gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φθηνες καλες τροφες;

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φθηνες καλες τροφες; Empty Φθηνες καλες τροφες;

Δημοσίευση από crescent_moon Τετ Νοε 03, 2010 1:17 am

Συγγνωμη που ξεκιναω καινουριο topic αλλα δεν εχω το χρονο να ψαξω ολα τα υπαρχοντα για να δω αν υπαρχει ηδη αυτο που ψαχνω.
Επειδη το θεμα των γατοτροφων δεν το εχω ψαξει οσο θα ηθελα υπαρχουν και αλλες τροφες ποιοτικα ισαξιες με την orijen αλλα πιο οικονομικες; εννοω δηλαδη τα συστατικα τους να ειναι μονο κρεας κ λαχανικα αν γινεται κ οχι σιτηρα κλπ.
Εδω και καιρο χρησιμοποιω orijen αφου με μια πολυ γρηγορη ερευνα ηταν αυτη που ξεχωρισα αλλα εκτος του οτι μου πεφτει καπως ακριβη, το ποσοστο πρωτεϊνης ειναι πολυ υψηλο με αποτελεσμα και κακα να μυριζουν παρα πολυ εντονα... Σκεφτηκα να αλλαξω σε acana που εχει χαμηλοτερο ποσοστο πρωτεϊνης αλλα στην τιμη δεν εχει μεγαλη διαφορα... Υπαρχει καποια πιο οικονομικη εναλλακτικη χωρις ομως να πεσω πολυ στο θεμα της ποιοτητας;

crescent_moon
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/11/2010
Mood : Φθηνες καλες τροφες; M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φθηνες καλες τροφες; Empty Απ: Φθηνες καλες τροφες;

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Νοε 03, 2010 2:20 pm

Noμίζω η XIONIS έγραψε σε άλλο θέμα για την arden grange, κάτσε να το βρω..

Αυτό είναι το θέμα : http://www.gatospito.com/forum-f5/topic-t5890.htm#393601

Και σου επικολλώ και το μήνυμά της :

XIONIS έγραψε:Tο εχω ξαναγραψει κι αλλου οτι στα δικα μου δεν εκατσε καλα η Orijen... Την ετρωγαν και τα 4 αλλα τα τρια εκαναν βρωμεροτατα κακα το δε 4ο ο Πολυς μου εκανε συνεχεια διαρροια με αιμα οποτε ξαναγυρισα στην Κτηνιατρικη RC Young Male. Απο τις οικονομικες τροφες (δε μιλαω για τροφες super market) θεωρω πολυ καλες τις Arden Grange γι αυτο αλλωστε τις φεραμε και στο μαγαζι! Οποιος τις εχει παρει εχει μεινει πολυ ευχαριστημενος! Φθηνες καλες τροφες; 742497





Καλώς ήρθες και καλή διαμονή στο Γατόσπιτο! Φθηνες καλες τροφες; 734728 Φθηνες καλες τροφες; 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Φθηνες καλες τροφες; M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φθηνες καλες τροφες; Empty Απ: Φθηνες καλες τροφες;

Δημοσίευση από crescent_moon Τετ Νοε 03, 2010 4:06 pm

Ευχαριστω πολυ! καλως σας βρηκα!

crescent_moon
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/11/2010
Mood : Φθηνες καλες τροφες; M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης