gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χιονάτη & Άριελ - Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ***

+24
hroutou
Maro
anabou
Kikiriki
Βετούλι
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
life
catspirit
Avtwvia
marmanga
OrAnGeLo
Βίκτωρ
Ziggu
marestros
marfot75
Pepita
Luna
Marcos
Φωτεινή
MHTSI
mandeson
Silmaril
Chouzouris
XIONIS
28 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 Empty Απ: Χιονάτη & Άριελ - Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ***

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Φεβ 13, 2009 8:57 pm

Μπα!! Δε το ρωτησα και δε μου ειπε, αλλα εχω μαθει κι απο τους Αιλουρους και από την ιδια οτι ειναι πολυ διαολι!!! Με τη Δαναη ειμαστε φιλες στο Facebook και της εχει ανοιξει album εκει. Αυτη ηταν μια τυχαια επιλογή φωτογραφιων από μενα, δεν μου τις έστειλε επι τουτου!!! Laughing

Η μικρη εχει αρκετες παραξενειες! Π.χ. πινει νερο μονο απο τη βρυση ή από ποτηρι κι εχει ιδαιτερη αδυναμια στα τσιγαρα, οποτε αναγκαζονται να τα κρυβουν!!!! Shocked Και θεριακλου η μικρα!!!! happy2happy2happy2happy2happy2

Από μικρη φαινοταν διαόλι!!! Η αδελφη της ηταν ενα ησυχο ακακο πλασματακι αυτη ηταν durasell!!! run
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 Empty Απ: Χιονάτη & Άριελ - Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ***

Δημοσίευση από marmanga Παρ Φεβ 13, 2009 9:14 pm

Και κούκλα εκτός από ντούρασελ. Κλάσεις ανώτερη κατά την (διόλου αντικειμενική, τ' ομολογώ) γνώμη μου.
Laughing
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 Empty Απ: Χιονάτη & Άριελ - Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ***

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Φεβ 13, 2009 9:20 pm

Όοοοχιιι μωρε!!! Κι η Χιονατη κουκλα ηταν!!! Φουντωτη και με γαλαζια ματακια!!!! Το πεθυμισα κι αυτο το σκασμενο!!!.... SadSadSadSadSad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη & Άριελ -  Δυο παραμυθένιες γατούλες!***ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΑΝ*** - Σελίδα 5 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης