gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μανουλα με μωρα και...θεματάκια!

Πήγαινε κάτω

Μανουλα με μωρα και...θεματάκια! Empty Μανουλα με μωρα και...θεματάκια!

Δημοσίευση από Kliklikomother Σαβ Ιουλ 23, 2022 7:47 pm

Καλησπέρα!!!
Ειμαι καινούρια στο φόρουμ, μαμα της κατάλρυκης, αδέσποτης Κλικλίκως!! Ταλαιπωρημένο το μωρό μου, μια γεννα το Πασχα που δεν επεζησε κανένα γατί απ τον τσαμπουκαλή της γειτονιας, και πριν προλαβω να τη στειρωσω (επαιρνε αντιβιωση για σποστηματα που τα εκανε πληγες), ξαναφουσκωσε! roll eyes :19 Ιουνιου, δευτερη γεννα, πάλι δεχτηκε επιθεση, αυτη τη φορα γλυτωσε 3 γατακια που τα πήρε και τα χωσε σ εναν εγκαταλλειμένο υπογειο ακάλυπτο που κι αυτή να μπει πρεπει να κάνει απιστευτα ζογκλερικά!

Η μαμα λοιπον ειχε σκουληκακια, εγινε χάλια ξαφνικά και μόλις της έδωσα αντιπαρασιτικη παστα, αναστηθηκε προς απιστευτη χαρά μου!! Ειδα ομως οτι εχει και μαμουνακια να περπατουν πανω της!!! Μπορω άραγε να κάνω κάτι γι αυτα τώρα που θηλάζει!?? Κι ακόμα και να κάνω, δε θα κολλησει πάλι απ τα μωρακια?? Δυστυχως σ αυτα δεν εχω πρόσβαση, μόνο απ το μπαλκόνι τα βλεπω...

Επισης, υπαρχει περιπτωση να μη μπορει να τα βγαλει απο κει, τώρα που αυτα εχουν κάποιο βάρος? Οπως σας ειπα, και μόνη της για να πάει κάποια σάλτα της ειναι...στο όριο!!

Σας ευχαριστω και για τη φιλοξενία και για την υπομονή!!

Kliklikomother
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης