gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

+54
alex..niaou
Debbie4ever
vaso
Smokys
Mary-Fish
Δ²
funambolo
Karamela
otz
nikos_x
marea
Λιλούκι
f.m123
Naerdiel
kat-cats
Μαυρογατος
Bijoux743
mpoulaalekoula
zaharitsa
houlieta
polina4smile
koneko
Dreamer
my kristi
marsy-mona
Maskotaki
Sisy
flokatoula
za(cat)istas
LAROGATA
Πούπσυ
tralala
lamprini
uptight
vickypop
Kikiriki
nelly 's mother
alexia54
Λιαννα
kounelaki
alexandrakicat
aiorasky
doremi
Chouzouris
aporw
crescent_moon
NiaR
Anatoli
XIONIS
moukelis
natalouko
dianna.claudia
SuperCatz
Φωτεινή
58 απαντήσεις

Σελίδα 19 από 29 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουλ 11, 2012 6:15 pm

Και τα φακελακια sheba τα εχει ο σκλαβενιτης 1+1 δωρο.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από nikos_x Τετ Ιουλ 11, 2012 6:19 pm

Μιας κ πιασαμε τις προσφορες...
Σε πολλα πετσοπ εχουν τις proplan συσκευασιες 400γρ 1+1δωρο.

Επισης ρε παιδια βρισκεται πουθενα purina ONE του 1μιση κιλου?
Εγω μονο 800γρ.
nikos_x
nikos_x
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 + 1 που γαυγίζει
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : The dog did it!
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουλ 11, 2012 6:22 pm

Μηπως να ανοιγαμε ενα θεμα με τις προσφορες που βρισκουμε?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από nikos_x Τετ Ιουλ 11, 2012 6:24 pm

+1 oksmily3
nikos_x
nikos_x
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 + 1 που γαυγίζει
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : The dog did it!
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουλ 11, 2012 6:25 pm

Αντε Νικο, ανοιξε το! tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Τετ Ιουλ 11, 2012 7:03 pm

Anatoli έγραψε:Μηπως να ανοιγαμε ενα θεμα με τις προσφορες που βρισκουμε?
Εχει ξαναγίνει... http://www.gatospito.com/t8603-topic#604629
tafos tafos
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Τετ Ιουλ 11, 2012 7:51 pm

Δήμητρα δοκίμασε τις gourmet diamond, έχουν ολόκληρα κομματάκια μέσα και είναι σε ζελέ. Πάρε και αυτές με τις γαρίδες, οι δικές μου τρελάθηκαν!
Και οι gold είναι ωραίες, μυρίζουν πολύ ωραία, αλλά είναι όλα πολτοποιημένα νομίζω (δε θυμάμαι και σίγουρα γιατί έχω πάρει 200 διαφορετικές γκουρμέ), και εγώ προτιμώ να βλέπω αυτούσια τα κομματάκια.
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Τετ Ιουλ 11, 2012 9:49 pm

f.m123 έγραψε:Δήμητρα δοκίμασε τις gourmet diamond, έχουν ολόκληρα κομματάκια μέσα και είναι σε ζελέ. Πάρε και αυτές με τις γαρίδες, οι δικές μου τρελάθηκαν!
Και οι gold είναι ωραίες, μυρίζουν πολύ ωραία, αλλά είναι όλα πολτοποιημένα νομίζω (δε θυμάμαι και σίγουρα γιατί έχω πάρει 200 διαφορετικές γκουρμέ), και εγώ προτιμώ να βλέπω αυτούσια τα κομματάκια.

Γράφουν τα συστατικά τους πάνω (ή σε κάποιο σάιτ); Θέλω να ξέρω αν φαίνονται καλύτερες ή ανάλογες με τις schesir, αφού έχουν ίδια τιμή... (οι οποίες schesir και applaws made in thailand...με ό,τι αυτό συνεπάγεται σε ορμόνες κλπ. tafos )

Σκεφτόμουν μήπως τους το "γύριζα" σε πιο υγρή τροφή για να κόψω ή να περιορίσω τις κροκέτες συστηματικά. Ομως οικονομικά δεν παίζει να δίνω 2 schesir την ημέρα. Γι'αυτό ρώτησα για αυτές τις γερμανικές, είναι πολύ πιο οικονομικές και σε πρώτη φάση φαίνονται καλούτσικες. Αλλωστε, πού ξέρω τι σκ.. skatovroxi έχουν και οι κροκέτες μέσα; Απλώς θα ήθελα όσο γίνεται να φαίνονται τα κομμάτια κρέατος ή ψαριού που περιέχει η κονσέρβα, όπως στις schesir. Από την άλλη, σήμερα από το πολύ νερό που της έβαλα στη σουπίτσα της μου έκανε τον πρώτο της εμετό και μετά την έβγαλε με κροκέτες που της πέφτουν πιο ελαφριές... Τρελό γατί!!
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:24 am

dimitroula έγραψε:
f.m123 έγραψε:Δήμητρα δοκίμασε τις gourmet diamond, έχουν ολόκληρα κομματάκια μέσα και είναι σε ζελέ. Πάρε και αυτές με τις γαρίδες, οι δικές μου τρελάθηκαν!
Και οι gold είναι ωραίες, μυρίζουν πολύ ωραία, αλλά είναι όλα πολτοποιημένα νομίζω (δε θυμάμαι και σίγουρα γιατί έχω πάρει 200 διαφορετικές γκουρμέ), και εγώ προτιμώ να βλέπω αυτούσια τα κομματάκια.

Γράφουν τα συστατικά τους πάνω (ή σε κάποιο σάιτ); Θέλω να ξέρω αν φαίνονται καλύτερες ή ανάλογες με τις schesir, αφού έχουν ίδια τιμή... (οι οποίες schesir και applaws made in thailand...με ό,τι αυτό συνεπάγεται σε ορμόνες κλπ. tafos )

Σκεφτόμουν μήπως τους το "γύριζα" σε πιο υγρή τροφή για να κόψω ή να περιορίσω τις κροκέτες συστηματικά. Ομως οικονομικά δεν παίζει να δίνω 2 schesir την ημέρα. Γι'αυτό ρώτησα για αυτές τις γερμανικές, είναι πολύ πιο οικονομικές και σε πρώτη φάση φαίνονται καλούτσικες. Αλλωστε, πού ξέρω τι σκ.. skatovroxi έχουν και οι κροκέτες μέσα; Απλώς θα ήθελα όσο γίνεται να φαίνονται τα κομμάτια κρέατος ή ψαριού που περιέχει η κονσέρβα, όπως στις schesir. Από την άλλη, σήμερα από το πολύ νερό που της έβαλα στη σουπίτσα της μου έκανε τον πρώτο της εμετό και μετά την έβγαλε με κροκέτες που της πέφτουν πιο ελαφριές... Τρελό γατί!!
Δεν αντέχουν το πολύ νερό στην τροφή τους πολλές γάτες, είναι απόλυτα φυσιολογικό που σου έκανε εμετό. Δοκίμασε τις δόσεις, παιξε με την ποσότητα του νερού για να βρεις αυτό που της κάνει και φρόντισε η σούπα να είναι κρύα σχετικά όταν της τη δίνεις, ούτε χλιαρή.
σίγουρα θα υπάρχει λίστα με τα συστατικά στη σελίδα της gourmet, ψάξτο λίγο στο γκούγκλε!
Εγώ τις έκοψα τις σεσίρ, αφού δεν έχουν ταυρίνη, καλύτερα να τους δίνω κοτόπουλο σκέτο παρά το ίδιο πράγμα με 1,25Ε τη μέρα κόστος tafos
Δοκίμασε και τις bozita ή τις mjau που λέγαμε και φαίνονται καλές, ή αλλιώς ετοίμαζε μόνη σου κανά γεύμα για να τους δίνεις όταν δεν έχεις λεφτά. Δες και εδώ http://ndb.nal.usda.gov/ndb/foods/show/1?fg=&man=&lfacet=&format=&count=&max=25&offset=&sort=&qlookup=
ένα καταπληκτικό σάτι που μου έστειλε η Ηρώ με τα στοιχεία που χάνονται με το μαγείρεμα. Ανοίγει νέους ορίζοντες στην ολοκληρωμένη μαγειρευτή διατροφή blinking
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:30 am

Μερσί Φλώρα μου!
Οι Schesir τελικά γράφουν πως έχουν ταυρίνη - κάποιες γεύσεις- απλώς δεν είναι πλήρης τροφή.
Τελικά με τα εμβόλια των κοριτσιών έβγαλες άκρη;
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:35 am

dimitroula έγραψε:Μερσί Φλώρα μου!
Οι Schesir τελικά γράφουν πως έχουν ταυρίνη - κάποιες γεύσεις- απλώς δεν είναι πλήρης τροφή.
Τελικά με τα εμβόλια των κοριτσιών έβγαλες άκρη;
Προς το παρόν όλα καλά, δεν έχουν παρουσιάσει τίποτα περίεργο αλλά ξέχασα να κοιτάξω το αυτοκόλλητο για να το βγάλω φωτό, είχαμε και κόσμο στο σπίτι και τρέχω όλη μέρα. Θα το δω αύριο σίγουρα, θα το θυμηθώ και θα το βγάλω φωτό να το δείτε! Πάντως τους έκοψα τα νύχια σήμερα μόνη μου, πωπωωωωω ήταν τόοοοοσοο δύσκολο να κόψεις τα νύχια σε μια γάτα τελικά! happy2
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:42 am

Ωραία τότε. Την Earthborn την τρώνε; Τι τα ταϊζεις τώρα;
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:45 am

dimitroula έγραψε:Ωραία τότε. Την Earthborn την τρώνε; Τι τα ταϊζεις τώρα;
Την έρθμπορν την έφαγαν μόνο όταν την είχα αφήσει στο μπολ τη νύχτα και πείνασαν και δεν βρήκαν ρουαγιάλ (επίτηδες Smile είμαι υποχθόνια Smile )
Που σημαίνει ότι μια χαρά την τρώνε αλλά καλόμαθαν τα χαμένα με τις καλαμποκίσιες angry2
Τώρα τα ταϊζω ρουαγιάλ μέχρι να τελειώσει και μετά θα αρχίσω έρθμπορν και κονσέρβες, και κανά κουταλάκι γιαουρτάκι για να μην παρουσιάσει πρόβλημα το εντεράκι τους. Άλλη λύση δεν υπάρχει!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:59 am

Δες εδώ τη λογική της αλλαγής: https://www.youtube.com/watch?v=uZv0Pvm-b8o
λέει να μην το αφήσεις να πεινάσει γιατί όταν είναι 'εθισμένη' μια γάτα σε μια τροφή που της αρέσει, μπορεί να κάνει και απεργία πείνας και να μην τρώει την καινούρια (με ό,τι αυτό συνεπάγεται για το συκώτι...)
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 12, 2012 3:11 am

dimitroula έγραψε:Δες εδώ τη λογική της αλλαγής: https://www.youtube.com/watch?v=uZv0Pvm-b8o
λέει να μην το αφήσεις να πεινάσει γιατί όταν είναι 'εθισμένη' μια γάτα σε μια τροφή που της αρέσει, μπορεί να κάνει και απεργία πείνας και να μην τρώει την καινούρια (με ό,τι αυτό συνεπάγεται για το συκώτι...)
την ξέρω καλέ την τακτική της αλλαγής της τροφής! Razz Αυτή την κτηνίατρο την έχω δει σε πολλά βιντεάκια!
Δεν το φοβάμαι αυτό, γιατί τα δικά μου προτιμούν πολύ περισσότερο την κονσέρβα και τα φαγητά μου από τις κροκέτες. Οπότε όποια κροκέτα και να τους δώσω, αν δουν ότι δεν υπάρχει άλλη ευκαιρία για φαγητό, θα τη φάνε στο τέλος! Αν όχι, έχω plan B και plan c για να μην πάθουν τίποτα από την ασιτία!
Πάντως πιστεύω ότι είναι όπως τα μάθεις. Αν τα μάθεις από μικρά να τρώνε ο,τι υπάρχει στο πιάτο γιατί αυτό έχει, τέλος, θα φάνε ο,τι τους δώσεις. Αν υποκύψεις και τους δίνεις ο,τι θέλουν... Δεν πρόκειται να μάθουν ποτέ και δε θα επιβιώσουν με οποιαδήποτε άλλη μορφή τροφής.!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από nikos_x Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:05 am

Αν όχι, έχω plan B και plan c για να μην πάθουν τίποτα από την ασιτία!
Θα τους βαλεις ορο? Razz

Εμενα το καλο μου το παιδι τρωει ΟΤΙ μπει στο πιατο. Δεν μου εχει αρνηθει κροκετα μεχρι στιγμης. Και τωρα την tonus σαν να μην αλλαξε τιποτα. Φτου φτου mati

Οσο για την ασιτια...Μην υπερβαλλετε. Ουτε το οτι τα μπουκωνουμε στο φαι καθε μερα ειναι καλο.
nikos_x
nikos_x
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 + 1 που γαυγίζει
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : The dog did it!
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από koneko Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:58 am

Οντως, υπαρχουν εκτροφεις που τα ταιζουν 6 μερες την εβδομαδα (ειχα δει ενα εκτροφειο βεγγαλης που εκανε κατι τετοιο το οποιο ταιζε ωμα). Εγω μια μερα την εβδομαδα του δινω 2 γευματα αντι για 3 και αλλες φορες του δινω ενα μικρο γευμα το πρωι, ενα μεγαλο το μεσημερι και ενα κανονικο το βραδυ και αντιστροφα. Αν ζουσε εξω δεν θα ετρωγε x γραμμαρια ημερησιως. Ασε που μπορει να περνουσε μερα (ή μερες) που να μην ετρωγε καθολου. Εγω παντως ειμαι υπερ της τακτικης της πεινας σε γατια που δεν τρωνε την τροφη τους με οριο το 1 24ωρο. Αν δεν φαει τιποτα για 24 ωρες, τοτε δινω 1 γευμα με την προηγουμενη τροφη, αλλα με μειωμενη την ποσοτητα του, ωστε να αποφυγουμε τον κινδυνο ηπατικης λιπιδωσης, αλλα να μην χορτασει εντελως για να αναγκαστει να φαει και απο την αλλη τροφη.
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:42 pm

koneko έγραψε:Οντως, υπαρχουν εκτροφεις που τα ταιζουν 6 μερες την εβδομαδα (ειχα δει ενα εκτροφειο βεγγαλης που εκανε κατι τετοιο το οποιο ταιζε ωμα). Εγω μια μερα την εβδομαδα του δινω 2 γευματα αντι για 3 και αλλες φορες του δινω ενα μικρο γευμα το πρωι, ενα μεγαλο το μεσημερι και ενα κανονικο το βραδυ και αντιστροφα. Αν ζουσε εξω δεν θα ετρωγε x γραμμαρια ημερησιως. Ασε που μπορει να περνουσε μερα (ή μερες) που να μην ετρωγε καθολου. Εγω παντως ειμαι υπερ της τακτικης της πεινας σε γατια που δεν τρωνε την τροφη τους με οριο το 1 24ωρο. Αν δεν φαει τιποτα για 24 ωρες, τοτε δινω 1 γευμα με την προηγουμενη τροφη, αλλα με μειωμενη την ποσοτητα του, ωστε να αποφυγουμε τον κινδυνο ηπατικης λιπιδωσης, αλλα να μην χορτασει εντελως για να αναγκαστει να φαει και απο την αλλη τροφη.

Μου είχε πει κτηνίατρος (σοβαρός, από κλινική) ότι στη γάτα το συκώτι εκφυλίζεται στις 3 ημέρες ασιτίας, ενώ στο σκύλο και στον άνθρωπο περίπου στον ένα μήνα...Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό.
Κι εμένα η δική μου τρώει ό,τι μπει στο πιάτο της με εξαίρεση μια φορά που της έβαλα μοσχάρι (δεν το πολυσυμπαθεί) με βραστά λαχανικά, έγλειψε λίγο και το άφησε. Αν βεβαίως στο πιάτο της μπουν 2 ή 3 διαφορετικά τρόφιμα, θα διαλέξει αυτό ή αυτά που της αρέσουν περισσότερο blinking
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από koneko Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:08 pm

dimitroula έγραψε:

Μου είχε πει κτηνίατρος (σοβαρός, από κλινική) ότι στη γάτα το συκώτι εκφυλίζεται στις 3 ημέρες ασιτίας, ενώ στο σκύλο και στον άνθρωπο περίπου στον ένα μήνα...Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό.
Κι εμένα η δική μου τρώει ό,τι μπει στο πιάτο της με εξαίρεση μια φορά που της έβαλα μοσχάρι (δεν το πολυσυμπαθεί) με βραστά λαχανικά, έγλειψε λίγο και το άφησε. Αν βεβαίως στο πιάτο της μπουν 2 ή 3 διαφορετικά τρόφιμα, θα διαλέξει αυτό ή αυτά που της αρέσουν περισσότερο Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 517937

μια γατα η οποια δεν ειναι παχυσαρκη, ενδεχομενως αντεχει και για μεγαλυτερο διαστημα χωρις τροφη. Οταν ειχα παει στον κτηνιατρο τον δικο μου επειδη δεν ετρωγε για 3-4 μερες (ειχε φαει μερικες κουταλιες τροφη, αλλα σε γενικες γραμμες δεν ετρωγε παρολο που ειχε ορεξη να φαει), του ειπα οτι ανησυχω για ηπατικη λιπιδωση μου ειπε να μην ανησυχω γιατι μετα απο 5-6 μερες υπαρχει κινδυνος. Αυτο που ακουγεται για το ενα 24ωρο αφορα κυριως υπερβαρες γατουλες. Ο δικος μου δεν ειναι υπερβαρος, αλλα προτιμω να μην τον αφηνω για πανω απο 24 ωρες νηστικο γιατι φοβαμαι μην αφυδατωθει λογω του οτι δεν πινει καθολου νερο (btw, εχω να τον δω να πινει νερο εδω και πολλες εβδομαδες Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 997391 ).

Αυτο το κανει και ο δικος μου πολλες φορες με την τροφη του, αλλα στο τελος αναγκαζεται και τρωει και τα υπολοιπα γιατι πειναει και βλεπει οτι δεν προκειται να του δωσω κατι αλλο. Το μοσχαρι το λατρευει ο δικος μου Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 270712 Ψητο της εχεις δωσει; Μπορει να της αρεσει περισσοτερο. Ετσι ξεκινησε να το τρωει ο δικος μου και τωρα το τρωει ωμο, βραστο, ψητο και τηγανητο Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 270712 Το αλλο που μου κανει ειναι να φτυνει τα κομματακια απο χονδρους. Αυτο το κανει συνηθως οταν δεν πειναει πολυ και δεν τρωει λαιμαργα Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 986261
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Debbie4ever Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:17 pm

nikos_x έγραψε:Μιας κ πιασαμε τις προσφορες...
Σε πολλα πετσοπ εχουν τις proplan συσκευασιες 400γρ 1+1δωρο.

Αυτή παίρνουμε εμείς! Θέλω ένα σακουλάκι κάθε 4 μέρες! Ανάλογα πόσο τρώει! Και κονσέρβα Gourmet Gold! Είναι κομματάκια σε κόκκινη σάλτσα! Όπως είπε η Φλώρα έχουν πολύ ωραίο άρωμα και μετά γλύφεται ολόκληρος!

Ευτυχώς το δικό μου δεν σνομπάρει τις κροκέτες αν φάει κονσέρβα! Το λέω επειδή έχω δει κάποιες κοπέλες να λένε ότι το κάνουν τα γατάκια τους! Μόλις φάει κονσέρβα και μετά του βάλω κροκέτες τις έχει φάει κι αυτές!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:54 pm

Γιατι του παιρνεις τοσο μικρη συσκευασια και τρεχεις καθε 4 μερες. Παρτου μεγαλυτερη, θα σου ερχεται πολυ πιο οικονομικα.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Debbie4ever Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:07 pm

Η μεγάλη δεν συμφέρει οικονομικά! Ενώ η προσφορά 1+1 με συμφέρει και έτσι παίρνω 5 κι έχω 10!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:13 pm

Τωρα με την προσφορα ναι, αλλα ανευ προσφορας φανταζομαι η μεγαλη θα ερχεται πιο οικονομικα ανα κιλο προιοντος.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από Debbie4ever Πεμ Ιουλ 12, 2012 2:20 pm

Μέχρι να κόψουν την προσφορά θα τον έχω στειρώσει και θα του έχω αλλάξει ήδη τροφή! Smile Οπότε δεν αγχώνομαι!
Debbie4ever
Debbie4ever
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : Δύο. Το θηρίο και την γλύκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χούλιο, Ρίκυ, Ερμής
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 12, 2012 6:17 pm

nikos_x έγραψε:
Αν όχι, έχω plan B και plan c για να μην πάθουν τίποτα από την ασιτία!
Θα τους βαλεις ορο? Razz

Εμενα το καλο μου το παιδι τρωει ΟΤΙ μπει στο πιατο. Δεν μου εχει αρνηθει κροκετα μεχρι στιγμης. Και τωρα την tonus σαν να μην αλλαξε τιποτα. Φτου φτου mati

Οσο για την ασιτια...Μην υπερβαλλετε. Ουτε το οτι τα μπουκωνουμε στο φαι καθε μερα ειναι καλο.
όχι, θα τους την ανακατέψω με κονσέρβα και μιας και είναι χαϊβανάκια θα τη φάνε κι αυτή μαζί με την κονσέρβα happy2 happy2
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Ιουλ 12, 2012 8:56 pm

ξερετε την τροφη Josera???
την πηρα τις προαλλες στις τατα κ ξετρελαθηκαν,κ πετσοπας μου ορκιστηκε οτι ειναι πολυ καλη κ η μαρια-μουσουδα μου ειπε οτι κ αυτη την εδινε στο ρουντυ αρκετο καιορ κ ηταν ευχαριστημενη..
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουλ 12, 2012 9:53 pm

alex..niaou έγραψε:ξερετε την τροφη Josera???
την πηρα τις προαλλες στις τατα κ ξετρελαθηκαν,κ πετσοπας μου ορκιστηκε οτι ειναι πολυ καλη κ η μαρια-μουσουδα μου ειπε οτι κ αυτη την εδινε στο ρουντυ αρκετο καιορ κ ηταν ευχαριστημενη..
Άλεξ, τί κάνει η Μαρία? Έχει χαθεί τελείως! Ο Ρούντυ? Όλα καλά? Χαιρετίσματα και φιλιά να της δώσεις όταν επικοινωνήσετε.

Την τροφή που λες δεν την ξέρω..
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από aporw Πεμ Ιουλ 12, 2012 10:28 pm

Aν λες την josicat της josera (http://www.pet4u.gr/Product/4306/josicat) ναι την ξέρω! Την παίρναμε για τα αδεσποτάκια! Είναι πολύ καλή για τα λεφτά της! Smile
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Παρ Ιουλ 13, 2012 10:56 am

Την josιcat την παίρνω για τα γατιά που έχουμε στον κήπο και για τον Τζουτζού. Έψαξα πολύ να βρω μια ξηρά που να είναι καλή, να είναι για στειρωμένα και να είναι οικονομική γιατί ο πλυθησμός είναι μεγάλος!!! Smile Smile Smile
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alex..niaou Παρ Ιουλ 13, 2012 10:59 am

ειναι η culinesse της josera(δν θυμαμαι αν γραφει κ josicat επανω),για στειρωμενα κ οντως οικονομικη,αλλα λογικα ειναι καλυτερα να τρωνε αυτη αντι την purina One που τους επαιρνα απο το σουπερ μαρκετ,τοσο αντεχει το πορτοφολι μου για πετ σοπ..
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Παρ Ιουλ 13, 2012 11:01 am

alex..niaou έγραψε:ειναι η culinesse της josera(δν θυμαμαι αν γραφει κ josicat επανω),για στειρωμενα κ οντως οικονομικη,αλλα λογικα ειναι καλυτερα να τρωνε αυτη αντι την purina One που τους επαιρνα απο το σουπερ μαρκετ,τοσο αντεχει το πορτοφολι μου για πετ σοπ..
Δεν ξέρω αν είναι οι ίδιες, αλλά σου λέω οτι αυτή που δίνω είναι πολύ καλή!!! Smile Smile Smile
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alex..niaou Παρ Ιουλ 13, 2012 11:02 am

να δες τη σακουλα στο λινκ,δεν ειναι η josicat αλλα αφου ειναι της ιδιας εταιριας...
http://www.izideal.co.uk/p7654992/josera-emotion-culinesse-2-x-10-kg/
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από natalouko Παρ Ιουλ 13, 2012 11:15 am

alex..niaou έγραψε:να δες τη σακουλα στο λινκ,δεν ειναι η josicat αλλα αφου ειναι της ιδιας εταιριας...
http://www.izideal.co.uk/p7654992/josera-emotion-culinesse-2-x-10-kg/
Δεν την ξέρω την συγκεκριμένη αλλά καλή θα είναι αφού είναι της ίδιας εταιρίας!! Smile Smile
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alekan Κυρ Αυγ 19, 2012 11:40 am

Πολλές καλησπέρες στους έμπειρους γατογονείς.
Μία ερώτηση: Ξηρή τροφή της applaws, έχει χρησιμοποιήσει κάποιος;
http://www.applaws.co.uk/cat_dry.php
alekan
alekan
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/08/2012
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 Empty Απ: Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1

Δημοσίευση από alexandrakicat Κυρ Αυγ 19, 2012 12:39 pm

Η applaws ειναι κορυφη!Δεν νομιζωνα χασεις εαν την παρεις.
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Γατο-τροφές: κριτική και αξιολόγηση Νο1 - Σελίδα 19 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 19 από 29 Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης