gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

+26
marina289
FROGK
tsili
arianna
Fotoula
ΚουκουΒάγια
natalouko
LAROGATA
ladycat
Chouzouris
aporw
TITIKA CAT
BokSurat
vaso
Kikiriki
SuperCatz
ellaki
doremi
Λιαννα
marianthia
NiaR
niou
Anatoli
alexandrakicat
Πούπσυ
ralou
30 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Fotoula Κυρ Οκτ 09, 2011 2:47 pm

Mα την Πατούσα στην κρεββατοκάμαρα; Πόσα ακόμα να αντέξει ο δύσμοιρος; Και παρόλα αυτά σας κατουράει μόνο. Τέλος πρόκειται περί γάτου αμέμπτου ηθικής και προφανούς παιδείας...
Στα σοβάρα τώρα, τι στο καλό μπορεί να έχει συσσωρεύσει που να μη μπορεί με τίποτα ακόμα και τώρα που ζει μαζί σας να ηρεμήσει;

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Οκτ 09, 2011 3:17 pm

Εγω νομιζω οτι το Γκισμι απο την μια εχει δεθει πολυ μαζι τους γι αυτο και κατουραει οταν λειπουν και συγχρονως ζηλευει και τα υπολοιπα που διεκδικουν κι αυτα αγαπη και προσοχη απο την Β. και τον Σ. Αν δλδ δεν υπηρχαν αλλα γατια και η Βικυ καθοταν ολη μερα μεσα στο σπιτι σαν την Σταχτομπουτα νομιζω οτι θα ηταν η καλυτερη του και το κατουρημα θα λαμβανε τελος. Και σαφεστατα το να ειναι ο οποιοσδηποτε 24/7 σπιτι δεν γινεται.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από arianna Κυρ Οκτ 09, 2011 8:26 pm

Φάτσας ο νεαρός Laughing
arianna
arianna
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι !!!
Motto : όλα αλλάζουν ξαφνικά....
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2011
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_moonwalk-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Οκτ 10, 2011 9:28 am

niou έγραψε:ειναι ζηλιαρης ε???

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261

Όλα τους είναι! Χαϊδεύω το ένα, έρχεται και με κουτουλάει για χάδια το άλλο!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 697817

LAROGATA έγραψε:εμ και εσυ παρ'τον και αυτον μαζί ,μπας και γλυτώσεις το κατάβρεγμα!! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 270712

Όταν τον παίρνω μέσα, κωλοκάθεται στο κρεβάτι και βάζει μπουγάδα μέχρι τελικής πτώσης!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 997391

Πούπσυ έγραψε:τον καημενούλη! πόσο θα υποφέρει μέσα του για να τα κάνει αυτά... Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 72784

Έχει περάσει πολλά μωρέ το φουκαριάρικο..Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 126539

ΚουκουΒάγια έγραψε:Αχ ρε Γκιζμουλίνω Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 952616 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886

Anatoli έγραψε:Μαρη Βικυ! Εχεις καταλαβει οτι το κανει οταν παιρνεις την Πατουσα για γουτσου-γουτσου στην κρεβατοκαμαρα και συνεχιζεις να μην τον βαζεις μεσα? Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 553874

Εχεις δοκιμασει οταν λειπετε να αφηνετε ανοικτο ραδιοφωνο ή τηλεοραση μηπως βοηθησει?

Ρε, άμα τα βάλω όλα μέσα, μόνο αυτός και ο Snow παραμένουν μέσα! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 731743 Η Πατούσα και ο Tesoro τσαντίζονται και φεύγουν!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 388464

Ραδιόφωνο τους έχω πάντα ανοιχτό και όταν λείπουμε και όταν είμαστε σπίτι. Το κλείνω μόνο όταν είναι να πάμε για ύπνο.

Fotoula έγραψε:Mα την Πατούσα στην κρεββατοκάμαρα; Πόσα ακόμα να αντέξει ο δύσμοιρος; Και παρόλα αυτά σας κατουράει μόνο. Τέλος πρόκειται περί γάτου αμέμπτου ηθικής και προφανούς παιδείας...
Στα σοβάρα τώρα, τι στο καλό μπορεί να έχει συσσωρεύσει που να μη μπορεί με τίποτα ακόμα και τώρα που ζει μαζί σας να ηρεμήσει;

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 323663 Τί να κάνω βρε Φωτούλα? Βάζω την Μπέμπα μέσα και μου γουργουρίζει σαν τρένο, μου κάνει κουτουλιές και γυρνάει τούμπα, σαν σωστό ανασκελόγατο, κάνοντας πατούσια στον αέρα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 697817Και είναι η μοναχοκόρη της Λουλουδίτσας και το μονάκριβό μας κοριτσάκι!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 697817

Και στα σοβαρά τώρα, ο γιατρός μας μάς έχει πει ότι ο γατούλης έχει κακοπεράσει πολύ, είναι λογικό να του πάρει χρόνο να συνέλθει και να εμπιστευτεί..Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 72784

Anatoli έγραψε:Εγω νομιζω οτι το Γκισμι απο την μια εχει δεθει πολυ μαζι τους γι αυτο και κατουραει οταν λειπουν και συγχρονως ζηλευει και τα υπολοιπα που διεκδικουν κι αυτα αγαπη και προσοχη απο την Β. και τον Σ. Αν δλδ δεν υπηρχαν αλλα γατια και η Βικυ καθοταν ολη μερα μεσα στο σπιτι σαν την Σταχτομπουτα νομιζω οτι θα ηταν η καλυτερη του και το κατουρημα θα λαμβανε τελος. Και σαφεστατα το να ειναι ο οποιοσδηποτε 24/7 σπιτι δεν γινεται.
Ναι μωρέ.. Ζηλεύει το πουλάκι μου.. Όλα ζηλεύουν γμτ..

Καθόλου τυχαίο δεν είναι το "ζηλιαρόγατα"!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261
arianna έγραψε:Φάτσας ο νεαρός Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 270712

Μερσί! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 270712 Ναι, είναι φάτσας, βγάζει απίστευτο γέλιο γιατί είναι τρελό σούργελο και είναι πολύ καλό και τρυφερό πλάσμα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 697817
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Δευ Οκτ 10, 2011 11:58 am

Χμ... Πάλι έχουμε επιπλοκές στο γνωστο θέμα...
Γμτ! Με τις δικές μου ιστορίες δεν πρόλαβα να κοιτάξω το ημερολογιο του Γκισμο μπας και βρουμε πως σκέφτεται το αγοράκι μας.
Για να δουμε...
Θα προσπαθησω να ριξω μια ματια και αν δεν έχει καταγραψει μέσα τιποτα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα, θα σας ενημερωσω
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Οκτ 10, 2011 12:22 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 977566 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 876780 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 977566 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 876780 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 977566
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Οκτ 10, 2011 12:56 pm

για να δγιούμε tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 03, 2011 7:42 pm

meleti Δευτερα 28 Νοεμβρίου
Καιρο εχω να γραψω στο ημερολογιο μου. Αχ αυτη η καθημερινοτητα με ρουτινιάζει βρε παιδια και βαριέμαι... coffee
Κανει λιγο κρυο αυτο τον καιρο, αλλά το σπιτι έχει ζεστασια, ειδικα πάνω στον καναπε ΜΟΥ που... ε... καλα... τον κατουράω καμια φορά να μην ξεχνιωμαστε...
Η μαμα λέει ότι πια το έχουν συνηθισει. Δεν μπορω να πω! Εχω καλη μαμα και την αγαπάω που επιτελους το εχει αποδεχτει!

meleti Τριτη 29 Νοεμβρίου
Πανικος στο σπιτι, έχουν βγάλει κάτι κουτια και εχουν βγάλει απο μέσα ενα σωρο όμορφα γυαλιστερα πράγματα. Η μαμα τα απλώνει παντου στο σπιτι, και αναβει και φωτάκια και όλα δειχνουν ζεστα και όμορφα. Ο Σνοου εχει μεινει εκει κοιτωντας τα. Δεν λέω, καλος ειναι ο συγκάτοικος αλλά έχει χαζέψει λιγο έτσι που όλοι τον θαυμάζουν για την ομορφάδα του και μερικές φορες κοιταει την αντανάκλαση του στο τζάμι και παιρνει πόζες λες και ειναι ο ίδιος ο Τζωρτζ Κλουνευ, χαμογελοντας στραβα στο ειδωλο του.
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02709

meleti Πεμπτη 1 Δεκεμβριου
Εβαλαν κάτι πολυυυυυ μαλακά κουβερτακια στον καναπε μου. Εχουν και κάτι γουστοζικα ζωάκια επάνω αλλα... ρε γμτ!... ειναι πολυ ψηλά, δεν με βολευει να τα κατουρήσω... Ισως αν δοκιμάσω με το ενα πόδι στον αερα όπως οι σκύλοι... κάτι ξέρουν αυτοι που κατουράνε μ αυτο τον τρόπο... Μπαααα! Δεν γινεται τιποτα, κριμα μωρε! Χαρα που θα έκανε η μαμα αν τα κατάφερνα! Smile
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02722

meleti Παρασκευη 2 Δεκεμβριου
Μ αρεσει αυτο το πράσινο με τα κλαδάκια που έβαλαν στο πάσο της κουζίνας. Να μπορουσα άραγε... Suspect Αν ανέβαινα στην καρεκλα και απο εκει στο τραπέζι και αν έκανα ενα πραγματικα μεγάλο πήδουλο... Γμτ! Ειμαστε και κοντοποδαροι εμεις οι Περσες δεν το έχουμε στα γονίδια μας το μεγάλο το άλμα... Ισως αν πεισω την Πατουσα να βάλει πλάτη και να πατησω πάνω της ίσως να τα καταφερνα. H μηπως να έπαιρνα την Φρεγια, να ρωτησει την Ηλέκτρα της θειας Ναταλίας, να μας δωσει καμια ιδέα? Αυτη σίγουρα θα έχει πολλές!
Θα χαρουν τόσο πολυ όταν γυρίσουν στο σπίτι και δουν να έχω καταφέρει να το φτασω και να το εχω κατεβάσει στο χαλι για να παίξουμε με τα φιλαράκια.
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02717

meleti Σαββατο 3 Δεκεμβριου
Χα! Γιατι ασχολουμαι με τα δυσκολα, δεν ξέρω? Ρε συ Τεζορο, για γκελ μπουρντα καταδωθε (οπα! Νατο και το τουρκικο! Μπορει η μαμα να μην τα βλέπει τα τουρκικα σηριαλ αλλά το πρωί που λειπει, ανοιγουμε με τα παιδια την ΤιΒι και βλέπουμε πρωινές επαναλήψεις, ταμαμ! whistle )
Λοιπον ρε συ Τεζόρο, να δες εδω, ενα ωραιο πράσινο πραματακι. Φωτιζεται κιολας και αυτα τα φυλλαρακια ίσως να ειναι και νόστιμα. Τι λες? Κρατας εσυ απο εκει και εγω απο εδω να δουμε τι μπορουμε να κόψουμε? Δεν το βλέπω να ειναι και πολυ ανθεκτικο, μάλλον θα τα καταφέρουμε να το κάνουμε πιο φουντωτο και απλωμένο. Μια σταλια ειναι, δεν στολιζει καλά το χωρο.
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02723

meleti Κυριακη 4 Δεκεμβριου
Μηπως να πήγαινα να παιξω μ αυτες τις ωραίες μπαλίτσες που κρέμονται με τα φιογκάκια τους απο το βάζο? Δεν μπορει, αυτα για μας τα έβαλε η μαμα να παίζουμε και να τους ριχνουμε σφαλιαριτσες. Ελάτε ρεεεε! Ελάτε εδω να παίξουμεεεε!
Γκοοοοοοοοοολλλλ!!!!!!!!!!!!! Veryhappy
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02741

Τι να πω... οι συγκάτοικοι ειναι λιγάκι μαμουρηδες... fapa
Ουτε η Πατουσα με βοηθάει στα άλματα, ουτε ο Τεζόρο στην ανάδειξη αυτου του ωραιου μπιχλιμπιδιου στο τραπεζάκι, ουτε ο Σνοου έρχεται να παίξουμε κατενατσιο με τα μπαλάκια
Καλα... ο Σνοου έτσι κι αλλιως δεν παίρνει είδηση.
Να! Κοιτάξτε! Ακομα στην ίδια θέση ειναι απο προχτες και χαζευει τα φωτάκια. Αααχ! Χαζο παιδι χαρα γεμάτο...
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 DSC02713

Ε να! Αυτα συμβαίνουν και ξαναρχίζω να βαριέμαι...
Ας πάω πάλι να ρίξω ενα κατουρημα... Παλια μου τέχνη κόσκινο...

Μαα-νου-λαααα! Δωράκι για σενα εκει μπροστα στον τάρανδο με τις άσπρες βουουουλες!!!

Καλα Χριστουγεννα Μανουλα! Καλα Χριστουγεννα Πατερουλη!
Τι ωραιο και ενδιαφέρον που το κάνατε το σπίτι μας!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Δεκ 03, 2011 7:57 pm

Εχω πεθανειιιιι!!!!! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Welcome back Ρουλα μας! kissss
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Δεκ 03, 2011 8:12 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 45749

Τιμή μας και καμάρι μας, το πρώτο μετανοσοκομειακό γαταμύθι να είμαστε εμείς!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 952616 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886

Τέλειο όπως πάντα, Ρουλίτσα μου!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 742497Ευχαριστούμε!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886Το διάβασε και ο Σπύρος και είχε πέσει κάτω απ' τα γέλια!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 03, 2011 8:20 pm

Χαχαχαχα! Nαστε καλα βρε φιλενάδες!
Βικυ, αφου το ξέρεις, ο Γκισμο εκτος απο προσωπικο φιλαρακι ειναι και η ... Μουσα μου!
oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Δεκ 03, 2011 8:30 pm

τέλειο Ρουλίτσα!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Σαβ Δεκ 03, 2011 8:54 pm

Ραλούκα, όπως πάντα Ε Γ Ρ Α Ψ Ε Σ !!!!
grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από doremi Σαβ Δεκ 03, 2011 9:42 pm

Ρούλα happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
να είσαι πάντα καλά grouphug
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από tsili Κυρ Δεκ 04, 2011 12:08 pm

ΡΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, wellcome back happy2 happy2 happy2
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από aporw Κυρ Δεκ 04, 2011 12:56 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από natalouko Κυρ Δεκ 04, 2011 6:54 pm

Τέλειο Ραλλούκα!!! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 742497 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 742497 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 742497
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Δεκ 18, 2011 1:12 pm

meleti Τριτη 13 Δεκεμβριου
Ουφ! Τιποτα πάλι...
Βαριέμαι αφορητα και οι άλλοι όλο κοιμουνται αραχτοι... Τι να κάνει πια ενας γατος σαν κι εμένα που θέλει να εχει ενδιαφέρουσα ζωη και δεν έχει συνεργους ε?
Παιξαμε λιγο με τον Τεζορο, το πράσινο γυαλιστερο πραγματάκι στο τραπεζι όμως αποδειχτηκε πολυ ανθεκτικο... τιποτα δεν καταφέραμε.
meleti Τεταρτη 14 Δεκεμβριου
Το μονο που δεν καταφερα ήταν να κατεβάσω εκεινη την πράσινη γιρλάντα απο τον τοιχο. Η Πατουσα δεν συνεργάζεται και ο Σνοου εχει βγαλει ριζες εκει στην πολυθρόνα να χαζευει τα φωτάκια. Δεν με πήρε και κανένα τηλέφωνο η Φρεγια να μου πει καμια ιδέα πως να την κατεβάσω για να παίξουμε...
meleti Πεμπτη 15 Δεκεμβριου
Η μαμα μίλησε με κάποιον το τηλέφωνο. Δεν ξέρω τι ειπαν αλλά την άκουγα να λέει «ααα! Παναγία μου! Θα μου σκοτωθει το χαζόγατο!» και «Τι λες βρε παιδι μου!!! Απαπα! Ονομα και πραμα τρομοκράτισσα Ταλιμπαν!» «Ευχαριστω για την ενημέρωση φιλεναδα! Θα το φροντισω!»
Δεν καταλαβα γιατι μιλάγανε αλλά η μαμα με κοιταγε μετα και μου κουναγε το δάχτυλο λέγοντας «Το νου σου φουκαριάρη μου μην πάθεις τίποτα!» Μα τι να πάθω... δεν έχω κάνει τίποτα και τα ζωακια στον καναπε δεν φαινονται επικινδυνα όταν κατουράω στα ποδια τους...
meleti Παρασκευη 16 Δεκεμβριου
Σημερα το πρωί η μαμα γέμισε το σαλόνι με στιβες μαξιλαρακια! Τι τα θέλει δεν ξέρω... Ωραια εινα βεβαια και αναπαυτικα αλλά σε τι να χρειάζονται άραγε...
Το απογευμα με πηρε τηλέφωνο η Φρεγια και μου ειπε ενα σχέδιο που σκέφτηκε για να φτάσω την γιρλάντα. Ωραιο και ενδιαφέρον φαινεται. Μα τι έξυπνη φιλενάδα που έχω!
Ετσι κι εγω μάζεψα απο τα ντουλάπια ότι κατσαρολικο βρηκα, κάτι πυρεξ, μια φριτέζα και κάτι γυαλινα μπολ και τα στηβαξα το ένα πάνω στο άλλο. Ετσι έφτιαξα συμφωνα με τις οδηγίες μια ωραια εξέδρα που έφτανε μέχρι την γιρλάντα. Με εμποδιζαν λιγο βεβαια τα μαξιλαράκια στο πάτωμα αλλα τα παραμέρισα λιγο και όλα καλα.
Οι αλλοι έχουν παραξενευτει με το έργο μου και παρακολουθουν απο μακρια.
Το μεσημέρι κοιμηθηκα λιγο να ξεκουραστω απο την υπερπροσπάθεια και μάλιστα ξεχάστικα και ΔΕΝ κατουρησα στον καναπέ αλλά στην αμμολεκάνη!
Το απογευμα ξεκινησα για το μεγάλο εγχειρημα.
Πηδηξα στην καρέκλα, μετα στο τραπέζι και μετα με ενα ηρωικο άλμα πήδηξα στην κορυφη της εξεδρας που ειχα φτιάξει.
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Il_gis11
Μμμμαααμμμμαααα μμμμου!
Η εξέδρα τραμπαλιστηκε επικινδυνα, ακουστηκαν θόρυβοι και κροτοι ουαΑΑΑααου! Η αδρεναλίνη στο κοκκινο αλλά... αλλα καταφερα την τελευταία στιγμη να πιαστω απο την γιρλάντα με τα νυχια μου.
Την ίδια στιγμη εγιναν πολλά πράγματα μαζί
Τα πυρεξ υποχωρησαν, η φρυτεζα γλιστρησε, τα κατσαρολικα εχασαν την ισορροπία τους και η εξέδρα μου διαλυθηκε πεφτοντας στο πάτωμα! Σαματας! Ως και ο Σνοου ξεριζωθηκε πο τη θέση του και αναπήδηξε! Οι αλλοι δυο, ετρεξαν να κρυφτουν πανικοβλητοι.
Εγω γατζωμένος απο την γυρλάντα την αιστάνθηκα να υποχωρει και το επομενο δευτερόλεπτο ένοιωσα να πέφτω στο κενο και να προσγειωνομαι στο πάτωμα με δυναμη!
Στο πάτωμα? Οχι! Οχι στο πάτωμα! Στα μαξιλαρακια της μαμας προσγειωθηκα ευτυχως αλλά όσο νάναι το γοφι το χτυπησα λίγο πάνω στην άκρη μιας λεκάνης...
Τελος πάντων, η γιρλάντα ήταν πια στην αγκαλιά μου και με το τροπαιο μου τους ξαναφωναξα να έρθουν να παίξουμε.
Και αυτη τη φορά ήρθαν, αλλά πηραμε την γιρλάντα και πηγαμε στο άλλο δωμάτιο γιατι στο σαλόνι γινοταν ο κακος χαμός. Χαρα όμως που θα κάνει η μαμα αμα έρθει και δει ότι τα καταφερα!
Χαρα που θα κάνει!

ΣΗΜ. Για μελλοντικη χρηση:
Να μην ξαναβάλω σε εξέδρα γυαλινα πράγματα. Δεν αντεχουν σε πτωσεις μωρε, πολυ ευαισθητα ειναι. Οπως το καλο κοκκινο γυαλινο μπολ της μαμας που ειχε μέσα μελομακάρονα. Τα ειχα αδειάσει πάνω στο τραπέζι και ειχα χρησιμοποιήσει το μπωλ στην εξέδρα μου.
Ε! Κομματακια έγινε μόλις έπεσε απο κει πάνω.
Απαπα! Αχρηστα τα φτιάχνουν πια τα πράγματα! Καμια αντοχη δεν έχουν!
Ας ειναι... άλλη φορα θα ξερω!

meleti Σαββατο 17 Δεκεμβριου
Δεν προλαβαίνω να γραψω πολλα σημερα... Η μαμα ειναι έξαλλη, γιατι άραγε? Μηπως που της χαλασα το γυαλινο μπολ της?
Μπααα ευκαιρια να αλλάξει την διακοσμηση!
Μαλλον γιατι τα μελομακάρονα λέκιασαν το τραπεζι με μέλια και καρυδια...
Η μηπως επειδη η φριτεζα ήταν γεμάτη λάδι που χυθηκε στο χαλι και τωρα πως θα φτιάξει τους εορταστικους λουκουμάδες?
Μα τι έχει πάθει? Αντι να χαίρεται με την χαρα μας...
Η γιρλάντα ειναι πεντανόστιμη και κάνουμε τρελα παιχνιδια με τα φιλαρακια!!!

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Δεκ 18, 2011 3:12 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_10

Κάνει ό,τι κάνει, και μετά μας βάζει και μια φωτογραφία όλο χαριτωμενιά, για να γλυτώσει την κατσάδα! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 58748 Αυτή τη φορά όμως, δεν του πέρασε! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 339558 Έχει αποκλεισμό από τον καναπέ, για τις ώρες που λείπουμε, για μια βδομάδα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 339558 Για να μην σου πω ότι από προχθές, όποτε με δει με κοιτάει σαν βρεγμένη γάτα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 734572



Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Δεκ 18, 2011 9:31 pm

Βικυ λυπάμαι πολυ που η δικιά μου έγινε αφορμη για όλη αυτη την αναστάτωση.
Δηλαδη όχι ακριβως η αφορμη, αλλά υποδαυλισε το πάθος του Γκισμο για περιπέτεια και επεσε στην παγιδα της Ηλέκτρας.
Αλλά μην τον τιμωρησεις αυστηρα μωρε τον Γκισμο...
Μπορει να κάνει ζαβολιές αλλά τουλάχιστον δεν παυει να θέλει να κάνει την ζωη του ενδιαφέρουσα.
Οχι σαν κάτι άλλους που λειωνουν αραχτοι και δεν κουνάνε μητε αυτι για ώρες...
tafos tafos tafos
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Δεκ 18, 2011 11:51 pm

αχ βρε Ρουλίτσα μου grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Δεκ 19, 2011 12:41 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_10

Η αθωα περιστερά! happy2

Ρουλα! oksmily3
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από doremi Δευ Δεκ 19, 2011 2:09 pm

Anatoli έγραψε:Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_10

Η αθωα περιστερά! happy2

Ρουλα! oksmily3

Ε, δεν θα φωνάξουμε και το CSI sherlock για κάτι τόσο προφανές! whip Γκίσμο, φτύσε αμέσως την γιρλάντα και γραμμή για τη αμμολεκάνη σου Madd κι άλλη φορά να μην ακούς την Ηλέκτρα μέσω Φρέγιας. Wink



Ρουλίτσα μας kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss prosoxi
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Δευ Δεκ 19, 2011 9:46 pm

Anatoli έγραψε:Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_10

Η αθωα περιστερά! happy2
meleti Κυριακη 18 Δεκεμβριου
Βρεχει έξω αλλά το σπιτι ειναι ζεστο.
Καθομαστε με τα φιλαρακια και λέμε ιστορίες να περασει η ωρα τωρα που δεν έχω τιποτα καλυτερο να κάνω, αφου η μαμα με απέκλεισε απο το σαλονι.

Που λέτε φιλαρακια... εβρεχε... εβρεχε... εβρεχε... και ο φουκαρας ο Νωε καθοταν και περιμενε καλη ωρα οπως εμεις να τελειωσει η βροχη.
Και 40 μερες μετα σταμάτησε η βροχη και ησυχασαν τα νερα –και ευτυχως εδω που τα λέμε γιατι όλο αυτο το τσουρ τσουρ της βροχης ειχε επιδεινωσει το κατουρητικο μου προβλημα και ειχα καταβρέξει όλη την κιβωτο!-
Οποτε λέει ο Νωε «Να στειλουμε διάφορα ζωα εκει έξω να δουν και να μας πουν αν υπάρχει πουθενα στεγνη γη για να αποβιβαστουμε»
Και έστειλαν ενα τεμπέλικο κοράκι και αυτο έκανε μια βόλτα πάνω απο τα νερα και γυρισε απρακτο πισω στην Κιβωτο.
Και μετα έστειλαν ενα περιστέρι και αυτο το θεόχαζο γυρισε με ενα κλαδι ελιάς στο στομα που το μάζεψε απο ενα σωρο που επέπλεε τα νερα.
Και όλοι θαυμασαν το θεοχαζο περιστερι και αναθάρρησαν, αλλα ευτυχώς μέσα στην κιβωτο ήταν και η μαμα Βικυ που ως γνωστον είναι η τεταρτη δευτεροξαδέρφη του Νωε απο την μερια της μητέρας του.
Και λέει η Μαμα Βικυ
«Μωρε δεν στέλνουμε για καλο και για κακο και τον Γκισμο, που ειναι παιδι τζιμάνι να ψάξει κι αυτος. Τοσο κατρουλης που είναι θα το αναζητησει το στεγνο το χωμα για να τα κάνει με την ησυχία του, αποκλειεται να κάνει λάθος αυτος!»
Και χάρηκαν όλοι με την ιδέα, ειδικα ενα λιοντάρι του οποιου το κρεβάτι τιμουσα ιδιαιτερα –λογω αιλουροειδους κοινης καταγωγης... καταλαβαίνετε- και φωναξε κι αυτο «Ναι! Ναι! Τον Γκισμο να στείλουμε»
Και με ριξανε που λέτε φιλαρακια στα νερα και εγω κολυμπησα και κολυμπησα και κολυμπησα και κάποτε βρεθηκα σε ενα μέρος με στεγνο χωμα. Και κατουριωμουν πολυ ειναι η αλήθεια, γι αυτο έψαξα πολυ μέχρι να βρω λίγο μπετονιτη σε καμια αμμολεκάνη να τα κάνω. Μα δεν βρηκα...
Μονο μπηκα σε ενα αδειο στεγνο σπιτι εκει κοντα και βρηκα ενα μαλακο καναπε και ουουουφ! Τα αμόλησα και το φχαριστηθηκα.
Και επειδη ήταν Χριστουγενννα στην στεγνη γη που βρέθηκα, βουτηξα απο αυτο το σπιτι ενα κλαδάκι γιρλάντας στο στομα και κολυμπησα ξανα μέχρι την Κιβωτο και τους πήγα το χαρμόσυνο μηνυμα.
"Οχι μονο υπάρχει σεγνη γη εκει έξω αλλά εχει και σπιτια και ωραίους καναπέδες και γιρλάντες και όλα ειναι έτοιμα να γιορτάσουμε τα Χριστουγεννα".
Και έτσι που λέτε, σωθηκαν όλοι και εγω κατοχυρωσα το άδειο σπιτι, αφου εγω το ειχα δει και κατουρησει πρωτος και να! Σ αυτο μένουμε όλοι μαζι τωρα και ειναι ωραια και ζεστα κι ας βρεχει με το τουλουμι εξω!

Ουφ! Ειναι εξαντλητικο να επινοω παραμυθια γι αυτους κάθε φορα αγαπητο ημερολογιο.
Ευτυχως η θεια Τετα μου έδωσε την ιδέα και τους ξεφουρνησα αυτο εδω που μπορει μεν να ειναι ανιστορητο αλλά οι άλλοι το έχαψαν κανονικα.
Και μονο η Πατουσα φάνηκε να το σκέφτεται για λιγο και με κοιταξε με λοξο βλέμμα, περισσοτερο όμως για την τιμη των όπλων παρα γιατι υποψιάστηκε ότι ειναι δημιουργημα της φαντασίας μου!
Ο Τεζορο πάλι που ειναι ενας σοφος και διαβασμένος γάτος το δέχτηκε στωικα. Βαριεται κι αυτος πολυ μερικές φορές και ισως σκέφτηκε να χαρει το ταλέντο μου στις ιστοριες παρα να ψάξει αν πραγματικα έγιναν όλα αυτα.
Ο Σνοου πάλι... Ααα ο Σνοου απλα καθρεφτιστηκε στο τζάμι της μπαλκονοπορτας και ειπε
«Ρε συ Γκισμο! Η Κιβωτος ειχε παραθυρα με τζάμια? Που κοιταγωσαστε δηλαδη αν θέλατε να θαυμάσετε την ομορφιά σας???»
tongueout
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Gismo_11
Εδω φιλρακια με βλέπεται κουρασμένο απο το κολυμπι αλλά ανακουφισμένο απο το κατουρημα να αναπαυομαι με το τεκμηριο στο στομα, λιγο πριν το κοπιαστικο ταξίδι της επιστροφης μου στην Κιβωτο.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από FROGK Δευ Δεκ 19, 2011 9:59 pm

happy2 happy2 happy2 happy2

Ρουλα εισαι ΤΑΛΕΝΤΟ!!!!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Δευ Δεκ 19, 2011 10:19 pm

Ευχαριστω κουκλα μου...
Απ ότι φαινεται όμως και ο Γκισμο δεν πάει πισω!
Εχει τοοοσα πολλά ταλέντα αυτο το αγόρι! oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Δεκ 20, 2011 9:50 am

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Ρε τον παραμυθά τον Gizmo!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 986261 Ρουλίτσα μαςΑποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 952616 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 702886





Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από doremi Τρι Δεκ 20, 2011 10:35 am

Σπόιλερ:

Ραλλού μας heart heart heart
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Δεκ 20, 2011 10:48 am

doremi έγραψε:
Σπόιλερ:

Ραλλού μας Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 45749

Σπόιλερ:
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Δεκ 20, 2011 3:16 pm

Ρουλιτσα! oksmily3
Ειχε δεν ειχε ο Γκισμο, παλι καναπε βρηκε μεσα στο ολο χαος! tafos
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από natalouko Τετ Δεκ 21, 2011 11:16 am

Αχ, Βρε Γκίσμο!!! Smile Smile Smile Μάλλον το έχετε παρεξηγήσει το αγόρι μας... Είναι τόσο καλός, τρυφερός και ευαίσθητος!!! heart heart heart heart
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Τετ Δεκ 21, 2011 10:02 pm

Και όχι μονο Ναταλια!
Εγω που έχω συχνές επαφες μαζι του και με εμπιστευεται, πιστευω ότι ειναι ενας γάτος ενδιαφέρων και δυναμικος που έχει μπλέξει με τα άλλα (κάπως υποτονικα ειναι αληθεια) περσάκια της Βικυς και ασφυκτιά για δραση και περιπέτεια.
Ισως επειδη μονο αυτος έχει ζησει στο δρομο εστω και για λιγο.
Ειναι εξαιρετικο παιδι ο Γκισμο και αναγκάζεται όπως βλέπεις να το παραδεχτει και η ίδια η μάνα του παρα τις γκρινιες της για τα κατουρηματα!
Ι heart Γκισμο!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Τετ Φεβ 15, 2012 12:47 pm

meletiΔευτερα 26 Δεκεμβριου
Εχει γενεθλια ο Σνοου σημερα!
Απο το πρωί κορδωνεται ακομα πιο πολυ –μα ειναι δυνατόν να κορδωθει περισσοτερο απο όσο συνηθως? Και βεβαια ειναι δυνατόν!-
Κοιτάγεται στο τζάμι και χτενιζεται για να ειναι όμορφος λέει.
Ουφ! Τον βαρέθηκα τον Νάρκισσο!
Ρε συ Σνοου, έλα να σε ψεκάσω με λιγο εεε... χμ... με λιγη λακ εννοω!
Μια θεια στο γατόσπιτο τον ειπε «κουραμπιεδένια» Χαχαχαχα! Ρε συ για κορίτσι σε πέρασε η γυναίκα έτσι που φτιασιδωνεσαι όλη μέρα!
Χαχαχαχαχα! Καλα να πάθεις ρε συ που νομίζεις ότι επειδη έχεις μυτογκα εισαι και πιο όμορφος απο εμας τους άλλους!
Παλιοκαροτομυτη!
Ρε συ Τεζορο! Πες κι εσυ ρε! Η τηγανια μας, τα καλη μας εμας των Περσικογατων ε?!!

meletiΤριτη 27 Δεκεμβριου
Το τι τουρτες και γλυκα ειχαμε στο σπιτι σημερα δεν λέγεται. Ακομα και εμεις φάγαμε αλλά η μαμα δεν μου έδωσε και πολυ γιατι λέει ότι αν μου ανέβει το ζάχαρο θα με πιάσει συχνοουρια και τότε ποιος με πιάνει.
Δεν καταλαβαίνω πια! Κάνει τόσες χαρες όταν έχω κατουρησει τον καναπε και ακουω φωνές και αλλάζει το υποσέντονο με περισση φροντιδα και βιάση για να ειναι έτοιμο για το επομενο κατουρημα μου...
Κάτι μου ξεφευγει εδω νομιζω...

meletiΤεταρτη 28 Δεκεμβριου
Αφου δεν μου δωσανε τουρτα, έφαγα κι εγω ενα μελομακάρονο. Καλο ήτανε δεν λέω αλλά ... χμ... νομιζω ότι τα γλυκά ειναι υπερτιμημένα, δεν ήτανε δα και κανένα θεικο φαι!
Αλλα... αλλαααα Κατουριεμαιαιαιαιαιαι!
Μπετονιτη στασου και σου έρχομαι
Δεν προλαβαινω! Δεν προλαβαίνω! Δεν προλαβαιν... Αααααχ! Δεν βαριέσαι... καλα ειναι και τα υποσέντονα πάνω στον καναπε...

meletiΠεμπτη 29 Δεκεμβριου
Γιατι γιατι γιατι γιατι????
Γιατι μου κραταει μουτρα η μανουλα?
Ενταξει, μετα το μελομακάρονο με έπιασε κάτι και όλο θέλω να πινω νερο και να κατουράω.
Καλα καλε μανουλαααα!
Δεν ξανατρωω γλυκο μην ξαναπαθω συχνοκατουρημα... εεε... συχνο-ουρημα εεε... πως το λενε γμτ! Συχνοουρο εεε... α ναι! Συχνοουρια!
Δεν το ξανακάνω καλε μανουλα!
Αληθεια μανουλιτσα, ποτε έχω εγω γενέθλια να φάμε την δικια μου τουρτα???
.........................................
meletiΤριτη 13 Φεβρουαρίου
Ερχεται! Ερχεται! Ερχεται! Ερχεται! Ερχεται η μέρα των δικων μου Γενεθλιων. Αυριο ειναι και ειμαι πολυ ευτυχισμένος.
Τελος πάντων η ακριβης ημερμηνία αποτελει εφτασφραγιστο μυστικο, αλλά για πρακτικους λογους διαλέξαμε την αυριανη ημερομηνία που ειναι και αγαπησιάρα.
Εννοειται ότι την ακριβη ημερομηνία εγω την ξερω αλλά δεν την ανακοινωνω!
Απαπα! Ενας καλός αστρολογος με κληρονομικο χάρισμα, ξέρετε πόσα μπορει να καταλαβει μελετωντας το ωροσκοπιο μου? Και για το χαρακτηρα μου και για τις προοπτικες μου και για τα μελλοντικα μου σχέδια...
Γι αυτο την κραταω κρυφη! Δεν θέλω κανένας να γνωρίζει τα βαθυτερα αιτια της ε... χμ... γνωστης συμεριφοράς μου

meleti Τεταρτη 14 Φεβρουαρίου
Ναι1 Ναι! Ναι! Ναι! Εχω γεννεθλια. Εγω! Μονος μου!
Τα ολοδικα μου γεννεθλια, οι ολοδικες μου τουρτες και γλυκα.
Σνοου φαε τη σκονη μου! Τωρα ήρθε η σειρα μου.
Η μαμα με κοιταει και μου κουναει το δαχτυλο προειδοποιητικα. Φοβάται εκεινη την συχνοτετοια που λέγαμε λόγω γλυκων.
Μα γιατι με τρελαινει αυτη η γυναίκα? Δεν ειμαι τυπος και υπογραμμος? Δεν ειμαι προσεχτικος όταν κατουραω στον καναπε να το κάνω ακριβως πανω στα υποσέντονα?
Ενταξει μωρε... καμια φορα πάω και στο μπετονιτη και στο χαλι. Τι θέλει δηλαδη? Να σταματησω τον μπετονιτη για να μην χρειάζεται να αγοράζει έξτρα ποσοτητες για μένα?
Ενταξει ρε μαμα!! Μην φωνάζεις μέρα που ειναι!
Δεν θα κατουρησω ξανα στην αμμολεκάνη. Μονο στο χαλι και τον καναπε.
Ελα τωρα! Δωσε μου δυο φιλάκια και πες μου χρονια πολλα.
Να τα εκατοστησω μωρε! Να τα χιλιάσω!
(Τωρα που το σκέφτομαι, τι καλα που πήρα τον τιτλο του Υπατου Πριγκιπα Κατουρητη στο Κλαμπ! Την καταλληλη στιγμη τον κερδισα, δωρακι στα γεννεθλια μου!)


Αγαπητοι φιλοι, τα καταφερα πάλι και ειδα το μυστικο ημερολογιο του Γκιζμο μας που ειχε γεννεθλια χθες. Το αγαπω το αγόρι μας, και νομιζω μ αγαπαει κι αυτο, αλλωστε δεν θα με εμπιστευόταν αλλιως.
Εδω σας εβαλα και παλαιοτερα αποσπάσματα απο τοτε που ειχε γεννεθλια ο Σνοου. Δεν ξέρω τι ειχε γινει και το ειχα ξεχάσει να τα ποσταρω τότε.


Xρονια πολλα πανεμορφο γλυκο μου αγορι! mati mati mati
Να τα εκατστησεις!
kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από BokSurat Τετ Φεβ 15, 2012 1:03 pm

happy2 happy2 happy2 happy2
ralou worship worship worship grinning4 grinning4 grinning4
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Φεβ 15, 2012 1:37 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 oksmily3
Σπόιλερ:
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης