gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

+30
koneko
vaso
gatoula46
chocoulini
fotini123
f.m123
Karamela
psipsa
Dreamer
otz
Mau
ZIZIKOS
Gatoplikti
gigi&nala
moukelis
josephinemrg
thanoschris1
catsforever
alex..niaou
kouix
Nea Gatomama
Ηρακλένια
tsili
Φανούλα
marina289
LAROGATA
houlieta
Alcione
Witch girl
kat-cats
34 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Σαβ Μάης 03, 2014 9:35 am

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 1_1

η μικρή γκριζούλα ταρταρουγίτσα θα πάει μαζί με την γκριζούλα (μπροστά) μαζί στο νέο τους σπιτάκι!! η Φοίβη είναι πίσω...

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 1_2

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Σαβ Μάης 03, 2014 9:39 am

marina289 έγραψε:Μπράβο Κατερίνα μου, πολύ χαίρομαι!
Ό,τι καλύτερο και για την Φοίβη
και φυσικά για την υπέροχη μανούλα τους!

Ευχαριστώ Μαρίναμου!!! ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλα τους....έχουν αρχίσει και τρώνε λιγο λίγο....ξέρω ότι θα αναμπουμπουλιαστούν αλλά πρέπει να μπούμε σε μια σειρά γιατί έχουμε και εμείς εκτροχιαστει...τα γατάκια κλαίνε θέλουν να βγαίνουν έξω η Μιλού καταφέρνει και βγαίνει εκτός κλουβιού...οπότε εμείς είμαστε συνέχεια σε επιφυλακή μην γίνει ασχημη συμπλοκή.....θα ζοριστούν λίγο τα έρημα αλλά τουλάχιστον τα δύο θα πάνε μαζί.... ο Ντιέγκο πιστεύω ότι θα τα καταφέρει γιατί είναι μαμακιας και χουζουρλής οπότε η νέα του μαμά που είναι 20 χρονών θα τον έχει στα ώπα ώπα και γρήγορα θα ξεχαστεί....

τώρα η μικρή Φοίβη και η Μιλού....να δούμε πως θα το χειριστούμε το ολο θέμα...γιατί αν δεν βρούμε σπιτάκι για τη Φοίβη θα πρέπει να την κρατήσουμε και να κατεβάσουμε μετά τη στείρωση της τη Μιλού κάτω....και είμαστε στενοχωρημένοι λιγάκι....να δούμε πως θα τα καταφέρουμε για όλα.....
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Μάης 03, 2014 9:55 am

Όντως οι φιλοξενίες σε εκτροχιάζουν και σε βγάζουν εκτός προγράμματος, κάτι που δεν μπορούν να το δουν όσοι δεν το κάνουν-βλέπουν μόνο την ευχάριστη και γουτσουγουτσουνιάρικη πλευρά...
Ο Ντιέγκο θα τα πάει περίφημα, τα αρσενικά μπεμπίνια είναι μανούλες να σε κάνουν να λιώνεις! Θα την τρελάνει την κοπελιά!
Όμορφα τα μωρούλια, αλλά στη μανούλα τους έχω αδυναμία!  heart

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από moukelis Σαβ Μάης 03, 2014 11:11 am

Μπραβο για τα μωρα που βρηκαν σπιτακι,βγαλε κι αλλες φωτο και πιστευω θα βρει και η Φοιβη,ειναι μια κουκλα!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Σαβ Μάης 03, 2014 12:48 pm

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! μακάρι να πάνε όλα καλά για όλα τους!!! Η Φοίβη, είναι χοντρούλα και στρογγυλοπρόσωπη και πολύ πολύ εκφραστική....κούκλα είναι!!! αλλά η Μιλού είναι διαφορετικά πανέμορφη!!!θα βάλω κι άλλες φωτό. Να φύγουν πρώτα τα πολλά μωρά για να μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα γιατί τώρα τρέχουν σαν τρελά δεν προλαβαίνω με τίποτα!!! χαχαχαα
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Κυρ Μάης 04, 2014 3:17 pm

Πριν λίγο αποχαιρέτησα τα δύο μικράκια μας.....εύχομαι να ζήσουν όμορφα χρόνια γεμάτα υγεία στο νέο τους σπιτάκι! πόσο πολύ έχω στενοχωρηθεί δεν μπορώ να σας πω....ξέρω πως θα πρεπε να χαίρομαι γιατί δεν θα είναι στο δρόμο...αλλά να πάντα έχεις την ανασφάλεια αν κάνεις καλά, αν...αν....αν.... έκλαιγε και η γκριζούλα μου και έσκασα....καλή ζωή να έχουν τουλάχιστον!!! η Μιλού δείχνει ήρεμη, έφαγε και τώρα γλείφει τα άλλα δύο μωράκια της....σκάω και γι αυτήν την μανούλα που με τόση αγάπη τα φροντίζει..... να πάνε όλα καλά τουλάχιστον μόνο αυτό....
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kouix Κυρ Μάης 04, 2014 5:58 pm

Μην  στεναχωριεσαι  Κατερινουλα μου!!

Εκανες και κανεις  οτι  καλυτερο  θα μπορουσε να κανεις  κανείς γι' αυτα  τα μωράκια!!!

Και ήδη,  τα  3 απο  τα  4  εχουν  βρει  σπιτάκι, ειναι πολυ πολυ  τυχερα!!!!!

Και το 4ο  θα  βρει,  θα δεις.... Μην  στεναχωριεσαι.....

Μόνο  βαλε  φωτος του  4ου  να  φαινεται,  και θα δουλέψει κι αυτου η  τύχη του!!!!  gatoula 

Δεν ξερω  ΚΑΝ  αν  εχω  καταλαβει καλα....
Το  μπλεδακι  ειναι αυτο που εχει  μεινει  απο τα  4...?
 Shocked Shocked Shocked Shocked

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Μάης 04, 2014 6:29 pm

καλη ζωη να εχουν τα μικρουλια στα νεα τους σπιτια.Και μια καλη τυχη για τη Μιλου και την κορουλα της. mati mati mati luck luck luck luck Μπραβο Κατερινακι για τη προσπαθεια σου και τη φροντιδα σου για τα μικρα kissss kissssΑαα και να μην στεναχωριεσαι για καλο εφυγαν τα μωρα,για να εχουν το δικο τους σπιτι,μακρια απ΄τους θανατηφορους δρομους μας Laughing 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Κυρ Μάης 04, 2014 9:38 pm

Ευχαριστώ παιδιά. Το ξέρω πως για καλό έφυγαν αλλά ειναι πολύ στενάχωρο να το ζεις....η μανούλα πίσω να της παίρνω τα μωράκια, μου ρθε πολύ βαρύ.....δεν ξέρω ίσως επειδή αυτή τη φορα έχω και τη μανουλα...αφού να σκεφτείτε θέλω να καθυστερήσω λίγο την παράδοση του πορτοκαλάκη.... ελπίζω για όλα ένα καλό σπιτάκι και δόξα τω Θεό που βρήκα για τα 3. Τώρα να δούμε με τη μανούλα πως θα το χειριστώ και τη μικρούλα που μένει.... η μικρή Φοίβη είναι αυτή που έμεινε και την επιλέξαμε εμείς να μείνει...για κάποιο λόγο από την αρχή μου έκανε κλικ αυτό το γατί....ειναι χοντρό και αφράτο, ήρεμο και ζωηρό ταυτόχρονα.....έδωσα τις δύο μικρούλες μαζί επειδή η γαλαζούλα ήταν πολύ φοβική και η γκριζούλα που μοιάζει με τη Φοίβη πολύ μαχητική, ζιζάνιο και τρελούλα. Πιστεύω λοιπόν ότι θα βοηθήσει πολύ την άλλη μικρούλα στο νέο σπίτι.
Λυπάμαι πολύ που παίρνω τα μωράκια στη Μιλου....σκάω γιατι την βλέπω που αναστατώνεται....σαν εγκληματίας νοιώθω.....η ψυχολογία μου δεν είναι στα καλά της.... όταν δώσω και τον πορτοκαλακη σκέφτομαι να την πάω για στείρωση....και μετά θα μείνει μαζί μας για την ανάρρωση και αν έχει υιοθετηθεί η Φοίβη τότε θα δούμε πως θα πάει με τα άλλα δύο η κατάσταση....αν δεν έχει υιοθετηθεί η Φοίβη θα αναγκαστώ να την πάω κάτω....και αυτό είναι κάτι που μας στενοχωρεί πολύ....θα δούμε έχει ο Θεός!!

σας βάζω λίγες φωτο από τη Φοίβη!!

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_6

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_4

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_3

σας βάζω λίγες φω
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από gigi&nala Κυρ Μάης 04, 2014 10:53 pm

lipothymia lipothymia 
Καλέ αυτή είναι μια μικρή θεά!
Και μοιάζει στο Ναλάκι μου! heart 

Σίγουρα θα πάνε όλα καλά και για την μαμά και την κόρη!
 luck  luck 
gigi&nala
gigi&nala
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1 το Ναλακι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμωνας!
Motto : τα μυαλά και τα αερόστατα δουλέυουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Φανούλα Δευ Μάης 05, 2014 9:39 am

θεα είναι οντως, πω, πω ματακια και μουστακάκια! salia και πόσο μεγάλωσε! όλα εγιναν κουκλια, ελπιζω να βρει σπίτι
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Δευ Μάης 05, 2014 10:00 am

Ευχαριστούμε για τις ευχές!!! θα βάλω κι άλλες φωτο παντού να δούμε πως θα πάει! ξέρω πως οι πιθανότητες δεν είναι υπέρ μας γιατί απλά υπάρχουν γύρω μας πολλά μωρά, πανέμορφα και ο κάθε ένας εντυπωσιάζεται από την εξωτερική εμφάνιση πρώτα....και η Φοίβη μας είναι απλά ένα γκριζουδάκι, αν και για εμάς είναι μια πανέμορφη τιγρένια γατουλίτσα που κάνει κιχχχ στον Ιντεφίξ και καμπουριάζει έτοιμη να του επιτεθεί!!! χαχαχαχα και το χειρότερο ο έρημος ο Ιντεφιξάκης μου φοβάται το σκατό των κάποιων γραμμαρίων....ο καλός μου Ιντεφίξ, ο άγγελός μου!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από tsili Δευ Μάης 05, 2014 10:21 am

Έλα μωρέ ο Ιντεφιξάκος!!!
Κούκλα είναι η μικρή, νομίζω θα βρεί mati mati mati mati mati mati mati mati mati 
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Δευ Μάης 05, 2014 10:27 am

Ναι μωρέ ο καλός μου....τρώει ξύλο από όλους!!! μόνο η Κίρα τον λατρεύει....ότι του φέρνω τον βαράει.....η Μιλού δυο φορές τον έκανε πέντε παράδες.....ε και τώρα έχει φοβηθεί ο έρημος... :-( με το που ακούει το κιχχχ....κάνει όπισθεν....είναι τόσο καλό σκυλί, πραγματικά πολύ καλό!!!

Το ελπίζουμε και γι αυτήν να πάνε όλα καλά!!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Φανούλα Δευ Μάης 05, 2014 11:01 am

καλε φοβαται το μικρο ο σκυλακος, ο οποιος είναι και κουκλος παρεπιπτοντως dog 
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Δευ Μάης 05, 2014 11:11 am

Ναι, μωρέ φοβάται γιατί η Μιλού τον σφαλιάρισε πολύ άσχημα και τώρα μόλις ακούει κιχχχ δυστυχώς φοβάται... :-( στενοχωριέμαι που έγινε αυτό γιατί ήλπιζα πως θα τα πήγαιναν καλά αλλά τώρα έχει φοβηθεί δυστυχώς και είναι πιο δύσκολο.... αυτός είναι καλός και δεκτικός, όλες οι αδέσποτες μας αγαπούν....μας παίρνουν από πίσω....σας λέω είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ σκύλος.....ε οι "δικές" μας τον έχουν λίγο έως πολύ δηλαδή φοβίσει....
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Φανούλα Δευ Μάης 05, 2014 11:13 am

μα σιγουρα είναι καλος για να κανει ετσι με το κιχ, του πήραν τον αερα τα θηλυκα Laughing 
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Δευ Μάης 05, 2014 11:34 am

χαχαχαχαχαχα τον πήραν παραμάσχαλα!!! εν τω μεταξύ αυτό λέγαμε....χάθηκε ο κόσμος να μας μείνει ένα αρσενικό....;;; μόνον ο πορτοκαλάκης ήταν αρσενικός και τον ήθελε τόσο η κόρη μου...αλλά δεν γίνεται έπρεπε να δώσουμε περιθώριο σε όσα περισσότερα γίνεται να υιοθετηθούν! δεν μας θένε τα αρσενικά...και τις άλλες δύο φορές 2 αρσενικά αμέσως τα έδωσα....χαχαχαχα
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Gatoplikti Δευ Μάης 05, 2014 6:04 pm

Εχω χάσει πολλά επεισοδια!!
Καλε τι υπέροχο πανεμορφο  πλασματακι η  φοιβη!!  love love love love love love 
Καλη τύχη στην κουκλίτσα !!luck luck luck luck 
Κατερινακι συγχαρητήρια που φροντισες την μανούλα και τα μωράκια !!
 kissss kissss kissss kissss kissss
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μάης 05, 2014 6:12 pm

καλ τί ενα απλο γκριζακι, ειναι θεα,εχει κ η ηλιαχτιδα στο μουτρακι!!!  heart heart heart 
ερωτας!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 9:28 am

Είναι θεά το κοριτσάκι μου....πραγματικά πολύ όμορφη....αφράτη, ζουζούνα, παιχνιδιάρα, γατάρα κούκλα είναι!!!
εν τω μεταξύ στο σπίτι γίνεται μάχη....εγώ και η κόρη μου τη λέμε Φοίβη...ο άντρας μου Λούσι!!! χαχαχχαχαχαχαχα αν μείνει τελικά μαζί μας θα πρέπει να του κάνω το χατήρι.... εεεεε;;;
Είναι όμορφο μωρέ και καλό ζουζούνι....και θέλει να βγαίνει εκτός κλουβιού....βλέπετε η μαμά του βγαίνει συνέχεια πια και εκείνο μένει μέσα και κλαίει....αλλά τι να κάνω φοβάμαι μην πάθει κάτι, πέσει από το μπαλκόνι κλπ. και έτσι μένει μέσα.....η Μιλού δεν αντέχει πια μέσα με τίποτα...θέλει να μπαίνει μέσα.....και φοβάμαι για τον Ιντεφίξ που είναι έτοιμη να τον αρπάξει....δεν συζητώ για την Κίρα....δεν τρώει πια νορμάλ....βγαίνει μεταμεσονύχτιες ώρες και τρώει σαν τον κλέφτη....έχει μονίμως το ύφος του τρελού και τη μισή νύχτα κοιμάται επάνω μου....εγώ πια ύπνο σχεδόν καθόλου.... τώρα πρέπει να δρομολογήσουμε τη στείρωσή της και δεν ξέρω αν πρέπει να γίνει αυτό το Σάββατο ή το επόμενο....ανησυχώ και για το γάλα της μην πάθει κάτι.... εσείς τι λέτε;;
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kouix Τρι Μάης 06, 2014 9:51 am

Κατερινούλα μου μην σε ανησυχει (πολυ) η συμπεριφορα τους οσο ακόμη "γνωριζονται'.
Ειναι λογικό να γινονται συρράξεις στο σπίτι μεχρι να μπουν όλοι "στην θεση τους".
Με τον καιρο θα ηρεμίσουν όλοι.... θα δείς.....
Απλα θελει χρόνο (απ'οτι εχω καταλαβει..)

Και στο δικό μας το σπιτι, ενω ολα φαινονται να κυλούν αρμονικά, υπαρχουν φορές που η Ηρούλα γρυλίζει στην Φίφα οταν αυτη, εχει ορεξη για παιχνίδια και πηγαίνει και την πειραζει.....
Και ο Φιντελάκος της γαυγίζει καμια φορα οταν τον ενοχλεί την ωρα που τρωει.....
Αλλα και η Φίφα, ξερει ΠΟΥ να το σταματαει.... εχουν μπει τα πραγματα σε μια ΤΑΞΗ.... μπορεί να κάνει χαζομαρούλες πολλές φορές και να τους ενοχλεί, όμως το ξέρει και ΑΝ αντιδρασει καποιο απο τα σκυλακια η Φίφα το κόβει μαχαίρι.

Οσο για την Μιλού, νομίζω οτι πρωτα πρεπει να απογαλακτιστεί εντελώς η .... Λούσι ή η Φοιβη (οπως και να την λενε.... ειναι κουκλίτσα....) και μετα να την πάτε για στείρωση.
Αλλά το ιδανικό θα ηταν να ρωταγες τον κτηνίατρό σας πανω σ' αυτο.... (αν και δεν νομιζω να εχει διαφορετική αποψη....)


___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 11:02 am

Αρτεμη σε ευχαριστώ για το μήνυμά σου! Ναι αυτό το ξέρω ότι θα γίνουν συρράξεις. Απλά μας έχουν έρθει όλα μαζί και δεν είναι όλοι ανεκτικοί στις συρράξεις. Ας πούμε αυτός που "υποφέρει" περισσότερο είναι ο Ιντεφίξ....της τρώει ασύστολα και όχι μόνο αυτό έχει τρομοκρατηθεί...μόλις ακούει κιχχ εξαφανίζεται.... μετά και η Κίρα είναι τρελαμένη και μας στενοχωρεί όλο αυτό.
Δεν ξέρω αν η Μιλού συνηθίσει το μέσα....προς το παρόν είναι έτοιμη να πηδήξει από κάτω....βγαίνει συνέχεια από το κλουβί το μωρό κλαίει και εμείς από μέσα όλο μέσα έξω είμαστε να τη βάζω μέσα και εκείνη να βγαίνει έξω..... Λογικό μπάφιασε το κακόμοιρο κλεισμένο ε και τώρα πια η Λούσι μπορεί και τρώει και μόνη της. Είναι πλέον 38 ημερών δεν είναι και μωρό-μωρό. Τη θηλάζει μερικές φορές τη μαμά της αλλά μπορεί και τρώει πλέον.
Με τη γιατρό μιλήσαμε χθες και μου είπε ότι θεωρητικά θα μπορούσαμε να τη στειρώσουμε και το Σάββατο που θα είναι 42 ημερών λεχώνα. Αλλά μπορούμε και να περιμένουμε και το άλλο Σάββατο. Με ανησυχεί λίγο το ότι τώρα είναι μόνο η Λούσι σπίτι άρα το γάλα που μένει μέσα της είναι πολύ....πριν παρήγαγε για 4 μωρά....μην πάθει και κάτι....
Αν δεν δοθεί όμως η μικρή Λούσι, αναγκαστικά θα πρέπει η Μιλουδίτσα να κατέβει κάτω. Ε και όπως καταλαβαίνεις όλο αυτό μας έχει αναστατώσει και εμάς....
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kouix Τρι Μάης 06, 2014 2:34 pm

Εγω λεω, οτι καποιος θα βρεθει να την παρει την Φοιβη... ειναι τοσο ομορφη και ξεχωριστή με το κοκκινάκι στην μουρίτσα της!!!!!!
 heart heart heart heart 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 3:16 pm

kissss είναι μωρέ μουρίτσα πολύ όμορφη!! κι όταν με κοιτάζει όλο παράπονο που δεν μπορεί να βγει....αχ ζουζουνάκι μου καλό!!!

και από ότι βλέπω μπέρδεψα και σένα....εσύ τη λες Φοίβη γιατί σου αρέσει περισσότερο από το Λούσι ή διάλεξες ένα όνομα στην τύχη;;; χαχαχαχαχα
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kouix Τρι Μάης 06, 2014 3:23 pm

Μαζεψε τον ιντεφιξ και την Κιρα για μια ωρα σε ενα δωματιο (ή σε καποιον περιορισμενο χωρο του σπιτιου) και ασε την Μιλου και την Φοιβη μεσα στο σπιτι για μια ωριτσα να ξεμουδιασουν....

Δεν γινεται λες...?

 Laughing 


(η αληθεια ειναι οτι το Φοιβη μ' αρεσει περισσοτερο... αλλα αν τελικα την κρατησετε εσεις και προτιματε το Λουσι, τι να κανω...? ... θα την λεω Λουσι...... Smile )

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 3:29 pm

χαχαχαχαχα εμένα μου αρέσει το Φοίβη....του άντρα μου το Λούσι!!!

μα έτσι κάνουμε....απομονώνω τον Ιντεφίξ και την Κίρα και ελευθερώνω τη Μιλού με τη Φοίβη/Λούσι!! δεν γίνεται αλλιώς....αλλά και πάλι η Μιλού θέλει περισσότερη ελευθερία....δεν αντέχει πλέον το κλουβί ούτε εκείνη ούτε η μικρή... :-( Αν τα αφήσω ελεύθερα εντελώς φοβάμαι μήπως η μικρή πέσει από το μπαλκόνι....και τη Μιλού φοβάμαι αλλά είναι πιο μεγάλη γάτα καταλαβαίνει τους κινδύνους...ενώ το μικράκι δεν μπορεί....

Αυτό που σκέφτηκα τώρα είναι να αφήνω ελεύθερη τη μικρή κι όταν η Κίρα είναι ολούθε....χωρίς τη μαμά της.... βέβαια το πρωί ούρλιαζε τρελά η Κίρα που το κάναμε αλλά αν το κάναμε κάθε ημέρα ίσως να πήγαινε καλύτερα;;;
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Μάης 06, 2014 3:53 pm

[quote="kat-cats"
AX ΜΟΥΤΡΟΝΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ !!!!!!!!!
ΤΙ ΜΟΥΣΟΥΔΑΚΙ , ΤΙ ΜΑΤΑΚΙΑ  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart 
AX είναι για λειώσιμο στα φιλιά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Πιστεύω ότι θα υιοθετηθεί τάχιστα !!!!!

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_6

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_4

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Foibi_3
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kouix Τρι Μάης 06, 2014 4:16 pm

Κατερινα μου σ' αυτο θα πρεπει να σε συμβουλεψει καποιο άλλο μελος του γατοσπιτου πιο εμπειρο απο μενα.... πανω σ' αυτα.
Εγω μονο σκυλια με γατια εχω δει να συμφιλιωνονται... στο σπιτι το δικό μου.
Δεν εχω ιδεα πως θα αντιδρουσε μια γατουλα βλεποντας μια αλλη γατουλα στο "σπιτι της" και τι θα πρεπει να υπομεινω (απο σκηνες βαρβαρότητας) προκειμενου να "τα βρουνε" μονες τους......  No 


___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 4:23 pm

flower kissss kissss σε ευχαριστώ πολύ ΖΙΖΙΚΟΣ!!  Smile 

Αρτεμη θα το δω, είμαι αγχωμένη τώρα, και συνήθως ρωτάω πολλά....δρω συνήθως από ένστικτο και συνήθως είμαι σωστή....οπότε θα το δω πως θα το κάνω.....σε ευχαριστώ και πάλι! Smile 

και τώρα σας βάζω μια φωτο λίγο πριν φύγουν τα μπεμπάκια....όλα μαζί! θαυμάστε μπουκετάκι!!

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image (το φοιβουδάκι είναι αυτό δεξιά όπως κοιτάμε τη φωτο)

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat-cats στις Τρι Μάης 06, 2014 4:29 pm, 1 φορά
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Μάης 06, 2014 4:27 pm

kat-cats έγραψε:flower kissss kissss σε ευχαριστώ πολύ!!

και τώρα σας βάζω μια φωτο λίγο πριν φύγουν τα μπεμπάκια....όλα μαζί! θαυμάστε μπουκετάκι!!

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Image (το φοιβουδάκι είναι αυτό δεξιά όπως κοιτάμε τη φωτο)


Αααααααααααααααααααααααααα!!!!! lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia 
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Μάης 06, 2014 9:54 pm

Είμαι να σκάσω....πήγα στη γιατρό γιατί η Μιλού είχε πρηστεί στις θηλές...βλέπετε τωρα το γάλα δεν φεύγει....μόνο 1 μωρό έχει μείνει....και μου έδωσε χάπια contralac 5, πρωί - βράδυ. Θα την πάρω και την Παρασκεή πρωί να της πω πως παει και θα ρθει να την δει.....εν τω μεταξύ δεν μένει στο κλουβί καθόλου...βγαίνει έξω, κλαίει συνέχεια, το μωρό κλαίει....κοντεύω να τρελαθώ.... δεν ξέρω πως θα το χειριστουμε και αυτό και πως θα πάει.... τρώει κανονικά δεν δείχνει να ποναει...μπορεί να έχει οίστρο; να θέλει απλά να μπει μέσα....;;; θα σκάσω
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από gigi&nala Τρι Μάης 06, 2014 10:25 pm

Καλό κουράγιο και περαστικά σας!  luck 

Μήπως όντως θέλει απλά παρέα η Μιλουδίτσα??
Γιατί δεν κάνετε ένα πείραμα να κλείσετε κάπου την Κίρα και τον Ιντεφίξ και να εξερευνήσουν τα φιλοξενούμενα τον χώρο??

Πιθανόν βέβαια να έχει και οίστρο γιατί έχω διαβάσει ότι ένα περίπου μήνα από την γέννα οι μανούλες είναι πολύ ευάλωτες να ξαναμείνουν έγκυες..
Μήπως να επισπεύσετε την στείρωση?
Βέβαια είναι και το γάλα μετά..

Πφφ μπέρδεμα...

Ελπίζω να λυθούν όλα γρήγορα και με τον καλύτερο τρόπο!
gigi&nala
gigi&nala
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1 το Ναλακι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμωνας!
Motto : τα μυαλά και τα αερόστατα δουλέυουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Alcione Τρι Μάης 06, 2014 11:52 pm

η γιατρός τι λέει; εκείνη ξέρει καλύτερα τι μπορεί να συμβαίνει...
εγώ όταν είχα δυο θηλυκές έγκυες στον κήπο μου και ήθελα να μάθω πότε μπορώ να τις στειρώσω, ο κτηνίατρος μου είχε πει τουλάχιστον μετά από δυο μήνες για να έχουν απογαλακτιστεί πλήρως τα μωρά... αλλά αυτό που βλέπω είναι ότι οι γνώμες διίστανται ανάμεσα στους κτηνιάτρους...
για το θέμα του οίστρου δεν ξέρω καθόλου... σκέφτομαι ότι εφόσον έχει ακόμα ένα μωρό να θηλάζει, δεν θα πρέπει να έχει οίστρο. αλλά μπορεί και να κάνω λάθος...
αυτό που σκέφτομαι είναι πως δεν πρέπει να υποτιμάμε την νοημοσύνη και κυρίως τα συναισθήματα των ζώων... μπορεί όλα να έγιναν για το καλό της και το καλό των μικρών, αλλά δεν παύει να έχασε τα 3 από τα 4 μωρά της... σίγουρα θέλει χρόνο για να προσαρμοστεί σε αυτό (και σωματικά με το γάλα της, αλλά και ψυχικά)...

Alcione
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 Empty Απ: Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Μάης 07, 2014 3:20 am

Μπορει να παζει ρολο και αυτο. Μπορει να θέλει να ψάξει τα γατάκια της. Αν φωνάζει και κλαει τοτε σίγουρα ψάχνει τα μωρά της το έχω ξαναδει αυτο. Θα της περάσει ομως μην ανησυχεις ειναι προσφατο.  gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula gatoula 
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Κάρι, μια υπέροχη γατούλα και τα 4 μωράκια της - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης