gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

+22
XIONIS
tsili
mirloon
Πούπσυ
melitta
Fotoula
Pepita
Kikiriki
manto
marmanga
purina
SuperCatz
Marcos
NiaR
niou
flokatoula
markello
Maro
gatoras
ladycat
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Παρ Φεβ 19, 2010 11:52 pm

markello έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 73558 Εμένα μου άρεσε και το Μελιττακι Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 992867

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Παρ Φεβ 19, 2010 11:58 pm

Εμένα μου άρεσαν όλα!!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Φεβ 20, 2010 12:42 am

Tι υπεροχη η στολη της Νεφλιτσας Ραλουκα μου!!!! Σε υπερευχαριστουμε!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 702886 Πραγματι τονιζει τις ματαρες της και ειναι και ταιριαστη με τη στολη χανουμισσας που ειχα φτιαξει παλιοτερα για μενα!!!! Ουτε να το΄ξερες!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Φεβ 20, 2010 1:31 am

Η Μάρω έχει δίκιο, όλα ήταν κορυφαία! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 178227
Μπράβο ralou! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 719932
Ασπασία, η Νεφέλη ως χανούμ μπουρέκ είναι τρελό γκομενάκι! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 505265
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Φεβ 20, 2010 1:33 am

Μάρω, συγχαρητήρια για το βραβείο!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 977566
La France et Zouzou j'aime!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Σαβ Φεβ 20, 2010 11:43 am

Maro έγραψε:Εμένα μου άρεσαν όλα!!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 501866

+1!

και συγχαρητηρια για τοΤο αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 0808-0710-1512-5017!


Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ladycat Σαβ Φεβ 20, 2010 12:44 pm

ειναι γατοπληκικα ολα τα κοριτσια το ευχαριστηθηκαν τρελλα κ η τια μου ειπε οτι θελει να ερθει παλι
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Δευ Φεβ 22, 2010 12:48 pm

ralou έγραψε:Επίλογος #6/9
Το πούλμαν ετοιμαζόταν να φύγει, μέτρησα κεφάλια, τόσες μέσα στο όχημα, τόσες θα μείνουν, τόσες έφυγαν πιο πριν…
Παναγιά μου…! Μου λείπει μία!
Τρέχω στο σαλόνι και ανακαλύπτω την Φρέγια να έχει πιάσει την κουβέντα με την Ντίνο που είναι ακόμα αραχτή στο πάνω μέρος της πόρτας!!! Μα είναι δυνατόν! Εκεί πάνω την έβγαλε όλη την νύχτα;!
Προσπαθώ να την κατεβάσω, αλλά εκείνη με μια απλούστατη κίνηση, κάνει ένα αεροπλανικό και προσγειώνεται ασφαλής στα πόδια μου! Μόνο που δεν χειροκρότησα όπως κάνουν στους πιλότους όταν πετυχαίνουν μια ομαλή και άνετη προσγείωση.
«Καλέ κα ralou! Πως κάνετε έτσι; Εύκολο είναι σιγά μην θέλω βοήθεια να κατέβω. Μην ανησυχείτε, πέρασα τέλεια και μου άρεσε πολύ το σπίτι σας, τόσο καλά που το έβλεπα από εκεί πάνω. Αν φροντίσετε και αυτό το θεματάκι με την καθαριότητα… διότι δεν ξέρετε πόσα φαίνονται από εκεί πάνω, π.χ. τα πιο ψηλά ράφια της βιβλιοθήκης σας. Αλλά ήμουν ο.κ. βοήθησε και η Σιλα που είναι μανούλα σε κάτι τέτοια και όλα καλά! Και του χρόνου να μας καλέσετε ξανά να διασκεδάσουμε!»
Το limo-bus φεύγει, το σπίτι βουβαίνεται σχεδόν μετά από τόσα ξεφωνητά και σαματά.
Τον Τσίλι τον έστειλα σπίτι του με ξεχωριστό όχημα, μόνο του. Που να τον αφήσω να φύγει με όλα τα κορίτσια; Κομματάκια θα τον έκαναν οι λυσσάρες και θα τα μοιράζονταν μεταξύ τους για σουβενίρ!
Τον φίλησα και του είπα να προσέχει.
Μου απάντησε:
«κα ralou να με ξανακαλέσετε στο πάρτι των κοριτσιών! Μπορεί η Φρέγια να μην με θέλει αλλά ήταν κάτι άλλα γκομενάκια εδώ χτες, που ήταν μπουκιά και συχώριο!»
Ειρήνηηηηη!
Στον στέλνω και κάνε ότι νομίζεις…
Δεν το περίμενα αυτό από το καμάρι σου…


Μπαίνω μέσα και βουτάω τον Μάρκελοαπό τον γιακά.
Εσένα Μάρκελε δεν σου λέω τίποτα! Να πας να τα ακούσεις από την μάνα σου, που θα έχει ξυπνήσει και θα σε ψάχνει. Άντε! Τα κατάφερες και την έκανες πάλι και αν σε είχε τιμωρήσει τα Χριστούγεννα γύρευε τι θα σου κάνει τώρα!
Λοιπόν! Πάρε την γουρούνα και σπίτι σου γρήγορα.
Και μην πάρεις τηλέφωνο την Φρέγια, γιατί της το έχω πάρει ήδη! Μόνο με σύννεφα καπνού θα επικοινωνείτε από εδώ και πέρα! Να το ξέρεις!
Ο Μάρκελος με κοίταξε πονηρά και λιγάκι συνωμοτικά, όπως θα κοιτούσε ένας νεαρός που βλέπει μια μεσήλικη γυναίκα σε υστερία να του φωνάζει αλλά που ο ίδιος γνωρίζει ότι την έχει του χεριού του γιατί, ότι και να λέει… τον αγαπάει!
Τα κοστούμια:
Η Ντίνο, τι άλλο θα ντυνόταν από πιλότος; Εκεί ψηλά που της αρέσει να ανεβαίνει συνέχεια τα κέρδισε τα φτερά της!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Iiiii_12
Ο Τσίλι… Ο Τσίλι με τα δερμάτινα και τους κοιλιακούς περήφανα εκτεθειμένους, μετά την γυμναστική που του έκανε η μαμά του!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Iiiii_11 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Tsili_10
Ο Μάρκελος με την σιδερένια μπάλα που την αντικατέστησε με…τόπι!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Markel11
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Markel12

Πάνω στην ώρα εμφανίστηκαν και τα αγόρια της οικογένειας της Λουλούς και της Πατούσας οδηγώντας το ιδιωτικό τους αυτοκίνητο.
Χμ… Νομίζω ότι η μαμά τους το κέρδισε κι αυτό στο ΚοπηΤηΠίτα … που να θυμάμαι πια με τόσα δώρα που κέρδισε! Αλλά έτσι είναι! Η Τύχη βοηθάει τους τολμηρούς!
Ήρθαν λοιπόν να παραλάβουν τις γυναίκες της οικογένειας και με την ευκαιρία να κάνουν μια πρωινή βόλτα στην γειτονιά μας.
Ο πατέρας Τεζόρο βοήθησε την Λουλού να μπει στο αυτοκίνητο κρατώντας αβρά το κομψό ποδαράκι της, ενώ ο θείος Snow πήρε στην αγκαλιά του το κοιμισμένο ακόμα Πατουσάκι και το πήγε στο αυτοκίνητο, πριν κάτσει στο τιμόνι.
«Παναγία μου! Τι τέλεια, μονιασμένη αλλά και πανέμορφη οικογένεια είναι αυτή», σκεφτόμουν όσο με αποχαιρετούσαν και με ευχαριστούσαν για το πάρτι.
«Ζωή να ʽχετε κουκλιά μου», ευχήθηκα με την παλιά ξεχασμένη ευχή που έλεγε και η μαμά μου.

To Πατουσάκι αποφοίτησε και δείχνει πολύ περήφανο με το Diploma του!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Patous10
Η μαμά Λουλού, φόρεσε γυαλιά και ένα κομψό φουλάρι Ηermes και ήταν η τέλεια Jakie O!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Loulou11
Συνεχίζεται..............


Λοιπόν για να βάλουμε τα πράματα στη θέση τους.
Εγώ στο πάρτυ της Φρέγιας έστειλα έναν πολύ καλοανναθρεμένο και καθωσπρέπει κύριο.

Μου γύρισε αλήτης και αυθάδης..
Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση, όσο και να τον καλύπτετε ηθικός αυτουργός είναι ο Γιακουμής!!! (μπορεί και σε δεύτερο ρόλο η Φρέγια , αλλά σε τέτοια συμπεριφορά μόνο άντρας θα τον παρέσυρε, μπορεί λίγο και ο Μαρκέλλος)
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 22, 2010 2:26 pm

Αχ! αμετανόητες εσεις οι αγορομάνες!
Πάντα κάποιος άλλος φταίει.
Και βεβαια όχι ενα κορίτσι... αλίμονο.
Ενα κακό αγόρι φταίει! Η και δύο!
Ειρήνη...
Αφού σου λέω, η δικιά μου τα οργάνωσε όλα! Δεν θυμάσαι που τον είχε καλέσει στο χάπενινγκ; Τι νόμιζες δηλαδή πως θα ήταν το χάπενινγκ; Να χορεψουν τα ... παπάκια;
Μην τα βαζουμε τωρα με τα ξένα παιδια!

Αλλά δεν έγινε πια και κανένα κακό. Λίγες μέρες θα του κρατήσει η αυθάδεια και μετα θα γίνει πάλι καλό παιδί.
Ειναι ακόμα τα μυαλά του φουσκωμένα, με τόσα κορίτσια να τον θαυμάζουν! Τι να κάνει κι αυτός;
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Δευ Φεβ 22, 2010 5:34 pm

Καλά, η αλήθεια είναι ότι έχεις ένα δίκιο ,τι να κάνει κι αυτός!

Απλά υπέθεσα ότι ο Γιακουμής λόγο και ιστορικού (εδώ μέχρι και τρομοκρατική ενέργεια έχει κάνει), ήταν ο υπαίτιος.Συγγνώμη Μιακουμή.

Τη Φρέγια για χαζοβιόλα μας την πλασσάρεις, που να φανταστώ ότι έχει τόσο πονηρό μυαλό!!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Δευ Φεβ 22, 2010 5:37 pm

tsili έγραψε:Καλά, η αλήθεια είναι ότι έχεις ένα δίκιο ,τι να κάνει κι αυτός!

Απλά υπέθεσα ότι ο Γιακουμής λόγο και ιστορικού (εδώ μέχρι και τρομοκρατική ενέργεια έχει κάνει), ήταν ο υπαίτιος.Συγγνώμη Μιακουμή.

Τη Φρέγια για χαζοβιόλα μας την πλασσάρεις, που να φανταστώ ότι έχει τόσο πονηρό μυαλό!!


Πότε έγινε αυτό???
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 22, 2010 5:39 pm

melitta έγραψε:
tsili έγραψε:Καλά, η αλήθεια είναι ότι έχεις ένα δίκιο ,τι να κάνει κι αυτός!

Απλά υπέθεσα ότι ο Γιακουμής λόγο και ιστορικού (εδώ μέχρι και τρομοκρατική ενέργεια έχει κάνει), ήταν ο υπαίτιος.Συγγνώμη Μιακουμή.

Τη Φρέγια για χαζοβιόλα μας την πλασσάρεις, που να φανταστώ ότι έχει τόσο πονηρό μυαλό!!


Πότε έγινε αυτό???
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 703780 Δε θυμάμαι.....
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Δευ Φεβ 22, 2010 5:42 pm

tsili έγραψε:Καλά, η αλήθεια είναι ότι έχεις ένα δίκιο ,τι να κάνει κι αυτός!

Απλά υπέθεσα ότι ο Γιακουμής λόγο και ιστορικού (εδώ μέχρι και τρομοκρατική ενέργεια έχει κάνει), ήταν ο υπαίτιος.Συγγνώμη Μιακουμή.

Τη Φρέγια για χαζοβιόλα μας την πλασσάρεις, που να φανταστώ ότι έχει τόσο πονηρό μυαλό!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Ζήλεψε ο Τσίλι, επειδή ο Γιακουμής μάζεψε περισσότερα φιλοδωρήματα απ'τα κορίτσια, γι'αυτό τα λέτε αυτάΤο αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 43833!
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 22, 2010 8:48 pm

manto έγραψε:
tsili έγραψε:Καλά, η αλήθεια είναι ότι έχεις ένα δίκιο ,τι να κάνει κι αυτός!

Απλά υπέθεσα ότι ο Γιακουμής λόγο και ιστορικού (εδώ μέχρι και τρομοκρατική ενέργεια έχει κάνει), ήταν ο υπαίτιος.Συγγνώμη Μιακουμή.

Τη Φρέγια για χαζοβιόλα μας την πλασσάρεις, που να φανταστώ ότι έχει τόσο πονηρό μυαλό!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Ζήλεψε ο Τσίλι, επειδή ο Γιακουμής μάζεψε περισσότερα φιλοδωρήματα απ'τα κορίτσια, γι'αυτό τα λέτε αυτάΤο αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 43833!

Αυτό είναι αλήθεια, αλλά μην ξεχνάτε ότι τα χρήματα που μαζεύτηκαν, παραδόθηκαν μέχρι τελευταίου λεπτου στον μη κερδοσκοπικό οργανισμό "το χαμόγελο του Γατιου" !
Οπότε, πολλά ή περισσότερα τι σημασία έχει.

Για μετρηστε εσεις οι δύο μαμάδες, ποσα μπιλιετάκια με τηλέφωνα κοριτσιών μάζεψε ο καθένας!
Με ονοματα παρακαλώ!
Εκεί θα φανεί ο πιο επιτυχημένος!

Οσο για την Φρεγια, τι να πω! Με ξεγέλασε η σκατούλα!
Αμα σας βάλω αύριο την φωτό του Χανιμπαλ που έβγαλα θα δείτε τι αγόρια μπορεί και ρίχνει η μουνταλού μου!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Τρι Φεβ 23, 2010 8:17 am

Ρε παιδιά , ο Γιακουμής δεν έχει ντυθεί τρομοκράτης ζωσμένος πυρομαχικά, θα με τρελλάνετε τώρα?

Ναι περιμένουμε φωτο Χανιμπαλ.

Και ναι ζήλεψε ο Τσίλι αλλά αύτό δεν αναιρεί τα γεγονότα. Ο Γιακουμής είναι πιο ξεβγαλμένος
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 11:23 am

tsili έγραψε:Ρε παιδιά , ο Γιακουμής δεν έχει ντυθεί τρομοκράτης ζωσμένος πυρομαχικά, θα με τρελλάνετε τώρα?

Ναι περιμένουμε φωτο Χανιμπαλ.

Και ναι ζήλεψε ο Τσίλι αλλά αύτό δεν αναιρεί τα γεγονότα. Ο Γιακουμής είναι πιο ξεβγαλμένος
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 524496Ποτέ!

Nαι, τον έχω περάσει και 3 χέρια με μαλακτικό....(έχει γίνει πολύ απαλός!)
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 23, 2010 12:39 pm

Οχι μωρέ! Ο Γιακουμής δεν φοράει στολή τρομοκράτη!
Γεια την ακρίβεια ο Γιακουμής πήρε την στολή του από αυτόν:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Zardoz
Αλλά την έβαψα μαύρη για να ταιριάζει με το κονσεπτ!

Δυστυχώς είναι αδύνατον να σας βάλω το από που πήρα την στολή του Τσίλι, διότι έπρεπε να βγάλω την φραγή των ακατάλληλων φωτό από το monzila για να την ανακαλύψω...! blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 23, 2010 1:26 pm

Επίσης, κάτι που σας χρώσταγα.
Ο Χάνιμπαλ όπως εμφανίστηκε με το δικό του αποκριάτικο κοστούμι!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Haniba10

Δεν είναι Θεϊκός ????!!!!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Φεβ 23, 2010 1:45 pm

Σωστός Γατοκράτορας!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 23, 2010 2:46 pm

Και εγω θυμαμαι τον Γιακουμη τρομοκρατη, τοσο λαθος να κανουμε? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 854643
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:04 pm

Anatoli έγραψε:Και εγω θυμαμαι τον Γιακουμη τρομοκρατη, τοσο λαθος να κανουμε? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 854643
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 71431
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 51775
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 387590
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 23, 2010 3:08 pm

Ναι, φοραγε γυρω απο την μεση του μια ζωνη με εκρηκτικα.Οποιος το ειχε φωτοσουπιασει θα το θυμαται δεν μπορει.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:11 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Terrorist-cat



Ρε παιδιά, γι αυτή εδώ τη φωτογραφία μιλάτε;;;; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 270712
Είναι αυτό το αγόρι μου;;;; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784
Κάποιος την είχε βάλει για πλάκα κάπου....Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 388464
Εδώ που τα λέμε, το κεφάλι θα μπορούσε να είναι του Γιακουμή.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 703780
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:13 pm

Anatoli έγραψε:Ναι, φοραγε γυρω απο την μεση του μια ζωνη με εκρηκτικα.Οποιος το ειχε φωτοσουπιασει θα το θυμαται δεν μπορει.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 975367 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 975367 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 975367 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 975367 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 975367 Δεν μου φαίνεται για φω Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 344870 τοσοπ
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:14 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 156338 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 156338 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 156338
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:15 pm

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 23, 2010 3:18 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261

Δεν ειναι αυτος ο Γιακουμης?????
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Φεβ 23, 2010 3:19 pm

Νομιζω ομως οτι δεν ειναι αυτη.Ορθιο τον θυμαμαι.Μπορει να κανω και λαθος. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 323663
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:23 pm

Anatoli έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261

Δεν ειναι αυτος ο Γιακουμης?????
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 339558
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 3:24 pm

Anatoli έγραψε:Νομιζω ομως οτι δεν ειναι αυτη.Ορθιο τον θυμαμαι.Μπορει να κανω και λαθος. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 323663
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 207772
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 23, 2010 4:17 pm

manto έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Terrorist-cat



Ρε παιδιά, γι αυτή εδώ τη φωτογραφία μιλάτε;;;; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 270712
Είναι αυτό το αγόρι μου;;;; Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 72784
Κάποιος την είχε βάλει για πλάκα κάπου....Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 388464
Εδώ που τα λέμε, το κεφάλι θα μπορούσε να είναι του Γιακουμή.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 703780
Σιγουρα δεν είναι φωτοσοπια. Σιγουρα μοιάζει απίστευτα του Γιακουμή.
Αλλά βρε συ Μάντω!
Αφου σου κάθεται και τον ντύνεις όπως θέλεις, μέχρι και το λουράκι στα αυτιά του είχες βάλει, γιατι δηλαδή να μην τον έντυσες και τρομοκράτη και να τον δημοσίευσες πουθενά ινκογνιτο?!
Ασε που και το θαλασσί λουράκι που φοράει εδώ είναι ολόιδιο!!
Cool confused
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Τρι Φεβ 23, 2010 6:32 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 207772 Oτι το γατί αυτο είναι γκρι, τουλάχιστον από τη μέση και κάτω, όπως φαίνεται, δεν το πρόσεξε κανείς; Επίσης, το δικό μας αριστερό αυτί είναι άσπρο! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 731743
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από gatoras Τρι Φεβ 23, 2010 7:49 pm

manto έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 207772 Oτι το γατί αυτο είναι γκρι, τουλάχιστον από τη μέση και κάτω, όπως φαίνεται, δεν το πρόσεξε κανείς; Επίσης, το δικό μας αριστερό αυτί είναι άσπρο! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 731743
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 58748

Εγώ νόμιζα οτι το γκρι απο τη μέση και κάτω είναι κουβερτάκι Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 593639
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Τρι Φεβ 23, 2010 7:53 pm

+1 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 986261
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 23, 2010 10:53 pm

1. Ειναι όντως κουβερτακι! και όχι η γούνα του!
2. Τα αυτιά είναι όντως και τα δύο σκούρα αλλά...
οπωσδήποτε να ριξετε μια ματιά ΕΔΩ
Την σήμερον ημέρα οποιοσδήποτε μπορεί να βάψει και ολόκληρη την γάτα του αν θέλει με εξαιρετικά διακοσμητικά αποτελέσματα!
Σε ενα αυτι θα κολάγατε!

Ο Γιακουμής ινκόγνιτο είναι σας λέωωωω!
Α! προσέξτε επίσης ότι το πίσω δεξί ποδαρακι ειναι ξυρισμένο.
Εμ βέβαια! Ο παλήκαρος μου ο Γιακουμής, σίγουρα θα θεωρούσε μη πολιτικά ορθό να βάλει τετοια αμφιεση και θα του κάνανε καμία ένεση μέθης για να μην διαμαρτυρεται!

Παναγιά μου!
Αυτη η ιστορία έχει βάααααθος!
Πολύ βάααααθος!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 11 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 11 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης