gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

+19
melitta
LAROGATA
natalouko
vaso
Τζούλι το Κατσούλι
SuperCatz
doremi
Πούπσυ
ΚουκουΒάγια
tsili
Anatoli
Fotoula
alex..niaou
Kikiriki
niou
ladycat
NiaR
moukelis
ralou
23 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μάης 10, 2011 9:37 am

ralou έγραψε:Μπααα!
Μάλλον έχει παρει ύφος που λέει:
Γμ την τυχη μου! Ουτε μια στιγμη δεν μ αφήνουν ησυχη .

Και δυστυχως έχει δίκιο...
Το τι ζουληγμα τρωει αυτες τις μέρες, δεν λέγεται.
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 270712 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 270712 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 270712

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 986261 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 986261 Δεν το νομίζω να λέει "γμ την τύχη μου"!

Μάλλον "ευχαριστώ την τύχη μου" λέει! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 742497 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουλ 26, 2013 10:54 am

Εχουν περασει πανω απο δυο χρονια απο τον βασιλικο γαμο και διαβαζοντας την ιστορια σκεφτομαι μελαγχολικα οτι αυτο που εγραψα καπου οτι "στην Αθηνα εχουμε 15% ανεργια" αποτελει τετοιο αναχρονισμο που ποναει...
Κι αυτα που εγραφα για την γατα μου... ολα αυτα τα γλυκολογα και τους επαινους... χμ... τα διαβασε και η ιδια φαινεται και βαλθηκε να με διαψευσει κανοντας τα μπρατσα μου ριγε καθε φορα που τολμω να την παρω αγκαλια.

Ας ειναι...

Ειχα γραψει τοτε οτι η Φρεγια βρίσκεται στην 5491η θέση στην σειρα διαδοχής για το θρόνο.
Πραγμα που αλλαξε τωρα με την γεννηση του Γεωργιου - Αλεξανδρου - Λουδοβικου που χωθηκε σφηνα στην 3η θεση και πλεον η Φρεγια μας βρισκεται στην 5492 θεση στην σειρα διαδοχης.
Μουτρωσε, γκρινιαξε, εστειλε γραμμα στην συγγενισσα της Λαιδη Φρανσις και τελικα τα καταφερε και της εστειλαν προσκληση να παει στο Λονδινο για να γνωρισει απο κοντα τον διαδοχο.
Βεβαια ηταν ταξιδι αστραπη, οι μακροχρονιες φιλοξενειες ειναι απο τα πρωτα πραγματα που εκοψε η λιτοτητα και μην ακουτε τι λενε και σ αυτη την χωρα η κριση χτυπαει την πορτα.
Η Φρεγια βεβαια ηταν απαρηγορητη και μουτρωμενη σ ολη την δυαρκεια του, αλλα εκανε την αναγκη φιλοτιμια και χαμογελασε στο βασιλικο μωρο.
Smile 
Ωστοσο, ολοι το καταλαβαν οτι την μιρλα και την γκρινια που συνοδευαν το mood της δεν θα τα αντεχαν πολυ και τελικα η Κειτ και ο Πριγκιπας συμφωνησαν να βγαλουν μια φωτογραφια μαζι της για να την εξευμενισουν.
Κι εκεινη δεχτηκε αλλα με την βασικη προϋποθεση οτι θα εκανε η ιδια την σκηνοθεσια και το ολο στησιμο της.
Ετσι λοιπον φωτογραφηθηκε με τους  γαλαζοαιματους  και απεκτησε το πολυτιμο σουβενιρ της απο το γεγονος.
Ιδου:
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Rv_roy10
Της ειπα οτι αυτη ηταν μεγαλη τιμη που της εκαναν και η Κειτ πολυ ευγενικη που δεχτηκε να την κρατησει στην βασιλικη αγκαλια της.
Η ιδια  σχολιασε:
-Πφφφ! Σιγα! Η αγκαλια του μπαμπα μου ειναι πιο αναπαυτικη!
arrogant arrogant arrogant 
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από moukelis Παρ Ιουλ 26, 2013 3:17 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 26, 2013 4:15 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
oksmily3 oksmily3 oksmily3 
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Παρ Ιουλ 26, 2013 10:38 pm

Άξια η βασιλική διάδοχος, άξια!!! oksmily3 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
Αλλά ακόμα πιο άξια, όπως πάντα, η Ραλλού μας!!filaki 
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Παρ Ιουλ 26, 2013 11:02 pm

Ευχαριστουμε! Ευχαριστουμε!

Τωρα εγω να χαρω ή να κλαψω βρε παιδια?
Μπορει να ηταν ταξιδι αστραπη αλλα σημερα το απογευμα μου ηρθε ο λογαριασμος...No 
Αχ! Η κριση δεν χαριζει καστανα, ακομα και οι βασιλικες οικογενειες εχουν πια καβουρια στην τσεπη τους...!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 27, 2013 12:17 am

καταπληκτική δουλεια, Ρούλα!!! happy2 
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Ιουλ 27, 2013 7:38 am

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
το απόλαυσα!!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από tsili Σαβ Ιουλ 27, 2013 9:59 am

Tέλειοhappy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης