gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

+29
rotonda
BokSurat
aporw
natalouko
Joey
LAROGATA
aapergi
nosyparker
arianna
lamprini
Chouzouris
NiaR
patousis
ellaki
alex..niaou
LM
Πούπσυ
flokatoula
alatopiperorikosainos
niou
Kikiriki
ladycat
Fotoula
Linos
SuperCatz
XIONIS
Anatoli
doremi
gata1980
33 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τετ Μάης 25, 2011 3:13 pm

Sas euxaristo!..genika oli esis mas voithisate para poly me to facebook,elpizo oti teties periptoses den tha ine poles,makari kathe zoaki na exi diko tou spiti me antropous pou to agapoun.. Isaste edo poly zesti oikogenia,na isaste kala,gia na mporesete na voithisete se perisoterous!!!!
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Snowhite_1812 Τετ Μάης 25, 2011 3:20 pm

Τελικά δεν άντεξα να μην φτιάξω και γω λογαριασμό εδώ, ως υποψήφια μαμά αυτών των 2 αγγελουδίων!
Με το που τα είδα τα ερωτεύτηκα στην κυριολεξία και όπως το δήλωσα και την Αναστασία θα τα ήθελα πολύ!!!
Από δω και πέρα εννοείται πως εκείνη αποφασίζει που θα τα δώσει.

Είχα και επιρροή από την καλύτερη μου φίλη η οποία έχει και εκείνη 2 υπέροχα περσικά γατιά που τώρα χρονίσαμε και έτσι αν τελικά θα είμαι εγώ έχω ήδη ενημερωθεί για το από που να τους πάρω την σωστή τροφή (καθώς είναι στειρωμένα) κτηνίατρο κοντά στην περιοχή μου, ειδικευμένος στις γάτες...... αλλα πάνω θέλω να τους δώσω την αγάπη και την φροντίδα που τους αξίζει! Και ευτυχώς από το φοιτητικό μου παρελθόν (2 γατούλες στην Αγγλία - τις οποίες έχει η αδελφή μου η οποία μένει μόνιμα εκεί), αλλά και χάρη στο περίγυρο μου πιστεύω πως σαν γατο-μάνα θα τα καταφέρω μια χαρά, αν τελικά είμαι εγώ η τυχερή!
Snowhite_1812
Snowhite_1812
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : την Αγάπη κ την Ζιζέλ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : kalokairi
Motto : Always look at the bright sight of life
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/05/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μάης 25, 2011 3:25 pm

Snowhite_1812 έγραψε:Τελικά δεν άντεξα να μην φτιάξω και γω λογαριασμό εδώ, ως υποψήφια μαμά αυτών των 2 αγγελουδίων!
Με το που τα είδα τα ερωτεύτηκα στην κυριολεξία και όπως το δήλωσα και την Αναστασία θα τα ήθελα πολύ!!!
Από δω και πέρα εννοείται πως εκείνη αποφασίζει που θα τα δώσει.

Είχα και επιρροή από την καλύτερη μου φίλη η οποία έχει και εκείνη 2 υπέροχα περσικά γατιά που τώρα χρονίσαμε και έτσι αν τελικά θα είμαι εγώ έχω ήδη ενημερωθεί για το από που να τους πάρω την σωστή τροφή (καθώς είναι στειρωμένα) κτηνίατρο κοντά στην περιοχή μου, ειδικευμένος στις γάτες...... αλλα πάνω θέλω να τους δώσω την αγάπη και την φροντίδα που τους αξίζει! Και ευτυχώς από το φοιτητικό μου παρελθόν (2 γατούλες στην Αγγλία - τις οποίες έχει η αδελφή μου η οποία μένει μόνιμα εκεί), αλλά και χάρη στο περίγυρο μου πιστεύω πως σαν γατο-μάνα θα τα καταφέρω μια χαρά, αν τελικά είμαι εγώ η τυχερή!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αποκτήσεις τα δύο πανέμορφα γατόνια!!! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150

Καλωσήρθες και στην παρέα μας!!! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 270712 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 270712 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 270712
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τετ Μάης 25, 2011 5:36 pm

Snowhite_1812 oksmily3
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Kikiriki Σαβ Μάης 28, 2011 12:43 pm

Τι έγινε; Τα πήρε η Χιονάτη;
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Μάης 28, 2011 12:47 pm

Kikiriki έγραψε:Τι έγινε; Τα πήρε η Χιονάτη;

Μάλλον τα καβάντζωσε! Η τυχερούλα!!! oksmily3
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Linos Σαβ Μάης 28, 2011 1:11 pm

Χιονάτη να τα χαίρεσαι!!!! είναι πραγματικά απ' τα πιο όμορφα που έχω δει!!!

Φτιάξε κι ένα δικό τους θεματάκι, να παίρνουμε κι εμείς μάτι συχνά-συχνά.....Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 517937
Linos
Linos
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 ζουζούνα που με κάνει ότι θέλει, έναν μικρό κομμωτή και τον παίδαρο στη φώτο στην καρδιά μου πλέον για πάντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας με τις βροχές του, τα χιόνια του, τα κρύα του.. με τα όλα του!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Σίγουρα τον Έκτορα (έχε χάρη που μένει μακρυά.....), τον Λίνο της Nαταλίας... και γλυκοκοιτάζω και τον μικρό Μορφέα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από NiaR Σαβ Μάης 28, 2011 1:30 pm

περιμενουμε νεαααααα
τι εγινε τελικα?
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Snowhite_1812 Σαβ Μάης 28, 2011 1:33 pm

καλημερούδια!
όχι δεν τα πήρα ακόμη... θα τα πούμε από κοντά με την Αναστασία αρχές της ερχόμενης εβδομάδας και φυσικά ελπίζω να γίνω η νέα τους μαμα!!!
το περιμένω πως και πως!!!!!... Veryhappy
Snowhite_1812
Snowhite_1812
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : την Αγάπη κ την Ζιζέλ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : kalokairi
Motto : Always look at the bright sight of life
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/05/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από moukelis Σαβ Μάης 28, 2011 1:49 pm

Τα γατακια χαριζονται ακομα;Ξερω μια κοπελα που ψαχνει για τσιντσιλα και σκεφτεται να παρει απο εκτροφειο του εξωτερικου επειδη δε βρισκει εδω.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Σαβ Μάης 28, 2011 8:11 pm

Nai,akoma den exoun sinadithi tin kainouria tous mama,alla malon tin vrikame idi..tha sas po nea tetarti..
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από alatopiperorikosainos Δευ Μάης 30, 2011 12:33 pm

Μακάρι να τα πάρει η κοπέλα απο το Γατόσπιτο μπας και μπορέσουμε να θαυμάζουμε κατα καιρούς την απίστευτη ομορφιά τους!
alatopiperorikosainos
alatopiperorikosainos
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Κάτω Γατήσια και ενίοτε Γιάτο...
Αριθμός γατουνίων : 4 γατούνια + 1 γατοσκυλο στην επαρχία! Την Pupa και την Μιλού στην Αθηνα! Το Αλάτι και τη Ρίκα στην επαρχία!Το πιπεράκι και το Θρούμπι πάντα μαζί μου....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα καιιιιιι Ο Λ Α της Μαρίνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/01/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τετ Ιουν 01, 2011 11:52 pm

Ta nea mas-idame tin Xionoula,tis aresame mas arese..idi exoume afisi poly trixa sto spiti tis))),alla apo fanike den tis pirakse auto..to mono pou me anisixise oti to mpalkoni ine poly anixto(alla ipe oti tha to ftiaksi)...mas pire alli kiria simera to apogeuma,tha perasi kiriaki na tin gnorisoume.. pandos apo devtera-triti malon tha exoune kenourio spiti.

...Simera Saimon epiase poulaki Shocked tou to pira..ke to afisa to kaimeno..alla latrevoun na kathode sto mpalkoni,mono theloun poly prosoxi.
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουν 02, 2011 12:01 am

Με το καλό! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 322479 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 24219 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Ιουν 02, 2011 10:31 am

Όλα να πάνε καλά!!! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από aporw Πεμ Ιουν 02, 2011 10:31 am

natalouko έγραψε:Όλα να πάνε καλά!!! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150 Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 134150

+1000000000000000000 Laughing
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από NiaR Πεμ Ιουν 02, 2011 10:36 am

mati
οντως το μπαλκονι θελει πολυ προσοχη!!!!
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από alatopiperorikosainos Πεμ Ιουν 02, 2011 12:29 pm

Ε αν είπε οτι θα το φτιάξει δεν νομίζω ότι δεν θα το κάνει. Ουδείς θα αθετούσε και εν δυνάμει θα διακινδύνευε την σωματική ακεραιότητα των γατουνιών του μόνο και μόνο για να το παίξει καλός και να τα πάρει... Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 43833


Κατ 'εμε μόνο και μόνο που η υποψήφια μαμά (Snowhite) είναι μέλος του Γατόσπιτου και όλοι μας θα ξέρουμε (θεωρητικά αν συνεχίσει να γράφει) πως περνάνε είναι ενα τεράστιο + για να τα δώσεις σε αυτή απο το να τα δώσεις σε μια άσχετη κυρία.

Σκέψου επίσης πόσα καλά έχει να μάθει η Χιονάτη απο εδωμέσα και αυτό θα περάσει και στα γατούνια και πόσα έχουν αυτά να χάσουν απο το να πάρει ενας άσχετος...
alatopiperorikosainos
alatopiperorikosainos
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Κάτω Γατήσια και ενίοτε Γιάτο...
Αριθμός γατουνίων : 4 γατούνια + 1 γατοσκυλο στην επαρχία! Την Pupa και την Μιλού στην Αθηνα! Το Αλάτι και τη Ρίκα στην επαρχία!Το πιπεράκι και το Θρούμπι πάντα μαζί μου....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα καιιιιιι Ο Λ Α της Μαρίνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/01/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από doremi Πεμ Ιουν 02, 2011 1:04 pm

alatopiperorikosainos έγραψε:Ε αν είπε οτι θα το φτιάξει δεν νομίζω ότι δεν θα το κάνει. Ουδείς θα αθετούσε και εν δυνάμει θα διακινδύνευε την σωματική ακεραιότητα των γατουνιών του μόνο και μόνο για να το παίξει καλός και να τα πάρει... Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 43833


Κατ 'εμε μόνο και μόνο που η υποψήφια μαμά (Snowhite) είναι μέλος του Γατόσπιτου και όλοι μας θα ξέρουμε (θεωρητικά αν συνεχίσει να γράφει) πως περνάνε είναι ενα τεράστιο + για να τα δώσεις σε αυτή απο το να τα δώσεις σε μια άσχετη κυρία.

Σκέψου επίσης πόσα καλά έχει να μάθει η Χιονάτη απο εδωμέσα και αυτό θα περάσει και στα γατούνια και πόσα έχουν αυτά να χάσουν απο το να πάρει ενας άσχετος...

+1000
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Snowhite_1812 Δευ Ιουν 06, 2011 12:26 pm

Ναι ναι το μπαλκόνι πάει για κλείσιμο, όχι μόνο επειδή κάποια στιγμή θα υπάρξουν γατομωράκια, αλλά και για πιο πρακτικούς λόγους Smile

Δεν έγινα εγώ η νέα γατομανούλα αυτών των 2 υπέροχων αγγελουδιών, αλλά μια φίλη της Αναστασίας τελικά Smile ...γεγονός που πιστεύω θα της δώσει και την πιθανότητα να τα ξαναπάρει (???) αν ποτέ το θελήσει!

Συνεπώς είμαι στην αναζήτηση ενός ή και δύο μωρών sherlock
Snowhite_1812
Snowhite_1812
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : την Αγάπη κ την Ζιζέλ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : kalokairi
Motto : Always look at the bright sight of life
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/05/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από NiaR Δευ Ιουν 06, 2011 2:06 pm

Snowhite_1812 έγραψε:Ναι ναι το μπαλκόνι πάει για κλείσιμο, όχι μόνο επειδή κάποια στιγμή θα υπάρξουν γατομωράκια, αλλά και για πιο πρακτικούς λόγους Smile

Δεν έγινα εγώ η νέα γατομανούλα αυτών των 2 υπέροχων αγγελουδιών, αλλά μια φίλη της Αναστασίας τελικά Smile ...γεγονός που πιστεύω θα της δώσει και την πιθανότητα να τα ξαναπάρει (???) αν ποτέ το θελήσει!

Συνεπώς είμαι στην αναζήτηση ενός ή και δύο μωρών sherlock

αν δεν το πρόσεξες όλα τα γατάκια δίνονται ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ για να αποφυγουν αυτο ακριβως... tafos
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Ιουν 06, 2011 2:18 pm

NiaR έγραψε:
Snowhite_1812 έγραψε:Ναι ναι το μπαλκόνι πάει για κλείσιμο, όχι μόνο επειδή κάποια στιγμή θα υπάρξουν γατομωράκια, αλλά και για πιο πρακτικούς λόγους Smile

αν δεν το πρόσεξες όλα τα γατάκια δίνονται ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ για να αποφυγουν αυτο ακριβως... tafos

niar δεν νομίζω ότι εννοούσε "γατομωράκια" ότι θα ζευγαρώσουν μεταξύ τους... μάλλον εννοούσε "γατομωράκια" τα ίδια τα γατιά που θέλει να αποκτήσει, γιατί σε ποστ της στην προηγούμενη σελίδα είχε γράψει το παρακάτω:

Snowhite_1812 έγραψε:
Είχα και επιρροή από την καλύτερη μου φίλη η οποία έχει και εκείνη 2 υπέροχα περσικά γατιά που τώρα χρονίσαμε και έτσι αν τελικά θα είμαι εγώ έχω ήδη ενημερωθεί για το από που να τους πάρω την σωστή τροφή (καθώς είναι στειρωμένα) κτηνίατρο κοντά στην περιοχή μου, ειδικευμένος στις γάτες......


BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από NiaR Δευ Ιουν 06, 2011 2:31 pm

BokSurat έγραψε:
NiaR έγραψε:
Snowhite_1812 έγραψε:Ναι ναι το μπαλκόνι πάει για κλείσιμο, όχι μόνο επειδή κάποια στιγμή θα υπάρξουν γατομωράκια, αλλά και για πιο πρακτικούς λόγους Smile

αν δεν το πρόσεξες όλα τα γατάκια δίνονται ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ για να αποφυγουν αυτο ακριβως... tafos

niar δεν νομίζω ότι εννοούσε "γατομωράκια" ότι θα ζευγαρώσουν μεταξύ τους... μάλλον εννοούσε "γατομωράκια" τα ίδια τα γατιά που θέλει να αποκτήσει, γιατί σε ποστ της στην προηγούμενη σελίδα είχε γράψει το παρακάτω:

Snowhite_1812 έγραψε:
Είχα και επιρροή από την καλύτερη μου φίλη η οποία έχει και εκείνη 2 υπέροχα περσικά γατιά που τώρα χρονίσαμε και έτσι αν τελικά θα είμαι εγώ έχω ήδη ενημερωθεί για το από που να τους πάρω την σωστή τροφή (καθώς είναι στειρωμένα) κτηνίατρο κοντά στην περιοχή μου, ειδικευμένος στις γάτες......



ναι , αλλά με μπερδεψε με αυτό που γραψε και το διευκρίνησα blinking
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από eirini! Δευ Ιουν 06, 2011 11:56 pm

Οποτε snow white τωρα ψαχνεις παλι για γατακια? χαριζω αυτες τις 2 υπεροχες ψυχουλες: http://www.gatospito.com/t6938-topic. Ριξε μια ματια
eirini!
eirini!
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 8 εχουν περασει απ τα χερια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Μάιος!!!
Motto : A life spend doing less than all you can would be a waste
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από ellaki Τρι Ιουν 07, 2011 4:58 pm

μιας και σου αρεσουν τα μακρυτριχα χαριζω και γω ενα αγορακι φουντωτο (δεν ειναι ρατσας αλλα φατσας Laughing ) http://www.gatospito.com/t6918-topic
ellaki
ellaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 33
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : τον Σαμ και τον τρελο-Φριφρικο και 9 φιλοξενουμακια!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Pupa και τον Τηλεμαχο
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/11/2010
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τρι Ιουν 14, 2011 12:03 am

I kardoules mou molis figane me tin kenouria tous oikogenia.. Sas euxaristo olous gia tin voithea..
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Ιουν 14, 2011 12:04 am

καλή ζωούλα να έχουν!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τρι Ιουν 14, 2011 12:35 am

To thelo para para para poly!!
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από vaso Τρι Ιουν 14, 2011 1:05 am

Καλή ζωή να έχουν στο νέο τους σπιτάκι!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Ιουν 14, 2011 10:41 am

Καλότυχα να είναι και να περάσουν υπέροχα στο καινούργιο τους σπιτάκι! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Ιουν 14, 2011 12:15 pm

SuperCatz έγραψε:Καλότυχα να είναι και να περάσουν υπέροχα στο καινούργιο τους σπιτάκι! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 322479


+1000 oksmily3
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από alatopiperorikosainos Τρι Ιουν 14, 2011 1:56 pm

gata1980 έγραψε:I kardoules mou molis figane me tin kenouria tous oikogenia.. Sas euxaristo olous gia tin voithea..
Πέστης να γραφτεί στο γατόσπιτο καλε να έχουμε κανά οφθαλμόλουτρο κάθε τόσο! Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 742497
alatopiperorikosainos
alatopiperorikosainos
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Κάτω Γατήσια και ενίοτε Γιάτο...
Αριθμός γατουνίων : 4 γατούνια + 1 γατοσκυλο στην επαρχία! Την Pupa και την Μιλού στην Αθηνα! Το Αλάτι και τη Ρίκα στην επαρχία!Το πιπεράκι και το Θρούμπι πάντα μαζί μου....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα καιιιιιι Ο Λ Α της Μαρίνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/01/2011
Mood : Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια  ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν - Σελίδα 5 Empty Απ: Δυο πανέμορφα Περσικά (τσιντσιλά) πλασματάκια ψάχνουνε για σπίτι Υιοθετηθηκαν

Δημοσίευση από gata1980 Τρι Ιουν 14, 2011 2:33 pm

endaksi Smile ,tha tis stilo link.
gata1980
gata1980
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης