gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

+22
Fotoula
enoplos
Дanae
XIONIS
Smokys
LAROGATA
Πούπσυ
papaki_2
doremi
tzoutzou
mpoulaalekoula
SuperCatz
f.m123
Δ²
alex..niaou
Chouzouris
Anatoli
funambolo
Dreamer
otz
vanilia cat
marina289
26 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Οκτ 11, 2012 12:36 am

εύχομαι να πάνε όλα καλά και σύντομα να έχεις αυτό το πλασματάκι στην αγκαλιά σου. είναι γλύκας!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Οκτ 11, 2012 4:13 am

μακαρι να πανε ολα καλα και να τον εχεις τον κουκλο στην αγκαλια σου σε λιγες μερες!! luck luck
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Οκτ 11, 2012 12:49 pm

Ολα να πανε καλα λοιπον!!! luck luck luck luck luck
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Οκτ 11, 2012 8:15 pm

papaki_2 έγραψε:Καλησπέρα και πάλι! Βίκυ και Ανατολή ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! Έγινα ήδη μέλος στην ομάδα αυτή και έχω στείλει e mail στα κορίτσια του Φλοίσβου που μου είπαν ότι έχουν τον γάτο. Τώρα απλά περιμένω απάντησή τους...
Πραγματικά μακάρι να μπορέσω να τον πάρω, εγώ το θέλω περισσότερο από όλους!!!
Μέσα στα άτομα της ομάδας που δέχονται να κάνουν μεταφορές ζώων, διάβασα μία ανακοίνωση της Νικολέτας Ρούσσου που γράφει ότι πρόκειται να ανέβει Θεσσαλονίκη στης 20/10 και ρωτά αν χρειάζεται κάποιος μεταφορά ζώου. Οπότε αν όλα πάνε καλά, 20-21 Οκτωβρίου θα τον έχω στην αγκαλιά μου! Και τότε σίγουρα θα έχετε και φωτογραφίας και νέα του κούκλου! Τώρα απλά περιμένουμε... Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 322479

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να τον πάρεις εσύ!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 322479Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 854171Ειδικά με το θέμα της μεταφοράς να έχει λυθεί, νομίζω ότι όλα είναι πιο εύκολα!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 977566Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 322479Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 270712

Μου αρέσει πολύ και το nickname σου!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 323663Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Οκτ 12, 2012 7:12 pm

Στέλνουμε θετική ενεργεια! luck

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από papaki_2 Σαβ Οκτ 13, 2012 12:08 am

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας και την συμπαράσταση σας!
Δυστυχώς όμως μίλησα χθες με την υπεύθυνη που έχει τον γάτο και μου είπε ότι τελικα βρέθηκε άνθρωπος να τον υιοθετησει απο Αθηνα Sad πολυ κρίμα για μένα (γιατι τον ήθελα πραγματικα πάρα πολυ), ευτυχώς όμως για τον Περσουλη μας, να μπορεσει να βρει ένα καλό και ζεστο σπίτι όλο αγάπη!
Αυτή τη στιγμή "διαπραγματεύομαι" για έναν άλλον γατουλη, τον Ice που έχουν τα κορίτσια και μακάρι να σταθώ πιο τυχερη Smile
Περιμένουμε λοιπον!

papaki_2
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 0
Motto : Για προβλήματα που λύνονται, μην ανησυχείς. Για προβλήματα που δεν λύνονται, τότε είναι που δεν πρέπει να ανησυχείς καθόλου!
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/10/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Οκτ 13, 2012 3:30 am

Oπότε μπορεί να κλειδώσει η αγγελία!

Να έχει μια υπέροχη ζωή ο γατούλης....

Ιωάννα ο Ιce είναι υπέροχος!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έρθει στην αγκαλιά σου!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Οκτ 13, 2012 4:43 am

luck luck mati mati
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Οκτ 13, 2012 2:22 pm

Καλέεεε!! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Τέτοιο θέμα, τέτοιο πλάσμα και δεν μας λέτε τί και πώς?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 339558

Ξεκλειδώνω το θέμα και περιμένουμε λεπτομέρειες!!!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780

Μαρίνα, Αλίνα, πείτε μας καλέ τί έγινε? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Ποιος/α το πήρε, από πού? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Τον/την ενημερώσατε να μπαίνει εδώ να μαθαίνουμε νέα του μωρού και να βλέπουμε φωτό?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Οκτ 13, 2012 3:17 pm

Εγώ την κλείδωσα, επειδή το ζήτησε η Μαρίνα... Embarassed
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Οκτ 13, 2012 3:18 pm

απο τα συμφραζόμενα κατάλαβα οτι τον πήρε η Ιωάννα απο Θεσσαλονίκη; περιμένουμε λεπτομέρειες!

Veryhappy
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Οκτ 13, 2012 3:18 pm

SuperCatz έγραψε:Καλέεεε!! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Τέτοιο θέμα, τέτοιο πλάσμα και δεν μας λέτε τί και πώς?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 339558

Ξεκλειδώνω το θέμα και περιμένουμε λεπτομέρειες!!!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780

Μαρίνα, Αλίνα, πείτε μας καλέ τί έγινε? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Ποιος/α το πήρε, από πού? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Τον/την ενημερώσατε να μπαίνει εδώ να μαθαίνουμε νέα του μωρού και να βλέπουμε φωτό?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780
Bικόνιιι! grouphug
Δεν ξέρω και εγώ πολλά..Ξέρω ότι είναι ένα παιδί που μένει κάπου στη Λένορμαν, και ότι είχε ένα τσιντσιλά που το έχασε...
Μου είπαν ότι έχει πολλές γνώσεις και πολύ μεράκι για τα περσοπλάσματα (ένας από μας oksmily3 ) και ότι τον διεκδίκησε σθεναρά τον περσούλη! fightsw

Θέλω και εγώ με κάποιον τρόπο να μην τον χάσω...
Φλοισβένιες ntountouka πείτε του να γραφτεί Γατόσπιτο!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Οκτ 13, 2012 3:20 pm

Πούπσυ έγραψε:απο τα συμφραζόμενα κατάλαβα οτι τον πήρε η Ιωάννα απο Θεσσαλονίκη; περιμένουμε λεπτομέρειες!

Veryhappy

ακυρο, λάθος κατάλαβα.

και πάλι Veryhappy
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Οκτ 13, 2012 3:21 pm


Πούπσυ έγραψε:απο τα συμφραζόμενα κατάλαβα οτι τον πήρε η Ιωάννα απο Θεσσαλονίκη; περιμένουμε λεπτομέρειες!

Veryhappy
Η Ιωάννα από Θεσ/κη βολιδοσκοπεί άλλον περσούλη από τις φλοίσβος...Δεν πρόλαβε τον Μπρικοwhatever...
Εύχομαι να ευοδωθεί αυτή τη φορά η προσπάθειά της ! luck

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Οκτ 13, 2012 4:25 pm

Δ² έγραψε:Εγώ την κλείδωσα, επειδή το ζήτησε η Μαρίνα... Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 323663
Δεν πειράζει, εγώ την ξεκλείδωσα!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 270712
marina289 έγραψε:
SuperCatz έγραψε:Καλέεεε!! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Τέτοιο θέμα, τέτοιο πλάσμα και δεν μας λέτε τί και πώς?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 71431Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 339558

Ξεκλειδώνω το θέμα και περιμένουμε λεπτομέρειες!!!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780

Μαρίνα, Αλίνα, πείτε μας καλέ τί έγινε? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Ποιος/α το πήρε, από πού? Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780Τον/την ενημερώσατε να μπαίνει εδώ να μαθαίνουμε νέα του μωρού και να βλέπουμε φωτό?Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 876780
Bικόνιιι! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 952616
Δεν ξέρω και εγώ πολλά..Ξέρω ότι είναι ένα παιδί που μένει κάπου στη Λένορμαν, και ότι είχε ένα τσιντσιλά που το έχασε...
Μου είπαν ότι έχει πολλές γνώσεις και πολύ μεράκι για τα περσοπλάσματα (ένας από μας Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497 ) και ότι τον διεκδίκησε σθεναρά τον περσούλη! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 236406

Θέλω και εγώ με κάποιον τρόπο να μην τον χάσω...
Φλοισβένιες Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 844737 πείτε του να γραφτεί Γατόσπιτο!
Αχ μπράβο, πολύ ωραία νέα!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 742497Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 322479

Αλλά δεν κατάλαβα αν δόθηκε κιόλας ο γατούλης ή είναι να δοθεί.Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 323663Είναι δηλαδή ήδη στο καινούργιο του σπίτι?
marina289 έγραψε:
Πούπσυ έγραψε:απο τα συμφραζόμενα κατάλαβα οτι τον πήρε η Ιωάννα απο Θεσσαλονίκη; περιμένουμε λεπτομέρειες!

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 501866
Η Ιωάννα από Θεσ/κη βολιδοσκοπεί άλλον περσούλη από τις φλοίσβος...Δεν πρόλαβε τον Μπρικοwhatever...
Εύχομαι να ευοδωθεί αυτή τη φορά η προσπάθειά της ! Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 838337
Μακάρι, φαίνεται συμπαθητική γατομαμά!Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 24219Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από tzoutzou Κυρ Οκτ 14, 2012 11:09 am

Oυφ ευτυχως την ξεκλειδωσες την αγγελια γιατι ετοιμη ημουν να βαλω τις φωνες!!!
Ο γατουλης ειναι ηδη στο νεο του σπιτι απο την Παρασκευη!
Αλλα,δεν κλειδωνουμε ακομα τιποτα γιατι ειναι νωρις!!Θα αφησουμε να περασουν πρωτα μερικες μερες,να επικοινωνησουμε με το ζευγαρι που τον πηρε να δουμε οτι ολα πανε καλα και μετα θα σας πω να την κλειδωσουμε την αγγελια...
Προς το παρον,ολα βαινουν καλως...
Δεν ξερω αν του ειπαν τα κοριτσια για το Γατοσπιτο,αλλα δεν κανει και κοπος να τους το πουμε τωρα..Μακαρι να εχουν χρονο και διαθεση και να γραφτουν εδω για να τον βλεπουμε το μικρο πως μεγαλωνει(και φουντωνει!!)
tzoutzou
tzoutzou
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Οκτ 14, 2012 11:23 am

Δεν υπάρχει περίπτωση, αυτήν τη φορά θα πάνε όλα καλά και ο νέος θα τακτοποιηθεί! Αλίνα, δόθηκε τελικά στον αρχικό υποψήφιο που μου είχατε πει?
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Οκτ 14, 2012 12:07 pm

Τέλος (ελπίζουμε) καλό, όλα καλά! luck

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Οκτ 14, 2012 12:18 pm

Κρίνοντας απ΄αυτά που έμαθα πριν από λίγο τηλεφωνικά, όλα τα στοιχεία είναι υπέρ του ότι θα πάνε όλα καλά!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy mati mati mati
Το ζευγάρι που τον υιοθέτησε είναι ενημερωμένο για ό,τι αφορά στην υγεία του νέου, είναι λάτρεις της συγκεκριμένης ράτσας και φαίνονται πρόθυμοι και αποφασισμένοι να τον έχουν βασιλιά. Μέχρι να κλειδωθεί και επίσημα το θέμα, πολλά mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από f.m123 Κυρ Οκτ 14, 2012 1:06 pm

mati mati mati mati mati mati
Φτύστε, φτύστε!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Smokys Κυρ Οκτ 14, 2012 6:12 pm

Τελικα τι κάνουμε με το θέμα ???? υοθετήθηκε ή όχι το γατούνι ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Οκτ 14, 2012 6:18 pm

Δημήτρη, όπως έχει γράψει πιο πάνω και η μία από τα κορίτσια του Φλοίσβου, θα ενημερώσουν εκείνες πότε να κλειδώσει επίσημα η αγγελία. Έχει μεταφερθεί στο νέο του σπίτι, αλλά τα κορίτσια θέλουν να περάσει ακόμη λίγο διάστημα, για να είναι 100% σίγουρες ότι όλα θα πάνε καλά εκεί.
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Smokys Κυρ Οκτ 14, 2012 6:49 pm

funambolo έγραψε:Δημήτρη, όπως έχει γράψει πιο πάνω και η μία από τα κορίτσια του Φλοίσβου, θα ενημερώσουν εκείνες πότε να κλειδώσει επίσημα η αγγελία. Έχει μεταφερθεί στο νέο του σπίτι, αλλά τα κορίτσια θέλουν να περάσει ακόμη λίγο διάστημα, για να είναι 100% σίγουρες ότι όλα θα πάνε καλά εκεί.

Αθηνά πιστεύω ότι όσο είναι ανοιχτό το θέμα δεν είναι καλό, ο κοσμος θα νομίζει οτι ειναι διαθέσιμο, ασχέτος τι λεει ο τίτλος.
Αν χρειαστεί ξανα (που το απεύχομαι) ας ανοιξουν άλλη αγγελία... αλλιως θα γραφτεί εδω όλη η οδύσσεια του γατιου, που δεν νομίζω να είναι καλό. !!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Οκτ 14, 2012 7:27 pm

Δημήτρη, εγώ δεν έχω λόγο στο αν θα μείνει ανοιχτή ή όχι η αγγελία... Ίσως θα ήταν καλύτερη μια απευθείας συνενόηση με τα κορίτσια του Φλοίσβου, που είναι οι καθ΄ύλην αρμόδιες?
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Smokys Κυρ Οκτ 14, 2012 7:35 pm

Μαρίνακι τι να κάνουμε ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Δ² Κυρ Οκτ 14, 2012 7:43 pm

dgriman έγραψε:Μαρίνακι τι να κάνουμε ?
marina289 έγραψε:Oπότε μπορεί να κλειδώσει η αγγελία!

Να έχει μια υπέροχη ζωή ο γατούλης....

tongueout tongueout

Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Smokys Κυρ Οκτ 14, 2012 7:47 pm

Δ² έγραψε:
dgriman έγραψε:Μαρίνακι τι να κάνουμε ?
marina289 έγραψε:Oπότε μπορεί να κλειδώσει η αγγελία!

Να έχει μια υπέροχη ζωή ο γατούλης....

tongueout tongueout


Ακριβως για αυτό ρωτάω .... scratch scratch scratch

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από tzoutzou Κυρ Οκτ 14, 2012 8:59 pm

Δε νομιζω οτι ειναι κοπος να παρανεινει η αγγελια ανοιχτη για λιγο ακομα.Εξαλλου υπαρχουν κι αλλα γατακια που ψαχνουν σπιτι,περσικα ή απλως φουντωτα,κι αν καποιος ενδιαφερθει για το συγκεκριμενο περσικο,μπορουμε να του προτεινουμε καποιο αλλο.
Ασε που αμα μας στειλουν καμια φωτο οι νεοι του γονεις, δε θα εχουμε που να την ανεβασουμε!!!Και ειναι πολλοι αυτοι που νοιαζονται για τον Μπρικι!
Για αυτο σας λεω...αφηστε την ανοιχτη για καμια βδομαδα ακομα.Για καλο και για κακο!!

(Αλινα απο τις Γατες Φλοισβου)
tzoutzou
tzoutzou
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Οκτ 14, 2012 10:16 pm

Το θεμα το ανοιξε η Μαρινα μεν αλλα το γατουλι το ειχαν αναλαβει (φιλοξενεια σε γιατρο, υιοθεσια) οι γατες τους Φλοισβου (Αλινα, Σοφια) οποτε λογικο βρισκω να ζηταει μια μικρη αναβολη στο κλειδωμα η Αλινα. Δεν ειναι κατι που γινεται πρωτη φορα αλλωστε. Λιγο υπομονη...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Οκτ 14, 2012 10:22 pm

Eφόσον τα κορίτσια από τις φλοίσβος που περιέθαλψαν,στείρωσαν,κούρεψαν, κτλ κτλ τον γατούλη,
-και γενικώς αν δεν ήταν εκείνες πιθανότατα να περιφερόταν ακόμα στους δρόμους-
εξέφρασαν την άποψη να μείνει για 1-2 βδομάδες ανοιχτή η αγγελία για παν ενδεχόμενο, εννοείται το σέβομαι!
Έχουν δει πολλά τα μάτια τους και ξέρουν καλύτερα...
Εγώ από...κεκτημένη ταχύτητα και περισσότερο από χαρά που βρήκε σπιτάκι βιάστηκα να πω να κλειδωθεί,
αλλά σίγουρα μπορεί να μείνει λίγο καιρό ακόμα ανοιχτή η αγγελία, ευχόμενη-οι πως όταν κλείσει, θα κλείσει οριστικά και αμετάκλητα! Smile

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Дanae Κυρ Οκτ 14, 2012 11:11 pm

Τι ωραία!!
Εύχομαι όλα να πάνε καλά mati
Дanae
Дanae
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Ν.Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 μέσα + τα κηπογατάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΟΛΑ τα γατομωράκια
Motto : Time spent with cats is never wasted, S.F.
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/06/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Dreamer Δευ Οκτ 15, 2012 1:12 am

Ελπίζω το νέο του σπίτι να είναι παντοτινό και να βρει την αγάπη που στερήθηκε!

Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Dreamer
Dreamer
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 5 (Μπέντζαμιν, Ρίκυ, Μελένια, Χάρυ, Νεφέλη)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, βέβαια! (ήλιος, πουλάκια, μυγάκια, λουλουδάκια...)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αγάπη, Χιονάτη, Χουρχουρίτσα, Shaggy, Ελίζα
Motto : Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει, και οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σʼ αυτήν την ιδέα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/03/2012
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Οκτ 15, 2012 4:51 am

τι καλα νεα ,μακαρι να πανε ολα καλα και να ζησει μια ομορφη ζωη στο νεο σπιτι !! Veryhappy Veryhappy Veryhappy mati mati
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Smokys Δευ Οκτ 15, 2012 10:40 am

marina289 έγραψε:Eφόσον τα κορίτσια από τις φλοίσβος που περιέθαλψαν,στείρωσαν,κούρεψαν, κτλ κτλ τον γατούλη,
-και γενικώς αν δεν ήταν εκείνες πιθανότατα να περιφερόταν ακόμα στους δρόμους-
εξέφρασαν την άποψη να μείνει για 1-2 βδομάδες ανοιχτή η αγγελία για παν ενδεχόμενο, εννοείται το σέβομαι!
Έχουν δει πολλά τα μάτια τους και ξέρουν καλύτερα...
Εγώ από...κεκτημένη ταχύτητα και περισσότερο από χαρά που βρήκε σπιτάκι βιάστηκα να πω να κλειδωθεί,
αλλά σίγουρα μπορεί να μείνει λίγο καιρό ακόμα ανοιχτή η αγγελία, ευχόμενη-οι πως όταν κλείσει, θα κλείσει οριστικά και αμετάκλητα! Smile

Οκ Μαρινάκι, οτι θέλεις, οταν και όποτε μας πείς εσυ θα το κλειδωσουμε. Καλή του τύχη. !!!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από enoplos Δευ Οκτ 15, 2012 10:48 am

ολα καλα να πανε oksmily3
enoplos
enoplos
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΙΩΤΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 τον JUINOR
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΟΛΟΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΟΥ.
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/09/2011
Mood : Γατούλης Περσίας ψάχνει! (ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης