gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

+19
MHTSI
Iwanna
ladycat
NiaR
Maro
alexia54
marestros
Fotoula
nosyparker
melitta
marmanga
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
XIONIS
SuperCatz
Λιαννα
Silmaril
Chouzouris
Anatoli
maroulah
23 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Σεπ 04, 2010 8:49 pm

Οκ.. εναλλακτικά λοιπόν υπάρχει και η κρυογενική... μπορεί αντί να κουρέψει, να καταψύξει την γάτα μέχρι να μεγαλώσουν τα μωρά...

ΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΟΒΑΡΟΙ???????

Στ' αλήθεια, νομίζω ότι η γατούλα πρέπει να δοθεί για υιοθεσία σε ένα σπίτι στο οποίο θα μπορεί να ζήσει ως φυσιολογικό γατί. Παρακαλώ ΜΗΝ κουρέψετε το γατί. Αντεδείκνυται εντελώς.... είναι ένα βασανιστήριο. Δώστε μας μια φωτογραφία μήπως και βρεθεί κάτι.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από alexia54 Κυρ Σεπ 05, 2010 12:31 am

Anarwtiemai giati kaneis de leei auto pou oloi skeftomaste.........

angry2 innocent lipothymia fight2 rainbow



.............................................................................................................................
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 05, 2010 2:14 am

Δλδ τί σκέφτεσαι Αλεξία...? ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 71431 ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 56971
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 05, 2010 4:09 pm

maroulah, θα μας τιμήσετε με μια απάντηση?


Έχουμε ρωτήσει 2 φορές αν η γατούλα είναι κοντότριχή ή μακρύτριχη και επιπλέον σας έχει ζητηθεί πολλές φορές από πολλά μέλη ν' ανεβάσετε φωτογραφίες της γατούλας.

Η λύση δεν είναι ούτε το κούρεμα ούτε το μπαλκόνι για να ζήσει μια ψυχή.

Επομένως, αφού η αρχική σας σκέψη ήταν να δοθεί και μπήκατε αποφασισμένη να βρεθεί σπίτι για τη γατούλα, θα κάνετε σε όλους τη χάρη ν' ανεβάσετε φωτογραφίες ώστε να φτιαχτεί αγγελία και να προωθηθεί?


Ευχαριστώ
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Σεπ 05, 2010 4:27 pm

http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=68538
tafos tafos
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από nelly 's mother Κυρ Σεπ 05, 2010 5:07 pm

ladycat έγραψε:http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=68538
tafos tafos

Έλεος....Το είδα...δηλαδή είναι απίστευτο...
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Κυρ Σεπ 05, 2010 5:41 pm

Το μόνο που θέλω να σχολιάσω από αυτό το τόπικ είναι οι υπέροχες φωτογραφίες από τα γατάκια με τα μωράκια που δεν είχα δεί. Πραγματικά τρυφερές. Κατά τ΄άλλα με κάλυψαν τα περισσότερα μέλη κ ειδικά η Βίκυ κ η Μελίτα.
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Κυρ Σεπ 05, 2010 5:55 pm

nelly 's mother έγραψε:
ladycat έγραψε:http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=68538
tafos tafos

Έλεος....Το είδα...δηλαδή είναι απίστευτο...

Ουδέν σχόλιον
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από nelly 's mother Κυρ Σεπ 05, 2010 6:00 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:
nelly 's mother έγραψε:
ladycat έγραψε:http://www.parents.gr/forum/showthread.php?t=68538
tafos tafos

Έλεος....Το είδα...δηλαδή είναι απίστευτο...

Ουδέν σχόλιον

Μα τι μπορεί να πει κάποιος...Μου έρχονται ανατριχιαστικές ανθρώπινες αντιστοιχίες. Αν μιλούσαμε γαι παιδί, που ΠΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ, η όλη αντιμετώπιση είναι τραγική. Έχω πάθει σοκάρα.
nelly 's mother
nelly 's mother
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Γατήνα
Αριθμός γατουνίων : 6 , πάντα 6 Μαστοράκι μου...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πριν
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και μια αφέγγαρη νύχτα θα πάρω τη σκοτεινή Λιλού να τσαρκάρουμε σύριζα στα στηθέα
Motto : Η ζωή δεν είναι πρόβα, είναι παράσταση
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/08/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Σεπ 05, 2010 8:09 pm

Νομίζω ότι η αναφορά της κοπέλας στο άλλο φόρουμ ήταν πολύ πιο "φιλοζωϊκή" από αυτή στο δικό μας που με έκανε να απαντήσω έτσι... Και μιλάω για τις απειλές για "πέταγμα στο δρόμο".... Σε κάθε περίπτωση όμως, απορω πώς υπάρχουν άνθρωποι που κουρεύουν τα γατιά τους.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Σεπ 05, 2010 8:16 pm

δεν μπορουν ολοι να μας καταλαβουν πιστεψε με βικ
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 05, 2010 8:18 pm

Εγώ απορώ πώς μετά από 6 χρόνια συμβίωσης, κάποιος μπορεί να σκεφτεί να πετάξει μια ψυχή, ένα μέλος της οικογένειάς του, στο δρόμο.

Φιλοζωϊκή αναφορά? Με κουβέρτες στο μπαλκόνι?
Δεν θα το έλεγα..

Και όσο και να κουρευτεί μια γάτα, μαλλί αφήνει, όπως άφηνε και ο Gizmo που είχε κουρευτεί αναγκαστικά λόγω των κόμπων που είχε όταν τον είχαν βρει.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Κυρ Σεπ 05, 2010 8:20 pm

Chouzouris έγραψε:Νομίζω ότι η αναφορά της κοπέλας στο άλλο φόρουμ ήταν πολύ πιο "φιλοζωϊκή" από αυτή στο δικό μας που με έκανε να απαντήσω έτσι... Και μιλάω για τις απειλές για "πέταγμα στο δρόμο".... Σε κάθε περίπτωση όμως, απορω πώς υπάρχουν άνθρωποι που κουρεύουν τα γατιά τους.

Νομίζω ότι είδα την ίδια ημερομηνία γραφής και στο άλλο Forum και πιστεύω ότι έγραψε μετα από εδω γι΄αυτό ήταν φιλικός ο λόγος της.
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από flokatoula Κυρ Σεπ 05, 2010 10:13 pm

@##$%^^&&*&%$΅@@!!#@$%^

Θα μπορούσα να γεμίσω μια παράγραφο με βρισιές. Δεν αντέχω άλλο. Μια χαρά της τα είπατε της "φιλόζωης" κυρίας που δεν την πάλεψε με τις υπερμάχους του φόρουμ και είπε να πει τον πόνο της στην άλλη πλευρά των Μαμάδων που έχουν βρει τον φανταστικό τρόπο να συμβιώνουν με ζώα τα χρυσά μου. Να ξυρίζουν γάτες και να τις βγάζουν στο μπαλκόνι. ΧΙΛΙΕΣ φορές δρόμος. Ποιά η διαφορά? Θα βρεθεί ξανά μια από όλες εμάς να τη σώσει ή θα πάει στο γατοπαράδεισο που πολύ καλύτερος μου ακούγεται από αυτά τα σπίτια..

Όταν με το καλό γίνω μανούλα θα πάρω μεγάλη κούνια να χωράνε οι γάτες μου. Που να τις καλούσα σπίτι μου όλες αυτές που δεν έχω μαγειρέψει φαί χωρίς τρίχα μέσα.
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από alexia54 Κυρ Σεπ 05, 2010 10:36 pm

Chouzouris έγραψε:Νομίζω ότι η αναφορά της κοπέλας στο άλλο φόρουμ ήταν πολύ πιο "φιλοζωϊκή" από αυτή στο δικό μας που με έκανε να απαντήσω έτσι... Και μιλάω για τις απειλές για "πέταγμα στο δρόμο".... Σε κάθε περίπτωση όμως, απορω πώς υπάρχουν άνθρωποι που κουρεύουν τα γατιά τους.

Η παρατηρηση σου ειναι σωστη, οντως εκει δεν απειλει να πεταξει τη γατουλα στο δρομο αλλα αν διαβασεις πιο προσεκτικα, θα δεις οτι εχει μια ανεση να πεταει τα ζωα στο δρομο.. Στο ποστ της εκει λεει πως μαζεψε το γατακι μικρουλι με την προοπτικη να το μεγαλωσει κ μετα να το αφησει ελευθερο. Ελευθερο...? Ελευθερο=στο δρομο. Δεν προκειται για αυθαιρετο συμπερασμα, διοτι στη συνεχεια λεει επι λεξη πως καθως μεγαλωνε το γατακι, το λυποταν να το ξαναπαρατησει στο δρομο. Το λογικο δεν ειναι βρε παιδια οταν μεγαλωνεις ενα ζωο, το οποιο βλεπεις πως για χ,ψ λογους οτι δε θες να το κρατησεις, μετα οταν παει 2-3 μηνων, να ψαξεις να του βρεις ενα καλο σπιτι? Η γυναικα αυτη γιατι να σκεφτεται οτι αφου το βοηθησε να μεγαλωσει λιγο (αφου το χαρηκε οταν ηταν μωρο που ηταν μικρουλι/γλυκουλι/φουντωτουλι) επειτα να το παρατησει, αντι να του βρει ενα σπιτι? Ποιος πραγματικα φιλοζωος παιρνει ενα γατακι/κουταβακι με την προοπτικη να το μεγαλωσει και αφου το εχει χαρει οσο ειναι μικρουλι, μετα να το πεταξει στο δρομο???
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από Chouzouris Κυρ Σεπ 05, 2010 10:56 pm

Νομίζω ότι δεν νομιμοποιούμεθα να καταδικάζουμε. Ο καθένας έχει βγάλει τα συμπεράσματά του. Τουλάχιστον η συγκεκριμένη αναζητά μία λύση... έστω και χρησιμοποιώντας λάθος λέξεις. Φανταστείτε πόσοι άλλοι υπάρχουν που απλώς τα πέταξαν στο δρόμο μόλις γεννήθηκε το μωρό τους. Έτσι, αυτή τη στιγμή προέχει να βρεθεί ένα σπίτι για τη γατούλα. Και γι' αυτό πρέπει να βοηθήσουμε όλοι, αν φυσικά η maroulah μας δώσει μία φωτογραφία.
Το Γατόσπιτο παρόλο που δεν εγκρίνει τέτοιες συμπεριφορές, ωστόσο δεν τις κατακρίνει. Ο λόγος είναι ένας: για να υπάρξουν και στο μέλλον άτομα σαν την maroulah που θα ζητήσουν να βρουν μία διέξοδο και δεν θα πετάξουν απλώς τη γάτα. Γι' αυτό παρακαλώ να είμαστε πιο διαλλακτικοί. Σκοπός μας δεν είναι να χαρακτηρίσουμε την maroulah, αλλά να βοηθήσουμε την γατούλα.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από alexia54 Κυρ Σεπ 05, 2010 11:17 pm

εχεις δικαιο απλα καποιες συμπεριφορες ειναι πολυ προκλητικες. τελος παντων, μακαρι να συνεργαζοταν το συγκεκριμενο μελος ωστε να μπορουσε να βρεθει μαι λυση και να βοηθηθει τοσο η γατουλα, οσο και η ιδια...
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από marestros Δευ Σεπ 06, 2010 12:05 am

alexia54 έγραψε:εχεις δικαιο απλα καποιες συμπεριφορες ειναι πολυ προκλητικες. τελος παντων, μακαρι να συνεργαζοταν το συγκεκριμενο μελος ωστε να μπορουσε να βρεθει μαι λυση και να βοηθηθει τοσο η γατουλα, οσο και η ιδια...

δεν μπορουμε να κρινουμε ανθρωπους, και ειδικα ανθρωπους που δεν ξερουμε. πολλες φορες μπορει να γινουμε κι εμεις προκλητικοι ακομα και δικιο να εχουμε.

ας προσπαθησουμε να βρουμε μια λυση αν γινεται.

το να κουρευτουν οι γατες προφανως δεν ειναι λυση γιατι για τις γατες το τριχωμα λειτουργει εντελως διαφορετικα απο οτι στους σκυλους.
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από MHTSI Δευ Σεπ 06, 2010 1:12 am

Poso dikio exeis .... Fotoula.
Oops kapou exasa thn apanthsh sou ...opws kai na exei dikio exeis Laughing
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 06, 2010 1:20 am

Τί έγινε το ποστ της Φωτούλας?
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από marestros Δευ Σεπ 06, 2010 1:23 am

SuperCatz έγραψε:Τί έγινε το ποστ της Φωτούλας?


+295876396

μηπως το εσβησε η ιδια?
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από Fotoula Δευ Σεπ 06, 2010 2:05 am


___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ

Δημοσίευση από psika Τετ Σεπ 08, 2010 2:35 am

maroulah έγραψε:
Silmaril έγραψε:Προσωπικά ο,τι πόσταρα το πόσταρα οχι για να αλλάξω γνώμη στην κοπέλα, ήταν απο το πρώτο της ποστ σαφές το τι ήθελε (και φυσικά προτιμώ τον τρόπο που επέλεξε απ' το να πεταχτεί "η γάτα" στον δρόμο) ΑΛΛΑ επειδή ο απαξιωτικός τρόπος που αναφέρθηκε στο γεγονός οτι γάτες κοιμούνται με μωρά με έθιξε...
Και ναι, ο μικρός μου δεν έχει πάθει ούτε συνάχι ούτε μια φορά στους 21 μήνες ζωής του, κι ας έχει μεγαλύτερο αδερφάκι να πηγαινοέρχεται σε σχολείο, νοσοκομείο κλπ.
Η αποστείρωση κάνει κακό στα παιδιά...
Μακάρι η γατούλα να βρει ενα καλό σπίτι και αγάπη, όλοι θα βοηθήσουμε σ' αυτό κι εγω πρώτη. Απλά ως μάνα οφείλω να της θέσω αυτό το πράγμα υπόψη...Μεγαλώνει ενα παιδάκι και σε λίγο θα έρθει κι ενα δεύτερο. Ασχετα απο τη γάτα και τα ζωα γενικότερα πρέπει να τους δώσει την ευκαιρία να χτίσουν με πιο φυσικό τρόπο το ανοσοποιητικό τους.
Αυτά...
Περιμένουμε φωτό!

Δεν ειμαι τρελη με μικροβια και ειμαι υπερ να μεγαλωνουν τα παιδια με ζωα με αναγκαζετε να επαναλαμβανομαι ξερω τα θετικα αν δεν τα ηξερα το γατι θα ειχε φυγει απο τοτε που ημουν εγκυος που ακουγα απο τον καθενα το μακρυ και το κοντο του για τις γατες και τσατιζομουν γιατι μιλουσαν χωρις να ξερουν.Το να μην θελω την γατα να κοιμαται με το παιδι μου ειναι δικο μου θεμα εσυ αμα θελεις βαζε τα να πινουν και γαλα παρεουλα εγω δεν θελω δεν ειναι δικια μου η επιλογη η δικια σου αντιστοιχα? Εγω δεν κατεκρινα αυτους που βαζουν τα μωρα με τα ζωα απλα ελεγα οτι με φρικαρει η εικονα το παιδι μου με την γατα.Εκει που αλλαζω το παιδι να καθεται η γατα ε οχι δεν το θελω σιχαινομαι ρε παιδακι μου τι να κανω ειμαι σιχασιαρα εγω θα με κατακρινεται και για αυτο πια ΕΛΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ

Εγώ το μόνο που θέλω να πω είναι ότι αν δεν μπορείτε να έχετε πια αυτό το ζωάκι σπίτι σας για τους δικούς σας λόγους απλά προσπαθείστε να του βρείτε ενα σπιτάκι άλλο και μην το παρατήσετε στο δρόμο γιατί ενώ ένα αδέσποτο θα ψάξει για φαί γιατί έτσι έχει μάθει, το γατάκι σας επειδή έχει συνηθίσει να βρίσκει έτοιμο το φαί δεν καταλαβαίνει την αλλαγή αυτή,θα μαραζώσει απο στενοχώρια επειδή θα του λείπετε και θα κάτσει σε ένα σημείο και θα ψοφήσει από την πείνα και αυτό το λέω γιατί έχω ακούσει και από άλλες περιπτώσεις ότι αυτό έχουν κάνει ζώα που έχουν εγκαταληφθεί. Οι πιθανότητες να ζήσει είναι μηδαμινές παρα μόνο αν το μαζέψει κάποιος άλλοςΚαι μην θυμώνετε με αυτά που γράφει ο κόσμος απλά είναι περίεργο που την έχετε 6 χρόνια γιατί είναι πολλά χρόνια ειδικά για μια γατούλα, η μισή ζωή της! Και εγώ πιστεύω ότι στο τέλος άμα την δώσετε θα το μετανοιώσετε απλά τώρα είστε λίγο αγχωμένη. Ανεξαρτήτως το τι θα κάνετε εγώ το μόνο που θέλω να πω είναι να μην γίνεται εσείς η αιτία ένα αθώο πλασματάκι να βασανιστεί και να ψοφήσει με βάναυσο τρόπο, βρισκόμενο ξαφνικά στον δρόμο από ένα σπίτι που παλιότερα το θέλανε, πρώτον γιατί στο τέλος αφού θα ξεαγχωθείτε θα έχετε τύψεις και δεύτερον γιατί πραγματικά πιστέψτε με είναι ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΜΕΓΑΛΗ πάρα πολύ μεγάλη να γινόμαστε η αιτία έστω και άθελά μας να βασανίζονται ζώα, το έχω δει στην πράξη αυτό που λέω. Για αυτό για εμένα αφού νοιώθετε πλέον έτσι για το γατάκι να βρείτε έναν καλό άνθρωπο να το χαρίσετε. Και πραγματικά μακάρι να μπορούσαμε να το πάρουμε όσοι ασχολιόμαστε με ζώα αλλά ο καθένας από εμάς που ασχολέιται έτσω και λίγο έχει το λιγότερο 3 με 4 γατάκια. Είμαι σίγουρη πάντως ότι θα βρεθεί κάποιο άτομο απλά θέλει λίγη προσπάθεια.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης