gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

+61
belezza
eperakis
thanoschris1
Neptune261
dagger
Gatoplikti
Lina
Τίγη
πατουσακια
nano
mariannamelody
muffia
Buddylove
purina
houlieta
cyberkill
marina289
calliope g.
kouix
psipsa
kat-cats
ZIZIKOS
Svartia
LAROGATA
YNL
Mau
otz
FROGK
Ηρακλένια
ChocolateCat
tzelacat
Nirat
Karamela
alexandrakicat
fileasfog
arianna
kar_xenia
fleritsa
Fairy dogmother
SuperCatz
jason.022
Πούπσυ
TITIKA CAT
aporw
doremi
alex..niaou
nosyparker
NiaR
mpouki
vaso
Anatoli
Chouzouris
νινακι
Pepita
flokatoula
gatoras
catniki
Maro
marmanga
markello
Smokys
65 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Τετ Οκτ 07, 2015 4:38 pm

ZIZIKOS έγραψε:Λίνα μου θάναι ταλαιπωρημένο το δόλιο αν είναι τόσες μέρες κλεισμένο εκεί.

Μα καλά τι γαιδούρια είναι αυτοί οι τύποι, ήμαρτον

Περιμένουμε με αγωνία μας πείς τι έγινε

Αχ μακάρι, μακάρι να είναι όλα καλά, να τον πάρεις στα χέρια σου και μετά στείλτους στο astadiala astadiala

Συγγνώμη που σας άφησα σε τόση αγωνία πέρασα μια δύσκολη μέρα μέχρι να αντικρίσω τον γατούλη και να δω ότι είναι καλά.Αυτά τα τηλέφωνα που δεν απαντούσαν μου έκοψαν τη μισή μου ζωή και τάβαζα με τον εαυτό μου για την συγκεκριμένη επιλογήSad Sad Sad . Ένα θα πω τα άτομα μάλλον ήταν ψυχοπαθή.Δεν δικαιολογείται τέτοια συμπεριφορά. Πήραν άλλο πορτοκαλάκι, το δύστυχο!!! Φτάσαμε πριν λίγο αφυδατωμένος και αδυνατισμένος αρκετά,έτρωγε ασταμάτητα το ίδιο και νεράκι, κόκκαλο ο καημενούλης σ'όλη τη διαδρομή από το κέντρο του Πειραιά μέχρι το σπίτι μου.  
Τον άφησα λίγο χώρια από την παρείτσα του, άρχισε να νιαουρίζει σιγανά να μου τρίβεται και να γουργουρίζει. Δεν καθόταν μόνος με τίποτα πήγε κατευθείαν με τους άλλους και έτριβε πλατούλα, δεν έκαναν καν χχχ. Δεν κουτσαίνει ευτυχώς από το άλμα που έκανε, ποιός ξέρει,τι  είναι αλήθεια. Τέλος καλό όλα καλά.
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Οκτ 07, 2015 4:45 pm

Ευτυχως!!!
Τώρα με φροντιδα και περιποιηση θα επανέλθει ο μικρούλης !!
Τυχερος τέλικα μεσα στην ατυχια του !!  mati mati mati mati mati
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Οκτ 07, 2015 4:53 pm

τι καλα νεα βρε Λινα μου ,τελος καλο ολα καλα.Τελικα τα καημενα σχεδον παντα βρισκονται κοντα στο σπιτι της.Καθε εμποδιο για καλο που λενε,θα τον περιμενει μια καλυτερη τυχη Veryhappy Veryhappy Veryhappy luck luck
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Οκτ 07, 2015 8:19 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Μπράβο βρε Λίνα μου.
Το πόσο χάρηκα που το διάβασα δε λέγεται. Τέλος καλό όλα καλά για το μικρούλη. flower  flower
Τώρα κοντά σας θα συνέλθει.

Κρίμα για το άλλο δύστυχο γατάκι. tafos
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Τετ Οκτ 07, 2015 8:38 pm

Gatopliktoula,Larogatoula, Xaroula, σας ευχαριστώ για την ψυχολογική στήριξη, μου έδωσε δύναμη να γυρνάω και να ψάχνω. Δέκα μέρες εγκλωβισμένος δίπλα τους και τίποτα...Κοντεύω να explode από θυμό αλλά ευτυχώς είναι καλά ο γλυκούλης μου κι αυτό έχει σημασία. Veryhappy
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από psipsa Τετ Οκτ 07, 2015 11:14 pm

τελος καλο ολα καλα!!!!
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από dagger Πεμ Οκτ 08, 2015 12:15 pm

Lina έγραψε:
ZIZIKOS έγραψε:Λίνα μου θάναι ταλαιπωρημένο το δόλιο αν είναι τόσες μέρες κλεισμένο εκεί.

Μα καλά τι γαιδούρια είναι αυτοί οι τύποι, ήμαρτον

Περιμένουμε με αγωνία μας πείς τι έγινε

Αχ μακάρι, μακάρι να είναι όλα καλά, να τον πάρεις στα χέρια σου και μετά στείλτους στο astadiala astadiala

Συγγνώμη που σας άφησα σε τόση αγωνία πέρασα μια δύσκολη μέρα μέχρι να αντικρίσω τον γατούλη και να δω ότι είναι καλά.Αυτά τα τηλέφωνα που δεν απαντούσαν μου έκοψαν τη μισή μου ζωή και τάβαζα με τον εαυτό μου για την συγκεκριμένη επιλογήSad Sad Sad . Ένα θα πω τα άτομα μάλλον ήταν ψυχοπαθή.Δεν δικαιολογείται τέτοια συμπεριφορά. Πήραν άλλο πορτοκαλάκι, το δύστυχο!!! Φτάσαμε πριν λίγο αφυδατωμένος και αδυνατισμένος αρκετά,έτρωγε ασταμάτητα το ίδιο και νεράκι, κόκκαλο ο καημενούλης σ'όλη τη διαδρομή από το κέντρο του Πειραιά μέχρι το σπίτι μου.  
Τον άφησα λίγο χώρια από την παρείτσα του, άρχισε να νιαουρίζει σιγανά να μου τρίβεται και να γουργουρίζει. Δεν καθόταν μόνος με τίποτα πήγε κατευθείαν με τους άλλους και έτριβε πλατούλα, δεν έκαναν καν χχχ. Δεν κουτσαίνει ευτυχώς από το άλμα που έκανε, ποιός ξέρει,τι  είναι αλήθεια. Τέλος καλό όλα καλά.


Ειχα διαβασει το θεμα για το γατουλη αλλα δεν ειχα χρόνο ουτε να αναπνευσω τις τελευταιες μέρες και μπηκα τωρα και είδα ότι τον βρήκες.
Ευγε για την επιμονή σου να τον ψαξεις και που δεν πτοήθηκες απο όσες δυσκολίες αντιμετώπισες .

Αν καταλαβα καλα το γατάκι το ειχες δώσει εσύ σε αυτούς ?
Και αυτοι αποφανθηκαν οτι ήταν επιλογή του να φύγει , και δεν προσπαθησαν να το βρουν παρα πήγαν και πήραν αλλο γατάκι .
Απαραδεκτοι είναι.
Δεν ξέρω τι σκεφτονται όταν παινρουν ένα ζωο στο σπιτι τους και συμπεριφερονται ετσι μετά.
Πραγματικά λυπάμαι για την ταλαιπωρία τόσο του γατουλη όσο και την δική σου
Ευχομαι να πανε όλα καλα απο εδω και πέρα .

Συγχαρητήρια και πάλι για την προσπαθεια και τα καλα αποτελεσματα oksmily3
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Πεμ Οκτ 08, 2015 12:48 pm

psipsa έγραψε:τελος καλο ολα καλα!!!!
kissss

dagger έγραψε:
Lina έγραψε:
ZIZIKOS έγραψε:Λίνα μου θάναι ταλαιπωρημένο το δόλιο αν είναι τόσες μέρες κλεισμένο εκεί.

Μα καλά τι γαιδούρια είναι αυτοί οι τύποι, ήμαρτον

Περιμένουμε με αγωνία μας πείς τι έγινε

Αχ μακάρι, μακάρι να είναι όλα καλά, να τον πάρεις στα χέρια σου και μετά στείλτους στο astadiala astadiala

Συγγνώμη που σας άφησα σε τόση αγωνία πέρασα μια δύσκολη μέρα μέχρι να αντικρίσω τον γατούλη και να δω ότι είναι καλά.Αυτά τα τηλέφωνα που δεν απαντούσαν μου έκοψαν τη μισή μου ζωή και τάβαζα με τον εαυτό μου για την συγκεκριμένη επιλογήSad Sad Sad . Ένα θα πω τα άτομα μάλλον ήταν ψυχοπαθή.Δεν δικαιολογείται τέτοια συμπεριφορά. Πήραν άλλο πορτοκαλάκι, το δύστυχο!!! Φτάσαμε πριν λίγο αφυδατωμένος και αδυνατισμένος αρκετά,έτρωγε ασταμάτητα το ίδιο και νεράκι, κόκκαλο ο καημενούλης σ'όλη τη διαδρομή από το κέντρο του Πειραιά μέχρι το σπίτι μου.  
Τον άφησα λίγο χώρια από την παρείτσα του, άρχισε να νιαουρίζει σιγανά να μου τρίβεται και να γουργουρίζει. Δεν καθόταν μόνος με τίποτα πήγε κατευθείαν με τους άλλους και έτριβε πλατούλα, δεν έκαναν καν χχχ. Δεν κουτσαίνει ευτυχώς από το άλμα που έκανε, ποιός ξέρει,τι  είναι αλήθεια. Τέλος καλό όλα καλά.


Ειχα διαβασει το θεμα για το γατουλη αλλα δεν ειχα χρόνο ουτε να αναπνευσω τις τελευταιες μέρες και μπηκα τωρα και είδα ότι τον βρήκες.
Ευγε για την επιμονή σου να τον ψαξεις και που δεν πτοήθηκες απο όσες δυσκολίες αντιμετώπισες .

Αν καταλαβα καλα το γατάκι το ειχες δώσει εσύ σε αυτούς ?
Και αυτοι αποφανθηκαν οτι ήταν επιλογή του να φύγει , και δεν προσπαθησαν να το βρουν παρα πήγαν και πήραν αλλο γατάκι .
Απαραδεκτοι είναι.
Δεν ξέρω τι σκεφτονται όταν παινρουν ένα ζωο στο σπιτι τους και συμπεριφερονται ετσι μετά.
Πραγματικά λυπάμαι για την ταλαιπωρία τόσο του γατουλη όσο και την δική σου
Ευχομαι να πανε όλα καλα απο εδω και πέρα .

Συγχαρητήρια και πάλι για την προσπαθεια και τα καλα αποτελεσματα oksmily3
Σ'ευχαριστώ Μαρία μου, ναι είναι ένας γατούλης από τις "γατομπουκίτσες" που έχω στο άλλο θέμα.Δεν έχω λόγια για τα συγκεκριμένα άτομα, μάλλον με ψυχολογικά προβλήματα όπως κατάλαβα εκ των υστέρων που ήθελαν να "πειραματιστούν"με το να υιοθετήσουν ένα γατάκι, μάλλον να γιατρευτούν.Πρόσωπα που ίσως δεν μπορείς να τα καταλάβεις με την πρώτη ματιά, με την πρώτη κουβέντα. Όλοι μου έλεγαν ότι ψάχνω "ψύλλους στ'άχυρα" με να τον αναζητάω όμως ένιωθα ότι ήταν κάπου δίπλα μου, όπως κι εσύ με τον γατούλη σου.Σημασία έχει ότι το γατάκι είναι καλά και μπόρεσε να γυρίσει πίσω.Κι εκείνος κι εγώ περάσαμε μια δύσκολη εβδομάδα δυστυχώς. No
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Neptune261 Πεμ Μάης 12, 2016 7:10 pm

Καλησπέρα,
Χάθηκε ο Gary σήμερα στη περιοχή του νοσοκομείου στην Χίο. Είναι ένας μπεζ φουντωτός Πέρσης με χαρακτηριστική πιο λευκή μουσούδα και πλούσια χαίτη, έχει κίτρινα-μπεζ μάτια. Είναι στειρωμένος και φέρει τσιπ ταυτοποίησης με αριθμό 941000017768345. Είχε δωθεί για φιλοξενία σε φιλικό σπίτι εκεί υπό προϋποθέσεις αλλά...τελοσπάντων. Παρακαλώ όποιος είναι από εκεί ας έχει τον νου του. Δίνεται και αμοιβή σε περίπτωση ανεύρεσης. Τηλ επικοινωνίας 6948100677 Γιάννης. Ευχαριστώ!

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 28qyb1v
Neptune261
Neptune261
Kitten
Kitten

Άλλο / Γράψτε κατάσταση
Τίγρης
Ηλικία : 25
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2016
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από kouix Πεμ Μάης 12, 2016 8:24 pm

Neptune261 έγραψε:Καλησπέρα,
Χάθηκε ο Gary σήμερα στη περιοχή του νοσοκομείου στην Χίο. Είναι ένας μπεζ φουντωτός Πέρσης με χαρακτηριστική πιο λευκή μουσούδα και πλούσια χαίτη, έχει κίτρινα-μπεζ μάτια. Είναι στειρωμένος και φέρει τσιπ ταυτοποίησης με αριθμό 941000017768345. Είχε δωθεί για φιλοξενία σε φιλικό σπίτι εκεί υπό προϋποθέσεις αλλά...τελοσπάντων. Παρακαλώ όποιος είναι από εκεί ας έχει τον νου του. Δίνεται και αμοιβή σε περίπτωση ανεύρεσης. Τηλ επικοινωνίας 6948100677 Γιάννης. Ευχαριστώ!

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 28qyb1v

ευχομαι να τον βρειτε συντομα.
Να πω μόνο, πως συνήθως ολα τα γατακια που χανονται βρισκονται σχεδον παντα σε ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΚΤΙΝΑ γυρο απο τον τοπο που χαθηκαν. Συνηθως τα βρισκουν οσοι επιμονα τα ψαχνουν ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.
Αν βγειτε το βραδυ για ψαξιμο, να εχετε μαζι σας κατι που κανει "χαρακτηριστικο" θορυβο και που ο Γκαρυ θα αναγνωρισει... (πχ βαζο με κροκετες, καποιο παιχνιδιακι ισως που αναγνωριζει με καποιο κουδουνακι....)
Φτιαξτε και το συντομοτερο αφισσάκια και κολήστε στην γειτονια! με την φωτογραφια του κτλ.....

luck

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Neptune261 Παρ Μάης 13, 2016 12:27 am

Μέσα από τις οδηγίες σας που τις μετέφερα στον φίλο που τον φιλοξενεί με πήρε τηλέφωνο πριν από λίγο και μου είπε ότι τον βρήκε κρυμμένο στο διπλανό οικόπεδο! Veryhappy oksmily3 Smile Laughing Πάλι καλά... Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σας! Πρέπει να αναφέρω και ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην άμεση ανταπόκριση του Φιλοζωικού Συλλόγου Χίου με αναρτήσεις και ενημέρωση των κτηνιάτρων του νησιού.
Neptune261
Neptune261
Kitten
Kitten

Άλλο / Γράψτε κατάσταση
Τίγρης
Ηλικία : 25
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/05/2016
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Smokys Παρ Μάης 13, 2016 12:29 am

Υπέροχα νέα !!! μπράβο !!!

oksmily3 oksmily3 oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Gatoplikti Παρ Μάης 13, 2016 1:28 am

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Σουπερ και γρηγορα !!
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από kouix Παρ Μάης 13, 2016 1:35 am

Neptune261 έγραψε:Μέσα από τις οδηγίες σας που τις μετέφερα στον φίλο που τον φιλοξενεί με πήρε τηλέφωνο πριν από λίγο και μου είπε ότι τον βρήκε κρυμμένο στο διπλανό οικόπεδο! Veryhappy oksmily3 Smile Laughing  Πάλι καλά... Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση σας! Πρέπει να αναφέρω και ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην άμεση ανταπόκριση του Φιλοζωικού Συλλόγου Χίου με αναρτήσεις και ενημέρωση των κτηνιάτρων του νησιού.



Veryhappy

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από thanoschris1 Παρ Μάης 13, 2016 2:08 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy
thanoschris1
thanoschris1
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΟΥΖΟΥΡΟΚΑΙΡΟΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μμμμμ...όλες
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/12/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Χάσαμε αδέσποτη στην Α Γλυφάδα

Δημοσίευση από eperakis Τρι Ιουλ 05, 2016 8:43 pm

Από πέρυσι έχουμε μία αδέσποτη γατούλα που ερχόταν στο γραφείο μας στην Α Γλυφάδα. Δώσαμε δύο από τα μικρά της για υιοθεσία, την στειρώσαμε και από τότε περνά την ημέρα της στο γραφείο, την ταίζουμε, παίζουμε, χτενίζεται κτλ. Κάθε μέρα μας μερίμενε στην είσοδο (το βράδυ έμπαινε από παράθυρο που τις αφήναμε ανοιχτό, δυστυχώς έμπαιναν και άλλες δύο γάτες). Από χτές το πρωί έχει εξαφανιστεί. Ποτέ δεν είχε λήψει πάνω από 2 ώρες (εκτός από μάι φορά πριν στειρωθεί). Ψάξαμε σε ακτίνα 2 στενών πολλές φορές, ρωτήσαμε, πήγαμε στα κτηνιατρεία της γειτονιάς. Τίποτα. Το Σάββατο της είχα δώσει ένα Milbemax γιατί είχε ενδοπαράσιτα. Την Κυριακή ήταν μια χαρά. Πριν 3 μήνες που είχε ξαναπάρει δεν είδαμε κάτι περίεργο. Φοβάμαι για φόλα ή κανέναν τρελό που από ότι διάβασα πυροβολεί γάτες στη Γλυφάδα. Οποια ιδέα καλοδεχούμενη.
eperakis
eperakis
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2 σπίτι και 12 αδέσποτα
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιουλ 06, 2016 2:59 pm

Θα σου πρότεινα να ξεκινήσετε να την ψάχνετε βραδυνές ώρες σε μεγάλη ακτίνα από το χώρο σας και κοιτάζοντας τριγύρω, κάτω από αυτοκίνητα, ή σε αυλές και κήπους αν υπάρχουν εκεί κοντά.
Καλό θα ήταν να κρατάτε ένα κομματι αλουμινόχαρτο που κάνει θόρυβο και συνήθως σημαίνει ήχο φαγητού και φυσικά νάχετε μαζί σας μια λιχουδιά που της άρεσε πολύ ή μια κονσέρβα με τόννο που τρελλαίνονται με τη μυρωδιά του. Τις βραδυνές ώρες που έχει ησυχία βγαίνουν να φάνε αν για κάποιο λόγο έχουν τρομάξει και είναι φοβισμένα.

Τα γατάκια που εξαφανίζονται δεν απομακρύνονται συνήθως πολύ, ένας λόγος παραπάνω που γράφεις ότι η δικιά σας είναι στειρωμένη άρα δεν απομακρύνεται προς αναζήτηση συντρόφου, καταφέρνουν όμως με το φώς της μέρας να γίνονται πραγματικά αόρατα
Αν μπορείτε κολλήστε αφισσάκια στη γύρω περιοχή με το τηλ σας και γράψτε ότι δίνετε αμοιβή (χωρις να λέτε ποσό).
Νάχετε μαζί σας μια γατοφόρο κι αν τη βρείτε να προσπαθήσετε να μην την τρομάξετε αλλά να της μιλήσετε σιγά πλησιάζοντάς την κάπως σκυφτά για να μη φοβηθεί ώστε να μπορέσετε να τη πιάσετε.

Θέλει πολύ υπομονή και πολύ ψάξιμο γιατί μπορεί κάτι να την τρόμαξε και να κρύβεται
Εύχομαι να τη βρειτε το συντομότερο και νάναι καλά

Καλη επιτυχία

luckluckluckluckluckluckluckluck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιουλ 06, 2016 3:34 pm

Ποτέ δε ξέρεις τι μπορεί να είναι αυτό που τη τρόμαξε κι έτρεξε να κρυφτεί και χίλια δυο μπορεί να υποθέσει κάποιος
Το θέμα τώρα είναι να τη βρείτε.

Χρειάζεται επίμονο ψάξιμο που μπορεί να πάρει και μέρες αλλά ίσως και όχι.
Κι εδώ στο φόρουμ κάποιοι που έχασαν τα γατάκια τους τα ξαναβρήκαν ψάχνοντας εντατικά ιδίως το βράδυ.
Μια γατούλα κάποιου μέλους πάντως που τόσκασε από σπίτι  βρέθηκε σχεδόν 2 βδομάδες μετά σ' ένα οικόπεδο σχεδόν δίπλα στο σπίτι τους.

Να ξέρεις ότι και τα αφισάκια κάνουν δουλειά και βοηθάνε σ' αυτές τις περιπτώσεις. Μπορεί να τη δεί κάποιος τουλ να ξέρει που να τηλεφωνήσει.

Για άλλη μια φορά εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τη βρείτε το συντομότερο

luckluckluck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από eperakis Τετ Ιουλ 06, 2016 3:35 pm

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Θα ανεβούμε σήμερα το βράδυ να ψάξουμε, γιατί το απόγευμα φεύγουμε από το γραφείο.

Δεν με προβληματίζει τόσο να την πιάσω, γιατί ούτως ή αλλως ερχόταν όποτε ήθελε. Αυτό που με νοιάζει είναι να μην έπαθε κάτι, και ας γυρίσει όποτε και εάν θέλει.

Στις βόλτες που κάνουμε έχουμε μαζί μας το κουτί με τις κροκέτες της που κάνουν ήχο. Δεν είναι εύκολο γιατί όλα τα σπίτια έχουν αυλές και κήπους. Ψάχνουμε σε ακτίνα 2 στενών, νομίζετε ότι είναι λίγο?

Πριν λίγο έμαθα από μία ένοικο την πολυκατοικίας ότι όταν έβγαινε την Δευτέρα το πρωί ο γιός της τρόμαξε η γάτα (κατα λάθος?) και έτρεξε να κρυφτεί στο διπλανό σπίτι. Αλλά να τρόμαξε τόσο που επί 2 ημέρες δεν περνάει την μεσοτοιχία???? Και να την κλότσαγε μου φαίνεται περίεργο να εξαφανίστηκε. Και 2 φορές που τρόμαξε έξω (από βροχή και σκύλο) ήρθε τρέχοντας στο γραφείο και τριβόταν στα πόδια μας.
eperakis
eperakis
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2 σπίτι και 12 αδέσποτα
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από eperakis Τετ Ιουλ 06, 2016 3:37 pm

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθεια. Νομίζεις ότι 2 στενά είναι λίγο?
eperakis
eperakis
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2 σπίτι και 12 αδέσποτα
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Ιουλ 06, 2016 3:41 pm

Εγω έναν αδέσποτο γατούλη που μου τόσκασε απ το γιατρό που τον είχα πάει τον έψαχνα σε ακτίνα 2 με 3 τετράγωνα αλλά τίποτα.
Όταν ξαναπήγα το βράδυ με ησυχία τον βρήκα σχετικά κοντά στο σημείο που είχε χαθεί.
Συνήθως δεν απομακρύνονται πολύ γιατί φοβούνται αλλά σε κάθε περίπτωση εγω θα επέκτεινα την ακτίνα δράσης πάνω από 2 στενά (πάνω, κάτω αριστερά και δεξιά) για κάθε ενδεχόμενο
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από belezza Παρ Αυγ 19, 2016 5:38 pm

]]XAΘΗΚΕ Η ΜΠΡΙΖΙΤ ΜΑΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ[/font])[/font][/b][/b]
 
ενας φιλος που ζει στην περιοχη του Λυκαβητου, εχασε την πολυαγαπημενη του σκυλιτσα την μπριζιτ
σε κλασμα δευτερολεπτου απο το studio φωτογραφησης του, στο κολωνακι.(ετσι για να ανακοινωθει γ ρηγορα το ποσταρω εγω).
Η μπριζιτ ειναι μολις 8 μηνων λευκο γκριφον  μαλτεζ ,πολυ κοινωνικη και παιχνιδιαρα.προσφατα την ειχαν κουρεψει .ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ η μπριζιτ εχει σοβαρο προβλημα υγειας και πρεπει να κανει τη θεραπεια που εχει υποδειξει ο κτηνιατρος τους
Ο μπαμπας της εχει τρελαθει απο τη λυπη και την αγωνια για την υγεια της μικρης.
Η μπριζιτ χαθηκε απο την οδο Κλεομενους στον περιφερειακο  του λυκαβητου στις 13/8/2016  ημερα σαββατο ωρα 1 μ.μ.Λογω του προβληματος της δεν φορουσε εκεινη την ωρα το λουρακι της.
Λιγο πριν την εξαφανιση επαιζε εξω απο το στουντιο με  2 διερχομενες κοπελες  .Στη συνεχεια μπηκε απο την ανοιχτη πορτα στο στουντιο,  οπου την ειδε ο μπαμπας της πριν εξαφανισθει
παρακαλειται θερμα οποιος  γνωριζει κατι για την μπριζιτ να επικοινωνησει στο τηλ. 2107223008 και 6946805469[/b]
Ο μπαμπας της θα προσπαθησει να αναρτησει φωτογραφια της μικρης μπριζιτ
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty ΧΑΘΗΚΕ ΓΑΤΟΥΛΑ

Δημοσίευση από panos_alm Πεμ Μάης 18, 2017 6:26 pm

ΧΑΘΗΚΕ ΓΑΤΟΥΛΑ

Χάθηκε στις 07 Μαΐου 2017 στον Νέο Κόσμο (Άγιο Ιωάννη, Οδός Μίνωος, απέναντι από την Ελευθεροτυπία ) γατούλα.
Είναι τρίχρωμη (μαύρη, καφέ, μπεζ)  και έχει ένα μικρό κόψιμο στο ένα αυτί.
Ακούει στο όνομα Σένσι κ είναι 3 ετών αλλά δεν φοράει  περιλαίμιο
Όποιος γνωρίζει κάτι παρακαλώ ας επικοινωνήσει  6979148277, 2109273870 Παναγιώτης

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Sensi10

panos_alm
Kitten
Kitten

Άντρας
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/05/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty ΧΑΘΗΚΕ Η ΗΡΩ

Δημοσίευση από Gatoplikti Πεμ Δεκ 07, 2017 5:39 pm

Χαθηκε η Ηρώ περιοχη Καλλιθεα οδος Σαπφους 42 διπλα στο Χαροκοπειο Πανεπιστήμιο. Έχει χαρακτηριστικές γκρι ρίγες στο λαιμό και γκρι βούλες στην κοιλιά. Επίσης έχει ένα μαύρο σημαδάκι στο εσωτερικό του δεξιού αυτιού και στον ουρανίσκο. Ειναι περιπου 5 μηνών.
Στοιχεία επικοινωνίας:‎6984233322 και ‎6976886787


ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 0-02-012

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 0-02-013

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 0-02-014

Παρακαλω τους εχοντες facebook να κάνουν μια κοινοποιηση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gatoplikti στις Πεμ Δεκ 07, 2017 5:52 pm, 1 φορά
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Πεμ Δεκ 07, 2017 5:48 pm

Να συμπληρώσω κι αυτά
https://www.facebook.com/%CE%A7%CE%91%CE%98%CE%97%CE%9A%CE%91-%CE%92%CE%A1%CE%95%CE%98%CE%97%CE%9A%CE%91-%CE%9C%CE%95-%CE%A8%CE%91%CE%A7%CE%9D%CE%95%CE%99-%CE%9A%CE%91%CE%9D%CE%95%CE%99%CE%A3-150424688355385/

και

http://lostandfound.gr/

όλα να πάνε καλά και να βρεθεί σύντομα
luck luck luck luck luck luck

[hide:
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Χάθηκε

Δημοσίευση από Φιλιώ Παρ Μάης 03, 2019 11:24 pm

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=603029076842069&id=550580125420298

Φιλιώ
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/05/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Stella M. Σαβ Μάης 11, 2019 4:03 pm

Έχω στείλει σε γνωστούς να δημοσιεύσουν.
Αν θέλεις μπορείς κι εδώ να γράψεις περισσότερες λεπτομέρειες για όσους δεν έχουν facebook.

Εύχομαι να βρεθεί σύντομα κι η περιπέτεια να λάβει τέλος.
Θα πω μόνο ότι έχουν βρεθεί γατούλια ακόμη και μετά από καιρό, οπότε όποιος το ψάχνει ας έχει υπομονή. Να μην παραιτηθεί! prosefxi
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Χαθηκε ο Τσίφης

Δημοσίευση από Γατοβοσκός Τρι Απρ 14, 2020 9:48 pm

Χάθηκε περιοχή Παλλήνης 10/4/20 1μιση χρόνου στειρωμένος μικρόαωμος 1 ματι μπλε ενα κιτρινο

6972857952

Γατοβοσκός
Kitten
Kitten

Άντρας
Κατσίκα
Ηλικία : 57
Αριθμός γατουνίων : 6
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από belezza Τετ Απρ 15, 2020 10:32 pm

Καλησπερα σας  !Σιγουρα εχετε κανει τα δεοντα :αφισακια ,νυχτερινο ψαξιμο με κονσερβακι  κ.λ.π.Θα σας πω μονο χωρις να ξερω  λεπτομερειες  ,μηπως βρισκεται καπου πολυ   κοντα   και εχει τρομαξει.Αν ηταν   αποκλειστικα οικοσιτος σπανιο   το να φυγει πολυ μακρια .Ειχε χαθει και ο δικος μου γατος  και απλα ειχε  χωθει στο  απο  κατω διαμερισμα που οι ενοικοι λειπουν σε επαρχια. Επισης   βαλτε πεισσοτερες φωτογραφιες αν σας ειναι  ευκολο .Στο βιντεο δε διακρινεται   τοσο καλα
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 8 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης