gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συκώτι

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Σαβ Ιουλ 02, 2022 8:18 pm

Καλησπέρα σας! Η γατούλα μου είναι 8 χρόνια και 8 μήνες και αρρώστησε σοβαρά ...ξεκινήσαμε αγωγή σπίτι ...φοβάμαι πολύ όλα έγιναν πολύ ξαφνικά

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Σαβ Ιουλ 02, 2022 10:38 pm

[quote="Raia"]Καλησπέρα σας! Η γατούλα μου είναι 8 χρόνια και 8 μήνες και αρρώστησε σοβαρά πριν περίπου ένα μηνα παρατήρησα ότι δεν έχει όρεξη να τρώει την πήγα στον κτηνίατρο τις έκανε αιματολογικές εξετάσεις και μας είπε ότι έχει αυξημένο συκώτι μας έδωσε να τις κάνουμε  αγωγή ..είχε βελτίωση για τρεις εβδομάδες περίπου και μετά πήγε κορυφαία σταμάτησε τελείως τα πάντα ούτε τουαλέτα δεν πήγαινε αναγκαστικά να την παω  επείγον  ( επεδι ήταν μέρα Σάββατο η δικιά μας κτηνίατρος δεν δουλεύει το ΣΚ)σε μια κλινική οπόια λειτουργεί 24 ωρών ΞΑΝΑΚΑΝΑΝΕ ΤΙς ΕΞΕΤΆΣΕΙΣ ΟΛΕΣ και βγήκαν πολύ άσχημα αυξημένα όλα την κράτησαν εκεί να την νοσηλευτούν για τρεις μέρες και μετά μας γράψανε αγωγή από φάρμακα όμως δεν είναι και συνεργάσιμη και είναι πολύ δύσκολη και με το που παίρνει το χάπι από την συρρηγα κάνει εμετό και τώρα θα της βάζουμε ενέσεις και θα δούμε πως θα πάει ...ελπίζω να θεραπευτεί   ...φοβάμαι πολύ όλα έγιναν πολύ ξαφνικά .... Μπορείτε να μου πείτε από εμπειρία πως αντιμετωπίζεται η κατάσταση ,γιατί εγώ δεν ξέρω πως να ηρεμήσω είμαι πολύ στεναχωριμενη την αγαπάω τόσο πολύ που από στεναχώρια έχω αδυνατίσει αρκετά [/δείτε]

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από psipsa Τετ Ιουλ 06, 2022 10:43 am

περαστικα της ευχομαι, εφοσον δεν παιρνει τα φαρμακα της απ το στομα, μονοδρομος η θεραπεια με ενεσεις... δεν εχω εμπειρια με γατουλα αρρωστη απ το συκωτι της αλλα σε αλλες περιπτωσεις, πχ με τα νεφρα, ειχαμε πληρη ιαση δοξα τω Θεω... ευχομαι και σε σας περαστικα να ειναι και καντε κουραγιο...
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Συκώτι  Welcome

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Τετ Ιουλ 06, 2022 4:28 pm

Ναι ξεκινήσαμε την αγωγή της με ενέσεις έμαθα να της βάζω και εγώ παρόλο ...υπάρχει πολύ λίγη βελτίωση όμως δεν πηγαίνει ακόμα τουαλέτα να κάνει κακά από χτες τρώει λίγο καλύτερα αλλά είναι όλο ξάπλα γενικά ....ελπίζω πραγματικά να το ξεπεράσει με την αγάπη και φροντίδα και τα φάρμακα που της δίνουμε τα...το γνωρίζω ότι θα πάρει μήνες αλλά ...πονάω να την βλέπω έτσι ....επίσης είναι φυσιολογικό από τις ενέσεις να την πονάει και να γίνεται χάλια και να κρύβεται από το κρεβάτι λόγω πόνου που αισθάνεται;;;

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από psipsa Πεμ Ιουλ 07, 2022 7:10 pm

περαστικα ευχομαι και κουραγιο σε σας. Ναι ειναι φυσιολογικο, αναμενομενο δηλαδη, να κρυβεται αν ποναει... ειναι αυτο που κανουν ολα τα γατια οταν αισθανονται οτι δεν ειναι ο εαυτος τους... ελπιζω να μας εχετε καλα νεα το συντομοτερο!
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : Συκώτι  Welcome

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Πεμ Ιουλ 14, 2022 5:15 am

Ευχαριστούμε πολύ!!! Το ελπίζω και εγώ ... πραγματικά παλεύω πολύ ...της βγήκε και μια πληγή κάτω από το πηγούνι και ο γιατρός μας έδωσε μια αλοιφή και φοράει κολάρο έγινε ακόμα πιο δυστυχισμένη το βγάζω μόνο όταν είμαι σπίτι να της δίνω να φάει να πίνει νερό και έτσι απλά να παίρνει λίγο αέρα χωρίς το κολάρο αλλά μάλλον έχει τρομερή φαγούρα και θέλει να το ξύνει συνέχεια,με το που την βλέπω την σταματώ και ξαναβάζω κολάρο ,δεν ξέρω τι άλλο να κάνω ....έχουμε άλλη μια εβδομάδα αγωγή και την άλλη θα της ξανακάνουμε εξετάσεις να δούμε πως πάει και αγχώνομαι ελπίζω να υπάρχει έστω και λίγο βελτίωση ....είναι πολύ βρώμικη δεν κάνει μπάνιο καθόλου θέλω να της κάνω μπάνιο αλλά φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα ...;;;

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Κυρ Ιουλ 17, 2022 7:39 pm

Καλησπερα σας.Ευχομαι να δειτε συντομα αλλη εικονα της γατουλας σας και να ειναι ολα περαστικα της .Μπανιο οχι ,καλυτερα στην κατασταση που βρισκεται μην κανετε .Καλυτερα με μωρομαντηλα να την καθαρισετε τοπικα
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Κυρ Ιουλ 17, 2022 9:56 pm

Ευχαριστούμε πολύ !!! Τώρα αυτή η εβδομάδα που μπαίνει είναι κρίσιμη γιατί τις βάζω ενέσεις μέρα παρά μέρα και επίσης εδώ και δύο μέρες είναι όλο ξάπλα έξω στη βεράντα και δεν ξέρω να ανησυχώ η να χαίρομαι ; Όταν τις έβαζα τις ενέσεις κάθε μέρα δεν ήταν έτσι απλά καθόταν και δεν κοιμόταν όπως πρέπει μήπως της βγήκε η κούραση η μήπως να πονάει αλλά αν πονάει λογικά θα πρέπει να κρύβεται... έχει όρεξη να φάει αλλά πρέπει να της δίνω εγώ στο στόμα δλδ να φάει και νεράκι ...την προσέχω πάρα πολύ την φροντίζω όσο μπορώ ο γιατρός πάντως δεν μας δίνει καμία ελπίδα αλλά εγώ θέλω να πιστεύω ότι μπορεί και να γίνει θαύμα να γίνει καλά ...από εβδομάδα την Παρασκευή θα γίνουν πάλι εξετάσεις και εκεί θα φανούν όλα ...

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Κυρ Ιουλ 17, 2022 9:57 pm

Εννοώ θέλει να φάει από τα χέρια μου και πίνει νερό από τα χέρια μου

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Κυρ Ιουλ 17, 2022 10:56 pm

Σιγουρα ειναι θετικο στοιχειο το οτι θελει να φαει και να πιει νερο .Λογικο μου φαινεται το οτι θελει να φαει απο σας ,γιατι εχει περασει ενα μεγαλο σοκ .Και οργανικο και ψυχολογικο.Η παραμονη της στη βεραντα προφανως προερχεται απο κουραση αλλα και ταλαιπωρια .Εν τωμεταξυ εχει πιασει ζεστη που τα κανει υποτονικα ολα .
Να εχετε δυναμη και πιστη .Ευχομαι τα καλυτερα νεα
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Τετ Ιουλ 20, 2022 12:05 pm

Καλησπέρα σας!!! Η γάτουλα μου τώρα τελευταίες μέρες γουργουριζει σχεδόν συνέχεια, υπάρχει πιθανότητα να την πονάει κάτι ;;; Τι ξέρετε για αυτό ;; Κάποτε όταν ήταν καλά το έκανε μόνο όταν ήταν στην αγκαλιά μου αλλά και όχι τόσο έντονα...

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Τετ Ιουλ 20, 2022 9:21 pm

Καλησπερα σας.Ξερω οτι καποιες φορες γουργουριζουν και οταν φοβουνται .Με τον κτηνιατρο επικοινωνησατε ?
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Τετ Ιουλ 20, 2022 10:23 pm

Σχεδόν συνέχεια είμαστε σε επικοινωνία...τώρα την Παρασκευή θα την πάω για εξετάσεις να την ξανακανουν ... Δεν έχω αναφέρει όμως για το γουργουριζμα γιατί δεν το έκανε τόσο έντονο όπως ας πούμε αυτές τις μέρες ....θα το πω την Παρασκευή όταν θα την πάω



Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Αρέσει στον χρήστη belezza

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Πεμ Σεπ 29, 2022 7:42 pm

Καλησπέρα σας ! Το γατί μου νομίζω την χάνω ...έκανα τόσο προσπάθειες μέχρι σήμερα και τίποτα δεν πιάνει....το πρωί έσταζε σάλια απο το στόμα της ...τώρα απλά είναι όλο ξάπλα σαν να περιμένει να έρθει η ώρα της .... Πως να το αντιμετωπίσω εάν συμβεί το μοιραίο ...έχω τρελαθεί ακόμα δεν μπορώ να δεχτώ ότι όντως την χάνω ....ο κτηνίατρος μου είπε ότι είναι πραγματικά χάλια το συκώτι της και δεν πιάνει καμία θεραπεία πλέον και θα πρέπει να σκεφτώ να την κοιμήσου...πως να το κάνω αυτό πως να πάρω αυτή η δύσκολη απόφαση .....

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Πεμ Σεπ 29, 2022 10:05 pm

Καλησπερα σας .Καταλαβαινω την κατασταση σας και νομιζω ολοι σας καταλαβαινουμε.Οταν τα πραγματα δυσκολευουν τοσο πολυ ,οι αποφασεις ειναι μονοδρομος .Θελω να πω οτι ειτε τη μια εκδοχη αποφασισετε ειτε την αλλη ,θα το εχετε εσεις επιλεξει και θα ξερετε πως οτι κανατε ηταν για το καλο της.Εχουν περασει καποιες ωρες απο τοτε που μας γραψατε ,τωρα ποια ειναι η εικονα?
Παντως οτι και να αποφασισετε ,ειμαστε εδω να σας απαλυνουμε ,οσο το δυνατον τη στεναχωρια σας . Ευχομαι την καλυτερη δυνατη λυση
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Παρ Σεπ 30, 2022 10:30 am

Καλημέρα σας! Η κατάσταση χειροτερεψε ...στις 3:00 η ώρα ξημερώματα ξύπνησα επεδι έκλαιγα υποφέρει από πόνο και δεν μπορούσε να περπατήσει ζαλιζοταν και δεν ήξερα τι να κάνω πως να την βοηθήσω μόνο να ήμουν δίπλα της και να την χαιδευα....δλδ πονάω ο πόνος είναι ότι χειρότερο να βλέπεις και να μην μπορείς να βοηθήσεις ....

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Παρ Σεπ 30, 2022 10:53 pm

Καλησπερα σας .Καταλαβαινω .Ειναι πραγματικα τοσο δυσκολο.Φανταζομαι μιλησατε με τον κτηνιατρο .Οτι σας συμβουλεψε ,σκεφτειτε το .Η ευθανασια ειναι οτι πιο δυσκολο ,το ξερω .Μου ετυχε με τη σκυλιτσα μου .Μπηκα σε διλημμα.Τελικα εφυγε απο μονη της στην αγκαλια μου .Ευχομαι οτι αποφασισετε να ειναι για το καλο της γατουλας σας
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Σαβ Οκτ 01, 2022 4:46 pm

Έφυγε χτες ...είναι ένα αστέρι τώρα .... Υποφέρε πάρα πολύ και με την μαμά μου με πολύ μεγάλη δυσκολία πήραμε την απόφαση να την κοιμήσουμε για να την απαλλάξουμε από τον πόνο που είχε γιατί πραγματικά δεν μπορούσα να βλέπω πως κλαίει και να μην μπορώ να της βοηθήσω ....

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Σαβ Οκτ 01, 2022 9:57 pm

Λυπαμαι τοσο πολυ .Σας νιωθω απολυτα . Σιγουρα πηρατε την καλυτερη αποφαση ,σκληρη για σας αλλα απαραιτητη για εκεινη.Καλο ταξιδι στο αγγελουδι σας .Στην παρεουλα του ουρανιου τοξου ,θα τρεχει ελευθερη χωρις αλλο πονο.Να τη θυμαστε με αγαπη Sad Sad Sad Sad gatoula
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Κυρ Οκτ 02, 2022 8:20 am

Ευχαριστώ πολύ ! ...ναι σίγουρα τώρα θα τρέχει ελεύθερα χωρίς να πονάει .... Θα την θυμάμαι πάντα με αγάπη για πάντα στη καρδιά μου θα είναι και μάλιστα έκανα και τατουάζ πριν 4 μήνες που λέει πόσο δυνατή είναι η αγάπη μου προς εκείνη ....ο πόνος είναι μεγάλος απλά ....στο σπίτι συνεχώς μου βγαίνουν αναμνήσεις τι έκανε που ήταν πως μου "μίλαγε" κλπ..

Θέλω να περάσει λίγο χρόνος και θα σώσω άλλο γατάκι θα δώσω όλη μου την αγάπη και φροντίδα ...τα αγαπώ τρέλα τα ζωάκια !!!Σας ευχαριστώ και έσας για την στήριξη για τα λόγια ! Σας εύχομαι ότι καλύτερο!

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Κυρ Οκτ 02, 2022 1:45 pm

Να ειστε παντα καλα .Γι αυτο υπαρχει η ομαδα για τα δυσκολα και για τα ευκολα βεβαια.Ναι να υιοθετησετε ζωακι ,μολις αισθανθειτε καλυτερα .Υπαρχουν τοσα πολλα εκει εξω που με τεραστιες δυσκολιες παλευουν για την επιβιωση τους .Θα ειναι μεγαλη ανακουφιση για σας
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Κυρ Οκτ 02, 2022 3:50 pm

Το ξέρω ....αν μπορούσα και είχα την οικονομική δυνατότητα τα θα μάζευα όλα και να τα φρόντιζα ...είναι τόσο αθώα τόσο γλυκιά τόσο όμορφα πλάσματα που θέλουν αγάπη και δίνουν αγάπη και χαρά και είναι καλοί φίλοι .... Χαίρομαι που βρήκα αυτή η ομάδα !!! ...μου είπαν επίσης να μην παίρνω το ίδιο γατάκι όπως είχα γιατί θα μου θυμίζει συνεχώς μου είπαν ισχύει κάτι τέτοιο;

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Δευ Οκτ 03, 2022 12:17 am

Δε θα το λεγα. Βεβαια εξαρταται και απο το χαρακτηρα του ανθρωπου..Ομως οσο και αν μοιαζουν εξωτερικα ,κανενα δεν ειναι ιδιο με το αλλο. Αλλωστε ,μεχρι να το αποφασισετε ,θα εχετε παρει το χρονο σας ,ωστε να μην τα συνδεετε .Οπως και να ειναι ευχομαι να το κανετε και η απωλεια σας ,να γινει αφορμη για να σωσετε καποιο αλλο.Ελπιζω το επομενο post ,να ειναι στην ενοτητα ''ποια γατοσπιτογατα ειστε''?
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από Raia Δευ Οκτ 03, 2022 11:32 am

Ναι αυτό είναι το μόνο σίγουρο ότι κανένα ζωάκι δεν θα είναι όπως το δικό μου "παιδί" ...θα δώσω λίγο χρόνο να περάσει γιατί τώρα που βλέπω τα γατάκια έξω στον δρόμο η σε φωτογραφίες μου βγαίνουν διάφορες εικόνες με την δικιά μου και κάπως νιώθω ότι άμα πάρω τώρα δεν θα μπορώ να το δεχτώ πλήρης ....και σίγουρα το επόμενο μου ποστ θα είναι άλλο θέμα ...θα σας στείλω σύντομα!!!

Raia
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 31
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/07/2022

Αρέσει στον χρήστη belezza

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συκώτι  Empty Απ: Συκώτι

Δημοσίευση από belezza Δευ Οκτ 03, 2022 4:49 pm

love
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Συκώτι  Newher10

Αρέσει στον χρήστη Raia

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης