από παντού ακούω γι αυτό το πάρτι με όλες τις γάτες του γατόσπιτου... Όλοι το θέλουν και το προτείνουν αλλά εγώ πάλι θα ρίξω την πολλή δουλειά... Τέλος πάντων. Πρέπει να παραδεχτώ ότι μου αρέσει η διαδικασία αλλά... πολλή κούραση βρε παιδιά... πολλή κούραση...

Ξαπλώνω πέντε λεπτάκια για να χαλαρώσω πριν ετοιμαστώ για την τελετή. Η Φρεγια μόνη μαζί μου αράζει κι αυτή προσεκτικά δίπλα μου.
-Έχεις τρακ κούκλα μου?
-Όχι καλέ μαμά, τι λες τώρα, γιατί να έχω τρακ?
-Εεε... ξέρω γω, για την τελετή, τον κόσμο τα φώτα... όλα...
-Χαχα! Όχι! Μια χαρά είμαι! Μήπως εσύ έχεις τρακ?
-Εεε λίγο... μια φόρα παντρεύω την κόρη μου και όχι με τις καλύτερες συνθήκες αν καταλαβαίνεις τι εννοώ!
-Οχι Δεν καταλαβαίνω! Το καλύτερο παλικάρι παίρνω και τον αγαπάω και με αγαπάει και όλα είναι τέλεια. Και έχουμε και ολόκληρο πλοίο στη διάθεση μας και σιγά εσύ από μόνη σου μην μου έκανες τέτοιο μεγαλοπρεπή γάμο! Ας είναι καλά ο Κάπτεν!
-Και... Δεν μου λες... μήπως θέλεις να συζητήσουμε τίποτα, να με ρωτήσεις κάτι για την εεε... χμ... πρώτη νύχτα του γάμου?
-Αχαχαχαχαχαχαχαχα!
Ρε συ μάνα! Μερικές φορές έχεις ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ λέμε!
Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Το ειρωνικό της γέλιο μου παγώνει την ραχοκοκαλιά. Τελικά, είμαι πολύ παλιομοδίτισσα... το παραδέχομαι...
Sad Embarassed Sad Embarassed Sad Embarassed Sad Embarassed Sad Embarassed Sad Embarassed
Συνεχίζεται...

Καταλάβατε τωρα γιατι είπα ότι η Βαγια ψευδεται??? angry2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Τρι Απρ 03, 2012 6:55 pm, 3 φορές συνολικά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Απρ 03, 2012 6:42 pm

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_bea11

Ολοι ορθιοι, ο δικος μου οπως παντα αραχτος! happy2
Ουτε εγω εχω φωτογραφια που να ειναι ορθιος! whistle

Ρουλα, ασε τον να φαει λιγη τουρτα αυτη την φορα γιατι εχει σηκωσει μπαίράκι που δεν εφαγε στον γαμο του Τσιλι και της Σουσυ και με εχει φαει το σκατογατο Madd

tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τρι Απρ 03, 2012 10:49 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Τρι Απρ 03, 2012 11:02 pm

grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Απρ 03, 2012 11:27 pm

Anatoli έγραψε:Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_bea11

Ολοι ορθιοι, ο δικος μου οπως παντα αραχτος! Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261
Ουτε εγω εχω φωτογραφια που να ειναι ορθιος! Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 570588

Ρουλα, ασε τον να φαει λιγη τουρτα αυτη την φορα γιατι εχει σηκωσει μπαίράκι που δεν εφαγε στον γαμο του Τσιλι και της Σουσυ και με εχει φαει το σκατογατο Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 339558

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 876780

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 986261Απίστευτη φωτοσουπιά!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 95320 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 95320 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 95320

Περιμένουμε εναγωνίως τη συνέχεια!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 719932 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 751775 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 719932
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Τρι Απρ 03, 2012 11:34 pm

Έφτασε η μεγάλη στιγμή. Κάθομαι σε μια άσπρη καρεκλιτσα στην πρώτη γραμμή από πολλές που έχουν τοποθετηθεί στην σάλα του καραβιού. Διάκοσμος υπέροχος, το πλήρωμα έκανε καλή δουλειά. Λουλούδια, μπαλόνια, χαλιά όλα στην εντέλεια.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_sal10

Δίπλα μου ο Νικόλας και η Μαρία να λάμπουν από χαρά. Πιο πίσω η Ελιζα φροντίζει να μπουν όλες οι γάτες και να καθίσουν φρόνιμα στα καθίσματα τους.
Στο βάθρο έχουν πάρει ήδη θέση αριστερά και δεξιά η Πουπσυ και ο Καζανόβα, συνοδευόμενοι από τον Τζέρι και την Μπρινα και στη μέση ένα τραπεζάκι με λουλούδια και τα στέφανα.
Ο Ορφεας εμφανίζεται κρατώντας το μαξιλαράκι με τις βέρες των παιδιών.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_orf10
Ακούγεται το γαμήλιο εμβατήριο και ο Πιπης εμφανίζεται ευθυτενής και πανώριος φορώντας μαύρα γυαλιά που τον δείχνουν ακόμα πιο σέξι και ανδροπρεπή.
Η Μαρία δίπλα μου δακρύζει και ο Γιώργος καμαρώνει τον γάτο του.
Ο Πιπης στέκεται πάνω στο βάθρο και περιμένει την νύφη.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_gab10

Τα παρανυφάκια, Ίριδα και Στέλλα με καλαθάκια με ροδοπέταλα ραίνουν τον διάδρομο με το κόκκινο χαλί και πλησιάζουν κι αυτά.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_par11

Τα κορίτσια φορούν τιάρες στα μαλλιά τους, διότι αυτό έκανα σήμερα το πρωί, που φόρτωσα την πιστωτική μέχρι σκασμού. Αγόρασα ωραίες τιάρες για τα παρανυφάκια και την Φρεγια όπως και για όσες γάτες θέλησαν να τις φορέσουν. Θα είναι και ένα ωραίο ενθύμιο από το γάμο της Φρέγιας να τους μείνει.
Τα φλας του φωτογράφου αστράφτουν παντού απαθανατίζοντας την χάρη τα νιάτα και την ομορφιά όλων.
Γίνεται ησυχία.
Το γαμήλιο εμβατήριο ακούγεται ξανά και μια απαστράπτουσα Φρεγια κάνει την εμφάνιση της με το πέπλο και τα λουλούδια της, φρέσκια και δροσερή, με ντροπαλό ύφος βαδίζει ανάμεσα στους καλεσμένους.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_nif11

Φυσικά κλαίμε από συγκίνηση και ο Νικόλας και εγώ, όπως αρμόζει σε γατογονείς που παντρεύουν την μονάκριβη θυγατέρα τους. Αλλά της ψιθυρίζω καθώς περνάει από δίπλα μου:
-Αγαπούλα μου μην ρουφάς την κοιλιά σου, θα σκάσεις! Κούκλα είσαι Σκορδαλιά μου! Φτου φτου φτου φτου!!!!


Σύμφωνα με το νέο τελετουργικό που γίνεται τώρα, που η νύφη δεν συνοδεύεται από τον πατέρα, πλησιάζει τον Πιπη και εκείνος της ανασηκώνει το πέπλο δίνοντας της ένα τρυφερό φιλί στο μάγουλο.
Ο Κάπταιν τους χαμογελάει και αρχίζει ο γάμος. Ο νεαρός αξιωματικός δίπλα του κάνει την μετάφραση στα Αγγλικά και στα Ιταλικά γιατί πολλοί από τους επιβάτες καλεσμένους μας δεν είναι Έλληνες και πρέπει να καταλαβαίνουν τι λέγεται.
Μα που τους ξέρω εγώ αυτούς τους δύο... Που τους ξέρω...!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_cap10
- Φίλοι και Φίλες, γάτες και άνθρωποι, μαζευτήκαμε εδώ όλοι για να παντρέψουμε τον Πιπη και την Φρεγια.
- Fiends, Cats and People, we gathered here today, to join together Pipis and Fregia to matrimony.
- Cari amici,gatti e persone, siamo qui insieme per unire in matrimonio Pepe e Freya.
- Αν κάποιος έχει αντίρρηση γι αυτό τον γάμο ας μιλήσει τώρα διαφορετικά να σωπάσει για πάντα!
- If anyone can show just cause why they may not be lawfully joined together let them speak now or forever hold their peace.
- Se qualcuno ha un obbiezione a questo matrimonio che parlino adesso altrimenti dovraʼ tacere per sempre!

Με τα γεγονότα του γάμου Τσιλι-Σουσυ πρόσφατα στο μυαλό μου βαστάω την ανάσα μου...
Άκρα σιγή. Σκέφτομαι ότι το κορίτσι μου μόνο κακές αναμνήσεις έχει από τις παλιές αγάπες της και ευτυχώς την έχουν ξεχάσει δια παντός κι αυτές.

Ο Κάπταιν συνεχίζει...
- Πιπη, δέχεσαι την Φρεγια για σύζυγο, να την αγαπάς και να την φροντίζεις στα καλά και στα κακά, μέχρι να σας...
- Pipis do you accept Freya for your lawful wedded wife, to love and to comfort, for good and for bad till…
- Pepe, accetti Freya come sposo, promettendo di amarlo e curarlo tra il bene e il male fino alla ...

- Στοπ! Στοπ! Στοπ! Φωνάζω από την θέση μου διακόπτοντας την τελετή. Μην πεις αυτή την λέξη Κάπταιν! Δεν θέλουμε να την ακούσουμε! Ας πούμε άπλα «για Πάντα!»
Ο Καπετάνιος με κοιτάει παραξενεμένος αλλά το κάνει, για να μην μου χαλάσει την χαρά.
- Καλά λοιπόν... Πιπη, δέχεσαι την Φρεγια για σύζυγο, να την αγαπάς και να την φροντίζεις στα καλά και στα κακά, ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?
- Ok. then... Pipis do you accept Freya for your lawful wedded wife, to love and to comfort, for good and for bad FOR EVER?
- Bene. Beh ... Pepe, accetti Freya come sposo, promettendo di amarlo e curarlo tra il bene e il male, PER SEMPRE?
- Δέχομαι!

- Κι εσύ Φρεγια, δέχεσαι τον Πιπη για σύζυγο, να τον αγαπάς και να τον φροντίζεις στα καλά και στα κακά, ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ?
- And you Freya do you accept Pipis for your lawful wedded husband, to love and to comfort, for good and for bad FOR EVER?
- E tu Freya, accetti Pepe come sposa, di amarla e curarla nel bene e il male, PER SEMPRE?
-Δέχομαι!

- Ωραία! Σας ονομάζω συζύγους. Μπορείς να φιλήσεις την νύφη!
- I pronounce you Husband and Wife. You may kiss the bride!
-Vi dichiaro marito e moglie. Puoʼ baciare la sposa!


Οι κουμπάροι Καζανόβα και Πουπσυ φορούν τις βέρες στα δάκτυλα του ζεύγους και ο Πιπης και η Φρεγια ανταλλάσσουν το πρώτο τους φιλί ως παντρεμένο ζευγάρι!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_kou13

Οι καλεσμένοι φωνάζουν ευχές ενθουσιασμένοι, χειροκροτούν και όλοι ανταλλάσσουμε φιλιά και αγκαλιές. Είναι μια χαρμόσυνη στιγμή... Δεν λέω άλλα... η συγκίνηση με πνίγει!
Το πλοίο σφυρίζει τρεις φορές και διαλαλεί την χαρά μας πάνω στα κύματα.

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τετ Απρ 04, 2012 8:38 am

Sad Sad Sad Sad Sad Sad το παλληκάρι μου! ο κούκλος μου, ο αφρατούλης μου! Συγκινήθηκα ας το καλό Να μας ζήσουν, να τα χαιρόμαστε, βίον κροκετόσπαρτο flower flower flower .Δεν με λες συμπεθέρα, είπαμε οτι ο κάπτεν είναι φιλόγατος κι έχει κι όλας 2 δικά του. Παντρεμένος είναι; δεν βλέπω ρε παιδάκι μου, μπαίνει το κεφάλι μιας ξανθιάς και κρύβεται το χέρι του. Για να αποσπάσουμε πληροφορίες, τι πρέγκο! secret Αν είναι οκ. κι ο πισινός του καλός είναι αν και λίγο τσαχπινογαργαλιάρης , πολύ παίζει το μάτι του παιδάκι μου. eros
Αντε και στα δικά σας τα ελεύθερα γατούνια ! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


Ραλλού kissss grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Τετ Απρ 04, 2012 8:40 am

Ακυρο!μόλις είδα την βέρα! Embarassed No sobing
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τετ Απρ 04, 2012 9:40 am

ralou έγραψε:
Πριν προλάβω να λιποθυμήσω από την τρομάρα μου στην αίθουσα έχουν εμφανιστεί η Χιονάτη, ο Τζέρι, ο αδελφός της Πουπσυ, η Πατουσα της Βικυς, η Λαρα, ο Μίκυ μου και... ποια είναι αυτή... α! Ναι, η Λλλλλοιςςς μου είναι η κουκλάρα!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Pf_bea11
...
Τελευταία στιγμή το αποφάσισε και η Χιονάτη που έχει μπαφιάσει λέει με τον Φούσκα και την Σακιρα στην αυλή της και ήθελε να ζήσει μια περιπέτεια! "Ευχαβιφτω κυβιε Νικολα που με καλέφατε! Εβχαριφτωφ θα εβθτω!"
Τι υπεροχη γάτα βρε Ραλου αν και... λιγακι δυσκολο να παρακολουθησεις τι λέει μερικές φορες...
- Σκασε Νικολα! Μην σ ακουσει το κορίτσι και το πληγωσουμε μέρα που ειναι!!!


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Θα τηνΕ τσουρομαδήσω την σαρδανάπαλη που με πέθανε στην αγωνία όταν είδα πως λείπει από το σπίτι αυτή, το κουτί με τις 500 μπατονέτες, το αντηλικό της και το καλαμάκι από τον φραπέ μου!!!!!!!

ΌΟοοοοχι Ρούλα!! Να της το πείτε!! Να μάθει πως αφου θέλει να κυκλοφορεί έξω και να μου ταξιδεύει στην ευρώπη, πρέπει να κάνει κάνα μαθηματάκι ορθοφωνίας angry2 Να μάθει να μιλάει σωστά, σαν γάτα ενήλικη!! Αμα πια angry2

Σπόιλερ:
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Τετ Απρ 04, 2012 9:56 am

Kι ένα δωράκι από μας για τον μήνα του μέλιτος είτε στο κρουαζιερόπλοιο, είτε σε κάποιο εξωτικό νησί... Θα καταφθάσει με κάργκο τις επόμενες ώρες εις διπλούν, για να απολαύσει το ζεύγος χαλαρωτικές στιγμές κοντά στη θάλασσα.

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Cat-beach-chair--large-msg-130411204484

kissss kissss kissss kissss kissss
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Απρ 04, 2012 1:15 pm

Εγινε ο γαμος λοιπον! Περιμενουμε και τα υπολοιπα!!!
Να ζησετε Πιπη και Φρεγια mati mati mati mati

Oριστε και το δωρο μας για τους νεονυμφους. Ελπιζουμε να σας αρεσει
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Product1_7130
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Τετ Απρ 04, 2012 1:22 pm

Να ζήσουν τα παιδιά!!!! heart heart heart heart heart heart heart
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης