gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

+22
XIONIS
tsili
mirloon
Πούπσυ
melitta
Fotoula
Pepita
Kikiriki
manto
marmanga
purina
SuperCatz
Marcos
NiaR
niou
flokatoula
markello
Maro
gatoras
ladycat
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 1:25 pm

Πατομπούκαλα, μέχρι δακρύων! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 178227
Έχω βουρκώσει από τα γέλια!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320

Και κάθε τρεις και λίγο που το σκέφτομαι, εξακολουθώ να γελάω μόνη μου και να προκαλώ τα βλέμματα των συναδέλφων!
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 1:26 pm

Καλά, η δε μικρή, έχει ήδη πάρει εφημερίδα να δει αγγελίες που ζητάνε πτυχιούχους! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Παρ Φεβ 19, 2010 1:28 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 71431 Α, ηρθε το σκασμένο τελικά Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 και έλεγα τόση ώρα στην τουαλετα τί κανει??????? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 1:35 pm

Νομίζω ότι αυτό το γυαλί σε αυτό το μουτράκι είναι κορυφη!
Το γυαλί είναι πολύ καλό (το εννοώ ότι είναι πολύ καλό!), ο συνδυασμός όμως των γυαλιών και του φατσουλακίου της Λουλού μου προκαλεί τρελό γέλιο! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 1:37 pm

markello έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 71431 Α, ηρθε το σκασμένο τελικά Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 και έλεγα τόση ώρα στην τουαλετα τί κανει??????? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497

Η Πατούσα golden girl σε λίγο καιρό : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 280655


Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 2:05 pm

E! Αφού σε τρέλανε σανJackie O. ,
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Loulou11
λάβε την και ως Grace Kelly!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Loulou12
Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 2:22 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 95320


Ρούλα δεν έχω λόγια.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Φεβ 19, 2010 2:34 pm

Ρουλα εισαι φοβερη!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 για ολα!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Παρ Φεβ 19, 2010 2:40 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 3:22 pm

Επίλογος #7/9
Το Μελιτάκι του Ομηρου, η Ζήνα, η Ζουζού, η Σαρδέλα και ο Μαγιούλης, έμειναν τελικά για μεσημεριανό, έφαγαν την τυρόπιττα και το γαλακτομπούρεκο μέχρι και το τελευταίο ψιχουλάκι και μας αποχαιρέτησαν.
Ο Μαγιούλης μου, φίλησε την Φρέγια και μετά εμένα. Τι να πω γι αυτό το τέλειο αγόρι! Τύπος και υπογραμμός ήταν όλο το βράδυ, αξιοπρεπής και κύριος!
Αγάπη μου! (Περαστικά σου κιόλας που είσαι αρρωστούλης! Εύχομαι όλα να πάνε καλά ψυχή μου!)
Μετά η Ζήνα και το Μελιτάκι έφυγαν μαζί προς τα βόρεια με την τελευταία λιμουζίνα.
Χμ… τα νέα που έλαβα εκ των υστέρων είναι ότι η μικρή, έφτασε τελικά στο σπίτι της τα ξημερώματα της άλλης μέρας και η μάνα της δεν μπορούσε να της πάρει λέξη για το που βρισκόταν στον χρονικό διάστημα από το προηγούμενο μεσημέρι!
Δεν ξέρω τι έγινε τελικά…
Το διερευνώ κι εγώ και ίσως να μάθω κάτι.
Αν και νομίζω ότι αυτή είναι μια ιστορία που μόνο η Μαρία μπορεί να μας την πει…
Αν δεήσει το Μελιτάκι να της πει βέβαια!
Η Σαρδέλα, που δυστυχώς κι αυτή δεν την πολυείδα στο πάρτι, μας έκανε να σκάσουμε στα γέλια στο τραπέζι. Μα τι ωραιο χιουμορ που έχει αυτό το γατι!
Κοστούμια:
Ο Μαγιούλης φόρεσε την μάσκα της μαμάς του
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Magiou10
Η Ζηνα ήταν από αυτές που δεν θέλησαν να ντυθούν με κοστούμι, αλλά κράτησε την μάσκα που της είχα δώσει εγώ.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Zina-n10
Αλλά σας βάζω μία φωτογραφία που της τράβηξα τελευταία στιγμή πριν φύγει. Είχε βγάλει ένα σημειωματάριο και έγραφε τις εντυπώσεις της από το πάρτι!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Zina_s10

Το Μελιτάκι ντύθηκε Τσε! Μου το έιχε πει η Μαρία ότι το έχει δει επαναστάτρια τελευταία και γι αυτό είχα φροντίσει να της έχω ετοιμάσει τα κατάλληλα αξεσουάρ.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Melita11
Η δε Σαρδέλα με το καταπληκτικό της χιούμορ, ντύθηκε κάτι που αναδείκνυε τις γραμμές του κεφαλιού της!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Sardel12
Συνεχίζεται………………
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Παρ Φεβ 19, 2010 4:45 pm

εγώ όταν πρωτοείδα τον Τσίλι go go boy νομιζα ότι θα πάθω κάτι από τα γέλια

Ρούλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 5:04 pm

Επίλογος #8/9
Η τουλιπένια Ζουζού μου, μου επέτρεψε να την φιλήσω και δέχτηκε το βραβείο της καλύτερης αμφίεσης, που της έδωσα.
Δεν σας το είχα πει;
Ναι! Ναι! Βραβεύσαμε την καλύτερη αμφίεση, τώρα στο τέλος πριν φύγουν τα παιδιά και όλοι συμφώνησαν ότι η Ζουζού είχε κάνει την καλυτερότερη επιλογή.
Η Ζουζου κομψή Γαλλίδα. Πέστε μου! Δεν της άξιζε το πρώτο βραβείο αμφίεσης;!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Zouzou11

Να την εδώ, που ποζάρει για την αναμνηστική φωτογραφία με το βραβείο της!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Zouzou12
Εφυγε με την τελευταία λιμουζίνα αποχαιρετώντας μας κομψά και ευγενικά, οπως μόνο μια γάτα σαν την Ζουζού ξέρει να κάνει.

Και μετά μείναμε μόνοι μας στο σπίτι...

Συνεχίζεται………………
...για πολύ λιγο ακομα...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 5:05 pm

tsili έγραψε:εγώ όταν πρωτοείδα τον Τσίλι go go boy νομιζα ότι θα πάθω κάτι από τα γέλια

Ρούλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932
Ας ειναι καλά το αγόρι μας Ειρηνη και έχει να βρεθεί σε παρτι...!
Ουουουουου!
Ειναι από τα αγαπημένα μου μοντέλα!
filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Παρ Φεβ 19, 2010 5:21 pm

Ρούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 501866
Τι όμορφη που ήταν!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 505265 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 505265 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 505265
Και δεν μου είπε τίποτα η σκατούλα! Την έπιασε η μετριοφροσύνη της! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 734572
Το βραβείο έχει καβατζώσει πίσω από την κουρτίνα... για αυτό πάει και κάθεται εκεί με τις ώρες!!! Τώρα που το ξέρω θα το βάλω στο ράφι του γραφείου και θα το παίξω περήφανη μαμά!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Παρ Φεβ 19, 2010 5:47 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261

Ρούλα, τι να πω... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 359487 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 359487 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886

Πέθανα στο γέλιο με την Μελίτα ως Τσε.. Καλά λένε το μήλο κάτω από την μηλιά θα πέσει, ακολουθεί τα δικά μου νεανικά βήματα..

Όσο για το μυστήριο του χαμένου απογεύματος, δυστυχώς δεν μπόρεσα να της βγάλω λέξη.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 731743

Στην Θεσσαλονίκη πάντως δεν έφτασε, το διασταύρωσα με την Γεωργία..

Μετά όμως από επισταμένες έρευνες, έχω μια υπόθεση για το που ήταν. Πιστεύω ότι συννενοήθηκε με τον οδηγό της λίμο και αντί να την φέρει στην Λάρισα, έκανε μια μικρή παράκαμψη και την πήγε Τύρναβο, στο περιώνυμο καρναβάλι.. Ακούς η σκατούλα, εγώ εδώ και ντρέπομαι να πάω και αυτή μωρό παιδί. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 504504 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 504504

Τι να πεις, τα παιδιά σήμερα είναι πολύ πιο απελευθερωμένα από ότι είμασταν εμείς στην ηλικία τους..
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Παρ Φεβ 19, 2010 8:43 pm

Ρούλα είναι όλα απίστευτα!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
Απ' τις καλύτερες δουλειές σου!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 9:23 pm

Ευχαριστω πολύ όλες σας για τα καλά λόγια για το πάρτι μας και τις φωτογραφίες!

Mάρω συμφωνώ.
Ειναι πολυυυυ όμορφη, αλλά και κυρια και καθως πρέπει.
Αλλά και κεφάτη και τολμηρή και καποια στιγμη, τάχα τυχαία, έπιασε και το μπουτάκι του Τσίλι την ωρα που χόρευε στον στύλο της σκούπας.
Μια έμειρη γάτα που ξέρει να διασκεδάζει ουσιατικά, με τον τροπο που θέλει η ίδια και να μην παρασύρεται από τον όχλο.
Τα αξεσουαρ της τα διάλεξε με προσοχή και γνώση, την ωρα που οι μικρότερες μαλλιοτραβιοντουσαν για μια κορδέλα και ενα πολύχρωμο καπέλο.
Μια νέα Καρυ Μπρατσο στο Παρίσι, η επιτομή του σικ ντυσιματος.
Μόνο τα Μανωλο Μπλανικ γοβάκια δεν τα φόρεσε, γιατί της πέφτανε μεγάλα για το κομψό πατουσάκι της!


Μαρία, το Μελιτάκι παρ όλο που είναι ακόμα κοπελούδι και δεν έχει πιξει το μυαλό του, είναι καλό παιδί.
Επίσης, νομίζω ότι δεν πρεπει να ανησυχείς για το χαμένο απόγευμα. Το ερεύνησα και θα βρω λίγο χρόνο να γράψω εδώ το τι έγινε και πως το εκμελλευτηκε.

Χαρά, συμφωνείς ότι η φωτό της Ζουζούς είναι η καλύτερη; Εσύ αυτην την ιδέα θα έδινες το βραβείο;
Οσο αφορά την ιδέα πάντα, γιατί για τις φωτό δεν είναι υπέυθυνα τα ίδια τα κορίτσια.
Για πες μας την επαγγελματική σου γνώμη ως καλλιτέχνης!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 9:31 pm

Επίλογος #9/9
Και μετά μείναμε μόνοι μας στο σπίτι...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Nik_fr10
Η Φρέγια με κοιτάει με αναίδεια, χωμένη στην αγκαλιά του Νικόλα…
Ετσι ε;
Την βουτάω στα χέρια μου.

Και τώρα, οι δυο μας κυρία μου...!
Madd

p.s.
Όπως βλέπετε ο Νικόλας μου ζήτησε να βάλω μοζαίκ στην φάτσα του.
Μετά τα γεγονότα, ντρέπεται κι αυτός με τα κατορθώματα της πολυαγαπημένης του…
Έλα ησύχασε καλέ μου… αυτά συμβαίνουν και στα καλύτερα σπίτια…

.
.
.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Freya_10
.
.
.

ΤΕΛΟΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Παρ Φεβ 19, 2010 10:08 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Φεβ 19, 2010 9:41 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566
Μπραβο Ρουλα μας!


Εχει λιωσει η Φρεγια σου στην αγκαλια του Νικολα
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 9:51 pm

Αυτή είναι μια μόνιμη εικόνα στο σπίτι Τέτα.
Τι να σου πω... Αυτοκόλλητοι εχουν γίνει πια...! angry2
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Παρ Φεβ 19, 2010 9:57 pm

ralou έγραψε:

Οντέτ, Κίμπα και Τίτι ένα δροσερό ματσάκι από μικρούλες, έπεσαν πάνω μου και με λεπτές φλύαρες φωνούλες, μιλούσαν όλες μαζί για το τι καλό πάρτι που ήταν αυτό και ότι όταν μεγαλώσουν, τέτοια πάρτι θα κάνουνε λέει, να βλέπουνε αγοράκια να βγάζουν τα ρούχα τους όταν αρχίζουν και ζεσταίνονται πολύ.
Ουφ! Μπορεί το θέαμα να το απόλαυσαν αλλά τουλάχιστον δεν πονηρεύτηκαν, διαφορετικά ποιος τις άκουγε τις μαμάδες τους!

Η Κίμπα ντύθηκε διαβολάκι, φύλακας στην Κόλαση!!! Ε! με τέτοια φωτό στην διαθεσή της, τι άλλο θα μπορούσε να ντυθεί!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Kimba_11

Ωστε ετσι το κοριτσακι μου...να βλεπει αγορακια θελει να κανουν στριπτιζ...!Αχα!!!!!Σε λιγο θα μου ζητησει να μαθει και στριπ-ποκερ!!! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Γι 'αυτο δεν μου ελεγε τιποτα η νεαρα!!!

Οσο για την αμφιεση ειναι τελειααααα!!!!
Και της ταιριαξε και γαντι...
oksmily3 oksmily3 oksmily3

Τελειο το παρτυ!!!

heart heart heart heart heart heart heart heart heart
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 10:02 pm

niou έγραψε:
ralou έγραψε:

Οντέτ, Κίμπα και Τίτι ένα δροσερό ματσάκι από μικρούλες, έπεσαν πάνω μου και με λεπτές φλύαρες φωνούλες, μιλούσαν όλες μαζί για το τι καλό πάρτι που ήταν αυτό και ότι όταν μεγαλώσουν, τέτοια πάρτι θα κάνουνε λέει, να βλέπουνε αγοράκια να βγάζουν τα ρούχα τους όταν αρχίζουν και ζεσταίνονται πολύ.
Ουφ! Μπορεί το θέαμα να το απόλαυσαν αλλά τουλάχιστον δεν πονηρεύτηκαν, διαφορετικά ποιος τις άκουγε τις μαμάδες τους!

Η Κίμπα ντύθηκε διαβολάκι, φύλακας στην Κόλαση!!! Ε! με τέτοια φωτό στην διαθεσή της, τι άλλο θα μπορούσε να ντυθεί!!!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Kimba_11

Ωστε ετσι το κοριτσακι μου...να βλεπει αγορακια θελει να κανουν στριπτιζ...!Αχα!!!!!Σε λιγο θα μου ζητησει να μαθει και στριπ-ποκερ!!! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Γι 'αυτο δεν μου ελεγε τιποτα η νεαρα!!!

Οσο για την αμφιεση ειναι τελειααααα!!!!
Και της ταιριαξε και γαντι...
oksmily3 oksmily3 oksmily3

Τελειο το παρτυ!!!

heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Oχι μωρέ!
Να βλέπει αγοράκια να βγάζουν τα ρούχα τους όταν αρχίζουν και ζεσταίνονται, έμαθε το κορίτσι!
Στριπ πόκερ θα τη μάθουμε το καλοκαίρι στο μπιτς πάρτι της Φρέγιας.
Τότε που αγοράκια ΚΑΙ κοριτσακια θα βγάζουν τα ρούχα τους γιατι...
...
...γιατί θα κάνει πολλή ζεστη βρε συ! Τι νόμισες!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Φεβ 19, 2010 10:04 pm

ralou έγραψε:Αυτή είναι μια μόνιμη εικόνα στο σπίτι Τέτα.
Τι να σου πω... Αυτοκόλλητοι εχουν γίνει πια...! angry2


Νομιζω αυτο και μονο φτανει για να απαιτησεις νεα γατα στο σπιτι Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 141789
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 19, 2010 10:06 pm

Χα!
Αυτό εξυπακούεται και το καλλιεργω συστηματικά!
devil3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Παρ Φεβ 19, 2010 10:11 pm

ralou έγραψε:
Oχι μωρέ!
Να βλέπει αγοράκια να βγάζουν τα ρούχα τους όταν αρχίζουν και ζεσταίνονται, έμαθε το κορίτσι!
Στριπ πόκερ θα τη μάθουμε το καλοκαίρι στο μπιτς πάρτι της Φρέγιας.
Τότε που αγοράκια ΚΑΙ κοριτσακια θα βγάζουν τα ρούχα τους γιατι...
...
...γιατί θα κάνει πολλή ζεστη βρε συ! Τι νόμισες!

Shocked Shocked Shocked Shocked
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 ΑΝΑΜΕΝΩ!!!

πολυ γελιο προβλεπω!!!

+1 for ralou

kissss
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Παρ Φεβ 19, 2010 10:12 pm

ralou έγραψε:Επίλογος #9/9
Και μετά μείναμε μόνοι μας στο σπίτι...

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Nik_fr10
Η Φρέγια με κοιτάει με αναίδεια, χωμένη στην αγκαλιά του Νικόλα…





Τι τρυφερή φωτογραφία Ρούλα.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 656551 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 656551 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 656551

Και πάλι ευχαριστούμε για το υπέροχο πάρτυ παραμυθο-Ραλού μας.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 359487
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από gatoras Παρ Φεβ 19, 2010 10:16 pm

Μπράβο Ρούλα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932

Ευχαριστούμε πολύ για το πάρτυ. Ήταν υπέροχο Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 19, 2010 10:54 pm

melitta έγραψε:Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261

Ρούλα, τι να πω... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 359487 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 359487 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 702886

Πέθανα στο γέλιο με την Μελίτα ως Τσε.. Καλά λένε το μήλο κάτω από την μηλιά θα πέσει, ακολουθεί τα δικά μου νεανικά βήματα..

Όσο για το μυστήριο του χαμένου απογεύματος, δυστυχώς δεν μπόρεσα να της βγάλω λέξη.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 731743

Στην Θεσσαλονίκη πάντως δεν έφτασε, το διασταύρωσα με την Γεωργία..

Μετά όμως από επισταμένες έρευνες, έχω μια υπόθεση για το που ήταν. Πιστεύω ότι συννενοήθηκε με τον οδηγό της λίμο και αντί να την φέρει στην Λάρισα, έκανε μια μικρή παράκαμψη και την πήγε Τύρναβο, στο περιώνυμο καρναβάλι.. Ακούς η σκατούλα, εγώ εδώ και ντρέπομαι να πάω και αυτή μωρό παιδί. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 504504 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 504504

Τι να πεις, τα παιδιά σήμερα είναι πολύ πιο απελευθερωμένα από ότι είμασταν εμείς στην ηλικία τους..

Μπράβο το Μελιτάκι στο Μπουρανί!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 71431
(καλά το θυμάμαι?)
Ελπίζω μόνο να μην πήγε με αμφίεση τύπου επίτιμης απαισίας Μαρίκας!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 71431 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Παρ Φεβ 19, 2010 10:54 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 141789 Ε...χμ... οικογενειακώς έχουμε και μιά προκατάληψη υπέρ της Ζουζούς... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 141789

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 24219 Δικαίως πήρε το βραβείο! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 24219
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Maro Παρ Φεβ 19, 2010 10:58 pm

Marcos έγραψε:
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 141789 Ε...χμ... οικογενειακώς έχουμε και μιά προκατάληψη υπέρ της Ζουζούς... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 141789

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 24219 Δικαίως πήρε το βραβείο! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 24219
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 742497

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 193169
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από nosyparker Παρ Φεβ 19, 2010 11:03 pm

ralou έγραψε:
Η Ζηνα ήταν από αυτές που δεν θέλησαν να ντυθούν με κοστούμι, αλλά κράτησε την μάσκα που της είχα δώσει εγώ.
Αλλά σας βάζω μία φωτογραφία που της τράβηξα τελευταία στιγμή πριν φύγει. Είχε βγάλει ένα σημειωματάριο και έγραφε τις εντυπώσεις της από το πάρτι!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Zina_s10

Είναι που θέλει να μοιάσει της μαμάς της που φοράει γυαλιά όταν διορθώνει. Πάντως η Ζήνα μου είπε ότι πέρασε τέλεια και λέει "θέλω και του χρόνου να με πας στο πάρτυ της καλή κυρίας που ντύνει καρναβαλάκια τις γατούλες και φέρνει και γατούληδες που χορεύουν ημιτσίτσιδοι" Ευχαριστούμε πολύ για όλα, ήταν τέλεια!

thanks
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Παρ Φεβ 19, 2010 11:13 pm

TELEIO!!!!! cheers
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από marmanga Παρ Φεβ 19, 2010 11:36 pm

Εξαιρετικές στολές, Ραλού μου!!!!!!!!!!!!!!!!!grinning4 grinning4 worship worship worship
Κι η οργάνωση κι η φιλοξενία σας ΑΠΑΡΑΜΙΛΛΗ!!!!!! kissss
Χμ... για βραβείο δεν ξέρω. Δε γίνεται να ισοψηφίσουν 4-5????
(Πάντα είχα πρόβλημα να διαλέγω ένα! Sad Sad )
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Παρ Φεβ 19, 2010 11:43 pm

Αξια η ΓαταμυθούΡαλού μας!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 751775

Αξια και η Ζουζου- Γαλλις!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 505265 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 977566
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Παρ Φεβ 19, 2010 11:46 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 73558 Εμένα μου άρεσε και το Μελιττακι Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 992867
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 10 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης