gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

+19
melitta
LAROGATA
natalouko
vaso
Τζούλι το Κατσούλι
SuperCatz
doremi
Πούπσυ
ΚουκουΒάγια
tsili
Anatoli
Fotoula
alex..niaou
Kikiriki
niou
ladycat
NiaR
moukelis
ralou
23 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από NiaR Τρι Μάης 03, 2011 1:08 pm

καλα αποτελέσματα Ραλλου μου kissss
ποτε επιστρέφει η ψων...εεε η Λαιδυ Φρεγια? Embarassed
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Μάης 03, 2011 1:24 pm

Καλα αποτελεσματα Ρουλα μου! kissss
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από vaso Τρι Μάης 03, 2011 2:11 pm

SuperCatz έγραψε:
doremi έγραψε:Καλά αποτελέσματα Ρούλα με τα νέα φάρμακα Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 193169

όσο για την Φρέγια περιμένουμε εναγωνίως να την διαβάσουμε κι έτσι δεν θα καταλαβαίνουμε τη προφορά της. Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 87458

+1000 σε όλα!

Ρουλίτσα μας! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 322479 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 702886 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 322479

+10000 mati

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Kikiriki Τρι Μάης 03, 2011 4:47 pm

Ρούλα καλά αποτελέσματα !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μάης 03, 2011 6:54 pm

Γουντ ιβνινγκ ντιαρ φρενντς!
Θενκ γιου φορ γιορ γουισις, λετ ας χοουπ δατ Ι πειν λες ιν δε φιουτσερ...


Ωπα! ωωωωπα!
Την ψωνισα κι εγω μου φαίνεται...

Η ψων... εεε... η Φρεγια (α ρε Νάνσυ! με κάνεις και γελάω κάθε φορα) εχει επιστρεψει απο το πρωι, εφαγε πρωτα τις γνωστες κροκέτες, αλλά ήταν τόσο λειώμα απο την κουραση, τα μπιρόνια και το τζετ λανγκ που την πήρε ο ύπνος, με τα μουτρα πάνω στο μπολάκι!!! Ουτε κουβέντα δεν μου είπε εκτός απο ενα μασημένο…
"Λιβ μι αλοουν φορ ε γουαιλ μαμυ! Αι γουοντ μαι σλιπ ναου"…
και ξεράθηκε...
Χμ... τουλάχιστον με λέει «Μαμυ» και όχι «ρε μάνα», κάτι είναι κι αυτο...

Κοιμάται απο το πρωι, και μόλις πριν απο λίγο άρχισε να κουνάει ενα μουστάκι, σημάδι ότι συνέρχεται πια σιγά σιγα.
Γυρισε με μια τεράστια Σαμσονάιτ με οικόσημο και ενα ακομα σακ βουαγιάζ, εκτός απο τι δικές της αποσκευες.
Οταν την πήρε ο υπνος, έκανα ότι θα έκανε κάθε μάνα που σέβεται τον εαυτο της.
Ανοιξα τις βαλίτσες της να δω τι έχουν μέσα.
Πρωτο παραξενο.
Η Σαψονάιτ είχε και συνδιασμο και κλειδαριά αλλά όχι και κλειδιά να την ανοιξει κανείς...
Μου μπηκανε ψυλοι στ αυτιά, ποιανου φουκαρα την βαλίτσα αρπαξε κατα λάθος η άθλια η γάτα?????
Ωστόσο απο μέσα ακουγονταν κάποιοι μικροι θόρυβοι ακαθόριστοι...
Πηρα την βαλίτσα και την ακουμπησα στην αποθήκη... Γυρευε τι έχει μέσα!
Χμ....Θα περιμένω να ξυπνησει και θα λογαριαστουμε.

Η δικη της η βαλίτσα είχε μέσα όλα τα ρουχα της σωρο κουβάρι μαζεμένα, δεν περίμενα και τιποτα περισσότερο εδω που τα λέμε!
Εβαλα αμέσως πλυντήριο και έπλυνα τα πάντα, ως και έκείνο το ανεκδιηγητο κίτρινο αδιάβροχο που λέγαμε...
Το καινουριο σακ βουαγιάζ είχε μέσα ενα σωρό σουβενίρ που είχε αγοράσει για τους φίλους της.
Οπως και δυο Τισερτ για μένα και τον πατερα της.

Ε καλά! Ξέρω τα γουστα της... δεν περίμενα και τίποτα εξαντρικ, αλλά αυτο... ;
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Rl_fr_26
Με έπιασε μια στεναχώρια...
Τσερτ με τέτοιας αισθητικης λογότυπο ειχα αγοράσει κι εγω για τον αδελφό μου την πρωτη φορά που ταξίδεψα σ αυτη την πόλη.

Αλλά αυτο ήταν το 1979...No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Τρι Μάης 03, 2011 7:14 pm

Ρούλα ,κουράγιο κορίτσι μου. Τι τα θες , όλο το χαρτζηλίκι της το έκανε μπύρες και φις εντ τσιπς και τουαλέτες για την ίδια αλλά έτσι είναι τα παιδιά . και πάλι καλά να λες. Η άλλη βαλίτσα μ' ανησυχεί εμένα. confused τέλος πάντων καλώς τη δεχτήκαμε τη λαίδη, αντε να έχουμε κι από πρώτο χέρι τα νέα της tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από melitta Τρι Μάης 03, 2011 7:28 pm

Πω, πω, πω Shocked Shocked Shocked

Τώρα το διάβασα όλο αυτό μονορούφι και έχω μείνει άναυδη από το σοκ και δέος.. Τέτοια μεγαλεία το κορίτσι μας, δεν το φανταζόμουνα..

Δυστυχώς η Μελίττα ήταν ανεβασμένη στο ράφι πίσω από την καρέκλα του γραφείου και χωρίς να το πάρω χαμπάρι τα διάβασε και αυτή όλα τα καθέκαστα.. Και τώρα έχει αρχίσει την γκρίνια, μου ζητάει εντατικά μαθήματα αγγλικών, γιατί σου λέει το κορίτσι, πως θα εμφανιστώ στις συγκεντρώσεις της Φρέγιας, πως θα την χαιρετήσω, που το μόνο που ξέρω είναι το "χαω μπου γιου μπου"? Sad Sad

Α, ρε Φρέγια, φωτιές που μας ανάβεις, μια τα εξτένσιονς στην ουρά, μια τα μαθήματα αγγλικών, πανί με πανί θα μείνω..

Ρουλίτσα, περαστικά, μακάρι να κάνουν δουλειά τα νέα φάρμακα kissss
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από alex..niaou Τρι Μάης 03, 2011 7:41 pm

happy2 happy2 happy2 εχω ξεραθει στο γελιο! veryfunny
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Μάης 03, 2011 7:43 pm

Περιμενω να δω τι εχει μεσα η Σαμσοναιτ! tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μάης 03, 2011 10:07 pm

Anatoli έγραψε:Περιμενω να δω τι εχει μεσα η Σαμσοναιτ! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780

+1 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από niou Τρι Μάης 03, 2011 10:27 pm

Ρουλα worship worship worship
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μάης 03, 2011 10:51 pm

Οταν η Φρεγια συνάντησε τον διορισμένο (χμ... ουχι και εκλεγμένο όμως) γάτο της Πρωθυπουργικης κατοικίας.

Ετσι κι αλλιως βεβαια και η Φρεγια πραγματοποιησε αυτη την ανεπίσημη επίσκεψη, επίσης χωρίς οφίκιο εκλεγμένου μέλους του γατοπληθυσμου, απλά σαν μια αυτοχρισμένη πρέσβυρα καλής θέλησης.
Τέλος πάντων, δεν ξέρω ποιος κανόνισε το ραντεβου, εγω δεν είχα ιδέα και έτσι δεν είχα την ευκαιρία να την συμβουλέψω πως να φερθει και τι να πει, μπας και αποκομίσει αυτη η ταλαίπωρη χωρα, η πατριδα της, κάτι. Εστω και μικρο... Εστω και απο τον Πρωθυπουργικο γάτο...
Φρουδα ελπίδα πάντως γιατι διαβάζω ότι ο εν λόγω γάτος δεν είναι το πετ του κάθε πρωθυπουργου, αλλά υπάλληλος του κράτους με ειδικά κονδύλια για την διατροφη και την καλοπέραση του με σκοπό να καταδιώκει τα τρωκτικά που βρίθουν στην περιοχη.
Και όχι! Η λιτότητα δεν έχει φτάσει σε τέτοιο βαθμο σ αυτη την χωρα, που να έχουν αρχίσει να του κόβουν τα επιδόματα!
Ακόμα...
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Rl_fr_28
Να τος λοιπον ο Λάρυ ο τωρινός Πρωθυπουργικος γάτος σε επίσημη φωτογραφία του

Και για να πω την αλήθεια, αυτες τις τρεις μέρες που λειπει με έχουν ζωσει τα φίδια και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα, (προς μεγάλη δυστυχία των φιδιων βέβαια που κοντευουν να γίνουν ψητά blinking )γιατι δεν είμαι κοντά της να την συμμαζεύω και λιγάκι
Οπως ενδεχομένως γνωρίζετε, η κατοικία της Νταουνινγκ Στριτ, παραδοσιακά κατοικία των εκάστοτε πρωθυπουργων της χώρας αυτης, φιλοξενει πάντα αιλουροειδη της ράτσας Catus Felix Caloperasopoulous.
O λογος είνα η υπάρξη τρωκτικων στο σπιτι, οπου φιλοξενουνται κατα παραδοση εδω και εκατοντάδες χρόνια οι Εθνικοι Θυσαυροφύλακες της χωρας και τωρα πλέον οι Πρωθυπουργοι
Το σπιτι φτιαγμενο στα 1680 απο τον Sir George Downing, αποτελει τουριστικο αξιοθέατο και...
ρε μάναααα! Αμαν με τα κλικι κλικι του πληκτρολογίου πια... ακόμα δεν ξυπνησα λέμε... Και για να δω, τι γραφεις εκει...
Αααα! Τι βλακείες είναι αυτές? Τι τους νοιαζουν τους ανθρώπους όλες αυτές οι ιστορικές λεπτομέριες μου λες?

Φρεγια, σκασε και άντε να κάνεις κανένα ντουζάκι να συνέλθεις! Βρωμας απο την απλησιά φουκαριάρα μου!
Σσσσσσσς! Ρε μάνα τι φωνάζεις? Ο πονοκέφαλος μου... Για φέρε καμιά ασπιρίνη να πιουμε πρωτα...
Και μετά, βάλε κάτι ελαφρυ να φάμε και κανένα δυνατο καφε να συνέλθουμε λίγο.

Τι εννοεις παιδι μου «να πιείετε, να φατε και να συνέλθετε»? Ακόμα σε πληθυντικο της μεγαλοπρέπειας μιλάς?
Τι λες ρε μάνα? Για μένα και το Λ....
Shocked Ααααα! Ο Λάρυ! Ο Πρωθυπουργικος γάτος! Ρε μάνα! Ακόμα στη βαλίτσα τον έχεις αφήσει????

Μου κόβεται η χολη και μένω άφωνη
Που έβαλες την βαλιτσα?
Στην αποθηκη, ψελίζω
Η Φρεγια πετάγεται απάνω, φέρνει την βαλίτσα απο την αποθήκη, βγάζει το κλειδι απο την τσέπη της και πληκτρολογεί 58-58-357 στον συνδιασμο της βαλίτσας.
Την ανοίγει και τι βλέπω!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Rl_fr_27
Μέσα στην στραπατσαρισμένη Σαμψονάιτ, ο Λάρυ αυτοπροσωπως, εμφανως ταλαιπωρημένος απο το ταξίδι και τον πολύωρο εγκλεισμό του εκει μέσα, σκάει μύτη και χαμογελάει αμήχανα αλλά ευγενικά.
Μου παίρνει το χέρι και μου το φιλάει και ξεδιπλώνοντας το ταλαιπωρημένο κορμί του το ξαναδιπλώνει σε εθιμοτυπικη υπόκληση!
Μωρη βλαμμενη γατα ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ??? Εκλεψες τον επίσημο γάτο μιας ξένης χωρας? Δεν σκέφτηκες βρε σκατόγατο ότι τώρα θα δημιουργηθεί διπλωματικο επισόδειο? Για να μην πω ότι θα σε κυνηγάει η Ιντερπολ και κάθε αντιγατρομοκρατικη ομάδα διεθνως?
Η Φρεγια βάζει τα χέρια στα αυτιά της, το ίδιο και ο Λάρυ.
Μάνααααα, πιο σιγά... πιο σιγά λέμε... θα σου εξηγησω...!
Τι να μου εξηγησεις μαρη, πως το έκανες αυτο βρε αμυαλη? Τι θα πουμε μαρη στον αρραβωνιαστικο σου τον Πιπη, που ξεροσταλιαζει ο φουκαρας και ράβει το γαμπριάτικο και στην συμπεθέρα που έχουμε αρχίσει να κάνουμε ετοιμασίες???
Πως μπόρεσες μωρη σκατουλα να του το κάνεις αυτο του Πίπη σου???
Ακουσε μαμα, φτιάξε μας εκείνο τον καφε, βάλε μας και καμιά κροκέτα ή καλύτερα καμιά κονσερβουλα για πιο ελαφρια και θα στα εξηγησω εγω όλα!
Οσο για τον Πιπη, μην ανησυχείς. Είναι ενημερος και για την τελευταία λεπτομέρεια του σχεδίου και μάλιστα έριξε στο τραπέζι και κάποιες ιδέες που βοήθησαν πολυ. Αντε! Τραβα τώρα για το φαί και τους καφέδες και μετά θα στα εξηγησουμε όλα
Και προσεχε ε?
Κυρίως ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΘΟΡΥΒΟ!!!

Καθώς απομακρυνόμουν προς την κουζίνα σε πλήρη συγχιση σκεφτόμουν ότι, ότι και να έχει συμβεί πρέπει τουλάχιστον να περιποιηθω όσο πιο καλά μπορω τον επίσημο ξένο μας.
Ειναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω!

Α! ναι! Να πάρω τηλέφωνο και την Μαρία, μηπως και έχει πεσει κάτι στην αντιληψη της. Ποιος ξέρει πόση ωρα μιλαγε η δικιά μου με τον δικο της για να κανονίσουν τα της απαγωγης...
Και άραγε είναι και απαγωγη?
΄Πρεπει να κάνω υπομονη μέχρι να μάθω τα καθέκαστα για να κανονίσω την πορεία μου
Α! Ναι! Να πάρω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ και τον δικηγόρο μου!
pale pale pale pale pale pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Μάης 03, 2011 10:55 pm

tiletheatis grinning4
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Τρι Μάης 03, 2011 11:08 pm

Αχ Ρούλα μου την πατήσαμε με τα σκασμένα τα παιδιά μας. Ακου να δειςτι σκέφτηκαν. Σου λέει έχει κρίση που έχει η χώρα μας , τα γατιά και τα σκυλιά θα παραμιλάνε από την πείνα σε λίγο. Ποιός θα τα προσέξει τα έρμα που κι οι έρμοι οι γατογονείς θα γίνουν Κέιτ Μός από την δίαιτα; Κάτσε σου λέει να απαγάγουμε τον πρωθυπουργικό γάτο να τους εκβιάσουμε στυγνά και στεγνά μη σου πω, για αθρόα παράδοση δωρεάν , απεριόριστη γατοτροφών και σκυλοτροφών σε όλες τις μορφές και ποικιλίες . Θα πήξουν τα πετ σοπ από προμήθειες με ειδικές ετικέτες που θα δηλώνουν ότι θα δίνονται δωρεάν στους γατοσκυλογονείς της χώρας.
Για συνέχισε Ρούλα μου.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Τρι Μάης 03, 2011 11:30 pm

Δεν ξ'ερω Μαρια μου...
Ο Λάρυ μόλις τελείωσε το φαι και το καφεδάκι του με την Φρεγια και άραξαν και τα δύο φαρδιά πλατιά στο κρεβάτι μας...
(χμ... πάλι στους καναπέδες μας βλέπω να κοιμομαστε απόψε!)
Ο ξένος μας δεν μοιάζει φοβισμένος ουτε καταπιεσμένος. Μάλλον αραχτός είναι και βολεμμένος.
Αν δεν πρόκειται για το γνωστο συνδρομο της Στοκχόλμης... μπααα! χλωμο το βλέπω..., γύρευε τι σχεδια υπάρχουν στο μυαλο του καθενός απο τα τρία και ποια κρυφη ατζέντα οδηγει τις σκέψεις τους.
Δυστυχως μετα το φαί έπεσαν και τα δυο εδω για υπνο και αφ ενός δεν τα ξυπνάνε ουτε καμπάνες -αλλωστε του Λάρυ το κοκαλάκι χρειαζόταν ενα αναπαυτικο κρεβάτι μετα απο τόσες ωρες στριμωγμα- αφ εταίρου δεν μπορω να μάθω τίποτα...
Ελπίζω μέχρι το πρωί να έχουν ξεκουραστει και τα δυο τους και να μάθουμε τι ακριβως έγινε.
Μαρία μου... για να πω την αλήθεια από την δικιά μου την τσαουσα όλα θα μπορουσα να τα περιμένω, από τον Πιπη όμως ... τι να πω! Σιγανο ποταμάκι μας προκυπτει κι αυτος...
Αλλά βεβαια... αν δεν ταιριάζανε δεν θα συμπεθαριάζανε αυτά τα δύο!
Ιτ τεικς του, του τανγκο!
tango
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Τρι Μάης 03, 2011 11:40 pm

Οf course my dear,κι ο Πίπης να με μουρμουράει συνέχεια μια για τον μικρό φιλοξενούμενο μια για τον δικό σας φιλοξενούμενο. Τον ένα δεν θέλει να τον βλέπει και τον άλλον θέλει οπωσδήποτε να έρθει από κει να επιβλέπει τι γίνεται.
Βλέπεις , η αγάπη έχει και τη σκοτεινή πλευρά της. αρχίσαμε να ανησυχούμε .
Λες βρε μάνα να της αρέσει καλύτερα ο Λάρυ , πολλά σουξου μουξου έχουν .
Βέβαια από δικές μου πηγές ( τα ποντίκια που λέγαμε στο πρωθυπουργικό οίκημα) ο Λάρυ δεν είναι και τόσο φανατικός γάτος. Δηλ. γατί είναι και πάλι αλλά πως να το πω τώρα μη το κάνουμε και το ποστ PG18, κατάλαβες.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Μάης 03, 2011 11:54 pm

Βρε Ρουλίτσα περαστικά σου ,ελπίζω η νέα αγωγή να σε ανακουφίσει. Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 126539 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 126539
Αλλά βρε κορίτσι και αυτή η Φρέγια σου,τι κόλπα είναι αυτά που σου κάνει,τι τον ήθελε αυτόν [email=κρυό@@λο]κρυό@@λο[/email] εγγλέζο ,χάθηκαν τα δικά μας ντόπια αγόρια?Αν ήθελε εναν Λάρυ σώνει και καλά δεν της έκανε το δικό μας Λαρόγατο,που είναι και πορτοκαλόγατος και χαλβαδάκος και ντόπιο πράγμα βρε παιδάκι μου πως να το κάνουμε.
Άβυσσος η ψυχή των γατιών μας,τι να πούμε και εμείς Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 270712 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 270712 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 270712
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Τετ Μάης 04, 2011 12:08 am

αχ βρε Λαρομαμα! Ας μην περιπλέξουμε τα πράγματα...
Δεν πιστευω ότι το κορίτσι μου έχει τέτοια στο μυαλό της.
Τουλάχιστον όχι απο τότε που ερωτευτηκε σφόδρα τον Πιπη.

Βεβαια, εμένα, τιμη μου και καμάρι μου που τέτοια αγόρια σαν τον Πισσα της Φροσως και τον δικο σου τον Λάρυ αλλά και τον Γκισμο της Βικυς εχουν εκδηλώσει αισθηματα για την κοπέλα μου.
Εκείνη όμως εκει, σταθερή στον Πιπη της.
Γι αυτο και δεν πιστευω ότι το ενδιαφερον της για τον Λάρυ είναι πως να το πω... ερωτικο.
Πιστευω ότι κάτι άλλο συμβαίνει και θα το μάθουμε ελπιζω το πρωί που θα ξυπνησει όλος ο κόσμος!

Και βεβαια ο Λάρυ ο αλλοδαπος είναι όμορφος γάτος -αν και όχι σαν τον δικο σου τον Λάρυ που μπορει να είναι χαλβαδάκος αλλά είναι παπουτσι απο τον τόπο μας βρε αδελφε-αλλά συμφωνω απολύτως για το κρυwκwλwς!
Kαι πως να μην είναι που το μόνο που τρωνε εκεί που βρίσκεται είναι φισ εντ τσιπς και μπυρα?
Που σημειωτέον, την πίνουν και χλιαρη! Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μάης 04, 2011 12:21 am

τετοια εξελιξη δεν την περιμενα ομολογω!!!!!την ατιμη τη φρεγια.......τι σου κανε!!! υπομονη ρουλιτσα!!!!! Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Μάης 04, 2011 12:25 am

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 A ρε Φρέγια! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780


Περιμένουμε με αγωνία τις πρωινές εξελίξεις! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από natalouko Τετ Μάης 04, 2011 11:19 am

Τι έγινε καλέ??? Μάθαμε τίποτα για το σχέδιο τους?? Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μάης 04, 2011 1:54 pm

happy2 happy2 happy2 Το περίμενα βασικά πως θα είχε γατί μέσα η βαλίτσα. happy2 Και αυτός ο Λάρυ είμαι σίγουρη πως δεν απήχθη, απεναντίας ξεγλίστρησε οικειοθελώς από τα προεδρικά μέγαρα, γιατί δεν άντεχε άλλο τόσες υποχρεώσεις το παιδί! happy2 Ήρθε στην Ελλάδα για χόλιντεϊς και βακέησον! happy2 Θα περιμένουμε νέα με αγωνία!!


(Περαστικά εύχομαι και σύντομα να βρείτε τη θεραπεία που θα σε κάνει περδίκι! gatoula )
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από NiaR Τετ Μάης 04, 2011 2:05 pm

Shocked και ψωνισμένη γάτα απο βασιλικό σόι και υψηλός καλεσμένος
ουαου βρε Ρουλα... αντε να τρέχεις να τους υπηρετεις!!!!!!1
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Μάης 04, 2011 2:20 pm

Θα του τραγουδησε η Φρεγια το γνωστο ασμα!
"come to me για να την βρεις, αν γλεντησουμε together η αναμνηση απ' την Greece θα σου μεινει για forever" chorus chorus chorus chorus chorus
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Τετ Μάης 04, 2011 7:55 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 γιατί κάτι μου λέει ότι υπάρχει αυτό το άσμα ασμάτων; scratch
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Μάης 04, 2011 7:57 pm

Καλεεεε δεν το ξερεις?Και βεβαια υπαρχει!


happy2
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Μάης 04, 2011 8:03 pm

Shocked happy2 happy2 happy2 veryfunny veryfunny veryfunny
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Τετ Μάης 04, 2011 8:18 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 party1 ντροπή μου να μη το ξέρω.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 05, 2011 1:00 am

Η Φρεγια τεντωθηκε σε όλο το μηκος του κορμιου της πάνω στο κρεβάτι.
Ο Λάρυ δίπλα της τέντωσε κι αυτος την ανοικονομητη κορμάρα του και ξερογλύφτηκε.
Η ωρα είχε πάει πια 1 το μεσημέρι και ήταν σίγουρο ότι και τα δυο είχαν ξεκουραστει για τα καλά.
Με τα μουτρακια τους πρισμένα απο τον υπνο σαν φράπες, σηκωθηκαν σιγά σιγά και ήρθαν στην κουζίνα.
Εγω πάλι απο το πρωί είχα ετοιμάσει κάθε φαγητό που θα επεδεικνυε στον υψηλο ξένο μας τις ηδονές της Ελληνικης μεσογειακης κουζίνας, όπως κροκέτες στιφάδο, μουσακα με κονσέρβα μοσχαριου και μακαρονάδα μαρινάρα με τόνο γαριδουλες και μύδια.
Για καλο και για κακό είχα φτιάξει και μια χορτόσουπα με κροκετες για μωρα γατάκια, εκείνες τις μικρές, κρατημένες αλ ντεντε, για την περίπτωση που τα στομαχάκια τους ήταν κακοπαθημένα......

αχ! ειμαι πολυυυυ κουρασμένη για....................
.... να συνεχισσσζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ,
νυσταζω.... συγνωμμμμζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
αυριο σας συνεχιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Καληνυχτα................... gotosleep gotosleep gotosleep
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από tsili Πεμ Μάης 05, 2011 7:04 am

Ρούλα μου, καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις. Τι είναι το BLR?


Δε θα επαναληφθώ να πω τι απίστευτα που γράφεις κλπκλπ.

Αυτό που έχω να πω όμως είναι ότι όσο χάλια και αν είμαι ου φάχνεις τη διάθεση.

Φ
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από tsili Πεμ Μάης 05, 2011 7:06 am

πάτησε ο Τσίλι και δεν είχα τελειώσει

Φιλια φιλενάδα, και χαδάκια πολλά στη Φρέγια
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Μάης 05, 2011 8:54 am

ralou έγραψε:Η Φρεγια τεντωθηκε σε όλο το μηκος του κορμιου της πάνω στο κρεβάτι.
Ο Λάρυ δίπλα της τέντωσε κι αυτος την ανοικονομητη κορμάρα του και ξερογλύφτηκε.
Η ωρα είχε πάει πια 1 το μεσημέρι και ήταν σίγουρο ότι και τα δυο είχαν ξεκουραστει για τα καλά.
Με τα μουτρακια τους πρισμένα απο τον υπνο σαν φράπες, σηκωθηκαν σιγά σιγά και ήρθαν στην κουζίνα.
Εγω πάλι απο το πρωί είχα ετοιμάσει κάθε φαγητό που θα επεδεικνυε στον υψηλο ξένο μας τις ηδονές της Ελληνικης μεσογειακης κουζίνας, όπως κροκέτες στιφάδο, μουσακα με κονσέρβα μοσχαριου και μακαρονάδα μαρινάρα με τόνο γαριδουλες και μύδια.
Για καλο και για κακό είχα φτιάξει και μια χορτόσουπα με κροκετες για μωρα γατάκια, εκείνες τις μικρές, κρατημένες αλ ντεντε, για την περίπτωση που τα στομαχάκια τους ήταν κακοπαθημένα......

αχ! ειμαι πολυυυυ κουρασμένη για....................
.... να συνεχισσσζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ,
νυσταζω.... συγνωμμμμζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
αυριο σας συνεχιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Καληνυχτα................... Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 147804 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 147804 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 147804

Ρούλα όλα καλά? Τί ξαφνική νύστα ήταν αυτή? Δεν πιστεύω να σου έριξαν τίποτα στο φαγητό ή στον καφέ σου όσο δεν τα έβλεπες και νόμιζες ότι κοιμόντουσαν.. Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 236755

tsili έγραψε:Ρούλα μου, καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις. Τι είναι το BLR?


Δε θα επαναληφθώ να πω τι απίστευτα που γράφεις κλπκλπ.

Αυτό που έχω να πω όμως είναι ότι όσο χάλια και αν είμαι ου φάχνεις τη διάθεση.

Φ

tsili έγραψε:πάτησε ο Τσίλι και δεν είχα τελειώσει

Φιλια φιλενάδα, και χαδάκια πολλά στη Φρέγια

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 Γεια σου ρε Τσίλι που έχεις και άποψη! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Πεμ Μάης 05, 2011 9:34 am

Εμ βέβαια έχει άποψη το αγόρι το όμορφο. Τι φιλιά και αηδίες και ότι της φτιάχνει το κέφι ; αυτός δηλ. τι κάνει, μπρίκια γανώνει; devil3




happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2








Ρούλα μας kissss worship filaki
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 05, 2011 12:55 pm

Γεια σας κοριτσουδες μου!
Το Τσιλονι μ αγαπάει ρε σεις, σιγα μην εμπόδιζε την μαμα Ειρηνη να μου στείλει τα φιλιά της.
Ενα ατυχημα ήταν που πάτησε το ΕΝΤΕΡ πριν την ωρα του, ως και εγω ως γαταμυθου δεν μπορω να σκεφτω κανένα απολυτως άλλο λόγο να το κάνει.

Ε! ξυπνησα πια κι εγω με ενα κεφάλι καζάνι.
Τωρα... ήταν που πέρασα μια κρίση χτες με το θεματάκι μου... μου έριξαν τίποτα στο φαί μου τα βρωμοπαιδα... ξέρω και γω τι να πω?
Ας είναι
Σας βάζω ξανά την συνέχεια της ιστορίας για να διαβάσετε τι άκουσαν τα αυτιά μου της ταλαίπωρης γυναίκας χθες το απόγευμα:
.........................................................
Η Φρεγια τεντωθηκε σε όλο το μηκος του κορμιου της πάνω στο κρεβάτι.
Ο Λάρυ δίπλα της τέντωσε κι αυτος την ανοικονομητη κορμάρα του και ξερογλύφτηκε.
Η ωρα είχε πάει πια 1 το μεσημέρι και ήταν σίγουρο ότι και τα δυο είχαν ξεκουραστει για τα καλά.
Με τα μουτρακια τους πρισμένα απο τον υπνο σαν φράπες, σηκωθηκαν σιγά σιγά και ήρθαν στην κουζίνα.
Εγω πάλι απο το πρωί είχα ετοιμάσει κάθε φαγητό που θα επεδεικνυε στον υψηλο ξένο μας τις ηδονές της Ελληνικης μεσογειακης κουζίνας, όπως κροκέτες στιφάδο, μουσακα με κονσέρβα μοσχαριου και μακαρονάδα μαρινάρα με τόνο γαριδουλες και μύδια.
Για καλο και για κακό είχα φτιάξει και μια χορτόσουπα με κροκετες για μωρα γατάκια, εκείνες τις μικρές, κρατημένες αλ ντεντε, για την περίπτωση που τα στομαχάκια τους ήταν κακοπαθημένα.
Γκουντ μορνινγκ μιζ Ραλου, γοuατ μπιουτιφουλ and ντιβάιν σμελς αρ καμινγκ φρομ γιορ κουκινγκ!
Θενκς ντιαρ, ντιντ γιου σλιπ γουελ? Αρ γιου χανγκρυ?
Ελα καλε μαμα! Μιλα στα Ελληνικα, ο Λάρυ έχει αποκτήσει κλασσικη παιδεία και ξέρει αρχαία ελληνικα οπότε κουτσα στραβά θα καταλαβαίνει τι του λες.
Οου γιές αγκαπιτη-η μιζ Ρα-αλου. Εγκω-ω καταλαβαίνει λιγκο Ελληνικα, εκεί στο σελτερ από οπου με επελεξαν για την επιση-ημη-η οικία, μας εκπε-εδευαν εις την Ελλη-ηνικη-ην Γλώσσα-α κε-ε γατόθη-ημεν με Ελλη-ηνικη Γραμματεί-εια-α.
«Γατοθη-ημεν»??????!! Α! Μάλλον το αντίστιχο «Ανδρωθηκαμε»εννοεί...
Σκεφτηκα ότι μάλλον πρέπει έτσι κι αλλιως να σας μεταφράζω αυτα που λέει για να μπορείτε να καταλαβαίνετε, άσε που ο εγγραμματος αυτος γάτος μιλουσε τα Ελληνικά αφ ενός σπαστα, αφ εταίρου με Ερασμιακη προφορά και σας βεβαιώνω ότι ήταν σκέτο βάσανο να τα παρακολουθω.
Οπότε σας μεταφέρω τους διαλόγους σε καθημερινη γλώσσα για καλύτερα.

Καθήστε παιδιά μου, σας έχω στρωσει τραπέζι στο σαλόνι, να φάτε και μετά να μου πείτε τι ακριβως συνέβει. Λάρυ καλέ μου, σου έχω ετοιμάσει φαγητά ελληνικά και παραδοσιακα να φας και να ευχαριστηθεις, αλλά και να δεις μια διαφορετικη κουζίνα απο την δικη σας που φημίζεται για την... εεε... χμ... ιδιαίτερη γευση της.
Ο Λάρυ παίρνει θέση στο τραπέζι μαζί με την Φρεγια και τους φέρνω ενα ενα τα φαγητα που έχω φτιάξει.
Οταν όλες οι πιατέλες είναι απλωμένες μπροστά τους –στο καλο μου σερβίτσιο παρακαλω- ο Λάρυ κοιτάζει με γουρλωμένα μάτια και με την απορία αποτυπωμένη πάνω τους.
Φρεγια, σε παρακαλω μου λες ποια είναι τα σουβλάκια? Και τα βρώμικα? Ποια είναι τα βρωμικα? Και εκεινο το κοκκινωπο, μηπως είναι το σπλινάντερο και οι γαρδουμπες? Η μηπως το κοντοσουβλι???
Η Φρεγια σκάει στα γελια και με κοιταει κοροιδευτικα.
Ρε συ μάνα! Τι έφτιαξες εδω? Τι ειναι όλα αυτα τα φαγητα? Ολο τον Τσελεμεντε καθησες και μαγείρεψες???
Οχι ρε Λαρυ φιλε μου, τίποτα απο όλα αυτα που είπες. Εδω είναι το στιφάδο, εδω η μακαρονάδα με θαλασσινα και εδω είναι ο γνωστός μουζάκα, που είνα το μόνο ελληνικο φαί που ξέρετε στας Ευρωπας.
Φάε τωρα απο αυτά και θα σε πάω εγω το βράδυ στον Θαναση για σουβλάκια και για βρωμικα σε μια καντίνα που ξέρω στους Αγ. Αναργυρους. Αμ τι νόμισες? Εδω στα δυτικα προάστια από όλα έχουμε και μετά θα σε πάω σε κάτι μπουζουκια να πιουμε μπόμπες να κάνουμε κεφαλι και να ξετρελαθείς
!

Ο Λαρυ έχει πέσει με τα μουτρα στο φαί, καλά, τροπος του λέγειν «με τα μουτρα» αφου καταφέρνει να τρωει μικρές κομψές μπουκίτσες χρησιμοποιωντας δυο απο τα δαχτυλάκια του προσεχτικά έτσι που ουτε μια σταγονα λιπαρης κοκκινης σάλτσας να μην του ξεφευγει.
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Rl_fr_29
Πάντως όπως είδατε είναι πολυ καλοθρεμένος γάτος, δεν έφαγε και λίγο...
Η Φρεγια δεν χάνει το βλέμμα μου που τον παρακολουθει προσεκτικά.
Σκυβει στ αυτι μου και και μου ψυθιρίζει.
Ασε καλέ μαμα! Ο φουκαράς, απο την μια το σαβουαρ βίβρ του επίσημου τραπεζιου, απο την άλλη οι μικρουτσικες μερίδες που του σερβίρουν ... εχει ψωμολυσάξει!
Τι εννοεί «μικρουτσικες μερίδες»? Δεν το ταϊζουν αυτοι οι άνθρωποι το γατί? Α παπα!
Αγαπητη κυρία Ραλου, δεν φαντάζεστε ποσο ευχαριστηθηκα το φαγητό σας. Αλλωστε είναι η πρωτη φορά που δεν πρέπει να το κυνηγησω για να το φάω.
Ααα! Η οικονόμος του σπιτιου μου, δεν μου δίνει ουτε κομματάκι απο την Γιορκσαιρ πουτινγκ της, αν δεν της παραδωσω τουλάχιστον ενα τρωκτικο την ημέρα.
Αφήστε που αν δεν το κάνω, μου κόβουν το πριμ παραγωγικότητας και άστε τα να πάνε...ουτε μια χλιαρη μπυρίτσα δεν μου δίνουν με το φαγητο μου
!

Πωπωπω! Τι ακουω... Α! Μα γι αυτο δεν μας χωνεύουν εμάς τους Ελληνες ολοι οι Ευρωπαίοι.
Οι δικοι μας δημόσιοι υπάλληλοι (και οι ιδιωτικοι πολλές φορές εδω που τα λέμε), δίνουν το κακό παράδειγμα στος δικους τους...
Τέλος πάντων, ας μην αφήσω το μυαλο μου να τρέξει σε τετοια μονοπάτια, εδω έχουμε να εξιχνιάσουμε μυστηριο μέγα!
Ο Λάρυ έπλυνε τα ακροδαχτυλα του στο μπολάκι με το ροδόνερο που του είχα δίπλα στο πιάτο του.
Η Φρεγια, ασυνηθιστη σ αυτο, βουτηξε την μουσουδα της να το πιει και αμέσως τίναξε το κεφαλι της με αηδία.
Απο μακριά της έδωσα να καταλάβει την χρήση του και τσαλαβουτηξε κι αυτη τα δικά της χέρια στο μυρωδάτο υγρο.
Μάζεψα το τραπέζι και περίμενα.
Λοιπον παιδιά μου για πέστε μου, πως έγινε και ο Λάρυ βρέθηκε στο σπίτι μας?
Να καλε μαμα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Πεμ Μάης 05, 2011 1:03 pm, 2 φορές συνολικά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μάης 05, 2011 1:02 pm

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 876780
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης