gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

+15
tsili
rotonda
MHTSI
Maro
Chouzouris
patousis
Anatoli
XIONIS
LAROGATA
Fotoula
jovanita
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
nosyparker
vaso
dianna.claudia
19 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από dianna.claudia Δευ Σεπ 20, 2010 5:01 pm

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ,ΟΔΟΣ ΤΕΝΕΔΟΥ 8 & 28 ΩΚΤΟΒΡΙΟΥ, ΤΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ, 11.09.2010.ΗΤΑΝΕ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΕΚΕΙ
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ
6,5 ΜΗΝΩΝ, ΔΕΝ ΦΟΡΑΕΙ ΚΟΛΛΑΡΟ ΚΑΙ ΔΥΣΧΤΥΧΩΣ ΔΕΝ
.........ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΤΣΙΠ.ΕΙΝΑΙ ΤΙΓΡΕ,ΜΕ
ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΡΩΜΑ ΜΠΕΖ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ,ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΥ
ΤΡΙΧΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ, ΕΧΕΙ ΦΟΥΝΤΩΤΗ ΟΥΡΑ ΚΑΙ
ΜΑΚΡΙΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ MAIN COON,ΔΕΝ
ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΕΝΗ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΗ.ΕΑΝ ΤΗΝ
ΒΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΔΩ Η ΣΤΟ 6977463335.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ!
https://www.facebook.com/album.php?aid=193820&id=607092337&l=099e88e4b0

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) J124pv
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Ok7nkl
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 2vj4oe8

dianna.claudia
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθηνα, Ν.Ψυχικο
Αριθμός γατουνίων : 2 και κανα 12 και βαλε αδεσποτακια υπεροχα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα
Motto : Minds are like parachutes,they function only when opened.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/09/2010
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Welcome

https://www.facebook.com/dianna.claudia#!/dianna.claudia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από vaso Δευ Σεπ 20, 2010 5:15 pm

Εύχομαι να βρεθεί και να είναι και πάλι στην αγκαλιά σας luck

Σας έφτιαξα και τις φωτογραφίες ώστε να φαίνονται κατευθείαν και όχι ως συνημμένα.

Μπορείτε να φτιάξετε και αφισάκια, μπορούν να βοηθήσουν


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vaso στις Δευ Σεπ 20, 2010 5:34 pm, 1 φορά

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Σεπ 20, 2010 5:32 pm

Την προώθησα, μακάρι να βρεθεί. luck
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Δευ Σεπ 20, 2010 5:54 pm

Εύχομαι να βρεθεί σύντομα luck luck luck κόλλησε παντού αφισσάκια σε σχολείο, σουπερ, περίπτερο , χασάπη , όπου γενικά περνά κόσμος , στο σημείο που χάθηκε και το κυριότερο βγες βράδυ να την αναζητήσεις με μια κονσερβούλα και να φωνάζεις το όνομά της υπάρχει σχετικό άρθρο για την ψυχολογία της γάτας που έχει χαθεί

Υπάρχει κάποιος να το βάλει να βοηθήσουμε την κοπέλα ?
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Σεπ 20, 2010 6:00 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:

Υπάρχει κάποιος να το βάλει να βοηθήσουμε την κοπέλα ?

Έχεις facebook να πάρεις το λινκ που έβαλα;
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από vaso Δευ Σεπ 20, 2010 6:07 pm

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:Εύχομαι να βρεθεί σύντομα luck luck luck κόλλησε παντού αφισσάκια σε σχολείο, σουπερ, περίπτερο , χασάπη , όπου γενικά περνά κόσμος , στο σημείο που χάθηκε και το κυριότερο βγες βράδυ να την αναζητήσεις με μια κονσερβούλα και να φωνάζεις το όνομά της υπάρχει σχετικό άρθρο για την ψυχολογία της γάτας που έχει χαθεί

Υπάρχει κάποιος να το βάλει να βοηθήσουμε την κοπέλα ?

Εδώ το άρθρο που λες http://www.gatospito.com/forum-f19/topic-t340.htm

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από jovanita Δευ Σεπ 20, 2010 6:20 pm

ελπίζω να βρεθει συντομα
jovanita
jovanita
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηρακλειο
Αριθμός γατουνίων : 4
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Breena
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/05/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_icecream

http://www.mousouda.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από dianna.claudia Πεμ Σεπ 23, 2010 10:38 pm

ΠΑΙΔΙΑ....ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ!!!! Σορρυ για τα κεφαλαια αλλα ειμαι σε σοκ ακομα! Πηγαμε με τις αφισες ,πηραμε τους δρομους, παρακαλεσα σε διαφορα μαγαζια, καρφωσα σε κολωνες DEH (με βλεπω στα δικαστηρια σε λιγο), και στο τελος λεω στον ανδρα μου, παμε και απο δω (μακρυα απο που χαθηκε, αλλα ειχε φουρνος και περιπτερο ) ...και παω να ζητησω απο την κυρια στο περιπτερο να με αφησει να βαλω την αφισα και ακουω ενα νιαουρισμα.....κατω απο ενα αμαξι...λεω Θεε μου, η Πουκκα ειναι η καποιο μωρο, δεν με νοιαζει, θα το παρω μαζι μου....μετα απο 5 λεπτα κυνηγητου, βγαινει μια φατσουλα ....δεν πηγε για κονσερβα (καημενο Σπυρο, εριξε ολο το ζουμι πανω του απο την συγκινηση χαχαχα και μυριζε σαν ψαραδικο)...και λεω "την/τον παιρνω, δεν με νοιαζει"....και βγαινει και η ουριτσα της!!!! Η ΠΟΥΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
Περιττο να περιγραψω τι εγινε....η καημενη κυρια με το περιπτερο κοντεψε να παθει απο τα χαλια μου ....ΤΕΣΠΑ! Ειναι σπιτι πια, σχετικα τελεια, την περασα Furminator, βουρτσακι και μαλακο βουρτσακι....πρεπει να της κανω μπανιο τωρα? Δεν θελω να την αγχωσω και αλλο, αλλα πηγε στο φαγακι ,νερακι, αμμος , Βαλα και μετα στο κρεββατι μας blinking)
Ειμαι στον 9 ουρανο παιδια!!!! Δεν το πιστευω ακομα, αλλα ενα εχω να πω, ακομα και για τους δυσπιστους...η πιττα του Αγ. Φανουριου δουλευει....
Σας αγαπω ολους και σας ευχαριστω για ολα....καθε ομορφη σκεψη σας βοηθησε, το ξερω αυτο!

dianna.claudia
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθηνα, Ν.Ψυχικο
Αριθμός γατουνίων : 2 και κανα 12 και βαλε αδεσποτακια υπεροχα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα
Motto : Minds are like parachutes,they function only when opened.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/09/2010
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Welcome

https://www.facebook.com/dianna.claudia#!/dianna.claudia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Fotoula Πεμ Σεπ 23, 2010 10:41 pm

και η πίττα δουλεύει και η πίστη μας ΄δουλεύει και η αγάπη μας δουλεύει. Όμορφες μέρες λοιπόν από δω και πέρα για όλους σας.... Smile

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Σεπ 23, 2010 10:46 pm

dianna.claudia έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ....ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ!!!! Σορρυ για τα κεφαλαια αλλα ειμαι σε σοκ ακομα! Πηγαμε με τις αφισες ,πηραμε τους δρομους, παρακαλεσα σε διαφορα μαγαζια, καρφωσα σε κολωνες DEH (με βλεπω στα δικαστηρια σε λιγο), και στο τελος λεω στον ανδρα μου, παμε και απο δω (μακρυα απο που χαθηκε, αλλα ειχε φουρνος και περιπτερο ) ...και παω να ζητησω απο την κυρια στο περιπτερο να με αφησει να βαλω την αφισα και ακουω ενα νιαουρισμα.....κατω απο ενα αμαξι...λεω Θεε μου, η Πουκκα ειναι η καποιο μωρο, δεν με νοιαζει, θα το παρω μαζι μου....μετα απο 5 λεπτα κυνηγητου, βγαινει μια φατσουλα ....δεν πηγε για κονσερβα (καημενο Σπυρο, εριξε ολο το ζουμι πανω του απο την συγκινηση χαχαχα και μυριζε σαν ψαραδικο)...και λεω "την/τον παιρνω, δεν με νοιαζει"....και βγαινει και η ουριτσα της!!!! Η ΠΟΥΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
Περιττο να περιγραψω τι εγινε....η καημενη κυρια με το περιπτερο κοντεψε να παθει απο τα χαλια μου ....ΤΕΣΠΑ! Ειναι σπιτι πια, σχετικα τελεια, την περασα Furminator, βουρτσακι και μαλακο βουρτσακι....πρεπει να της κανω μπανιο τωρα? Δεν θελω να την αγχωσω και αλλο, αλλα πηγε στο φαγακι ,νερακι, αμμος , Βαλα και μετα στο κρεββατι μας blinking)
Ειμαι στον 9 ουρανο παιδια!!!! Δεν το πιστευω ακομα, αλλα ενα εχω να πω, ακομα και για τους δυσπιστους...η πιττα του Αγ. Φανουριου δουλευει....
Σας αγαπω ολους και σας ευχαριστω για ολα....καθε ομορφη σκεψη σας βοηθησε, το ξερω αυτο!

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ.Οριστε σε οσους αμφισβητουν την δυναμη της πιστης και τησ αγαπης.Προσεχε την τωρα σαν τα ματια σου love love love party1 party1 party1 party2 party2 party2
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Σεπ 23, 2010 10:46 pm

Χθες πηγαινοντας για να δω κουζινες στη DASH στη Μεσογειων περασα απο την περιοχη που χαθηκε η Πουκκα και τη σκεφτομουν μονη στο δρομο μικρη γατουλα μαθημενη σε σπιτι και ειχα σκασει!!!! Ελεγα στον ανδρα μου οτι αν ειχε χαθει καποιο απο τα γατια μου σε χερια φιλιων θα τους ειχα κοψει κομματακια και θα τους ειχα κανει τας κεμπαπ!!!! ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 499893ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 499893ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 499893ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 499893ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 499893 Το ποσο χαρηκα που βρεθηκε η μικρη δε περιγραφεται!!!! Ας πανηγυρισουμε λοιπον!!! ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 656244
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Πεμ Σεπ 23, 2010 10:49 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun cheers cheers cheers cheers

Αυτά είναι ευχάριστα νέα !!!
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Σεπ 23, 2010 10:51 pm

Ποσο χαρηκα!!!!!Μα ποσο χαρηκα!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μπραβο σας!!!!
Μπανιο μη την κανεις θα ειναι ακωμα φρικαρισμενη. βαλε σε ενα πανακι χλιαρο νερακι και περασε το στη γουνα της. Η αν εχεις καποιο μωρομαντηλο.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από patousis Πεμ Σεπ 23, 2010 10:58 pm

Αλλαχτε και τον τιτλο!! ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Σεπ 23, 2010 11:01 pm

patousis έγραψε:Αλλαχτε και τον τιτλο!! ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866
Done!!! ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 270712
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Σεπ 23, 2010 11:10 pm

ΓΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ!!!

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Maro Πεμ Σεπ 23, 2010 11:13 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από vaso Πεμ Σεπ 23, 2010 11:14 pm

dianna.claudia έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ....ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ!!!! ΣΗΜΕΡΑ!!!! Σορρυ για τα κεφαλαια αλλα ειμαι σε σοκ ακομα! Πηγαμε με τις αφισες ,πηραμε τους δρομους, παρακαλεσα σε διαφορα μαγαζια, καρφωσα σε κολωνες DEH (με βλεπω στα δικαστηρια σε λιγο), και στο τελος λεω στον ανδρα μου, παμε και απο δω (μακρυα απο που χαθηκε, αλλα ειχε φουρνος και περιπτερο ) ...και παω να ζητησω απο την κυρια στο περιπτερο να με αφησει να βαλω την αφισα και ακουω ενα νιαουρισμα.....κατω απο ενα αμαξι...λεω Θεε μου, η Πουκκα ειναι η καποιο μωρο, δεν με νοιαζει, θα το παρω μαζι μου....μετα απο 5 λεπτα κυνηγητου, βγαινει μια φατσουλα ....δεν πηγε για κονσερβα (καημενο Σπυρο, εριξε ολο το ζουμι πανω του απο την συγκινηση χαχαχα και μυριζε σαν ψαραδικο)...και λεω "την/τον παιρνω, δεν με νοιαζει"....και βγαινει και η ουριτσα της!!!! Η ΠΟΥΚΚΚΚΚΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
Περιττο να περιγραψω τι εγινε....η καημενη κυρια με το περιπτερο κοντεψε να παθει απο τα χαλια μου ....ΤΕΣΠΑ! Ειναι σπιτι πια, σχετικα τελεια, την περασα Furminator, βουρτσακι και μαλακο βουρτσακι....πρεπει να της κανω μπανιο τωρα? Δεν θελω να την αγχωσω και αλλο, αλλα πηγε στο φαγακι ,νερακι, αμμος , Βαλα και μετα στο κρεββατι μας blinking)
Ειμαι στον 9 ουρανο παιδια!!!! Δεν το πιστευω ακομα, αλλα ενα εχω να πω, ακομα και για τους δυσπιστους...η πιττα του Αγ. Φανουριου δουλευει....
Σας αγαπω ολους και σας ευχαριστω για ολα....καθε ομορφη σκεψη σας βοηθησε, το ξερω αυτο!

Έλα βρε συ, αυτά είναι καταπληκτικά νέα Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Μπράβο, πολύ χάρηκα που την ξαναέχεις στην αγκαλιά σου!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Σεπ 23, 2010 11:32 pm

Epitelous kai ena eyxaristo neo Veryhappy Veryhappy Me fobo anoiksa to topic alla telos kalo ola kala h koukla sas einai pali mazi sas Veryhappy Veryhappy Veryhappy oksmily3
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από jovanita Πεμ Σεπ 23, 2010 11:48 pm

Veryhappy μπραβο βρε!! ευτυχως ολα καλα!
jovanita
jovanita
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηρακλειο
Αριθμός γατουνίων : 4
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Breena
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/05/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_icecream

http://www.mousouda.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από nosyparker Παρ Σεπ 24, 2010 6:34 am

Μπράβοοοο Veryhappy Veryhappy Veryhappy
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από rotonda Παρ Σεπ 24, 2010 8:19 am

Επιτέλους! Veryhappy
Καιρό είχα ν' ακούσω κάτι τόσο ανακουφιστικό και ευχάριστο!!!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
rotonda
rotonda
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 104
Αριθμός γατουνίων : Χμμ...
Motto : Kalo kouragio
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Hellos11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από tsili Παρ Σεπ 24, 2010 8:49 am

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ,, πανηγυρίζουμε!!!

Επιτέλους να ένα πολύ ευχάριστο νέο...

Α, ρε Πούκα!!!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Silmaril Παρ Σεπ 24, 2010 12:20 pm

Veryhappy Μπράβο! Καλώς την βρήκες την γυριστρούλα σου!!! Smile

Υ.Γ. Βρε Κατερίνα, δεν μοιάζουν ΠΟΛΥ η Πούκκα με τον Misha?

Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 24, 2010 12:30 pm

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 977566 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 977566 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 977566 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 977566 ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Σεπ 24, 2010 12:30 pm

Veryhappy Veryhappy
Κοπελιά, τα μάτια σου 104 από 'δω και μπρος blinking
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από dianna.claudia Παρ Σεπ 24, 2010 9:58 pm

Παιδια, ειστε υπεροχοι, μου δωσατε τετοια δυναμη που δεν ξερω τι θα εκανα αν δεν σας εβρισκα! Μακαρι να ητανε περισσοτεροι σαν και σας, τι ομορφος που θα ητανε ο κοσμος μας...

Anyhow,θα με πιασει το κλαμμα παλι και δεν αντεχω αλλο πονοκεφαλο (ναι...ειμαι παιδι μπουζι γενικως).Θα την προσεχω οπως παντα και σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να τις αφησω αλλη φορα σε φιλους, οσο και τους αγαπαω, εκτως και αν ακουνε τι τους λεω. Η μαυρη αληθεια ειναι οτι ειχα να διαλεξω αναμεσα στον Παπαιωαννου "hotel", Avra Farm η τους φιλους μου...εχμ...δεν ξερω, δεν μπορεσα να τις βλεπω σε κλουβια οταν εχουν ολο το σπιτι δικο τους.Πολυ ευγνωμων ημουνα που προσφερθηκε η φιλη μας, ασε που πηγε το δικο της γατονι στην μανα της μην εχουμε επεισοδια...αλλα να, δεν ξερεις ποτε πως αντιδρανε τα γατουνια μας σε καινουργιες συνθηκες.

Τωρα υπαρχει το αλλο ζητημα....ειχα προσφερει 100 ευρω αμοιβη για την Πουκκα, αλλα μιας και την βρηκα, θελω να δωσω τα λεφτα καπου που υπαρχει αναγκη . Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα να παρω φαγητο μιας και εχω και εκπτωση, η να δωσω τα λεφτα και που...εχω την κ.Μαρια που ειναι απιθανη και φιλοξενει ενα καρο γατουνια και σκυλια, και το Συλλογο Χαλανδριου που κανει απιθανη δουλεια αλλα εχουν σοβαροτατο προβλημα....αν εχετε την καλοσυνη να μου δωσετε μια κατευθυνση μιας και ειστε ολοι μεσα στα πραγματα....Χιλια ευχαριστω!
Υ.Σ. Και παλι σορρυ για τα ορθογραφικα μου.

dianna.claudia
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθηνα, Ν.Ψυχικο
Αριθμός γατουνίων : 2 και κανα 12 και βαλε αδεσποτακια υπεροχα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα
Motto : Minds are like parachutes,they function only when opened.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/09/2010
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Welcome

https://www.facebook.com/dianna.claudia#!/dianna.claudia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από NiaR Παρ Σεπ 24, 2010 11:09 pm

Υπέροχα νεα!!!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Empty Απ: ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!)

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Σεπ 24, 2010 11:14 pm

Όπου και να τα δώσεις, τόπο θα πιάσουν!!! oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥΚΚΑ (ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΕ!!!!!!) Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης