gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

+12
gtferrari
marsy-mona
vaso
ladycat
Πούπσυ
alex..niaou
ChocolateCat
alexandrakicat
Δ²
Chouzouris
psipsa
Gogo Valentinou
16 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Παρ Σεπ 21, 2012 11:35 pm

Παρακαλω πολυ αν γνωριζετε κτηνιατρους η κλινικες που να κανουν χαμηλες τιμες για αποπαρασιτωσεις-εμβολια-στειρωσεις αδεσποτων γατων γραψτε μου διευθυνσεις και τηλεφωνα...
Η δικη μου μου πηρε 10 ευρω γι αποπαρασιτωση (μεσα εξω) αλλα το χαπι για το εντερο δεν το εφαγε με την κονσερβα και αναγκαστηκα να δωσω αλλα 8 ευρω για αμπουλα...Η αποπαρασιτωση για εξω δεν ξερω αν απεδωσε...το γατι ξυνεται ακομα και μαζι κι εγω οπου εχω γεμισει καντηλες και γρουμπουλια αφου μ εβαλε να την κραταω στο ιατρειο χωρις να μου προσφερει γαντια κι εφαγα ολα τα παρασιτα πανω μου...εκεινη δεν αγγιξε καθολου...
Μου ειπε αν δεν αποδωσει η αμπουλα θα της κανει ενεση...δηλ αλλα λεφτα...
Μου ζηταει 25 ευρω για ενα εμβολιο...τα δυο 50...στειρωση δεν τολμησα να ρωτησω...
Με τα εξοδα των δικων μου (οσονουπω θα κανουμε στειρωση στο μικρο) και το φαγητο των αδεσποτων της γειτονιας δεν μπορω να δωσω αυτα τα χρηματα....αν μπορειτε να με βοηθησετε θα με υποχρεωνατε....ευχαριστω..
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από psipsa Παρ Σεπ 21, 2012 11:51 pm

η φιλοζωικη στη νεα χαλκηδονα κανει αρκετα καλες τιμες για στειρωση.. για εμβολιο δεν εχουμε παει εκει αλλα μπορει κανεις να ρωτησει...
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Παρ Σεπ 21, 2012 11:55 pm

Μπορω να παω ανηκοντας σε αλλο δημο???Μια ερωτηση που με προβληματιζει...
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Σεπ 22, 2012 12:21 am

Δεν εχω προβλημα..στειλτε σε πμ....Παιδια βοηθηστε με να φροντισω τη Σποττυ...Κριμα ειναι το καημενο...Μολις με βλεπει τρεχει και τριβεται πανω μου απ τη χαρα του....πανταααααααααααα.... Laughing
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Σεπ 22, 2012 12:22 am

Αν κάποιος θέλει να προτείνει κτηνίατρο, παρακαλώ να το κάνει με ΠΜ.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Σεπ 22, 2012 12:24 am

Gogo Valentinou έγραψε:Δεν εχω προβλημα..στειλτε σε πμ....Παιδια βοηθηστε με να φροντισω τη Σποττυ...Κριμα ειναι το καημενο...Μολις με βλεπει τρεχει και τριβεται πανω μου απ τη χαρα του....πανταααααααααααα.... Laughing

Δυστυχώς εγώ δεν ξέρω και να σου συστήσω οικονομικό κτηνίατρο. Ο μόνος που είχα που συνέφερε κάποτε οικονομικά, τώρα τελευταία έχει αρχίσει τις γυφτιές και σου πουλάει φάρμακα με το ζόρι, ακόμα και αν είναι υγιές το ζώο σου! Και να ήταν μόνο αυτό... Δεν θα έστελνα κανένα ζωάκι εκεί, μετά από τις εμπειρίες μου. Από αυτούς που έχω μείνει ευχαριστημένη δυστυχώς κανείς δεν έχει χαμηλές τιμές... Sad
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από alexandrakicat Σαβ Σεπ 22, 2012 8:30 am

25 ευρω το εμβολιο? Shocked Αυτο ειναι τσαμπα!Εδω εχει 50?! tafos
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από psipsa Σαβ Σεπ 22, 2012 8:56 am

στη φιλοζωικη μπορει να παει κανεις ανεξαρτητα απο το που μενει. οσο για εμβολιο τωρα που διαβασα τιμες μπορω να σου πω πως η δικη μου ειναι πιο οικονομικη. νομιζω 20 ευρω για το εμβολιο.. εμενα μου παιρνει ακομα λιγοτερα γιατι κανουμε μαζικους εμβολιασμους.... θα σου στειλω μηνυμα..
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Σεπ 22, 2012 8:56 pm

30 μου παιρνει για τα δικα μου και μου ζηταει 25 για τ αδεσποτο...Σε αλλο ποστ ειδα οτι το εμβολιο κοστιζει 5-7 ευρω...Μα καλα δεν μπορει να μου το κανει με 15 ευρω το πολυ να βαλει και τον κοπο της???Ημαρτον....πολυ απατεωνια και σε τετοιες μερες που ολοι παρατουν τα κατοικιδια τους η δεν υιοθετουν πλεον, γιατι δεν κατεβαζουν τις τιμες???Πως να υιοθετησει ενας φτωχος ενα ζωο τετοιους δυσκολους καιρους ...???
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από alexandrakicat Σαβ Σεπ 22, 2012 9:11 pm

δεν εχουν ολα τα εμβολια 5-7?
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Gogo Valentinou Σαβ Σεπ 22, 2012 9:37 pm

ποσο εχουν περιπου???απο ποσο μεχρι ποσο κυμαινονται ξερεις???
Gogo Valentinou
Gogo Valentinou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Τεσσερα και ( πολλα αδεσποτα)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : χιονατη του κερατσινιου
Motto : ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/05/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από ChocolateCat Κυρ Σεπ 23, 2012 11:58 am

To 4πλό (fel-0-vax-iv)τόσο έχει γύρω στα 7 ευρώ.
Μπορεις να κάνεις το εμβόλιο και μόνη σου,το διαδίκτυο θα σε βοηθήσει να βρείς το σωστό μέρος και τον τρόπο.Ή μπορείς να ρωτήσεις κτηνίατρο σε ποιό σημείο του σώματος μπορείς να το κάνεις με ασφάλεια.
Δεν είναι δύσκολο το εμβόλιο.
ChocolateCat
ChocolateCat
Prime Cat
Prime Cat

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Παλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 τη Νάταλιιιιιιιιιιιιιιιιι και την μικρή Άριαααααα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρινή γατοβροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τώρα πια κανένα.Είμαι υπερπλήρης
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/03/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Σεπ 23, 2012 12:42 pm

ChocolateCat έγραψε:To 4πλό (fel-0-vax-iv)τόσο έχει γύρω στα 7 ευρώ.
Μπορεις να κάνεις το εμβόλιο και μόνη σου,το διαδίκτυο θα σε βοηθήσει να βρείς το σωστό μέρος και τον τρόπο.Ή μπορείς να ρωτήσεις κτηνίατρο σε ποιό σημείο του σώματος μπορείς να το κάνεις με ασφάλεια.
Δεν είναι δύσκολο το εμβόλιο.


διαφωνω καθετα.. tafos
ξερουμε περιπτωσεις που εμβολια πανε στραβα κ μετα το γατι ταλαιπωρειται απιστευτα! οσες οδηγιες κ αν εχει το ιντερνετ,αν δεν εισαι ειδικος,δεν πρεπει να το δοκιμασεις... tafos
εγω προσωπικα δεν θα πειραματιζομουν πανω στις γατες μου,για 2 φορα το χρονο που εμβολιαζονται μαζευω τα χρηματα κ παω στο γιατρο να εχω ησυχο το κεφαλι μου..
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Σεπ 23, 2012 1:33 pm

alex..niaou έγραψε:
ChocolateCat έγραψε:To 4πλό (fel-0-vax-iv)τόσο έχει γύρω στα 7 ευρώ.
Μπορεις να κάνεις το εμβόλιο και μόνη σου,το διαδίκτυο θα σε βοηθήσει να βρείς το σωστό μέρος και τον τρόπο.Ή μπορείς να ρωτήσεις κτηνίατρο σε ποιό σημείο του σώματος μπορείς να το κάνεις με ασφάλεια.
Δεν είναι δύσκολο το εμβόλιο.


διαφωνω καθετα.. tafos
ξερουμε περιπτωσεις που εμβολια πανε στραβα κ μετα το γατι ταλαιπωρειται απιστευτα! οσες οδηγιες κ αν εχει το ιντερνετ,αν δεν εισαι ειδικος,δεν πρεπει να το δοκιμασεις... tafos
εγω προσωπικα δεν θα πειραματιζομουν πανω στις γατες μου,για 2 φορα το χρονο που εμβολιαζονται μαζευω τα χρηματα κ παω στο γιατρο να εχω ησυχο το κεφαλι μου..

συμφωνώ με την Άλεξ. δεν μπορούμε να το παίζουμε κτηνιατροι χωρις να είμαστε. ο άλλος σπούδασε κάμποσα χρόνια για να μπορεί να κανει όσα κανει. δεν αντικαθιστά το διαδίκτυο τις σπουδές του. ούτε οι γάτες μας είναι κούκλες για να τους κάνουμε στα ψεύτικά ενέσεις, ούτε εμείς μπορούμε να κάνουμε την πρακτική μας στα γατιά μας για το πώς θα κάνουμε εμβόλια. Θα το ρίσκαρα μόνο αν έμενα σε κάποιο νησί της άγονης γραμμής που δεν έχει κτηνίατρο.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Σεπ 23, 2012 1:51 pm

καλο θα ηταν παιδακια να μην δινουμε ιατρικες συμβουλες μεσω διαδικτυου η μονη περιπτωση που κανεις ενεσηη σε ζωο μονος σου ειναι οταν εισαι σε εκτακτη αναγκη π.χ δηλητηριαση απο φολα κλπ κ παλι ειναι δικοπο μαχαιρι
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από vaso Κυρ Σεπ 23, 2012 2:12 pm


dgriman έγραψε:
Ιατρικές συμβουλές και φαρμακολογικές συνταγές, πρέπει να δίνονται ΜΟΝΟ από εγκεκριμένους κτηνίατρους και αυτό γίνεται μόνο με επιτόπια επίσκεψη σε κάποιον γιατρό. Γνωματεύσεις από ιντερνετ και θεραπείες, μπορούν να επιφέρουν προβλήματα στο ζωάκι σας, ακόμα και την απώλεια της ζωής του.
Σε κάθε περίπτωση, εάν αποφασίσετε να ακολουθήσετε κάποια συμβουλή που σας δόθηκε, να γνωρίζετε ότι φέρετε ολοκληρωτικά την όποια ευθύνη, για οτιδήποτε συμβεί στο ζωάκι σας.


Όλο το κείμενο.....
http://www.gatospito.com/t6965-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vaso στις Κυρ Σεπ 23, 2012 5:04 pm, 1 φορά

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Δ² Κυρ Σεπ 23, 2012 2:40 pm

Σιγά να μη ρίσκαρα να κάνω εμβόλιο μόνη μου. Πλάκα κάνετε ρε παιδιά; Και αν σας μείνει το ζώο στα χέρια από αναφυλακτικό σοκ πώς θα αντιδράσετε; Μη μου πείτε: θα ψάξετε μέσω διαδικτύου τι μπορείτε να αγοράσετε με 5-7 ευρώ για να του σώσετε τη ζωή...tafos Δεν είναι παίξε-γέλασε τα εμβόλια και οι ενέσεις, αν ήταν έτσι δεν θα υπήρχαν οι κτηνίατροι!!
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από marsy-mona Τρι Οκτ 09, 2012 5:41 pm

εχω 6 αδεποτα γατακια στην αυλη μου θηλυκα 6 μηνων περιπου,ξερεις καποιος καποια φιλοζωικη η κατι τετοιο που θα μπορουσα να τα στηρωσω??
ευχαριστω πολυ!! Smile
marsy-mona
marsy-mona
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 γατούνια κ 1 σκυλώνι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/05/2011
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από psipsa Τρι Οκτ 09, 2012 6:34 pm

εγω οπως εχω ηδη πει(και συγχωρηστε με που επαναλαμβανομαι) πηγαινω στη φιλοζωικη τα αδεσποτα μου για στειρωση. δεν εχω βρει καπου φτηνοτερα τουλαχιστον μεχρι τωρα. πηγαινω στο ιατρειο στη νεα χαλκηδονα αλλα εχει και αλλου νομιζω. τηλ θα βρειτε και στο ιντερνετ.
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από marsy-mona Τρι Οκτ 09, 2012 8:02 pm

μπορεις να μου στειλεις π.μ για τιμες για θηλυκα?
marsy-mona
marsy-mona
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 γατούνια κ 1 σκυλώνι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/05/2011
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από gtferrari Τρι Οκτ 09, 2012 9:09 pm

Καλησπέρα! Είμαι και εγώ από αυτούς που τα λυπούνται και από εκεί που ταΐζαμε τα γατάκια στην γειτονιά καταντήσαμε να έχουμε 9 γατάκια. Το πρόβλημα είναι ότι δεν γίνεται να συνεχίζουν να αναπαράγονται και για αυτό θέλουμε να κάνουμε στείρωση στα θηλυκά. Μένω Νέα Ιωνία και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει τίποτα τιμές για τις στειρώσεις. Και Νέα Χαλκηδόνα κοντά μας είναι απλά πες τε μου καμία τιμή να ξέρω που βαδίζω και να κανονίσω να πάω την μάνα τους πριν ξανά μείνει έγκυος.
Ευχαριστώ!

gtferrari
Kitten
Kitten

Άντρας
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 9
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Οκτ 09, 2012 9:15 pm

gtferrari έγραψε:Καλησπέρα! Είμαι και εγώ από αυτούς που τα λυπούνται και από εκεί που ταΐζαμε τα γατάκια στην γειτονιά καταντήσαμε να έχουμε 9 γατάκια. Το πρόβλημα είναι ότι δεν γίνεται να συνεχίζουν να αναπαράγονται και για αυτό θέλουμε να κάνουμε στείρωση στα θηλυκά. Μένω Νέα Ιωνία και θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει τίποτα τιμές για τις στειρώσεις. Και Νέα Χαλκηδόνα κοντά μας είναι απλά πες τε μου καμία τιμή να ξέρω που βαδίζω και να κανονίσω να πάω την μάνα τους πριν ξανά μείνει έγκυος.
Ευχαριστώ!

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? 734728

Γιατρό στην περιοχή σου δεν γνωρίζω, ωστόσο αν κάποιος ξέρει, παρακαλώ η σύσταση να γίνει με προσωπικό μήνυμα.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από kalicat Παρ Ιουλ 02, 2021 2:34 pm

Καλησπέρα παιδιά,
Ξέρει κανένας κτηνίατρο που να κάνει καλές τιμές για αδεσποτα στην Θεσσαλονίκη;
kalicat
kalicat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2016
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Lina Παρ Ιουλ 02, 2021 4:34 pm

kalicat έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,
Ξέρει κανένας κτηνίατρο που να κάνει καλές τιμές για αδεσποτα στην Θεσσαλονίκη;
ίσως η Στέλλα, (Stella M.) γνωρίζει κάποιον.
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από Stella M. Τρι Ιουλ 06, 2021 1:46 pm

Το'χω το'χω blinking
Στέλνω pm kissss
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? Empty Απ: ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...???

Δημοσίευση από kalicat Τρι Ιουλ 06, 2021 2:19 pm

heartΣε ευχαριστώ παρα πολυ kissss
kalicat
kalicat
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2016
Mood : ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΓΙ΄ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...??? M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης