gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

+23
Fotoula
ladycat
NiaR
HillONE
tsili
Maro
nosyparker
melitta
jovanita
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Anatoli
Milly
vaso
LAROGATA
Silmaril
Λιαννα
rotonda
flokatoula
Πούπσυ
SuperCatz
MHTSI
Chouzouris
XIONIS
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Milly Παρ Σεπ 17, 2010 5:08 pm

XIONIS έγραψε:
Mηπως να την πουμε Μιλενια (χαιδευτικα Μιλλυ)???? [img]
Ναι...Ναι....Ναι... fancat
Milly
Milly
Συνερ-γάτα
Συνερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Π.Φάληρο
Αριθμός γατουνίων : .. και άνω
Motto : Τίποτα δεν μένει εκεί για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Σεπ 17, 2010 9:48 pm

Aσπασία τώρα διάβασα το θέμα ότι χρειαστείς είμαι εδω έχω αυτοκίνητο μετά τις 2 κάθε μέρα είμαι ελεύθερη εχω μπόλικες γατοφόρους και χρόνο και διάθεση για όποια βοήθεια σου στέλνω με πμ το κινητό μου πάρε με Laughing
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από jovanita Παρ Σεπ 17, 2010 10:11 pm

πολυ ευχαριστα νεα!!!! μπραβο!! ελπίζω να πανε ολα καλα και να αναρρωσει πολυ πολυ γρηγορα
jovanita
jovanita
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηρακλειο
Αριθμός γατουνίων : 4
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Breena
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/05/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_icecream

http://www.mousouda.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Σεπ 17, 2010 10:12 pm

Αφού την ανέλαβε η Άσπα, μια χαρά θα πάει!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Σεπ 17, 2010 11:33 pm

Μίλλυ έγραψε:
XIONIS έγραψε:
Mηπως να την πουμε Μιλενια (χαιδευτικα Μιλλυ)???? [img]
Ναι...Ναι....Ναι... fancat
Οχι, οχι και οχι!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 524496 Το ονομα της ειναι ΜΕΛΙΝΑ!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 339558 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 690518 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 690518 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 690518 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 690518

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:Aσπασία τώρα διάβασα το θέμα ότι χρειαστείς είμαι εδω έχω αυτοκίνητο μετά τις 2 κάθε μέρα είμαι ελεύθερη εχω μπόλικες γατοφόρους και χρόνο και διάθεση για όποια βοήθεια σου στέλνω με πμ το κινητό μου πάρε με Laughing

Σ'ευχαριστω Κατερινακι αλλα αυριο θα ειμαι στο μαγαζι μεχρι 3+ και ο γιατρος θα εχει κλεισει ... Ελπιζω να μη γινει τιποτα Σαββατοκυριακοδευτερο που δε θα ειναι ο γιατρος μας γιατι χαθηκα... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784
Chouzouris έγραψε:Αφού την ανέλαβε η Άσπα, μια χαρά θα πάει!
Δεν ειμαι και τοσο σιγουρη... Με το που γυρισα πριν καμια ωρα πηγα οπως ηταν φυσικο να τη δω και ειχε κανει ΠΑΛΙ τσισα με αιμα... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Σκατα εχω γινει... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Και βγηκε με μια χαρα το μωρο μου απο τη γατοφορο για να μου κανει χαρουλες! Τι τριβοταν στο χερι μου, τι γουργουριζε, τι μου γυρναγε κοιλιτσα αλλα εμενα το μυαλο μου στο αιμα... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Εχει διαθεση για φαγητο και παιχνιδια αρα πρεπει να νιωθει καλυτερα, γιατι οταν το ειδα στο σπιτι της γειτονισσας ηταν εντελως ακινητο σαν μισοκοιμισμενο...
Εκανε και κακακια σχηματισμενα μεν αλλα μαλακα και τα πατησε με το ποδαρακι που μισοκρεμμεται κι αναγκαστηκα να την καθαρισω με μωρομαντηλα παρολο που δε θελω να της πειραζω το προβληματικο ποδαρακι... Δε θελω να ενοχλησω ξανα το γιατρο αλλα θα αναγκαστω να το κανω αν συνεχιζει να βγαζει αιμα... Δεν αντεχω να το βλεπω αλλο ετσι! Περυσι ειχα τον Πολυ που καθημερινα του εβγαζα το καυκαλο για να χυνεται το ματι και ν αδειαζει τωρα το μωρο με την αιματουρια, τα εχω δει ολα.... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από flokatoula Παρ Σεπ 17, 2010 11:36 pm

Άσπασάκι ο αγώνας σου είναι συγκλονηστικός!!!

Να είσαι καλά και μακάρι σύντομα να ξεκουραστείς και να ανταμοιφθείς!
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Σεπ 17, 2010 11:37 pm

Η Βικυ που ειναι???? Ειπε οτι θα εβαζε τις φωτογραφιες της μικρης!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 339558
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από melitta Παρ Σεπ 17, 2010 11:41 pm

Ασπασία, δεν έχω λόγια...grinning4 grinning4 worship worship

Από καρδιάς εύχομαι όλα καλά να πάνε luck luck
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:53 pm

Η πατέντα της Ασπασίας για να περιοριστεί η μικρή

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0055
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:54 pm

Είναι κούκλα, Ασπασίααααα!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0056
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:55 pm

Το πρωινό αποτέλεσμα της αιματουρίας..

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0060
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:56 pm

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0064

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:57 pm

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0065
Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Σεπ 17, 2010 11:58 pm

SuperCatz έγραψε:Είναι κούκλα, Ασπασίααααα!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0056

Ε μα το λεγα!!! Ειναι δεν ειναι??? Και η φωτογραφια ειναι κι απο κινητο!!!! Με το φλας του κινητου φαινεται πιο ανοιχτοχρωμη. Στην πραγματικοτητα ειναι σχεδον μαυρη εκτος απο το μπεζ πιγουνακι κι εχει αραια και που ανταυγιες καφε!!! Ειναι σκετη γλυκα η Μελινα μου!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XIONIS στις Παρ Σεπ 17, 2010 11:58 pm, 1 φορά
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Σεπ 17, 2010 11:58 pm

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0066

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 45749 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Σεπ 18, 2010 12:02 am

SuperCatz έγραψε:Το πρωινό αποτέλεσμα της αιματουρίας..

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 0060
Το χθεσινοβραδυνο για την ακριβεια.... Δεν της ειχα βαλει ακομα αμμο. Γυρισα χθες βραδυ απο το μαγαζι κι επαθα ΣΟΚ!!!! Πηρα το γιατρο τρεμοντας γιατι νομιζα οτι το μωρο εχει αιμοραγια και πεθαινει... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784

Βικ τοσο αιμα ειχε και ο Γουρλης μετα το χτυπημα??? Και ποσες μερες συνεχισε να κανει τσισα με αιμα????
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Σεπ 18, 2010 8:20 am

Ασπασία σου αξίζουν χίλια μπράβο!!! Το γατουλάκι είναι μια γλύκα και η πατέντα που της έφτιαξες πολύ έξυπνη ιδέα. Μακάρι να πάνε όλα καλά.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Maro Σαβ Σεπ 18, 2010 10:21 am

Μπράβο βρε Ασπασία! filaki
Εύχομαι να πάνε όλα καλά για την μικρή!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Σεπ 18, 2010 11:01 am

Όχι... ΔΕΝ είχε τόσο αίμα ο Γουρλής.... Και τη δεύτερη ημέρα σταμάτησε... Sad

Γαμώτο... ελπίζω όλα να πάνε καλά. Είναι μια γλύκα η μικρή....

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Σεπ 18, 2010 11:05 am

Chouzouris έγραψε:Όχι... ΔΕΝ είχε τόσο αίμα ο Γουρλής.... Και τη δεύτερη ημέρα σταμάτησε... Sad

Γαμώτο... ελπίζω όλα να πάνε καλά. Είναι μια γλύκα η μικρή....

Nαι μωρέ.. Όμως ο Γουρλής δεν ήταν πόσο βαριά χτυπημένος..
Η μικρή έχει ολόκληρο σπάσιμο, προφανέστατα φρέσκο...
Ίσως να μην είναι τόσο περίεργο να βγάζει ακόμα αίμα..

Άσπα, είχε και σήμερα?
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από tsili Σαβ Σεπ 18, 2010 11:14 am

Mπράβο ρε Ασπασία και κουράγιο..

Πόσο καλό μου κάνει να ξέρω ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που κάνουν ότι μπορούν για κάποια πλασματάκια.(κι επίσης πόσο κακό να διαβάζω ότι ό, τι και να κάνουμε θα υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ επι γης).

Εύχομαι όλα να πάνε κατ΄ευχήν και να πάει καλά η μικρή.
Μα να είναι τόσο τρυφερή μέσα στον πόνο της και να την πετάξουν??Πως μπορούνε βρε παιδιά?
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Σεπ 18, 2010 4:47 pm

tsili έγραψε:
Μα να είναι τόσο τρυφερή μέσα στον πόνο της και να την πετάξουν??Πως μπορούνε βρε παιδιά?

Έλλειψη παιδείας δυστυχώς. Αναισθησία, κόμπλεξ και πολλή κακία.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Σεπ 18, 2010 5:09 pm

Chouzouris έγραψε:Όχι... ΔΕΝ είχε τόσο αίμα ο Γουρλής.... Και τη δεύτερη ημέρα σταμάτησε... Sad

Γαμώτο... ελπίζω όλα να πάνε καλά. Είναι μια γλύκα η μικρή....

Ωραια... Τωρα με αποτελειωσες... Ειχα την ελπιδα οτι θα ειχατε κι εσεις την ιδια εμπειρια... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 72784
SuperCatz έγραψε:
Nαι μωρέ.. Όμως ο Γουρλής δεν ήταν πόσο βαριά χτυπημένος..
Η μικρή έχει ολόκληρο σπάσιμο, προφανέστατα φρέσκο...
Ίσως να μην είναι τόσο περίεργο να βγάζει ακόμα αίμα..

Άσπα, είχε και σήμερα?
Οταν γυρισα τσεκαρα και ειχε κανει σκουρα κιτρινα σημερα!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Επισης ειχε φαει σχεδον ολο το φαγητο και ειχε πιει μπολικο νερακι! Και με το που με ακουσε βγηκε κι αρχησε του γουργουρισμα και τα χαδια! Εχει πολλη πλακα γιατι αυτοχαιδευεται!!! Βαζω το χερι μου στην κουτα κι απλα τριβεται πανω του μονη της!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 986261 Μπορω νομιζω να ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Και να ελπιζω οτι δεν θα ξανακανει αιμα... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 854171
nosyparker έγραψε:
tsili έγραψε:
Μα να είναι τόσο τρυφερή μέσα στον πόνο της και να την πετάξουν??Πως μπορούνε βρε παιδιά?

Έλλειψη παιδείας δυστυχώς. Αναισθησία, κόμπλεξ και πολλή κακία.
Και εξτρα δοση Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 260204 ! Ηταν τυχερος ο ω-γερος που την πέταξε γιατι δεν τον ειδα εγω... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Σεπ 18, 2010 5:13 pm

XIONIS έγραψε:
Και εξτρα δοση Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 260204 !Ηταν τυχερος ο ω-γερος που την πέταξε γιατι δεν τον ειδα εγω... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893

Shocked Shocked Shocked Ξέρεις ποιος την πέταξε;
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Milly Σαβ Σεπ 18, 2010 5:37 pm

XIONIS έγραψε: Οταν γυρισα τσεκαρα και ειχε κανει σκουρα κιτρινα σημερα!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Επισης ειχε φαει σχεδον ολο το φαγητο και ειχε πιει μπολικο νερακι! Και με το που με ακουσε βγηκε κι αρχησε του γουργουρισμα και τα χαδια! Εχει πολλη πλακα γιατι αυτοχαιδευεται!!! Βαζω το χερι μου στην κουτα κι απλα τριβεται πανω του μονη της!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 986261 Μπορω νομιζω να ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη!!!

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Milly
Milly
Συνερ-γάτα
Συνερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Π.Φάληρο
Αριθμός γατουνίων : .. και άνω
Motto : Τίποτα δεν μένει εκεί για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Σεπ 18, 2010 5:39 pm

Μπραβο το μικρακι! oksmily3
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Σεπ 18, 2010 5:45 pm

nosyparker έγραψε:
XIONIS έγραψε:
Και εξτρα δοση Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 260204 !Ηταν τυχερος ο ω-γερος που την πέταξε γιατι δεν τον ειδα εγω... Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 499893

Shocked Shocked Shocked Ξέρεις ποιος την πέταξε;
Οχι ακριβως... Η κυρια Ελενη μου ειπε οτι σταματησε με το αυτοκινητο του ενας ηλικιωμενος και το αφησε στο πεζοδρομιο μπροστα στο σπιτι της! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 260204
Μίλλυ έγραψε:
XIONIS έγραψε: Οταν γυρισα τσεκαρα και ειχε κανει σκουρα κιτρινα σημερα!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 742497 Επισης ειχε φαει σχεδον ολο το φαγητο και ειχε πιει μπολικο νερακι! Και με το που με ακουσε βγηκε κι αρχησε του γουργουρισμα και τα χαδια! Εχει πολλη πλακα γιατι αυτοχαιδευεται!!! Βαζω το χερι μου στην κουτα κι απλα τριβεται πανω του μονη της!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 986261 Μπορω νομιζω να ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη!!!

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από HillONE Σαβ Σεπ 18, 2010 6:08 pm

Μπράβο για την προσπάθεια σου... Μακάρι να ήταν όλοι έτσι... Απορώ πώς υπάρχουν τόσο σκατόψυχοι άνθρωποι για να φέρονται έτσι σε ζώα...

HillONE
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 35
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Σαβ Σεπ 18, 2010 9:44 pm

Aσπασία πως είναι η μικρή ?
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Σεπ 18, 2010 11:56 pm

Πως παμε?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Σεπ 19, 2010 12:01 am

Kαλα ειναι το κοριτσακι μου!!! Ξανακανε τσισακια σ'αυτο το κιτρινοκαφε χρωμα που μαλλον σημαινει οτι καθαριζει γιατι ειχε πολυ αιμα την πρωτη μερα. Αν ειχε αιμοραγια σιγουρα θα ειχαν αλλο χρωμα τα ουρα. Το θεμα ειναι οτι ζωηρεψε γιατι την χαιδεψα, μου γουργουρισε, εκανε ασταματητα πατουσακια κι οταν εφυγα αρχησε να κλαιει και να ψαχνει τροπο να βγει απο την κουτα!!! Αν παρει τα πανω της η κουτα δεν την κραταει με τιποτα!!! Να δω πως θα την κρατησω ηρεμη...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 19, 2010 2:59 pm

Mπράβο βρε Ασπασάκι! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Τέλεια τα νέα σας! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866
Η μικρή θα πάει μια χαρούλα! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 178227 Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Σεπ 19, 2010 3:22 pm

πολύ χαίρομαι Ασπασία!!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Σεπ 19, 2010 3:22 pm

Μια χαρα θα παει!!!! Τωρα το πιστευω κι εγω!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Εκανε κανονικα κιτρινα τσισακια πρωτη φορα!!!! Βεβαια τα εκανε εκτος αμμολεκανης (αμμο-δισκου εν προκειμενω!!!) γιατι μαλλον ειναι μικρος ο χωρος και δε τη βολευει αλλα γι αυτο εχω βαλει πανα!!! Δε μπορω να βαλω κανονικη τουλετα γιατι δεν χωραει στην κουτα και κυριως γιατι οι κανονικης ειναι ψηλες και θα ζοριζεται να μπει με το προβλημα στη λεκανη!!! Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι το χρυσουλι μου!!!! Και ψοφαει για χαδακια!!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 126539
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 Empty Απ: Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!! (Τα γατακια της γειτονισσας...)

Δημοσίευση από Milly Κυρ Σεπ 19, 2010 3:28 pm

XIONIS έγραψε:Μια χαρα θα παει!!!! Τωρα το πιστευω κι εγω!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 501866 Εκανε κανονικα κιτρινα τσισακια πρωτη φορα!!!! Βεβαια τα εκανε εκτος αμμολεκανης (αμμο-δισκου εν προκειμενω!!!) γιατι μαλλον ειναι μικρος ο χωρος και δε τη βολευει αλλα γι αυτο εχω βαλει πανα!!! Δε μπορω να βαλω κανονικη τουλετα γιατι δεν χωραει στην κουτα και κυριως γιατι οι κανονικης ειναι ψηλες και θα ζοριζεται να μπει με το προβλημα στη λεκανη!!! Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι το χρυσουλι μου!!!! Και ψοφαει για χαδακια!!!!! Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 126539
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
χαδάκιαααααααααααα gatoula gatoula gatoula gatoula
Milly
Milly
Συνερ-γάτα
Συνερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Π.Φάληρο
Αριθμός γατουνίων : .. και άνω
Motto : Τίποτα δεν μένει εκεί για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2007
Mood : Γατουλα με σπασμενη λεκανη!!!  (Τα γατακια της γειτονισσας...) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης